Hjælp til et barnløst par – del 2

Jeg begravede ansigtet i hendes dampende, gennemkneppede kusse. Jeg kunne smage både hende og mig selv, slikkede løs

Forfatter: Allans Louise

Læs første afsnit

Der gik godt og vel et par uger, så fik jeg en sms fra Kirstine, desværre var hun ikke gravid. Jeg ringede og sagde at de ikke måtte være alt for skuffede, det var jo næsten for heldigt hvis det lykkedes allerførste gang. Vi aftalte at vi skulle give det et nyt forsøg næste gang det var ved tiden.

Jeg prøvede at regne mig frem til hvornår jeg kunne forvente at høre fra Kirstine og Michael igen, og sørme om ikke jeg gættede rigtigt – det eneste problem var bare at det var med lidt kort varsel. Vi var nødt til at ses samme aften. Jeg skrev til Linda at jeg ville komme sent hjem fra arbejde, og aftalte med Kirstine at mødes ovre hos dem. Det hele ville blive lidt presset, men altså, uanset: Sex med Kirstine igen, det kunne kun blive godt!

Da jeg ankom derovre var Michael ikke kommet hjem endnu, og han ville blive væk indtil han fik besked fra Kirstine. Hun trak mig med indenfor, direkte ind i soveværelset, hvor hun begyndte at tage tøjet af. Jeg tøvede lidt, begyndte så at gøre det samme. Det var ved at blive lidt rutinepræget det her, det brød jeg mig ikke om. Da hun stod kun i trusser følte jeg at jeg måtte overtage styringen, så jeg sagde til hende: ”Vent – jeg tager dem af dig”. Jeg satte mig på hug foran hende, strøg hænderne op ad hendes ben, op over hendes balder. Hun sukkede, vred sig lidt. Jeg tog fat i trussekanten og trak dem langsomt, langsomt ned. Hendes helt glatbarberede kusse kom til syne. Mums, nu var den rette stemning ved at indfinde sig. Hun steg hurtigt ud af trusserne, stønnede, pressede sit underliv fremad. Jeg lænede mig villigt frem, begravede mit ansigt i hendes kusse og begyndte at slikke hende. Hun stønnede højlydt, svingede sit ene ben op på min skulder, åbnede sig op, greb fat om mit hoved og pressede det ind imod sin kusse. Og jeg slikkede det bedste jeg havde lært, mens jeg førte to fingre op i hende og bearbejdede hendes kusse med dem.

Jeg kunne være blevet ved for evigt, hun havde tydeligvis ikke tænkt sig at stoppe mig. Så jeg stoppede selv, rejste mig op, jeg manglede stadig at tage bukserne af. Men jeg nåede ikke at gøre noget, hun flåede dem af mig, og mens hun stadig var ved at lirke min fod ud af buksebenet sad hun og snappede efter min pik med munden. Det lykkedes hende at fange den lige idet jeg trak foden til mig, hun sugede den indenfor, tog hånden til hjælp, og begyndte så at sutte løs som om det var det vigtigste i livet. For satan det var dejligt. Og hun blev ved, mens jeg kælede for hendes ansigt, strøg en finger ind i hendes mundvig, jeg nød hendes behandling og mærkede at min orgasme begyndte at røre på sig.

Hun ville helt sikkert have fortsat, slugt hver en dråbe, men jeg synes det ville være synd, så jeg sagde til hende: ”Læg dig ned på sengen”. Hun sprang bagud, smed sig ned på ryggen, spredte benene og rakte stønnende ud efter mig. Jeg led hende ikke vente, lagde mig hurtigt til rette, styrede min pik på plads og skød den dybt ind i hendes kusse i et hurtigt hug. Hun gispede af fryd, greb om mine balder og trak mig endnu længere ind. Jeg mærkede at min orgasme kom væltende, kunne ikke stoppes. Jeg ville gerne have trukket tiden ud, kneppet hende dybt og længe, men det var for sent. I stedet skyndte jeg mig at stemple løs i hende, langt ud, helt i bund, og på øjeblik kom jeg i en brølende heftig orgasme, til lyden af hendes liderlige støn.

Da de sidste dråber havde forladt min pik faldt jeg sammen over hende, fik pusten igen, kyssede hende lidenskabeligt. Og hun kyssede igen, grådigt, sukkede, strøg hænderne rundt på min ryg. Jeg løftede hovedet lidt, kiggede hende i øjnene og spurgte: “Hvis jeg nu slikker dig, tror du så jeg kan slikke dig til en orgasme? Jeg har nemlig hørt at det øger chancen for graviditet hvis kvinden også kommer”. Hun stønnede ”Ja” og skubbede mig bagud. Jeg lagde mig til rette mellem hendes ben, begravede ansigtet i hendes dampende, gennemkneppede kusse. Jeg kunne smage både hende og mig selv, slikkede løs, mærkede hvordan hun blev mere og mere ekstatisk. Jeg styrede hende, holdt lidt igen, lod hende ikke komme lige med det samme. Hun gjorde hvad hun kunne, pressede sit underliv op og mit hoved ned, stønnede, jamrede ”Ja, Kim, kom nu” for at få mere. Jeg trak den lidt længere, så gav jeg los, lod to fingre glide op i hendes kusse og slikkede intensivt – så kom hun med det samme, hvinede mens hendes underliv vippede op og ned, så jeg næsten ikke kunne holde tungen på plads. Men det lykkedes at trække den ud længe, længe, til hun til sidst var totalt udmattet.

Dagen efter afleverede Michael Kirstine ovre hos mig lige efter aftensmaden. Linda var på døgnvagt, så vi ville ikke blive forstyrret. Jeg fik et glad ”Hej” og et kæmpe smil af Kirstine da jeg åbnede døren. Michael smilede ikke, han holdt mig tilbage i døren da Kirstine gik indenfor, og da hun var uden for hørevidde hviskede han til mig: ”Husk nu, kun den stilling som vi har aftalt. Og hurtigt overstået. Husk det er en praktisk aftale, det handler ikke om nydelse!” Jeg svarede bekræftende og med overbevisning: ”Ja, selvfølgelig, det er rent praktisk”. Gad vist om han havde fornemmet noget? Sikkert, kunne han næsten undgå det?

Da jeg kom ind i soveværelset var Kirstine allerede halvt klædt af. Jeg skyndte mig at hjælpe hende, satte farten ned for at komme i stemning. Og det lykkedes. Da vi endelig havde fået alt tøjet af var vi begge stangliderlige. Jeg fik hende til at lægge sig så jeg kunne slikke hende, et fast ritual var det vel allerede blevet. Jeg slikkede løs, fingerkneppede hende, nød hendes liderlige støn. Jeg fortsatte et stykke tid, men pludselig overtog hun styringen, skubbede mig til siden, ned at ligge på ryggen, så lænede hun sig ind over mig og begyndte at sutte løs. Jeg nød hendes ivrige bevægelser, nød at mærke hendes bløde, våde mund omslutte min pik. Jeg lod hende fortsætte, og jeg tænkte tilbage på den første gang, hvor jeg var kommet i munden på hende. ”Jeg vil gøre det igen” tænkte jeg, lukkede øjnene og gav mig 100% hen til hendes behandling. Jeg mærkede igen min orgasme presse på, og jeg gjorde mig klar til at skyde hele min ladning i munden på hende.

Åh ja, bare vent, Kirstine, nu kommer det, jeg fylder din mund op… tre sut mere, så kommer det – jeg holdt vejret, stødte pikken ind i hendes mund… Men pludselig slap hun mig, jeg gispede skuffet. Sekundet efter havde hun sat sig overskrævs på mig, sænket sin kusse ned over min pik, og så begyndte hun at ride mig i et heftigt tempo, mens hun sad med lukkede øjne og stønnede. Der gik få sekunder, så var jeg på vej igen, jeg stønnede mere og mere heftigt, og hun gjorde det samme, red hurtigere og hurtigere. Jeg satte hånden ned, gnubbede på hendes klitoris mens hun hoppede op og ned, hun gispede ”Åh Kim, åh ja” og pludselig skreg hun sin orgasme ud, og et splitsekund efter kom jeg og skød hele min ladning op i hendes kusse, mens hun red mig, stønnede, hun skubbede min hånd væk og overtog selv, gned sin kusse for at trække sig egen orgasme så længe som muligt.

Hun sank sammen over mig, kyssede og kyssede, kunne ikke stoppe, mens hun stønnede ”Åh, du er dejlig, åh det var godt”. Da jeg fik vejret igen måtte jeg korrigere hende: ”Det her er ikke bare godt. Det er det bedste sex jeg nogensinde har fået. Hold kæft du er dejlig, og du knepper godt. Du forstår lige at gøre det det gør mig helt vild i varmen”. Jeg knugede hende ind til mig. Hun sukkede og hviskede i mit øre: ”Det er dig der gør mig dejlig”.

En dag mere skulle vi gøre det. Vi havde jo aftalt tre dage i træk. Linda syntes det var lidt irriterende at jeg skulle til møde i cykelklubben – igen! Jeg kom over til dem, og da jeg gik op ad indkørslen kunne jeg se ind ad vinduet at de sad ved køkkenbordet og ventede. Kirstine sprang op da hun fik øje på mig løb ud og åbnede døren. Mit hjerte sprang et slag over, min pik begyndte straks at blive stiv. Jeg kom indenfor, fik et langt knus. Vi gik ud til Michael, han så ikke ud som om han havde travlt med at forlade huset. Jeg forstod ham godt, men kunne ikke koncentrere mig om at gøre det lettere for ham, jeg stirrede bare på Kirstine og blev mere og mere liderlig. Og hun stirrede tilbage og reagerede på samme måde, der var en højspændt energi imellem os.

Michael fik langt om længe rejst sig, han kastede et blik ned på mine bukser, kunne ikke undgå at se hvordan min spændte pik pressede på for at komme ud. Jeg tror heller ikke han kunne overse at hans kone var helt klar til at springe på den og lade den fylde hende ud. Rummet emmede af liderlighed. Han skumlede mens han slæbte sig ud til døren, greb jakken og bilnøglerne og åbnede døren. Hen kiggede tilbage på os, råbte ”Farvel”. Jeg fik fremstammet et distræt farvel, Kirstine gjorde det samme, jeg stod på spring. I samme øjeblik jeg hørte døren smække var jeg over hende, kyssede hende, og hun kyssede grådigt igen. Hun havde joggingbukser på, jeg pressede en hånd imod hendes kusse, masserede den igennem bukserne, pressede næsten det bløde stof ind i hende, hun stønnede og vred sig. Jeg greb kanten af bukserne, flåede dem nedad, ned under knæene, havde ikke tid til mere. Ingen trusser på – hun var nøgen under joggingbukserne. Jeg åbnede mine egne bukser, fiskede min jernhårde pik frem, pressede hende tilbage imod bordkanten og masede mig ind imellem hendes ben, og samtidig med at jeg hørte bilen køre ud af indkørslen trængte jeg dybt op i hendes drivvåde kusse.

Det blev en kort, intens omgang. Jeg stemplede hårdt i bund i hende igen og igen, pressede hendes krop bagover, ned mod bordet. Men hun hagede sig fast på mine skuldre, holdt sig oprejst, mens jeg bankede hende tilbage mod bordkanten, så bordet skramlede hen over gulvet for hvert stød. Jeg greb hende så hårdt om hofterne så hun jamrede sig, så kom jeg i en vild, intens orgasme og skød stråle efter stråle af sperm langt op i hendes underliv. Hun trak sig ind til mig, hagede sig fast som en burre, gav et anstrengt støn for hvert stød mens hun mærkede min pik fylde hende ud og fylde hendes kusse op med sperm.
Jeg var lige ved at falde sammen som en klud. Men jeg tog mig sammen, trak mig ud af hende, skubbede hende ned på ryggen på bordet, med benene ud over kanten, flåede bukserne helt af hende. Jeg svingede begge hendes ben op på mine skuldre, dykkede ned til hendes kusse og slikkede hende lige så vildt og intenst som jeg lige havde kneppet hende. Det tog kun et øjeblik, så kom hun også i en intens orgasme, som jeg trak ud så længe jeg kunne. Jeg nåede at tænke at Michael ikke engang kunne være nået ud af villakvarteret endnu.

Hun lå fuldstændig afslappet på bordet da jeg rejste mig. Jeg vendte mig rundt, og først nu slog det mig at vi stod lige her i deres oplyste køkken, det store panoramavindue gav frit udsyn ud til forhaven og gaden, hvor tusmørket var ved at sænke sig. Alle der gik forbi, eller kørte forbi, havde frit udsyn til hvad vi lavede… Jeg fnisede genert og skyndte mig at trække bukserne på. Jeg gik hen til Kirstine og kyssede hende forsigtigt, kærligt på munden – længe. Hun kyssede igen, sukkede, hun blev bare liggende på ryggen, med underlivet blottet, lod sig ikke mærke med at vi var til frit skue.

Da jeg lidt senere var på vej hen til døren for at køre hjem lå hun stadig på ryggen på bordet, stadig med blottet underliv og med benene ud over kanten. Hun havde fundet telefonen frem, ringede til Michael og sagde med en varm, blød stemme at nu kunne han godt komme hjem igen. Det var mindre end 10 minutter siden han kørte.
Historien fortsætter under reklamen

På vej hjem tænkte jeg over det og kæmpede med min samvittighed. Jeg kunne næsten ikke fatte hvor heldig jeg var at få lov til at have sex med denne dejlige kvinde, igen og igen. Men samtidig var det jo sådan set meningen at hun skulle blive gravid af det, og få et dejligt barn – og der var en væsentlig hindring for det…

Læs næste afsnit

Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER

4 kommentarer

  1. Sexy Satan

    23/06/2023 kl 8:44

    En lækker serie der bliver bygget op.

    Og med en naturlig udvikling.

    Virkelig lækkert skrevet, og jeg glæder mig til at læse hvad det ellers kommer til at bringe med sig.

    0
  2. donnord

    22/06/2023 kl 21:51

    lækkert hvis han får en sms fra hende at hun gerne vil kneppe noget mere og det skal være uden nogen ved det

    og hendes største fantasi og blive gjort til luder

    2+
  3. LUSTifer

    21/06/2023 kl 14:17

    Ku sgu godt tænke mig at være med i sådan en ordning

    Hjælpe en kvinde med hendes største ønske (at blive gravid)

    5+
  4. Odd

    21/06/2023 kl 9:32

    Han må sku da også kneppe imens hun er gravid.

    4+

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *