Sex med svigerinden 3

Var spændt på om hun ville adlyde mine ordre, og komme uden trusser og med ægget oppe i fissen.

Forfatter: Svogeren

Læs del 1del 2

Der var nu gået tre uger siden, jeg havde fået min svigerinde til at underkaste sig mig, og blive ved min lillebror.

Vi fik en trist besked at min fars veninde var afgået ved døden, så vi alle skulle mødes til hendes bisættelse. Var spændt på om hun ville adlyde mine ordre, og komme uden trusser og med ægget oppe i hendes fisse.

Så da vi alle mødtes oppe ved kapellet, blev der krammet og hilst på hinanden, lod min hånd glide ned over hendes røv. Mærkede til min tilfredshed, ingen trusser.

Midt under gudstjenesten tændte jeg for ægget på laveste vibration, kunne se på hendes reaktion, at hun havde husket det, lod den blive på laveste, under resten af bisættelsen. Fik bedende øjekast fra hende, men smilede bare til hende, rystede på hovedet. Gjorde tegn til jeg ville skrue op for den, hvis hun blev ved.

Vi skulle til kaffe og kringle på den nærliggende kro, når bisættelsen var færdig. Vi satte os alle ved samme bord, kom til at sidde ved siden af min svigerinde. Lod min hånd glide op under hendes kjole, kunne mærke hendes safter løb ned af hendes ben. Klappede hende anderkendene på hendes lår, sendte forsigtigt et kys til hende.

Hun underskyldte, sagde hun lige skulle på toilettet, da hun forlod bordet, skruede jeg op for ægget, hun krympede sig sammen. Lidt efter gik jeg selv på toilettet, til min store glæde havde hun valgt mande toilettet, for kunne høre hende stønne inde fra en båsene. Slave er du her, ja master var svaret der kom tilbage, samtidig med hun åbnede dørene ind til båsen. Har savnet min masters store pik, lynede ned og stak den ind i hendes mund, varede ikke længe inden den stod stor og stiv klar til at kneppe.

Hun rejste sig fra sædet og vendte sig om, hun skulle til at tage ægget ud. Lad det blive der slave, brugte hendes safter til at smøre min pik med, lod hovedet glide ind i hendes våde fisse, for derefter at presse den op i hendes stramme røv.

Hun klagede over størrelsen, svarede ved at skrue helt op for ægget. Pressede pikken i bund, hun stønnede højtlydt. Fuck det var skønt at mærke vibrationerne fra ægget, mens jeg kneppede hende, varede ikke længe inden vi begge kom i en skøn orgasme. Tak master det trængte slaven til. Fik min pik gjort ren igen og sagde til Lisbeth, vent ti minutter og kom så ind igen. Forlod toilettet og fik fjernet skiltet med “ virker ikke “ stak den kvindelige tjener 500 kr og et kys, som tak for hjælpen, hviskede til hende bliver snart din tur tøz. Da ceremonien var ved at være færdig, spurgte min bror om jeg ikke ville med hjem og spise ved dem, da det var længe siden vi havde været sammen. Svarede har lige nogle ting jeg skal ordne først så kommer jeg ud til jer. Vi skiltes, ventede til de alle var kørt, så kom den unge kvindelige tjener og sagde hun var færdig for idag om jeg ville køre hende hjem, da der var en time til den næste bus kørte. Smilte hop, ind hvor bor du.

Tyve minutter så var vi ved hendes hjem, hun vendte sig mod mig og spurgte om hvad jeg mente, da jeg sagde snart er det din tur tøz. Skubbede mit sæde tilbage tog fat i hendes hoved og pressede ned mod min pik. Jeg mente det var din tur til at mærke min store pik. Ikke her, kom med op, jeg bor alene. Vi var kun lige kommet inden for døren, inden hun kastede sig om min hals og kyssede mig lidenskabeligt. Vil have det hun fik ude på toilettet, blev så liderlig af at høre hende stønne så højt.

Vi fik hurtigt tøjet af, beundrede hendes unge krop skønne faste bryster og en glatbarberet fisse, der så megavåd ud, hun gik på knæ. Begyndte at slikke min pik stiv, mens hun højlydt roste størrelsen på den, bedre end de unge knægte jeg har prøvet før. Knep mig master lad mig mærke din skønne pik oppe i min stramme fisse. Villigt kastede hun sig ned i sengen og spredte benene så fissen åbnede sig og jeg kunne se hvor våd hun var. Pressede pikken op i hende under højlydt stønnen fra hende, fuuuuck du er stor føles så fucking dejlig, stønnede hun. Samtidig smækkede hun sine ben om min ryg , og bankede hendes fisse op mod mig. Fuck en vildbasse, nåede jeg lige at tænke, inden hendes krop rystede af den første orgasme. Hun fik mig om på ryggen at ligge, så fik jeg den vildeste ridetur, hendes negle borede sig ned i min brystkasse, greb fat i hende og trak hende ned ville mærke og sutte på hendes skønne bryster, vorterne var stenhårde og hun nød at få dem suttet.

Efter tyve minutters vild ridetur og for hende flere orgasmer tømte jeg min pik oppe i hendes stramme fisse. Tilfreds lå hun sig ned på min brystkasse, kiggede op på mig, fuck det er den bedste sex jeg længe har fået. Hende du kneppede ude på toilettet, var det din kone, nej svarede jeg er ikke gift. Hun kyssede mig og sagde håber på gentagelse af dette.

Bliver ikke idag svarede jeg, skal ud til min bror og spise aftensmad. Kunne se det skuffede udtryk i hendes ansigt, kyssede hende og sagde men du kan blive min tøz, hvis du har lyst. Så kommer du ikke til at mangle god sex. Hun nikkede og smilte glad. Vi udvekslede tlf.numre så kørte jeg ud til brormand.

Da jeg kom derud kom han smilende ud og sagde nå fik du ordnet hende, nikkede og vi begge grinede.

Fik en skøn middag, med masser af rødvin til og efter middagen satte vi os hen i de blødere gemakker. Lisbeth gik ud i køkkenet og begyndte at vaske op efter middagen. Brormand spurgte vil du med ned i vinkælderen og have kaffe og cognac. Der er noget jeg gerne vil tale med dig om, så for satan, tænkte jeg har han fundet ud af jeg knepper hans kone når han ikke er hjemme ?. Cognacen løste op for hans tunge, fortalte at det ikke gik så godt mellem ham og konen. Og hun ville skilles, spurgte hvorfor. Han svarede at han ikke altid havde været lige sød ved hende og hans temperament løb af med ham, samt at hans forbrug af rødvin havde svækket hans libido og var nødt til at tage viagra, for at kunne elske med hende.

Det er der da løsninger på svarede jeg ham. Du begynder med at gå i behandling for dit temperament og så skærer du ned på alkoholforbruget, så skal jeg nok tage en snak med Lisbeth om dette. Vi finder en løsning på det hele, bare rolig brormand. Fik den største krammer af ham, tak Christian glemmer det aldrig. Forsøgte at få ham til at drikke mere kaffe end cognac. Var nødt til at tage flasken fra ham, og sige vi starter nu. Du har en kone, der står oppe i køkkenet og trænger til din kærlighed.

Fik ham med ovenpå igen, Lisbeth sendte mig spørgende og ængstelige blikke, men rystede på hovedet. Vi sad og snakkede løst og fast om verdenssituationen, efter en times tid sagde jeg, nå nu er der vist sengetid, i har vel også noget der skal indhentes, nu du har været væk i en uges tid brormand, han grinte ja det har vi. Skulle sove inde på deres gæsteværelse. Godnat og hyg jer nu sagde jeg inden jeg smuttede ind på værelset. Var lige kommet under dynen da der kom en sms på min telefon. Det var fra den unge tjener, hun sendte et nøgenbilled, med beskeden, tøzen savner Herrens pik.

Pikken blev stiv af at se hendes skønne nøgne krop, tog et billed af den, sendte det retur med beskeden dejligt du har underkastet dig, som du kan se savner den også dig. Lå og skrev lidt frem og tilbage, aftalte at vi skulle mødes i weekenden og snakke og hygge.

Kunne høre bølgerne gik højt inde i deres soveværelse, og brormand råbte og skabte sig. Så blev der helt stille, tænkte hvad fanden sker der.

Gik ikke lang tid, så bankede det på døren, det var Lisbeth, sover du må jeg komme ind. Åbnede døren for hende, kunne se hun havde grædt. Tog om hende og holdte hende ind til mig, hun lagde hovedet på min brystkasse, holder det ikke ud han er helt umuligt. Ville være kærlig ved ham, men han kunne ikke få den op og stå, og blev så hidsig, og nu er han gået ud som et lys.

Kom svarede jeg hende, og vi lå os under dynen. Nu skal du høre søde, han er gået med til at gå i behandling, både for hans temperament samt alkoholproblem. Så giv ham en chance. Var det i snakkede om nede i kælderen?, nikkede ja det var skat.

Mens vi lå der kørte mine hænder op og ned af hendes skønne modne krop, fik hendes til at slappe af. Hun tog om mig, knep mig stille og roligt mærker til at mærke dig oppe i mig. Er du sikker, hvad med Erik, hvis han vågner? . Bare rolig, med det han har drukket vågner han ikke før en gang imorgen.

Hun spredte sine ben, tog fat om min pik. Elsk mig stille og roligt.

Trængte op i hende, kunne mærke hun slappede af trængte til at mærke kærlighed. Vi lå og elskede i et par timer, så sensuel og skøn sex var længe siden jeg havde dyrket.
Historien fortsætter under reklamen

Lisbeth fik masser af orgasmer og jeg kom i alle hendes huller, fik smagt på hendes skønne safter. Inden jeg sendte hende tilbage i sengen hos brormand, med masser af sperm i fissen og røven.

Læs næste afsnit

Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *