- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
Måske lidt kærlighed..? – 2
Hun blev lidt nervøs. Og startede med at tirre mit pikhovede ved at slikke langsomt på det
ADVARSEL: Incest – mindreårig
Forfatter: Kinkyboy
Læs første afsnit
Jeg vågnede om morgen, og så at Naja var væk, kan det har været en drøm? Jeg rejste mig i et suk. Og tog shorts og t-shirt på. Så gik jeg ud. Og så Naja sidde på gulvet. Og lege helt normalt. Jeg gik hen til hende.
“Skal vi ha noget morgenmad?” Hun sprang straks op.”JA!” Jeg greb fat om hendes hofter og løftede hende op til mig. Så gik jeg ud i køkkenet, hvor jeg satte hende på spisebordet. Det spisebordet jeg igår havde taget hendes mødom ved, hvis ikke det var en drøm. “Jeg vil har en franskbrød med nutella!” Sagde Naja.
“Ja så gerne frue.” Sagde jeg, og skar to franskbrøds skiver. Jeg fandt nutellaen. Og smurte hendes, så skar jeg den over og klappede den sammen. Jeg lagde den ved siden af hende. Og løftede hende ned. Så gav jeg hende et stykke papir og maden, jeg gik derefter hen og smurte min egen. Og gik så ind og satte mig i sofaen med hende. “Hvad skal vi så lave idag?” Spurgte jeg. “Bade bassing!” Sagde hun højt. Jeg nikkede. “Okay. Vi prøver.” Jeg spiste færdigt, og gik ud.
I skuret fandt jeg det gamle bade bassing. Som jeg tog ud. Og satte op på græsset. Så tændte jeg pumpen og gik ind. Naja løb straks ind på sit værelse. Og kom tilbage med en bikini. “Den vil jeg har på!” Sagde hun. Jeg nikkede. Hun stilte sig meed ryggen til mig. Og trak hun kjolen af. Og hev sine små trusser ned, derefetr tog hun bikini trusserne på. Og bagefter tog hun den lille bikini top på.
“Du skal binde!” Sagde hun. Jeg trak mig ned. Og bandt snoren blidt om hendes ryg. Hun fnisede og sagde tak. Så luntede hun ud. Og satte sig i sin sandkasse. Jeg tog badebukser ud, og gik ud. Naja sad stille og ventede. Jeg hentede vandslangen, og lagde den i bassinget. “Godt Naja. Løb hen og tænd, hun satte straks i løb. Og fik tændt vandet. Straks kom vandet strygende.
Hun løb tilbage og så ned i vandet, imens det bare sprøjtede ud. Hun fnisede. Og sprøjtede lidt op på mig. “NÅR!” Råbte jeg, og løftede hende straks over skulderen. “Nu skal du få!” Hun grinede højt. Så sprøjtede jeg lidt vand udover hendes mave. Hun grinede bare. Også lidt på hendes ben og hovede. Også satte jeg hende igen. “Så.” Grinede jeg. Hun fnisede. Så løb jeg op og slukkede slangen. Jeg løb ned og tog slangen op. Og smed den på græset. Så løftede jeg hende op i vandet. Og henetde hendes legetøj. Jeg kravlede op til hende, og lænede mig bare tilbage henover kanten, imens hun legede.
Lige pludseligt mærkede jeg en bevægelse nede ved mine badebukser. Og blev lidt tændt ved tanken om det måske var hende. Jeg åbnede øjnene der jeg mærkede et kys på min mund, og så lige ind på Naja. Det havde ikke været en drøm, jeg var sikker nu. Hun kyssede mig blidt på kinden. “Kan du huske i går?” Hviskede hun. Jeg så ned på hende. “Du lovede jeg var din.” Hviskede hun og kørte en finger ned langs min mave.
“Søde Naja.. Det her ender galt.. Helt galt.” Sagde jeg meget roligt. “Men! Det kan være vores hemmelighed!” Hun så bedene på mig, de øjne der trak mig ind i en trance, jeg kunne ikke sige nej til dem. Hun løftede sin egen krop lidt. Og trak uden besvær mine bade shorts af. Også dykkede hun, jeg stivnede. Der jeg var nervøs for hun druknede, men der jeg mærkede to små og stramme læber om min pik, gav jeg blot et suk af nydelse. Og kørte mig lidt hårdt ind i hendes mund.
Hun blev lidt nervøs. Og startede med at tirre mit pikhovede ved at slikke langsomt på det. Jeg stønnede voldsomt. Og havde lyst til at banke den langt ind. Men nej, hendes tempo.. Hun tog fat omkring roden, og trak hårdt op imod pikhovedet. Men hun stoppede lige inden hun ramte, og lod det følsomme pikhovede mærke vandet. Jeg sukkede af nydelse. Og af lyst. Jeg bevægede mig stille i hendes hånd. Hun havde styr på at storebror bestemte. Og hun lod mig gøre det, hun ville bare ikke gøre det for vildt.
Så tog hun lidt af den i munden, og kørte munden lidt frem og tilbage, denne bevægelse blev gentaget. Hendes små læber. Og hendes pirrende tunge var nok, i et ryk kom jeg ind i hendes mund, hun havde i går lært det ikke var så slemt. Og tog derfor bare imod. Der hun kom op kyssede hun mig på munden, og kravlede op på mit skød med et ben på hver side.
Så begyndte hun at gnide sig af imod mit lem, for at gøre mig stiv. Jeg stønnede bare svagt, og kkørte en hånd ned til hendes revne, hvor jeg stille kørte den henover skamlæberne. Hun nød det, og trak dig lidt ned imod min finger. Jeg kyssede hende i panden, og fortsatte de små bevægelser, ind og ud. Hun stønnede så højt at jeg troede hun snart ville besvime. Også kom hun, jeg fjernede stille min finger. Og løftede hende lidt over mig. Så tog jeg min efterhånden stive pik frem.
Jeg holdt mine læber på hendes pande, og slap den men jeg holdt hende oppe, så kun mit pikhovede havde et lille gemmested, Jeg holdt i hendes hofter, og lod hende meget langsomt glide ned af mig. Der hun røj ind, gik en djævel igenem mig. Jeg trak hende ned i en så stor bevægelse, at vandet bevægede sig, og hun kom med et stort gisp.
“IH!” Gispede hun, jeg kyssede hende i panden og begyndte at bevæge hende op og ned. “Åh.. Jonas.. Det er så.. Det er så.. Rart, du..du ÅHHH… Jeg elsk…elsker dig.” Hviskede hun. Og stønnede voldsomt.
“Åh.. Du er så stram min engel!” Sagde jeg rimeligt højt, jeg var væk i liderlighed. Og var klar til alt. Men ligenu, nød jeg hendes stramme fisse. Om mit lem. Forkert eller ej, jeg begyndte og stønne hæst. Og hun kyssede mig på halsen. I et kom hun, og skreg faktisk. Jeg kyssede hende hurtigt i min eneste refleks. Imens jeg stadig stønnede hæst. Og nød hendes stramme hul.
Jeg begyndte at komme med nogen ufrivilige lyde. Og i et kom jeg i en mega orgasme. Og med et kæmpe gisp. Hun greb fat omkring mit bryst der den første store klat sperm røj igenem hende, hun kyssede mig. Og slappede af op af mig, imens min orgasme og sperm. Forsvandt op i hende. Bagefter lagde vi bare i den stilling. Og nød trygheden.
“Jonas?” Sagde hun, og afbrød tavsheden. “Ja?” Svarede jeg. “Er vi kærester nu?” Jeg så kort væk. “Det kan vi da godt sige.” Sagde jeg og kyssede hende i panden. Hun smilede. Og så gik vi op af badet. Og ind i stuen. Hvor vi satte os og så en film, vi fik spaghetii til aften, og faldt i søvn sammen på sofaen.
Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER





Misskat
02/09/2016 kl 14:19
Alt for kort,men skide god.
Peter
11/09/2016 kl 17:31 - som svar på Misskat
Der holder jeg med dig Missekat, alt for kort
Håber der kommer noget mere
teenpeter666@lystig.dk