Wannabe pornomodel prøvefilm 6 måske?

Jeg onanerede helt vildt under læsningen af kommentarerne, når fyrene skrev, hvordan de sad og spillede pik efter mine billeder

Forfatter: Gladys

Læs forrige afsnit
eller læs fra begyndelsen

Som jeg i de tidligere afsnit om (Wannabe pornomodel prøvefilm 1-5) har fortalt, har jeg siden 15 års-alderen været bevidst om den opmærksomhed min faste, struttende bryster tiltrækker sig, og det skal ikke være nogen hemmelighed, at jeg elsker den opsigt; det var jo især fra drengene i skolen i gymnasietiden, som alle var meget interesserede i at komme lidt nærmere i kontakt med Gladys pornopatter, som de kaldte dem. Og en del af dem var da også heldige, at være blandt de udvalgte, der fik lov at opleve mine modne frugter med de spidse brystvorter på nærmere hold.

Drengene var jo helt klar over, at det ikke var noget tilfælde, at jeg oftest valgt tynde bluser eller stramme sweatre, som ikke overlod meget til deres fantasi, og den var der ellers ikke noget i vejen med.

Og som den ekshibitionist jeg har udviklet mig til at blive, forestillede jeg mig at jeg kunne få opfyldt min trang til at vise mig frem, ved at ønske at blive pornomodel. Fra pornoblade som drengene viste mig, havde jeg set, at de ønskede modeller, og jeg reflekterede på opfordringen og kom også til casting. Der skulle jeg udfylde et spørgeskema om, hvad jeg var villig til at lade mig fotografere og filme i.

De fleste af tingene var jo lige, hvad jeg havde forestillet mig, jeg skulle opleve, nemlig sex med en eller flere fyre på en gang, onani, påklædt som studiet bestemte, ansigtssprøjt og slugning af sperma.

Jeg blev knald liderlig ved at læse disse beskrivelser, også da et af spørgsmålene gik på interracial sex. Det viste sig at betyde sex med sorte fyre, og jeg skal da villigt indrømme, at jeg, mens jeg havde haft sex med drengene i gymnasiet, ofte havde ønsket mig, at drengene var voksne mænd af den lidt barske type eller flotte, sorte fyre, som jo havde ry for at have pikke i overstørrelse. Det havde givet mig mange gode orgasmer, også når jeg bare vare alene og onanerede, men jeg tænkte på, hvad de mon ville bruge mig til.

Men da jeg så det nævnt som et punkt på den aftale, der skulle indgås med atelieret, valgt jeg alligevel at undlade at krydse punktet af. En ting er at drømme, en anden ting er jo når det skal gennemføres i virkeligheden. Ja, ikke blot i virkeligheden, men også når man skulle fotograferes og videofilmes, så man ikke anede, hvem der kom til at se det. Der foresvævede mig noget om, at nordiske mænd ville opfatte en køn 18årig blondine, der på film fik pik af 3-4 negere som så ludderagtigt, at der var grænsen nået, for hvad jeg havde lyst til at være med til.

Men nu efter at billeder og film fra prøvefilm 5 var offentliggjort på både tryk i pornoblade og som film på nettet, var der en del mænd der kommenterede billederne. Jeg må indrømme at jeg havde utrolige liderlige fornemmelser, ved at læse deres kommentarer til mit udseende. Jeg er jo nu en langbenet 19årig blondine og mit meget fordelagtigt udseende var åbenbart faldet i god jord hos læserne. Jeg onanerede helt vildt under læsningen af kommentarerne, når fyrene skrev, hvordan de sad og spillede pik efter mine billeder. Det var jo lige netop årsagen til, at jeg havde ville være pornomodel.

Især kommentarerne om billederne af mig med sperma ud over hele ansigtet og brysterne synes at være populære. Også kommentarerne om min ”påklædning” på billeder og film gav mig nogle dejlige gys, for jeg var jo blevet klar over, at selvom mine bryster absolut ikke trængte til støtte, så var den røde BH, der kun delvis dækkede brystvorterne, et stort hit hos seerne. Den gav lige netop det ”push-up” som gjorde, at brysterne blev lige en anelse større og præsenterede brystvorterne endnu mere provokerende. Det havde jeg godt selv været klar over under optagelserne, og det havde givet mig den mest pirrende fornemmelse, som resulterede i at vorterne blev endnu stivere end ellers, og det kunne faktisk ses på billederne.

De liderlige tanker, jeg havde gjort mig, da jeg henvendte mig til atelieret til prøvefilm, og ikke mindst bevidstheden om, at når først billeder og film var offentliggjort, så havde jeg jo overhovedet ingen anelse om, hvem der kunne komme til at se mig som pornomodel i alle disse frække stillinger med forskellige fyre, var nu blevet til virkelighed. Uanset hvem jeg mødte, kunne jeg jo ikke være sikker på, at vedkommende ikke havde set mig på film og fotos.

Især var det pirrende at tænke på, hvis det var nogen jeg kendte. Det være sig drengene fra gymnasiet, lærerne, naboerne, familiemedlemmer, ekspedienter i forretning jeg handlede i, medlemmerne i min sportsklub, mine veninder. Det var virkelig udlevelsen af mine inderste ønsker og at vise mig frem, og så provokerende som muligt. Det gir mig en vidunderlig kriblende fornemmelse under huden, nærmest som en slag champagnebobler. Da både filmen og billederne først for nylig er blevet offentliggjort, har jeg ikke personlig fået kommentarer fra nogen jeg kender.

Som I nok husker, havde jeg undladt at krydse punktet ”interracial” af, (sex med sorte fyre). Jeg havde en forestilling om, at nordiske mænd ville opfatte en køn 18årig blondine, der på film fik pik af 3-4 negere som så ludderagtigt, at der var grænsen nået, for hvad jeg havde lyst til at være med til. Men til min store forundring var der nu en del fyre, der i kommentarerne til mine billeder, direkte opfordrede mig til at blive filmet i en gangbang med sorte. Og det skortede ikke på beskrivelser af, hvad de godt kunne tænke at se mig blive genstand for.

Jeg havde jo selv da jeg gik i gymnasiet forestillet mig, hvordan det ville være at blive gennembollet af en flok sorte, så tanken var mig som sådan set ikke fremmed. Men at overskride den grænse, jeg troede skandinaviske mænd ville føle, jeg overskred, ved at lade mig fotografere og filme i et sådant bbc gangbang, troede jeg alligevel var FOR meget. Jeg havde ikke i min vildeste fantasi forestillet mig, at hvide mænd og fyre ville tænde på at se en køn dansk teenager blive voldbollet af en flok sorte. Men der tog jeg åbenbart fejl, for der kommer virkelig mange opfordringer.

Det virker utroligt pirrende på mig at tænke på, hvordan det ville blive, hvis jeg ikke lod det blive ved tanken. Og atelieret har allerede henvendt sig til mig, med tilbud om at virkeliggøre seernes ønsker om at se mig blive blacked.
Historien fortsætter under reklamen

Jeg har ikke besluttet mig endnu, men vil da meget gerne høre jeres mening. Hvad synes I? Skal jeg eller er det for meget?
Hej fra Gladys

Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER

2 kommentarer

  1. Bollepolle

    27/04/2022 kl 0:45

    Jeg syntes du skal få lavet en tatovering med spar es på den ene balle.

    Det viser du er interesseret i sex med store sorte mænd.

    Gå så en tur nøgen på stranden, hvor der er mange sorte mænd, f.eks. Mas Palomas på Grand Canaria

    0
  2. Per groth

    09/06/2021 kl 20:25

    Gør det dog Gladys, du vil jo gerne

    0

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *