- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
Invitationen
Det var ikke første gang hun så en pik…Og hun havde engang givet et handjob til en 3.G’er
Resten af dagen havde Caroline gået nøgen omkring i det tomme hus, og tænkt på hvordan hendes næste seksuelle udfoldelse skulle iscenesættes.
Hun havde spekuleret på, om naboen mon bladrede gennem billederne af hendes ekshibitionistiske solbadning fra tidligere? Hvor mange gange mon han havde set på fotografierne af hendes våde trusser, spændt over de opsvulmede kønslæber, og af hendes store bryster og strittende brystvorter, og onaneret til tanken om hendes liderlighed?
Hendes planlægning var mundet ud i, at hun ville involvere naboen næste gang. Hun ville tage kontakt til ham. Lade ham vide at hun vidste hvad han havde gjort, og hvad han nu var i besiddelse af. Hun ville invitere ham til at se hende igen.
Hun følte sig klar til endelig at miste sin mødom, hvis det skulle være. Situationen på græsplænen havde været det mest ophidsende hun nogensinde havde oplevet, og den efterfølgende orgasme, havde været den vildeste hun kunne huske at have fået.
Ikke langt fra hendes hus lå en skov. Og langt fra de store stier var der en lysning med en lille sø. Ingen stier førte dertil, der var fredfyldt og ingen forstyrrelser. Caroline havde tit besøgt oasen for at læse i fred, hun endte næsten altid med at klæde sig af derude i skoven hvis vejret var varmt, og onanere i naturen. Det tændte hende at tænke på, at enhver kunne komme forbi og se hende, mens hun følte sig tryk ved at vide, at det gjorde der ikke.
Og nu havde hun så fantaseret om at lade voyeuren ved siden af, se hvad hun lavede derude, og måske mere end det.
Hun åbnede sin computer og fandt stedet på Google Maps, man kunne akkurat lige ane den lille skovsø mellem trækronerne, her satte hun en knappenål. Hun printede et screenshot ud og understregede koordinaterne. Så skrev hun under kortet:
Jeg kommer til at være her i morgen kl. 13:00, find et sted med god udsigt.
P.S. Befri mig når du har gjort dig færdig.
Hun tog et stykke tape og klistrede en lille nøgle til papiret under håndskriften. Så foldede hun papiret og skrev på ydersiden:
Jeg vil også gerne se billederne…
Nu var det bare og vente til det blev mørkt, så ville hun aflevere brevet.
Klokken lidt i ti den aften, tog hun et par træningsbukser og en fleecetrøje på, intet andet, intet under. Hun stak fødderne i sine converse-sko, og skulle lige til at åbne hoveddøren, da hun så de lys lilla trusser ligge på gulvet foran spejlet, hvor hun var trådt ud af dem tidligere.
Hun havde ikke fået dem ryddet op, da hun havde været optaget med at tørre op, og få vasket tæppet, hun var kommet ud over.
Hun samlede trusserne op, de var stadig en lille smule fugtige i skridtet, hvor hendes fisse havde lækket.
Hun duftede til dem. Mærkede liderligheden blande sig med spændingen af hendes forestående mission.
Så trak hun ned i træningsbukserne og gned trusserne mod sin fugtige revne, lagde det tynde stof over to fingre og pressede dem ind mellem sine let behårede kønslæber. Da hun trak trusserne ud igen, var de igen så våde og varme som tidligere på dagen, da de havde røbet hendes hemmelige lyster. Så krøllede hun dem sammen i hånden, og begav sig ud i sommeraftenen.
Da Caroline kom til naboens indkørsel, bemærkede hun, at der kun holdt én bil. Hustruen måtte være på ude og rejse, ligesom sine egne forældre, konkluderede hun. Hun sneg sig op ad den lange indkørsel, på modsatte side af lamperne, som heldigvis primært lyste på den flisebelagte sti, og ikke afslørede hende.
Hun så at der kun var lys i et par af husets vinduer: Køkkenet, som hun vidste, var vinduet ved siden af hoveddøren, og ét andet.
Hun listede gennem mørket og stillede sig på afstand af vinduet til det oplyste rum. Her så hun naboen, Peter hed han vist. Han var i slut 30’erne og boede alene med sin kone i huset. Han virkede meget flink, de få gange de havde hilst, men ærligt havde hun ikke haft meget med ham at gøre.
Han sad i et arbejdsværelse foran sin computer, kameraet med den enorme linse lå på bordet ved siden af ham. Caroline trådte et par skridt nærmere, hun var stadig ikke i fare for at blive opdaget, skjult af mørket udenfor.
Naboen sad tilbagelænet i en kontorstol, den ene hånd på musen, den anden på… – Caroline gøs. Han sad og spillede langsomt på sin stive pik!
Det var ikke første gang hun havde set en stiv pik. I porno selvfølgelig. Og en gang til en fest på skolen hvor hun havde givet et handjob til en 3.G’er og fået finger på toilettet. Men naboens pik var mere som den i pornovideoerne.
Hun betragtede sultent hans lange tykke skaft nogle sekunder, og gik så nogle skridt til siden, så synsvinklen tilladte hende at se computerskærmens indhold.
Dér så hun sig selv, ikke sit spejlbillede, men lækre, højopløste detaljerede, afslørende fotografier af sin egen unge afklædte ungpigekrop. Han bladrede langsomt gennem albummet, hvilket lod Caroline, udenfor fra sit skjul, tage del i billederne af sine stive brystvorter, billeder af trusserne presset ind mellem hendes runde baller, og closeup billeder af den afslørende våde plet mellem hendes lår.
Hun var både flov og flatteret, forfærdet og imponeret. Hvor mange gange mon han havde sprøjtet til tanken om hendes unge fisse i dag? Der sad han i hvert fald og nød hendes mest intime kropsdele, som han havde stjålet sig adgang til, uden hendes accept.
Udenfor vinduet lod Caroline nu den ene hånd glide ned foran i træningsbukserne. Hun var igen blevet drivvåd og tændt af at stå og se på naboens stive pik, og slideshowet af sin knop i udførlige detaljer. Hun lod den midterste finger glide ind i sig selv, og begyndte så hastigt at kneppe sin stramme skede, mens hun så på sin beundres langsomme onani gennem vinduet.
Hendes hurtige tempo kombineret med den ekstremt hede følelse af at stå og se på en fremmed mand onanere til billeder af sig selv, fik hende til at komme på sekunder. Orgasmen fik hende til at lukke øjnene, og i et hastigt ryk at samlede knæene og bukke sig forover, mens den rasede i hendes underliv.
Da orgasmen havde fortrængt sig og hun igen åbnede øjnene og så ind af vinduet. Bemærkede hun at naboen havde sat tempoet op. Han havde bladret til et wide shot af hende selv med blikket rettet mod sine trusser, brysterne blottet og hånden famlende efter bh’en på tæppet.
Han skal til at komme! – tænkte hun, og fik så fart på.
Hun trak hånden op af bukserne og tørrede den klistrede finger og håndflade af i de lys lilla trusser i den anden hånd, imens hun halvløb mod hoveddøren, for at nå og ringe på, inden han fik udløsning.
*Ding Dong* – Hun lagde “brevet” på trappestenen og smed de brugte trusser ovenpå, inden hun spænede lidt ned ad indkørslen og gemte sig bag en busk i mørket. Her sad hun ventende og prøvede ikke at stønne for højlydt.
Der gik lidt tid før han åbnede døren og trådte ud, med en bemærkelsesværdig bule i bukserne. Han så sig omkring og opdagede så genstandene foran døren. Han bukkede sig ned og samlede trusserne og papiret op. Kortvarigt så han undrende på stofknuden i sin hånd, inden han læste den korte besked uden på det sammenfoldede papir, og så sig uroligt omkring en gang mere. Han trådte tilbage indenfor og lukkede døren efter sig, formentlig for at være alene med opdagelsen af resten af beskeden, antog Caroline.
Hun sneg sig langsomt tilbage til vinduet, hvor hun før havde stået og onaneret i smug. Hun holdt sig på god afstand, vel vidende at han vidste at hun lige havde været forbi med brevet og måske var på vagt.
Men da så hun ham igen med pikken i den ene hånd, og nu hendes våde velduftende trusser i den anden, stå og onanere, mens han duftede til hendes safter som havde gennemvædet det tynde stof af flere omgange samme dag. På bordet lå det åbne brev med invitationen til i morgen.
Det varede ikke længe før han kom, og Caroline kunne stå, hvor hun selv kort forinden havde nydt en orgame, og se ham sprøjte tykke stråler af sæd ud i rummet og ned på gulvet.
Historien fortsætter under reklamen
Hun besluttede sig for at liste hjem, inden hun blev opdaget, og forberede sig på morgendagens udflugt.
Fortsættes…
Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER





Damernes Ven
24/02/2024 kl 10:18
Virkelig enestående … nabo-datter som tændes af klikkene og så danner sig og nabomanden store muligheder for lege…
Ekstra godt ‘de lille fugtige trusser’ .. afleveret med følgebrev OG ‘indbydelse til skovtur’ OG…!!!
Anonym
23/02/2024 kl 16:40
Spændende hvad der sker i skoven