En politimands beretning

Sandie på 12 år sad og blev så drivende våd i sin tissekone, over at fortælle mig hvordan hendes stedmor, puttede ting op i hende ..

ADVARSEL: Tvang og udnyttelse af mindreårige

Forfatter: Mike

Allerførst vil jeg gerne takke alle i andre, som fortæller jeres oplevelser / fantasier om sex med børn og unge.

Jeg har MANGE gange fået gode gokke ture af at læse jeres fortællinger. Derfor mener jeg at det nu er min tur til at fortælle én af mine.

Jeg hedder Mike, er 43 år gammel, single og har et erhverv, som politimand, og “pudsigt” nok har jeg i mit job at gøre med seksuelle overgreb på børn. Begyndte som gadebetjent, senere i patruljebil, men fandt det meget mer’ ” min hylde “, at kunne have med de sager at gøre fra 08-16 på jobbet, samt før og efter arbejde……

Jeg kan som én af de få, tage mit arbejde med hjem, i form af tlf.nr og mail på de indblandet i de forskellige sager og dét har jeg benyttet mig af ofte, mest i de sager, hvor pigerne bor alene med deres mødre. Der har jeg ofte brugt bedøvelsesmiddel til moderen, imens jeg pulede datteren, eller som i sidste uge hvor jeg bedøvede dem begge og misbrugte dem i flere timer. På alle ledder og kanter og i alle hullerne. Jeg fortrækker dog, at de er vågne, og giver lidt modstand, også selvom de f. eks er bundet. Det giver mig et kick. Og min brutalitet stiger.

Jeg har kopier med  sager på dvd, og ynder at sprøjte når pigerne beretter om, hvordan de blev misbrugt, og hvorfor de sidder hvor de gør. Der er nogle, som digter historierne, fordi de ikke bryder sig om stedfaderen / stedmoderen.
Historien fortsætter under reklamen

våde trusserHar 1 special dvd med 2 piger på 11 og 12 år. Hende på 12 år ( Sandie ) sad og blev så drivende våd i sin tissekone, over at fortælle mig hvordan hendes stedmor, puttede ting op i hende, imens hun slikkede hende i numsen. Da hun var færdig, rejste hun sig fra stolesædet og havde efterladt hendes safter fra tissekonen. Sandie har siden hen indrømmet at hun valgte at anmelde, fordi hendes nye mor, ikke levede op til hendes fars sexbehov, derfor bryggede hun historien, om at den nye mor ofte bollede Sandie med hendes Barbie dukker. Det viser sig at Barbie dukkerne har været oppe i tissekonen på Sandie, men ved hendes egen hjælp. Nu “leger” hun ikke med dukker mere, nu bruger hun gulerødder, agurker, stearinlys og dildoer.

Kort efter afhøringen, lod jeg Sandie få mit tlf.nr. til hvis hun kom i tanke om noget, så kunne hun bare ringe 24/7. Første gang hun ringede var 2 dage efter og ved 07:00 tiden én søndag morgen, hun var ude at lufte hund, og ville bare lige hører om jeg ville se hende igen og høre flere “sandheder “. Om jeg ville. ½ time efter, havde hun min pik i munden og suttede løs.

Jeg har 3 gange kneppet hende og ellers har hun betalt med blowjob som hun enten sluger eller får ud over sin frække pre-bryster. Hun er én ener, og vild fræk. Når hun er hér hos mig, er hun helt nøgen, lige til at tage når lysten byder sig, og det er ofte. Hun er blondine, har stram krop, smidig som én kat, og yderst opfindsom. Hun er helt med på at vi leger rollespil ” far og datter ” eller ” betjenten og straffefangen “. Jeg nyder når hun tigger om at blive gennempulet, og når hun stønner, fordi jeg slikker hendes klitoris eller hun er ved at få orgasme.

Pige på 11 år, havde også digtet sin anmeldelse, men den kunne man kigge lige igennem og jeg fællede hende på flere ting og så trak hun den retur og brød sammen. Jeg fulgte hende ud på toilettet, for tørrer sine øjne. Derude sagde hun undskyld at hun havde spild min tid. Hun spurgte om jeg kunne tilgive hende, og så kunne jeg ikke dy mig, og tænkte at det ville være pivfrækt at kneppe hende her, på samme wc, som mine kollegaer brugte. Hmm, lod jeg som om jeg skulle tænke over, indtil hun selv sagde Kære Politimand ” Kom nu, Bare sprøjt alt hvad du kan. Jeg skal nok gøre det godt for dig”. Jeg har meget lyst til at mærke dig og din “stav”. Hun havde nu to fingre i tissekonen, og kneppede sig selv lystigt med dem.

Please og be be jeg er ikke jomfru længere, så du må gerne kneppe mig. Jeg tvivlede, da hendes tissekone var noget stram, men okay hun havde jo selv lige bedt om det. Hun hylede da jeg borede mit lem ind i hende, jeg er ret sikker på at nogen ville komme forbi og spørge om alt var ok. Jeg kiggede på uret, og vidste nu hvorfor ingen reagerede på hendes skrig. Kontoret var lukket.

Nu skulle hun for alvor kneppes. Jeg beordrede alt tøjet af hende, og herefter fik hun “politistaven” at føle. Jeg er ret sikker på at hun én anden gang ikke anmelder nogen. Jeg tilbød hende et lift hjem, hun kunne dårligt stå på sine ben. Mit eneste krav var at hun suttede mig til udløsning i bilen, og slugte min ladning imens vi kørte. Jeg fyldte hendes mund, og sagde tak for i aften

Nåh, men hjemme på Frederiksberg har jeg den sødeste nabo. Ghita. Hun er 55 år, blond, slank og trendy, og ser ikke ud til at være mere end sidste i 30’erne. Hun ved hvad hun vil ha’ når hun ser det. Meget kvalitets bevidst. Hun er yderst bramfri, og bliver ikke berørt af at stå helt nøgen, når hun træder ud af badet. Bor alene, og ynder at blotte sine dejlige store bryster, og røv.

Er overfor mig, ofte pervers i sproget, som om hun inderst inde, godt kender til mine hobby’s. Og tager jeg ikke meget fejl, så laver Ghita selv ting og sager, jeg ved bare ikke med hvem, men det var værd at undersøge, måske har vi samme “syge” sex-hobbys.

Sommerfesten, stod for døren, og det var én af de slags fester, hvor hver beboer skulle komme med egen mad/drikke, og gerne have fundet på et eller andet sjovt, som underholdning. Lige dér, er jeg total idéløs, jeg er ikke så kreativ på det punkt, så jeg bestiller hellere udefra, men den går jo ikke når det er én beboerfest. Jeg måtte ha’ fat i Ghita, hun er god til den slags. Hun ville gerne deltage med et eller andet, men kun hvis det var til vores fordel. Øhh, hvad mon hun lige mente med dét.

Ghita inviterede mig ind til hende, til én god middag med vin, så kunne vi bedre tale om sommerfestens beboershow. Som aftenen skred frem, kunne jeg godt fornemme, at vinen havde sin virkning på Ghita, hun løsnede op, og blev mere åben. Hun sad overfor mig, og under bordet kørte hun sine ben op af mine, og missede med sin klare blå øjne og sagde pludselig ” nåh, Hr. Betjent, hvilket show skal vi 2 bikse sammen, så vi begge 2 får maximalt valuta for det, før, under og efter sommerfesten. Jeg har en lille idé, om hvad du tænder på, og hvad du laver i din fritid……..Øhh, gør du, fremstammede jeg bare. Yes, og du er ikke alene om det. Det er jo bare ikke noget alle kan magte at hører om, fordi det er så tabu belagt. Jeg har set, hvordan dit mundvand fosser ud af munden, når de små frække tøser, leger ude i gården

Du har bare lyst til at slå én klo, i dem og så gennem kneppe dem, nede i kælderen. Har jeg ret, spurgte Ghita. Hun var helt op og ringe, hun havde stive brystvorter og masserede sin fisse. Mike, jeg har samme lyster, og jeg har ordnet et par stykker af dem, dog imens de delvis sov.

Og nu vil jeg opleve at du lægger dem i håndjern, tirrer deres små tissekoner / numser, og ordner dem. Enten i vågen tilstand, med tape for munden, eller når de sover dybt. Please, lad mig opleve dét.

Jeg var noget mundlam, havde Ghita i de 4 år, vi havde været naboer, vidst om mit misbrug af unge piger. Tja, åbenbart. Fedt, alligevel.

Ghita, smed tøjet og gik over til væggen, og blev stående dér, og sagde kælent, at jeg skulle lade hende agere én af de små piger ude fra gården, og vise hende hvad jeg allermest havde lyst til at gøre ved dem. Nu skulle hun eddemame få så hatten passede. Hun havde lige afsløret mig, det skal man straffes for……. Åhh, stønnede hun, imens jeg småkælede hendes frække fisse og røv. Hun legede selv med sine kæmpe bryster. Dér stod pludselig 1 stk. fræk, kampliderlig nabo, som nu bare ventede på at få min pik og politistaven at føle, for sin ” uartighed “. Fist min frække fisse, bad hun inderligt. Den trænger til at blive ordnet godt og grundigt, og lad mig mærke din politistav i 2’eren imens. Så gerne, sagde jeg, men vent lige 3 minutter, så er jeg tilbage.

Jeg skyndte mig ind til mig selv, ringede til Sandie og bad hende gøre mig en vennetjeneste, jeg skulle nok forklare når hun kom, og jeg ville betale minimum 1.000,- kr. Da Sandie kom, og havde fået forklaringen, sagde hun blot, glem pengene, jeg gør det gerne, “gratis” .

Vi aftalte at Sandie intet måtte sige, under staffen af Ghitas krop, og at hun bare skulle gå til den, Ghita kunne tåle det. Og hun skulle få sex hele natten, og så meget, at hun kun ønskede at få mere af samme slags.

Sandie og jeg tog alt vores tøj af og fik smurte Sandies arme og hænder ind i babyolie, til når hun skulle ind i Ghitas frække huller

Ja, hun skulle fistet i begge huller. Og senere hen, ha’ politipikken og politistaven. Inden vi fortsatte med Ghita, kyssede Sandie mig, med et lidenskabeligt snav, og sagde tak, fordi hun måtte være med, til afstraffelsen. Hun kendte godt Ghita, hvorfra aner jeg ikke. Never mind nu.

Ghita, fik bind for begge øjne, og fik håndjern på, imens jeg kyssede hende, slikkede hendes dejlige store bryster, bed lidt i vorterne, og gav lette klap på røven. Hun var allerede godt våd i fissen. Buk dig forover, og spred benene. Javel, Hr. Betjent. Sandie hældte halvvarmt olie ud over Ghitas røv, og hun smårystede, imens hun stønnede videre. Sandie legede med klitoris, og spredte skamlæberne og stak 3 fingere ind i Ghitas nu meget våde fisse, og 2 fingere ind i røven, uhhhh, hvor lækkert. I begyndelsen var det i rolige bevægelser. Jeg måtte informere Ghita om at det var én straf, og derfor var det ikke tilladt at sige positive ord. Jamen, det er lækkert, jeg nyder at få min straf, Hr. Betjent. var hendes ord om det.

Okay, så er du så selv uden om, at tempoet bliver skruet op. Sut min pik, som var det, det sidste du skulle her på jorden. Ohhh, den er da stor. Sandie stak hun hele hånden ind i fissen, og tog Ghitas største dildo og puttede den i 2’eren på hende. Og nu blev Ghita kneppet i et tempo, som passede hende, imens hun suttede løs. Pludselig stoppede hun, ville vide hvordan hun både kunne blive fistet i begge huller, imens hun guffede politipik. Ja, du skulle bare vide, sagde jeg blot. Er vi ikke alene da. Nope, sagde jeg bare og gav ok, til at Sandie skulle køre max. i begge huller. Åhh, jeg ved godt at jeg ikke må nyde det, men de der arme der er oppe i mig, kan ikke være en voksnes. Er det én af gårdpigerne som knepper mig. Åhh, jeg kommer, jeg kommer, og kort efter sprøjtede Ghitas fisse. Og meget af safterne landene på Sandies unge krop. Mums.

Ret dig op, og læg dig ned og stil dig i bro-stilling. Nu slikkede Sandie alle Ghitas safter i sig, imens hun endnu havde hånden oppe i Ghitas sjask våde fisse. Sandie kneppede hende i langsomme stempel stød, imens jeg forsat fik suttet pik, og af det syn med at Ghitas 55 årige fisse blev fistet af Sandie på 12 år, gik lige i pikken og kort efter kom jeg i kaskader af sperm lige i munden på Ghita, endnu imens hun stod i bro-stilling, og hun nød at være i centrum. Kort efter jeg var kommet, holdt vi en mindre pause hvor Ghita fik bindet for øjnene af, og da hun så Sandie, smilede hun og sagde åhh, er det dig, Sandie. Ok, i kender hinanden eller hvordan. Ja, lød det fra begge pigerne. Ret godt, endda.

Ghita havde for 4 år siden passet Sandie i Ghitas sommerhus i Spanien, imens Sandies forældre var ude at spise og hygge sig. Ghita og Sandie havde efter 3 timer haft en scene, hvor Ghita havde sendt Sandie i skammekrogen ( sengen ) og herefter fandt Sandie det dejligt at blive undersøgt visse steder af Ghita, som havde udnyttet situationen, da hun allerede den gang, havde de tanker, men aldrig havde haft muligheden for at fører dem ud i livet.

Både Ghita & Sandie, forlod stuen på samme tid. De skulle nok på wc sammen, det gør visse piger/kvinder jo. (?) . Og korrekt, det havde de været, men de havde vist noget i ærmet, da de kom retur og det omfattede mig. Nu skulle jeg lægge mig i Ghitas seng, og vende ansigtet til venstre og jeg måtte intet gøre, selvom det var meget fristende at lige stikke tungen ud og slikke én af dem i deres fisse.

Ghita og Sandie, lå og legede med hinanden, slikkede hinandens frække fisser, og gav hinanden finger i 2’eren,og det var ikke lydløst. Og jeg måtte forsat ikke røre mig ud af flækken, kun kigge på. Kæft det var frækt, og det kriblede vanvittigt i pikken, for at være med. Men, én aftale var én aftale.

Det var bare lækkert at se sin 55 årige nabo ligge og sprede Sandies 12 årige lille sprøde skamlæber fra hinanden og kneppe hende med tungen, imens hun fik finger op i 2’eren, og at hun nød det. Og omvendt at Sandie gjorde det samme med Ghitas 55 årige fisse. Pludselig stoppede de, og jeg troede hér, at jeg kom ind i billedet, men ak nej. Nu skulle de vise mig, når 12 årige pige, gennem knepper 55 åriges fisse og røv på én og samme tid med én 60 cm dildo. Og . Ghita hviskede forsigtigt at de havde prøvet noget lignende før, Og uden dildo, og det var mest Ghita som legede med Sandie, så nu fik hun lov at gengælde Men at hun alene med den tanke i baghovedet, ville få bedre orgasme og især når det var mig, der kiggede på. Eneste krav, var at jeg KUN kiggede. Jeg måtte gerne tage mig én spiller til “showet”, men jeg undlod, med håb for at jeg kunne kaste mig ind som stedfortræder.

Sandie beordre Ghita til at stå i hundestilling, så hældte hun olie ud over Ghitas og olien flød i rigelig mængde fra røvhullet og videre ned til fissen, som Ghita

havde spredt sine skamlæber på, frækt syn, og yderst svært at holde hænderne fra, men én aftale der skulle holdes. Nu begyndte Sandie at lege med begge lystige huller på samme tid, lige noget Ghita nød, og kort tid efter kom Ghitas 60 cm lange dildo til syne. Den skulle ind i begge huller. Uhh, jeg sad som et lille barn, ved juletid og havde store øjne og åben mund. Ghita begyndte med den ene hånd at bearbejde sin store bryster, og at småstønne. Det ændrede sig kraftigt da dildo’en gik rent ind i begge huller på samme tid. O.m.g. hun stønnede og ville ha’ mere, dybere, dybere bad hun, Sandie kneppe hende og gerne mere fart på. Sandie var jo ikke uden opfindsomhed, så hun tog dildo’en ud af Ghitas røvhul, og puttede begge ender på dildo’en ind i fissen, smurte sin arm ind i olie, og mere ud over røvhullet, herefter stak hun armen ind i røven på Ghita, som når landmanden skal tjekke sine køer. Og så kom der ellers liv i Sandies arm, hold nu kæft, nu Ghitas røv, blev gennempullet, hun skreg ” mere, mere, blok mig ud, jeg fortjener det. Og nu fløj dildo’en ud af fissen, men den blev straks erstattet af Sandies anden arm, og nu fik Ghitas sit livs fisting-tur. Sandies arme gik som stempler i høj oktan ind og ud af Ghitas fisse & røvhul.
Historien fortsætter under reklamen

Ghitas krop var i ekstase og hun gennemrystede kroppen, hun var meget tæt på sit livs orgasme. Pludselig skreg begge piger, og der væltede safter ud alle steder fra ( sådan føltes det ) Pigerne lå helt stille ved siden af hinanden, trak vejret helt ned i maven, og sagde intet til hinanden eller til mig.

Historien fortsætter under reklamen

Jeg forlod min seng, gik i bad og da jeg kom retur, lå begge tøser i favnen på hinanden og sov.

Fortsættes……

Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER

3 kommentarer

  1. Loverboy

    16/09/2018 kl 14:58

    Gør lige tøsen på 12 gravid det ville være lækkert

    1+
  2. Fræk fyr

    30/10/2015 kl 7:40

    Nice historie kom snart med en 2er
    Jeg kunne også godt med en 😉

    2+
  3. Brian Larsen

    29/10/2015 kl 22:36

    Må sige at den er god og saftig og få en til at komme op af stolen så blive ved og kunne da godt hjælpe dig med dem og kunne godt bruge en som er de 15 år

    1+

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *