- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
Når der kommer renter på had 3
Så begyndte han på det, han virkelig havde set frem til: hendes yndige, lille røvhul…
ADVARSEL: Tvang
Forfatter: SkjulteFantasier
Læs del 1 – del 2
Han besluttede sig for, at det ville være nemmere hvis han havde chancen for at vende hende. Udsigten til hendes underliv var perfekt som hun lå der foran ham, spændt helt ud og med fissen og røvhullet hævet op af puden. Men han manglede at kunne se, og ikke mindst lege med, hendes smukke bryster. Derfor fandt han kosten frem.
”Nu løsner jeg dine ben kortvarigt. Hvis du så meget som vifter med en lilletå, skal jeg sørge for, at du ikke vil kunne gå den næste uge. Forstået?”. Hun nikkede bange. Han bandt anklerne fri, fæstnede dem spredte til kosteskaftet med tape, og band så et reb midt på, som han bandt til den nærmeste krog i væggen. Nu havde han en hjemmelavet spredestang, som fungerede perfekt.
Han gik ind mellem hendes ben og stak uden tøven en finger ind i hendes stramme anus. Hun for forskrækket sammen og hulkede højt, men hun kunne ikke bevæge benene, eller noget andet for den sags skyld. Perfekt! Han tog et fast tag i kosteskaftet og vendte den. Hun fulgte overrasket med rundt og lå nu på ryggen. Han lagde sig ind over hende og begyndte at sutte, slikke og bide overalt på hendes bryst. Hun prøvede at ligge stille, men han ville ikke gøre det nemt for hende. Godt nok havde han sagt, at det var ovre med straffen, men alt det her var jo en straf for alle de år, hun havde været en kæmpe kælling overfor alt og alle. Han bed sammen om den ene brystvorte og løftede hovedet. Hun prøvede at følge med op for at lette trykket, men han fortsatte. ”Aaargh, Simon, stop, det gør ondt!”. Han svarede hende ikke, men fortsatte med den anden vorte, mens hans fingre hårdt nulrede den brystvorte, hans mund lige havde forladt.
Hun græd nu, hulkede sig gennem smerten. ”Vi er først lige gået i gang, Lise,” forsikrede han hende ondskabsfuldt. Han slikkede begge brystvorter endnu engang, indtil han begyndte at slikke og nippe hele vejen ned ad maven til hendes indbydende fisse. Hans tunge slikkede ned over det glatte venusbjerg. Da han ramte hendes klitoris gav hun et spjæt fra sig, som prøvede hun at ryste tungen af sig.
Han fortsatte, puttede en finger ind, som han langsomt kørte frem og tilbage. ”Simon…” hun stønnede, ”Please… Stop, jeg vil ikke…”. Han rejste sig og satte sig overskrævs på hendes mave. ”Kan du se den her, Lise,” han viste hende sin pegefinger, våd af hendes safter. ”Den fortæller mig, at din fisse nyder det her. Sut,” han stak sin finger ind i hendes mund, og selvom hun så frastødt ud, skyndte hun sig at sutte den ren. Det gik direkte i han pik, og han kunne mærke bukserne stramme. ”God pige… For en gangs skyld,”.
Han gik igen ned mellem hendes ben. Denne gang stak han to fingre op i hendes smaskvåde fisse, mens han slikkede hårdt på hendes klitoris. Hun stønnede nu, og han fortsatte, ville have hende ud til kanten. Hun begyndte at spænde i ryggen og han fornemmede, at det var oppe ovre, og stoppede med det samme. Hun stønnede frustreret, og han smilede stort. ”Jeg bestemmer hvornår, hvis overhovedet, du kommer. Lige nu er status, at du ikke har gjort dig fortjent til en skid”. Hun sagde ikke noget, men han kunne se, at hun var flov. Flov og liderlig. Han tog sine bukser af, lod soldaten få lidt luft. Han tænkte sin rækkefølge igennem. Mon det kunne lade sig gøre? Eller ville han komme inden finalen?
Det var i hvert fald forsøget værd. Han lænede sig ind over hende og stak sin pik i bund i hendes fisse i en lang, glidende bevægelse. Hun var så våd, at der ikke var meget modstand. Det var okay, det skulle der hurtig nok komme. Hun lå med hovedet til siden og lukkede øjne, og han vidste, at hun prøvede at lade som om, hun var et andet sted. Selvom følelsen af hendes varme kusse omkring ham var skøn, ville han videre i teksten. Han satte sig med lårene på hver side af hendes ansigt. Hun kiggede op på ham, skræmt ved tanken om det, der nu ville komme. ”Sut,” kommanderede han, men hun snerpede munden stramt sammen og vendte ansigtet væk. Han kunne mærke vreden stige op i sig. Han tog hende hårdt ved hagen med venstre hånd og slog hende med højre, en knytnæve lige i fjæset. Hun hulkede og han slog hende igen. ”Forstod du ikke hvad jeg sagde?! Åben så den mund!,” tordnede han og med tårer ned af kinderne gjorde hun som der blev sagt. Han kneppede hendes hals og hun gaggede flere gange. Han tog den lidt ud. ”Sut det bedste du har lært. Tro mig, det er kun til din fordel hvis pikken bliver rigtig våd”. Hendes øjne blev store og hun begyndte straks.
Han fiskede mobilen op af bukserne, som lå ved siden af ham. Det her var så smukt, det måtte foreviges. ”Kig ind i kameraet, Lise”, sagde han sukkersødt. At filme hende distraherede ham lidt, men hvis det fortsatte, ville han komme ud over det hele. Han måtte stoppe mens legen var god, hvis han skulle holde til afslutningen. Han rejste sig endnu engang, og med et solidt tag i spredestangen, lå hun igen på ryggen. Han fandt puden fra før og masede den ind under hende. Han fandt en dildo i posen. Den sad stadig i den sele, som hans ekskæreste havde købt til at holde den på plads. Han masede den ind i hendes drivvåde indre, og selvom hun gav sig, fik han til sidst mast den ind. Han opdagede en knap i enden af den. En vibrator! Ikke dårligt. Han tændte, og den begyndte straks at brumme inden i hende. Hun gav et skrig fra sig, overraskelse og nydelse. Han spændte selen fast, så den ikke kunne ryge ud. ”Nej.. Nej!,” stønnede hun, men hun kunne intet gøre.
Så begyndte han på det, han virkelig havde set frem til: hendes yndige, lille røvhul. Selvom han havde beordret hende til at sutte sig våd, tænkte han, at han hellere måtte smøre hullet med lidt vaseline også. Han vidste ikke, om hun havde prøvet det før, men han vidste, at hun ikke var særlig brugbar for ham, hvis hendes ringmuskel sprang midt i det hele.
Han tog en klat vaseline på sin pegefinger og begyndte at smøre rundt om. Han trykkede på den brune ring og fingeren smuttede straks indenfor. Hun prøvede at flytte sig væk, ryste ham af, men hun var stadig spændt alt for godt fast. ”Simon, det gør ondt, please, tag den ud,” klynkede hun. Han slog hende hårdt med flad hånd på ballen med den frie hånd. Først en gang, så igen og igen. Hun havde stadig mærker efter læderbæltet på både ryg og røv, og nu bredte der sig også en fin rødmen på resten af ballen. ”Lig stilling, kælling”. Hun sagde ikke mere, men bevægede stadig sit underliv. Han indså, at det var en orgasme der var på vej. Han hev sin finger ud og satte pikken for hullet. Hun blev et øjeblik distraheret fra sin egen kommende orgasme.
”NEJ, please, det må du ikke. Du er alt for stor, du ødelægger mig. Simon, alt andet end det, vær sød!”. Han svarede hende ved at presse sin pik mod den vaselinefedtede stjerne. Den kæmpede imod, men han fik langsomt sit pikhoved indenfor i varmen. Han lod den hvile der, mens hun skreg af smerte. Så arbejdede han den langsommere længere og længere ind i hendes stramme tarm, mens hun kæmpede som en gal for at få ham væk. Hun kunne jo ikke flytte sig det mindste, så hendes kamp rørte ham ikke… Andet end at det tændte ham yderligere. ”Slap af, Lisepigen, så gør det ikke så ondt,” sagde han spottende.
Han nåede i bund og lod den være der. Så begyndte han at bevæge den frem og tilbage. Hendes skrig var blevet erstattet af en stakåndet stønnen, og han kunne mærke, at han også var tæt på. Han satte farten lidt op, stornød at hendes stramme tarm kælede for hans dunkende pik. Så kom de samtidig. Hun i et stort skrig, han med et brøl. Han kunne mærke hvordan pikken pumpede hende fuld af sin sperm. Så faldt han sammen over hende. Han døsede lidt hen, men vågnede op da hun kom i endnu en orgasme under ham. Nå ja, vibratoren var der jo stadig. Han skulle lige til at tage den ud, da han besluttede sig for at tage lidt flere billeder. Selen med dildoen og det udspilede røvhul med sperm lækkende fra sig var et fascinerende syn, som ville gøre sig godt på kamera.
Historien fortsætter under reklamen
Så løsnede han selen og forløste hende fra dildoen, der stadig summede. Han slukkede den, gav hende endnu et klask i røven og gik. På vej op ad trappen kiggede han på hende. Hun lå med lukkede øjne, hun måtte også være træt. Det var han i hvert fald. Han ville have et bad, lidt mad og så i seng. Klokken var ved at være mange.






Glat tøs
18/10/2019 kl 3:48
Lise fik som fortjent. Sådan bør det også være.
SkjulteFantasier
31/10/2019 kl 22:45 - som svar på Glat tøs
Hun får skam stadig; historien om Lise er langt fra slut endnu 😉
Glat tøs
01/11/2019 kl 1:01 - som svar på SkjulteFantasier
Tak, det glæder mig meget. Er bestemt det mest retfærdige.
Glæder mig til at læse nærmere.