- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
Skal vi Bolle
Onkel du må godt mærke den vil du ikke nok, det går ikke Sanne det vil mor og far nok ikke være glade for ..

Bent hedder jeg 45 år gift to børn begge drenge på 15 tvillinger kunstig befrugtning, konen have svært ved at blive gravid men det lykkes til sidst nu var hendes job igen vigtig for hende og hun rejste meget hun er sygeplejerske og tilknyttet en af de enheder der rejser ud til verdens brændpunkter og er typisk væk 6 måneder af gangen.
Så når hun er væk er der dømt mande tid i huset og vores drenge Tim og Tom og jeg selv naturligvis kunne nemt få huset til at ligne noget der er lyv på ingen tid.
Tim var noget mere fremme i skoene hvad angår piger ind Tom han var mere den forsigtige have ingen kæreste så vidt jeg ved men Tim han kom tit hjem med en trunte og det var ikke for at læse i Anders And nej det var tydeligt at høre hvad der forgik og når trunte skulle hjem igen var det på usikre ben og med røde kinder de pænt kom og sagde farvel til mig i stuen inden Tim lukkede hoved døren bag dem.
På et tidspunkt have han ikke mindre ind tre piger på besøg over en Lørdag, så da den sidste var sendt ud af døren gik jeg på første salen for at tage en snak med knægten.
Da jeg banker på og går ind er han i gang med at ligge noget i en kasse, hvad laver du min dreng jeg er lige ved at ligge Trines trusser i min trofæ kasse.
Trofæ kasse tager du deres trusser efter du har knaldet dem? Nej far de aflevere dem selv det er noget internet vi drenge har i kliken jeg hænger ud i du ved.
Du har da en del kan jeg se? Jeps det har jeg og de er næsten alle sammen forskellige se selv en gang her et par Hello Kitty og her et par hvide bomuls trusser, her en G, og her er et par med små blomster.
Hør min dreng du bruger vel gummi? Yes jeg skal ikke have noget i klemme men giver de en guffer så må de også sluge inden jeg så knalder dem du ved.
Ja jeg kan jo nok høre de beklager sig lidt når du giver dem tur men du er jo også godt udrustet, det har du jo efter mig min dreng lo jeg.
Men hør Tim nogen af de trunter du har med hjem er da ikke en dag over de 15 er det ikke sandt Tim, jo jo det er rigtigt den yngste var 11 og så Trine hun er 15 hun går i parallel klassen en billig runde hun har været hele vejen rundt du ved.
Det er godt min dreng men husk pas på med de ikke bliver for unge, rolig far de vil selv og jeg bruger gummi tro mig men nu vil jeg i bad, så jeg gik ned i stuen igen og satte mig.
Lidt efter kom Tom hjem og kom ind og smed sig i sofaen lige op af mig, han elskede at ligge tæt jeg roede i hans hår og kyssede ham som altid, har du haft en god dag Tom? Ja den har været fin tænker jeg.
Hvornår skal vi spise far? Der går lige noget tid i nu, hvorfor spøger du så vil jeg gå op og slappe lidt af i sengen gør du det min skat gør du det.
Så smuttede han og igen var jeg alene, så jeg gik i havestuen og satte mig med en kold øl, men lige som jeg have sat mig ringede det på døren først en gang og så igen nå så må man jo åbne selv.
Det var naboen Lars der lige ville høre om jeg kunne hjælpe ham og konen, kom ind og lad mig høre hvad problemet er Lars skal du have en kold så finder du den i skabet sagde jeg og gik i havestuen, kort efter kom han ud og satte sig.
Nå lad mig høre hvad jeg skal hjælpe med Lars? Jo ser du fruen og jeg har mulighed for at komme på forlænget weekend med alt betalt min chef har fået corona så fik jeg tilbudt at få opholdet hvis vi ville og så ganske gratis.
Det lyder da fedt for jer Lars men hvad skal jeg hjælpe med skal jeg vande blomster så glem det jeg drukner dem sku i løbet af en dag.
Lars grinte nej det er ikke der problemet ligger men det er Sanne pigen vi kan ikke finde en barnepige til hende du ved.
Det kan jeg godt se er noget lort så hvis jeg ikke vil hjælpe så kommer i ikke på tur er det du siger Lars?
Han nikker og siger du ved hun er jo lidt tilbage i forhold til hendes alder ja det ved jeg er det ikke 16 hun er nu jo i krops udvikling men max 11 hvis du tænker det andet.
Hun vil helst sove hos os og helst helt nøgen det er ikke noget problem lo jeg vi sover jo også gerne nøgne her i huset alle sammen men tror du det går og tror du hun vil her ind.
Vi har snakket med hende og hun vil gerne ind til onkel Bent og fætter Tim og Tom, ja ok jeg gør det Tim skal godt nok over til en fra klassen og sove de næste dage og have hjemme skole der i morgen men Tom og jeg skal ikke noget så vi skal nok klare den tænker jeg.
Fedt udbryder Lars du er den bedste at du ved det i kommer sikkert til at hygge jer også i jeres pool den er hun jo vild med.
Men hør jeg kommer over med hende om en time ca. så er vi dem der smutter bagefter er det en aftale Bent? Jep aftale så får jeg lige snakket med drengene inden, i kommer.
Lars smutter og jeg kalder på Tim og Tom, de kommer ned og jeg fortæller dem hvad der skal ske og Tim siger fint for mig jeg er snart på vej ud af døren skal ned på mågen og spise sammen med de andre, Tom kigger på mig og siger ok far så må vi jo passe hende os to.
Tom du er også god til at beskæftige hende og så er der jo også poolen vi kan være i alle tre, ja far det skal nok blive hyggeligt tror du ikke også det? Jo da Tom bestemt det bliver godt.
Vi får sendt vi får sendt Tim ud af døren og vi går Jeg og Tom og hygger og pjatter da vi høre, hoveddøren gå op og sekunder efter står Sanne i køknet i en let sommerkjole der var noget gennemsigtig og man kunne tydelig se hendes fine trusser med blomster gennem den tynde kjole.
Hej onkel hviner hun og krammer mig glædeligt efter fuldt af et kys på munden, så kaster hun sig over Tom og krammer ham og kysser ham lystigt hej Tomme jeg har sådan glædet mig til vi skal hygge.
Tom smiler og siger Sanne jeg har også glædet mig til du skulle komme har du husket din sove bog så vi to kan læse i den inden du skal putte.
Ja Tommer det har jeg og du er så god til at læse højt du er hviner hun, ja Sanne det ved jeg godt kom så går vi op på mit værelse og hygge lidt så kan du fortælle hvordan det går i skolen kom siger han og tager hendes hånd og smutter oven på.
Lars kommer kort efter med en nøgle til huset og et taske med det vigtigste i og fortæller at hun lige har haft sin periode og har fået fornyet sin p sprøjte for nylig så var hun lidt mut var det derfor.
Jeg siger så det virker hun ikke til Tom og hende er smuttet oven på og hun virker super glad syntes jeg, ok super men hun er jo også tosset med Tom de to har den så fint sammen ved vi jo begge to.
Bestemt Tom er også glad i hendes selskab de kærester sku nok lidt skal du se sagde Lars kort og inden jeg når at svare siger han nå du taxaen venter du vi ses og så smutter han ellers igen.
Jeg står i køknet og tænker kærester Tom og Sanne ej den er sku for langt ude tænker jeg, så høre jeg skrig og skrål på første salen, jeg kan høre de hygger sig så går der lidt så kommer Tom ned noget rød i hoved og spørger om de må hoppe i poolen jeg siger ja da hop i bare min dreng men hør en gang den der skal du nok lige have til at ligge sig inden i hopper i poolen.
Pis det sker hele tiden far hør knægt ud på wc og få den klaret så får jeg lige Sanne i badedragten i mens dine bade bukser ligger der ude ok far siger han jeg giver ham et kram og siger hør det er helt ok den får vokseværk Sanne er jo en pæn pige ikk, jo far men det er pinligt syntes jeg, pjat knægt siger jeg giver ham et kort kys og siger smut så din frækkert, han smiler og sig ja far men kan i ikke godt bruge det, store badeværelse oven på så jeg ikke bliver forstyrret du ved jo jo smut du bare.
Jeg griber Sannes taske og går oven på hun ligger i Toms seng og da jeg kommer ind smiler hun og siger onkel altså jeg er så glad for at besøge jeg hun flyver op af sengen og springer i favnen på mig.
Hun krammer mig voldsomt og kysser mig helt vild jeg får hende dog stoppet og siger rolig Sanne pige rolig nu.
Men onkel må jeg ikke kysse dig mere jo da din fjolle fis det ved du da men skal du ikke i poolen med Tommer siger jeg jo jo onkel men så må du altså lige hjælpe mig ikk, jo det skal jeg nok Sanne det plejer vi jo og skal når du kommer over.
Se her er din bade dragt så skal vi lige have din fine kjole af og så din BH og så dine trusser, kan du selv klare kjolen skatte pige ja onkel fniser hun, og vupti så ligger den på gulvet jeg sætter mig på sengekanten og Sanne sætter sig på mit skød hun fniser og siger onkel ved du hvad? Nej det gør jeg ikke Sanne? Tommer har en stiv tisser han har.
Nå da hvor ved du det fra Sanne? Jeg kunne da se den i hans bukser den er godt nok stor tror jeg, nå da men ved du så hvorfor den er så stor hans tissemand spøger jeg?
Fordi han kan lide mig onkel, ja men dog er du sikker på det Sanne? Ja helt sikkert og min tissekone er også glad for Tomme den bliver helt våd når han røre ved den se siger hun og rejser sig.
Det er tydeligt at hun er våd hendes trusse er meget våd, hør Sanne dem skal vi lige have af kom her og lade mig hjælpe dig.
Først BHen onkel ok siger jeg og løsner den så tager jeg fat i hendes trusser og tækker dem ned en fin trimmet fisse kommer til syne og våd det er hun godt nok.
Se onkel mor har gjort den fin når nu jeg skulle her over, syntes du ikke den er fin var onkel, jo Sanne den er meget fin.
Onkel du må godt mærke den vil du ikke nok bare lidt var onkel, det går ikke Sanne det vil mor og far nok ikke være glade for at finde ud af.
Hvad de ved da godt at du har kysset på den flere gange og de siger det er for du syntes den er fin men det syntes du måske ikke mere.
Jo da Sanne men hvor længe har mor og far vist vores hemmelighed, det er længe siden onkel men vi du kysse den så var onkel?
Jeg griber fat om Sanne og siger du skal få den helt store kysse tur kan du tro din frække pige siger jeg og ligger hende på sengen og kysser hende over det hele ind til jeg når hendes fisse jeg skiller hendes skamlæber og suger hendes tab ind mellem mine læber og, hun går straks i bro mens hun stønner voldsomt.
Hun kommer på rekord tid og da hun igen sidder op i sengen siger hun ej onkel din tisser, er blevet helt stor nu skal jeg ikke lige hjælpe den som jeg plejer jo men så må du skynde dig skat Tomme venter sikkert allerede i poolen.
Hun flåde nærmest mine bukser af mig og uden problemer tog hun ellers for sig, og hun er god til det men hun har talent for det og inden længe sluger hun ellers mine safter i sig og hun nyder det.
Så lille skat nu må du heller få badedragten på og kan i to søde dutter nu være søde siger jeg og kysser hendes bryster inden hun får badedragten helt på, frække onkel altså fniser hun inden hun løber ned i haven for at hoppe i poolen hvor Tom allerede sidder og nyder det.
Snart kan jeg høre de to pjatter på livet løs og flere gange høre jeg Sanne give store hyl fra sig og sige Tomme altså din frække dreng pas på onkel ikke ser hvad du gør ved mig så bliver han sikkert sur tror jeg, stille Sanne ellers er det jo ikke en hemmelighed vel Sanne? Nej Tommer men skal vi ikke snart prøve at gøre det rigtigt du ved bolle sådan som du gør med mor når far ikke er hjemme.
Hvad satan tænker jeg Tom knalder Kirsten når Lars ikke er hjemme, jeg beslutter at lade som ingen ting og stille står jeg og betragter de to i poolen sammen.
Kan se at Tom lystigt giver Sanne finger på livet løst mens de kysser heftigt så kommer hun og der sker ikke mere jeg får bestilt pizza og vi hygger rasten af aften ind til det er senge tid Tom hjælper Sanne og snart ligger de to i hans seng og han læser i hendes god nat bog.
Da jeg kigger til dem igen sover de begge trygt og Sanne putter ind til Tom, jeg kravler i seng nøgen som altid læser lidt inden jeg skal sove jeg vågner med et sæt det giver et brag uden lige og lyn efter slår ned og snart springer døren op og der står Tom og Sanne skræmte jeg siger hurtigt kom så i to snart er de under dynen det vil sige Tom under hans mors dyne og Sanne ligger helt op af mig og putter Tom sover snart tykt igen men ikke Sanne hun ligger og ryster.
Rolig lille skat rolig der sker ikke noget onkel er her jo, men onkel jeg er bange for det hør lille skat se på mig der sker ikke noget så længe du ligger her stol på mig lille skat siger jeg og kysser hende men ikke som vi plejer men mere intenst og Sanne ligger sine arme om nakken på mig hun har kysset før det mærker man hendes tunge søger min og hun nyder det til fulde.
Jeg stopper kysset og siger ja men Sanne dog du er da godt nok god til at kysse hvem har lært dig det? Stille siger hun Tomme har lært mig det .
Men onkel han vil ikke bolle med mig men vil godt med mor det syntes jeg er snyd jeg vil gerne snart prøve det sådan rigtigt men han vil ikke.
Sanne er du helt sikker på du vil prøve det rigtigt og ikke bare med en finger, onkel jeg vil så gerne men han vil altså ikke og jeg vil altså så gerne onkel.
Stille lille skat nu ligger du lige så stille her inde i sengen og så løfter jeg lige Tom ind i hans seng og så er jeg tilbage igen om lidt.
Ok onkel siger hun stille og putter sig under dynen, jeg får Tom op i mine arme og løfter ham ind i hans seng, da jeg lister ud siger han nu skal du være sød ved hende far, jeg stivner og går stille tilbage til sengen sig mig Tom sover du ikke? Nej far men vær forsigtig vil du ikke nok, jo min dreng men hvorfor gør du det ikke selv?
Jeg tør ikke far jeg ved godt jeg gør det med Kirsten men hun hjælper mig også det tror jeg ikke Sanne kan på samme måde men når du har gjort det så vil jeg godt lære hvordan man gør hvis du vil hjælpe lidt til.
Helt sikkert skat det lover jeg men det kan godt være hun skriger lidt men kun lidt er det ok for dig min dreng, ja far så kan jeg også lige få mig min nat spiller mens jeg lytter.
Så krammer han mig og siger gå så hun venter.
Da jeg er tilbage i soveværelset har Sanne gemt sig under dynen, jeg kravler ind under dynen til hende, hej Sanne leger vi gemmeleg, hun fniser og siger nej onkel men jeg gemmer mig for larmen.
Pyt med den nu er jeg hos dig Sanne vi ligger os godt til rette under dynen.
Hun kigger på mig smiler og siger skal vi bolle du og jeg? Kun hvis du er helt sikker men du skal være helt sikker Sanne.
Jeg er altså helt sikker onkel Bent, hov hvad var det du kaldte mig Sanne? Onkel Bent det må du jo ikke det ved du godt slemme Sanne siger jeg mens jeg smiler.
Nå så må du jo straffe mig med din diller mand onkel Bent siger hun igen bestemt, hør det var over grænsen Sanne siger jeg og skynder mig under dynen men kun for at gå direkte i slikbutikken og straffe hende hun stønner nu voldsomt så jeg holder op ligger mig igen op til hende.
Ej onkel du er ond hvis du skal være sådan vil jeg bare gerne putte og ikke mere siger, hun og snøfter et par gange.
Jeg svare hende ikke men kravler under dynen igen og begynder stille at kærtegne hende med kys og berøringer.
Hun river dynen på gulvet så hun får det hele med jeg bore min tunge godt op i hendes fisse og Sanne stønner af lykke og liderlighed.
Jeg ligger min nu på ryggen og bedre hende ligge sig oven på mig så hun kan sutte min diller mand og så jeg kan slikke hende i mens, den fanger hun hurtigt og sutter og suger snart løs.
Igen begynder jeg at kæle for hendes fisse men også for hendes lille fine anus, hun gjorde ikke modstand da min tunge legede med stjernen heller ikke da jeg stak en finger ind i det stamme hul, hun stønnede blot mere vildt i før.
Da hun nu var godt våd får jeg hende lagt på ryggen og ligger mig oven på hende og kysser hende dybt hun griber om mig og er helt væk i kysset, stille ligger jeg pikken til fissen og ganske blidt presser jeg den inden for hun klynker og vrider sig men ikke andet.
Jeg presser mig længer ind, men igen ingen brok, men i stedet trækker hun sine ben helt tilbage og jeg beslutter at nu må hun brydes, så jeg trækker mig lidt ud og så i et langt huk går jeg i bund, hun får øjne så store som tekopper da jeg går i bund, mens hun gisper efter luft jeg fastholder kysset og begynder at kneppe hende i stille bevægelser og snart er hun helt op og køre og hun stopper kysset og stønner onkel din diller mand boller mig rigtigt onkel, ja Sanne det gør den det var jo det du ville ikk, jo onkel det kilder så meget der nede bliv ved onkel bliv ved be om, rolig lille skat nu boller vi nyd det siger jeg og sætter farten op hun er lige ved at nå orgasmen da Tom står ved siden af sengen og siger hold da op i larmer, Tommer kom skynd dig hyler hun på han står med et kæmpe jern han stiller sig helt tæt på hende og hun rykker ham i hans pik og han bøjer siger ind over hende og hun sluger hans pik næsten til roden, hun begynder at ryste og ralle med et vender hun det hvide ud af øjnene og kommer voldsomt, det betyder hendes fisse strammer godt til om min pik og jeg tømmer mig dybt i hendes indre.
Tom har et godt greb hoved på Sanne og hans pik køre som et stempel i munden på hende, jeg stopper ham og siger kom min dreng, jeg flytter mig han forstår og ligger sig over Sanne og jeg siger så tager du pikken og leder efter indgangen jeg hjælper lidt til med min hånd og han siger der far der tror jeg godt min dreng så stille ind med den.
Han køre stille pikken ind i Sanne og snart er han og Sanne helt i deres verden og jeg smutter lige for mig selv mens de knalder da jeg er færdig på wc går jeg stille hen til døren for at kigge de er stadig i gang, men Tom har fået Sanne om på alle fire og hun ligger med hoved mod døråbningen hun nærmest skriger Tommer bol mig, bol mig så vi kan blive rigtige kærester, Tom stønner vi bliver først kærester når min pik har været lige her og trykker med en finger på hendes stjerne.
Tommer det går ikke det gør sikkert ondt det siger mor når far gør det har jeg hørt det vil jeg ikke, så må vi vente med kæresteriet siger han bestemt mens han lystigt køre i et fast tempo i fissen på hende.
Jeg lister ud på wc igen går i konens skab finder hendes glidecreme tager den med ind i soveværelset, Sanne ser ikke tuben jeg går hurtig hen til hende og peger pikken mod munden og hun åbner villigt op og, sutter løs mens hun stønner.
Jeg kigger på Tom giver ham tuben og peger mod Sannes stjerne han forstår alt i mens han knalder hende får han smurt stjernen godt ind, og da hun er helt væk i at sutte min pik mærker hun ikke at Tom tager pikken ud og ligger den til stjernen og inden hun når at reagere presser han på og går lige i bund på hende hun vælter frem efter men uden held men med det resultat at min pik glider ned i halsen på hende og snart er hun helt væk i liderlighedens magt.
Jeg trækker pikken ud og lader hende få pause, hun klynker Tommer er vi så rigtige kærester nu var Tommer?
Ja Sanne nu er vi rigtige kærester vi to det lover jeg dig, jeg kikke på Sanne og spøger skal du have lidt diller mand i fisse Sanne.
Ja onkel vil jeg godt stønner hun Tom trækker sig ud og kigger på mig og ved ikke helt hvad han skal gøre, jeg ligger mig på ryggen og siger kom Sanne pige op på diller manden med dig jeg får hende op side og hen finder selv indgangen og snart rider hun lystigt på min pik.
Jeg tager fat i hende og bøjer hende ned til mig og vi mødes i et stort kys, jeg begynder igen at kneppe hende og med en finger peger jeg på hendes stjerne og Tom fanger den og efter lidt tid holder jeg en kort pause mens jeg roser Sanne siger hun er blevet en stor pige nu der er så god til at bolle, hun stivner lidt da hun mærker
Tom presser hans pik ind i stjernen men i stedet for at sige av kysser hun mig og da Tom er på plads køre han ellers løs mens jeg stille bevæger min pik i hendes fisse.
Det holdte hun ikke til ret længe og hun kommer voldsomt igen kramper hun og det sender både Tom og jeg ud over kanten og vi tømmer os i hende.
Hun ligger ganske stille og Tom trækker sig ud og går på wc, min pik er ved at være slap og jeg siger stille Sanne var det dejligt? Onkel det var så dejligt er jeg en stor pige nu onkel? Ja nu er du Sanne siger jeg men hør nu går du ud til Tommer og så kan i gå i bad sammen ja onkel hun glider af og smutter på wc til Tom og snart høre jeg bruseren og de to pjatter under den.
Jeg tænker jeg vil have en øl at sove på og går neden under finder en kold i køleren og sidder stille og nyder den i mørket.
Så høre jeg noget rumstere ved hoved døren, det bliver ved så jeg går ud og åbner døren, jeg bliver noget overrasket over at se hvem det er.
Trine hvad vil du klokken, er et om natten, Tim er ikke hjemme, jeg ved det godt men han sagde jeg bare kunne sove her så vil han komme senere og .. Og hvad Trine ej Tims far det er lige meget jeg går bare igen, nej da Trine kom nu bare ind, du sover bare her ikke noget problem, hun kommer ind og jeg får tændt noget lys, men hvad jeg lige have glemt var at jeg var nøgen så Trine står med åben mund da hun ser min pik hænge slapt mellem mine ben, hov det må du undskylde Trine men jeg sover altid nøgen.
Kæft en pik du har udbrød hun, tak men jeg finder lige et par bokser vent her, det behøver du ikke for min skyld min far gør det samme der hjemme, så det er ikke nyt for mig.
Ok fint nok så, men jeg tror altså først Tim kommer hjem søndag, han er sammen med drengen du ved sikkert hvem det er.
Ja det gør jeg, men så går det jo nok ikke at jeg sover her, hør her Trine har Tim sagt du kan sove her passer det, så det gør du bare.
Vi sidder stille et øjeblik uden at sige noget og Trine høre Sanne og Tom oven på har i gæster nej det er naboens datter Sanne vi passer hende i weekenden.
Er det ikke hende der er lidt du ved nok, jo det er hende men hun er altså god nok og sød, Trine lytter igen jeg tror sku de knalder siger hun.
Det gør de da også siger jeg, men det skal de vel have lov til, du gør det jo også med Tim ikk? Joe men det er noget andet tror jeg.
Bestemt ikke Sanne ved godt hvad det går ud på og hun ved hvad hun vil have så lige der er hun kniv skarp og sikkert mere i andre på hendes og din alder der hopper fra pik til pik du ved sikkert hvad jeg mener.
Hun kigger ned i gulvet og siger stille ja det ved jeg alt om, jeg er sådan en du ved der hopper fra pik til pik og jeg bliver kaldt den stramme.
Ok det var da nok lige over stregen syntes jeg, og det er du ked af eller? Ja sku da siger hun og begynder at græde.
Jeg griber hende resolut og krammer hende og siger rolig Trine det skal græde over, hør en gang vil du ikke have noget og drikke? Jo tak hvad har du? Rom og Cola siger jeg fedt det vil jeg gerne have.
Jeg viser hende ud i havestuen og laver hende en rom og cola jeg rækker hende den og siger slå dig ned Trine jeg selv sætter mig i to personerne og til min overraskelse sætter hun sig ved siden af, hår skal du ikke have din jakke og sko af siger jeg, jo da siger hun smider hurtigt sko og jakke og sætter sige igen.
Nu ser jeg hende tæt på og ser at hun har en stram top på og også at hun ser ud til at have meget små bryster.
Vi snakker om løst og fast og efter et par øl og rom og cola bliver stemningen lidt mere fri og åben, jeg spøger så om hvorfor hun bliver kaldt den stramme? Fordi det syntes jeg er for stram i fissen men det kan jeg da ikke gøre for vel?
Nej bestemt ikke ved du hvad nogen kvinder er også stramme meget ind da Tims mor er stram i begge huller men så skal man bare bruge noget glide middel så går det nemt.
Hun griner og siger du er altså små skør Tims far, hør en gang jeg hedder Bent så kald du mig bare det Trine den stramme griner jeg tilbage.
Der bliver igen stille og det er tydeligt at høre Samme og Tom stadig giver den gas oven på, hør en gang Trine hvor mange har du været sammen med hvis jeg må spørge?
Altså hvis du mener hvor mange jeg har knaldet så to men jeg har givet blow til en del efter hånden men det er mest jo fordi jeg er for stram.
Og Tim er den ene af dem kan jeg gætte mig til? Ja han kan lige klemme sig ind, og så har jeg en fætter på tolv hans pik er ikke så stor så den går lige nu men sikkert ikke for evigt.
Jeg kigger på hende og siger jeg smutter lige oven på men lav lige en rom og cola til os i mens gider du? Ja det skal jeg nok.
Da jeg er oven på får jeg lige fat i Tom og fortæller ham at Trine er kommet og hun skal sove her, var den stramme griner så du ind til Sanne med dig og luk døren så vi ikke kan høre jer to mere i nat siger jeg ok far.
Jeg finder tuben fra tidligere og får den med neden under.
Da jeg kommer ud i havestuen og sætter mig siger Trine uden at pakke noget ind, godt du ikke tog bokser på, kan du da lide hvad du ser, griner jeg.
Når du nu spøger mig på den måde Bent så ja det kan jeg så ved du det altså, ja det gør jeg jo så, men må jeg spørge om noget Trine? Ja du må da så hvad vil du spørge om? Når man kigger på dig ser det ud til at du ikke har særlige store bryster er det rigtigt set? Hun kigger ned af sig selv og tænker lidt.
Ja det er rigtigt nok de er meget små jeg går ikke med BH i nu så små er de faktisk se selv siger hun og så rykkede hun toppen af og frem kom to små toppe.
Ok de er godt nok ikke store i nu da men det kommer helt sikkert, ja det håber jeg da siger hun, men nu er det min tur til at spørge om noget Bent ok og det er? Er du altid glat barberet?
Ja det er jeg sådan kan jeg bedst lide det og min kone er det også men Tim og Tom er ikke i nu tror jeg men du ved jo om Tim er, ja det er han ikke.
Ok så er det min tur Trine er du glat eller? Ja det er jeg helt glat, jeg har svært ved at få hår på den og under armene og så er jeg jo også lys håret så de få hår der er dem barber jeg nemt med en skraber.
Jeg tænker lidt og siger så må jeg se? Hun smiler og siger lettet ja gerne så er vi jo også begge nøgne hun rejser sig og tager sine bukser af, ok trusser med Hello Kitty tænker jeg, så tager hun de små trusser af og frem kommer en fin lille fisse der er let hævet men ikke meget.
Hun sætter sig men let spredte ben så hendes fisse åbner sig lidt, syntes du min fisse er pæn Bent? Ja det er den helt sikkert, den ser rigtig flot ud den er jo lige til at spise griner jeg.
Ej Bent din frækkert det mener du ikke det du siger vel? Jo da siger jeg og tager en tår af rom og colaen, hun spreder hendes ben mere og så ligger hun sin hånd på fissen og stille leger hun med sin klit.
Jeg spøger hvor høj er du i grunden Trine? 148 cm det er også derfor jeg ikke er helt udviklet i nu, jeg har heller ikke fået min mens i nu.
Hun kigger på mig og smiler, kan du lide hvad du ser? Jeg smiler tilbage og siger ja da hvem vil ikke det tror du? Ved det ikke men du kan altså godt Bent? Ja Trine siger jeg igen, vil du hjælpe mig lidt så?
Syntes du jeg skal det? Ja du skal, kom og smag siger på mig, hun glider ned i sofaen og nu er der ellers åben for det hellige.
Jeg dykkede ned og da min tunge ramte hendes klit sukkede hun dybt, og stønnede åhe gud Bent det føles så
dejligt jeg bliver helt vild i fissen nu den er helt varm mere Bent mere.
Så sugede jeg hendes klit voldsomt og så gik den ellers på hende ud kom en stråle som jeg kæmpede for at gribe med munden og det lykkes næsten hun var helt ustyrlig hende Trine og da der igen var ro over hende og jeg igen satte mig op kiggede hun på mig, Bent det her var det, mest vildeste jeg har oplevet min sted far kan ikke gøre dig kunsten efter.
Var din sted far? Ja ok han får et blow og jeg får den slikket og 100 kr. men ikke et ord til nogen vel? Nej er du skør Trine jeg skal nok holde kæft du holder vel også tæt med det her ja er du skør Bent det bliver mellem os to.
Hun kommer helt tæt på mig og siger vil du kysse mig? Jeg svare ikke men tager om hende og kysser hende og her kommer hun også til kort for nærmest bore hun tungen ind i munden på mig.
Sådan sider vi et stykke tid og så mærker jeg hendes lille hånd om min efterhånden stive pik hun gnider stille på den.
Så lader jeg min ene hånd finde hendes fisse som er godt våd, og stille stikker jeg en finger inden for, og ganske rigtig er hun godt stram hun vrider sig noget og hendes hånd er nu mere og mere aktiv.
Så kigger hun på mig og siger skal jeg ikke lige se min nye ven tæt på siger hun og dykker ned og som en voksen tager hun sig kærligt af min pik og det er til roden det er kun få der har kunne tage den til roden gennem tiden så jeg er i himlen må jeg indrømme.
Trine for fanden du er så vild stønner jeg hvis ikke du holder en pause kommer jeg sku i halsen på dig høre du, det gjorde hun men i stedet for at stoppe forsatte hun og så skete det som kun min kone ellers gør hun stikker en finger inden for i min stjerne og så kom fyrværkeriet ellers det føltes som en evighed og da der igen er ro over festen retter hun sig op og siger vel tilfreds så blev vi da ellers lige venner lange Bent og jeg.
Ja det må jeg da indrømme i er blevet men hør en gang det du gjorde med fingeren hvor har du lige lært det? Tim siger hun og smiler.
Tim ja Tim det vil jo nok sige at det er Tom der gør det på Tim hvis han lige skal have taget trykket, hvis du forstår.
Siger du at vores drenge er sammen på den måde? Ja det gør jeg men der er sku mange drenge og i skolen der er sammen med hinanden på med blow og analt men ikke et ord Bent vel? Nej Nej Trine helt 100 men det kommer da lidt bag på mig må jeg sige.
Hun giner og siger nå skidt med det men hør lange Bent er da stadig kamp klar det er lige som Tim han kan igen og igen.
Ja det ligger sikkert til og mænd her i huset siger jeg og griner, hun stemmer i og siger ja sikkert men så syntes jeg du skal se om du ikke kan få ham ind i varmen, jeg kunne godt bruge noget pik i fissen lige nu jeg er sku så liderlig jeg tror det er dig der gør mig så liderlig Bent.
Kom din frækkert siger jeg slukker de få lys der var tændt og tog hendes hånd og gik mod trappen til 1 salen, Bent stop siger hun kan vi ikke bare gøre det lige her og lige nu spøger hun.
Her i køknet ja siger hun eller skal vi gå i havestuen igen i den store sofa så kan du sikkert bedre komme til der er jo stramt der nede ved du nok.
Ok kom så her din frækkert hun fniser fjollet og slipper min hånd og tager i stedet fat om pikken og siger kom så i to så skal vi lege skal vi.
Hun smider sig i den store sofa og spreder sine ben alt hun kan kigger på mig og siger kom Bent kom og slik din nye mis.
Så fik hun ellers tur og da hun var godt fedtet til fandt jeg tuben og kom en god klat på fissen, og så prøvede jeg ellers men nej ingen adgang, så siger Trine sæt dig i sofaen og snart var hun over mig og satte pikken til og stille men fast besluttet sænkede hun sig stille og så lidt op og så længer ned og sådan forsatte hun til den nåde i bund.
Så red hun ellers løs som en gal og det var højlydt så højt at lyset på første salen blev tændt og så stod Tom ellers der i havestuen og grinede fjollet jeg sender ham af sted med et vink og Trine se r ham ikke så kommer hun ellers på samle bånd og til sidst måtte jeg bare overgive mig og skyde kanonen af efter vi have sundet os fik vi os et bad og Trine smed sig på sofaen i stuen og snart sov hun tryk den stramme.
Selv nåede jeg at få et par timer.
Da jeg står op er Trine væk på mit nat bord ligger en seddel :
Tak for nu vi ses snart igen, du arbejder jo hjemme så du vil nok få besøg tit, af mig og de andre tøser måske du skulle få dig en trofæ kasse som Tim Mys Den Stramme (næsten) P.S. kig i din skuffe
Et par Hello Kitty trusser
Historien fortsætter under reklamen
Resten af weekenden gik som i nok kan regne ud med sex og nok af det Søndag sender vi Sanne hjem og hende og Tom og hende er kærester nu, og en trofæ kasse ja den har jeg og der er ved at være en del trusser men det holder jeg for mig selv.
Med mindre i vil høre mere. Så må i jo sige til der er nok at berette om.
Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER





Damernes Ven
16/02/2022 kl 17:30
“Gamle Nissen” – DU skriver totalt enestående!
Dejligt med de historier, som holder læge – og som hele tiden er ny-skabende
MERE min gode – unge-VEN
TAK fra mig “Damernes Ven” og brevven69@yahoo.dk
Gamle Nissen
16/02/2022 kl 19:02 - som svar på Damernes Ven
Damernes Ven læs også gerne ” Skriftestolen “