- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
Min mors forbudte overraskelse, del 1
“Hvis jeg var din mor, ville jeg slikke de sidste dråber af sperm, fra din dejlige pik. Forkæle dig med min mund, som alle mødre burde ..
Nettet er blevet mit liv. Her kan jeg være den, som jeg gerne vil være, det er det fede ved nettet. Jeg har nok set på porno på nettet, siden jeg var 12 år. Jeg har aldrig haft samvær med piger, selvom jeg i dag er 15 år, snart 16. Jeg har svært ved at komme i snak med piger, da jeg er super genert og er nok også en enspænder. Har det bedst med at være hjemme.
For et års tid siden, oprettede jeg en profil på en pornosite, hvor alle delte deres egne og andres videooptagelse. Jeg kaldte mig “Man of the year”, og skrev på engelsk, så ingen kunne vide, hvem jeg var eller at jeg kom fra Danmark. Jeg skrev lidt om, at jeg tænder på ældre kvinder og hvad jeg fantasere om. Desuden brugte jeg et fake billede og skrev, at jeg var 25 år.
Derefter blev tiden foran computeren noget længere. Når jeg stod op om morgen, så skulle jeg lige kigge eller når jeg kom hjem fra skole, loggede jeg mig på til langt ude på nattetimerne.
Pludselig lå der en mail fra en kvinde, inde på min profil. I mailen stod der: “Du tænder vist på ældre kvinder, kan jeg se. Jeg nyder også, tanken om en ung drengekrop liggende mellem mine ben. Kunne godt tænke mig, at mærke din stive pik op i min våde kusse. Knus”.
Wauw.. Nysgerrigt klikkede jeg på kvindens profilnavn, og frem kom et profilbillede med var store tunge bryster. “Bare kald mig ‘Mor’. Jeg er 56 år, kraftig bygget, med store tunge bryster, og har følsomme brystvorter. Jeg fantasere om, at blive gennemkneppet af min søn. En rigtig mor, som hjælper hendes søn, ind i den voksen verden af erotik, sex og nydelse. Min kusse hungre efter ungt kød, fordi min fantasier løber af med mig. Kig og kommentere mine billeder, da det tænder mig, at læse om, hvad I gerne vil opleve sammen med mig. Knus Mor”
Hun havde kun været tilmeldt i et par dage. Wauw, tænkte jeg, og min pik strøg til vejrs, i mine bukser. Klikkede, og billederne af hende dukkede op, dog uden ansigt. Hun lå på sengen, og legede med hendes fyldige bryster, på flere af billederne. Der var et par enkelte, som også viste hendes kusse. Helt automatisk hev jeg min stive pik frem, og begyndte glædeligt at onanere til dem. Jeg er jo kun en dreng med ustyrlige lyster. Fantasien tog fat i mig og der gik ikke lang tid før, at jeg glemte alt omkring mig.
En halv time senere bankede det på døren – WTF! Jeg gik i panik, og var i gang med at putte mit stive lem ned i bukserne, da min mor åbnede døren. Hun kiggede forundret. “Hvad laver du, skat?” spurgte hun. “Ømm… ingenting” og lod som om, at jeg rettede på mit tøj, siddende på min kontorstol. Pinligt. “Hvad vil du?” spurgte jeg. “Der er aftensmad” svarede hun og gik. Åh, fuck! Hvorfor kan hun ikke bare lade mig være i fred, for helvede!. Slukkede skærmen, puttede min liderlige pik ordentligt i bukserne, og rettede på tøjet, før jeg gik ud i køkkenet for at spise.
En time senere, tændte jeg for skærmen – billedet var knivskarpt af hendes stive brystvorter. Brysterne hænger tungt, og billedet var taget ned fra op. Mmmm… I am back.
Jeg måtte skrive til hende. Jeg ville vide mere om hende, og hvorfra hun vidste, at jeg kom fra Danmark..
“Hej. Kender jeg dig, siden du ved, at jeg er dansker?” – dette var startskuddet til min besættelse af hende, over de næste 6 måneder. Vi skrev sammen, hver dag, og nogen gange flere gange om dagen, selvom jeg var i skole. Hun var altid liderlige, i hendes mails og bund pervers omkring, hvad vi skulle gøre sammen. Jeg glemte hurtigt, at jeg aldrig fik et klart svar, på mit spørgsmål. Hun ville have min drenge pik, dybt op i hendes kusse, og forkæle min unge krop på den måde, som jeg kun havde set på porno film.
Jeg blev med tiden mere fortrolig med hende, og fortalte mere og mere om mig selv, i takt med, at hun også åbnede sig. Intime billeder sendte vi til hinanden, og beskrev, hvordan vi ville nyde hinanden.
“Åh, jeg er så fandens liderlig lige nu. Jeg vil nyde, vores forhold endnu mere, hvis du var min søn, og boede hos mig. Så kunne jeg kæle for dig, når du bl.a. skulle i seng, eller jeg kunne vaske din pik, stiv og hård, under bruseren, om morgen, inden du skulle i skole. Og jeg vil tigge, som en god mor, om at smage din sprøjtende kærlighed, i min mund” stod der bl.a. i hendes mails.
Min pik rejste sig med det samme. Et eller andet fangede min fantasi, som tændte bålet, i min mørkeste liderlighed. Jeg tog fat om min pik, og begyndte at onanere. Hendes ord og opfordring brændte sig ind i mit sind, og jeg kunne se det for mig –
“Kom, skat. Du må gerne sove inde hos mor i aften” sagde hun blidt, imens hun tog mig i hånden, og førte mig ind i hendes soveværelse. Hun hjalp mig af med tøjet, indtil jeg kun stod i underbukser. Hun så godt, at min drenge pik strittede i underbukserne, men hun reagerede ikke på det. Hun slukkede lyset, i mens jeg krøb ind under hendes duftene dyne. Hun tændte derefter, den lille lampe ved sengen, som lyste svagt op. Som det mest naturlige at gøre, smed hun tøjet foran mig.
Hendes moderlige nøgne krop kom til syne, og mine øjne blev helt tørre af at glo. Hun smed bh’en, så de tunge bryster, som jeg havde set på billederne, væltede ud i det frie. Tungt, smukt og moderlig hilste de, på mine øjne. Mor kiggede og smilede tilbage til mig. Hun lod trusserne være på, og krøb under dynen, og ind til min unge krop. Hendes kropsvarme, hendes duft, påvirkede min opstemte sanser.
Hun omfavnede mig, og hviskede forførende, “Kom ind til mor, skat. Så kan jeg nemlig nusse dig i søvn”. Helt automatisk, puttede jeg mig tættere ind til hende varme nøgne krop, med hovedet rettet mod hendes bryster. Hendes strittende brystvorter, kom mig i møde. “Du fortjener det bedste, skat. Lad mig være en rigtig god mor for dig… jeg ønsker dig kun det bedste…har brug, at du ved det” hviskede hun med kærlighed.
Hendes dejlige hånd listede ned, og fandt min stenhård pik, der allerede var klar til at sprøjte. Jeg tag fat om begge bryster, stor, tunge og forførende var de. Jeg førte min mund til den ene stive brystvorte og begyndte at sutte, så godt som jeg kunne. “Mmmm…” stønnede hun. “Du er mors dreng, ikke?” hviskede hun til mig. “Ja, mor” svarede jeg tilbage.
Imens jeg suttede og gramsede hendes bryster, løftede hun dynen væk fra min krop. “Jeg vil se din pik sprøjte, skat. Så vil du gør mor glad”. Hun kyssede mig på panden, og begyndte, at onanere min stive drenge pik hårdere og vildere. Jeg slap brystvorten for at kunne trække vejret. “Jeg kommer lige om lidt, mor” stønnede jeg. “Godt skat. Jeg vil se din liderlige pik sprøjte, så mors hånd bliver smurt ind i din sperm” hviskede hun kærligt tilbage.
Min pik sprøjtede voldsomt, mellem mine ben og ud på gulvet. Fandt mig selv siddende, foran computeren. Min krop rystede og jeg stønnede højlydt orgasmen ud i mit værelse, imens blodet dunkede i min pik og spermen sprøjtede.
Måske for højt, for min mor foér hen til mit værelse, og åbnede døren – “Hvad sker der!” og gjort store øjne. Mig siddende på min kontorstol, med min stive drenge pik i hånden, som dryppede med sperm ned på gulvet. Jeg var i chok, gloede på min mor som stod i døren, og hun gloede på mig.
Sekunder blev til timer af pinlighed. Min tanker og krop var lammet. Kunne ikke andet end at stirre på min mor. Det tog et stykke tid, før en af os sagde noget.
“Undskyld, skat. Jeg troede, at der skete dig noget” svarede hun beskedent, på min reaktion. Men hun trak sig ikke og lukkede heller ikke døren. Hun blev og gloede videre på mig. Ydmygende situation for os begge. Hvad fanden kommer hun her for, tænkte jeg. “Mor, skrid!” røg det arrigt ud af mig. Hun lukkede forsigtigt døren i og gik.
Fuck, fuck, fuck… min mor så, at jeg spillede pik! Jeg blev rasende, frustreret og følte mig ydmyget.
Et par minutter senere fik jeg endnu en mail, “Jeg gad godt, at se dig spille pik foran mig, imens jeg leger med mig selv. Min moderlige kusse er drive våd lige nu, min elskede dreng. Klar til at modtage din sperm. Har du også lyst?”
Jeg svarede ærligt tilbage “Min mor, har lige fanget mig i, at onanere til dine mails og billeder. Øv!”.
“Det skal du ikke tag så tungt, skat. Måske tænder hun selv på det. Gloede hun på din stive pik, for det ville jeg gøre?” svarede hun tilbage med en smiley.
“Ja. Hun blev ved med at glo på mig, indtil jeg bad hende om at skride. Men det ville være anderledes, hvis det var dig”, svarede jeg kort tilbage. Den ydmygende følelse, sad fast i mig, men der var noget i mit indre, hvor gløderne ikke var gået helt ud, men fortsat ulmede.
“Hvis jeg var din mor, ville jeg gå hen til dig, og slikke de sidste dråber af sperm, fra din dejlige pik. Forkæle dig med min mund, som alle mødre burde gøre, for deres drengebørn. Ligesom i den græske tid, hvor incest ikke var en skam, men en ret til nydelse. Min kusse er så våd nu. Har du lyst til at elske med mig, hvis jeg er en god mor, skat?”
“Ja, mor” skrev jeg hurtigt tilbage. Gløderne som ulmede blev straks til ild, i mit indre, og ilden blev meget hurtigt til et kæmpe bål. Tanken om, at få suttede pik… Jeg kunne se det for mig. Følte ikke længere skam, men liderlig i min uskyldige 15 årige drenge krop.
Men kun for et kort øjeblik.
Det bankede det på døren. “Må jeg komme ind?” spurgte min mor bag døren. Denne gang ventede hun på mit respons. Min stive pik var i bukserne og jeg var okay. “Ja, det er ok” svarede jeg tilbage til den lukkede dør.
Hun åbnede døren, og med en overvældende tone af ydmyghed sagde hun, “Du må meget undskylde… det vil ikke ske igen” begyndte hun at fortælle. “Det var ikke meningen.. men jeg havde ikke hørt dig på denne måde, fra dit værelse”. “Det er okay” forsvarede jeg.
Hun trådte ind i mit værelse, tændte lyset, og gik roligt hen til mig. Drejede forsigtigt min stol, så jeg sad lige foran hende. Af en eller anden grund, sad jeg nærmest lammet, ved synet af hende. Hun havde kun morgenkåben på denne gang. Halvåben ned til hendes mave, så hendes moderlige bryster var delvist synlige. Hun lænede sig hen over mig, og kyssede mig blidt på munden. “Undskyld, skat” hviskede hun. Hun rejste hovedet op, og kiggede hen på min computerskærm, så hun kunne se, hvad der stod skrevet.
Hendes ene bryst gled ud af morgenkåben, lige foran mine øjne, imens hun læste. Helt uskyldigt reagerede min pik i bukserne. Lidt efter rettede hun sig op, men lod brystet være synligt for mig. Jeg kunne genkende hendes bryst, slog det mig.
Hun kiggede ned på gulvet, og så spermen der lå, som jeg havde helt glemt at tørre op. Åh shit! Men af ren fortryllese over hendes tunge bryst, kunne jeg kun se på og følge hende, med mine øjne.
“Det er okay, min dreng. Nu skal mor nok tørre op efter dig” smilede hun med en kærlig tone, i hendes stemme. Lænede sig igen henover mig, og kyssede mig blidt på munden. “Er du mors dreng?” spurgte hun, med den kærlig tone. Hun fastholdt hendes blik, og borede hendes øjne ind i mine, imens hun lagde hendes ene hånd på bulen, i mine bukser. Jeg gik chok og kunne kun nikke. Magtesløs, chokeret, og på en måde ydmyget på en fandens liderlig måde.
Hun tog køkkenrullen, der stod ved min skærm, som normalt er gemt væk, og gik ned på alle fire for at fjerne min sperm på gulvet.
Hendes morgenkåbe krøb op over hendes store røv. Ingen trusser for at skjule, kunne jeg se. Jeg kunne ikke lade være med at stirre med åben mund. Hvad sker der lige foran mig?!! Tænkte jeg, men forvirret af min liderlighed. “Sikke meget du har sprøjtet, skat…..” afbryd mine tanker og smilede hun op til mig, før hun begyndte.
“Mmmm… Dejligt, at jeg kunne tænde dine lyster med mine mails” tænkte hun højt.
Hvad!
Hvad fanden!!! Var det mor, som jeg havde skrevet med over de sidste 6 måneder? Tankerne foér gennem min hjerne. Alle de intime mails vi havde skrevet til hinanden og billederne, som vi havde delt, løb forbi mine øjne, som én lang pornofilm. Fuck!
Først nu gik det op for mig, at baggrunden på alle hendes billeder, havde jeg set før. Billederne var taget i hendes soveværelse. Min pik slap tørsten for liderlighed, og pinligheden tog over. Fuck! Det hele gav mening nu. Hun måtte have været inde på min computer, og opdaget, at jeg havde en profil på denne porno site. Og så havde hun oprettet sin egen, og på den måde forført mig.
Hun rejste sig op, og smilede til mig som om. det vi havde gjort var det mest naturlige. Hendes morgenkåbe havde åbnet sig helt, så hendes kæmpe tunge bryster, og nøgne frodige krop kom til syne. Min pik begyndte at rører på sig igen, og blodet begyndte pumpe igennem min drengekrop. Hun kiggede på det spermfyldte papir, hun havde i hånden. “Sikke meget der er gået til spilde” sagde hun og smilede.
Jeg var igen fortryllet af hendes frodige nøgne bryster og hendes kælne stemme. Mine øjne tog elevatorturen oppe fra hendes bryster ned til hendes kusse.
Det lå tungt i luften, at min mor ville noget mere. Uskyldigt, reagerede min dybeste liderlighed, på hendes krop og situationen. Situationen var ikke længere pinlig, men altopslugende for mig. Mine øjne kunne ikke få nok, min krop dirrede af lyst, min drenge pik strittede som det kraftigste stål.
Tag mig nu, og sut min pik til jeg kommer. Voldtage mig, du må gerne, og lade mig sprøjter min sperm dybt op i din moderlige våde kusse! – Voldsomme dominerende tanker fóer igennem mig, med lynets hast.
“Mmm… Synes du, at jeg er en god mor?” spurgte hun med en forsigtig tone, i hendes kælne stemme, som afbryd mine tanker. Jeg nikkede tilbage. “Jeg går i bad nu. Du har 5 minutter til at bestemme dig, om du vil med eller ej” kom det drillende fra hende. Derefter kyssede hun mig. Hendes tunge pressede sig ind, og mødte livligt min, for en kort stund. Så jeg ingen chance havde for at svare hende.
Derefter efterlod hun mig med stiv pik, lyster, og hungrende efter mere. Da mor kom hen til døren, drejede hun hovedet hen mod mig. “Kan du holde på vores hemmelighed, skat?” spurgte min mor forsigtigt og slukkede lyset i mit værelse.
“Ja, mor” kunne jeg kun hviske, men ærligt, da jeg var helt opslugt af hende.
Hun lukkede roligt døren bag sig.
Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER







Jørgen
06/12/2015 kl 9:48
Det skønneste i verden er at kneppe med sin mor, jeg gjorde det da jeg var 18 år og mor var 46 år, det var vidunderligt.
BISGK
06/12/2015 kl 11:58 - som svar på Jørgen
lækkert at høre… beskriv din mor, hvis du vil dele 🙂
FunOne
25/11/2015 kl 23:34
O.M.G. Det er jo lige efter ” min egen fantasi ” den der fortælling.
Jeg har selv én drøm om at der måtte være én frækkert af én kvinde, som vil ha’ sex med én yngre fyr som mig ( 43 )
Hvis ja, skriv da på ken72sorensen@gmail.com
Jeg vil vente i spænding på fortsættelsen. Regner med at han går med i bad, og gennem knepper sin egen frække liderlige mor.
BISGK
26/11/2015 kl 16:57 - som svar på FunOne
Takker og held og lykke med din søgning
Laila
25/11/2015 kl 18:00
Puh, måtte bare ha utløsning.
BISGK
25/11/2015 kl 19:08 - som svar på Laila
Mmmm… dejligt at vide..
Anonym
29/11/2015 kl 6:24 - som svar på Laila
Osse her 😉 . sikke en ladning der kom 😉
Mette
25/11/2015 kl 16:03
Smukt 🙂
BISGK
25/11/2015 kl 19:09 - som svar på Mette
Mette: sæt flere ord på det – bliver nysgerrig på ordet “smukt” 🙂
Anonym
27/11/2015 kl 17:01 - som svar på BISGK
Meget smukt ?
BISGK
27/11/2015 kl 17:49 - som svar på
Tunge moderlige bryster med varm omsorg, skaber smukke fornemmelser 🙂
Tak.
Anid
27/11/2015 kl 9:02 - som svar på Mette
Hej Mette
Hvor gammel er du?
søgerteen
24/11/2015 kl 21:19
Lidt moderlig kærlighed er altid godt 🙂 Glæder mig til at høre om det bad 😉
BISGK
25/11/2015 kl 19:16 - som svar på søgerteen
Tak for opfodringen, og kan nævne, at jeg er i gang.
En bedstefar
25/11/2015 kl 21:42 - som svar på BISGK
Håber ikke det varer for længe – vandet skal ikke blive koldt!!
Kan næsten ikke vente på fortsættelsen …. 🙂 😉