- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
Fisketur med Martin 3
Det sidste af min sperm spyttede han ud over sin store pik og bankede den dybt op i mig.
Forfatter: Sælgeren
Efter en fantastisk nat i skibskahytten kom vi i land i Norge. Vi skulle køre ca 4 timer så var først fremme ved hytten vi havde lejet ved aftenstid. Den lå helt fantastisk – med den flotteste udsigt over fjorden.
Til hytten var der en saunahytte og et vildmarksbad – det hele tegnede helt perfekt.
Vildmarksbadet kunne vi ikke nå at opvarme den første aften – så der blev tændt op i saunaen.
Efter aftensmaden og den gode rødvin var vi nok begge lidt pjattede – så vi smed tøjet og sprang i fjorden. Uhh det var koldt – så vi var hurtigt oppe i saunahytten. Den var med glasgavl så man kunne se ud over fjorden.
Der sad vi nøgne i varmen og nød solnedgangen – men selvfølgelig kunne vi ikke undgå at blive tændt. Vi kyssede, krammede, kælede og blev vildt liderlige. Martin var hurtig til at bøje sig ned og slikke både min pik, nosser og røv – jeg fik ham lagt hen over mig i en 69 så jeg kunne gøre gengæld.
Jeg kunne slet ikke styre mig så jeg kom alt for tidligt – sprøjtede vildt i Martins varme mund – og han modtog det hele. Så trak han igen tungen i min røv og lod spyt og sperm flyde – smurte mig i min egen sperm – og lynhurtigt vendte han sig – så var der dømt pik.
Det sidste af min sperm spyttede han ud over sin store pik og bankede den dybt op i mig. Fuck det det kunne mærkes – min røv var vist stadig øm efter færgeturen. Nu råkneppede han mig ganske enkelt – jeg fik så meget pik – og til sidst kom han i et brøl – sprøjtede det hele op i mig – fuck det var godt.
Vi grinede og pjattede – og måtte lige en tur i søen igen – men var hurtigt tilbage i saunaen. Martin forlod dog kort saunaen og kom tilbage med kolde øl.
Nu blev der snakket og drukket kold øl – og tanken om en hel uge alene var så vild – vi skulle oven i købet sove under samme dobbeltdyne hele ugen.
Da vi gik nøgne ind i hytten igen ville jeg tage mit tøj på – men det lå der ikke. Jeg kikkede på Martin og spurgte – hvor fanden har du gjort af mit tøj?
Martin grinede og sagde, at det ville jeg ikke få brug for i denne uge – og sluttede med at sige: Husk nu, at du er min tøs hele ugen!
Fuck den frækkert – hvad fanden har han gang i.
Vi fik et par øl mere og krøb under dobbeltdynen – aldrig før havde jeg sovet i ske med en mand – men det blev nu heller ikke meget soven. Men det her var en drøm – især sammen med Martin.
Historien fortsætter under reklamen
Gad vide hvad ugen kommer til at bringe.






Læserne siger: