- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
Dagen
Dine hænder er over alt på mig, mens jeg prøver at tage noget af dit tøj af. Jeg er desperat, jeg er liderlig og jeg vil have sex.
Forfatter: Sabby
Vi havde skrevet sammen det meste af dagen, og der var lagt op til en aften fyldt med erotik.
Jeg havde gjort mig klar. Været i bad, gjort den glat og lagt en fræk makeup. Jeg havde taget min babydoll på og mine bundløse trusser på. Jeg var klar.
Jeg vidste du snart kom ind af døren, men jeg vidste ikke hvad du havde i tankerne. Jeg selv kunne kun tænke på at få din stive pik op i mit hul.
Jeg hørte dig sætte nøglen i døren, jeg stod parat. Parat til at kaste mig i dine arme, kramme og kysse heftigt og lidenskabeligt. Det var dejligt at du var hjemme
Dine hænder er over alt på mig, mens jeg prøver at tage noget af dit tøj af. Jeg er desperat, jeg er liderlig og jeg vil have sex.
Du står nu kun i dine boxeshorts, og kysser mig stadig lige så lidenskabeligt, mens du langsomt skubber mig ind i soveværelset.
Du skubber mig ned i sengen, sætter dig med benene på hver min side. Mens du stadig kysser mig, spænder du mig fast til sengen. Lige det jeg havde håbet på. Mmm det bliver en lækker aften.
Du finder blindfold frem og sætter det på mig. Nu kan jeg hverken røre mig eller se.
Du kysser mig på munden og forsvinder fra mig. Jeg ligger og lytter, og kan hører at du går rundt i lejligheden. Jeg venter i spænding.
Du kommer ind igen. Kommer op til mit hoved og siger ”denne gang tager jeg en til af dine sanser fra dig”, jeg kan mærke at du sætter ørepropper i. selv tænker jeg ”shit hvad har du i tankerne”.
Du tager en gagball op og putter den i munden på mig. Nu kan jeg heller ikke tale.
Jeg kan mærke at du forsvinder igen, det føles som en evighed. Jeg venter og venter.
Jeg mærker hænder der bevæger sig over min krop. Op over mine bryster og ned til mit hul. Mens at jeg kan mærke lidenskabelige kys på min hals.
Kyssene bevæger sig ned til mit bryst og der bliver bidt og suttet på brystvorten. Det er dejligt og jeg nyder det. Men igen fortsætter kyssene ned og ender ved mit skød.
Tungen strejfer min klit, og fortsætter ned til mit hul og tilbage til min klit. Der bliver slikket og slikket. Jeg nyder det og kan næsten ikke være i mig selv. Min krop begynder at ryste men det må den åbenbart ikke for tungen stopper igen og jeg ligger igen og venter og slapper af i kroppen.
Igen kommer der hænder over min krop, denne gang koncentrerer de sig om mit hul. Hånden kører ud og ind og op over min klit og tilbage igen. Det er hårdt, især ikke at kunne stønne ordentligt på grund af gag’en. Men det er dejligt.
Jeg begynder at ryste igen men denne gang bliver der ikke stoppet. Hånden fortsætter og fortsætter. Jeg kommer i en orgasme.
Hånden forsvinder efter et stykke tid og jeg får nu lov til at slappe lidt af. Der går dog ikke længe før der igen sker noget.
En dildo bliver puttet op i mit hul, den bliver tændt og begynder med det samme at dreje rundt. Den bliver ført ud og ind, og jeg kan mærke noget røre min klit når den kommer helt ind. Efter et stykke tid bliver der tændt for nogle vibrationer til min klit. Uhh det er dejligt, jeg kan næsten ikke holde til det.
Jeg nyder det så meget og kommer helt i de 7 himmel, det er fantastisk at blive forkælet på den måde. Der går ikke længe før min krop igen begynder at ryste. Dildoen bliver taget ud. Jeg ligger nu helt dejlig i kroppen og slapper af.
Jeg bliver løsnet i benene. Benene bliver løfter op, og jeg kan mærke en stiv pik komme ind i mit hul. Jeg nyder det, jeg har ventet så længe.
Den banker igennem og støder i bund, jeg nyder og kan næsten ikke få luft på grund af gag’en.
Hænderne er over alt på min krop, massere mine bryster når de kommer forbi.
Det er dejligt og jeg kan mærke at det begynder at trække sig sammen igen, og samtidig med at jeg får en orgasme så kommer pikken dybt oppe i mit hul. Det føles så skønt.
Jeg bliver efterladt helt udmattet og glad i sengen, og ligger bare og nyder det der lige er sket.
Efter et stykke tid bliver jeg løsnet i hænderne og blindfolded fjernes. Jeg slår øjnene op, forventende om at du står foran mig klar til at omfavne mig.
Men jeg får en overraskelse. Foran mig står en mand jeg har set før, har aldrig snakket med ham, men det er bestemt ikke dig. Du kommer dog listende ind af døren. Du kommer ned og kysser mig og siger ”jeg håber du kunne lide det”, jeg nikker og smiler og siger ”du er fantastisk”
Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER







Læserne siger: