- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
Besøg i sommerhuset – Del 1
Her lå jeg og kneppede en af vores gode venner, men både hendes mand og min kone så på…
Forfatter: Skribenten
Vi skulle besøge vores gode venner i en weekend i deres næsten nye sommerhus. De købte det for et års tid siden og havde gjort en del ved det og nu skulle vi endelige besøge dem og se det.
Det var en dejlig varm sommerdag og da jeg kom hjem fra arbejde, havde min dejlige smukke kone allerede pakket og var meget udfordrende sommerklædt. ”Skal vi ikke bare komme afsted skat” spurgte hun og fortsatte: ”Jeg har lagt skiftetøj frem til dig”. Super svarede jeg. Tager lige et hurtigt bad, så kan du smide vores ting ud i bilen.
Jeg gik ind i soveværelset og smed tøjet og direkte ud i badeværelset. Ind under bruseren og da jeg vaskede mig, mærkede jeg, at jeg hellere måtte barbere min pik og mine nosser, som normalt er helt glatte. Vi skulle jo på weekend, så jeg håbede da på lidt sex, hvis der ikke var alt for lydt i sommerhuset. En overvejelse der senere skulle vise sig at være helt irrelevant. Efter badet gik jeg ind og skulle klæde mig på. Blev lidt overrasket da jeg så hvilke trusser min kone havde lagt frem!
Det var et par af hendes egne små røde gennemsigtige G-streng trusser. Jeg kan rigtig godt lide at mærke det tynde stof mellem ballerne og op i min røv, men jeg plejede nu kun at tage dem på når vi skulle hygge os hjemme. Blev lidt varm og det rykkede allerede lidt i min pik, da jeg tænkte min dejlige kone nok havde en dejlig bagtanke med det. Så jeg tog dem på. Syntes de duftede lidt af hendes fisse, så hun havde nok lige haft dem på lidt selv først, lækkert.
G-streng, shorts og en T-shirt, så var jeg klar. De bare tæer i et par sandaler og så ud til bilen. ”Fandt du alt tøjet, smilede hun til mig da jeg kom ud” Jo det tror jeg nok svarede jeg og gav hende et kys. Ja jeg bestemte mig for, at det var dig der skulle have trusser på i dag, så jeg gav dig mine.
Dem syntes jeg ikke jeg har brug for i den varme, smilede hun og trak så meget op i den korte nederdel at jeg kunne se hendes dejlige galt barberede nøgne fisse. Nu voksede min pik for alvor: Skal vi ikke lige hygge os lidt inden vi kører spurgte jeg. Nej, grinede hun. Du skal nok få mig, men først senere.
Ja, men det kan jo godt vare længe, foregav jeg at surmule, men smilede dog og gav hende et kys, mens jeg hurtigt stak et par fingre op i hendes villigt spredte fisse og pressede mig ind mod hendes bryster. Jeg kunne mærke hun heller ikke havde BH på.. Hun gav sig og stønnede lidt. Så trak hun sig lidt væk og sagde: Lad os nu komme afsted, der er alligevel en times tid i bilen og vi skal jo også først finde det. Mette sagde huset lå noget væk fra vejen, helt ugeneret, smilede min dejlige kone.
Vi kørte afsted og hun drillede mig undervejs med at bevæge sig så den meget korte nederdel gled op og jeg havde frit udsyn til den dejligste fisse jeg kender. Jeg tænkte der var alt for lang til aften hvor jeg kunne ta’ hende.
Efter en times tid nåede vi endelig frem. Og det var rigtigt: Huset lå helt ugenert et langt stykke fra vejen, næsten gemt bag træer og store buske. Og da det var det sidste hus på vejen, var der heller ingen trafik der gik forbi.
Vi kørte op til huset og straks kom Mette og Leo gående. Jeg trak lige vejret en ekstra gang. De var meget sommerklædte. Mette havde kun nogle meget små bikinitrusser på og absolut intet andet. Så der var frit udsyn til hende ret store flotte bryster. Leo havde kun shorts på og heller ikke andet. Begge var barfodet. Vi fik store velkomstknus. Kom med om på terrassen sagde Mette. Vi har et glas vin klar.
Vi gik om på en lækker stor terrasse, der ganske rigtigt var helt ugenert. Ja vi har det helt for os selv, sagde Mette og faktisk plejer vi altid at gå nøgne rundt når vi er alene og vejret er til det som i dag, smilede hun, men vi ville jo ikke chokere jer. ”I skal da ikke holde jer tilbage for vores skyld, det er jo dejligt vejr. lød det hurtigt fra min kone.
Jeg blev unægtelig noget overrasket. Hun er på ingen måde sippet, men den bemærkning havde jeg alligevel ikke ventet. Mette smilede og kiggede på hendes mand: Ja, men hvis I også har det godt med at smide tøjet, kan vi vel ligeså godt gøre det, ikke Leo? Bestemt svarede han, det er dejligt at mærke varmen og solen overalt på kroppen.
Så gør vi da det, sagde min kone og havde allerede smidt T-shirten og knappede nu nederdelen op og lod den falde ned til fødderne. Hun bøjede sig ned og samlede den op og nød åbenlys vi alle sammen kiggede på hendes smukke velholdte krop. Leo smed hurtig shortsene. Han havde ikke noget på under dem. Hans pik var nok på størrelse med min konstaterede jeg tilfreds. Han var også helt glatbarberet ligesom jeg er.
Mette trak bare i de to snore i hver side af de små bikinitrusser og så var der et dejligt udsyn til en topfisse der var helt glat. Dejligt, sagde hun: Så mangler vi bare dig, og så på mig. Jeg trak T-shirten over hovedet og tænkte som en gal på hvordan jeg kunne smide shortsene uden de så jeg havde min kones G-streng trusser på!
Nå, jeg tog ved linningen på shortsene og forsøgte at trække trusserne med ned. Det lykkedes nogenlunde, men jeg kunne godt se Mette havde set dem. Hun sagde ikke noget, men smilede lidt frækt syntes jeg, til mig. Vi satte os ned i de pragtfulde liggestole og Leo skænkede vinen op. Skål og velkommen sagde han. Vi drak lidt og satte glassene fra os. Så gik snakken lystigt og hyggeligt. Mest om hvor meget de havde gjort ved huset og den slags almindelig ting.
Både Mette og Leo sad og masserede sig selv lidt som en helt naturlig ting. Leo masserede både sine nosser og sin halvstive pik og Mette strøg fingrene hen over sine brystvorter der allerede strittede ret meget. Hun masserede også sit skamben og jeg kunne se hun ind i mellem pressede lidt hårdt. Helt ligesom min kone også kan lide det. Så over på hende og konstaterede hun også kælede med sig selv.
Min pik var også begyndt at vokse lidt. Det var utrolig frækt at sidde helt nøgen og se andre så småt onanere. Jeg kunne heller ikke holde fingrene fra min egen pik, så jeg begyndte at gnide den blidt. Min kone så over på mig og smilede ind imellem hun slikkede sig lidt om munden. Det var meget frækt.
Jeg kunne se Mette meget ofte kiggede helt ugenert på min pik, så jeg drejede mig lidt og spredte benene så hun bedre kunne se. Jeg tænkte kort på, hvordan dette her kunne ende.
Pludselig rejste Leo sig: Jeg skal lige tisse sagde han med et smil. Han gik lidt væk fra terrassen og hen til en buske hvor han helt upåvirket tissede. VI sad alle tre og så på ham. Pokkers osse sagde han da han var færdig; jeg glemte at tage et stykke papir med herover. Kom over til mig skat, sagde Mette så skal jeg hjælpe dig.
Leo smilede og med sin pik i hånden gik han over til hende. Hun drejede hovedet tog hans pik i munden og slikkede grundigt kunne vi se. Virkningen udeblev ikke. Leos pik voksede og hans vejrtrækning blev tydeligere. Jeg så over på min kone der nu sad med vidt spredte ben og gned sin klit men hun stirrede intenst på Mette der suttede og slikkede. Jeg var selv blevet ret liderlig, så jeg gned uhæmmet min nu stive pik og håbede jeg kunne holde længe.
”Vil du kneppe mig”, hørte vi Mette spørge Leo. Ja du skal da vist ha’ pik svarede han, men hvordan skal du ha den. ”Hårdt”, svarede Mette kort og vendte sig helt om på ryggen spredte og løftede benene. Er du helt sikker, spurgte Leo. Vi kunne se han var i tvivl om noget! ”Helt sikker”, svarede hun. Hvad er du så, spurgte Leo. ”Jeg er en billig villig luder der skal bruges” svarede Mette. Knep min liderlige våde fisse så jeg kan mærke hvad jeg er, sagde Mette. Vi var vist begge lidt forbavsede over dette meget frække ordspil.
Knep mig, så de kan se hvad jeg skal bruges til, sagde Mette, mens hun så over på os. Kan I li’ at se en luder blive brugt, så skal I se på os nu. Jeg vil ha’ pik, stønnede hun nu. Leo tog hårdt ved hendes lår, spredte benene endnu mere og hamrede pikken op i hende. Mette skreg højt: Ja brug mig – knep min fisse – sprøjt i mig – fyld mig ud – jeg vil bruges som den luder jeg er, lød det fra Mette. Leo hamrede pikken ud og ind i hende. Jeg kunne se han tog hårdt fat i en af hendes brystvorter og klemte til. Mette skreg: Åh hvor gør det ondt. Jamen det skal gøre ondt på en luder, svarede Leo. Jeg kunne se min kone var lige ved at komme. Hun vred sig i stolen og fingrene kørte både ind i fissen og på klitten. Safterne løb ud af hende kunne jeg se.
Overvejede at gå over og kneppe hende, men kunne ikke løsrive mig fra syntes af Mette der blev voldsom hårdt gennem kneppet. Nu fik hun også et par slag på brysterne. Mere, stønnede hun – der skal være mærker efter slagene. Leo slog igen og det kunne jeg se var hårdt. Mette skreg igen. Knep mig for helvede råbte hun. Mere – hårdere. Min fisse skal mærke den er en luderfisse, stønnede hun.
Jeg var mildt sagt overrasket. Havde ikke forstillet mig Mette og Leo sådan. Men hold da op hvor gjorde det mig liderlig. Jeg gned min pik hårdt nu og kunne mærke jeg skulle passe på ikke at komme. Pludselig hørte jeg et velkendt skrig. Det var min kone. Hendes krop rystede i en voldsom orgasme og den stod i en spændt bue. Jeg kunne se hendes fisse sprøjtede. Så var det en meget voldsom orgasme hun fik. Det ærgrede mig lidt, for så vidste jeg hun lige skulle sunde sig før hun var klar til at blive kneppet.
Nu kom Mette også. Hun skreg det ene frække ord ud efter det andet mens hende krop spændte sig og hun klamrede sig til Leo for at få det hele med. Leo kom med et brøl og trak pikken ud halvvejs i orgasmen, så den sidste sperm sprøjtede ud over Mette’s bryster og mave. De pustede alle tre lidt. Jeg var den eneste der ikke var kommet endnu, men det kunne ikke vare længe.
Mette så på Leo og sagde: ÆV du lige har tisset, ville gerne ha haft min luderfisse spulet godt igennem. Det kan da være Jørn kan klare det for dig, sagde Leo med et smil. De så over på mig. Jeg så over på min kone, der lå helt afslappet med et par fingre i fissen og gned sig slev stille. Hun nikkede og smilede: Det må du da godt, hvis du bliver inviteret og vil prøve det.
Det lod jeg mig ikke sige to gange. Jeg rejste mig og gik over til Mette. Leo havde flyttet sig. Jeg havde frit udsyn til hendes godt brugte og meget våde fisse. Har du ikke lidt sperm du vil af med først, smilede Mette. Nu har du jo set hvad jeg vil ha’ . Så har du lyst, så knep luderen, sagde hun. Jeg førte min pik op i hendes meget våde fisse. Kunne mærke både hendes safter og Leo sperm. Det var noget det frækkeste jeg nogensinde havde prøvet. Her lå jeg og kneppede en af vores gode venner, men både hendes mand og min kone så på. Ja gør ved luderen hvad du vil stønnede Mette.
Jeg gjorde noget helt spontant jeg aldrig har gjort før. Jeg gav Mette en lussing: Be så om pik og sperm din luder sagde jeg. Mette blev noget overrasket, men kun et øjeblik, så var hun med: Gi’ mig mere pik og hårdere, stønnede hun – fyld min luderfisse med sperm og så skal du pisse mig i fissen bagefter, sagde hun.
Jeg kneppede hende så hårdt jeg kunne. Gav hende et par hårde slag på brysterne. Løftede hendes ben op over min skuldre så jeg kunne gi’ hende en røvfuld samtidig. Mette stønnede og skreg: Sprøjt i min luderfisse. Jeg vil ha sperm. Jeg kunne ikke holde mig længere og lod pikken sprøjte dybt oppe i hende. Jeg skulle til at trække mig ud så jeg også kunne sprøjte hende på brysterne. Men hun holdt mig fast med hænderne på min blader og sagde: Du må ikke trække dig ud. Du skal pisse i mig. Hvis du må for Birgit, kan du sprøjte overalt hvor du vil på mig senere. Men nu skal du tisse.
Vi lå helt stille et øjeblik. Både Birgit og Leo sad og så på os. Jeg kunne mærke jeg kunne tisse så jeg sagde: Det kommer nu. Jeg gav slip og pissede op i fissen på hende. Mette nød det virkelig. Åh ja gør mig våd, spul min luderfisse grundigt. Det varme pis løb ud af fissen på hende og vi blev begge drivvåde. Jeg tog ved hendes ene brystvorte og klemte hårdt: Hvad hedder det så luder? Tak for behandlingen, smilede hun, selv om jeg kunne se mit tag i brystvorten gjorde ondt.
Skal du ikke ha nogle billeder af din luder, når hun er så brugt, spurgte hun og så over på Leo. Jo selvfølgelig sagde han og løb ind i huset og kom hurtigt tilbage med et kamera. Er det OK, I kommer med på billederne, spurgte han.
Jeg så på min kone der nikkede og sagde: Helt OK, vi stoler på jer, men så vil vi også have kopier, også gerne flere af jer hvis I har, smilede hun. Vi har masser, grinede Leo. Dem skal I nok få at se, hvis I kan tåle det, lød det. Jeg vil også godt fotograferes sagde jeg. Men det koster. De så lidt forvirrede på mig alle tre.
Jeg smilede og sagde: Jeg har en meget våd pik. Den skal suttes ren af to ludere. Mette og Birgit så på hinanden smilede og rejste sig næsten samtidig. De knælede ned på hver sin side af mig og begyndte at sutte og slikke. Jeg kunne godt se de samtidig kærtegnede hinanden og det kunne heller ikke undgås at deres tunger ramte hinanden, men de slikkede. Ret tit syntes jeg at kunne se. Det var meget ophidsende. Jeg har altid syntes det var meget frækt at se to piger have sex med hinanden. Men det var første gange jeg så min kone med en anden pige. At dømme efter hvor afslappet hun var i situationen, fik jeg mistanke om, at det ikke var første gang. Det skulle vi vist have en snak om lidt senere.
Min efterhånden lidt ømme pik blev slikket og suttet meget grundigt og jeg mærkede også dejlige kvindefingre på mine nosser, mit mellemkød og enkelte gange en finger der lige kredsede om mit røvhul. Havde jeg stadig været 20 år var min pik garanteret blevet kampklar igen. Nu var den desværre kun halvstiv. Leo tog en masse billeder fra forskellige vinkler. Det er nok ikke lige de billeder der skal i familie albummet grinede han. Næ de skal vel i vores sexmappe, sagde Mette. Lige præcis svarede han. Har I en hel sexmappe med billeder spurgte jeg. Ja en helt privat harddisk med kun pornobilleder af os selv og vores legekammerater, svarede han. Legekammerater? spurgte jeg, men jeg stadig så på pigerne der skiftevis suttede min pik og nu helt åbenlyst kyssede hinanden. Jeg så også de nogle gange havde et par fingre oppe i hinandens våde kusser. Det var simpelthen så frækt dette her!
Ja svarede Leo. Vi har i flere år fotograferet hinanden i mange forskellige sex situationer. Vi har altid eksperimenteret meget. Egentlig mærkeligt vi ikke har kommet på det noget før. Vi har længe haft lyst til at have sex med jer. Mette er biseksuel og har altid haft meget lyst til Birgit. Derfor havde vi besluttet vi ville prøve i denne weekend og indtil videre er det vist gået meget godt, smilede han.
Har I haft sex med andre, spurgte jeg og kunne godt høre min stemme var lidt hæs. Ja nogle stykker, svarede Leo. Også nogen I kender, men jeg ved ikke om vi bør vise jer billederne af dem. Jeg kunne mærke jeg spekulerede som en gal på hvem det kunne være. Men pludselig sagde Mette: Syntes vi skal se billeder på storskærm i aften. Både dem du lige har taget og nogle af de andre. Altså hvis I har lyst til at fortsætte med at have sex med os en gang imellem. Det har vi lød det fra min kone, inden hun tog fat i Mettes hår og tvang hendes ansigt om mod sig for at kysse hende meget krævende. Da hun slap, sagde Mette: Det lyder dejligt. Så kan vi godt vise jer nogle af dem vi har haft sex med. Men så skal I også acceptere at vi viser jer til dem.
Jeg kiggede på min kone der nikkede: Jeg kan da godt tænde lidt på, at andre ser mig nøgen og have sex, smilede hun. Specielt hvis jeg ved hvem det er og nogen jeg kender. Det bliver da spændende.
Skal vi ikke tage et fælles bad, spurgte Mette. Lyder da som en god idé, svarede jeg. Så kan I være med til at indvi vores nye udendørs bruser. Vi har den på den anden side af huset, sagde Leo.
Pludselig slog det ned i mig: Gad vist om Leo også er lidt biseksuel når Mette nu var det. Det vidste jeg ikke helt hvordan jeg ville reagere overfor. På den ene side frastødte tanke mig. På den anden side var det også lidt pirrende.
Historien fortsætter under reklamen
Vi gik sammen, nøgne og våde som vi var om mod bruseren.
Fortsættelse følger…………………






giftbim
26/04/2020 kl 5:13
det skal nok blive en hyggelig weekend, dejligt med frække venner. kom snart med en forsættelse
Ok
25/04/2020 kl 20:56
Den glæder jeg mig til at læse om