- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
Hun var min første
”er det rigtigt at du er jomfru” spurgte hun, jeg nikkede ” har du aldrig været sammen med en pige før”
Forfatter: Hamher
Her får i min første novelle om min første gang.
Håber i kan lide den, skrev gerne kommentarer herunder eller til min mail
hamher@outlook.dk
Jeg kunne mærke foråret i min krop, den her udefinerbar lykkefølelse som man får, når solen får magt, når træerne får deres første grønne løv, og de første lune aftener begynder, det var sådan en aften, kl. var 23,00 da jeg startede knallerten, for at køre ned til min kammerat, vi skulle på Diskotek. Han var ca.2 år ældre end mig, og havde en masse erfaring som jeg labbede i mig, i store slurke, som en hund der ikke havde fået vand hele dagen, Han havde lige fået kørekort og bil, så han var guden i mit univers.
Vi ankom til diskoteket, det førende på Vestfyn dengang, stedet var allerede halvfuldt, vi hilste på vennerne, fik os en øl, imedens vi sad og gloede på pigerne på dansegulvet der vred sig til rytmerne, jeg have et godt øje til en af pigerne, en lille mørkhåret pige, med et par stramme jeans, der fremhævede hendes lille frække røv, og en stram t-shirt som fremhævede hendes bryster, men jeg anede ikke hvad jeg skulle gøre for at komme i kontakt med hende, ”gå dog til hende” sagde min kammerat, jeg rødmede lidt og mumlede et eller andet om at det kunne han sgu da sagtens sige, han kiggede grinende på mig og sagde ”Nå ja du er jo jomfru endnu” vi sad sammen med en del af hans jævnaldrende venner som skreg af grin, jeg kunne mærke hvordan rødmen trak op i mit ansigt, og hvordan mine håndflader blev fugtige, jeg rejste mig for at gå på toilettet, og kunne høre deres kommentarer da jeg gik, jeg brugte overdreven lang tid på toilettet, jeg friserede mit halvlange hår, som vel egentlig var ved at gå af mode, i håb om at de havde skiftet emne når jeg kom tilbage.
Da jeg endelig tog mig sammen til gå ind igen, havde samtalen taget en anden drejning, men da de så mig kom der atter et par spydige kommentarer om jomfruen.
Der var kommet en ny pige til selskabet efter at jeg var gået, hun var som de andre noget ældre end mig, jeg satte mig over for hende, jeg bemærkede at hun smilte til mig. Nu begyndte nattens højdepunkt; striptease, alle vi fyre dannede en ring rundt om gulvet hvor stripperen skulle strippe, vi hujede og kom med tilråb efterhånden som hun smed tøjet, hun var ca. 25 år, langbenet og med et langt kastanjebrunt hår, hun dansede til et stille og sensuelt nummer, hun vred og vendte sig i det kulørte lys, og efter hvad der syntes som evigheder smed hun sin bh, hendes fyldige bryster svingede i takt til musikken, langsomt fandt hendes hænder ned mod trussekanten på de sorte blonde trusser, der lød et suk iblandt tilskuerne da hun langt om længe begyndte at trække dem ned af i langsomme bevægelser, pludselig uden varsel blev musikken standset og lyset skruet op, det var ejeren, ”ifølge aftale med politimesteren skal hun beholde trusserne på, showet er slut drenge” der lød en utilfreds piften op i mod ham, men der var intet at gøre.
Da vi kom tilbage til bordet sad pigen der havde smilet til mig der stadig, jeg satte mig ned med en frisk øl, vi brokkede os lidt over at vi ikke havde fået lov at se stripperen uden trusser, pludselig flyttede den fremmede pige over ved siden af mig, hun var køn ca. 165 cm kort lyst hår og lidt buttet, hun smilede til mig igen og lænede sig ind mod mig og hviskede ”du må gerne se mig nøgen” jeg var nær blevet kvalt i den mundfuld øl jeg lige havde taget, jeg sænkede flasken og kiggede på hende og sagde ”hvar” samtidig med at min underkæbe ramte bordpladen med et brag, hun smilede endnu et af hende smukke smil ”jeg er sikker på at du hørte hvad jeg sagde, du må gerne se mig nøgen” Jeg anede ikke hvad jeg skulle svare, ”har du ikke lyst til at se mig nøgen” Jeg fik samlet underkæben op nede fra bordpladen og fik fremstammet et ”jo” ”fint” fortsatte hun ”jeg har aftalt med din kammerat at han køre mig hjem, så tager du bare med” et øjeblik senere var vi på vej ud til bilen, kammeraten var forrest og lagde en arm om skulderen på pigen, hun lod den ligge, jeg følte hvordan skuffelsen overvældede mig, det havde næsten også været for godt til at være sandt.
Da vi nåede bilen sendte kammeraten mig et sigende blik, og sagde ”kan du ikke tage toget hjem” en ny bølge af skuffelse væltede ind over mig, ”nej han skal med” sagde hun, kammeraten kiggede på hende ” Okay, så hop ind bag i” sagde han til mig, jeg satte mig på bagsædet, hun gik om til passagersiden åbnede døren, vippede sædet frem og kravlede om til mig, kammeraten gloede mystificeret på hende, men sagde ingenting.
Da vi kørte ud af byen, lænede hun sig ind til mig og lagde en hånd på mit lår, jeg kunne mærke hendes varme fingre igennem cowboybukserne, langsomt kørte hun hånden op i mod bulen i mine bukser, hun lænede sig ind over mig og kyssede mig, hendes tunge spillede mod mine læber og pressede min mund op, langsomt cirklede vore tunger rundt om hinanden, imedens hendes fingre bearbejde min pik uden på bukserne, jeg sad helt passivt og vidste ikke lige hvad jeg skulle gøre, hun tog min hånd førte den op under hendes kjole, så jeg kunne mærke hendes skød under silke trusserne, hun førte min hånd op og ned over hendes venusbjerg.
Jeg fandt hurtigt ud af at klare mig selv, og efter et øjeblik gled mine fingre ind under hendes trussekant, og jeg kunne mærke hende behårede fisse under mine fingre, jeg fortsatte med at kører hånden op og ned over hendes fisse, ”stik en finger op i mig” hviskede hun, jeg famlede lidt rundt, og fandt hendes fugtige revne, og førte forsigtigt en finger op i hendes fugtige hul, en sagte stønnen undslap hendes mund, ”ja det er dejligt” sukkede hun.
”Så er vi her” det var kammeraten, pigen skubbede min hånd væk, lagde forsædet frem og lænede sig selv frem og gav ham et langt dvælende kys, da de var færdige kiggede hun på ham og sagde ” tak for turen, men din ven ham må du hente i morgen” hun åbnede døren og trak mig ud i den kølige morgen, jeg kunne se at kammeraten så noget stram ud i ansigtet, han lænede sig over og smækkede passager døren hårdt i, speede op og kørte derfra med hjulspind.
Da vi kom ind i hendes lille lejlighed, kyssede vi længe lige inden for døren, da vi var færdig kiggede hun mig dybt i øjnene smilende sagde hun ”det har du vist prøvet før” jeg nikkede bekræftende, ”er det rigtigt at du er jomfru” spurgte hun, jeg nikkede igen ” har du aldrig været sammen med en pige før” ”jo jeg har da haft kærester men vi har aldrig lavet mere end at kæle for hinanden” svarede jeg.
Hun tog min hånd og trak mig ind i stuen, hun slog sofaen ud og tog noget sengetøj frem ”smid tøjet” sagde hun, jeg vidste ikke lige om hun mente det hele, så jeg nøjedes med at smide cowboyjakken, hun stillede sig ud midt på gulvet og trak kjolen op over hovedet, hendes krop var smuk, lidt buttet, men velformet, jeg kunne mærke at min pik ville ud, men følte mig lidt akavet ved at skulle smide tøjet foran et vildt fremmed pige, hun kom hen til mig, kyssede mig igen, imens fandt hendes hånd mit bælte, åbnede det og knappede mine bukser op, hendes hånd fandt min pik og klemte rundt om den, hun kælede lidt for den, sank så ned på knæ, og gav mig mit første blowjob.
Hendes bløde læber bevægede sig ned over min pik, så hun omsluttede den helt med hendes mund, hendes tunge spillede hen over mit pikhoved, så begyndte hun at køre rytmisk op og ned med sit hoved, hendes ene hånd legede med mine nosser og klemte om pungen, jeg kunne mærke at jeg var ved at komme, uden varsel sprøjtede jeg min sæd ud i munden på hende, hun forsatte sine rytmiske bevægelser til hun havde tømt mig helt, hun kiggede på mig med fugtige øjne og sagde ” Det var hurtigt, men det gør ikke noget, men nu er det din tur til at gøre noget for mig” hun tog min hånd og trak mig over på sofaen som nu fungerede som seng.
Jeg følte mig lidt flov over at være kommet så hurtigt, og sagde ”undskyld det var ikke min mening at komme i munden på dig”, hun smilede og sagde ”det var dejligt” hun trak mig ned til sig og kyssede mig igen, jeg kunne smage mine salte safter på hendes læber og i hendes mund, vi lå og kyssede lidt, mine hænder nussede hende på maven, og søgte ned under hendes trussekant igen, hun trak min hånd væk ” ikke endnu” mumlede hun, hun fortsatte ”du skal først kysse mine bryster og lege med mine brystvorter” hun rakte en hånd op til mine brystvorter, og nulrede dem blidt ”sådan, så skal du kæle for min krop med blide bevægelser” igen demonstrerede hun på min krop hvordan det skulle være ”du skal kysse mig over alt medens du gør det” et blidt kys blev lagt på min brystkasse og hendes pirrende tunge fandt min ene brystvorte, den cirklede rundt om brystvorten, tilslut tog hun den imellem tænderne blidt, trak hovedet lidt tilbage så den blev trukket med, imens tungespidsen kørte hen over vorten.
Jeg gik i gang med den stillede opgave, mine hænder cirkulerede rundt på hendes krop i blide cirklende bevægelser, imedens jeg kyssede hende blidt på brysterne, min tunge fandt brystvorten og cirkulerede rundt om den som hun havde vist mig, min hånd kørte langsomt ned i mod hendes skød igen, da jeg kom for tæt på flyttede hun min hånd ned mod inderlåret og stønnede ”vent” jeg fortsatte med at kæle for hendes inderlår, og lod hovedet følge med ned af, jeg kyssede hendes navle og lod tungen synke ned i navlen, hun lagde en hånd på mit hoved og holdt mig fast der i et øjeblik, hun løsnede grebet igen og jeg lod min tunge fortsætte sin vandring ned over hendes krop, ned mod hendes skød, ”kys mig på lårene” jeg gjorde som befalet, min næse strejfede hendes mis, jeg kunne mærke at hendes trusser var fugtige, hun begyndte at stønne hurtigere nu ” hvor er det dejligt” stønnede hun, hun trak mig op til sig og kyssede mig endnu engang.
Nu væltede hun mig om på ryggen og satte sig oven på mig, hendes fugtige kusse var lige oven på min slatne pik, jeg kunne mærke begæret vende tilbage, og pikken begyndte at blive stiv igen, hun smilede til mig og sagde ” jeg tænkte nok at den ville blive klar igen, men først så skal du lære at slikke fisse” hun rejste sig og tog trusserne af, hun stod stadig overskrævs over mig, for første gang så jeg hende helt nøgen, hendes fisse var dækket af små lyse hår, hendes venusbjerg var kødfuldt, og hendes skamlæber var glat barberet, langsomt satte hun sig ned over mit hoved, og jeg begyndte at slikke, ”find min klit” sagde hun og viste mig den ”sug den ind imellem dine læber og lad tungen lege med den, som med brystvorten” jeg gjorde som befalet, hun stønnede og hendes underliv begyndte at bevæge sig i små bevægelser, ”slik min fisse” jeg kunne smage hendes krydrede safter i min mund, først synes jeg det var en lidt underlig smag, men ret hurtigt begyndte jeg også at nyde det, hendes hånd fandt hendes klit, og hun begyndte at kæle for den, mængden af safter fra hendes fisse steg og jeg slubrede det lystigt i mig ”du er lærenem” stønnede hun, hun sank længere ned over mit ansigt, og hendes krop begyndte at ryste, ”bliv ved” næsten råbte hun, jeg fortsatte arbejdet og hun gennemrystedes af en orgasme.
Hun lagde sig ved siden af mig, forpustet og med blanke øjne kyssede vi igen, hendes hånd fandt min pik som nu var i fuld kampform igen, hun gled ned og tog den atter i munden, legede med tungen hen over pikhovedet, slikkede op og ned af den, så satte hun sig overskrevs på mig og begyndte at synke langsomt ned over pikken, jeg kunne mærke hvordan jeg langsomt gled op i hende, jeg mærkede hvordan hendes dyb omsluttede min pik, og hvordan hendes muskler klemte om den, langsomt red hun mig, hun lænede sig bagover med hænderne støttet på mine mine ben, jeg kiggede fascineret på hvordan min pik gled ind og ud af hendes lyshårede fisse, hun red mig et stykke tid, hvorefter hun rejste sig og vendte sig om, og lagde sig på alle fire, ”tag mig bagfra, det elsker jeg” jeg lagde mig på knæ bag ved hende, hun greb om min pik og førte den ind i sig, hun var endnu strammere nu, jeg kørte langsomt ind og ud af hende, nød hendes fisse der klemte om min pik, mit åndedræt blev hurtigere og hurtigere, ”jeg er ikke klar endnu” sagde hun og gled væk fra min pik, ”læg dig ned” jeg lystrede, hun kravlede baglæns op til mit hoved ”slik mig igen”.
Jeg lagde mine hænder på hendes baller, og trak hendes fisse ned til mig så min tunge kunne slikke hende, efter et stykke tid kunne jeg høre at hun også var ved at nå klimaks igen, hun kravlede væk fra mig, ”tag mig igen” jeg lagde mig på knæ igen og førte pikken op i hende endnu engang ”knep mig hårdt” stønnede hun, først forstod jeg ikke hvad hun mente, men hun satte tempoet og bankede sin røv hårdt op mod min mave, så min pik gled endnu længere ind, jeg forstod hvad hun mente og satte tempoet op, og trængte helt i bund i hvert stød. Nu tog hun min hånd og førte den op imellem hendes baller ”leg med mit røvhul” stønnede hun, jeg lod minefingre gnide hen over hendes røvhul ”spyt på dine fingre og stik en op i mit røvhul” jeg var i vildrede, hvad fanden mente hun, mente hun virkelig at jeg skulle stikke en finger op i hendes røvhul, men inden jeg havde tænkt tanken til ende så jeg at hun pressede sin egen finger op i anus, hun stønnede højlydt nu, og jeg pressede min pik helt i bund, hun kom med et højt skrig, og hendes krop gennemrystedes af endnu en orgasme, hendes orgasme fik mig til at komme og jeg sprøjtede min sæd ud dybt oppe i hende.
Forpustede faldt vi sammen på sengen ”Du var min første jomfru” sagde hun smilende ” det gjorde mig liderlig at tænke på at tage din ”mødom, tanken om jeg kunne blive dit første knald tændte mig, nu skal du ikke tænk mere på at blive til grin, tværtimod er der et par af de gutter som vil være slemt misundelige på dig” hun lagde sig ind til mig, og sådan faldt vi i søvn, da vi vågnede igen senere elskede vi endnu engang, hvorefter hun skulle på arbejde,.
Da jeg kom hjem var jeg fyr og flamme og fantaserede om hende dag og nat, og at hun var min kæreste, men weekenden efter kom hun ned på diskoteket hånd i hånd med en fyr, smilede til mig og sagde ”det er min kæreste Lars, han er hjemme på orlov” vi var aldrig sammen igen.
Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER






Læserne siger: