- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
Sne i Grønland – del 1
Tænk at min egen stedsøn spiller pik fordi jeg…en moden kvinde og mor,har fået ham til at fantasere om mig.

Forfatter: Lille hvide pige
Det hele var bare ment som en ferietur. En tur hvor vi alle kunne blive rystet sammen. Men det endte med at blive så meget mere end det.
Men lad os starte med begyndelsen og køre det hele i nu tid, for det var jo sådan det er.
Jeg hedder Maja 47 år gammel gift men Daniel 48 år skal på ferie sammen med Min rigtige mor Lena på 70 og ham jeg hele mit liv har kaldt far i hvert fald siden jeg var 7 Bent. på 67 år. Desuden har jeg min egen datter Liva med som er fra et tidlige forhold på 18 år og min mand har Nikolaj med også kaldet Nick som er 16 og har boede sammen med os siden han var 5 år.
Begge vores x bor i udlandet. Paris og New York og er aldrig hjemme i Danmark. Så vi er vel det man vil kalde en nymoderne kernefamilie. Med sammen bragt børn og godt levende i det nordlige KBH: Men selv om vi er godt stillet ren og skær økonomisk, med gode forhold til vores familie er vi også som en familie er flest travlt optaget i livet. Med børn der går til Idræt Nick der går til fodbold og går i 1g samtidig med. og min egen datter Liva som liger er blevet færdig med gymnasiet selvfølge men topkarakter og nu prøver at blive professionel håndboldspiller og så er der os der kører hver vores jobs. Mig som arbejde i en advokatvirksomhed og min mand som har en lille virksomhed der rådfører ny startet firmaer med hvordan de skal klare sig, i forretningsverden.
Det her travle liv vi lever, koster selvfølge på hjemme fronten. Det må jeg indrømme og FR-eksempel sex er noget vi har hvis vi når det og kærlighed til hinanden det samme. så da min far en gammel Sirius mand siger han vil give os en rejse til Grønland ser både jeg og min mand det som en god oplevelse for at ryste os sammen igen. Da børnene så heldigvis samtidig også kan komme med på grund af pauser fra skolen og så vider, er vi sletter ikke i tvivl og siger mange tak.
Jeg må nok indrømme at jeg havde håbet på lidt af en luksus rejse. Side på et fint hotel og bare nyde det hele. Men fars rejseplaner er meget anderledes end min tanke. Så Nuuk (Grønland hovedstad) bliver byttet ud med en eller anden lille by som jeg ikke kan udtale navnet på. Vi er altså så langt ud på landet som vi kan komme. Det vil sige at vi flyver til hovedstaden og efter at have taget en lille propelflyver fra Nuuk. Ender vi så her. Jeg vælger dog at se det hele positivt. Det her skal jo være en god ferie og jeg må indrømme at den her lille by er hyggelig, selv om alt virker primitivt i forhold til livet hjemme i KBH: Hotellet er dejligt og jeg og min mand hygger os for første gang i lang tid sammen oppe på nummer 117. Men jeg burde have vidst det. Min stedfar har altid noget oppe i ærmet og under en middag 3 dage efter vi er ankommet siger han.
I morgen skal vi ud at køre hundeslæde og sove ude på isen, lyder det ikke bare hyggeligt. Alle klapper over idéen, for alle prøver jo på at hygge sig, fordi vi ses alt for sjældent. Næste dag tager vi så afsted, jeg sidder i en af de 4 slæder vi køre med. Jeg må indrømme at jeg er en smule stolt over min mand kan styre en hundeslæde selvfølge med hjælp fra en af de grønlændere der er med på rejsen. og det gør mig varm ind i. I den anden sidder børnene og i den tredje mor og far imens den sidste er fyldt med proviant til os. Jeg må indrømme, at jeg nyder slæderejsen. Den hvide sne der knitrer i sollyset og mit hjerte kommer til at banke da vi ser en isbjørn i det fjerne. Det er så storslået, hele naturen her oppe så det er uforstående for os hjemme i dk. Så barsk så koldt og så smukt.
Da vi endelig gør, holdt for natten efter 8 timers slæde tur. Bygger vores 4 grønlandske venner 2 mænd to kvinder. 3 igloer vi skal sove i. de ville have bygget 4 men mørket kommer for tidligt og vi må nøjes med 3. De skal så sove i den ene imens det bliver besluttede at Liva og min mor og far skal sove i den anden og mig min mand og Nick i den sidste.
Nick er virkelig træt og efter vi har spist, kravler han ind i igloen for at gå til ro. Imens vi andre sidder l en af de andre igloer og drikker rødvin til sent ud på aften inden vi alle beslutter at vi heller må gå til ro, for vi har jo en lang rejse foran os i morgen. Det er ikke let at kravle ind i en iglo men vi kommer da ind begge to, med lidt hjælp fra hinanden. Vi er færdig af grin da vi endelig kommer ind. For Daniel må skubbe bag på mig for at jeg kan komme ind. Og han ser heller ikke for smart ud da han møver sig ind lige som en sæl. Under lagende ligger allerede klar til os og det samme gør et stort tæppe, som vi skal ligge under og vi er begge overraskede over hvor varmt der endelig er i en iglo selv om det er minus grader udenfor. Nick sover tungt ser jeg. gud hvor kan han se sød ud når han sover. Daniel smiler til mig, det smil jeg har savnet at se så længe, alt imens jeg tager den tykke sweater af.
Du er virkelig smuk skat.
Jeg kysser ham, på munden. Det er så dejligt at vi har fundet hinanden igen her oppe i det kolde Danmark som det jo kaldes.
Fordi han ser så glad ud kan jeg ikke lade vær med at smide mere tøj end meningen var. Så jeg smider både trøjen jeg har på under uldtøjet så jeg kun har min top på og så smider jeg mine uldbukser og med et smil også mit andet par bukser. Så jeg kun har mine sorte g strengs trusser på. Jeg nyder hans øjne der nyder min krop. Men så varmt er det nu heller ikke, så jeg kryber under tæppet. Så smider han sit tøj så hans overkrop er bar hvilket er et meget smuk syn og får mig til at sende et flyve kys af sted til ham. Så smider han bukserne og jeg ser hans stive pik under de lange underbukser. Hvilket gør mig både glad og varm. Så kryber han ned til mig. Vi kysser lidt og snart breder varmen sig under tæppet.
Skat jeg er liderlig
Han visker orden til mig og jeg bliver straks smigret
Ja det kan jeg se er det på grund af al den sex vi havde i går.?
Helt sikkert jeg elsker når du ligger på alle 4 og jeg knepper dig hårdt bagfra
Du mener når jeg ligger der på alle 4 og beder dig om at give min liderlige fisse mere pik,?
Ja du kan være så fræk skat.
Vi kysser igen flere gange og han rør min mine bryster., begge er vi tændte.
Nej skat vi kan ikke bolle her. Hvad hvis Nick vågner.
Men jeg er så liderlig skat.
Jeg ville virkelig gerne bolle ham, men det er jo lidt akavet her i igloen. Men på den anden side vil jeg også give ham en oplevelse. Så jeg trækker trusserne af mig selv og blinker forførende til ham.
Kom skat tag din pik frem
Han trækker den frem og jeg kan se under tæppet at den er klar. Så stikker jeg hånen ind under tæppet og begynder at masturbere ham tæt på min fisse.vi kysser og blinker ophidset til hinanden.
Kan du li det skat at jeg spiller din pik så tæt på min liderlige våde fisse.
Vi er begge ophidset og at mærke hans pik så tæt på mit køn og nogle gange lade den rør ved den gjorde mig helt ør af liderlighed og ham også.
Du er så pik liderlig skat fortæl mig hvor pik liderlig du er.
Jeg er så liderlig skat. Jeg vil gøre alt for pik lige nu. Kom ud over min fisse skat kom ud over den for den, jeg vil så gerne have sperm.
Fortæl mig din mørkeste fantasi fortæl mig det.
Ordne undrer mig men det er så tydelig han er tændt.
Vil du gerne høre hvad jeg fantasere om.
Ja fortæl mig det og bliv ved med spil min pik imens.
Jeg har faktisk 2 fantasier skat.
Lyder herligt har du ligget og masturberede din fisse imens du har fantaserede om dem.
Ja både inde i soveværelset og under tæppet inde i stuen.
Mmm du er jo fræk skat. Fortæl mig om dem og tag på dig selv imens du fortæller mig om dine sexfantasier
Han kigger under tæppet og ser hvordan jeg trækker trusserne til side og begynder at masturbere mig selv og jeg mærker hans pik bliver hårdere. Og jeg bliver sindssyg våd og liderlig.
Ok den første er at jeg sidder i en bil ude i en skov og det er helt mørkt. Jeg har tændt lyset inde i bilen, så alle kan se ind, men jeg kan ikke se ud. Jeg spreder mine ben og begynder at masturbere mig selv. Jeg nyder det så meget at tilfredsstille mig selv, at det er først da jeg kigger op at jeg ser jeg er omringet af mænd i alle alder der står og spiller deres pikke imens de ser på mig.
Jeg bliver så liderlig af deres ophidselse af mig at jeg åbner dørene. Så begynder de at gramse på mig imens jeg stønner. En ung mand tager mit hoved og presser det ned over hans stive pik og jeg sutter ham. Imens en anden stikker en finger op i min fisse. På et tidspunkt trækker de mig ud af bilen og lægger mig på kølerhjelmen spreder mine ben og hiver min kjole op. Så tager de mig bagfra efter tur først den ene så den anden og den næste. Jeg ved ikke hvem de er eller hvor mange jeg ligger bare og tager imod alle deres pikke imens jeg stønner ind over bilen. Så bliver jeg hevet ned på knæ og de stiller sig i en rundkreds omkring mig og spiller deres pikke. En efter en kommer de og hver og en af dem sprøjter deres sæd ud over mig. Jeg sluger og smager imens en anden kommer ud over mine bryster og en sprøjter mig op og ned af ryggen imens en anden sender sin ladning ud over min kind.
Fuck skat jeg kan ikke mere.
Han sender sin ladning ud over min fisse og jeg nyder hvor liderlig jeg stadig kan gøre ham, selv efter så mange år. Jeg tørrer det væk med en serviet og vi ligger længe og bare kæler for hinanden. Det er nu lidt dejligt med lidt krydderi en gang imellem.
Hvad var den anden.?
Hvilket.?
Din fantasi.
Det er at nogen ser på imens vi gør det og nyder hvor fræk jeg kan være.
Det er da også en fræk fantasi
Ja det er, men det har jo nok noget at gøre med at man til hverdag bare render rundt om sig selv. Der er jo så meget arbejde børnene opvasken og indkøb. Regninger. Det hele bliver vel bare lidt kedeligt.
Jeg er ked af at vi ikke har haft så meget tid sammen skat.
Jeg bliver glade for at han siger og mener det. og jeg kysser ham.
Tak Daniel vi skal nok bare lære at blive beder til at give os tid til hinanden.
Helt sikkert skat især nu hvor jeg har opdaget at du også kan være en fræk pige.
Du er sød Daniel jeg elsker dig.
Og jeg elsker dig skat.
Vi falder i søvn med hinanden i hænderne eller han gør og jeg ligger og slumrer pludselig høre jeg en lyd over fra Nick jeg vender mig rundt og må synke en gang, for selv med den svage belysning der er fra lampen som er tændt, er det tydeligt at gætte hvad Nick laver lige nu under soveposen.
En tanke slår ned i mig. Gud Nick har ikke sovet han har ligget og hørt det vi talte om og hvad enu være er om mine sexfantasier. Jeg bliver så flov at jeg kunne krybe ind i et musehul. Men så slår en ny tanke ned, som jeg både bliver fourageret over men også smigrede af. For det betyder måske at det har gjort ham liderlig. Tænk at min egen stedsøn måske lige nu spiller pik fordi jeg en moden kvinde og mor, har fået ham til at have fantasier om mig. Gad vide om han har haft de tanker før altså om mig. Hvis det altså er mig han lige nu fantaser om at bolle.
Jeg mærker at mit køn reger, et bilede flyver forbi min nethinde. Hvor jeg sidder med hans pik i munden. Jeg slår det væk men opdager at jeg har fugtet mine læber. Han er ved at komme kan jeg se, hvor mon han fantaser at hans sæd skal ramme, i min mund eller ud over mine bryster eller kommer han oppe i mig imens han forstiller sig at jeg skriger og stønner efter hans sperm. Det er tydeligt at se da han kommer og igen må jeg konstatere at jeg ubevist har fugtet mine læber. Jeg lukker øjnene og finder med en finger lidt tør sæd som jeg ikke fik tørret væk og putter det i munden. Det gyser inde i mig, da jeg forstiller mig hvis sæd det er. Men mit køn virker mere glad end foragte over billedet. Så falder jeg i søvn.
Vi bliver vækket, meget tidlig om morgenen af en af fangerne og han beder os venligt men bestemt om at få pakket sammen i en fart. Vi gør som han siger og bare 20 minutter sener køre vi igen på hundeslæden. Jeg må indrømme at jeg ikke forstår en skid af det hele, for vejret er fint og solen skinner. Men det er tydeligt at mærke på fangerne at de er nervøse. Efter en timer spørg jeg om hvorfor vi køre den her vej for så vidt jeg ved lægger byen da den anden vej.
For farligt siger han og kigger nervøst bagud.
En halv time sener forstår jeg. Det starter med en frisk brise, men snart er det som om dagen bliver til kuld sort nat og voldsom sne vælter ned over os. Vi fortsætter vider imens vi alle fryser som sindssyge. Vi kan ikke se en hånd for os og håber bare på at hundene ved hvad de gør. Jeg er sindssyg bange og kold og jeg frygter ikke kun for mig selv men også for børnenes liv. I time vis køre vi bare ud i mørket. Imens snen knitrer under slæden og pisker os ind i ansigtet. Jeg tror ikke vi klare det, så bundfrossen er jeg. Tænk at mine sidste timer skulle være lige her. Jeg ser allerede overskrifterne i avisen for mig. Familie død på slæderejse. Mine tanker går mod alle dem vi kender hjemme i Kbh. tænk at jeg aldrig mere skal se dem.
Men så gør vi holdt og jeg ser et lys der ser ud til at være meget langt væk. Så skriger en eller anden noget på grønlandsk snart er der lys hele vejen rundt omkring os og jeg kan skimte at vi faktisk er en lille landsby. Jeg kommer ud af slæden, jeg kan dårligt nok gå, så ondt gør det i hele min krop, heldigvis ser jeg at de andre også kommer op af slæderne en efter en og jeg mærke en stærk lykkefølelse og jeg græder af glæde. Vi har været så heldig og for første gang i mit liv takker jeg gud.
De giver os først varm suppe imens vi sidder og får varmen ved en karmin. Alle er vi dybt fossende og så kolde at vi må have hjælp til at få vores våde uldtøj af. Så lægger de tæpper over os og langsomt får vi igen farve i kinderne. Da alle har fået varmen, besluttes det at jeg og min mand skal sove her imens børnene og mor og far bliver henvist til nogen af de andre hytter. Der ikke plads til alle her siger de, vi krammer hinanden hjertelig inden de går lykkelig over at vi alle er i live. Da Nick giver mig et kram som den sidste, føles det anderledes end normalt. Jeg ved nu med sikkerhed at han ikke sov. Jeg bliver flov selv om vi selvfølge ikke taler om det, men så smiler jeg til ham ager ham på kinden og siger godnat.
Først da alle er gået får jeg kigget mig rundt og det er hurtig overset et lille toilet køkken og stue i et og et lille værelse, ikke andet. Det er også først nu jeg får kiggede på vores værts par. Begge er de oppe i 50erne sikkert også den sidste del af den mand er lidt små tyk halv skaldet, men med et par bløde mørke øjne bemærker jeg. Hun er lidt slanker uden at være tynd på nogen måde, men med et stort frontparti som hænger en del kan jeg se selv om hun har en stor trøje på.
Ja det er lille men hyggeligt.
Hun rækker mig et glas som jeg smager på.
Føj jamen det jo vodka.
Ja det er godt for at få blodet til at løbe rundt.
Tak fordi i hjalp os. Jeg kan ikke huske om jeg har sagt det men jeg hedder Maja og det er min mand Daniel.
Jo du nævnte det men jeg er altså Ivalo og min mand hedder noget du ikke kan udtale, men vi kalder ham Sima.
Du taler godt dansk.
Ja vi havde en skolelærer der boede her i bygden da jeg var ung pige, som var dansk og han lærte os sproget, ham havde jeg og mange af de andre piger det godt med. Også vores datter havde det godt med ham. Men han døde for 7 år siden. Men bortset fra ham tro jeg aldrig jeg har set en hvid før.
Hvor er vi henne?
I er i en by der på grønlandsk hedder det Hvide bjerg.
Den har jeg aldrig hørt om
Nej den er heller ikke så stor vi er kun 28 kvinder og 25 mænd her i byen og 39 børn som er 15 eller derunder. Heldigvis er her rigeligt med mad og væske og ja vodka og det er godt, for jeg tror ikke den her storm blæser over lige med det samme og isen i kørte på er alt for usikker, til i kan køre hjem igen.
Hvad skal vi så gøre,
Hun trækker på skulderen
Der er blevet sendt en meddeles om hvor i er ved jeg, over fra radio rummet. Så i skal ikke være bange. Og i morgen kan i flytte ind i lærens gamle hus alle sammen det er ordnet.
Mange tak det er sødt af jer virkeligt. Men hvordan skal vi overhovedet finde hen til huset med den her storm.
Der er snore i mellem husende så dem binder i jer bare fast i og byen er som en cirkel så i kan ikke fare vild om i skulle tabe snoren. Men drik nu det hjælper
Jeg drikker og så snart mit glas er tomt hælder hun et nyt op til mig også min mand og de drikker til og vi skåler konstant. Jeg mærker jeg er ved at blive fuld. Men også opstemt. Vi kan ikke komme hjem, men vi har snydt døden og der er ikke noget der kan få en til at leve som det. efter nogen timer hvor vi hygger os gevaldigt kommer der en ind i stuen til os. hun hilser først pænt på os med sit hvide smil. Hun er Gude smuk, det må jeg indrømme, selv om kvinder ikke er noget jeg har prøvet. Så har jeg ikke svært ved at se hun er det mænd i vores alder vil kalde for en lækker sild. ung sikkert ikke mere end Liva med en ung pigekrop jeg kun kunne drømme om at have haft. Kønt ansigt små fine bryster og en rigtig go røv og så duftede hun nærmest af sex. Det er vores datter Helle. Hun skal sove her i nat. Fordi jeres børn sover hos dem. nå men skål.
Også Helle får et glas og skåler med og hun kan åbenlyst også lide at drikke ser jeg, for hun tømmer glasset i et drag og får med det samme fyldt det op igen af sin mor. Min mand har svært ved at holde øjnene fra hende og kigger flere gange ned i jorden når hun taler til ham. Normalvis ville jeg kunne bruge dage på at bebrejde ham at han kigger på fremmede kvinder, men det er livet jo for kort til. Så i stedet visker jeg ham i øret.
Ja hun er smuk. Men husk nu lige på skat at hun kun er 17, så det ville være som at have sex med en som er lige så gammel som vores egen datter. Men du må da gerne se på hende og så kan du måske fortælle mig om dine frække fantasier en dag.
Han svarer mig ikke i stedet kysser han mig og jeg kysser igen. Ud af øjne krogen kan jeg se at de alle 3 holder øje med os. Især manden sender mig et blik, der får mine hår på armen til at rejse sig for det er ikke bare et blik det er et sultent blik.
Det må i undskylde vi er bare så glade for at være i live.
Ivalo smiler til os kærligt.
Det skal i ikke undskylde, det er godt at nyde hinanden imens man har hinanden. Nå skål for livet.
Vi drikker yderlig en time inden vi beslutter at gå til ro. Vi er godt fulde alle sammen og selv om det ikke er så svært får vi med meget besvær sat en dobbelt seng op til os og en enkelt seng til Helle. Vores værts par sover ind i kammeret. Der er ikke meget plads så vores senge står kun med omkring 20 cm imellem dem. jeg er den første der er færdig på badeværelset. Og da jeg kommer ud, står Helle kun i ført en lille lyserød natkjole så kort at man sagtens kan se at hendes trusser har samme farve. Hun står og tale med sin far der ager hende på kinden. Hvad de siger til hinanden ved jeg ikke for det er på grønlandsk. Hun smiler sødt til mig og jeg mærker et sus i kroppen. En sult breder sig i mig en sult efter det her ung kød. Hendes fars blik på mig trækker mig tilbage til virkeligheden. Han står nøgen kun iført underbukser og da jeg ved et tilfælde kigger ned på dem, er det tydeligt at han har en stiv pik i dem. han smiler triumferende til mig da vores øjne igen mødes.
Nå vi går i seng nu og vi skal nok huske at lukke døren, for det har min kone sagt vi skal.
Han går ind og lukker døren efter sig. Det var da en underlig sætning tænker jeg. Men glemmer det med det samme da jeg igen kigger over på Helle der står og smiler genert til mig lidt rød i hovedet. Igen dukker sulten op i mig. jeg har aldrig tændt på kvinder i mit liv. og at det så skulle være en ung pige der får min liderlighed op at køre skrammer mig og jeg føler mig dybt perverse inde i. pervers og dybt og inderlig liderlig. Jeg tager Helles hånd og vi sætter os på sengen. jeg ager noget hår væk fra hendes øjnene. Hun virker meget genert og skifter hele tiden med at kigge ned i gulvet og så op på mig. Der er noget dybt barnligt over hendes ansigt. Så ungt og fast. Ingen rynker eller tegn på livet i det hele taget og samtidig har hun flotte ok store bryster, støre end jeg først antog, bemærker jeg . Jeg ager igen hendes bløde kind.
Du er virkelig smuk Helle.
Tak jeg synes også du er sød.
Tak men jeg er jo ikke så ung og smuk som du.
Jeg synes nu du er meget pæn.
Jeg har den vildeste løst til at hive tøjet af hende. Men i det samme komme Daniel ud og han ser os sidde sammen og det er tydeligt at hans øjne mest er rettede mod hende. Jeg rejser mig med et smil og jeg ser Helle følger mig med øjnene. Jeg går hen til Daniel og smiler triumferende til ham.
Kys mig skat så kan det være din fantasi bliver til virkelighed.
Der går lige et sekund, så forstår han hvad jeg mener. Vi begynder at kysse voldsomt og intens. Imens Helle bliver siddende og kigger på os. Jeg har det som Daniel og mig er 2 løver der lige snart skal til at fortærer en lille gazelle unge. Og det tænder mig og også ham. Han tager mig på brysterne og jeg føre hånden ned under hans jogging bukser og mærker at hans pik er stiv.
Er du klar til din lille gave, er du klar til din fantasi.
Ja jeg er. Jeg er så klar.
Igen borde vi tungerne ind i hinandens mund og vi ryster begge af ophidselse. Så går vi over til Helle der stadig sidder på sengekanten og kigger genert ned i gulvet. Vi sætter os på hver sin side af hende og smiler glubske til hinanden inde Daniel før and. Han lægger armen om hendes skulder og jeg ser hun ryster lidt inden hun slår blikket op og kigger ham i øjnene.
Hej Helle du er virkelig smuk, må jeg prøve at kysse dig.
Hun nikker villigt og former læberne til en trutmund. Daniel kigger på mig og jeg bider mig selv i læben af bare spænding. så kysser han hende og jeg ser hun lukker øjnene imens det som om hun smager på hans kys. Igen kysser han hende den her gang lidt længer 3 gang ser jeg hans tunge slikke hendes læber og han lægger hånden på hendes lår. Jeg rykker helt hen til hende og lægger også min hånd på hendes lår. Det er sådan en berusende føles at røre ved det faste lår og det gør mig så våd mærker jeg. Jeg begynder at slikke hende op og ned ad halsen og hun begynder at sige lyde. Hvilket får mig til at blive mere liderlig. Jeg tager Daniels hånd og lægger den på hendes bryster.
Er de dejlige skat at rør ved.
Jeg lægger min engen hånd tilbage på inderlåret af hende og med en finger begynder jeg at kærtegne hendes fisse uden på trusserne. Det er tydeligt at hun nyder det og lydene fra hende tager til.
Det kan du godt lide det lille pige, kom stik din lille tunge ud så min mand kan sutte på den.
Hun gør som jeg siger og Daniel begynder at sutte den. Jeg hopper ned fra sengen og hiver Daniels bukser af ham. Og begynder at sutte hans stive pik. jeg ser på hans hænder der over alt på den unge pige. Det er så perverst det vi har gang i synes jeg og så liderligt. Aldrig havde jeg troede at jeg og min mand skulle nyde nogen sammen, og slet ikke en på 17. jeg har løst til at blive ved med at sutte ham, imens jeg ser på dem. men jeg vil have mere, jeg vil se hende bolle og at det så er med min mand, får mig næsten til at skrige af liderlighed. Jeg stopper med at sutte ham og de stopper med at kysse og kigger begge op på mig. Uden ord hiver jeg natkjolen over hovedet og knapper min bh op hun synker, ser jeg da hun ser mine ok store velformede bryster der hænger lidt men stadige er faste, altså hvis man tager min alder i betragtning. Så trækker jeg trusserne af og nyder deres øjne lidt der undersøger mig, inden jeg trækker hende op til mig og kysser hende, først blødt så hårde inden jeg border min tunge ind i hendes lille mund. Hendes lille tunge er så herlig at jeg ryster igen af ophidselse. Jeg hiver hendes hoved bagud og hun stikker tungen frem. Jeg former en spytklat som jeg lader glide ned på hendes tunge og som hun tager ind i munden og synker. Hun blinker forførende til mig.
Du er virkelig fræk taget din unge alder i betragtning
Ja jeg kan godt være fræk.
Jeg vil have at du slikker mig.
Min stemme er hæs af min ophidselse uden ord søger hendes lille kønne ansigt ned af, først slikker hun på mit ene bryst. Jeg lukker øjnene kan næsten ikke se noget alligevel så sløret er mit blik. Så sutter hun på min stive brystvorte og det begynder at prikke voldsomt inde i min krop som om nogen stikker 1000 nåle ind i mig på en gang. Så glider hendes tunge ned over min mave som man godt kan se på at jeg har født børn, selv om jeg træner lidt. Så vider ned, til hendes hoved er lig ud foran min brandene kusse. Det er som om jeg står på lave eller is så svært har jeg ved at stå stille. I et sindssygt sløret blik ser jeg over på Daniel der ligger over på sengen og river sig selv i pikken imens han ser over på os. Hæst næsten skriger jeg.
Kom så lille skat smag mors fisse.
Det er som et vulkanudbrud inde i mig da jeg mærker den lille tung røre ved min ophedet kusse. Igen og igen gilder den hen over min ophedet skamlæber. Jeg ryster så meget og jeg begynder at se stjerne inde for mit indre blik. Jeg kan ikke stå stille mere og vælter nærmest bagover og lander siddende på den anden seng. Jeg ser at hun kravler over til mig, hendes sorte øjne kigger tilfreds op på mig. Så begynder hendes lille tunge at slikke mig direkte på min klitoris. Få sekunder sener kan jeg ikke mere og jeg presser hendes lille hoved så tæt ind til min kusse som jeg kan og selv om jeg bider mig selv så hårdt i læben at jeg smager blod. Tror jeg at jeg skriger da min orgasme kommer og nærmest slår mig omkuld. Selv om jeg er kommer så voldsomt som jeg aldrig har prøvet det før har det ikke svækket min liderlighed mærker jeg da jeg er kommet nogenlunde til mig selv.
Nu er det vist min mands tur til at smage din ung pigekrop lille skat. Rejs dig op og lad os se dig uden tøj på.
Vi rejser os begge og jeg lægger mig over til Daniel og begynder at masturbere min stadig hungrende fisse. Imens vi begge kigger over på hende. Hun står først lidt tøvende, men så trækker hun den lyserøde natkjole over hovedet så vi nu kan se de små fine faste brune bryster hun har. Så tager hun trusserne af. Hun har nogen små sorte hår på den og jeg kan se at hun er våd, for hendes safter og ophedet skamlæber glinser i lampens skær.
Kom så lille skat kom her over og sut min mands pik.
Hun kravler op i sengen til os tager om hans pik med sin lille hånd, så åbner hun munden og tager min mands stive pik ind i den. Hun sutter ham langsomt og hun kan kun få halvdelen af min mans store tykke pik ind. Daniel begynder at stønne og jeg mærker at det tænder mig at han gør det.
Er hun dejlig Daniel.
Ja det er så hot.
Tænder det dig at hun er så ung. At hun ikke er ældre end Livas veninder er det.
Ja det er så dejlig fucking perverst
Hun kan lig det Daniel hun kan lide at sutte pik. er det ikke rigtig lille skat.
Jo jeg kan godt lide at sutte din pik. du har en dejlig stor pik.
Der kan du se Daniel. Skal du prøve at bolle ham skal min mand gennem kneppe dig. For du har jo en liderlig fisse også har du ikke?
Jo jeg har en liderlig fisse.
Så kravl op og rid ham. Lad mig se dig kneppe min mands pik.
Hun kravler op på ham, hendes hånd ryster ser jeg da hun tager om den og føre den hen til hendes fisse og jeg nyder synet da den trænger op i hende- først er det smertefuldt for hende kan jeg se, også selv om hun er våd. Og det tænder mig bare mere, men jeg nyder også da jeg ser hendes nydelse af at have min mands pik oppe i sig. Hans hænder søger op til hende og begynder at gramse på hendes strittende bryster. Og de stønner begge højlydt.
Fuck hun er stram.
Ja hun er jo ung skat stram og uprøvede, er det godt skat at kneppe hende.
Det er så fucking herligt.
Bare nyd det skat nyd det unge kød du knepper. Det tænder mig.
Det er fuldstændig rigtig hvad jeg sige. Der noget fascinerede over at se ham ligge og kneppe og det er mere hot at det er sådan en ung en. De bliver ved med at kneppe og jeg nyder deres liderlighed imens jeg masturber mig selv hårdere.
Jeg kan ikke mere jeg er ved at komme.
Bare kom op i mig bare sprøjt op i mig det er ok.
Det nærmest svimler for mig da jeg høre min mand stønne på den måde, der hvor jeg ja nok over 1000 gange igemmen vores liv har ligget og hørt ham sige sådan og vist at nu sprøjtede han i mig. Jeg kigger op på Helle og kan næsten mærke hvordan han sæd sprøjter sig op i hende.
Da de er færdig trækker jeg hendes ned imellem os og vi kysser også jeg og min mand kysser og blikket vi deler siger mere end 1000 ord. Så slumrer vi alle 3 hen og snart sover Daniel. Jeg er selv ved at falde i søvn da jeg mærker Helle rejser sig fra sengen. først overvejer jeg at lade hende gå for jeg er sindssyg træt. Men så kommer jeg til at tænke på om jeg måske havde været for hård ved hende, imens vi havde sex og sagt noget der kunne have sårede hende jeg mener hun er jo kun 17. så jeg går hen til badeværelset hvor jeg så hun gik ind og banker stille på dørene.
Kom ind
Det er bare mig er det ok at jeg kommer ind
Selvfølge er det ok
Jeg ville bare lige tjekke at du har det fint.?
Hvad mener du.?
Altså at du ikke følger at vi har overskredet nogen af din grænser, jeg mener vi eller det var vel mest mig sagde jo nogen ting imens du ved nok.
Du mener imens vi lå og kneppede.
Ja det vel det jeg mener selv om jeg er lidt flov over det.
Det behøver du ikke at være, for jeg nød det.
Det er jeg glad for, for det gjorde jeg vi også. det er vel også en fantasi altså især nogen mænd har at ….
Du mener at kneppe. unge piger.
Ja det er vel det jeg mener.
Men du havde måske ikke løst til mig.?
Jo det havde jeg Helle, men jeg må indrømme at jeg er lidt flov over det.
Hvorfor.?
Fordi du er så ung i forhold til mig og ja jeg er gammel eller moden. Det er da en pervers tanke.
Sig mig Maja. Da du var ung, havde du så ikke nogle gange løst til en der var ældre end dig.
Jooo min regne lære har jeg da fantaserede om engang da jeg var 14 eller 15
Der ser du. Hvis man har løst og den anden har løst hvad er så problemet.
Du har sikkert ret.
Du skal ikke være så fordoms fuld i livet. Det stopper dig bare og så mister du mange glæder.
Hun ager min kind da hun siger det sidste og jeg får lyst til at kysse hende. Men inden jeg når det hører jeg døren gå op og ser at hendes far kommer ind. Han lukker døren bag sig.
Nå det er her i gemmer jer. Ja jeg hørte jo nok at i var færdig.
Helle ser ud som det ikke undrer hende at hendes far lige er dukket op imens jeg står helt stille som om jeg er forstenet. Han stiller sig bag hende og mit hjerte begynder at hamrer da jeg ser hans hænder søge op ad hendes krop og lander på hendes bryster som han begynder at ældet. Hans åndedræt er hæst høre jeg.
Når var det godt at kneppe dem.
Det var så herligt far.
Ja mor og mig kunne jo sagtens høre hvordan i lå og stønnede alle tre, jeg har aldrig mærket din mor være så vild efter pik. men selv om jeg kom oppe i hende. Så har jeg stadig løst til mere lille skat.
Jeg er altid klar til dig far.
Det hele er som en dårlig film som jeg bare gerne vil slukke for, men jeg kan ikke. Det jeg ser foran mig, går så langt ud over mine egne grænser. Hans tunge der slikker hendes hals imens han stønner ind i hendes øre. Hånden der glider ned over kroppen på hende under trusserne. Lyden af hans finger der knepper hendes lille fisse. Hun begynder at stønne imens hun kigger over på mig.
Suttede du hans pik som du har gjort det på min.
Ååå. Ja far ¨
Du er våd i den lille fisse skat. Jeg tror det er på tide du får noget mere pik.
Jeg ser til med rædsel da hun tager fat i håndvasken med begge hænder og skubber bagdelen bagud og hvordan han grådigt hiver trusserne af sin egen datter, så hendes fine lille brune numser er er lige foran ham. Han kigger over på mig imens han trækker sin lille fede pik frem. Den er stiv ser jeg og han slikker sig om munden inden han gør det jeg frygter. Helle stønner da han border den ind i hende og han selv begynde at grynte.
Hvis ham din fisse Maja vis ham den det tænder ham.
Det er som om mit hoved ikke vil forstå det der bliver sagt og det er som det sletter ikke er mig der sætter mig på toilettet og spreder mine ben. først da jeg gør det opdager jeg ikke har nogen trusser på og hans grådig blik ser direkte på min kusse.
Du er jo liderlig kan jeg se dansker. Leg med dig selv.
Hans ord er kraftfulde og af en eller anden grund som jeg ikke forstår, lægger jeg hånden på min fisse og begynder at masturbere mig selv. Til min skræk mærker jeg at han har ret, for jeg er drivende våd og snart efter jeg begynder at stønne.
Ja du er jo en liderlig mor dansker. Jeg så din datter forresten hende kan jeg da godt kneppe, hun er jo en lækker lille tøs. Vil du gerne have at jeg gør det. jeg snakkede også med nogen af de andre mænd her i byen og de vil sikkert også gerne være med. Jeg er sikker på at Ilo ligger der hjemme lige nu og spiller pik imens han fantaser om hende. Tænder det dig
Jeg kigger hen på Helle der bare står og stønner imens hendes far bliver ved med at pumpe sin pik ind i hende. Jeg bliver ved med at se på hende, hvordan hendes små bryster bevæger sig hver gang han skyder pikken op i hende. Min liderlighed vokser og jeg masturbér mig selv kraftigere. Men så er det som det ikke er hende jeg kigger på men Liva. Jeg bider mig i læben og ryster på hovedet for at fjerne bliderne fra min nethinde af min datter der står der imens en eller anden mand står og tager hende hårdt bagfra. Men hver gang de dukker op mærker jeg at jeg bliver bare mere og mere liderlig. Så langt er jeg væk i mine indre tanker at jeg først opdager at han står foran mig da hans stive pik rammer min næse.
Sut ham Maja, få min far til at komme i munden på dig.
Jeg nikker og tager hans pik i munden. Den er ikke større end jeg sagtens kan have det hele af den inde i munden. Jeg smager Helles safter og jeg smager gamle sæd rester fra min mand. Jeg kan dufte hans svedige boller imens jeg hører ham grynter velfornøjet. Snart begynder det at rykke i den og jeg åbner munden helt og lægger pikken på min tunge imens jeg kigger op på ham.
Kom så sprøjt op i munden på mig din gamle gris.
Små hvide sæd klatter sprøjter på min tunge og op i ganen på mig. Og imens han ser veltilfreds ned på mig, sluger jeg det hele. Det er første gang jeg smager en anden mands sæd, siden jeg var meget ung og den smager meget anderledes end den jeg har smagt så mange gange før. Han nikker og tager sine beskidte underbukser på igen. Da han er henne ved døren, vender han sig mod mig og siger venligt.
Tak, jeg håber virkelig at vi kan gøre det her en anden gang.
Så går han og lukker døren efter sig. Jeg sidder lamslået tilbage og betragter Helle tage sine trusser på igen og rette lidt på den lyserøde natkjole.
Har du gjort det her med ham før.?
Ja jeg har en 8 eller 10 gange vil jeg tro.
Syndes du ikke det er ulækkert han er jo din far.
Nej han tvinger mig jo ikke til noget, jeg ikke selv vil, og det var mig selv der bad om at have sex med ham den første gang vi gjorde det.
Men at bolle sin egen datter er da perverst.
Kun hvis det er tvang Maja og det er det her ikke, her har vi begge besluttede at det er ok og han er jo ikke den eneste jeg boller med, selv om jeg ikke har en fast kæreste
Og dem du så boller med på din egen aldre ved de godt at du har sex med din far
Ja selvfølge ham jeg gør det mest med. han boller da også sin kusine lidt her og der. Og jeg ved at han har tænkt på at prøve sin mor, men de har ikke gjort det.
Det er jo sindssygt det her.
Hvorfor Maja, som jeg sagde før har man løst har man løst. Og valgmulighederne er jo ikke mange her i byen og vi er vel alle i familie på en eller anden måde.
Men at bolle sin egen datter.
Det er da ok så længe vi ikke laver børn sammen og vi begge er ok med det. vi havde forresten en i landsbyen for et par år siden. Der bollede sine børn en dreng og en pige og det var ikke ok for de var kun 7 og 9 år. Holdkæft man kunne høre dem skrige når han tog dem om natten. Det er til at få gåsehud af bare at tænke på de skrig vi hørte.
Hvad skete der så Helle, jeg mener med den far.?
Nogen af mændene tog ham med ud på en fangst tur og da de kom tilbage, var han ikke med. Og selv om de ikke havde fangst med hjem, manglede der en patron.
Gisp
Maja du må forstå at vi herude, så langt fra det du vil kalde den civiliserede verden. Som mange af os aldrig har set bortset fra på tv, ikke lever lige som i gør, og hvis du kalder nyhederne for civiliserede så held og lykke med det. Men ja vi er så tæt knyttede til hinanden herude, for vi har jo kun os selv. Derfor er vi alle som en stor familie kan man sige. Vi skændes vi diskuter vi danser sammen og ja vi boller samen. På kryds og tværs det betyder ikke noget og om barnet der vokser inde i maven, er din mands barn eller naboens er sådan set ligegyldigt. Bare at det får det godt. Tit er det faktisk også sådan at dukker der fremmede op herude så bliver kvinderne og pigerne rigtig våde. For det betyder jo der kan komme nyt blod ind i vores lille flok her i byen. Derfor vil du faktisk se at 3 af os faktisk er lidt lyser i huden end resten. De er meget populære kan jeg godt fortælle dig.
Min mand skal altså ikke gøre nogen af jer med barn. Det kan jeg godt sige dig.
Hvorfor ikke han skal jo ikke have noget med selve barnet at gøre.? Husk også lige på at vi redet jeres liv uden os var i alle døde nu. Dig din mand dine 2 børn og din mor og far. Måske tog døden jer ikke fordi det var meningen at i skulle give liv i stedet for at miste det. desuden er der ikke mange af mænd her i byen der kan få børn.
Var det derfor du lod min mand komme oppe i dig.?
Nej bare rolig Maja jeg ville bare gerne mærke ham sperme oppe i mig og desuden har jeg jo taget en pille da jeg jo godt vidste min far ville komme bagefter. Han blev helt vildt liderlig, da jeg sagde at jeg gerne ville bolle med jer og min far kan lave babyer det ved jeg.
Vidste han at du ville gøre det med os.?
Ja selvfølge og mor også.
Og det havde de ikke noget imod.?
Nej da de blev lidt skuffede for de ville begge gerne kneppe med jer. Men mor mente at det var sikrer at sende mig ind først, for ikke at skramme jer for meget
Hvordan viste du at vi ville med dig Helle.?
Det var da tydeligt at se. Især på dig, ikke blive flov nu Maja. Jeg ville jo også gerne med dig og din mand.
Vi nød også dig, helt vildt meget og måske kan vi gøre det igen en dag, det håber jeg faktisk på at vi kan. Men Helle da jeg så dig herude sammen med din far, var det ikke dig jeg så men min egen lille pige. Jeg er så flov over det
Maja du så din egen datter fordi du inderst inde godt ved, at det er ved at være tid til at give slip på hende, hun er ved at være voksen nu. Ligesom jeg er og ikke din lille pige mere. Og ved at se hende blive taget af en anden. Der forsvinder billedet af din lille pige som du hele livet har beskyttede og ud kommer den unge selvstændige kvinde, hun jo er ved at blive til og selv om det kan virke skræmmende på dig. Så er det jo livets gang.
Det lyder klogt det du sagde der.
Det er ikke mine ord men min mors, nå nu er jeg virkelig søvnig så jeg vil i seng godnat Maja og tak for en herlig aften.
Godnat Helle og selv mange tak.
Vi spiste morgenmaden alle sammen og da den var spist, hjalp de alle 3 med at flytte vores ting ind i det nye hus. Men selv om vi er i dag timerne kan man ikke se en hånd for sig derude. Systemet de havde opfundet, var enligt rigtigt smart. For uden for hver gadedør hang 25 snore med et nummer på hver. Så hvis man FR-eksempel skulle ned til nummer 17 vores fremtidige hus. Hægtede man sig bare på snoren med en hængelås, som var fast gjort rundt maven og så flugte den snor. Vi kom til huset med alle vores ting. Hvilket var 1 kuffert og det var til os alle seks. Jeg mener man regner jo ikke med at man ender her ude i ingen tinget. Mor mig og Liva ser skuffet ned i kufferten hvor tøjet vi havde taget med lå. Der var jo ingen ting. Men igen vist vores gæstfrie værter sig fra sin smukkeste side. Nick Kunne sagtens få noget tøj af Malik nede fra nummer 12. Mor og far Skulle bare tage hen til nummer 21 og Liva kunne jo passe tøj med Helle. Og min mand og jeg skulle bare tage hen til nummer9. der var en eller anden allerede nu i gang med at pakke tøj ned i en kuffert til os. Alle bliver vi utrolig lettede og takker mange gange. Alle tager de så straks afsted for at hente tingene, undtagen mig og Daniel.
Det kan godt være det kommer til at tage lidt tid inden de kommer tilbage for i bliver sikkert budt på kaffe og her i byen er det uskik at sige nej. Er du klar Liva.
Ja jeg er klar.
Og hvad med dig Helle skat.
Jeg kommer lige om lidt mor. Jeg viser dem bare lige skabet med sikringerne først.
Da de var gået, pegede hun med en finger over på et skab. Der er sikringsskabet skulle alt elektricitet forsvinde det gør det en gang i mellem må i alle sove inde i stuen. For så ryger varme aperatet i rummende også. men der er masser af sælskind under jeres senge og minimum 50 tæpper, så i skal nok kunne holde jer varme. Mad har vi fyldt i skabene der og sprut kaffe te osv. er i det skab.
Så vender hun sig imod os og kommer smilende frem til mig. Hendes blik siger det hele. Så kysser hun mig og hendes dejlige bløde læber vækker straks mit sovende begær til live. Snart tunge kysser vi og da Daniel kommer helt hen til os, skifter hun mine læber ud med hans. Flere gange skifter hun imellem os og min mand tager hende på numsen imens jeg bider i hendes øre flip.
Jeg kan ikke jeg bliver nødt til at gå hjem, men jeg vil så gerne være sammen med jer igen. Lov mig at vi kan gøre det igen.
Selvfølge vil vi være sammen med dig igen. Vi er så glade for dig lille pige. Og Helle når vi er sammen igen, må du selv bestemme hvor Daniel skal sperme, det lover jeg dig. Selv om jeg måske syndes du er lidt for ung.
Hun ser lykkeligt op på mig og kysser os begge inderligt og med smil forsvinder hun ud ad døren.
Hvad mente du med at hun selv kunne bestemme hvor jeg skulle komme henne.?
Det taler vi om sener skat. Men sig mig lige engang er det kun hende der tænder dig, eller hvad med mig.
Han svarer ikke i stedet løfter han mig op i luften kaster mig ind mod vægen. Han border sin tunge ind i mig imens han flår tøjet af sig selv.
Nu skal du fandme bolles skat.
Han hiver mig ind i rummet og imens vi bliver ved med at kysser flår han også tøjet af mig. Da jeg er helt nøgen går han ned på knæ og begynder at slikke min fisse.
Å ja skat kan du smage hvor våd jeg er kan du smage jeg er liderlig. Jeg er en liderlig fisse.
Du er så liderlig skat. Du vil bare have noget pik lige nu er det ikke sandt.
Jo jo giv mig pik min fisse trænger til pik.
Vi er så tændte begge to og af en eller anden grund får jeg fat i hans bælte og en liderlig tanker tager form inde i mit hoved.
Afstraf mig skat. Afstraf mig fordi din kone har ligget og bollede med 3 unge fyre.
Du er for vild skat.
Vi kysser intens inden han skubber mig hårdt op i sengen hvor jeg står på alle 4. så høre jeg lyden og i det næste sekund mærker jeg smerten på min venstre balle. Jeg bider mig selv i hånden men selv om jeg gør det skriger jeg af smerte.
Fortæl så hvad du gjorde din liderlige sæk
Det var inde på Nicks værelse, der var 3 fra hans fodboldhold. Den ene begynder at tage mig på brysterne og jeg kunne lig det.
Jeg hører ikke lyden da han slår. Men smerten fra bæltet rammer min anden balle og jeg skriger igen af smerte.
Den anden stikker hånden ned imellem mine ben ned til min brandene kusse og jeg begynder at stønne af liderlighed.
Igen rammer bæltet. det er ikke så smertefuldt den her gang, men jeg mærker jeg er ved at blive liderlig af smerten.
De skubber mig ned på gulvet og de trækker deres unge pikke frem og jeg begynder at sutte dem en efter en.
Bælte lille smerte og jeg mærker at mine safter drypper fra min fisse.
De smider mig hen over skrivebordet og jeg sprede mine ben. så mærker jeg den første stikker sin stive pik op i mig.
Den ene af dem spermer mig i munden og jeg sluger den. Imens den anden kommer i min liderlige kusse. Giv mig mere beder jeg dem om mere af jeres unge pikke.
Jeg mærker ikke slagte kun liderligheden.
Jeg tror det er på tide du får lidt voksen pik.
Ja giv mig pik give min liderlige fisse pik. den vil bare have pik nu.
Mit blik er sløret af min ekstreme liderlighed. Så først tror jeg at jeg tager fejl. Da jeg ser den mørke skygge inde i det andet rum, hvor døren står på hvide gab. Men så ser jeg hen på spejlet i den anden side af rummet. Som spejler ind på vægen. Mit hjerte hamrer for bag vægen lige foran os ser jeg tydeligt Nick. Hans bukser er trukket ned og jeg ser at han er i gang med at spille sin stive pik imens øret er er så langt frem mod døren som det kan komme uden at vi kan se ham herindefra. Jeg vil sige noget. Men så banker Daniel sin pik ind i mig. Og det eneste jeg siger er
Åå fuck ja.
Han begynder at bolle mig i et hårdt tempo og jeg begynder at stønne. Først fordi jeg ikke kan lade vær. Men jo mere jeg stønner desto mere kan jeg se at Nick river i sin stive pik. jeg burde ikke men jeg kan ikke lade vær.
Ja bol mig hårde med din stive pik, ja knep min liderlige fisse. Å fuck jeg elsker at få pik.
Daniel boller mig hårde og Nick river vildere i den ser jeg.
Ja kom nu skat. Bol min liderlige fisse og kom oppe i mig jeg vil mærke din sperm dybt oppe i min våde kusse. Ååå du gør det så godt, du går mig så liderlig, ja bliv ved. Kom nu skat jeg har brug for din sperm hvis mig at du kan komme, vis mig at du kan lide at bolle din liderlige tæve. Å fuck din pik er så dejlig, ååå ja skat min kusse er så liderlig lige nu. Å kom skat kommmm . Jeg ser Nick kommer og jeg slikker mig om læberne.
Ja du er så dygtig skat ååå gud jeg elsker når du kommer.
I det samme mærker jeg Daniel der sender sin kæmpe ladning op i mig.
Åå fuck det er godt skriger jeg imens det sortner for mine øjne.
Jeg bliver stående lidt på alle 4 imens jeg ser Nick samle sine bukser op fra jorden igen og stille lister ud af rummet af den anden dør. Så lægger jeg mig ned til Daniel og vi kysser og nusser kærligt med hinanden. Et smil kommer over mine læber da vi kort efter høre en dør åbne og smække rimeligt hårdt.
Hvem er det.
Det er mig Nick.
Vi kommer nu skat.
Jeg rejser mig og tager kun trusser og en morgenkåbe på som jeg allerede har lånt af Ivalo. Jeg går ud til Nick der har svært ved at se mig i øjnene, men jeg lader som om jeg ikke bemærker noget og kysser ham i panden og spørg hvorfor han ikke har noget tøj med tilbage.
Historien fortsætter under reklamen
Der var ingen hjemme mor.
Nå så må du bare gå der over lidt sener skat.
Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER





Lea
15/11/2025 kl 2:11
Noget af det bedste jeg nogensinde har læst. Mange tak
lille hvid pige
05/12/2024 kl 17:28
2 del kommer i morgen
gammelmand
04/12/2024 kl 22:45
uhmmmm, super fræk fortælling, sætter virkelig gang i lysterne
Henrik
03/12/2024 kl 16:07
Rigtig dejlig og skøn, sexet novelle med mange dejlige og frække tiltag.
glæder mig at læse mere om det Grønlandske eventyr
Hilsen
Hyt
F
02/12/2024 kl 17:46
Så sexigt! Men Snuskigare kan du…..
Niels-Henning
02/12/2024 kl 10:18
Lækker historie.. jeg kom hårdt 💦
Anonym
07/12/2024 kl 23:14 - som svar på Niels-Henning
Även jag kom skönt 🍆💦💦💦🍑❤️🩷💙💎
Morten
02/12/2024 kl 6:16
Tak for en dejlig noveller 6 ud af 5 stjerner
Håber på der kommer mange flere afsnit
Hun skal da være sammen med hinders sted søn
Christina K
02/12/2024 kl 0:58
Fortsættelse!!!
liva og Helle sammen
liva med Daniel
Maja og Nick
Maja Liva og Helle
lille hvid pige
03/12/2024 kl 1:54 - som svar på Christina K
Måske.? og meget andet