Sejlturen med det hele 1

Jeg pressede min lille drengepik op i Mettes lille pigefisse. Da jeg kom igennem, det de kaldte, mødommen ….

advarsel
Forfatter: ok

Dag 1. Oplæringen
(Mads fortæller)

Far Erik 35 Mor Ellen 33, Søster Mie 13 med lidt dun, mig bror mads 11 glat og min lille søster Mette 9 glat. Vi er alle slanke og lyshåret.

Vi bor på landet i en nedlagt gård. Og langt til naboerne.Gården er delt op i små værelser og en stører stue. Vi har hvert vores værelse og et fællesværelse på 1. sal Og derfor leger vi i gårdspladsen, både sommer og vinter. Vi spiller bold og har tit vandkampe på marken hvor vi har hver vores lille borg. Og den mark er vores egen, til at lege og tromle rundt på.

Vi havde sommerferie, solen var i godt humør ca. 25`C. Vi fandt noget gammelt tøj og gik ind på fællesværelset og klæde os om.

Vi fandt 3 vandpistoler. Og gik op i hvert vores borg. Det gældte om at overmande den andens borg. Så den kom ud af spillet. Blev vi drivvåde eller kørte tør for vand, var spillet tabt. Og vi havde det meget sjovt med det. Og vi var også tit godt trætte bagefter.

Og i dag var det heller ikke anderledes, jeg tabte efter 2 timer. Og Mie vandt. Vi alle 3 var godt våde. Og vi kom ind i stuen.

Far smilede til os. Nå så er det jo badetid, smid kludene og kom i bad alle 3. vi gik ud i baggangen, og smed alt tøjet. Og vi gik alle nøgen ud på badeværelset. Mor gjorde badet klar til os 3, og far kom med derud.

Jeg skal tisse og går hen til toilettet og tisser. Og hopper op i badet til mine søstre, og vi sprøjter vand på hinanden, og mor sæber mig ind, og far sæber mine søstre ind, og vi går under bruseren og får sæben skyllet af. Og far tørrede mine søstre og mor tørrede mig, og min drengepik blev lidt stiv, da mor tørrede den med håndklædet. Men ikke noget jeg blev særlig flov over.

Vi gik nøgen ind i stuen. Der var ild i pejsen og godt varmt. Og vi fik lidt slik og sodavand.

Far spurgte om vi ville med ud og sejle sammen med vores venner. Peter 36 og Pernille 34. Og deres to børn. Ib 13 og Iben 11.

Vi råbte jaaa.

Ok siger mor, og vi må få pakket lidt tøj. Og i morgen klokken 11 kører vi og vi sejler kl. 13.

I skal pakke 7 par trusser og 7 t-shirt og shorts 14 par sokker, samt toilet udstyr. Og piger i skal havde 3 kjoler med. Og et stk. genstand som i vil hygge jer med. Dog ikke telefon og ipad og heller ikke computer.

Og bagefter skal i så i seng, og få sovet lidt. Vi sov nøgen inden i en dobbeltseng, inden på vores forældres soveværelse.

Kl. blev 9 og mor vækkede os med et kys, og et lille dask bagi. Så er det op, i skal havde morgenmad i sovetryner.
Vi fik morgenmad, og kom i noget fint tøj. Og vi kørte mod havnen, vi kendte ikke båden. Men kun hørt om den. Og vi skal sejle i 3 uger.

Vi kom ned til båden, den var godt nok stor. Og vi skulle dele kahytter, der var 3 kahytter og hver kahyt var til 6 personer. Og vi sejlede 2 dage i træk, og de voksne sejlede på skift. Far og Peter sejlede om natten. Og skulle vi tisse var der en toiletstol ved bagbord. Og til det store var der et lille toilet på gangen.

Vi kom op i en lille opholdsstue. Og Peter fortalte om sikkerheden, og hvorfor vi skulle tisse i vandet, og meget mere. Og han spurgte om vi skulle deles op, i drenge og piger. Eller om vi alle ville sove i den samme kahyt. Og den ene kahyt er til de voksne da de jo skulle sejle på skift.

Ib og Iben spurgte om vi ikke bare alle skulle sove i samme kahyt. Jo sagde vi, en god ide. Ok sagde Peter smilende. Så har vi en fri kahyt til hygge og spil og meget mere.

Og vi sejler nu, så Pernille og mor er ved roret og vi skifter hver 6. time og evt. også på toiletbesøg. Mor forslog hver 3. time så vi fik flere pauser.

Peter det er da en god ide.

Ib og Iben havde armen rundt om hinanden, og kikkede ud over havnen, og de vinkede til det danske land, og råbte vi ses om ca. 3 uger.

Vi gik ned i kahytten og kikkede på hvad vi havde med

Jeg havde taget mini bowlingspil med. Mine søstre havde taget matador og et sjovt byggesæt med og Ib og Iben havde en lille bold og hjemme minigolf med. Så vi kunne hygge os.

Pernille kaldte så er der mad tid, og bagefter er det omklædning. Og dagen på båden er jeres. Vi fik en god dejlig frokost, med sodavand til os børn, og Peter og far fik en øl og Pernille og mor tog et glas vin.

Og Peter viser os et skab der er slik i, og når den er tom. Kommer der først nyt slik i når vi har været i land.
Ib sagde at vi skulle ned og klæde om, og vi bestemte selv hvad vi ville havde på.

Jeg smed alt tøjet og tog shorts på, og Mie og Mette tog en kjole på.

Ib og Iben gik nøgen op på dækket. Og de fik solcreme på. Og Iben spurgte hendes far om det var ok, at de lå nøgen. Ja da alle må havde det tøj på vi ville, dog ikke det fine tøj.

Og Peter og Pernille fik også skiftet deres tøj, og de kom op i shorts og bikini. Og så gik mor og far ned og skiftet de kom også op i shorts og bikini.

Og Pernille kom hen til mig, hun lå armen rundt om mig, det bliver en hyggelig tur, og om lidt kommer vi til en lille ø, og der kan i svømme lidt rundt

Efter ca. en times sejlads mere, så kom vi til en lille ø. Og Pernille råbte så er der badetid i en time.
Og kom hen til mig og Mie, smid nu alt tøjet, og kom i det varme vand. Det er da kun os der ser jer.

Jeg gik hen til mor, er det ok, at vi bader nøgen sammen Ib og Iben.

Mor smilede ja, det er. Vi har ikke pakket badetøjet, da vi sejler det meste af tiden. Og da vi heller ikke kender nogen, så er der jo ikke noget at være flov over, og i ser da også tit hinanden nøgen derhjemme. Så om Ib og Iben og deres forældre ser jer, sker der da ikke noget ved vel.

Nej, smiler jeg. Og så jeg smed shortsene og hoppede nøgen i sammen med Iben og Ib. Og lidt efter kom mine søstre Mette og Mie også nøgen i.

Vi svømmede rundt og hyggede os, og vi pjaskede vand på hinanden. Og vi kom igen op på båden. Og vi blev tørret og sad nøgen, og fik lidt at spise.

Og vi sejlede igen. Jeg var lidt træt og gik ned og lagde mig lidt. Jeg sov en times tid, stod op. Og skulle sådan tisse. Løb op mod toiletstolen.

Der sad Mette og hun blev holdt af Peter. Han sagde bare tis, mellem rækværket her.

Jeg stillede mig op af rækværket, og begyndte at tisse imellem det, og jeg så at Peter tørrede Mettes tissekone. Og der var en bule i Peters shorts. Jeg blev også færdig med at tisse. Og gik ned og tog en cola. Og satte mig på dækket og så ud over vandet.

Pernille kom nøgen hen til mig, og hun satte sig ved siden af mig. Og sagde, nyder du turen?, og nu skal vi snart havde aftensmad.

Ja jeg nyder turen, men er i altid nøgen på sejlturen? spurgte jeg.

Ja da, solen over det hele, og bare få en brun krop. Er da dejligt. Og jeg ved også at i ser hinanden tit svarede Pernille.

Ja, og det er også dejligt at sidde her, og nyde udsigten, smilede jeg.

Ja og det kan også ske at i ser noget som i nok ikke burde se, i jeres alder. Men lad som ingenting, eller kom og vær med. Jeg siger ikke mere om det nu. Sagde Pernille.

Lidt efter, råbte Pernille så er det spisetid.

Vi fik shorts på, og vi fik spist. Mor og Pernille sejlede båden. Peter havde Iben på sit skød. Og de sad nøgen og nød udsigten ud over vandet. Og Ib kom smilende hen til dem. Gav sin far et kindkys, og satte sig ved siden af dem.

Det var ved at blive lidt mørkt, og Pernille gik ned og tændte for lyset på båden, det så virkeligt godt ud, kulørte lamper langs med båden. Og nu kom Pernille og Iben og satte sig tæt ind til mig. Og Pernille gav mig et kindkys.
Og jeg lænede mig op af Pernilles skulder, og Iben lå en hånd på mit lår.

Pernille aede mig på maven. Og Ibens hånd kom tættere mod min tissemand, og hun strejfede den et par gange. Og Pernille gav mig et kindkys. Bare nyd det, sagde hun. For det bliver en lang aften for jer alle. Iben bøjede sig ned over mig, hun tog sin lille mund ned over min tissemand, og suttede på den, som det var en slikkepind. Imens Pernille stadig aede mig på maven.

Min tissemand var blevet godt stiv. Så Pernille sagde til mig sæt din glatte drengepik op i Ibens lille glatte pigefisse, og kør forsigtigt ind og ud. I et roligt tempo.

Jeg kikkede lidt chokerne op på Pernille, mener du det.

Ja bestemt. Hun vil nyde det, svarede Pernille med et lille smil.

Jeg satte min tissemand mod Ibens lille glatte tissekone, og stak den ind. Jeg begyndte at køre den langsomt ind og ud. Som Pernille hun havde fortalt mig.

Og Pernille smilede, og sagde du er lærenem, Mads forsæt til det snore i din mave. Og Ibens lille fisse trækker sig sammen, om din lille glatte drengepik.

Jeg kørte min tissemand ind og ud af Ibens tissekone, det begyndte at kilder i hele kroppen, jeg begyndte at stønne lidt. (Lige som om jeg havde løbet en lang tur.)

Pernille begyndte at aede mig på ryggen og min lille numse, og det var dejligt.

Og Iben spjættede og pustede, og hendes tissekone blev lidt våd. Og trak sig sammen om min tissemand. Ligesom den pumpede min tissemand, og jeg følte som om jeg skulle tisse, men på en helt anden måde, det strammede i min tissemand, og den voksede lidt oppe i Ibens tissekone. Og det sortnede for mine øjne, og det, kildere i hele min krop.

Jeg trak mig ud. Og sagde, se Pernille, min tissemand er lidt fugtigt efter den er kommet ud af Ibens tissekone. Har hun tisset lidt.

Pernille smiler, og siger, nej Mads hun har ikke tisset, men det gør pigers små fisser, og skal vi så ikke kalde det en pik og fisse her, i stedet for tissekone og tissemand. Og når du bliver ældre så kommer der noget der hedder sperm ud af din lille drengepik. Og når piger bliver våde når de har en pik oppe i sig er fordi de kan lide det.
Jo det er ok. Men min lille pik er slap igen. Smilede jeg.

Ja smiler Pernille. I de 3 uger vi er her sker, der noget hver aften og nat, og i den tomme kahyt er lavet til et hyggested. Som i lige har gjort her på dækket. Og det vil ske mere her på dækket i nat.

Jeg fik et kys af både Pernille og Iben.

Jeg skulle sådanne tisse, og gik om mod toiletstolen, der sad Mette og tissede. Jeg orkede ikke at stå op mere, satte mig ned, og i det samme kom Pernille. Begyndte jeg at tisse ud på båden. Jeg begyndte at græde lidt.

Pernille kom hen til mig, hvorfor græder du min skat? Spurgte hun.

Jeg kunne ikke holde mig, og jeg orkede ikke at stå op og tisse, så nu bliver i nok sure fordi jeg tissede på denne flotte båd, snøftede jeg.

Ej min skat, vi bliver ikke sure over det, det sker tit her. Men du skal selv tørre op. Og nu vil jeg lige slikke din lille drengepik rent, så henter vi en klud og får tørret op.

Og Pernille tog min glatte tynde drengepik i sin mund og suttede min lille pik rent. Og vi fandt nogle klude og fik tørret op.

Mie kom hen og satte sig ved siden af mig. Og sagde, ej hvor blev jeg liderlig af at se dig kneppe Ibens slanke krop. Og hun gav mig et kys.

Far kom han til os, han var lige vågnet, da det var Peter der skulle sejle de første 3 timer her i aften.

Og far sagde i får begge pik og fisser på hele turen, og Mads du skal indvie Mettes lille pigefisse i morgen. Og Mie om lidt er det dig der bliver kneppet af Ibs drenge pik.

Ej far mener du det? Jeg er helt våd af at se Mads og Iben. Så jeg glæder mig lidt men er også nervøs.

Ja jeg mener det. Og i alle kommer til at prøve ALT i sex i disse 3 uger. Sagde far, smilende.

Ib kom hen til Mie, han gav hende et mundkys. Han kyssede ned over Mies bryster og ned langs maven, og ned til hendes fisse, der var lidt dun over reven. Og Ib slikkede hendes fisse, først på selve reven, og lidt efter med tungen lidt indeni fissen.

Min drengepik var stiv igen. Jeg kunne også se at Ibs pik var godt stiv og stor.

Ib gav Mie et kys, han tog hende i hånden. Og gik hen til næste bænk lige overfor hvor vi sad. Hvor han lagde Mie ned. Og han begyndte at kysse hendes lille fisse. Og slikke den lidt på reven, og nu satte Ib tungen lidt ind i det fugtige hul, og slikke den indeni hendes fisse, med hans tunge. Han begyndte at kneppe hende med hans tunge, og Mie stønnede svagt.

Pernille tog sin søns pik i munden. Imens at Ib slikkede Mies pigefisse. Pernille suttede og slikkede Ibs drengepik, til den blev godt stiv. Den så stor ud, nok ca. 14 – 15 cm. Og Pernille hviskede noget i Ibs øre. Ib nikkede. Og sagde til Mie om hu ville havde han pik op i sin lille fisse. Mie stønnede ja.

Ib satte pikken mod hendes revne, og kørte pikken forsigtigt op i hendes pigefisse. Og han kørte pikken lidt ind og ud, i et roligt tempo. De stønnede svagt begge 2. og jeg kunne se at Ibs drengepik kom lidt længere op for hvert stød, Ib lavede. Og Ib stønnede, Mie jeg går igennem din mød dom lige om lidt, du får en kæmpe smerte. Men efter lidt tid er det bare dejligt. Er du klar til at jeg springer din mødom. Mie stønner åh jaaaa.

Pernille siger svagt til Peter jeg tror IKKE at Mie, har forstået hvad Ib sagde. Peter rystede på hovedet det tror jeg heller ikke.

Og Ib trækker sig lidt ud, og siger NU, og med et presser han igennem Mies mødom, og hele hans pik kom helt op i Mies pigefisse.

Hun giver et skrig. Og Ib bliver deroppe lidt. Og han gav Mie et mundkys. Og begyndte at kneppe hende stille og roligt. Mie begyndte at stønne svagt.

Jeg kunne se lidt blod der blev kørt ind og ud af Mies pigefisse. Og jeg blev lidt ked af det, og spurgte om at Ib eller Mie er kommet til skade. Peter tog om mig, gav mig et kindkys. Nej det er Mies mødom, og når hun har sex for første gang, så skal mødommen sprænges, og så bløder det lidt. Og det gør lidt undt i starten. Men hun tager ikke skade af det.

Ib kneppede Mie, lidt hurtigere og de stønnede svagt begge 2.

Min drengepik var stiv igen. Og Pernille tog den i munden. Og suttede på den. Imens følte jeg med hvad Ib og Mie lavede. Og Ib kneppede hurtigere og hurtigere, og de stønnede højere og højere, og Ib stønnede jeg kommer snart oppe i din dejlige fisse. Uden Mie kunne svarer. Borede Ib sin tunge ind i Mies mund. Og de pustede. og Ib borede sin drengepik helt op i Mies pigefisse, og jeg kunne se at der kom noget tykt hvidt, rendende ud mellem Ib drengepik og Mies pigefisse.

Jeg hørte at Peter sagde til Pernille, der kom masse af sperm oppe i Mies fisse. Pernille slap min stive pik, og smilede, og sagde ja mon ikke.

Ib trak sig ud af Mies fisse, og der dryppede det Peter kaldte sperm, ud af fissen. Og Ibs pik var slap og den dryppede også lidt fra den. Og Ib begyndte at mundkysse Mie. Og hun besvarede det lidt modvilligt.

Mie rejste sig fra bænken, og satte sig over til os. Hun sagde smilende. Nå Mads din lille pik er blevet stiv, af at se mig få pik. Og jeg blev også våd af at se dig kneppe Iben.

Peter kaldte Mette hen til os. Og han bad Mette ligge sig på bænken der hvor Mie og Ib havde kneppet. Så nu skal Mads indvie din lille tissekone, så det også bliver en sød lille fisse. Det gør måske lidt undt i starten.

Mette nikkede. Og Ib begyndte at slikke hendes lille pigefisse. Og Mor begyndte at sutte min lille drengepik.

Min lille pik var godt stiv, og jeg rystede imens mor suttede min drengepik.

Mor bad mig sætte forsigtigt min lille pik op i Mettes lille pigefisse, og når jeg mærkede modstand, så skulle jeg lige give besked til hende. Og så skulle jeg trække den lidt ud og presse i bund i et stød.

Jeg nikkede, og svarede hæst ja. Og jeg satte min drengepik op i Mettes lille pigefisse. Jeg kom ind i hendes stramme fisse. Den var meget stram i forhold til Ibens. Jeg kørte den forsigtigt ind og lidt ud, og længere ind. Jeg stødte på en forhindring. Og jeg sagde det til mor.

Ok, skat svarede mor. Og sagde Mette nu komme der lidt smerte, det er ikke farligt. Og bagefter er det dejligt. Og Mads bare pres din pik op i Mette. Og mor kyssede Mette.

Jeg pressede min lille drengepik, helt op i Mettes lille pigefisse. Da jeg kom igennem, det de kaldte, mødommen. Så sved det i min drengepik. Og Mette skreg i mors mund. Jeg begyndte at kneppe min lillesøster roligt. Jeg stønnede svagt, og det begyndte at kildere i min mave igen. Jeg kneppede Mette lidt hårdere, og jeg begyndte at ryste og det sortnede for mine øjne, og jeg pressede min drengepik i bund af Mettes lille pigefisse. Og jeg følte som om der ville kom noget ud. Og Mette begyndte at tisse ud over mig, så jeg blev godt våd.

Og mor, bad mig kysse Mette på munden.

Min pik faldt ud af Mettes lille fisse, der var lidt blod på min pik. Og i og omkring hendes lille revne.

Vi skulle lige slappe af. Og far kom med sodavand og slik, til os alle børn. Og han kaldte os hen.

Mor siger, nu er vi alle indviet, til sex. Og det gør ikke så undt mere. Og ingen vil bløde da jeres mødom er taget. Og i vil nok nyde det.

Og i er nok trætte nu, se at få tisset af, og komme i seng. Og Mads få din mave vasket.
Historien fortsætter under reklamen

Ib og mig stillet os op af rækværket og tissede ud i vandet. Og Mie satte sig til at tisse på toiletstolen, og der kom tis og lidt sperm ud af hendes fisse. Og Iben skulle det store, og hun gik ned på toilettet.

Og vi gik alle i seng. Og vi gav både Peter og Pernille, samt mor og far et godnatkys…

Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER

6 kommentarer

  1. Stian Hansen

    30/01/2025 kl 7:35

    Mere pigefisse tak!!

    0
  2. SWO

    30/05/2021 kl 19:08

    Fantastisk historie, ok! Glæder mig til fortsættelsen.

    2+
    • ok

      30/05/2021 kl 19:58 - som svar på SWO

      Takker swo

      jeg er igang med afs 2

      2+
      • SWO

        30/05/2021 kl 20:38 - som svar på ok

        Super – masser af lækker tissesex!!

        1+
        • ok

          30/05/2021 kl 20:58 - som svar på SWO

          Hej swo

          i afs. 3 kommer der en del mere urin og der kommer også noget i afs.2

          2+

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *