- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
De 2 sinker i nabohuset 2
Den lille pige smiler op til mig og lader sin lille tunge langsomt glide hen over min hævede klit mens ..

Forfatter: Bodytalk
Jeg hengav min flotte krop til den store kraftige sinke som drev sit store tykke lem op i min dirrende krop og begyndte at forstå hvordan rygterne om de to sinker var opstået..mens jeg mærker sinkens behårede krop støde mod mine glatte baller hver gang den tykke pik glider i bund i mig ser jeg gennem vinduet hvordan den gamle far retter sig op ..trækker sit store glinsende lem ud af munden på den lille pige på gulvet…styrer med den ene store hånd den glinsende pik mod den lille pige på bordet der stadig ligger med sine slanke ben spredt maksimalt fra hinanden..jeg ser den lille piges glatte hævede venusbjerg er let rødlig efter den gamle fars skægstubbe og glinser fra den gamle mands mundvand..jeg ser hvordan den lille pige rækker ned og griber om det tykke lem for selv at styre det på plads i den trange åbning.Mens hun styrede det store lem med den ene hånd krammede den anden den store behårede pung under den tykke pik.
Den lille pige skubber selv sin slanke krop helt ud på kanten af spisebordet og i det samme forsvinder det voldsomme jern ind i den varme glatte åbning mens der kommer et langt støn fra den lille piges mund…Den gamle store kraftigt behårede krop ser voldsom ud mellem benene på den lille pige krop..
Den lille pige på gulvet har rejst sig og stiller sig bag den gamle mand og begynder at lege med den store behårede pung der hænger mellem de kraftige lår..
Jeg mærker min krop begynde at ryste da jeg ser hvordan den gamle mands store tykke pik kører i den lille pige ..ser de små glatte skamlæber være trykket maksimalt fra hinanden som om de krammer om det tykke lem…samtidig mærker jeg det tykke lem i mig vokse yderligere mens sinken begynder at mumle uforstående
..mærker hans store jern presse mod min åbning til livmoderen for i samme at mærke de varme store sprøjt skyde direkte ind i min ventende livmoder…det var som kunne han blive ved og ved mens jeg mærkede de små ryk fra hans tykke jern mod min åbning der var helt fyldt ud..
Sinken slap sit greb og lod sit store lem glide ud ..jeg mærker straks den friske luft i mit åbenstående hul mens mængder af sinkens sperm siver ned ad begge mine innerlår..
Sinken får sine bukser trukket op og gør tegn til jeg skal gøre det samme ..tager min hånd og fører mig mod døren..
Inde i stuen kigger de to små piger forskrækket mens jeg bliver placeret i en dyb gammel lænestol…jeg mærker hvordan mine pink jogging bukser klæber sig til spermen på mine innerlår..
Den gamle far lader sig ikke forstyrre og knepper løs i den lille pige på bordet..
Til min overraskelse ser jeg sinken som lige har tømt sig i mig…gå hen til den anden lille pige der står bag faren og begynder at kæle for hendes små spidse bryster…jeg ser hvordan hun letter hans store hånd fordi de små bryster er ømme på grund af vokseværk..men nyder tilsyneladende de store varme hænder..det store slappe lem mellem sinkens kraftige lår er allerede begyndt at vokse..pludseligt trækker han den lille pige hen mod stolen jeg sidder i..og inden jeg når at reagere trækker han mine jogging bukser ned om mine lange slanke ben så jeg kun sidder i min lille stramme top…sinken skubber mine ben fra hinanden og lader den lille pige knæle mellem mine spredte ben…inden jeg ser mig om mærker jeg den lille piges tunge glide mellem mine glatte …stadig sperm våde skamlæber…tænkte at det ikke kunne være første gang den lille pige prøver det …måske hun har prøvet med sin lille veninde..
Sinken stiller sig på knæ bag den lille pige krop ..griber om pigens smalle hofter og får den lille pige op alle fire..jeg ser hvordan den lille pige villigt svajer i ryggen og stritter sin lille bagdel bagud som for at vise at hun vil have sinken op i sig…den lille pige har min hævede klit i munden og giver et støn da hun mærker sinkens tykke lem glide ind i hendes lille stramme åbning…hun ånder tungt ind i mig …hendes lille ansigt er indsmurt i sinkens sperm der stadig siver ud mellem mine skamlæber…
Jeg hører den gamle far begynde at stønne højt mens han gennemknepper den lille pige på bordet ..hans store gamle hænder er overalt på den lille glatte krop…jeg ser hans store behårede krop bevæge sig mellem de små slanke ben som stritte skråt op på begge sider af den brede krop…den lille pige synes at nyde den gamle mand og har placeret begge sine små hænder på den gamle mands behårede baller som for at få ham længst muligt ind…med de høje støn begynder den gamle sinke at tømme sig i den lille krop..mens den lille pige udbryder et ååhh jaaa..
Jeg mærker hvordan den lille piges ansigt presses mod mit våde skød hver gang sinken presser sig i bund i den lille pige…jeg ser hvordan den lille pige hver gang villigt støder bagud mod den store krop der bruger hende..
Synet af de to sinkers brug af de to små piger får mig til at gribe om den lille piges hoved og trykke det ind mod mit drivvåde skød mens jeg løfter min underkrop og gnider mit glatte venusbjerg mod den lille piges mund..mens orgasmen gennemryster min krop…den lille pige smiler op til mig og lader sin lille tunge langsomt glide hen over min hævede klit mens hendes små hænder kærtegner mine glatte innerlår som stadig er klistrede fra sinkens sperm….
Da sinken bag hende har gjort sig færdig..begynder de to små piger at klæde sig på og den gamle far går med dem ud til døren hvor jeg hører en mumlen inden dæren lukkes.
Jeg får mig også rejst og trukket mine jogging bukser op og skynder mig ud ..tidligt nok inden min lille datter kommer hjem..
Om aftenen tager jeg en pille i håb om at forhindre en graviditet…
i sengen tænker jeg længe over dagens begivenhed og hvordan jeg tackler det i fremtiden …og hvad med min datter som jo er næsten er på alder med de to piger jeg så blive brugt af de to sinker…tænker hvordan de to små piger kan holde det skjult for deres forældre at de har haft de to sinkers store tykke jern oppe i sig..
De næste uger er der stadig trafik til nabo huset..og om lørdagen ser jeg de to sinker nu pludseligt gå tur med en meget stor og kraftig hund …måske en stor dansk hund.
De næste dage ser jeg også unge piger går ture med det store dyr..som synes endnu større ved siden af de iblandt små piger.
En dag de to sinker er ude og gå med den store hund kommer jeg tilfældigt ud fra mit hus på vej mod bilen..det er første gang jeg møder dem efter mit “besøg” hos dem…de smiler begge og var måske overraskede over at jeg boede så tæt på…den gamle far er tydeligt ved at klæde mig af ..jeg stod i min lysegrå spadsere dragt ..kort stram nederdel der sammen med stiletterne fremhævede mine lange slanke ben..min tynde åbenstående skjorte og korte stramme jakke..
Historien fortsætter under reklamen
Den store gylden brune hund er hurtigt henne og vil snuse til mig..






Evh
20/09/2025 kl 15:19
Wauu ja Lad os få hunden med.