Frække gamle naboer – Del 2

”…det var så enden på min jomfruelighed, da morfar stak sin pik op i mig og kneppede mig til en ..”

advarsel

Forfatter: Den gamle Bifyr

Læs første afsnit

Vi havde aftalt at jeg skulle komme kl. 19.00 og nu gik jeg bare spændt og ventede på at tiden skulle gå. Jeg havde fået sovet lidt, og sad nu, ny badet og kun iført shorts og t-shirt. Jeg hørte en bil komme kl. 18.30 men kunne ikke nå at se hvem det var.

Endelig var tiden gået og jeg gik ind til mine frække naboer. Jeg var ikke overrasket da jeg så at det var Inga, splitter nøgen, som åbnede døren.

”Hej Aksel. Hvor er det dejligt at se dig igen”. Jeg fik et ordentlig kys og fik så besked på at smide mit tøj i entreen. Min pik havde allerede rejst sig da jeg så Ingas dejlige krop, og med et fast tag i den førte hun mig nu ind i stuen, hvor Gunnar, ligeledes nøgen, sad og ventede.

Jeg fik samme modtagelse af Gunnar, og nu førte de mig ud i køkkenet, hvor der stod en høj, lidt kraftig pige, rødhåret pige med forklæde og var ved at tilberede noget lækkert mad. Jeg kiggede beundrende på hende, da hun kom hen imod os. Hendes store bryster gyngede under forklædet.

”Hej, jeg hedder Melanie. Gunnar og Inga har fortalt om dig. Jeg har set frem til at møde dig”. Med disse ord gav hun mig et dybt tungekys og gned lidt på min pik, til stor morskab for de to gamle.

Da hun vendte sig rundt og gik tilbage til køkkenbordet så jeg, at hun kun var iført forklæde og hendes dejlige, store balder gyngede frem og tilbage, hvilket fik min pik til at rejse sig endnu mere.
Vi gik nu ind i dagligstuen, hvor vi satte os med hver sin drink og ventede på gæsterne.

Jeg var godt nok meget spændt på hvem der skulle komme Inden længe ringede det på døren, og Gunnar gik ud for at åbne. Han kom tilbage i selskab med et ældre ægtepar, og jeg gjorde store øjne, da jeg så dem.

Hans var en lille tyk mand med en lille pik strittende frem under den store mave. Hans og Gunnar havde kendt hinanden lige fra skoletid. Ved siden af ham kom en høj, slank, meget smuk kvinde som præsenterede sig som Sonja.

Jeg blev med det samme fascineret af Sonjas krop. Det var ikke nemt at se, at hun var 75 år. Hun havde en stram mave, lange flotte ben, et smukt ansigt og så noget som tændte mig meget. Hun var næsten helt fladbarmet med nogle spændende, stive brystvorter.

Hun havde åbenbart spottet at jeg beundrede hende for hun kom hen til mig og uden at sige et ord vendte hun sig rundt og bøjede sig forover. ”Giv mig din pik, jeg vil mærke om den er lige så god som Inga siger.” Jeg tog fat i min stive pik og førte den hen til hendes fisse, og pressede mig op i den allerede våde, varme grotte.

Sonja udstødte et dybt suk, da jeg trængte ind i hende. Jeg tog fat i hendes hofter og begyndte at kneppe hende samtidig med at Gunnar stille sig foran og styrede sin pik ind i hendes mund. Jeg skævede over til Hans for at se hvordan han reagerede, men han stod bare og sludrede med Gunnar, mens hans kone fik pik i mund og fisse.

”Så er der serveret, sæt jeg venligt til bords.” Vi havde slet ikke opdaget at Melanie var kommet ind i stuen og hun reagerede slet ikke på at vi var i gang med at kneppe Sonja. Jeg trak min våde pik ud af hendes fisse, og sammen satte vi os til bordet i spisestuen. Melanie havde lavet noget lækkert mad, som vi nød, mens vi hver især fortalte lidt om os selv.

Efter maden var der kaffe, cognac og likør i dagligstuen, mens Melanie rydde af bordet og vaskede op. Stemningen var efterhånden blevet meget løssluppen, og jeg nød at høre om, hvordan de gamle havde forstået at nyde hinanden igennem mange år.

Nu kom Melanie ind til os, helt nøgen. Hun gik hen til Inga og gav hende et kys. ”Så mormor, så er der ryddet op, så nu vil jeg også være med.” Jeg må have set vildt overrasket ud. Inga kiggede på mig og smilte ”Ja, Melanie er vores barnebarn. Hun mistede sin forældre i en bilulykke da hun var helt spæd, og vi har opdraget hende, på godt og ondt.”

Det sidste blev sagt med et frækt smil imod Melanie som kvitterede med at bøje sig ned og give sin mormor et kys samtidig med at hun kælede med Ingas små bryster og kneb lidt i brystvorterne.
”Så, din frække tøs. Nu går vi 4 gamle ned i kælderen, og så kan du jo hygge dig lidt med Aksel, og fortælle ham om os.” hvorefter de alle 4 gik ud af stuen. Jeg sad som forstenet med en stiv pik lige i vejret.

”Ryk din stol ud.” Melanie skræve ind over mig og sank ned over min pik, som gled helt i bund med det samme. Jeg sad og nød varmen fra hendes våde fisse og de store bryster som svingede ud for mit ansigt. Jeg tog fat i brysterne og suttede på de stive vorter mens Melanie begyndte at fortælle.

”Mormor og morfar har altid nydt at gå nøgne rundt i huset, så det er jeg også vokset op med. Da jeg nåede i teen age begyndte jeg at blive interesseret i mormor og morfar på en måde, som jeg ikke rigtigt kunne forklare.”

”En dag, hvor jeg blev sendt hjem fra skole på grund af sygdom hos lærerne, overraskede jeg dem inde i stuen, hvor mormor stod bøjet over spisebordet, mens morfar var i gang med at kneppe hende. De havde ikke opdaget mig, og jeg stod lige så stille og nød synet. Langsomt trak jeg mit tøj af og stillede mig så jeg kunne se dem, mens jeg begyndte at lege med min efterhånden våde fisse.”

”Jeg havde naturligvis prøvet at onanere og havde da også hørt når mormor og morfar elskede i soveværelset, med dette her var helt nyt for mig. Da jeg ikke kunne tilbageholde et støn, opdagede de mig. De tog det nu stille og roligt. Mormor gik hen til mig og lagde sine arme omkring mig.”

”Søde skat, jeg er ked af, at du skulle opleve det her, men jeg kan nu se på dig, at du ikke har taget for meget skade af at se os, så kom du nu hen og vær med i legen.”

”Mormor førte mig til bordet, hvor hun fik mig til at så på samme måde som hun havde gjort tidligere, og det var så enden på min jomfruelighed, da morfar stak sin pik op i mig og kneppede mig til en fælles udløsning.”

Jeg sad som paralyseret og hørte på hendes historie, mens hun langsom gled op og ned ad min pik. Jeg var meget taknemmelig over min udholdenhed for det var vildt at sidde og se på den smukke unge kvinde som sad på mit skød og red min pik.

”Efter den tid var jeg meget sammen med mormor og morfar og blev langsomt draget ind i deres frække liv. Jeg lærte efterhånden de andre par godt at kende. Hans og Sonja, som er her i dag, er nogle af de første jeg var sammen med. Hans er desværre blevet impotent, men han nyder at se Sonja have sex med andre, og så er de begge to til bondage og S/M.”

”Jeg flyttede til byen for 8 år siden, men kommer her så ofte jeg kan, og er her altid for at hjælpe når der er gæster, men nu synes jeg at jeg har nydt din stive pik nok for denne gang, så lad os gå ned til de andre.”

Med disse ord rejste hun sig og min fedtede pik gled ud af hende. Hun bukkede sig ned og gav mig et dybt tungekys, for så at tage fat i min pik og hive mig op at stå. Grinende fulgte jeg med hende ned ad kældertrappen, hvor jeg fik mit andet store chok i dag.

Melanie åbnede døren ind til et rum, og det syn som mødte mig, oversteg alle mine fantasier. Inga var iført en fræk, halvskåls læder bh, som understøttede hendes små slappe bryster samt et par læder trusser som var åbne forneden. Lange netstrømper og højhælede sko fuldendte billedet af en Domina.

Sonja stod midt i rummet med armene bundet til en krog i loftet, så hun stod helt udstrakt. Imellem hendes ben var der fastgjort en stang, så hun stod med dem vidt spredte. Jeg stirrede fascineret på hendes flad bryst med de stive brystvorter og tænkte ”Gud, hvor er hun smuk og fræk”.

Hans var fikseret i en form for gabestok, som hang ned fra loftet. Han stod foroverbøjet med arme og hals i gabestokken imens Gunnar var ved at behandle hans røv med en pisk. Inga havde også fundet en pisk frem som hun lod smælde på Sonjas røv, mave og bryster. Jeg kunne ikke lade være med at tænke at rummet måtte være godt lydisoleret, da vi ikke havde hørt en lyd ovenpå.

Melanie trak mig hen til Gunnar og Hans, hentede noget glidmiddel, som hun smurte min pik og Hans’ røv god ind i. ”Nu kan du godt lige kneppe Hans lidt, så morfar og jeg kan hygge os”. Hun styrede min pik hen til Hans’ røvhul og gav mig et klask bagi. Jeg pressede min pik op i ham og til min store overraskelse gled den let i bund.

Med et fast tag i Hans’ fede hofter gav jeg min nu til at røvpule ham. Han stønnede lidt imens jeg bankede min pik op i ham. Jeg førte min hånd ned under hans mave, men fandt kun en lille slap pik, så det måtte være i hans hjerne at han fandt nydelsen.

Gunnar havde sat sig i en lænestol i hjørnet af lokalet og Melanie havde sat sig overskrævs på ham med front imod mig og sad nu stille og red på hans pik, imens hendes store, flotte bryster gyngede op og ned. Jeg rettede nu mit fokus mod de to ældre kvinder. Inga var i gang med at presse en stor dildo op i Sonjas fisse, hvilket det lød til at Sonja godt kunne lide.

”Kom herhen, Aksel. Jeg tror at Sonja trænger til din pik igen.” Inga fjernede nu stangen imellem Sonjas ben og da jeg kom derhen, løftede hun Sonjas ben op omkring mine hofter og styrede min pik ind i Sonjas våde fisse. Nu var det så Sonjas tur til at få min pik. Hun hylede og skreg mens jeg nådesløst bankede min pik ud og in af hende, og det varede ikke længe inden hum kom i en voldsom orgasme.

”Kom nu hen til os og sæt dig med dit ansigt ud for min fisse, så skal jeg vise dig noget.” Melanie gjorde tegn til mig, og jeg satte mig foran hende og hendes morfar. Nu begyndte hun at ride ham hurtigere og jeg sad og nød synet af hendes store bryster, som nu gyngede helt vildt.

Pludselig løftede hun sig af Gunnars pik, gned sin fisse og så kom hun en sprøjte orgasme, som jeg kun havde hørt om og aldrig prøvet. Hendes safter stod i kaskader ud af fissen og jeg åbnede munde og drak så meget af den skønne nektar jeg overhovedet kunne, mens resten plaskede ud og mit ansigt og løb ned over min krop.

Hun flyttede sig nu, så Gunnar kunne onanere sin pik foran mig. Jeg stak tungen frem og slikke lidt på hans blanke pikhoved og det varede heller ikke længe inden han, med et brøl tømte sig ud i mit ansigt, som nu drev af sperm og fissesafter. Melanie trak mig op at stå, og slikkede mit ansigt rent, imens hun kælede for min, efterhånden sprængfærdige pik.

”Den fornøjelse skal Sonja have i dag.” Inga førte Sonja hen til mig og fik hende til at sætte sig på knæ foran mig, hvorefter hendes mund lukke sig omkring pikken. Da Inga samtidig pressede en finger op i min røv, kom jeg med et brøl. Jeg pumpede min sperm dybt ind i Sonjas mund og jeg kunne høre at hun slugte det meste.

Da pikken var helt tømt rejste Sonja sig op og tungekyssede mig, så jeg kunne smage min egen sperm.

Gunnar gik hen og løsnede stakkel Hans, som dog så glad og lykkelig ud. ”Nu går vi gamle til køjs. Hans og Sonja sover her i nat, og hvad i 2 unge mennesker vil lave, vil jeg ikke blande mig i. Der er morgenkaffe og hygge kl. 10.00 i morgen,” hvorefter da alle 4, hånd i hånd gik ovenpå.

Melanie kiggede på mig. ”Jeg orker altså ikke at høre på al den snorken i nat, og jeg gider altså ikke at tage hjem, så måske kunne vi gå hjem til dig og få sover lidt.” Jeg var lykkelig over at den smukke, unge kvinde kom med det forslag, og som svar fik hun en dejligt, kærligt kys. Det var vist nok lige der, at jeg blev forelsket.

Natten og morgendagens oplevelser følger …

Læs næste afsnit

Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER

2 kommentarer

  1. giftbim58

    25/08/2022 kl 7:35

    Der er kke noget som godt naboskab, ville godt have sådan nogen, dejlig novelle glæder mig til nyt afsnit

    3+
  2. Damernes Ven

    24/08/2022 kl 21:39

    KÆMPE – TAK – det bliver min GOD-nat læsning!

    midt i arbejde…

    TAK fra mig-Damernes Ven og brevven69@yahoo.dk

    1+

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *