Overraskelsen del 4

han gik hen til kameraet og viste Sophie at punkt to var at Maja skulle have klitten fjernet ..

advarsel
Forfatter: Brutus

Læs forrige afsnit
eller læs fra begyndelsen

Helle kiggede på hendes datters forslåede ansigt. Jonas havde virkelig gået til den, overlæben var flækket, højere øje var blåt, gult og sort. Hendes kæbe var hævet, måske endda brækket. Helle tænkte at netop denne detalje måske var en bonus, for hun havde længe gået og tænkt hvordan man kunne sørge for at Sophies mund konstant stod åben uden den forbandede spider gag som drengene hele tiden rev deres pikke på.

Pludseligt tændte malke maskinen, Helle havde helt glemt at den selv malkede 4 gange om dagen. Hun blev ret skuffet at Sophie var så udmattet og langt væk i den bevidstløses verden at hun ikke oplevede sin første malkning som kneppe ko.

Helle kiggede ned på hendes datters vulgært mælkefyldte yver og tænkte på alle de penge hun skulle tjene på hendes kneppe ko.

Helle gik hen og greb fat om et bundt med nåle, hun satte sig forsigt på en kontorstol ved Sophies store røv, hun kiggede på Sophies stjerne, som gabte ufortrødent efter Torbens arm-tarms tæsk session.

Hun kørte hendes hænder over Sophies bløde lår og optil Sophies fast spændte fødder. Hun greb fat om en saks og klippede tæerne af Sophies strømpe bukser så de små søde tæer kiggede ud. Pyntet pænt med en mørk neglelak.

Helle tog en nål og pressede den op under Sophies storetåes negl. Sophie vågnede jamrende inden Helle med et hårdt press skubbede den 5 cm lange nål hele vejen op under Sophies negl og op langs knoglen på tåen.

Sophie hylede og skreg atter igen til Helles nydelse.

Helle greb fat i en pisk og tæskede løs på Sophies tæer der nu alle havde nåle under neglene. For hvert et slag der regnede ned på hendes lille ko’s smerte spækket krop blev Helle mere og mere liderlig.

Da Sophie endnu engang var forvandlet til et væsen der svævede mellem bevidstløshed og konstant smerte stoppede Helle.

Torben kom rullende ind med et stativ hvor der var monteret et stort fjernsyn, efter Torben kom doctor Johannes. I hans hænder havde han to metal mekanismer, han greb fat i Sophies ansigt og placerede først den ene øjen åbner og så den anden i Sophies øjne. Hendes ansigt så nu næsten komiskt ud, hendes mund der stod på vid gab som en pik hangar og hendes øjne der nu også ej kunne lukke når de lystede.

Johannes dryppede øjnene med en væske så de ikke blev tørre.

Fjernsynet blev tændt, Helle sparkede til Sophies mælkefyldte patter så hun vågnede til fuldbevidsthed igen, ” Nu skal du holde godt øje med skærmen mors ko” sagde Helle inden hun satte sig ned og stirrede på den store skærm.
“Svigermor del 1” stod der i rød skrift på fjernsynet. “Hej Sophie” lød det inde fra fjernsynet. En høj mørk mand stod foran kameraet, bagved ham på det der lignte et operationsbord lå Sophies svigermor, spændt helt ud nøgen. Den mørke mand fortalte Sophie at han var blevet hyrret til at fange Maja og lave lidt ændringer på hende inden hun skulle sælges.

Helle havde altid hadet at Sophie og hendes svigermor(Maja) var blevet så tætte, så da hele planen om Sophies reskoling kom på plads var det kun naturligt at Maja skulle skilles af med.

Manden på fjernsynet tog en maske på og bevægede sig hen til Majas fastspændte ansigt.

Han kiggede Maja i øjnene og fortalte hende at det første der skulle ske var at hendes stemmelæber skulle fjernes, hun fik at vide at der var to muligheder. Enten igennem næsen eller også kunne de tage den hurtige og mere direkte vej ned igennem munden. Maja vred sig og skreg, Ali(den mørke mand) så sit snit og stak en kæbe spreder i Majas mund. Med kirurgisk præcision og uden bedøvelse gik han igang med proceduren, Maja besvimede hurtigt af smerte.

Efter hendes stemmelæber var fjernet gav Ali hende en indsprøjtning med adrenalin så hun ikke besvimede igen.
Ali gik over til et arbejdsbord og hentede et stykke lamineret papir, han gik hen til kameraet og viste Sophie at punkt to var at Maja skulle have klitten fjernet.

Sophie tiggede og tiggede men til ingen nytte.

Ali trykkede på en knap og operationsbordet delte i to mellem Majas ben. Han satte sig godt til rette på en stol mens han nød synet af Majas glatte mis. Til trods for at være sidst i halvtredserne var hun en flot kvinde, det var tydeligt at hun holdte sig igang.

Ali bandt to stykker snor om hver af Majas lår, derefter javede han to syleskarpe kroge igennem hver af Majas skamlæber. Han bandt en snor i krogen og fæstnede så den anden ende til de snore der var bundet om Majas lår. “Så kommer de ikke i vejen” grinte han.

Ali tændte for det kamera han havde spændt fast på hovedet, på skærmen kunne Sophie nu se direkte ned i hendes svigermors mis, hendes skamlæber hevet ud til siden med de store tykke kroge. Hele Majas krop dirrede i smerte men kun en lille hæs lyd kom ud af hendes hals.

Ali førte scalpellen langsomt rundt om Majas klit, to dybe snit på hver side af klitten. Herefter greb han fat i en tang og hev med al sin styrke klitten fri af Majas fisse. Han rejste sig op og hev pikken frem, han bollede Majas blod klædte mis inden han kom direkte ned i hullet hvor hendes klit før havde været.

“Aldrig mere skal du få nydelse fra sex din klamme kælling” sagde Ali.

Ali syede hullet lukket og lod derefter Maja ligge spændt fast til bordet.

På den anden side af skærmen sad Helle og onanerede voldsomt mens hun nød synet af både Maja og Sophie der var i chok. Orgasmen rullede gennem hendes krop i voldsomme bølger af pure ekstase.

“Så så lille skat, nu ligger du nok der og tænker hvor hun skal hen, jeg har solgt hende til et tortur bordel, de tjener deres penge på at livestreame tortur hver dag” hviskede Helle i Sophies øre.

Helle rejste sig og gik ud af døren og sagde “ses imorgen drenge”

Torben og Johannes gik ombag Sophie, Johannes foreslog at Torben sluttede dagen af med en god omgang anal tæskning igen. Torben grinte højlydt og nikkede ja. “Men doc, jeg har en bøtte med tigerbalsam i min jakke lomme, kommer du ikke lige med den.”
Historien fortsætter under reklamen

Torben smurte hele armen ind i balsamen inden han begyndte at mase sin arm op i Sophies røvhul. Balsamen arbejdede sig ind i tarmen, ind i en enhver rift. Johannes og Torben grinte begge mens hun besvimede.

Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER

8 kommentarer

  1. Lars pedersen

    11/10/2023 kl 14:49

    Lad mig gerne hører fra rolletøsen

    0
  2. Anonym

    06/03/2021 kl 13:16

    mere tak det super historie

    0
  3. Rolletøs

    27/02/2021 kl 15:28

    Ærgerlig der ikke er kontaktinfo til forfatteren

    2+
  4. Den lykkelige

    20/02/2021 kl 14:31

    Kommer der ikke mere

    1+
  5. Morten

    06/02/2021 kl 22:28

    Ej hvor et godt afsnit håber der kommer flere.

    Høre hvordan de nedbryder hinde og kør hinde til en malkeko

    2+
  6. Anonym

    31/01/2021 kl 20:52

    mere tak

    1+
  7. Anonym

    27/01/2021 kl 8:47

    Lidt barskt afsnit, men er stadig fræk. Ser frem til mere

    1+
  8. Stefan

    25/01/2021 kl 17:22

    5stjerner her fra glæder mig til at læse  mere

    3+

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *