Et minde fra skolens omklædningsrum 3

Hver gang vi havde mulighed for det suttede jeg på hans lille pik, dog uden resultat,og han bollede mig


Forfatter: Jøsse

Læs del 1 del 2

Desværre viste det sig at at alle de møder min bollekæreste havde holdt var med militæret hvor begge hans forældre arbejdede. De handlede om at de skulle udstationeres i ulandet i en 3 årig periode og han selvfølgelig skulle flytte med, så der blev desværre ikke flere bolleseancer med ham, og selvfølgelig kom jeg til at savne ham helt vildt, både ham som ven, men mindst lige så meget alle de frække ting vi lavede sammen, for nu kendte jeg altså ikke andre jeg kunne bolle eller lave frække ting med, så jeg måtte nøjes med min hånd og så et eller andet at jeg kunne bolle mig selv med imens jeg spillede pik.

Med tiden fik jeg indøvet en teknik med at jeg kunne krummer mig så meget sammen når jeg lå på ryggen og jeg lige nøjagtig kunne nå at sutte på spidsen af min egen pik, det var død hårdt, men det var belønningen værd, for jeg kunne nå at få min egen sperm ind i munden, det var faktisk ret frækt, og jeg elskede smagen af sperm, også min egen, men det bedste var nu at gøre det sammen med en anden.
En dag, bedst som jeg ligger og sutter på min egen pik går døren op, jeg havde lige glemt han kom tidligt fra skole i dag.

Jeg får et chok og skynder mig at gemme mig under dynen. Jeg skældte ham ud at sagde at han skulle huske at banke på døren inden han kom ind. Ja, men det glemte jeg altså, undskyld. Men hvorfor ligger du og slikker på din tissemand? Ja fordi jeg godt kan lide at gøre det, det kilder så dejligt og så synes jeg det smager godt. Er det ikke død besværligt at gøre det. Jo det er det, men jeg har jo ikke andre muligheder når nu jeg gerne vil det. Det er lige som at spille pik, bare meget bedre. Er du begyndt at spille pik. Ja lidt engang imellem siger han men den vil ikke sperme lige som de store drenge henne i skolen går og snakker om, kan din sperme. Ja selvfølgelig kan den det siger jeg lidt fornærmet.

Han sidder lidt og tænker over hvad han skal sige, men så kommer det. Hvis det nu er du så godt kan lide at sutte på en tissemand, må du da geren prøve at sutte på min, så kan det jo være du kan få den til at sperme.

Det vil jeg da gerne svarer jeg, kom herover og tag dine bukser af. Han smider tøjet og sætter sig på min seng. Jeg kigge lidt på han meget lille splint, han er jo kun 10, men den vokser straks da jeg tager den i munden og sutter på den. Jeg kan have både hans nosser og pik i munden samtidig og han kan godt lide det. Det er da dejligt siger han, men der kommer jo ikke noget. Nej desværre siger jeg, men du er nok ikke gammel nok endnu, en du kan jo prøve at bolle mig, det kan være det hjælper.

Hvad mener du spørger han undrende. Jo altså, prøve at stikke den ind i mit numsehul, så kan det være den sprøjter.

Han var med det samme med på ideen for han ville så gerne at den skulle sprøjte. Den var så lille at det var svært for ham at få den ind, men til sidst fandt vi ud af en stilling, den vi kalder for hundestillingen, og så kunne han få den ind i mit hul, han lå længe og bollede, så længe at det til sidst gjorde lidt ondt i hans pik uden der var kommet noget ud af den, og jeg gad efterhånden heller ikke mere, for det var ikke så sjovt når der ikke kom noget ud. Selv om den var lille og tynd var det egentligt dejligt at få den i røven, men der manglede det varme sprøjt, som lige som gjorde det færdigt.

Hvordan ser det forresten ud når en pik sprøjter, må jeg gerne se det. Ja svarer jeg og lægger mig på ryggen, så skal du bare spille den af på mig. Sådan her siger han og tager fat i min pik og begynder at spille den. Ja, det er dejligt, nu bliver du bare ved, så kommer det nok inden så længe. Der gik ikke så mange minutter før jeg mærkede det var på vej og siger, gnid så, og du må ikke stoppe før jeg er helt færdig, men det kommer altså nu.

Han gned videre på den og han fik store øjne da der pludselig skød flere lange hvide stråler ud af min pik og landede på min mave. Noj, er det sådan det ser ud sagde han og sad og undersøgte det ved at køre en finger rundt i det. Kan du virkelig godt lide at spise sådan noget. Ja stønnede jeg mens jeg havde de sidste krampetrækninger i min pik, det er dejligt.

Jeg ville sådan ønske jeg kunne få min pik til at sprøjte også siger han lidt skuffet, og jeg garanterer ham for at det nok skal komme, men det vil nok gå lidt hurtigere hvis han øvede sig rigtig meget, især sammen med en anden. Så jeg fik ham overbevist om at det ville ske hurtigere hvis vi hyggede os så tit som muligt, og den var han med på og var villig til at prøve alt muligt for at kunne fremskynde at hans pik sprøjtede. Jeg vidste jo ikke om det var rigtigt, men jeg havde da en jeg kunne bolle med så længe han havde lyst til det.

Hver gang vi havde mulighed for det suttede jeg på hans lille pik, dog uden resultat, og han bollede mig, selvfølgelig med samme resultat eller rettere, mangel på samme. Jeg fortalte ham også at jeg ikke rigtigt gad at han bollede mig for når der ikke kom nogle sprøjt op i mig var det altså ikke nær så sjovt. Det eneste min kan sprøjte er tis siger han og der kan komme rigtig meget.

Det var en mulighed jeg overhovedet ikke havde tænkt på, man da han sagde det kunne jeg godt forestille mig at det ville føles næsten på samme måde, om det var varm sperm eller varm tis der kom op i mig kunne jo være ligegyldigt, så jeg spurgte om han kunne tisse nu, og det kunne han. Jeg stiller mig på alle fire som var vores bedste stilling og han får hurtigt den lille stive pik ind i mit hul og lige så snart den er inde begynder han at presse for at komme til at tisse i mig. Det var lidt svært for ham fordi han var stiv, men pludselig mærker jeg den der dejlige varme fornemmelse da han tisser op i røven på mig, det var virkelig dejligt så jeg blev vildt liderlig igen, for første gang i lang tid og siger at nu vil jeg bolle ham i røven, og at han bare skulle lægge sig på maven og sprede benene, så skulle jeg nok klare resten.

Jeg tager fat i hans baller og spreder dem så jeg kan presse mit hoved ned imellem dem og rigtig slikke hans røvhul klar til at få pik, og jo mere jeg slikkede røv, desto mere tændte det mig, jeg elskede smagen og elskede at stikke tungespidsen ind i hullet, det var jeg lige ved at blive afhængig af, både fornemmelsen og smagen og hver gang jeg slikkede var jeg lige ved at komme, men jeg stoppede inden det var for sent, for jeg ville jo gerne kneppe det lille hul også, og sprøjte op i det.

Jeg efterlod en ordentlig spytklat mellem hans baller inden jeg lagde mig henover ham og pressede min vildt stive pik ind i det lille stramme hul. Han var så stram at hans ringmuskel virkelig masserede mit pikhoved da jeg gled ind i ham at jeg kom lige med det samme og når ikke mere end lige inden for før jeg sprøjter. Jeg kunne godt mærke du sprøjtede i mig siger han, og jeg sig ja og skynder mig at trække mig ud, for jeg skal skynde mig på wc for at komme af med alt hans tis inden det går galt.

Så var han slet ikke så vildt irriterende ham min lillebror når det kom til stykket, i hvert fald ikke så længe jeg kunne få lov til at bolle med ham, og jeg ville jo også være lidt stolt hvis det var mig der fik hans lille pik til at sprøjte for første gang, selv om det var skide trælst at sutte og sutte ham og blive bollet af ham selv om der ikke rigtigt skete mere.

En dag vi var ude i den nærliggende skov for at lege, klatre i træer, bygge huler m.m. blev jeg lidt liderlig, som jeg så tit bliver og spurgte om vi skulle hygge. Jeg sagde det som det var at jeg bare ville bolle ham for det var ikke så sjovt at sutte m.m. når der ikke kom noget fra den.

Hvad nu hvis jeg tisser i din mund vil du så sutte på min. Den havde jeg ikke lige rigtigt forestillet mig, men da jeg begyndte at tænke over det blev jeg tændt. Jeg tænkte at det kunne være sjovt at prøve, og hvis jeg nu ikke kunne lide det, kunne jeg jo bare flytte mit hoved og lade ham tisse ved siden af, jeg ville jo sikkert ikke død af det, for så var jeg sikkert død for længe siden, for en gang jeg lå og suttede på min egen pik prøvede jeg lidt for sjov at lade en lille tår tis løbe ud i min mund, og det drak jeg. Jeg kan ikke huske om jeg kunne lide smagen, for jeg var ret liderlig den gang og spermede ret kort tid efter.

Vi kan da prøve var mit bedste svar, og i en hule vi havde bygget derude i skoven tog vi vores tøj af, og så snart vi var nøgne tog jeg hans pik i munden, jeg sad ned og han stod foran mig. Han koncentrerede sig meget og der gik ret lang tid før jeg mærkede noget i min mund, men pludselig kom det, og jeg lod det hele strømme ud i min mund, og nåede at drikke en del af det, resten lod jeg bare løbe ned over min nøgne overkrop og ned i skovbunden.

Faktisk var det ret dejligt og jeg blev monster liderlig og sagde at nu ville jeg kneppe ham, bad ham om at stille sig buk, og så trængte jeg op i ham bag fra og som sædvanlig når vi havde lavet noget nyt, frækt og liderligt, kom jeg hurtigt, nåede næsten ikke at kneppe ham før jeg sprøjtede. Ku du godt lide at jeg tissede i den mund spurgte han nysgerrig, og det måtte jeg jo indrømme at det kunne jeg godt.

Jeg fik lært noget af min lillebror, for fremover når jeg spillede pik mig selv og fik lyst til at sutte, brugt jeg tit og ofte at tisse i munden på mig selv, inden jeg gav mig selv en udløsning, og der gik intet til spilde.

Jeg syntes efterhånden at jeg blev mere og mere mærkelig med alle de ting jeg havde lyst til, men jeg kunne jo ikke gøre for at jeg havde de lyster, det måtte jo være noget jeg var født med.

En dag fortæller mor mig at hun ikke længere har råd til at betale for mit håndboldspil, så jeg er nødt til at finde mig et eller andet fritidsjob hvis det er jeg vil fortsætte med at spille.

En af vores trøjesponsorer, en landsretssagfører fra byen havde lavet et opslag i klublokalet om at, han manglede en medhjælper til brevomdeling, køre på postkontoret, i banken og andet forfaldent arbejde, og lige så snart jeg så den skyndte jeg mig at køre op på hans kontor for at snakke med ham.

Han var tilfældigvis ledig da jeg kom, og jeg blev lukket ind på hans meget fine kontor af sekretæren.

Han var en mand omkring de 40, flot og i fint tøj. Derudover var har rigtig flink og vi snakkede længe frem og tilbage om min fritid, forventninger og drømme, og han var god til at få mig til at snakke. Han syntes også om mig og som han sagde, jeg virkede som en han kunne få rigtig meget glæde af, så jeg blev ansat med det samme, og udover en løn på 100.- kr. om ugen ville han afholde alle mine udgifter til håndbold. Jeg var vildt glad og stolt, og 100.- kr. var vildt mange penge for en dreng på kun 13 år som jeg efterhånden var blevet og jeg glædede mig til at komme i gang. Jeg kunne starte med det samme da han lige havde en stak breve der skulle på posthuset.

Jeg var lynende hurtigt tilbage og spurgte om der var mere, men han sagde nej det var der ikke i dag, men jeg skulle bare komme igen i morgen efter skoletid, og så nussede ham mig i håret og sagde at jeg godt nok var hurtig.

Da jeg havde arbejdet for i ca. 14 dage spurgte han om jeg ville hjælpe ham derhjemme lørdag eftermiddag, for han havde købt nogle billeder af en lokal kunstner som han skulle have hængt op, og det var nemmere når man var 2, og det ville jeg selvfølgelig gerne.
Jeg kom til byens flotteste hus hvor han boede alene. Han havde hushjælp et par gange om ugen og en havemand som passede hans store have, nærmere park.

Han viste mig rundt i huset så jeg kunne se hvordan han boede og jeg lagde mærke til at han tit lige kom til at røre ved mig, eller støde ind i mig, og da vi bag efter sad og drak sodavand lagde han hele tiden sin ene hånd på mit lår når han skulle fortælle mig noget, jeg havde korte shorts på og det føltes faktisk dejligt når han rørte ved mine bare lår, han havde sådan nogle bløde og varme hænder.
Når, vi må i gang med arbejdet, så får vi lige en tår te og lidt kage bagefter siger han og rejser sig.

Han havde 4 ret store billeder der skulle op og hænge, og ideen var at jeg skulle holde bi billedet og rette det ind lige til han var tilfreds og når det så var der skulle jeg endelig holde godt fast så det ikke rykkede sig og så stillede han sig lige bag mig for at mærke op til hvor hullerne skulle bores, og jeg syntes godt nok han stod noget tæt på mig, jeg kunne mærke hele hans krop mod min, og allerede efter første billede blev han lidt forpustet. Da andet billede skulle op var jeg ret sikker på jeg kunne mærke hans pik blev stiv, sådan føltes det i hvert fald lige på min røv. Ved 3. var jeg ikke i tvivl, hans pik var vildt stiv og han pressede sig lidt imod mig, og jeg begyndte altså også at få ståpik i mine shorts, og da vi nåede til det sidste og jeg stod der og mærkede hans stive pik gennem bukserne kom jeg vist nok til at vrikke lidt med røven og presse lidt bag ud og min pik lavede et helt lille telt i mine shorts, jeg er ret sikke på han kunne se det, men sagde ikke noget.

Så skal vi vist have te siger han helt forpustet og kommer lidt senere ind fra køkkenet med te og kage.

Vi satte os i hans store fine sofa og spiste og drak imens vi betragtede billederne og blev enige om at de hang fint. Er du forresten meget i solen siger han pludselig. Ja, jeg elsker sol og er tit ved stranden. Ja det kan jeg se svarer han, for du har nogle ualmindeligt flotte solbrændte lår og lægger sin hånd på mit ene lår, og de er dejligt bløde siger han og lader hånden ligge. Jeg siger ikke noget, smiler bare og nyder hans varme bløde kontorhænder på mit lår, så meget at jeg til min skræk begynder at få ståpik, og nu ville jeg ikke være i stand til at skjule det.

Jeg kæmper imod, men da hans fingre begynder at kæle for mit lår og ganske langsomt nærmer sig kanten på benene af mine shorts er jeg afsløret. Han kigger på pælen i mine shorts, smiler og siger, ja sådan er det at være dreng, den bliver altid stiv på alle tidspunkter når man mindst ønsker det. Jeg nikker bare og er nu ligeglad, for jeg er afsløret og faktisk nyder jeg han giver mig ståpik og det er lige så min krop ryster da han hånd begynder at finde vej op i det korte bukseben, jeg ved jo hvor den vil hen, det varer da heller ikke længe før den finer op under underbukserne og får fat i min vildt stive pik.

Når da da, siger han, den er dag godt nok hård, og jeg når kun lige at sige ja før jeg fylder hans hånd og mine underbukser med sperm.
Du var da vist trængende knækker han og det er jeg forresten også. Jeg var ikke i tvivl for kunne tydeligt se hvor stiv han var. Han rejser sig op, lyner ned og hiver sin stive pik frem. Den var skide flot og ret stor. Rejst dig op siger han og jeg gør som befalet, han knapper mine sorts op, lyner lidt ned og trækker ud i både shorts og underbukser, går så helt tæt på mig og siger jeg skal spille hans pik. Det er ikke mange gange jeg når at gnide på den før han sprøjter ud på den nederste del af min mave og jeg mærker hvordan det glider ned mod min pik, ned i underbukserne til min egen sperm.

Han tørrer sin hånd og pik af med en serviet der lå på sofabordet, putter sin pik i bukserne igen og knapper mine shorts.

Vi sætter os ned og formanende siger han at jeg skal huske at alt det der sker i hans hus aldrig må komme uden for huset, hvis jeg forstå, og selvfølgelig gør jeg det, kunne aldrig drømme om at afsløre noget.
Har du prøvet sådan noget før kommer det så fra ham, og jeg bekræfter at det har jeg flere gange. Det kunne jeg næsten mærke på dig, hvem har du prøvet med? Det kan jeg selvfølgelig ikke fortælle, men siger at jeg har prøvet lidt med en mand, en legekammerat og en lille dreng.

Når da, du er allerede erfaren siger han tilsyneladende ret tilfreds. Du har i hvert fald fortjent dine penge, og jeg kan jo mærke du kan holde på en hemlighed, og så stikker han mig 200 kr. som ekstrabetaling. Skal du ikke lige have tørret alt det klister af i dine bukser inden du skal hjem siger han, men jeg siger bare at jeg godt kan lide at det er der.
Historien fortsætter under reklamen

Det er ok, men vi må hellere finde et andet sted til den en anden gang siger han og giver mig en kram til farvel med ordene, vi ses i morgen eftermiddag, og det gjorde vi og mange mange flere gange.

Læs næste afsnit

Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER

3 kommentarer

  1. Bjørn

    06/02/2024 kl 13:34

    Deilig med små homogutter, håper det kommer mer

    3+
    • Jøsse

      06/02/2024 kl 14:25 - som svar på Bjørn

      Der kommer en mere, men så er det også slut med den serie

      1+
  2. aarhus53

    05/02/2024 kl 13:56

    umm lækker dejlig dreng

    ser frem til mere

    3+

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *