En historie fra engang sidst i halvtredserne

Da jeg igen rammer jomfruhinden og ikke kan komme længere, lægger Diana sig på ryggen ..

ADVARSEL: Mindreårig

Forfatter: Den Gamle

Jeg var dengang 16 år, når mine forældre tog på ferie, havde jeg lejligheden alene i de ca. 14 dage hvor de var væk.

Da jeg havde mange venner blev der holdt nogle gode fester når de var på ferie, det var både med drenge og piger, og der blev naturligvis drukket mange øl, samt citronvand med snaps (en flyversjus).

Når det gik hedest til, blev der kysset og gramset med pigerne, men det der med at gå meget længere, det gjorde man ikke eller rettere sagt, pigerne ville ikke, nu skal det ikke lyde som om at vi var nogle rene engle for det var vi ikke, en hånd nede i pigernes trusser og lege med deres lidt behåret fisse var helt i orden.

Til den første fest ja samme aften som mine forældre var rejst, havde jeg spurgt en pige fra den ejendom jeg boede i, om hun ville med, hun var altid smadder fræk når man stod og talte med hende nede på gaden, så jeg havde tænkt om hun var til lidt mere end det sædvanlige kram.
Hun ville gerne med, og da hendes søster og mor ikke ville være hjemme før næste dag, og skulle være alene hjemme, kunne hun blive lige så længe hun selv ville, hun heder Diana.

Festen gik godt, og Diana kom godt ud af det med de andre, jeg dansede en del med hende, og naturligvis havde jeg flere gange taget hende på ballerne og trukket hende ind mod mig, hun ikke kunne undgå at mærke min stive pik og lidt kysseri blev det også til.
Ud på det små timer ja det var næsten lyst, gik alle hjem på nær Diana, hun spurgte om det gjorde noget at hun blev og sov.

Den var jeg med på med det samme, hurtig fik jeg slået sofaen ud inde i stuen og redt den op, Diana som var lettere beruset begyndte at tage sit tøj af, jeg sad bare og nød synet, da hun var ved at tage sin bluse af, kikkede hun på mig og spurgte, om jeg stadig kunne lide hende, selv om hun ikke havde nogen bryster, ja ja da sagde jeg, og var ved at kløjes i den øl jeg sad og drak.

Hun tog nu alt sit tøj af og stod splitter nøgen foran mig, hun var en høj pige men hun var fuldkommen fladbrystet, og hun havde ikke et hår på fissen, hun stod der bare, og jeg kikkede og kikkede, det var første gang jeg så en nøgen pige.

Da Diana satte sig på sengen vågnede jeg op og begyndte at tage mit tøj af, da jeg kom til mine underbukser ville jeg beholde dem på, men Diana spurgte om jeg ikke skulle have dem af også, langsomt trak jeg dem ned og da elastikkanten kom over pikken svippede den kanon stiv op på min mave.

Jeg gik helt hen til Diana så jeg stod lige ud for hende, jeg var ret nervøs og anede ikke hvad jeg skulle gøre, Diana kikkede lige ind på min pik, pludselig tog hun fat om pikken og klemte den lidt, jeg stønnede og sagde, det er vel nok dejligt, hun kikker op på mig smiler og siger, skal vi ikke lægge os ned, jo siger jeg og vi lægger os tæt op ad hinanden.

Vi ligger begge helt stille, min pik er presset op ad låret på Diana, og igen er det Diana der starter, hun tager endnu engang hånden om min pik, men denne gang trækker hun pikhovedet fri, den fugter lidt, og det smøre hun rundt om pikhovedet, aldrig har jeg været ude for noget så dejligt.

Jeg kysser hende vildt, vi leger med hinandens tunger, min hånd berører hendes fisse, og for første gang får jeg en finger ind i en fisse, ganske forsigtig presser jeg fingeren op, hun er meget våd så det går meget nemt, efter at den er kommet halvt ind kan jeg ikke komme længere, Diana slipper min mund og siger at det er hendes jomfruhinde, ok siger jeg og trækker fingeren ud, jeg aner faktisk ikke hvad hun mener, i stedet finder jeg hendes klitoris, og den får nu den store tur, det bevirker at Diana pludselig står i en bue, og skriger vildt, samtidig med at der sprøjter væske ud af hendes fisse.

Her efter falder hun helt sammen, jeg bliver helt forskrækket, og spørger om hun er ok, hun smiler til mig og siger, jeg har fået den bedste orgasme nogen sinde det var så dejligt, vi tager om hinanden og kysser igen, vi ligger nu med fronten mod hinanden og min pik ligger nu op mod Dianas fisse, vi kikker hinanden i øjnene og jeg mærker Dianas hånd der presser min pik ind mod hendes revne, jeg lægger mig bedre tilrette og hun løfter det ene ben så hun kan presse pikken inden for, stadig kikker vi hinanden i øjnene og det bliver vi ved med medens jeg nu selv presser pikken endnu længere ind.

ung pige sex første gangDa jeg igen rammer jomfruhinden og ikke kan komme længere, lægger Diana sig på ryggen med mig oven på, og nu begynder vi at bolle, jeg køre pikken frem og tilbage og kan mærke at jeg snart vil komme, Diana er også begyndt at stønne og spreder sine ben vildt ud til siderne, det bevirker at jeg ikke kan holde mig mere, lige da de første sprøjt sperm kommer op i Dianas dejlige fisse, får hun igen en voldsom orgasme og det gør at jeg sprænger hendes hinde, og pikken kommer helt i bund, hvor de sidste skud kommer, hele tiden har vi kun kikket i hinandens øjne

Efter jeg var færdig med at sperme blev jeg liggende inde i Diana, min pik blev ved med at være stiv, og langsomt begyndte vi at bolle igen, men denne gang ville hun ride mig hun får mig lagt på ryggen, og sætte sig op på pikken, langsomt glider hun ned over den, og da er var i bund begynder hun at ride, når hun sidder sådan kan jeg rigtig betragte hendes bryster der ikke er der, men hendes brystvorter er helt stive, jeg tager en hånd op og nulrede dem, og det får Diana til at stønne, og da jeg samtidig tager fat i hendes klitoris vokser den og lignede en lille pik.

Diana hoppede vildt op og ned på min pik, og endnu engang fik hun en orgasme, hun faldt sammen over mig og min pik svippede ud, vi kyssede længe, medens jeg kælede over alt på Diana, på et tidspunkt kom min hånd ind mellem hendes baller, en finger kælede med fissen, men en anden finger kælede lige omkring den lille stjerne, jeg prøvede at få fingeren indenfor men hun var meget tør, men da fissen nærmest sejlede fugtede jeg fingeren der og prøvede at presse den op i hendes røv, og nu gik det meget nemmere, hvad gør du spørger Diana, jeg vil have min finger op i din røv, ok siger hun, og presser selv på, da fingeren ikke kan komme længere ind, siger hun at det er en sjov fornemmelse at have den der oppe, jeg tager fingeren ud igen og snuser til den, den lugter lidt af lort, og der er også en lille klat lort på spidsen, men det tørre jeg af på lagnet.

Vi ligger nu bare og kæler, og efter lidt tid falder vi i søvn i hinandens arme.

Jeg vågner ved at det ringer på døren, jeg rejser mig op og er først lidet forvirret da jeg ser Diana ligge splitter nøgen i sengen, men husker så alt det dejlige der var sket, det ringer stadig på døren, så jeg står op og kigger gennem dørspionen, shit tænker jeg, uden for kan jeg se Dianas mor der nu er på vej ned af trappen, jeg fare ind og vækker Diana, og da hun vågner kikker hun smilende op på mig, men hun kan godt se panikken i mine øjne, din mor har lige ringet på siger jeg, men hun er gået ned igen, hvad er klokken spørger hun, jeg kigger på uret og ser at den er blevet 16 vi har næsten sovet hele dagen siger jeg.

Diana ser først forskrækket ud, men siger så, ja så er de jo kommet hjem, og kan ikke forstå hvor jeg er, hun rejser sig op og går hen til telefonen og ringer hjem, det er hendes lille søster hun taler med, hun siger at vi lige er kommet hjem efter en gå tur, og at hun havde lovet, at hjælpe med at rydde op, så hun er nok hjemme om et par timer, jeg har stået og kikket på hende imedens hun har talt med sin søster, og da jeg nu er blevet ædru, og ser på en meget afslappet nøgen pige, får jeg stiv pik, jeg kan se at Diana også er blevet liderlig, for hun gnider sig mellem benene hun rejser sig op og stiller sig så tæt på mig at min stive pik ligger op mellem vore maver.

Jeg tager Diana om livet og vi kysser længe, jeg trækker hende ned i sengen igen, så hun ligger oven på mig, hun sætter sig op og skræver ind over min pik, langsomt sænker hun sig og da hun ikke kan komme længere, begynder hun at ride mig, nu da vi ikke er beruset mere nyder vi det endnu mere, pludselig stønner hun højt ja det er nærmest et skrig, hun svajer i ryggen og endnu engang får hun en kæmpe orgasme så alle hendes safter sprøjter ud af fissen, lige i det samme spermer jeg langt ind i den stramme fisse, Diana falder sammen ned over mig, og vi ligger helt stille og bare nusser hinanden.

Efter lidt tid siger jeg, det er vildt dejligt at bolle med dig, tak siger hun, har du gjort det med andre? Nej det er første gang for mig siger jeg og kysser hende på munden, vi ligger lidt igen og nusser, jeg er kommet i tanke om at hvis piger har fået deres menstruationen så skal man passe meget på, og siger derfor, du Diana, har du fået dit det røde? Hun kikker mig dybt i øjnene og smiler, nej ikke endnu men jeg er jo også kun 13år, og det må også godt vente lidt, for det er så dejligt at mærke når du kommer inde i mig.
Ups. Tænker jeg, 13år så er hun vist lidt for ung til at måtte kneppe, jeg troede at hun var næsten lige så gammel som mig, og det er lige som om at hun ved hvad jeg tænker på, jeg siger ikke noget til nogen siger hun, og tager om min pik som bliver stive og kæler langsomt på den.

Stik den op i mig igen siger hun, og da jeg presser mig i bund, kan jeg mærke at hun prøver at presse en finger op i røven på mig, hun får den et lille stykke ind, men jeg er jo tør, så hun bevæger den bare lidt frem og tilbage, det er en helt ny fornemmelse, og det vare ikke længe før jeg stønnende spermer op i fissen, Diana er ikke kommet med, og da jeg stadig forbliver stiv boller jeg hende til hun også får orgasme, jeg trækker mig ud og spiller selv pikken af, da jeg kommer spermer
jeg ud over kroppen på Diana..

Vi må nu desværre stå op, for Diana skal hjem, og vi skal lige en tur i bad, for vi er meget svedige og Diana fik jo sperm over sig, vi går sammen der ud og endnu en gang knepper vi.

Nå men vi får sagt farvel til hinanden, og jeg får ryddet op, lige da jeg er blevet færdig ringer det på døren, jeg går ud og åbner og for nærmest et chok, for der står Dianas mor, jeg vil tale med dig siger hun, og ser vred ud, jeg lukker hende ind og hun sætter sig på sofaen den er stadig en seng, men med rene lagner.

Historien fortsætter under reklamen

Ja hvad vil Dianas mor, har Diana sagt noget, vi får at se.

Læs næste afsnit

Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER

3 kommentarer

  1. jvht

    07/07/2016 kl 2:50

    Fedt med Dianas flade bryster

    1+
  2. onkel

    05/07/2016 kl 17:37

    ja eller bedre hun ville have han skal gøre med lillesøster så de alle 3 får lov til at kneppe med ham

    1+
  3. Onkel

    05/07/2016 kl 15:53

    Venter spændt 🙂

    Måske mor også vil ha en tur på lagnet? 😀

    1+

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *