Pubertetspigen i badedragt

… hun kunne tydeligt se at de 2 voksne mænds tissemænd var vokset i deres badebukser, det havde hun hørt om før…

advarsel

Forfatter: Hornyfarmand

Jens og Niels var to midaldrende mænd der havde lejet et sommerhus, de havde planlagt at lokke nogle meget unge piger med derop, så da de havde pakket ud gik de til stranden i deres små badebukser, der var hurtigt gevinst.

En lille pubertetspige sad i sandet i badedragt, de faldt i snak med hende, de fik at vide at hun hed Mona og var 12 år, de spurgte om hun ville med op i deres sommerhus og have kage og saft, Mona sagde ja.

Da de kom derop, var der jo kun to havestole, så Mona sad på skødet af Jens.

Mona fortalte at hun var i sommerhus sammen med sin onkel og sin 14 årige søster, de var kørt til byen for at købe en tøj til søsteren.
Mændene roste Monas udseende og udvikling, hvilket fik Mona til at svare, at der var flere piger i klassen der havde større bryster end hende o at det havde hendes søster også haft for to år siden.

Det er fordi du masserer dem for lidt sagde Jens.

Hjælper det?
Spurgte Mona.

Ja svarede Jens, skal jeg vise dig?

badedragt-pubertetspige-preteenDet sagde Mona ja til, og nu lod Jens sine hænder glide ind under badedragten og begyndte at massere de små pigebryster, de blev hårde.
Niels satte sig på hug foran Jens og Mona og tog fat i badedragten ned i skridtet, han trak den sammen og opad, så dels kom de små pubeshår til syne og dels gled badedragten ind i numsen og skeden, så skamlæberne kom ud på hver side af badedragten.

Niels begyndte at slikke på skamlæberne, Mona kunne mærke en mærkelig fornemmelse mellem benene, det var ligesom når hun om aftenen kom i seng og havde sine fingre ned i trusserne, det var noget, hende og hendes veninde havde fundet ud af var sjovt, dog var hun blevet lidt bange i går.

Hun havde sine lyserøde Hello kitty trusser på, og da hun havde rørt med fingrene dernede længe, og den mærkelige følelse var kommet, var der kommet en våd plet i trusserne.

Mona opdagede pludseligt at hun var begyndt at trække vejret noget dybere, som om hun ligefrem stønnede lidt, det var dejligt, det mændene gjorde ved hende, hun havde ikke lagt mærke til at Niels nu havde trukket badedragten helt ud til den ene side, med sin tunge bearbejdede han nu den lille, meget lidt behårede pigefisse, han stak tungen helt ind, han ført den opad og gav den lille knop en sutte tur, tungen kørte op og rundede dunene på venusbjerget, men vendte hurtigt tilbage til den fugtige grotte.

Jens kyssede Mona på halsen og slikkede hende i øret, mens hans hænder ivrigt kærtegnede de spirende bryster, de blev dejlig hårde.

Pludselig stod Mona op i en flitsbue, hun havde oplevet sin første orgasme, hun sank om på skødet af Jens.

Jens trak nu stropperne fra badedragten ned over skuldrende på Mona, han fortsatte så de små bryster blev fri, han slikkede på dem.

Nu bad Jens, Mona om at rejse sig op, hun kunne tydeligt se at de 2 voksne mænds tissemænd var vokset i deres badebukser, det havde hun hørt om før.
Nu skulle hun trække Jens` badebukser ned, du har en stor tissemand sagde hun, ja sagde Jens og når den er så stor hedder det en pik.

Nu satte Jens sig helt nøgen i havestolen, Mona skulle sætte sig på knæ foran ham, og Niels satte sig bag ved Mona.

Nu skulle Mona sutte pik på Jens, hun var lidt modvillig, men mændene fik hende overtalt, hun havde aldrig prøvet det før, men lærte hurtigt.
Efter at have suttet lidt tog hun pikken ud af munden, Jens bad hende om at spytte på pikken og gnide på pikhovedet med den ene hånd, mens hun nulrede nosserne med den anden.

Niels sad bag ved hende og kærtegnede de små pigebryster, badedragten var stadig trukket ned til navlen, han lod en hånd glide ned i hendes skridt, det var stadig vådt efter at han havde slikket hende til orgasme.

Nu begyndte Jens at stønne dybere og dybere, tag min pik i munden nu tøs, stønnede han, det gjorde Mona, Niels lænede sin store krop ind over pigen, så hun ikke kunne flytte sig og ej heller få pikken ud af munden, hun trak nu vejret gennem næsen.

Jens stønnede højt nu, og han råbte sut tøs, sut tøs for fanden, Mona suttede det bedste hun kunne, Niels kunne se på Jens kom nu, han tog sin hånden om til Monas næse og klemte næseborene sammen, Mona gaggede.

De slap pigen og det sperm hun ikke allerede havde sunket, hostede hun ud, så det løb ned over de små bryster.

Jens skyndte sig at trække badedragten op over brysterne, så spermen blev der.

Nå sagde Niels, nu er det kun mig der mangler udløsning, IKKE I MUNDEN, græd Mona, alt andet, alt andet gentog Niels, OK.

Jens satte sig med sin slappe pik i havestolen og tog badedragt pigen på skødet, han trak badedragten ud til siden nede ved hendes kønsåbning, stak hænderne under badedragten så han rørte ved den lille pigenumse, han løftede hende op så Niels have frit udsyn til den uberørte elskovsgrotte.

Han satte sin voksne mandepik til hullet, Mona, græd, det gjorde ondt, det smertede i hele hendes underliv, da Niels kørte pikken ud og ind i nogle hårde hug, pludselig kom pikken igennem mødommen, Monas smerte forsvandt, og den voksne mand gennemkneppede nu den lille pubertetspige, han tog fat om hendes bryster uden på badedragten, noget af hans kammerats sæd var begyndt at trænge igennem stoffet på badedragten

han nærmede sig klimaks, han brølede højt, da han tømte en stor tyk ladning klistret sperm op i den unge pige, han trak sig ud, og skyndte sig at trække badedragten på plads, så sperm og mødomsblod blev derinde.

Mona sagde farvel og gik, hun kunne mærke at det løb mellem hendes ben, og badedragten gnavede lidt efterhånden som spermen ville løbe længere ned af benene.

Historien fortsætter under reklamen

Tilbage i sommerhuset sad to veltilfredse mænd.

Læs pubertetspigen i badedragt 2

Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER

0 kommentarer

  1. thomas

    23/11/2012 kl 11:36

    Mmm lækker historie sidder her på job med hård pik 🙂

    1+
  2. T.F.H.

    07/09/2012 kl 20:28

    Virkeligheds-tro historie!! Skynder mig til del 2

    1+
    • manden

      10/09/2012 kl 19:16 - som svar på T.F.H.

      sød lille pige, lige til to store mænd med deres lystne pikke

      1+
  3. SoegerUngLaerling

    04/09/2012 kl 19:10

    Kommer der ikke snart en fortsættelse?

    1+
  4. Flemming

    04/09/2012 kl 8:49

    Kommer søster forbi? og hvad mon onkel laver med hende når de køber tøj?

    1+
  5. bemon

    03/09/2012 kl 16:18

    god historie. ville gerne deltage

    1+
  6. john

    03/09/2012 kl 14:47

    der kunne godt komme en del 2

    1+
  7. liderlig ung

    03/09/2012 kl 8:29

    Kom med mere.. Er liderlig efter at høre mere

    1+

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *