Alene med svigermor 2

 -Slik svigermors fisse min dreng, smag mine væsker og tilfredsstil din kommende kones mor

Forfatter: State
Læs forrige afsnit

Jeg trak min slatne pik ud af hende og sæden løb ned mellem hendes balder. Så frækt det så ud. Jeg stod et øjeblik og nød synet af hendes flotte krop. Britt tog en finger og fangede sæden på vej ned. -Jeg må vist hellere lige skynde mig at tage en hurtig skyller mere, sagde hun mens hun rejste sig og gik mod badeværelset igen. Jeg synes jeg kunne se hun enten sniffede eller smagte på fingeren, men jeg var ikke sikker. Kunne hun være så fræk?

Vi fik begge vasket os, hver for sig, og kom i tøjet. Tiden var løbet en smule fra os, så vi fik lidt travlt. Vi kom ud i bilen og kørte mod familiemiddagen. Hjemme hos Sannes mormor stod Sanne klar og tog i mod os. Hun smilte og jeg gav hende et kys på vej ind. Britt gav Sanne et knus og de stod og snakkede lidt inden de kom ind. Jeg gik ind og hilste på resten, og fandt mig en øl. Da Sanne og Britt kom ind, synes jeg at de kiggede mærkelig på mig, og jeg følte straks skyld. Sanne smilede til mig og fortsatte ud i køkkenet.

Britt kom ind og satte sig helt naturligt ved siden af mig. -Det klarede vi da meget godt, de jo ikke engang klar endnu, sagde kun mens hun klaskede mig venligt på låret. Pyha, så kan det ikke have været det de snakkede om derude. Jens, Britts mand spurgte om vi skulle gå til bords. Vi samlede os om bordet og jeg endte ved mellem min kæreste og hendes mormor Ellen.

Vi spiste, drak og grinte i flere timer og stemningen var helt i top. Svigermor sendte hele tiden blikke med store smil og glimt i øjet når vi skålede. Jeg blev var og tændt af tanken om tidligere på dagen hvor vi havde haft lidt alene tid sammen. Den ene af gangene hvor Britt havde blinket til mig med et smil, kunne jeg mærke Sannes mormors blik i nakken. Da jeg vendte mig mod hende, kiggede hun ganske rigtigt på mig. Jeg kunne mærke tvivlen igen på om nogen vidste noget her.

Ellen smilte til mig og gav mig et blink. Jeg smilte lettere forfjamsket og grinte lidt for at lette på min forvirring. -Skal du ikke til at komme i gang søde skat? Spurgte Ellen. -Med hvad, eh, hvad mener du? Jeg var ved at gå i panik. -Ja vi er nået til den irske kaffe, og alle venter kun på at du skal få mixet dem, det er dine der er de bedste ved du nok. Forfjamsket og lettet dinglede jeg ud i køkkenet for at lave dem, lettet og ekstremt forvirret. Jeg er jo klart nok den eneste der ser disse signaler, når jeg er en af de eneste der ved noget om turen tidligere med svigermor.

Procenterne i blodet blev højere og højere og stemningen mere løssluppen. Som altid blev samtalen mere og mere sexbetonet og der blev grinet højlydt. Svigermor sad der i sin lårkorte kjole, og havde vist lidt svært ved at sidde med samlede ben. Stjålne blikke fra mine øjne fangede hende skridt kun dækket af hendes hvide trusse. Tankeren fløj og billeder af vores tur tidligere på dagen fyldte mere og mere. Sanne var godt fuld og ligeså var hendes far. Sanne bukkede sig for at samle en serviet hvilket gjorde at den korte kjole, der i forvejen ikke dækkede mere end blot det nederste af balderne, blev trukket. Dermed løftedes sløret for hendes velformede bagdel lige i hovedet på hendes far. Jens tog fat i hendes hofter og prustede på hendes ene balde, og sagde med et kæmpe grin at det ikke var til at se forskel på hende og hendes mors bagdel. Provokerende viftede Sanne bare mere med numsen, -Den anden skal da ikke snydes så, det kunne jo være dette var mors, grinte Sanne med julelys i øjnene.

Ellen kom til mig og satte sig ved min side og lagde hånden på mit lår. -Og det er hvad man kommer ind til hvad min dreng. En gang bundliderlige teenager, hviskede hun i mit øre. Jeg hviskede tilbage at hellere livsglæde end tørvetrillere. Jeg kiggede på Ellen, 60 år, ja hun holdt sig nu meget pænt. Lidt mere kød på kroppen en hendes Britt, og dertil ekstra store bryster. To hænder kunne ikke dække bare det ene af dem. Og skjult var de ikke i den løsthængende top med blonde udskæring. Hendes nederdel skjulte en velvoksende men ikke store røv, men nu var det jo heller ikke fordi jeg rendte rundt med frække tanker om hende. Alligevel gik mit blik i stå på hendes barm. Ellen grinte og klemte mit lår, -skal jeg ikke lige tørre dig om munden, grinte hun mens hun lod som om hun tørrede savl væk fra min mundvig. Hun suttede på fingeren og blinkede til mig og forsvandt ud i køkkenet.

Jens og Sanne blev trætte og trak sig tilbage. De trængte til at sove. Britt, Ellen og jeg blev enige om at tage et glas mere. Jeg kyssede Sanne godnat og fulgte hendes dejlige krop på vej op ad trappen med øjnene. Inde i stuen sad Ellen og Britt sammen i sofaen og hviskede med hinanden. Jeg satte mig i stolen overfor og vi snakkede en times tid mere om vind og vejr. Ellen trak sig tilbage efter et stykke tid.

Britt og jeg tog oprydningen sammen. Vi havde hele dagen opført os som om at intet var hændt, men med et griber Britt fat i mig. Hun trækker mig ind i et dybt kys. Hendes tunge finder ind mellem mine læber, og vi kæler hinanden med tungerne. Hun smager af filur, og dufter vanvittig dejligt. Hun trykker sin krop tæt ind til mig og med sikkerhed hun kan mærke at mit lem ikke er helt upåvirket. Hun hvisker i mit øre at hun har ventet på at være alene med mig igen. Hun vil have mere af samme skuffe som tidligere, mens hun åbner mit bælte om mine bukser.

Ellen er næsten kun lige gået op, men jeg når knapt at tænke på det før Britt knæler og i samme bevægelse trækker mine busker ned. Min pik står lige ud i luften, og hun griber med det samme om den. -Mmmm den har jeg ventet længe på. Hun kysser spidsen, og leger med tungen mens hun masserer mine spændte boller. I små ryk tager hun mig længere og længere ind i sin mund, mens hun suger og leger med sin tunge på skaftet. Britt griber mine balder og trækker mig helt ind til sig, og tager mit lem til roden. Hun smasker og suger. Synet af hendes mund og mit lem er næsten uudholdeligt. Hun er så køn, har så dejligt et glimt i øjnene, og sutter min pik så intenst.

Met et slipper hun mit lem og rejser sig. Hun kysser mig dybt. Smagen af filur er nu svagere og en snært af pre-cum fylder min mund. Hendes læber er våde og hele kysset er meget vådt. Hun kigger mig i øjnene. -Nu har du siddet og kigger på mine trusser hele aftenen, og jeg har gået sjaskvåd hele tiden. Nu skal du få lov at betale igen. Hun så tændt ud, med et glimt jeg aldrig har set i hendes øjne før. Mere liderlig end tidligere på dagen. Hun slikker mig om munden og siger at jeg nu er hendes legetøj, og jeg bare har at adlyde.

Hun åbner kjolen, og krænger den ned over kroppen. Ingen BH. Hendes brystvorter stritter lige ud i luften. Jeg rækker frem for at mærke dem, men hun skubber med ned på gulvet. -Læg dig. Hun går ind over mig, sætter sig på hug og gnider sit skridt mod mit mens hun kigger mig dybt i øjnene. Hun bevæger sig fremad og står nu over mig. Jeg kigger lige op på hendes trusser. De er fuldstændig gennemblødte. Hun sænker sig ned over mit ansigt og befaler mig at slikke på dem. Duften af hendes skød fylder min næse. Hun presser sin fisse ned i min mund, og befaler mig at suge.

Min mund fyldes nu af safterne fra hendes trusser. Jeg kan smage at hun har været tændt længe. Smagen er stærk med det tænder mig faktisk. Hun sætter sig på hug og krænger trusserne ned om knæene, og sænker igen sin fisse mod min mund. Hendes skamlæber er fedtet ind i hendes safter, og hun dufter er liderlighed. Jeg slikker hende det bedste jeg har lært, og hun stønner højlydt.

gratissexnoveller MILF får slikket røv analsex -Slik svigermors fisse min dreng, smag mine væsker og tilfredsstil din kommende kones mor. Hun gnider sit underliv mod hele mit ansigt. Med et gnider hun sit strammeste hul mod mine læber, og befaler at blive ved med at slikke.
Min tunge rammer hendes stjerne og jeg slikker hendes røv. Det smager faktisk ikke engang grimt. Hun vrider sig og spreder sine balder. -Slik dreng, slik, og jeg slikker nu hendes røv det bedste jeg kan, mens hun læner sig fremad og presser sin fisser over min næse.

Jeg er lige ved ikke at kunne få luft. Hun befaler mig at stikke min tunge op i røven på hende. Jeg kigger op, hendes blik fortæller mig at jeg ikke får luft før hun får som hun vil have. Jeg spidser derfor min tunge og presser den så godt jeg kan ind i hendes stjerne. Det er ikke meget jeg kommer ind, men det er tydeligt at hun nyder det.

 

Jeg tungeknepper hende et øjeblik hvorefter jeg får luft. Britt flytter sig og bukker sig ned og slikker mig om munden igen. Hun slikker alle sine safter af mig. Sikke en slut tænker jeg. Hun er jo vild.
Britt sætter sig på hug over mit lem, og sænker sin våde fisser ned over min pik. Mit lem er så stort som det overhoved kan blive, jeg er så tændt, hvilket hun også er, da hun er så stram at hun må bruge sin vægt til at få mig ind i hende. Jeg mærke hendes våde indre om min pik, og hun begynder at ride mig skævt, så skaftet virkelig bliver masseret.

 

Jeg kigger ned og kan igen se min pik oppe i svigermors fisse igen. Safterne driver ud af hende, ned over mig. Jeg er helt pjattet med synet af hendes veltrimmede trekant over missen. Jeg løfter mit hoved for at kunne tage hende bryst i munden, men i det samme svinger hun mig en lussing. -Bliv liggende dreng, befaler hun. Det er mig det bestemmer i aften. Jeg har aldrig prøvet det før, men det skulle vise sig ikke at være det eneste nye jeg skulle prøve denne aften.

Min pik går så stramt i hendes fisse og safterne driver så voldsomt at jeg ikke kan holde særlig længe. -Jeg kan ikke holde mere svigermor, stønner jeg. -Fyld mig min skat. I det samme stønner jeg kraftigt og kan mærke den varme sæd helt nede fra bollerne og ud igennem skaftet til pikhovedet hvor spermen sprøjtes dybt ind i hendes våde indre. Britt ridder mig med seje tag, og malker mit lem. -Mmm, stønner hun det føles så godt med dine varme stråler inden i mig.

 

Hun bukker sig frem og kysser mig dybt. -Bliv liggende min dreng, siger hun mens hun kravler af pikken. Med et bevæger hun sig frem, så hendes fisse er lige over min mund. Inden jeg når at sige noget sænker hun sin atter sin fisse ned over min mund. -Slik, befaler hun. Jeg ryster på hovedet så godt jeg kan. Hun kigger ned på mig med strenge øjne, -slik sagde jeg, gentager hun. Jeg kan se jeg ikke skal sige fra igen. Jeg lade min tunge gå på opdagelse i hendes fisse igen. Den smager af hendes safter og af noget nyt, som er mine egne safter. -og du sluger det ikke, fortsætter hun. Jeg slikker mens hun holder øje med at jeg gør det ordentligt. Med et kan jeg mærke at portioner af sæd kommer ud af hende og ned i min mund. Efter et stykke tid, flytter hun sig igen. Hun bukker sig og kysser mig. Vores tunger leger med en blanding af spyt og hendes og mine safter. Hun sluger, og befaler mig at sluge ligeledes.
-Godt min dreng. Hun kysser mig på panden og rejser sig. -Endelig en fyr der kender sin plads. Britt er hurtigere i tøjet end jeg, og hun kommer hen og kysser mig. -Du gør mig så vanvittig liderlig. Måske er det fordi jeg hører lidt til om hvor godt du gør det for min datter. Hun smiler frækt, og forlader stuen.

GIV STJERNER:
1 Stjerne2 Stjerner3 Stjerner4 Stjerner5 Stjerner (138 har stemt 4,49 af 5)
Loading...
Eller giv forfatteren en kommentar - KLIK HER

1 kommentar

  1. jørgen

    18/11/2021 kl 11:47

    Super frækt og håber der kommer mange flere:)

    0

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *