- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
Min 11 årige lillesøster
Forfatter: John Cash
Mødommen
Jeg hedder John og var 15 år da denne historie udspillede sig, for snart 35 år siden.
Jeg var barnepige for min lillesøster, Susanne, på 11 år. Det var jeg hver onsdag, da vores forældre var til bankospil.
Jeg havde aldrig været i seng med en pige, jeg var for genert og klodset syntes jeg, så det var ved onani jeg fik dæmpet den seksuelle rumlen jeg konstant gik rundt med. Det var heldigt for mig at det kun var en skrøne, at man bliver blind af onani, for så kunne jeg helt sikker ikke se en hånd for mig.
Jeg sad på mit værelse og læste i en bog med seksuelle fantasier, det var før video og bladpornoens tid, så det var det stærkeste der kunne opdrives. Men i den alder kunne man blive ophidset af Daells Varehus´ undertøjssider. Jeg kunne mærke pikke blive stiv i mine korte bukser. Jeg trak den ud under buksebenet og gned rytmisk op og ned af skaftet på min lille 15 årige pik,. Den var kun 13 cm lang og jeg håbede meget den stadig kunne vokse lidt. (Jeg målte næsten dagligt efter)
Pludselig tog min lillesøster i døren. Jeg skyndte mig at lægge pikken på plads. Ind brasede Susanne. “Hvad laver du ?” spurgte hun. “Jeg læser, skrid ud af mit værelse!” hvæsede jeg. “Du skal passe mig, ellers siger jeg til mor, at jeg ikke må være her !” svarede hun. Min mor er en strid sur kælling, der næsten altid skældte ud, så det sidste jeg ville, var at have en af hendes verbale skideballer, så jeg sagde hun godt måtte blive. Jeg var rød i hovedet, og lidt stakåndet af onanien og over at min lillesøster næsten havde opdaget mig.
“Hvad læser du ?” Spurgte Susanne. “Det er en bog om sex” svarede jeg og blev endnu mere rød i hovedet. Samtidig dunkede pikken igen i bukserne, jeg var så opstemt, at jeg næsten ikke kunne tale . ” Hvad er sex ?” Spurgte Susanne. ” Det er når en mand og en dame boller !” svarede jeg. “Vil du læse højt for mig ?” sagde hun, og lagde sit hoved på skrå. På den måde fik hun altid sin vilje, om ikke andet så for at undgå at hun sladrer til mor.
Bogen bestod af 12 noveller, hvor jeg valgte at læse en om et par der bollede i et svømmebassin. Det var den bedste historie i bogen, som jeg havde læst mindst 50 gange. Siderne var helt plettede af vildfarende sædpletter, og nogle sider klistrede sammen, så de dårligt kunne skilles. Mens jeg læste højt om de to der bollede og slikkede på alle mulige (og umulige) måder, klemte jeg på pikken gennem bukserne. Jeg sad lidt skråt for min lillesøster og regnede ikke med at hun så det.
“Hvorfor klemmer du på din tissemand, John” sagde hun pludselig, midt i historien. “Det er noget voksne gør når de bliver liderlige. Min pik bliver stiv, lige som mandens i bogen !” sagde jeg med en grødet stemme. Susanne lagde hånden på mit bare lår og lænede sig frem for at se bedre. “Jeg kan ikke se den, prøv at tage den frem!” sagde Susanne med forventning i stemmen. Jeg var ved at sprænges af liderlighed. “Hvis du lover ikke at sige noget til mor!” stammede jeg. Samtidig tog jeg buksebenet til side så den indespærrede pik svippede ud og stod rank op i luften
Jeg løftede bogen op så den dækkede for mit ansigt, jeg turde ikke have øjenkontakt med lillesøster. Med højre hånd tog jeg om pikken og førte hånden ned, ganske langsomt, så det onanimishandlede pikhoved blottes. Da hovedet blottedes, fyldes det med blod, og svulmede til sin maksimale størrelse. ” Nøjjj hvor er den stor!” sagde Susanne beundrende. Det var lige de ord min vaklende selvtillid behøvede. Jeg lod bogen falde, og så min lillesøsters ansigt. Hun var egentlig ganske sød med sit lange lyse hår. Jeg blev modigere.
“Du må gerne prøve at røre den! ” sagde jeg. Hun førte langsomt sin hånd hen til pikken. Idet hun rørte den med fingrene gik der et elektrisk stød gennem min krop. Det var første gang en pige havde rørt ved mig. Jeg tog om hendes hånd og klemte, så hun fik greb om stammen. Jeg førte hendes hånd op og ned et par gange, det var for meget . Helt oppe fra nakkehårene kom orgasmen sivende, da den nåede nosserne, eksploderede jeg i en kæmpe udløsning. Spermen sprøjtede ud i tykke stråler, op i luften og ned på lillesøsters arm og ud over hendes fingre. Samtidig undertrykte jeg et brøl, min hals gurglede med mærkelige lyde. Susanne stirrede lamslået på scenariet.
Forskrækket hev hun hånden, som jeg stadig pressede om pikken, til sig. “Hvad var det !” gøs hun. Hvad havde jeg gjort ?. Hvis hun sladrede til mor lille jeg få så mange bank at jeg ikke ville kunne gå i en måned. “Det var bare en udløsning, det kan mænd godt lide at få!” svarede jeg. “Nå, det var da meget sjovt, ” Sagde hun. Jeg åndede lettet op så sladrede hun nok ikke.
Hun kiggede på sædklatterne på armen og på hånden. “Skal jeg slikke det af, lige som damen i bogen!” sagde hun pludselig. “Nej, det behøves du ikke, det gør man kun når man boller rigtigt!” løj jeg. Jeg var lidt på glatis, så jeg ville ikke presse mit held. Jeg tog mit lagen og tørrede sæden af i det. Det havde været brugt til det adskillige gange før, så kanten var helt stiv af indtørret sperm. Jeg lagde den stadig stive pik tilbage i bukserne. Dengang kunne jeg onanere mig selv til udløsning 5 gange på 10 minutter, og pikken var stadig stiv.
“Prøv at tag tøjet af!” sagde Susanne. “Kun hvis du også smider tøjet!” sagde jeg. Min ophidselse vendte straks tilbage. Jeg vidste godt at dette var forbudt, hun var jo kun lige fyldt 11 år, og hun var min søster. Man skulle tro at alt det blod der strømmer til pikken, kun kommer fra hjernen. Jeg følte mig som i en rus, kunne ikke tænke på det forkerte vi gjorde. Som i trance rejste jeg mig og smed min T-shirt og korte bukser. Underbukserne var spilet ud af pikken så da jeg rev dem af svippede pikken op og ramte mit maveskind med et sjask. Susanne grinede, og begyndte også at smide tøjet, først blusen, hun havde ikke noget under, og det var heller ikke nødvendigt. Hendes bryster var ikke begyndt at udvikle sig, så hun var fladt som et drengebryst.
Jeg tog om min lille drengepik og begyndte at trække forhuden frem og tilbage. “Vent med at sprøjte til jeg har fået tøjet af!” kommanderede min 11 årige lillesøster, hun var allerede lidt erfaren, og vidste hvad der kunne ske hvis jeg fortsatte. Hun hoppede ud af nederdelen, og smed de korte hvide sokker.
Så stod hun der i sine hvide bomuldsunderbukser og kiggede op på mig. “Smid det hele, lige som mig” sagde jeg, med fasthed i stemmen, men uden at skræmme hende. Hun vendte ryggen til mig og trak bukserne ned. Jeg kunne se hendes lille numsehul, og revnen mellem hendes ben da hun bukkede sig. Mine ben var som gèle, og jeg svajede lidt, Mit første kig på en rigtig fisse. Jeg greb hendes skuldre og vendte hende om. Vi så hinanden i øjnene. Susanne slog øjnene ned først, men så så hun bare ned på min stive pik. Hun fniste, og holdt begge hænder op for munden. “Kom, sæt dig på sengen” sagde jeg blidt, og skubbede hende blidt baglæns, så hun faldt ned på sengen. Hun faldt med spredte ben, så jeg lige nåede at få et glimt af hendes åbne fisse.
Jeg stirrede på den lille blege krop. Hun vejede højst 25 kilo. “Må jeg prøve at slikke dig, som de gjorde i bogen?” hviskede jeg hæs, næsten uhørlig. “Ja det må du godt, bare det ikke gør ondt!” svarede hun lavt, og drejede hovedet til siden, så ansigtet var skjult i min dyne. Jeg faldt på knæ og tog om hendes tynde lår og skilte dem.
Lige foran mig åbnede hendes 11 årige lille fisse sig for mit blik. Der var ikke antydning af hverken dun eller hår. Med fingrene skilte jeg skamlæberne ad. Jeg anede ikke hvordan man slikker, så jeg stirrede på min første fisse, så øjnene var ved at trille ud. Jeg prøvede forsigtigt at slikke omkring hullet. Det var tørt og varmt. Susanne reagerede med at presse lårene sammen om mit hoved. Hvad betød det, kunne hun lide det ?. Jeg slikkede videre og fugtede hullet med spyt. Så prøvede jeg at finde hendes lille clitoris. Den havde jeg læst at man skulle slikke. Jeg slikkede rundt i hele skødet på min lillesøster, men jeg kunne ikke finde noget der bare antydede en knop, så jeg trak hovedet lidt tilbage for at kigge i stedet. Jeg så på det nu fugtige skedeindgang, lidt over den kunne jeg se urinhullet, med en lille hudlap over. Var det mon den ?
Jeg prøvede at slikke på den, men Susanne reagerede ikke. Forsigtig rørte jeg fissen med en finger, stadig ikke nogen reaktion. Langsomt stak jeg fingeren ind. Et par centimeter oppe stødte jeg på modstand. Det var lige som at prikke til en ballon. En elastisk spærring, hindrede mig i at stikke fingeren højere op i min lillesøster. Jeg lod fingeren kredse lidt rundt i hullet. Det føltes som om der var et lille hul i spærringen. Jeg pressede fingeren mod hullet og øgede trykket. Pludselig sprang hinden, min finger gik i, helt til knoen. Susanne skreg, farede og løb grædende ud på toilettet. Jeg så på lagenet, DER VAR BLOD PÅ DET !!!!!!.
Min finger var også rød. “Åh nej, hvad har jeg dog gjort!” tænkte jeg. Vore forældre kommer hjem om en halv time, og Susanne skal være i seng før de kommer hjem. Jeg bankede på badeværelsesdøren, men Susanne ville ikke lukke op. Endelig åbnede hun: Hendes øjne var røde af gråd. Hun havde vasket sig, og blødningen var stoppet. Jeg gav hende nattøj på og lagde hende i seng. Da vore forældre kom hjem havde jeg fået hende til at love ikke at sige noget. Det kostede mig 3 singleplader, og jeg måtte love hende at hun altid måtte komme ind på mit værelse. Så gik jeg ud, hilste på mine forældre, de havde ikke vundet noget, så mor var pissesur.
–
Den første gang.
Min lillesøster på 11 år, sladrede aldrig til vores forældre om at jeg havde taget hendes mødom med en finger. Tværtimod kom hun efterfølgende tit ind på mit værelse når vi var alene og snakkede. Vi talte ikke om sex, men det var alligevel hyggeligt at have hende på besøg, og jeg turde heller ikke smide hende ud, da det var en del af aftalen for at hun ikke sladrede, at hun måtte komme på mit værelse.
Et par måneder efter episoden, de jeg igen passede hende, kom hun ind på mit værelse, hun bankede ikke på, så hun kunne ikke undgå at se at jeg igen sad og læste i min pornobog. Hun smilte til mig og smed sig på sengen. Hun havde kun sin Ole Lukøje pyjamas på. Hun så rigtig sød og dejlig ud. Jeg havde de sidste 2 måneder altid tænkt på vores petting, når jeg onanerede, og nu lå hun igen på min seng og så så sød og uskyldig ud.
“Vil du læse højt for mig igen ?” spurgte hun uskyldigt. “Nej!” sagde jeg og rejste mig og gik hen til hende. Hun rullede om på ryggen, og jeg pressede mine læber mod hendes. Jeg stak tungen ud, og tvang hende til at åbne munden. Først var hun lidt uvillig, men så åbnede hun munden, og min tunge gik på opdagelse i hendes mund. Lidt efter gjorde hun gengæld, og stak sin lille tunge ind i min mund. Min pik der i forvejen var stiv, dunkede i bukserne. Pludselig kom jeg i en ufrivillig udløsning. Sæden pumpede ud i mine bukser i lange sprøjt. Jeg stønnede, men ville ikke stoppe tungekysset. Jeg kælede samtidig på Susannes bryst. Hendes flade brystkasse steg op og ned, mens hun trak vejret i korte stød. Hendes brystvorter blev stive. Og jeg nulrede dem mellem fingrene gennem stoffet.
Susanne drejede hovedet væk og sagde ” Tag tøjet af, storebror!”. Jeg var lidt flov, da jeg jo lige havde spermet i bukserne, men jeg var også så liderlig og ophidset at jeg rejste mig og på fem sekunder havde jeg smidt al tøjet foran min lillesøster. “Har du sprøjtet ?” spurgte hun med lidt skuffelse i stemmen, idet hun så på den sædindsmurte pik. “Jeg ville godt se det igen, det var så dejligt !” .”Ja, det har jeg, men jeg kan godt igen” svarede jeg flovt. Susanne satte sig op foran mig og rakte ud efter min stadig stive pik. Spermen gjorde pikken blank og våd. På spidsen sad stadig en klat sæd. Hun tog om skaftet og hørte forhuden frem så sæden gled ned på hendes tommelfinger.
Hun slap grebet og førte fingeren op i munden, og slikkede sæden af. ” Det smager da meget godt, bare lidt salt ! ” sagde hun. Susanne tog igen om roden, og begyndte at onanere mig. Jeg tog om hendes hoved, der var lige ud for pikken, og pressede det mod mig. Hun åbnede villigt munden, og mit lilla opsvulmede pikhoved gled langsomt ind i min lillesøsters mund. Selv om min pik ikke var særlig stor, kunne hun kun lige have hovedet i munden. Hun suttede på pikken som var det en slikkepind. Snart kildrede i nosserne og en ladning sæd pressede sig ind i munden på Susanne. Al spermen kunne ikke være i hendes mund, så det løb ud af mundvigene og ned på hendes natkjole. Da jeg trak pikken ud, lukkede hun munden og sank resten.
Hun løftede op i natkjolen og tørrede sig om munden. ” Ummm, det var dejligt, det kildede helt ned i min tissekone!” sagde hun. Jeg satte mig ved siden af hende, og lagde armene om hende. “Du må aldrig fortælle hvad vi har gjort til nogen, jeg kommer bare i fængsel !” sagde jeg. Hun så forskrækket op på mig. “Fængsel ! Kan du komme i fængsel for det, jeg gjorde det jo frivilligt, jeg lover at det er vores hemmelighed, jeg siger det ikke til nogen”.
Hun så ned på sin sædklattede natkjole. “Jeg må hellere tage den af, så jeg kan vaske pletterne af, ellers opdager mor det måske !” sagde hun, og rejste sig og trak natkjolen op over hovedet. Jeg stirrede, hun havde ikke trusser på, og da hun smed natkjolen, stod hun splitternøgen foran mig. Jeg rakte frem og trak hende ned over mig, så jeg lå på ryggen med lillesøster oven på mig. Min pik, der stadig var stiv, klemte sig op mellem lårene på Susanne. Hun spredte benene så pikken kunne gnide mod hendes skød.
Susanne kyssede mig blidt på læberne. Hun kiggede på mig. “Skal vi prøve det rigtigt? ” hviskede hun. Jeg stivnede, hvad sagde hun, ville hun kneppe rigtigt. Min pik fyldtes med blod, så den pressede mod hendes underliv. “Ja!” fik jeg fremstammet. “Susanne løftede røven lidt, så pikhovedet kom ud for hendes lille skedeindgang. Da jeg stak en finger op i hende kunne den dårlig komme op, hvad nu, min pik var dobbelt så tyk, og jeg havde ikke slikket hende så hun var fugtig, kunne det lade sig gøre ?. Langsomt sænkede hun underkroppen ned over pikken, hovedet gled en centimeter op, hun var våd og varm, hun kunne altså godt blive rigtig ophidset. Susanne rejste sig på knæ, samtidig pressede hun på, og pikken gled for første gang op i hende, hun lænede sig bagover og kastede hovedet tilbage. Jeg kiggede på min pik, der langsomt forsvandt op i min lillesøsters skede.
Hun begyndte at ride op og ned, men det var for langsomt for mig. Jeg tog et hårdt greb om hendes hofter og førte hende op og net i et rasende tempo. Udløsningen pressede sig på, men jeg stoppede ikke. Sæden sprøjtede op i lillesøsters skede, blandede sig med kussesafterne og væltede ud ved skedeindgangen, hver gang jeg stødte i bund. Jeg blev ved, for tredje gang kom jeg, men denne gang rykkede det kun et par gange, så var jeg færdig. Tre udløsninger havde jeg fået, og selv om jeg plejer et kunne onanere fem gange i træk, var jeg nu færdig. Lillesøster lagde sig ned på mit bryst, og vi lå ganske stille uden at røre os. Efter et par minutter, gled min slatne fedtede fik ud af hendes lille 11 årige skede.
Pludselig gik hoveddøren op. Åh nej , er klokken allerede 10, “DET ER MOR OG FAR, SKYND DIG UD PÅ TOILETTET !!!!!” råbte jeg med panik i stemmen, min pik krøb sammen til to centimeter, angstens kuldegysninger skyllede gennem min krop. Susanne greb sin natkjole op løb ud på toilettet, hvor hun lukkede døren, men hun lukkede ikke døren til mit værelse, som lå for enden af gangen. Da mor trådte ind i gangen, så hun mig nøgen gennem den åbne dør. “Hvad satan dreng, ONANERER DU ?????” Hun så på min fedtede sæddryppende pik.
Hun styrtede gennem gangen, og ned til mig. Hun hev mig ned over knæerne og gav mig en røvfuld i min bare numse. Da hun var færdig rejste hun sig. “Hvad er det for en bog der ligger der?” spurgte hun rasende, og tog min bog på bordet. “Det er en jeg har lånt !” stammede jeg.!” Mor vendte sig og stak mig en syngende lussing så det kimede i hovedet på mig i 14 dage. Hun stormede ud af værelset og smækkede døren. I det samme kom Susanne ud fra badeværelset. Mor råbte “Hvorfor er du ikke i seng, tøs ?”. “Jeg skulle op og tisse !” sagde Susanne, og jeg kunne høre døren til hendes værelse blive lukket, og der blev igen ro i huset. Skamfuld krøb jeg ned under dynen, gennembanket, men alligevel lettet over at mor ikke havde grebet mig med pikken oppe i lillesøster. Føj for helvede, hvor er min mor en led, dum kælling.
–
Far og min bog.
Efter den dag, holdt min lillesøster og jeg lidt afstand, vi var dybt chokeret over at vi næsten var blevet afsløret mens vi bollede. Vi talte kun lidt op episoden, men vi kiggede ofte på hinanden, på en måde søskende måske ikke burde.
Normalt er Susanne til ridning hver tirsdag eftermiddag, og jeg går til spejder. Men denne tirsdag var det aflyst for os begge. Min mor gjorde rent privat (sort) til klokken 18. Så vi var alene hjemme.
Vi sad på hvert vores værelse og læste, jeg savnede min bog. Ved tre tiden hørte vi far komme hjem. Ingen af os forlod værelset. Der gik en halv time, så åbnede Susanne forsigtig døre ind til mit værelse og smuttede lydløst ind. “Hvad laver du ?” spurgte jeg. “Kom med og se hvad far laver!!!!” fniste lillesøster.
Vi sneg os hen ad gangen til stuedøren, der stod et par centimeter på klem. Jeg spejdede ind ad sprækken. Jeg var ved at håbe højt, da jeg så hvad han lavede. Han sad i sin store lænestol og læste i MIN bog !!!!. Men det var ikke det værste, hans sorte DSB bukser lå sirligt sammenfoldet i pressefolderne på bordet, hans underbukser ved siden af, samt et stort stykke toiletpapir. Han holdt bogen med venstre hånd mens hans højre hånd hamrede op og ned på pikken. Han havde en ordentlig møbelbanker, mindst 20 centimeter. Jeg tænkte straks, at så var der håb for mig, hvis jeg havde arvet min fars udstyr.
Selv om jeg ikke mente jeg var bøsse, fik synet mig alligevel til at blive liderlig, pikken begyndte at rejse sig, det gjorde ondt, for den kunne ikke komme op, på grund af underbukserne. Jeg stak en hånd i lommen og fik rettet kalorius ud. Tænk at en voksen mand onanerer, jeg troede kun det var børn, før de fik en kæreste og blev gift, der gjorde det. Jeg havde tit bedt til gud, om at hvis jeg fik lov til at bolle en pige, ville jeg aldrig onanere mere. Susanne trak i mig, hun ville også se. Jeg gik lidt tilbage så hun kunne komme foran mig, jeg lænede mig ind over søster, så vi begge kunne se.
Far hamrede op og ned på den tykke pølse, kun afbrudt, når han skulle vende siden i min bog. Hvorfor havde mor givet den til ham ?. Pludselig mærkede jeg Susannes hånd på bulen i bukserne, hun klemte og slap, klemt og slap, hele tiden, det var skønt, men jeg kunne ikke tage blikket fra far. Pludselig øgede han tempoet, han slap bogen og lukkede øjnene. En kæmpe stråle sæd sprøjtede ud af hans urinrør, mindst en meter op i luften. Sædklatterne ramte både på bordet og på gulvtæppet. En lille klat ramte de sorte bukser.
Vi skyndte os at liste ind på mit værelse, godt gulvet ikke knirkede. Vi var ved at fnise os selv ihjel, det var simpel hen så komisk. “Sikken en stor pik far har, er det normalt at den er så stor ?” spurgte Susanne. “Jeg tror hans er lidt større end normalt !” sagde jeg lidt skuffet, hun havde jo syntes at min lille drengepik var stor. “Jeg er sikker på et din bliver større når du bliver voksen !” sagde lillesøster. “Ja selvfølgelig!” svarede jeg, med selvtilliden genoprettet. Susanne havde en sans for at sige hvad man gerne ville høre.
Far måtte have hørt os, for han bankede på, og da jeg svarede åbnede han døren. “Hvad Søren, er I hjemme i dag ?”. Han var igen påklædt i sin sorte DSB uniform, som han var så stolt af. “Ja både spejder og ridning er aflyst, der er sygdom!” svarede jeg. “Nå, men jeg er ude i garagen!” sagde far. “Hvad er det for en plet på dine bukser, far ?” spurgte Susanne. Far kiggede ned. På højre lår var der en mælkehvid plet, der lignede en snotklat. Far blev kobberrød i hovedet. “Det ved jeg ikke !” sagde han og trak hurtigt døren i. Det var helt sikker, han ikke ville kigge ind til os de næste par timer. Vi rullede rundt i sengen af grin, vi omfavnede hinanden, mens vi bildte os selv ind at vi bare brydes. Jeg kan godt forstå han måtte spille den af, med den kone.
–
Nysgerrig.
Da vi blev trætte, lå vi lidt i stilhed i hinandens arme. Jeg havde stadig stiv pik, og jeg brugte den til at tænke med, hjernen er koblet fra, når man er 15 år, og trænger til en udløsning. “Må jeg kigge på din fisse ?” spurgte jeg lillesøster med grødet stemme. “Hvorfor ?” svarede hun hurtigt, med sin frække lyse stemme. “Når jeg en gang får en kæreste, vil jeg gerne vise at jeg ved noget om piger !” svarede jeg lavt. “Ok men så lås din dør, tænk hvis far kommer.”. Jeg for op og låste døren. Susanne var allerede ved at smide trusserne. Jeg hjalp med at trække den ned over ankelsokkerne. Hun lagde sig ned på min seng med blottet underliv. Jeg tog min hovedpude og foldede den en gang. “Løft enden!” kommanderede jeg selvsikkert. Hun løftede sin lille numse, og jeg anbragte puden under hende, så hedes skød var helt blottet. “Spred benene, og lig stille ! ” sagde jeg, idet jeg lagde hænderne på hendes knæ og åbnede hendes skød.
Jeg sad i benenden af sengen, med udsigt til hendes herligheder. Jeg førte hænderne langs med inderlårerne til hendes skød, samtidig med at jeg pressede udad, så hun ikke kunne samle benene. Øjnene filmede hvert sekund, jeg måtte ikke glemme en eneste detalje, dette var en chance for livet, det var ikke sikkert min lillesøster var med på den igen. Hendes hårløse fisse stod let åben, Huden inden for skamlæberne var let lyserød mod hendes i øvrigt hvide hud. En let fugtighed anes ved skedeindgangen. Under skeden lagde jeg for første gang mærke til hendes lille numsehul. Jeg blev lidt forskrækket over at jeg syntes det var interessant, dengang havde alle drenge lidt homofobi. Det var en lille roset af rynkede ringmuskler, med et svagt solbrændt skær. Jeg kan huske at jeg syntes det var mærkeligt at indgangen var brunlig, når jeg vidste at hun havde været i bad, da hun kom hjem fra skole. Jeg rørte numsehullet svagt med min pegefinger.
Straks trak det sig sammen, og udvidede sig igen, som følehornene på en snegl. Det var meget spændende at se, men det vigtigste var at finde clitoris, som jeg jo havde læst, var så vigtigt, hvis pigen skulle have noget ud af at bolle. Jeg skilte de yderste skamlæber ad med begge tommelfingre, så der var helt åbent. En dråbe saft fra skeden løb ned ad mellemkødet. Susanne syntes åbenbart at det var rart at blive begloet på denne måde. Jeg kunne se urinhullet og ifølge en bog jeg havde lånt på biblioteket, skulle clitten være lige over dette. Jeg kunne ikke se den, så jeg følte forsigtig efter med en finger. Pludselig sagde Susanne: “Ja?Det er dejligt, kør fingeren rundt!” Jeg måtte have fundet stedet, så jeg trykkede hårdt med fingeren og kørte den rundt. “Avvv?.det er for hårdt, gør det blødt, prøv med tungen!!!!!” Forskrækket flyttede jeg fingeren. Jeg troede jeg gjorde det godt, jeg havde meget at lære. Så satte jeg tungen på, hvor jeg mente clitten burde være, efter min nyligt vunden erfaring. Lillesøster stønnede svagt, da min tunge slikkede stedet, og nu kunne jeg mærke en svag antydning af en hævelse, en knop mindre end en ært. Jeg masserede knoppen intens med tungen. Yes, nu ved jeg også hvor clitoris er, og troede jeg nu vidste alt hvad der er værd at vide om kvinder. Pludselig vred Susanne sig og undertrykte et skrig, hun piskede underlivet op og ned i kneppebevægelser, så min tunge farede som en pensel, fra clitten til numsehullet.
Igen pressede hun lårene sammen om mit hoved, så Far kunne stå og råbe på værelset, uden at jeg kunne høre det. Så slappede hun af, og jeg rejste mig, og så på hendes lille spinkle pigekrop på 25 kilo. Hun havde fået sin første rigtige orgasme, og det var mig, hendes bror på 15 år der havde givet hende den, Jeg var stolt som en pave, nu kunne jeg selvsikker score alle pigerne i klassen. (troede jeg).
“Nu er det min tur til at se på din !” sagde Susanne pludselig. Nå ja, tænkte jeg, hun er vel lige så nysgerrig som jeg var. Jeg hoppede ud af bukserne og lagde mig på samme måde som hun havde ligget, med enden højt løftet på puden, og benene spredt, så hun kunne se alt. Men jeg krammede desuden dynen sammen, og lagde den under hovedet, så jeg kunne se hvad hun lavede. Der var over hovedet ikke mere generthed tilbage mellem os. Susanne lagde sig, som jeg havde ligget, mellem mine ben, hvor pikken strittede lige op i luften, Den vippede mod maven for hvert pulsslag, så stiv og blodfyldt var den. Hun så først lidt på den pulserende pik.
Jeg havde lidt hårvækst over pikroden, resten var næppe mere end dun. Hun tog om den hårløse pung og masserede de to kugler blidt.” Du må ikke klemme dem for hårdt !” formanede jeg. Hun tog ikke notis af mig, og fortsatte med at massere dem blidt. Hun lagde sig ned og suttede på kuglerne, hun sugede først den ene ind i munden, så begge to. “Hvor har du lært det ?” Stønnede jeg. “Jeg har læst det i din bog, den ligger i fars natskuffe !” sagde hun, efter at havde spyttet kuglerne ud. Satans, hold dog din kæft, tænkte jeg om mig selv. Hun fortsatte med sin undersøgelse, og løftede op i pungen. Hun kiggede op og så mig i øjnene. Så følte jeg et skarp stik i røven. HUN HAVDE STUKKET FINGEREN OP I RØVEN PÅ MIG!!!!!!! .
Jeg var for chokeret til at sige noget, ikke engang AV. Hun pressede fingeren i bund i en bevægelse, helt uden fedtstof eller andet smørelse. Det gjorde utroligt ondt, men ikke værre end en røvfuld af Mor. Min lillesøster kørte fingeren ud og ind i langsomme bevægelser. “Du bliver nødt til at spytte på fingeren først, ellers gør det for ondt !” jamrede jeg. Mens jeg så på min lillesøster, med smerte i øjnene, trak hun fingeren ud, proppede den i munden og sovsede den ind i spyt og jagede den tilbage i røvhullet. Nu gik det lettere, nu var det pludselig en vellyst der skyllede gennem kroppen. Susannes frie hånd greb om mit stive pikskaft.
Og mens hun fingerkneppede mig i røven, onanerede hun min pik. Jeg kunne ikke holde udløsningen tilbage mere. Spermen rullede i nosserne og væltede ud af pikhovedet. Det første strint ramte væggen bag mig. Hurtigt trak Susanne sig frem og tog pikhovedet i munden. Denne gang slugte hun det hele. Hver gang jeg sprøjtede, lavede hun synkebevægelser. Da jeg var færdig, var det kun klatten på væggen, der viste art jeg havde sprøjtet. Som intet var hændt, rejste min lillesøster sig og tog sine trusser på igen, og forlod værelset. Jeg lå ti minutter og sundede mig, før jeg måtte onanere mig selv til en udløsning igen, ellers fik jeg aldrig pikken tilbage i bukserne.
–
Susanne og far
Susanne fortalte mig følgende om aftenen:
Da jeg forlod dit værelse, gik jeg ud i garagen til Far. Han var stadig lidt rød i hovedet. Pletten på bukserne havde han forsøgt at vaske af med vand, med det resultat, at det tykke bomuldsstof, som uniformsbukserne var lavet af, var helt krøllet, og pletten større. “Skal jeg stryge dine bukser, så mor ikke bliver sur, når hun kommer hjem “? Spurgte jeg far. “Ja, lad os slippe for at høre på den sure kælling !” svarede far, og løsnede livremmen. “”Nu skal jeg hjælpe dig, far !” sagde Susanne og trak lynlåsen ned. Far blev lidt forskrækket, men forhindrede det ikke.
Hun trak bukserne ned om knæene, og lå næsten på knæ foran far. Hun kunne de den store bule i bukserne, og mens hun baksede med bukserne, bevægede bulen sig. Far steg ud af bukserne. Jeg blev siddende og kiggede på bulen, der blev større og større i små ryk. Pludselig greb far mig i armhulerne, og løftede mig op så hans ansigt var ud for mit.
“Så du hvad der skete i stuen for en times tid siden!” spurgte han. Hans stemme var som altid, mild og rar. “Ja, men det var ikke med vilje !” svarede jeg med spag stemme. “Det gør ikke noget, bare du ikke siger noget til mor !”. “Det gør jeg ikke !”svarede jeg og slog armene om fars hals og krammede ham længe. Jeg kunne mærke hans store brystkasse, og hans hjerte slå kraftigt. Far kyssede mig på halsen. Jeg drejede hovedet og han gav mig et langt kys på munden, længere end han nogen sinde havde gjort. “Undskyld!” hviskede far.
Hans ene hånd slap grebet om mit bryst, og søgte ned på mine balder. Han krammede dem, og fingrene søgte ind i revnen mellem balderne. Jeg pressede min tunge ind i fars mund, som jeg havde lært sammen min storebror. Far åbnede munden, og gengældte tungekysset. Hans hånd famlede mellem mine lår, og jeg spredte automatisk benene så han kunne komme til. Mine ben slyngedes om fars hofter, så han ikke skulle bære min vægt under armhulen, det gjorde også lidt ondt. Nu havde han begge hænder fri. Han æltede en endebalde i hver hånd, der var lige præcis en håndfuld til hver hånd.
Hans fingre krøb pludselig inden for underbuksebenet.
Hans berøring sendte en sitren gennem min krop. Med mig hængende på hofterne, gik far over i hjørnet af garagen. Han rev nogle havestolshynder ned på gulvet, bøjede sig ned og lagde mig blidt på dem. Ham så kæmpe stor ud, når jeg så på ham liggende. Han bøjede sig ned over mig, trak mine ben til siden, og lagde sig med hele sin vægt over mig. Jeg hev efter vejret. Pludselig stak han en hånd ned mellem benene og trak pikken ud af underbukserne. Han placerede pikhovedet ud for min skede, kun mine underbukser var imellem. Kan lavede et par samlejebevægelser. Hans ansigt var sammentrukket, som i smerte.
Hans hånd trak mine bukser lidt til side, og hans kæmpe voksne lem gned mod min skedeindgang. Hvad ville han dog gøre. Han pressede lidt på, og pikhovedet gled en centimeter op. Pludselig uden varsel, huggede han den tykke pik op i min skede. Jeg skreg af smerte. Far holdt en hånd over min mund. “Hold kæft, eller jeg fortæller mor, hvad du gør ved mig !” snerrede far. Jeg havde aldrig hørt far skælde ud før. Jeg bed smerten i mig og sagde ikke en lyd, mens han pumpede pikken ud og ind af mit lille hul. Det var godt at jeg stadig var fugtig i hullet efter min storerbrors slikketur, ellers er jeg sikker på at jeg var revnet.
Far pustede højere og højere. Jeg græd stille, ikke en lyd kom overe mine læber. Jeg mærkede fars tykke pik blive tykkere, han holdt pikken i bund, mens sæden pumpede ind i min skede. Han lå bagefter helt stille oven på mig, Han var ved at mase mig flad, så jeg næsten ikke kunne trække vejret. Hans tykke pik svandt i størrelse, og jeg følte den gled ud af skeden. Far rejste sig og lagde pikken tilbage i underbukserne. Han samlede sine bukser op fra gulvet, og smed dem hen til mig. “Se så at få ordnet de bukser, og ikke et ord til mor, eller jeg fortæller at det var dig der begyndte !” Sagde far, hans tonefald var igen blevet venligt. Jeg kunne ikke drømme om at sige det til mor, men han sagde jo ikke noget om at jer ikke måtte sige det til min storebror.
–
Spejderturen.
Nogle dage senere, sad Susanne og jeg igen på mit værelse. Vi snakkede om hendes oplevelse med far. Susanne spurgte mig, om det virkelig var rigtigt at jeg aldrig havde været sammen med nogen før. Jeg vidste ikke rigtigt hvad jeg skulle svare, men jeg var efterhånden helt fortrolig med min lillesøster, selv om hun bare var 12 år, så jeg besluttede at fortælle hende min hemmelighed. Jeg svarede at det var rigtigt, at jeg ikke havde været sammen med en pige før, men jeg havde prøvet med en mand. “HVAD!!!, EN MAND !!!!!?.. fortæl storebror !”.
Det var for 2 år siden, jeg var lige rykket op fra ulveunge til gul spejder. Vi skulle på lejr til Sjöderåsen i Sverige, og vi skulle cykle. Jeg havde alt for meget bagage med, og jeg var også den mindste af alle drengene, så jeg kom konstant bagefter. En leder der hed Lars, forbarmede sig over mig. Han tog det meste af min bagage, og trak og skubbede mig. Han var meget sød ved mig, og selv om han tit skubbede mig på enden, og fingrene trykkede mod revnen mellem balderne, anede jeg ikke, at der var noget seksuelt i det. Han smilede bare til mig, og jeg smilede taknemligt igen. Da vi var nået et godt stykke op i de svenske skove, var vi kommet håbløst bagud. Lars havde aftalt med de andre ledere, at vi bare kom, så snart vi kunne. Lars kendte vejen til lejrpladsen, for han havde været der et par gange før.
Vi besluttede at holde et hvil, så vi stod af cyklerne, og trak dem lidt ind i skoven. Der var en lille lysning, hvor solen skinnede igennem trækronerne.
Der lagde vi os, efter at Lars havde lagt sit regnslag ud som tæppe. “Er du også øm i røven?” spurgte Lars. “Ja, jeg er helt hudløs!” Svarede jeg, i henhold til sandheden. “Læg dig på maven, så skal jeg smøre dig ind i noget olie, så går det hurtigt over. “Jeg gjorde som han sagde, mens Lars hentede olien i sin cykeltaske. Da han kom tilbage, grinede han og sagde:” Du bliver altså nød til at smide bukserne, det hjælper ikke hvis det bliver smurt på dem.” Jeg var lidt genert, men Lars var jo 18 år og leder, så hans autoritet var svær at sætte sig op imod, og desuden, hvad skulle jeg have gjort hvis han ikke havde skubbet mig ?
Så jeg gjorde hvad der blev sagt, jeg lettede røven lidt, så jeg kunne løsne mit spejderbælte, med pung, kniv, årsmærker og vandremærkerne, som jeg var så stolt af. Så åbnede jeg knapperne i de korte khaki bukser. “Lad mig hjælpe!” sagde Lars, og trak mine bukser helt af. Det var lidt besværligt at få dem ud over de store vandrestøvler, jeg havde på. Lars trak min skjorte helt op til armhulerne. “Så kommer der ikke olie på skjorten!” sagde han. Solen varmede dejligt på min ryg, det var helt rart. Jeg blev lidt flov, da han trak mine underbukser af. Han hældte olien direkte ud på min ryg, det føltes lidt koldt, men hans store næver begyndte at massere mig. Han startede forsigtig med ryggen, men for hver cirkelbevægelse han lavede, kom han nærmere balderne. “Du er helt rød mellem balderne, nu skal jeg hjælpe dig !” sagde Lars, hans stemme rystede lidt. Hans hænder gled ned i revnen mellem mine balder og masserede områder omkring numsehullet og pungen. En varm fornemmelse skyllede gennem min krop, og det rykkede lidt i pikken, men jeg slappede helt af, så rejsningen udeblev.
Jeg var på det tidspunkt begyndt at opdage min seksualitet, og jeg onanerede allerede et par gange dagligt, hvis lejlighed bød sig.
Lars tog min skjorte og lagde ded op over mit hoved, så jeg ikke kunne se. “Nu skal du bare slappe helt af, syntes du ikke det er dejligt?”. “Jo, det er rart!” sagde jeg og lukkede øjnene.” Lars´ finger fortsatte med at bearbejde min numse. Hver gang hånden gled forbi numsehullet, pressede han en finger let mod ringmusklen, Han hældte mere olie på, direkte ned i revnen, og pludselig, uden modstand, gled hans finger lidt op i numsen på mig. Jeg stivnede et sekund , men slappede så af igen. Lars gav et suk fra sig og fortsatte opmuntret af min manglende modstand. Hans finger gled længere ind, forbi ringmusklen og helt op i min tarm. Jeg var glad for at mit hoved var dækket til, ellers var jeg nok blevet for flov, nu lå jeg og tog imod, som om jeg slet ikke var tilstede.
Jeg kunne mærke Lars rumstere lidt , mens han sad på mine ben. Hans finger gled rytmisk ind og ud af mit olieindsmurte numsehul. Pludselig mærkede jeg en ekstra finger i røven, Der var nu to fingre oppe i hullet. Det gjorde ondt et øjeblik, men vellysten var større, jeg sagde stadig intet, og Lars fortsatte. Han begyndte at hoppe lidt op og ned på mig. Hvad laver han, tænkte jeg. Nu ved jeg det, han har hevet sin pik frem, og onanerer med den ene hånd, og fingerknepper mit jomfruelige røvhul med den anden. Langsomt trak han fingrene ud af mit røvhul. Jeg blev helt skuffet, var han allerede færdig ?. Han lænede sig lidt frem, og jeg kunne mærke noget andet mellem mine balder, hvad gjorde han. Det var hans pik, og han var ved at presse den op i numsen på mig!!.
Jeg kunne mærke den var stor, mindst dobbelt så stor og tyk som min egen. Jeg prøvede at skyde røven lidt op, så han bedre kunne komme til, men han var for stor. “AUUUUHHHH, det gør ondt!”, jamrede jeg, og vred mig om på ryggen, Jeg så op på den rare Lars. Han så helt forfjamsket ud i ansigtet. Hans pik stod stiv ud i luften, glinsende med olie, som han havde smurt på , for at lette sin indtrængen i min lille drengenumse. “Undskyld, jeg skal aldrig gøre det igen, jeg syntes bare du er så sød !”. “Det gør ikke noget Lars, jeg syntes det var dejligt, lige indtil det gjorde ondt!”. “Kunne du li´ det ?” Spurgte Lars, stadig lidt bange og forvirret over situationen. “Må jeg prøve igen, hvis jeg lover at stoppe hvis det gør ondt ?” spurgte han, med sin nu normale myndige stemme, som enhver spejderdreng adlød. Som svar spredte jeg benene, og trak igen skjorten op over ansigtet. Hvis jeg ikke kiggede, var der måske slet ikke sket noget forkert.
Lars kom mere olie på hænderne, og stak de to fingre tilbage i mit numsehul, den anden hånd begyndte han at onanere min lille halvslappe drengepik. Der var kun ganske lidt hårvækst over min pikrod. Mine nosser var helt glatte, og dem klemte han nu på, så pikken blev stiv på rekordtid. Lars havde nu tre fingre oppe i mig. Han trykkede fingrene helt i bund, og ringmusklen havde nu vænnet sig til indtrængningen.
Fingrene røg ud, og blev erstattet af pikken. Han var meget blid. Pressede kun ganske langsomt og forsigtigt på. Pikhovedet gled halvt ind. Jeg kunne mærke pikkens pulsslag om min ringmuskel. Han øgede trykket, og gled pludselig ind, hovedet forsvandt op i min tarm, og Lars stønnede:” AAHHH? gør det meget ondt, skal jeg holde op. ???”. “Nej du må godt !” sagde jeg, og vidste det lød barnligt. Lars løftede mine ben så de hvilede på hans brede skuldre. Nu gjorde det overhovedet ikke ondt, Lars kørte nu pikken hurtigere og hurtigere ind i min tarm. Han stødte helt i bund hver gang. Hans nosser der var lange i sommervarmen, slaskede mod mine balder for hvert stød. Hans voldsomme bevægelser fik skjorten til at glide af mit ansigt, og jeg kunne nu se den tykke voksne mandepik suse ind og ud af mit røvhul. “Arrrrrggggggghhhhhhhh??” brølede Lars, og jeg kunne mærke hans sædsprøjt lang oppe i mit tarmsystem. Godt der ikke var en jæger i nærheden, for så havde han taget Lars´ brøl for en Elgkos, og så var det ikke en pik, men en ladning hagl, jeg havde fået i røven.
Lars trak sig ud, og jeg kunne mærke hans sæd og mine tarmsafter løbe ud af mit åbne røvhul. Han satte sig ned mellem mine ben og stirrede på min ende. Jeg havde ikke fået udløsning endnu, så Lars bøjede sig igen frem, denne gang helt hen over mig, og tog min pik i munden, Selv om den var stiv, slugte han den helt til roden, langsomt mundkneppede han mig, og efter få sekunder sprøjtede jeg ham i munden. Lars slap ikke pikken, han slugte hver en dråbe. Hans tunge slikkede først pikhovedet rent, efter at han havde klemt de sidste dråber ud af urinrøret. Så fortsatte han med at slikke skaftet, og han sluttede med at slikke mit røvhul rent for mine og hans egne safter. Det var godt det var salatolie Lars havde brugt, ellers måtte han da have fået en grim smag i munden
Efter den omgang, lå vi tavse på ryggen og kiggede op i sommerhimlen. Det var utrolig fredeligt at ligge der. Jeg var overhovedet ikke flov over hvad der var sket. Jeg vidste jeg ikke var bøsse, for jeg havde fantaseret om piger, mens jeg var blevet gennemkneppet. Alligevel lå jeg og tænkte på, hvordan det mon var at stikke min pik op i numsen på Lars.
Med den bemærkning stoppede jeg min fortælling til Lillesøster. “Fortæl videre, hvad skete der så ?” “Det kan jeg fortælle en anden gang ” svarede jeg, jeg var blevet helt opstemt af at fortælle, og Susanne var også varm af at høre på, men vores forældre var hjemme, så jeg ville gemme resten af historien til en anden gang, hvor jeg kunne drage fordel af situationen.
–
Numseleg.
Næste onsdag var vi igen alene, mens mor og far var til banko. Susanne kom, ind til mig, så snart de var gået. “Jeg syntes det var spændende at høre om din spejdertur !”. sagde lillesøster sødt. Hun sad på sengen med spredte ben, så jeg ikke kunne undgå at se at hun ikke havde trusser på. Jeg blev straks vild i varmen.
Jeg satte mig over ved side af hende. Jeg lagde hende ned og trak kjolen op så skødet var blottet. “Prøv at røre mig i numsen, lige som ham Lars gjorde ved dig ” sagde min frække lillesøster på 12 år. Hun havde sandelig lært meget på kort tid. Hun trak knæene op til brystet, så numsehulle var helt blottet, balderne var strammet helt op, så revnen næsten ikke var synlig. Hendes lille lyserøde numsehul vibrererede i spænding. Jeg trykkede forsigtig pegefingeren mod hullet, som åbnede sig lidt. Jeg masede på, og langsomt gled min pegefinger ind i endetarmen.
“Stop lidt, det føltes som om jeg skal skide !” sagde Susanne, jeg trak fingeren ud og Susanne rejste sig, smuttede ud af kjolen, og gik nøgen ud på badeværelset. Jeg smed hurtigt tøjet og fulgte efter. Susanne sad på toilettet og pressede. “Øv jeg kan ikke alligevel, det føltes nu som om jeg skulle !!”sagde Susanne. “Spred benene!” sagde jeg og lagde mig på knæ foran hende. Hun spredte villigt benene og lagde anklerne på mine skuldre.
Jeg havde frit udsyn til hendes kønsdele, og især røvhullet. Jeg suttede på min finger og kørte den op i numsehullet igen, da jeg trak den ud, var den brun !. “Ad hvor ulækker!” udbrød Susanne. “Vi må skylle din tarm ren!” foreslog jeg. Ved siden af toilettet var håndvaskens blandingsbatteri med tilhørende bruser. Jeg tog telefonbruseren og skruede bruserhovedet af. Så åbnede jeg for vandet og justerede varmen så det var håndvarm. “Rejs dig op og bøj dig forover !” kommanderede jeg. Hun lystrede, og jeg skyllede hendes ende med det lunkne vand.
Forsigtig pressede jeg slangen mod min lillesøsters numsehul. Vandet begyndte at løbe op i hendes tarm. Efter et par sekunder, trak jeg slangen tilbage. “Sæt dig og prøv at holde vandet inde et stykke tid! ” sagde jeg. “Nu kan jeg ikke holde mig mere !” sagde hun, samtidig med at hun pressede, så vandet og afføring væltede ned i toilettet. “Vi gør det et par gange mere, så er du helt ren !” foreslog jeg. Hun rejste sig villigt, og denne gang holdt jeg slangen for hendes numsehul, til vandet sprøjtede ud af sig selv. “Det er underligt at mærke vandet i tarmene !” sagde Susanne. “Det er egentlig en lækker fornemmelse.!” Efter yderligere et par skylninger kom der kun vand ud, og jeg kunne konstatere at hendes endetarm nu var skyllet helt ren. Jeg lukkede for vandet og gav hende et håndklæde.
Vi gik sammen ind på mit værelse, og Susanne lagde sig på ryggen på sengen. Hun tog min hovedpude og lagde under numsen, og spredte benene. Villigt lagde jeg mig mellem hendes ben, og slikkede hendes lille fisse. Tungen bevægede sig i små cirkelbevægelser fra clitoris ned til skedeindgangen, hvor jeg stak den så langt op i skeden, som det var muligt. Tungen søgte længere ned og fandt numsehullet. Det gav et lille gib i lillesøster, da tungen ramte midten af ringmusklen. Et lille støn fra hende, viste at hun kunne lide det, så opmuntret pressede jeg tungen lidt fremad, og jeg kunne mærke at Susanne pressede modsat, så min tunge gled ubesværet et par centimeter ind i tarmen. Da jeg ikke kunne få den længere op, begyndte jeg at kneppe hendes røvhul med tungen.
Susanne begyndte at stønne højlydt og vride underkroppen, så jeg måtte holde om hendes hofter, for ikke at blive smidt af. Hendes numsehul var nu så udvidet at jeg næsten ikke kunne mærke modstand, og tungen blev efterhånden øm, så jeg trak hovedet tilbage. “Nej.. du må ikke stoppe, jeg var lige ved at komme !” protesterede min 11 årige lillesøster. I stedet for tungen, pressede jeg så en finger op i numsen på hende. Den gled let og ubesværet i bund i et stød. Sikke et syn, jeg lå her med hele langefingeren oppe i endetarmen på min egen lillesøster, og hun kunne li´ det !. Jeg bevægede fingeren ud og ind som om jeg kneppede hende. Igen begyndte hun at ånde tungere.
Ved næste stød, rettede jeg pegefingeren ud, så den gled med op i enden. Susannes orgasme kom øjeblikkelig, med et hvin fra hendes spinkle stemme, skreg hun sin orgasme ud i værelset. Efter et par kramper, faldt hun sammen som en karklud, hun lå helt passiv. Hendes øjne var lukket, og munden var let åben, hun åndede tungt. Der var kun lidt modstand i hendes endetarm, hun slappede fuldkommen af, så ringmusklen slet ikke strammedes. Hurtigt trak jeg fingrene ud, og rejste mig op på knæ mellem hendes ben. Hovedpuden under hendes hofter, gjorde at hendes røvhul nu var lige ud for min pik, som havde strittet formålsløst ud i luften, lige siden lillesøster var kommet ind på mit værelse.
Jeg greb om skaftet af pikken og bøjede den nedad, så hovedet pressede mod numsehullet. Jeg lænede mig lidt fremover, og næsten uden modstand, gled min pik på plads i hendes lille endetarm. Hun slappede stadig så meget af, at hun næsten ikke ænsede hvad jeg gjorde. Hun klynkede lidt, og åbnede øjnene. “Er din pik oppe i min numse ?” spurgte hun vantro. Hendes øjne var nu på vid gab. Hun rejste sig på albuerne for at se min pik køre ind og ud af hendes endetarm. Selv om der kun var lidt spyt der smurte, gled jeg let ind og ud. Det føltes lidt som at onanere med en stram elastik om pikskaftet, hvor skeden mere stimulerede pikhovedet. Jeg var så trængede efter det lange forspil at sæden bare begyndte at vælte ud af pikken og op i hendes tarm. Igen og igen sprøjtede jeg min tykke hvide sperm op i hende, samtidig med at jeg kneppede vildere og vildere. Til sidst var jeg færdig, og den halvslappe pik faldt ud af hullet. Udmattet lod jeg mig falde ned ved siden af Susanne.
“Jeg kan godt forstå du kunne lide at få din spejderførers pik op i numsen, det er en dejlig fornemmelse! ” sagde hun, og rejste sig. Hun gav mig et søsterligt kys på kinden og forlod mit værelse. Jeg hørte hun rumsterede med bruseren ude på badeværelset, gad vide hvad hun lavede.
Da mor og far kom hjem en times tid senere, lå Susanne og sov, og jeg sad uskyldigt og læste lektier.
–
Susannes veninde.
Susanne havde en slyngveninde der hed Pia. Hun var et år ældre end Susanne, altså 12 år. Hun var lille og spinkel, lige som Susanne. En dag jeg kom hjem fra skole, hørte jeg dem grine og fnise fjollet inde på hendes værelse. Jeg gik ind til mig selv og læste lidt lektier, selv om jeg var ukoncentreret, jeg dagdrømte om, hvad jeg skulle lave af frække ting med min lillesøster, næste gang vi var alene.
Pludselig bankede det på døren, og ind kom Susanne og Pia. ” Må vi godt komme ind ?” spurgte Susanne. ” Ja selvfølgelig, sæt jer her på sofaen!” svarede jeg. Pigerne satte sig ved siden af hinanden. De kunne dårligt sige noget, så meget fniste de. “Er det rigtigt hvad Susanne fortæller om jer ?” spurgte Pia. Jeg blev helt rød i hovedet, havde Susanne sladret til Pia ? “Hvad har hun fortalt ?” sagde jeg lidt for højt og lidt for skingert, den dårlige samvittighed lyste ud af mig. Jeg så på Susanne, hun fniste ikke længere, og blikket var slået ned. HUN HAVDE SLADRET !!!!!. “Hun siger at i boller sammen !” fniste Pia. Det kunne ikke nytte at lyve, så jeg måtte prøve at finde ud af om Pia kunne holde tæt.
“Ja det er da rigtig nok, det er da meget normalt blandt søskende” løj jeg, og så overlegen ud. Pia var enebarn, så hun kunne jo ikke vide om det var sandt. ” Susanne krøb helt sammen i hjørnet af sofaen, hun fortrød nok at hun havde røbet vores hemmelighed. “Vil du prøve at bolle sammen med os”, Spurgte jeg Pia. Det var knald eller fald. “Jeg ved ikke om jeg tør, men det lyder så dejligt når Susanne fortæller om det !”.
Tag tøjet af, så kan du starte med at kigge på, og hvis du så vil, kan du være med, Susanne, smid tøjet !” beordrede jeg. “Jeg vil først se dig uden tøj, ellers tør jeg ikke! ” sagde Pia. Jeg blev modigere. “OK, så smider jeg tøjet først.” Jeg rejste mig og tog først min T-shirt af. Derefter smed jeg bukserne. Min pik var begyndt at røre på sig. Så trak jeg underbukserne ned. Pikken svippede op og ramte maveskindet med et klask. Det var meget ophidsende at smide tøjet foran de 2 piger. Min pik var ikke helt stiv endnu, den stod lige ud fra kroppen, det så egentlig ret åndsvagt ud. Pia gispede. “Hvor er den stor !!!” udbrød hun. Jeg satte mig ned ved siden af Pia og tog hendes hånd og førte den ned mellem mine ben. Hun gjorde lidt modstand, men nysgerrigheden var større end skrækken. Hun tog om skaftet og klemte forsigtigt og pikhovedet. Pikken var nu helt stiv, og hovedet var helt lilla og blod. Jeg førte hendes hånd ned til nosserne. “Prøv at klemme blidt på kuglerne” sagde jeg. Hun lystrede og udforskede min pik. “Hvor er den varm og hård, men er den ikke alt for stor, den kan da ikke være i din lillesøsters kusse” “sagde Pia mens hun fortsat stirrede hypnotiseret på mit lem. “Ork jo, der er pikke der er meget større end min. Min fars er mindst dobbelt så stor.!” pralede jeg. “Tag tøjet af Susanne, så viser vi Pia hvordan man boller” beordrede jeg Susanne, som stadig krøb lidt skræmt sammen i hjørnet af sofaen. Hun rejste sig og hoppede hurtigt ud af tøjet og lagde sig passivt på ryggen igen med lukkede øjne. Jeg spredte hendes ben. “Se nu godt efter hvad vi laver” sagde jeg til Pia, der rykkede sig lidt, så vi kunne komme til på sofaen.
Jeg lagde mig på knæ og slikkede Susanne på hendes hårløse fisse. Med hænderne spredte jeg skamlæberne, og stak tungen ind i skeden. Pia lænede sig frem for at se bedre. Hun ville have det hele med. Susannes fisse var allerede våd, så jeg stak prøvende en finger op i skeden. Den gled let og ubesværet op. Jeg fingerkneppede hende samtidig med at jeg slikkede kendes lille klit. Efter få minutter vred Susanne sig i sin første orgasme. Med små klynk og ryk i kroppen, fortalte hun at hun var kommet. Pia så til med åben mund. Jeg rejste mig og trak min lillesøster op at sidde. Hendes ansigt var lige ud for min pik. “Sut på den !”. Beordrede jeg hende. Hun havde stadig lukket øjnene, som om hun skammede sig over for sin veninde, der lige havde set hende vride sig i en orgasme. Hun åbnede munden lidt. Jeg tog om min pik og klemte den lidt ned så den var vandret, og pressede den langsomt ind i munden på Susanne.
Hun tog om skaftet med den ene hånd for ikke at falde bagover, og hun begyndte at mundkneppe mig. Jeg stod bare stille og tog imod. Åh hvor var det skønt at få suttet pikken af, mens Pia kiggede på. “Du må gerne smide tøjet Pia !” sagde jeg. Pia svarede ikke, rystede blot umærkelig på hovedet. Jeg kunne mærke at jeg ikke havde langt igen. Sæden begyndte at boble i nosserne Jeg tog pikken ud af lillesøsters mund og onanerede hurtigt. Sæden sprøjtede ud i tykke klatter og ramte Susanne i hovedet. Noget røg ind i hendes stadig åbne mund, og de sidste klatter ramte hendes næsten usynlige bryster. Med en finger skrabede hun spermen af ansigtet og slikkede den af.
Jeg stak igen pikken ind i hendes mund, og hun slikkede den lydigt ren for de sidste sædklatter. Så lagde hun sig ned igen, med hovedet ind mod væggen, som om hun sov.
“Vil du også prøve at slikke på min pik ?” spurgte jeg Pia. “Nej, jeg tør ikke endnu, kan den sprøjte igen, det så ret frækt ud ?”. “Ja, jeg kan flere gange i træk!” pralede jeg. Pikken var stadig stiv, og jeg nød synet af min 11 årige lillesøster, der krøb sammen på min sofa. Jeg havde ikke fået nok. Jeg trak hende i benene så hendes numse kom ud på kanten af sofaen. Jeg løftede op i hendes ben så hendes lille lyserøde skedeåbning blev synlig. Med den højre hånd styrede jeg pikhovedet ind mod skeden og øgede trykket så hovedet gled inden for. Pia gispede ! Hun lænede sig ind over Susanne så hun bedre kunne se. “Hvor er den stor, gør det ikke ondt Susanne ?”. Susanne svarede ikke, men begyndte at ånde tungere, og hun vrikkede med numsen for at bane vejen for min stive pik. Jeg pressede på, og langsomt forsvandt den ind i skeden på min lillesøster. Jeg begyndte at kneppe, med langsomme og dybe hug. Jeg trak pikken næste helt ud, så Pia kunne se det lilla hoved. Derefter pressede jeg den helt i bund, så skaftet var helt væk. Pludselig kunne jeg mærke at jeg ville sprøjte. Jeg ville ellers hav vist Pia nogle andre stillinger, og måske kneppet Susanne i røven, men jeg kunne ikke kolde udløsningen tilbage. Jeg trak pikken ud, og gned et par gange på skaftet.
Sæden sprøjtede ud i hovedet på Pia, der stadig lå hen over Susannes mave, for at få det hele med. Hun fik to klatter i hovedet, mere kunne jeg ikke presse ud. Pia tørrede ansigtet med bagsiden af hånden, så hun fik lidt på læberne. “Det smager salt !” konstaterede hun. Jeg var færdig, jeg kunne ikke mere, og min pik faldt hurtigt sammen til noget der lignede en regnorm. Vi tog tøj på i tavshed, og Susanne og Pia gik ud af døre. I døråbningen vendte Pia sig om og sagde “Næste gang vil jeg gerne være med !”.
Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER





SWO
19/06/2017 kl 11:47
God historie, det kunne have været sjovt, hvis du havde fået lov til at se din søster og hendes veninde tisse.