Syndens Hule Del 3

Hans pik ekspoderede i 5 lange og tykke sprøjt der ramte hendes ansigt og hals, hun nåede kun lige akkurat at lukke øjnene

Forfatter: Jayday

Læs del 1 del 2

Tredie dag af sommerferien

Becks vågnede flere gange den nat, efter den første gang havde hun smidt sine trusser på gulvet fordi at de nærmest sejlede i hendes fissesafter, hun var som en akvarie der var sprunget læk. Hun vågnede sent fordi at hun havde været oppe flere gange mens tankerne om Niks dejlige pik havde kørt rundt i hovedet på hende. Hun havde endda været inde på hans værelse i løbet af natten, velvidende at han sov rimelig tungt, havde hun løftet dynen og beundret den dejlige pik på afstand. Hun havde været lige ved at tage den i munden under dynen, men hun havde mistet modet til at gå så langt med ham, mens han sov. Da hun vågnede om morgenen fortrød hun faktisk at hun ikke var gået længere, om natten, med den dejlige pik. Becks var med andre ord besat af sin fætters pik og hun besluttede at gøre noget ved det.

Nik var lige vågnet med den obligatoriske morgen stivert, han hev lidt i den men droppede at spille den rigtig fordi at han tænkte mere på om der måske kunne være en anden der spillede den af for ham. Han gik ud for at børste sine tænder, den skulle nok falde ned på et tidspunkt. Han med fråde om munden af tandpastaen da hun Becks kom ud på badeværelset, i et af de dyreste, og frækkeste sæt lingeri hun havde købt den forrige dag.
-”God morgen Nik!”
Han vendte sig og udbrød så med tandpasta fråde i hele ansigtet.
-”Wauw Becks det undertøj ser fantastisk godt ud!” han smilede til hende. Hendes øjne gled fra hans tandpasta fråde, ned over den slanke muskeløse fjorten-årige overkrop til de stramme boksershorts og den meget tydelige bule der fik elastikken til at gabe lidt, næsten som om at man kunne kigge ned til dyret.
-”Becks, det var noget af en dag i går, en masse nye….oplevelser, jeg havde det i hver fald rigtig sjovt med dine udfordringer!” sagde han så og skyllede sit ansigt i det kolde vand fra hanen.

-”Heh, ja de udfordringer var sq gode!” Hun tøvede lidt og forsatte så
-”Kunne du tænke dig at få mig til at gøre det for dig igen?” spurgte hun mens hun rettede lidt på hotpantsene og prøvede at undgå øjenkontakt med ham.
-”What really? Du vil gerne spille min pik igen?” udbrød Nik forbløffet.
-”Ved du hvad Nik! Jeg kunne ikke rigtig sove i nat, jeg var så freaking liderlig efter igår!” Hun rødmede lidt. Nik havde sovet fint, men ingen tvivl om at han også havde været liderlig som aldrig før med det der var sket.
-”Jeg listede mig faktisk ind til dig i nat og kiggede under dynen…bar rolig jeg gjorde ikke andet end at kigge lidt!” hviskede hun med et frækt smil.

-”WHAT!” udbrød han halvvejs indigneret og halvvejs skuffet.
-”Kom så Nik, vil du ha jeg gør det eller ej?” pressede hun utålmodigt på.
-”Okay okay ja jeg vil gerne have du gør det! Sheesh” han smilede. Hun rakte sin hånd ud og trak elastikken på pyjamasbukserne ud fra hans mave og fiskede den stive pik frem fra mørket.
-”Der er min lille ven jo!” drillede hun.
-”Lille?” protesterede Nik, som dog godt var klar over at hans pik var speciel.
-”Well…måske ikke så lille, men den ER venlig ikk?” hun kiggede ham i øjnene.
-”Overfor dig…ja!” mumlede Nik.
-”En ting…du skal kigge mig i øjnene og du skal holde øjenkontakten hele tiden!” sagde hun så.
-”Erh hvorfor?” Nik var lidt nervøs, til trods for de sidste par dages eventyr.
-”Fordi at mor sagde jeg bestemmer da hun tog afsted!” Becks fniste lidt da hun sagde det
-”Og fordi at det er super hot!” tilføjede hun med et frækt smil.

Hun begyndte langsomt at spille hans pik, op og ned kørte hendes hånd på hans skaft. Han stønnede svagt i starten, men hans vejrtrækning tog hurtig til og hans hjerte hamrede afsted.

-”Det kan du godt lide hva?” hviskede hun og forsatte.
-”Forestil dig at mine læber der langsomt lukker sig om din pik, hvordan pikken langsomt glider ind mellem mine læber mens jeg suger, slikker og sutter på den. Jeg tager den helt ned i min hals. Jeg suger hårdere og hårdere!” Nik sukkede og lukkede sine øjne.

-”NIK SE MIG I ØJNENE!” Nik åbnede sine øjne som han havde lukket instinktivt over hendes ord som skabte billeder i hans hjerne. Nik kiggede Becks i øjnene, hun frydede sig over det liderlige blik i hans øjne, der var blanke og selvom at han kiggede hende direkte i øjnene så virkede det ikke som om at han faktisk så hende. Han stønnede højt og så mærkede hun hvordan det rykkede i hans pik, hun kunne mærke i hånden hvordan den nærmest svulmede op.

-”JEGKOOOOOMMER!” brølede Nik mens hans ben rystede og hans krop buede bagover så hans underliv blev skubbet frem. Dermed bragte han pikken faretruende tæt på Becks ansigt lige før hans pik ekspoderede i 5 lange og tykke sprøjt der ramte hendes ansigt og hals, hun nåede kun lige akkurat at lukke øjnene, hun havde læst at det skulle være ret ubehageligt at få sperm i øjnene. Til gengæld lykkedes det for hende at få lidt i munden og endelig kunne hun smage hans sæd rigtigt.
-”Holy shit det var meget sperm Nik!” udbrød hun. Nik prustede som en hest der netop havde overstået et race på galopbanen og med et lille patetisk klynk pumpede hans pik endnu en stråle ud som ramte Becks på den ene skål af den dyre BH.

-”Sheeesh stop nu ellers drukner jeg!” protesterede Becks med et grin. Hun trådte ud under bruseren som var bag en matteret glasvæg og så kastede hun Bhen og hotpantsene over glasvæggen.

-”Smid dem i håndvasken med koldt vand!” Nik kunne svagt se silhuetten af hende bag det matterede glas og hendes arme, der forsvandt ned mellem hendes ben, mens hans pik begyndte at rejse sig igen. Han sukkede og duftede dybt til hendes hotpants før han smed dem i håndvasken og skulle til at forlade badeværelset da Becks endelig tog mod til sig og samtidig tog beslutningen som havde svævet imellem dem i de seneste dage.

-”Hvis du nu smider dine boksers og kommer herud så får du et blowjob!” sagde Becks fra brusekabinen. Nik var lige ved at vælte i forsøget på at trække dem af samtidig med at han prøvede at komme ud til den nu, nøgne Becks.

-”Fuck YEAH!” brummede han med sin stive pik svajende mellem benene som en kølle der truede med at penetrere alt på sin vej. Rebecca havde allede sat sig på knæ i brusekabinen, der til trods for at badeværelset var ret stort, i sig selv, ikke var så stor. Tanken slog hende da Nik kæmpede sig indenfor at den måske var så stor fordi at hendes mor ikke ville have de var sammen i bad. Det var for sent nu, da Nik var indenfor svajede hans pik omkring 20 cm fra hendes ansigt. Niks mave snurrede sig sammen over synet af Becks der sad på knæ foran ham, med sit nøddebrune og våde hår klistret til ansigtet, de store blå øjne, skuffende nok, havde hun allerede skyllet hans sperm væk fra sit ansigt og hår.

-”Nik!” mumlede hun, en anelse nervøst før hun forsatte.
-”Du ved godt at du kommer til at skylde mig…faktisk så skylder du mig jo allerede 2 orgasmer!”

Nikolaj nikkede ivrigt, mens pikken vippede op og ned. Det virkede komisk på Becks, sådan som både hans hoved og pik vippede ivrigt op og ned. Hun åbnede sin mund og stak sin tunge drillende ud for at se om Nik selv kunne tage initiativ. Det kunne han. Han trådte forsigtigt lidt frem og langsomt skød han sit underliv frem så pikken forsigtigt landede på hendes våde tunge og gled ind mellem hendes blanke og våde læber. Hun sugede pikken ind mellem læberne, ind i den varme mund til den levende og nysgerrige tunge der ventede på kærtegne og smage på ham. Hun sugede på pikken, mens spidsen af hendes tunge masserede undersiden af hans glans. Nik stønnede højt og støttede sig til væggen mens Becks uendelig langsomt fik mere og mere af pikken ind i munden, indtil at hun endelig havde halvdelen af pikken inde i den våde og varme mund. Hun kiggede op på ham med sine store blå øjne og fangede hans blik, med øjne der var blanke af liderlighed, blinkede han langsomt til hende og lagde så sin hånd på toppen af hendes hoved. Han flettede sine fingre ind i hendes våde hår med lidt besvær og dirigerede så hendes hoved lidt frem og tilbage. Hun fangede pointen med det samme og strammede sine læber omkring skaftet på hans pik mens hun intensiverede sin suge effekt. Nik stønnede højt, men holdt ud. Becks rakte omkring ham og tog fat i ballerne på ham og trak ham imod sig, pikken blev var ved at ramme toppen af hendes hals da hun blev ramt af gag refleksen og med tårer i øjnene måtte hun opgive at få ham helt indenfor.

-”Fåååårgh Becks! Det var vildt!” stønnede Nik og trak sin pik helt ud af hendes mund, selv under bruseren kunne han tydeligt se savlet hænge mellem hendes hage og spidsen af pikken. Nik tog fat i pikken og løftede den ind i mod maven så hans blanke nosser hang frit foran hendes mund.
-”Vil du prøve dem, jeg plejer normalt selv at lege med dem når jeg….” hans stemme fadede lidt ud, forlegen, som om at det var en overraskelse at han legede med sig selv og som om at det var noget at være forlegen omkring når Becks netop havde haft pikken næsten nede i halsen.

-”Mmmmmh nødder!” fniste hun og sugede en ene nosse ind i munden, hun rakte op og skubbede hans hænder væk fra pikken og begyndte så at spille hans pik mens hun suttede på nossen. Nik stønnede og hans vejrtrækning blev ret hurtigt påvirket. Becks lod hans nosse glide ud af munden, savlet totalt ind i spyt.

-”Advar mig når du kommer…jeg vil have din ladning i munden!” hviskede hun og sugede så den anden nosse ind i munden mens hun pumpede hans pik som et stempel. Nik stønnede mere og mere besværet og måtte til sidst opgive.

-”Shit….jeg er lige ved at være der Becks!” gryntede han. Hun trak pikken ned mod sig og sugede den så ind i munden med et kraftigt sug mens hun masserede hans nosser med begge hænder. Det blev for meget og hans pik rykkede i hendes mund, med et par klynk sprøjtede han sæd ud i hendes mund der blev fyldt fuldstændig inden hun kunne nå at synke, spermen gled ud af hendes mundvige mens hun, med tårer i øjnene over anstrengelsen slugte hans sperm under den varme bruser. Nik vaklede ud af brusekabinen med et støn og et tilfreds grin, mens Becks nød smagen og konsistensen af hans fede sperm mens hun lod de varme stråler fra bruseren skylle hendes krop ren igen.

-”I know I know…jeg skylder dig!” mumlede han.

Nik lå i sofaen og blundede en anelse, morgenen havde været god ved ham, han havde fået sit livs første blowjob og det havde været fantastisk. Becks havde endda slugt hans tykke sperm. Han vidste godt at han nu skyldte hende så derfor lå han her i sofaen og prøvede at tænke over hvad han kunne gøre for hende. Hans pik var igen stiv, det var den nærmest uafbrudt lige for tiden og han kunne godt mærke at han var en anelse øm i sine nosser. Det var en af årsagerne til at han havde taget et par stramme boksershorts på så pikken blev klemt ind mod hans krop, ulempen var så at størrelsen gjorde at hele spidsen på hans pik stak op forbi elastikken på boksershortsene. Det havde egentlig været okay hvis ikke det var fordi at den nærmest konstant lækkede den blanke væske som ikke var sperm, men som var god smørelse når han selv legede med den, det var dog irriterende når det blev smurt ud på hans stramme mavemuskler og gjorde hans navle fedtet.
Han faldt rigtig i søvn, lullet af sommersolens varme stråler.

Sådan lå han i sofaen da Becks kom tilbage fra sin indkøbstur, hun smilede over synet af den veltrænede dreng der lå på den måde i sofaen, blank af sit sved og….hun stoppede da hun fik øje på pikkens hoved der stak ud fra elastikken. Hun smilede glubsk og trak stropperne på sin lette sommerkjole til siden så den gled af hendes slanke krop, hun havde stadig BH og trusser på, hvide med blonder som havde en god kontrast til hendes brunede krop. Hun listede langsomt for ikke at vække Nik, igennem stuen for at sætte sig på knæ ved siden af sofaen, forsigtigt brugte hun en finger til at samle lidt af den blanke væske sammen fra hans maveskind og så suttede hun sin finger ren. Smagen var ikke som sperm, ikke decideret salt, men hun kunne lide den og den intense knude i hendes mave af lyst og begær begyndte nærmest at brænde hende op. Nik åbnede øjnene en anelse, søvnigt mumlede.

-”Er det dig Becks?”
-”Shhhhh….nu skal jeg vække dig på en god måde!” hviskede hun blidt og begyndte så blidt at kysse ham på brystkassen, ned over maveskindet hvor hun grådigt fik suget alt hans præcum op, selvom præcum som udgangspunkt ikke var salt, så var han ret svedig i solen, så han smagte tydeligt af salt nu. Hun forsatte op til hans brystvorter og begyndte så at bruge sin tunge til at pirre dem mens hun lod sit savl drive ud af munden på hans brystkasse der hurtigt blive fedtet ind. Hun stoppede, rejste sig fra sin knælende position og kiggede ned på ham, han lå vågen nu med et lille smil på ansigtet.
-”Lig stille Nik!” hviskede hun og satte sig ind over hans skød mens han lå med store øjne i sofaen og kiggede på hende. Han stønnede svagt da hun sænkede sig ned på hans stive pik der stadig lå indespærret i de stramme boksershorts. Becks bed sig hårdt i underlæben, det var første gang hun mærkede Niks pik mod sin fisse, selvom at hun havde trusser på og at hans pik var under de stramme boksershorts så kunne hun tydeligt mærke størrelsen og konturen på den lange pik. Hun pressede lidt mod den med underlivet og begyndte så at bevæge sit underliv frem og tilbage så hun langsomt gned sin indespærrede fisse mod hans stenhårde og ligeledes indespærrede pik. Nik stønnede en anelse og Becks lænede sig tilbage og begyndte at massere sine bryster udenpå BHen. Følelsen af Niks store pik der gned på hendes fisse var overvældende for hende, Becks prøvede at holde tilbage men det var svært ikke at være påvirket i vejrtrækningen. Selvom at der ikke var direkte kontakt mellem dem så var kontakten nok til at Becks kunne mærke spændingen i sin krop stige til faretruende højder. Nik stønnede ynkeligt og nåede slet ikke at advare hende før hans pik svulmede op og med et støn fra Niks hals kom han med tre lange hvide tykke sprøjt af sperm op ad sin mave, helt op til hans hals.

-”Allerede Nik?” udbrød Becks og trak sig væk fra hans skød så hun kunne læne sig ind over ham og slikke de lange streger af sperm op fra hans mave, bryst og halsen. Da hun havde slikket ham ren kyssede hun ham på panden og hviskede så i øret på ham.

-”Nu er det din tur – hop lige ud af sofaen!” Becks rullede af ham og Nik hoppede ud af sofaen med et nysgerrigt udtryk i ansigtet.

-”Jeg sagde det var din tur og jeg mente det for du skylder mig fire eller fem orgasmer nu!” belærte hun Nik som nikkede stumt. Becks lænede sig tilbage i sofaen og løftede sine ben.
-”Træk mine trusser af Nik!” beordrede hun, hendes tilbageholdenhed i forhold til Niks alder eroderet af tanken om hans pik. Nik tøvede et enkelt sekund og trak så de hvide og meget meget våde trusser af hendes lange brunede ben. Han trådte et skridt tilbage igen og nød udsigten til hendes glatte fisse og de lange ben der stod lige op i luften, så spredte Becks benene langsomt foran ham, han måbede over måden hendes lille stramme fisse åbnede sig en anelse og hendes ben endte i et V før hun bøjede benene og satte fødderne på kanten af sofaen. Hun greb fat i sine ankler så hendes ben var låst fast.

-”Vil du smage?” spurgte hun med en lille-pige stemme og glippede uskyldigt med øjenvipperne så Nik måtte synke en ekstra gang. Han sank langsomt ned på knæ foran hendes fisse og kiggede op på hendes ansigt som fulgte hans bevægelser intenst.

-”Ja kom nu du kan godt Nik, den bider ikke og den smager godt!” hviskede hun med liderligheden dryppende i sin stemme.
Nik satte sin læber mod hendes fisse og kyssede den blidt, så lod han sin tunge glide ud mellem sine læber for at møde sin kusines klitoris for første gang. Det gibbede i hele Becks underliv da hans tunge ramte hendes spændte lille klit, som et elektrisk stød af dejlige følelser der skyllede gennem hendes krop og ude af stand til at modstå det undslap der et lille støn fra hendes hals. Nik kiggede op på hende igen og hun smilede til ham og nikkede for at få ham til at forsætte. Niks pik var stenhård igen og dirrede af liderlighed mens hans tunge slikkede løs i mellem hendes skamlæber, Becks stønnede og måtte erkende at Nik ikke kun havde en stor pik, han vidste åbenbart også hvordan man slikker fisse. Hun mærkede hans fingre sprede hendes fisse og så gispede hun da han satte læberne direkte på hendes opsvulmede klit og sugede på den.

-”FUCKAAARHGGG!” stønnede hun mens hendes mavemuskler krampede sig sammen og så slap de igen mens hun med et lille ynkeligt skrig lod sin fisse komme i små krampe-agtige trækninger.

Nik vandrede som en zombie ud på badeværelset for at skylle spermen af sin mave, mens Becks lå i sofaen, hendes krop rystende af orgasmen der var rullet igennem hendes krop og rystet over hvor god Nik var med sin tunge.
Historien fortsætter under reklamen

Hendes tanker begyndte nu at kredse om at hvis han var så god med tungen, hvordan ville hans pik så være og langsomt begyndte en plan at tage form i hendes hoved.

Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *