Bodegaturen

Er det virkelig sådan her jeg mister min mødom? Når Emma at tænke lige da Henriks pik presser sig op i hende.

Forfatter: KomNu25

“Kom nu, hvor svært kan det være at lyne en støvle.”

Cecilie stod utålmodigt og kiggede på Emma, der hoppede på ét ben og kæmpede med at få lynet det sidste stykke af støvlen op.

“Cille, de er nye og ikke helt gået til, hjælp mig lige.”
Emma støttede sig op ad Cecilie, og med et sidste ryk sad støvlen endelig, som den skulle.

Sneen dalede udenfor. Måneskinnet fik gaden til at glimte, som om jorden var drysset med små juveler, et stille vintereventyr, der kun eksisterede i det øjeblik.

Håndtaskerne klirrede, der var breezers i dem. De havde lige afleveret deres sidste projekt, og nu var der kun ventetiden tilbage, et par uger, før de skulle op og forsvare det.
Emma havde allermest lyst til bare at smide sig foran fjernsynet. Big Bang Theory kørende i baggrunden, hjernen slået fra, grimt hår, grimme bukser og tiden der bare fik lov til at gå.

Cecilie havde derimod fået hende overbevist om, at det skulle fejres. Et par måneders arbejde var trods alt veloverstået.
“Cille, hvordan kommer vi ind i byen?”

Emma stirrede ned i Rejseplanen på sin telefon. “Det meste er aflyst eller forsinket, og taxa er sgu for dyrt.”

Hun kiggede op netop som Cecilie rakte hende en åbnet breezer. Cecilie tog selv en tår, før hun svarede
“Vi er snart færdige med skolen, og så skal vi ud og være rigtige voksne,” grinede hun. “Så vi starter da med den lokale bodega. Hannas Farfar.”

Emma stoppede op og kiggede på sin veninde. Cecilie med det mørke hår gemt under en sort hue, sort dynejakke, hvide bukser og sorte handsker. Makeup lagt, som om hun var på vej i byen, ikke på en brun bodega.

“Cille, vi er totalt overdressed,” sagde Emma. “Det er kun gamle, skumle typer dernede. Ved ikke om jeg gider.”
Hun vidste godt, at hun selv heller ikke ligefrem var anonym. Skulderlangt blondt hår, kontaktlinser, lang sort vinterjakke til knæene, høje sorte støvler med lynlås langs siderne. Stramme lavtaljede jeans. Hvid skjorte over en hvid undershirt.

Det eneste hun ikke havde gjort noget ud af, var benene. De var ikke barberede, og hun havde valgt den behagelige, lidt slidte BH og trusserne, der ikke krævede opmærksomhed. Hun havde ingen planer om at score nogen.

Cecilie trådte hen foran hende og smilede. Lagde armene om hende.

“Memma, slap af. Du er sammen med mig.”

Hun trak sig lidt tilbage, stadig smilende. “Lad os hygge os. Vi skrev trods alt om andre kulturer og kommunikation i vores projekt. Lad os få noget praksiserfaring.”

Hun løftede sin breezer. “Skål og mod ny viden.”

Emma kunne ikke lade være med at smile. Hun skålede med hende.

Og lidt mindre modvilligt fulgte hun efter Cecilie mod Hannas Farfar.

Bodegaen lå på et hjørne, klemt ind mellem et villakvarter og en mørk sidegade. Husene omkring var stille, gardiner trukket for, enkelte vinduer med varmt lys bag ruderne. Sneen havde lagt sig tykkere her, dæmpede lydene og gjorde alting lidt langsommere.

Skiltet over døren var slidt, lyset flimrede svagt. Hannas Farfar.

De standsede et øjeblik udenfor. Der var koldt nu, den slags kulde der krøb op gennem støvlerne og satte sig i anklerne. Sneen knasede under fødderne, når de rykkede vægten frem og tilbage.

Emma tog den sidste tår af sin breezer og mærkede kulden i maven. Hun kiggede op mod døren, prøvede at forestille sig hvad der ventede på den anden side. Stemmer, røg, gamle historier.

Cecilie tømte sin flaske og smed den i skraldespanden ved hjørnet. Hun trak handskerne af et øjeblik og lagde hånden på dørhåndtaget.

“Er du klar?” sagde hun lavt.
Emma nikkede.
Døren blev åbnet, og de trådte ind.

Det første der ramte dem, var lugten. Røg, sved og øl, gammel øl. Den hang tungt i luften og satte sig bagerst i halsen, som om man kunne smage stedet, før man overhovedet nåede at trække vejret ordentligt.

Emmas fordomme holdt stik. Der var ikke mange mennesker, måske ti, tolv stykker. Tre kvinder i alt, den ene bag baren. Kromutter. Hun var næsten bredere end hun var høj, albuerne plantet solidt i disken, ansigtet markeret af år, cigaretter og samtaler der ikke var blevet hvisket. De andre gæster var oppe i årene. Slidte ansigter, slidte jakker, slidte bevægelser.

Lokalet var langt og smalt. Slidte borde, røde kunstlædersæder i båsene, træ der engang havde været pænt. Lampeskærme hang lavt og kastede et gulligt lys ned over bordene, så alting så lidt brunere ud, lidt ældre. På væggene hang indrammede billeder og gamle tryk, sat tæt, som om ingen rigtig havde haft lyst til at tage noget ned.

Da de to unge kvinder trådte ind, skete det alligevel. Samtalerne døde et øjeblik. Blikkene løftede sig.

Emma mærkede varmen stige i kinderne. Hun lænede sig ind mod Cecilie.

“Cille… er du sikker på det her?”

Før Cecilie nåede at svare, var øjeblikket væk igen. Stemmerne kom tilbage. Larmen. Nogen slog i bordet. Et spil meyer kørte i en af båsene, terninger der klaprede mod træet, latter der var lige dele høj og hæs.

“Kom,” sagde Cecilie og tog Emmas hånd.
De gik op til baren.

“Hej, vi vil gerne have to fadøl.”

“Classic eller almindelig?” spurgte kromutteren med en hæs stemme uden rigtigt at se på dem.

“Bare to almindelige.”

Hun skænkede dem rutineret, øllen skummede højt.
“Det bliver 30 kroner.”

“Shit, det er billigt,” røg det ud af Emma, før hun nåede at stoppe sig selv.

“Lidt ligesom din tøjstil,” sagde kromutteren hurtigt og grinede. “Harh harh harh,” grinene gled over i et hostanfald. Hun vinkede det væk. “Ej, spøg til side unge pige. Du er velkommen her. Vi har bare ikke mange siddepladser, og der er koldt udenfor, så der er fuldt hus.”

“Vi kan rykke en bænk,” lød det bag dem.

En skaldet, middelaldrende mand vinkede dem over til en af båsene. Overfor ham sad en anden mand, lidt småtyk, med kort gråt hår og høje tindinger. De kunne lige så godt have været i begyndelsen af tresserne.

Cecilie tog begge fadøl og gik hen mod bordet.

Manden, der havde vinket dem over til båsen, klappede på bænken ved siden af sig.

“Kom, sæt dig, få varmen,” sagde han og gjorde tegn til Emma.
Hun satte sig, og han rakte sin store hånd frem.

“Mit navn er Henrik, det der er Lars,” sagde han og pegede på manden overfor.

Emma tog imod hånden. Den var i stærk kontrast til hendes meget bløde hud. Hans hånd var som sandpapir, ru og ufattelig stærk. Hendes egen hånd var næsten helt væk i hans.

“Emma, og tak for at vi måtte sidde her.”

“Cecilie, men kald mig bare Cille. Og ja, tak for at vi måtte være en del af jeres selskab.”

Hun rakte hånden hen over bordet og gav hånd til Henrik. Lars og Emma gjorde det samme bagefter.
Lars tog sit glas op.

“Jamen, skål for godt selskab.”
“Skål!” sagde de alle sammen.

Emma og Cecilie tog deres overtøj af og satte sig opad det.
Cecilie havde taget sin stramme sorte top på, der var i kontrast til hendes hvide bukser. Med en push-up fik det hendes bryster til at stå perfekt. Emma var lidt misundelig på Cecilies bryster, de havde kendt hinanden siden folkeskolen, og Cecilie var den første til at udvikle bryster. Allerede i 8. klasse var hun vældig populær blandt drengene, også nogle af dem på gymnasiet, alene på hendes store bryster.

Emma selv var sen til at udvikle sig. Det var først i 8. klasse hendes bryster begyndte at svulme, begejstringen var dog kort, fordi det viste sig, at hun ikke fik større end A.
Hvilket betød at Emma, med sine briller og små bryster ikke var den drengene løb efter i folkeskolen heller ikke i gymnasiet. Cecilie havde haft flere kærester og flirts. Og brugte ofte Emma som hendes terapeut når tingene ikke gik som planlagt med en fyr. Hun havde fortalt Emma da hun mistede sin mødom og hun var blevet droppet dagen efter. Det var sommeren efter 7. klasse, Cecilie havde skrevet med en fra 1. G. på det lokale gymnasium. Han havde inviteret hende i biografen til at se en hel aftens film, hvor hun efter filmen havde haft sex på bagsædet i fyrens forældres bil.

Emma derimod havde aldrig haft sex. Ikke fordi hun ikke var interesseret i det, eller havde lyster. Hun følte bare ikke timingen havde været der. Det tætteste hun har været på sex, var de gange hvor en fyr akavet havde fået en hånd ned i hendes bukser, ofte imens de var beruset, og fået en finger op i hende.

Hun har prøvet at give handjob. Hun drømte mere om det romantiske.

Tilbage til bodegaen, tiden gik, og de lærte hinanden at kende. Henrik fortalte, at han havde en søn, der var jævnaldrende med Cecilie og Emma. Lars havde en datter, der var et par år ældre og snart skulle til at være morfar.
Emma prøvede at tænke over, hvor mange fadøl hun egentlig havde fået. Lars og Henrik havde været så flinke at betale for halvdelen af dem. Cecilie og Emma havde insisteret på, at de selv skulle betale nogle af dem.

Døren gik op, og en lille sky af sne blæste ind. En mand, der var helt dækket af is og sne, stod i døråbningen og fik hurtigt lukket døren bag sig.

“Jens! Eller er det den afskyelige snemand, haha. For satan, Henrik, prøv lige at se Jens,” sagde Lars og pegede mod manden. Henrik vendte sig om.

Jens gik hen til båsen.

“Så er jeg sgu blevet færdig med at rydde for i aften, men det bliver sgu ved med at falde, den forbandede sne. De fraråder al unødig færdsel udenfor. Men nu vil jeg lige tø op. Men hov, hvem er disse unge skønheder?”

“Emma,” sagde hun og rejste sig, lidt vaklende, og rakte hånden ud.

“Hov hov, pas på,” sagde Henrik og lagde en hånd på hendes hofte for at støtte hende.

“Ce… Cecilie,” fik Cecilie hikket sig frem til. “Jeg lyder mere fuld, en… en… end jeg er,” fik hun hikkende fremstammet.
“Ja, jeg er så Jens,” sagde han og begyndte at banke sneen af sig.

“Der er ingen ledig stol, jeg kan rykke over,” sagde Jens og spejdede rundt i lokalet.

“Ej, jeg kan godt give lidt plads, vi skal vel også snart hjem?”

Emma rykkede sig tættere mod Henrik, og Jens gik sidelæns ind i båsen.

Det gik op for Emma, at hun ikke havde plads til at sidde, udover på Henriks skød. Næsten som om han havde læst hendes tanker, guidede han hende ned i sit skød.

”Bare rolig jeg bliver ikke længe, kun en enkelt øl, så skal jeg køre hjemad med traktoren”.

Som lovet gik Jens ret kort tid efter. Emma blev siddende på Henriks skød, hans hånd og arm solidt om hendes hofte. Der ringede en klokke fra baren, ”Sidste omgang” brølede kromutter.

Foran Emma var der næsten en fuld fadøl tilbage, de andres glas var tomme.

Henrik rømmede sig, ”Jeg skal ikke have mere fra mutter, hvad med dig Lars?” Emma havde lagt mærke til bulen i Henriks bukser lige under hende, lige fra hun havde sat sig. Hun var ikke klar over om hvorvidt mænd vidste at kvinder godt kunne mærke det, mærke den stive pik. Det var ikke første gang hun havde oplevet det, men for at være høflig så ignorere hun det. Hun ville ikke gøre Henrik forlegen.

”Næ gamle, jeg tror det er det, og den unge frøken her, er vist også færdig”, Lars klaskede en hånd på Cecilies lår og klemte til. Cecilie grinte og lagde sin hånd på hans ”hey hey din gamle gris, hvem er fed og færdig her hva’.?”

Emma kiggede ud af vinduet til venstre for hende, og kunne ikke se andet end et fygende hvidt tæppe af sne.

”Ej, men hvad gør vi, vi bliver sneet inde, prøv lige at se!” Emma pegede ud, de tre andre kiggede.

”I kan låne min sofa, Lars skulle alligevel overnatte hos mig, jeg bor kun lige ned ad vejen” sagde Henrik.

Inden Emma overhovedet kunne tænke over det, lagde Cecilie hænderne på bordet ”Fedt! Tak! Det gør vi, ikk’ os Memma?”
”Øhm jo jo” nikkede Emma og så ingen andre muligheder.
”Du må hellere rejse dig først”, Henrik løftede Emma af sit skød, og de begyndte alle sammen at tage deres overtøj på.
”Det er ikke så langt, bare rolig” sagde Henrik da de trådte udenfor i det hvide tæppe der hvirvlede omkring dem. ”Pas på der kan være glat” sagde Lars, og i det øjeblik kom der et lille hvin fra Cecilie der gled og styrtede ind i en snedrive.

Emma med akavet skøjtende bevægelser kom over til Cecilie der lå og grinte, ”Cille for satan du får en lungebetændelse hvis du ikke rejser dig op på”, Emma tog fat i hendes arm og forsøgte at få hende op. I det første forsøg faldt hendes ene kontaktlinse ud. ”Fuck! Nu kan jeg ikke se en skid”
”Opsedasse” Lars gik Cecilie op uden problemer.

Emma prøvede forgæves at finde en linse der var faldet ud, hendes syn blev sløret på det ene øje, og gjorde hende svimmel fordi hendes syn var nu forskelligt. ”Er du okay?” Henrik stod bag hende og lagde sin arm på hendes skulder. ”Nej jeg har tabt min ene linse, og jeg er nødt til at tage den anden ud, så kan jeg se endnu mindre end jeg allerede kan se nu på grund af den fucking sne, fuck fuck”.

”Rolig, du kan holde i min arm, så kommer du sikkert frem” sagde Henrik og rakte armen frem. Emma kunne kun se en sløret silhuet af en mand. Han var meget større end hende, nok halvandet hoved højere og meget bredere.

”Jeg har dig lille dame”, Lars løfter Cecilie op fra snedriven uden problemer. ”Wauw du er stærk, ej men nu er jeg jo helt våd.” Cecilie forsøger at nå rundt på sin ryg og røv for at børste det meste af sneen væk. ”Nå nå så det er du.” smågriner Lars og han hjælper med at børste sneen væk, og da det værste er børstet af, giver han Cecilie et lille klap bagi. ”Ej din perverse mand” Cecilie dasker til Lars for sjov.

”Du skulle bare vide” og giver Cecilie et lidt hårdere dask. Hun giver et lille hvin ”Ej stop nu.”

Emma gik og lænede sig op ad Henrik igennem den hvide støj, hun kunne knap nok se silhuetterne fra Lars og Cecilie foran dem. ”Er du okay?” Lars kigger ned på Emma der er begyndt af sætte tempoet lidt op. ”Ja, men jeg skal bare sådan tisse.” svarer Emma og klemmer til Lars arm.

”Vi er der nu.” siger Lars da de kommer hen til en lysende åbning, ”det ser ud til at Henrik og Cillen allerede er gået op”.

Emma kom ind i entreen og begyndte at banke sneen af sine støvler. ”Toilettet er lidt her til højre” siger Lars og vendte Emma mod en dør. Emma fik sin jakke af og satte sin håndtaske og skyndte sig gennem døren til toilettet. Fumlede med knappen på hendes jeans fik hun sine bukser og trusser ned under sine knæ og satte sig på porcelænet.

Inde i stuen havde Cecilie fået sig væltet med ansigtet ned i sofaen. Lars tog fat om hendes hofter bagfra og fik hende løftet, derefter satte hende op ad ryglænet. ”Din lille bandit, du har gør hele Henriks stue beskidt og våd”. Lars ansigt var tæt på Cecilies, hendes øjne flakkede lidt, og hun smilte skævt ”Hah, så er stuen lige som mig, haha” og lod sig falde om på siden. ”puh det hele snurrer, tak for løfte mig” mumlede Cecilie ned i sofaen. ”Bette du kan ikke ligge der i vådt tøj, det bliver du syg af.” Lars prikkede til hende.
Henrik gik rundt ude i sit køkken.

”Kan den gamle perverse mand ikke tage mit tøj af, er du bange?” Cecilie havde vendt sig ansigtet mod Lars. ”Hvad er der at være bange for?” Lars smilte ned til Cecilie, og hun kunne se hans gule nikotin tænder. ”At du ikke ved hvornår du skal stoppe? Hvad hvis du tager for meget af? Ved du hvad du så skal gøre?” Cecilie blinkede og smilte skævt og vrikkede med sin røv.

”Du er en lille bandit der trænger til noget opdragelse, tror du at jeg holder mig tilbage bare fordi Henrik og din veninde er her? Så skal du tro om igen, Henrik og jeg har tidligere delt kvinder. Hvis du ikke skal gennemkneppes, så er det nu du skal sige fra.” Lars tog fat om Cecilie og fik hende uden problemer lagt på hende fladt på ryggen. Hun sagde intet, men hendes åndedræt var blevet hurtigere og dybere, hendes blik sagde at hun var nysgerrig på hvad der ville ske.

Lars løftede hendes overkrop op, og rutinemæssigt fik åbnet låsen på hendes bh igennem hendes top, derefter hæv hendes våde bh og top af. Cecilie lå med store øjne med bar overkrop og kiggede på Lars hænder der kørte op og ned ad hendes overkrop. Hendes brystvorter var stive og hun ikke kunne undgå at et lille støn slap ud fra hendes læber da Lars ene hånd kørte ned og klemte hendes inderlår.

Hun lukkede sine øjne, og blev overrasket over en mund mødte hendes, Lars tunge næsten angreb hendes læber for at få hende til at åbne munden. Hun lukkede ham ind, og hun blev mødt af smagen af cigaret og billig øl. En tunge der næsten fyldte hele hendes mund, han var ikke særlig elegant, men dyrisk. Hun kæmpede for at trække vejret gennem næsen, og hendes brystkasse fik et hurtigere tempo.

Lars førte hendes hånd til hans store bule i bukserne. Hun forstod hurtigt hvad han ville, da hans hånd var ved at åbne hendes bukser.

Hun fik endelig knappet den første knap op da der gik et stød og gisp igennem hende, Lars havde fået hans hånd ned mellem hendes ben og under hendes g-streng. Hans store hånd ragede søgende rundt nede ved hendes fisse. Søgende efter hendes våde åbning.

Hendes stramme bukser gjorde at han kunne knap nok få lidt af sin ene finger op ad hende. Cecilie vred sig i liderlig og strammede om hans finger. Det føltes så forbudt, hun kunne mærke hans dunkende pik bag hans boxer. Lars trådte ud af sine bukser der var faldet ned om anklerne, og fik selv taget sine boxershorts ned, og trådte ud af dem også.

Cecilie kunne nu direkte røre Lars pik, hun lod hendes hånd køre opad den bløde, og alligevel enormt hårde pik.

Lars flyttede sin mund fra hendes, og Cecilie åbnede øjnene og se på den pik der skulle kneppe hende. Den var lidt større end gennemsnittet, måske helt op til 17 cm, og tykkere end to af hendes fingre.

”Du bør nok fugte den, så den lettere kan kneppe dig” sagde Lars og satte pikken foran hendes mund. ”Årh fuck ja, du er fandme en liderlig kneppetøs, er du daddys lille kneppetøs” stønnede han da Cecilie tog hans pik munden.

Den smagte af sved, og hun begyndte at sutte på den. Hun kunne lige lidt mere end spidsen ind i munden. ”Løft røven” kommanderede Lars og Cecilie adlød, og hendes bukser og g-streng blev taget ned under hendes knæ.

Lars hånd var grådig efter hendes fisse. Cecilie bøjede sit ene ben og sprællede for at få benet fri af g-streng og bukser. Det lykkedes og hun kunne nu sprede sine ben, og lade Lars få fuld adgang til hendes fisse.

Med hendes ben spredt og bøjet som en frø, begyndte Lars langsomt at presse en finger op i fissen. Hendes støn var dæmpet af pikken i hendes mund, mens Lars langsomt trak fingeren næsten helt ud, og langsomt pressede den op i hende.
Cecilies frustration og behov for at blive kneppet var steget til et feberpunkt, hun spændte sit underliv, Lars kunne knap nok få sin finger ud af hende.

”Jeg tror du er klar”. Pikken røg ud af Cecilies mund med et svup. Lars gik ned for enden af chaiselongen og hæv Cecilie ned til ham. Cecilie helt forpustet kiggede ned ad sin krop, og kunne se hans pik der stod op og strittede lige over hendes venusbjerg. Foran hende stod en middelalderende halvfed, halvskaldet mand, med grå hår på brystet. Han kunne være hendes far, og nu skulle hun kneppes af ham. Han lænede sig ind over hende, hendes ben løftet og bøjet op mod hendes brystkasse.

Emma gjorde sig færdig på badeværelset, hun tog sine briller op af håndtasken udenfor badeværelsesdøren. Nu kunne hun endelig se. Hun kunne høre noget aktivitet i rummet til højre for hende. Hun kiggede ind.

Henrik stod i køkkenet og var ved at sætte nogle glas og tallerkener på plads. Han vendte sig mod Emma da hun trådte ind.

”Nå var det godt at få lettet trykket og jeg kan se du har fået synet tilbage.” Lars satte den sidste tallerken på plads og vendte sig mod Emma.

”Ja det var skønt, og tak for at hjælpe mig igennem snestormen, hvor er Cecilie?” Emma begyndte at lyne sine lange støvler ned.

”Lars og hende er vist inde i stuen” jeg sætter lige det sidste på plads så går jeg ind til dem. Lars vendte sig mod det sidste at hans opvask.

”Lad mig i det mindste hjælpe med det, som tak for din hjælp” Cecilie gik hen ved siden af Lars og tog et viskestykke.
Det gik hurtigere når man var to, og inden længe stod Emma med et ildfast fad der var det sidste der skulle sættes på plads.

Hun kiggede op i skabet, det var den øverste hylde det skulle stå op sammen med de andre fade. Emma strakte sig op og stillede sig på tæer og forsøgte at vippe fadet på plads. Hendes trøje røg op og afslørede noget af hendes maveskind. Henrik stod nu bag hende, med en hånd på hendes hofte og fingere på den bare hud på maven. Han rakte op til fadet og fik det på plads.

”Ja du skulle jo ikke skvatte”. Henrik havde et stærkt greb om hendes hofter, og Emma fik plantet begge sine fødder solidt ned igen.

For hende var det ret grænseoverskridende, at denne mand rørte ved hende. Men der var også en anden side af hende der reagerede på denne mand, der var meget stærkere end hende, der havde rørt ved bar hud.

”Kom lad os se til de andre”, Henrik førte hende mod stuen med en arm rundt om hende.

Emma åbner døren til stuen med Henrik bag sig.

Først kan hun ikke forstå hvad det er hun ser, hendes hjerne omstiller sig og hun kan nu afkode scenen foran sig.
Hun kan se Cecilies ben der peger op, med bukserne der hænger ned ad hendes højre ben. Foran Cecilie står Lars, uden bukser på. Mellem hans ben, kan hun se Cecilies røv og fisse, blottet og skinnende.

I det øjeblik hvor Emma har stået chokeret og forsøgt at forstå hvad hun kigger på, får Lars peget sin pik mod Cecilies åbning og presser sig ind.

Cecilie brøler ”årh fuck ja, knep mig”, og som beordret sætter Lars i gang.

Emma har set porno, og vidste godt hvad sex var, men det var noget andet at står der og se sin veninde blive kneppet.
Hun var så hypnotiseret af det hun så, at hun ikke havde lagt mærke til at Henrik stod tæt op ad hende, og havde hans arme om hende.

Den ene hånd klemte lidt på hendes højre bryst.

En del af Cecilie hørte at døren var gået op, og hun vidste det var enten Henrik eller Emma der nu kunne stå og kigge direkte op i skridtet på hende. Eller dem begge.

Hun var lige glad, hendes verden var den pik der bankede på hendes livmoder, det gav et stød hver gang han gik i bund. Lidt ondt, men det var så dyrisk, hver gang han klaskede sin krop mod hendes, pikken ramte livmoderhalsen, gav hun er liderligt hvin fra sig. Hun var hans kneppetøs.

Henrik lænede sig ned til Emmas øre og hviskede, ”Så fik Lars hende på krogen, det er fucking lækkert at se på ikke. Kunne du også tænke dig pik?”

Emma blev hævet ud af sin trance. ”Hvaaa? Ne..ej” fik hun fremstammet, Henrik havde hans hænder på hendes ene bryst og den anden var mellem hendes ben, han stod foroverbøjet over hende. Tæt til sig.

Han klemte og nussede hende mellem benene. Emma havde aldrig prøvet at være så liderlig før. Alle de sanseindtryk. Lugten af øl og sved, lyden af Lars klasker mod Cecilies krop, Cecilies støn, berøringen fra Lars.

Hendes ben var ved at blive til gummi og hjernen var ved at kortslutte.

Henrik skiftede hans hænder om til at hans venstre hånd var på hendes venstre bryst. Han kunne mærke hendes hjerte banke voldsomt. ”Der er ikke noget at være bange for, du er en kvinde, du er skabt til dette”. Hans højre hånd fik spændt hendes bukser op og hånden dykkede ned bag buksekanten. Hans nussede hendes fisse uden på trusserne.

”Kom” Henrik førte hende rundt om hjørnet i stuen til en anden dør, og på den anden side stod der en dobbeltseng.
Emma vender sit hoved mod Cecilie, og kan se hun er ved at sætte sig over Lars der har lagt sig på ryggen på sofaen. Deres øjne mødes i et kort øjeblik, og Emma kan se liderligheden i Cecilies.

Henrik havde fået hende til at stå for enden af sengen, og inden hun kunne nå at protestere, var ved at klæde hende af.
Hendes hjerne var et kludderværk af signaler. Hun stod som lammet og nøgen foran en mand, en mand der gik ned på knæ foran hende. Emma kiggede rundt i lokalet og ser et billede på kommoden af en ung mand, som hun formoder måtte være Henriks søn. Henrik hvis store ru hænder greb om hendes små baller og klemte til, og pressede hendes underliv mod sit ansigt.

En helt ny følelse for Emma, at en tunge udforskede hendes behåret fisse. Hun kunne ikke lade vær med at stønne, hun forsøgte at vride sig, men Henrik var meget stærkere end hende.

Elektricitet gik gennemkroppen og endte i spasmer, hun var ved at kollapse, Henrik lod hende falde bagover på sengen. Han stoppede dog ikke med at slikke hende. Emma hev efter vejret, men følelsen blev intens igen, og hun lå med benene om Henriks nakke og lårene om hans hoved.

Ud fra af hendes læber kom der bare stønnende lyde, hun var ligeglad hvad de andre kunne høre. Hun nød det bare.
I stuen red Cecilie Lars, hendes negle borede ned i hans bryst. Nu ville hun have lidt kontrol.

Ømheden var på vej, og hun lænede sig tilbage. Lars var hurtigt til at gribe om hendes bryster.

Cecilie spændt i sit underliv, og begyndte hurtigt at vrikke sin hofte frem og tilbage. Hun vidste at ikke mange mænd kunne holde til det i lang tid.

Lars var ingen undtagelse, hans åndedræt blev hurtigt og hele kroppen spændte. ”Jeg kommer, jeg kommer.” Han lukkede sine øjne og klemte hendes baller hårdt.

”Mmm” siger Cecilie med en bekræftende liderlig lyd, da hun så mærker at Lars spænder kroppen under hende, og bøjer hans ryg og presser op mod hende. Hans pik dunker oppe i hende.
”ÅÅÅrh!” brøler Lars, og pikken eksploderer op i den stramme fisse. Han havde nu gjort det, som svigersønnen også havde gjort på hans datter for et par måneder siden.

Hele hans krop ryster og det føles som om Cecilies unge krop næsten suger alt til sig. Cecilie svedende og smilende sidder på hans pik, og strammer i hendes underliv, med små klem, som om hun prøver at presse alt den sæd hun kan op i sig.

Cecilie læner sig frem og lægger sig på Lars bryst, udmattet. Hans pik falder ud af hende med et vådt svup.

Hun kan mærke den våde følelse af sæd der render ud af hende som hun falder i søvn oven på Lars.

I soveværelset hører Emma det brøl der kom fra Lars klimaks. Hun kigger frem og kan se en sengegavl og hvidt tapet. Hun er på alle fire, foran en fremmed mand. Hun har ikke sagt noget, han har bare fået hende justeret, som om hun var en dukke.
Hendes fisse dunkede af liderlighed, hun kiggede ned mellem sine ben, og kunne se Henriks ben og pik der var ved at kravle op bag hende. Hun var bange for at han ville kneppe hende i røven. Hun førte en hånd ned foran hendes fisse og røv. Næsten hviskende fik hun fremstammet ”Ikke i røven”.
Hendes hånd rørte ved hendes svulmet klitoris, som om det var elektrisk gav det et gisp i hende.

”Hvorfor skulle jeg kneppe din røv, når du har så stram en fisse?” Henrik var nu bag hende.

Er det virkelig sådan her jeg mister min mødom? Når Emma at tænke lige da Henriks pik presser sig op i hende.

Emma havde hørt det kunne gå ondt første gang. Det gjorde ikke voldsomt ondt, men det var mere en strammende følelse. Som om det var alt for stort i hende.

Hun knugede lagenet og presset sit ansigt ned i en pude, mens hun mærkede pikken der langsomt gled op i hende.
Det føltes som en evighed, men Henrik var helt oppe i Emma, begge hænder på hendes hofter. ”Kæft du er stram, man skulle tro det var din første gang”. Han begyndte langsomt at trække sig ud igen, og inden han var helt ude, så pressede han sig langsomt helt op igen.

Emma stod og spændte i hendes fødder, at det begyndte at krampe, denne følelse at være fyldt op var ny og lækker. Hun stod virkelig der på alle fire og blev kneppet. En del af hende ønskede hun kunne se sig selv.

Hun åbnede sine øjne og kiggede ned mellem sine ben, og så hvordan Henriks nosser rytmiske klaskede mod hende. Emma førte sin hånd mellem sine ben, hun ville mærke hvor stor pikken faktisk var i hende. Hun fik mærkede pikken mellem hendes pege- og lange finger lide uden for hendes åbning.
Hun førte hånden tilbage mod hendes klitoris og begyndte at onanere samtidigt.

Hendes støn og åndedræt var højt og sveden fra Henrik gjorde hendes ryg våd.

”Årh pas på, du klemmer så jeg snart kommer, vend dig.” sagde Henrik forpustet.

Emma fik lagt sig på ryggen og spredte helt automatisk indbydende sin ben. Henrik var hurtig til at lægge sig over hende. Hans vægt var betryggende og lækker. Han fik rutinemæssigt ført sin pik til hendes åbning og pressede sig op.

Emma så hvordan pikken forsvandt op i hende, og første der gik det op for hende, alt dette var uden kondom.
Inden hun kunne tænke mere over det, så var Henrik gået i gang med at kneppe hende i et før meget hurtigere og voldsommere tempo.

Hun havde set dette i porno før, dette var hvad der skete lige før manden, tømte sig i kvinden. Nu var hun kvinden. Det var næsten luften blev slået ud af hende for hvert stød, og hans nosser der klaskede lige mod hendes røvhul.

”Argh, aargh, aaaaah”, Henrik stødte hårdt og dybt, og holdt fast i Emma. Hun kunne mærke hans pik dunke hårdt og intenst. Han holdt fast i hende, mens hans krop rystende pumpede sæden op i hendes jomfru livmoder.
Historien fortsætter under reklamen

”Tak” Henrik kyssede hende på panden og derefter på det ene bryst og lagde sig ved siden af, og lukkede sine øjne.
Emma lå ved siden af middel aldrende mand, hendes fisse var helt følelsesløs og dunker. Hun mærkede efter, og mærkede det klistret sæd der løb ud af hende, og ramte hendes røvhul.

Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER

1 kommentar

  1. Anonym

    19/01/2026 kl 19:55

    Denne fortjener klart en fortsættelse.

     

    1+

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *