Daddys sexslave 12 – Feriesex afs.2

Vi var ens, Lukas og mig. Vi var horer, ludere. Vi var gjort af slavestof. Vi var skabt til at tjene andre mænd …

Læs forrige afsnit
eller læs fra begyndelsen

Forfatter: Thomas Surferboy

Drengesex sat i system – Thomas 15 år

Der er næsten mørkt i rummet. Jeg kan lige præcis skelne konturerne af Lukas lige ved siden af mig. Jeg kan ikke røre mig. Jeg er bundet grundig og solidt. Det samme er Lukas.

Morten og daddy havde grebet os på fersk gerning efter at vi havde haft passioneret sex. Jo mere jeg tænkte over det, desto mere underlig var deres reaktion. Bortset fra et par spydige bemærkninger om vores ulydighed, så havde de ikke sagt noget. De havde bare grebet fat i deres respektive sønner. Jeg havde fået et par solide klask i røven af daddy. Det tror jeg også at Lukas fik.

Så fik jeg stukket en ballgag i munden og den blev spændt stramt. Daddy tvang mig til at stå på knæ mens han bandt mig. Hvor havde han reb fra? Havde han haft det med? Vidste han og Morten da, hvad der ventede dem, da de kom ind i stuen?

Jeg fik hænderne bundet på ryggen og reb omkring arme og krop. Da han var færdig satte han en butt plug op i min drengefisse. Så trak han afsted med mig. Morten slæbte af med Lukas, der var lige så gagget og solidt bundet. De trak os ned i et kælderrum. Jeg havde knapt nok registreret at der også var kælder i huset.

Her blev vi placeret på hver sin stol. En stiv og ubekvem spisebordsstol med meget høj ryg. Daddy skubbede mig ned i stolen og jeg blev spændt fast med et par læderremme. Mine ben blev spændt fast til hver sit stoleben med en rem lige under knæene og en rem omkring anklerne. En sidste læderrem fik jeg løst omkring halsen, så jeg var spændt fast til stoleryggen. Jeg kunne absolut ikke røre mig. Daddy kronede sit værk ved at gribe fat om min pik, krængede forhuden tilbage og satte en stram pikring omkring mit pikhoved, og med en plug ned i urinrøret.

Jeg stønnede bag gaggen. Jeg var fuldstændig fikseret og hjælpeløs. Herefter forlod daddy og Morten rummet og efterlod deres sønner i fuldstændig hjælpeløs tilstand. De slukkede lyset idet de gik. Forinden nåede jeg at få et glimt af Lukas. Han var lige så svinebundet og fikseret som mig. Bortset fra at Morten havde forskånet ham for pikringen. Hans ben var også bundet anderledes. Morten havde bare spændt en rem omkring hans ben, uden at fiksere dem til stolebenene. Så Lukas kunne bevæge sine ben og finde min ene fod. Så kunne vi sidde der og kærtegne hinandens tæer!

Lige efter vi var blevet efterladt kunne jeg høre en lyd fra Lukas. Jeg funderede over om han mon græd bag gaggen. Hvor ville jeg dog ønske at jeg havde været i stand til at trøste ham. Nu måtte jeg nøjes med at vrikke med tæerne på den ene fod og røre ved hans tæer.

Senere fortalte han, at det var denne fysiske berøring mellem os, der havde hjulpet ham til at holde modet oppe. For jeg havde mindet ham om, at jeg var der og at vi var i samme båd.

Vi fik lov at sidde der til daggry, for da vi blev hentet af vores fædre, var det helt lyst. Vi må have siddet der i mindst tre timer!

Det var daddy der hentede os. Han løsnede først de remme, der fikserede Lukas til stolen og derefter mig. Jeg kunne se, at Lukas havde grædt. Jeg var ulykkelig over, at jeg intet kunne gøre for at trøste ham. Jeg var lige så meget vores fædres fange, som han var. Og fordi jeg var den ældste af os var jeg måske i større vanskeligheder end Lukas. For pokker, hvor ville jeg dog ønske at jeg helt forstod, hvad der skete. Mens jeg havde siddet bundet og fastspændt havde jeg tænkt de sidste dages begivenheder igennem. Jeg opdagede der var en del løse ender, der ikke gav mening.

Daddy greb fat i os og trak ham med ovenpå. I stuen fik vi besked på at knæle ned. Daddy tog plads i sofaen ved siden af Morten, hvorefter de begge åbnede deres bukser og trak pikken frem. De signalerede, at Lukas og jeg skulle kravle over til dem på knæ. Da vi nåede hen til dem fjernede de gaggen vi havde i munden. Hold kæft hvor det gjorde godt!

Vi fik ikke lov til at nyde det ret længe, for vi blev beordret til at sutte pik på vores fædre.

Daddy lagde hånden på mit baghoved og holdt mit hoved fast, mens jeg suttede ham. Ud af øjenkrogen kunne jeg fornemme, at Lukas også suttede løs. Men tårerne dryppede fra hans øjne. Den stakkels dreng. Min smukke, søde, dejlige Lukas. Han var skræmt fra vid og sans over den hårdhændede behandling vi fik. Og nu skulle vi sutte pik! VI var virkelig reduceret til sexslaver for vores fædre.

Jeg fokuserede på daddys pik. Fokuserede på at give ham et perfekt blowjob. Var der noget jeg kunne, så var det at sutte pik. Jeg kunne mærke på pikken at jeg gjorde det godt. Den blev hårdt og sitrende i munden på mig. Så var spørgsmålet om daddy ville komme i munden på mig eller om jeg skulle kneppes.

Daddy skubbede mig lidt væk. Morten gjorde det samme med Lukas. Vi blev gagget igen og derefter lagt hen over ryggen på sofaen.

”Spred benene, søn!” lød det fra daddy. Så tog han plads bag mig og stødte sin pik op i min fisse og begyndte at kneppe mig. Jeg stønnede bag gaggen. Det var på en gang utroligt hårdt, men det tændte mig også på denne måde at blive taget med tvang. Daddy demonstrerede, at han havde fuld kontrol over mig. At han ejede mig og brugte mig, som det passede ham.

Lige ved siden af mig lå Lukas. Også hen over sofaryggen. Morten kneppede ham med regelmæssige stød. Lukas og jeg kiggede på hinanden. Som de to sexslaver vi var.

Daddy tømte sig oppe i mig i nogle hårde stød. Han fortsatte med at kneppe mig en tid, indtil hans pik blev slap og gled ud af mig. Jeg fik igen pluggen stukket op. Så grab han fat i mig og satte mig i sofaen, og – hvilken lettelse – fjernede pikringen.

Morten var også færdig med Lukas, som blev anbragt ved siden af mig. Jeg var spændt på, hvad der nu skulle ske. Nu måtte vores fædre da for pokker sige noget til os. Nu var vi blevet holdt bundet hele natten og derefter kneppet. Skulle vi have yderligere straf eller hvad??

Jeg forstod ingenting. Vi fik begge to en læderrem spændt om knæ og ankler, så vi igen var fuldstændig fikseret. Vi blev lagt ned i sofaen med ryggen mod hinanden og så spændt fast sammen med læderremme. Så gik de!! Daddy og Morten! Vi var igen efterladt nøgne, bundne og hjælpeløse.

Lukas lå og vred sig, som om han forsøgte at vride sig løs. Problemet var, at når han vred sig, så strammede og rykkede han i de remme, der bandt os sammen og det var ubehageligt for mig. Men hvad var han ude på? Vi var så solidt bundet, at det var umuligt for os at slide os fri.

Pludselig kunne jeg mærke hans hånd på min røv. Jeg mærkede hans kærtegnende fingre. . . Hold op, den lille frækkert! Han havde rokket og vredet sig, så han med sine bagbundne hænder havde fået manøvreret sig sådan, at han kunne finde min fisse. Jeg blev småliderlig og legede med. Jeg kunne ikke sprede mine ben men jeg kunne bevæge mig, så han kunne finde mig.
Så stak han en finger op i mig – og en mere. Han fingerkneppede mig. Jeg stønnede bag gaggen. Nok var han skræmt og utryg over den behandling vores fædre gav os. Men ikke mere, end han tænkte på sex og havde blik for, hvordan han kunne ”lege” med mig.

At ligge der, så tæt på ham. Mærke ham, fornemme hans glatte, varme hud. Hans fingre i min fisse. Jeg tænkte på i nat, da jeg kneppede ham. Nej, det var ikke bare knepperi. Det var sex. Det var elskov. Jeg havde elsket med Lukas, fordi vi begge ville det. Vi havde nydt at være sammen. VI havde nydt at have sex. Det stod klart for mig, hvad forskellen var på elskov og knepperi.

Pludselig gik døren op og vores fædre kom ind. Lukas fingre røg hurtigt ud af min fisse. Morten løsnede de remme, der bandt os sammen og løsnede vores ben. Vi fik besked på at rejse os. Ikke fordi vi lige fik en hjælpende hånd. Nu havde vi jo også kun ligget fastspændt og bundet i flere timer.

Daddy greb fat i mig og Morten tog Lukas og vi blev ført afsted. Hele vejen gennem huset, indtil vi kom til noget, der lignede et arbejdsværelse, men med masser af teknisk udstyr og skærme.

Vi blev befriet for gaggen, men ingen gjorde mine til at løsne vores hænder.

Daddy og Morten kyssede os.

”Okay drenge! Nu skal I få en forklaring på, hvorfor vi har behandlet jer så hårdhændet. Og I skal også have en forklaring på, hvorfor I er blevet kneppet som I er blevet de sidste dage. Jeg har lagt mærke til, at især dig, Thomas, har bemærket en forskel på den måde vi har haft sex på,” fortalte daddy.

Morten tog over.

”Vi har ikke fortalt jer noget, fordi vi har ønsket at I skulle være jer selv, være oprigtige. Vi ville have jeres naturlige reaktion og opførsel, når vi har sex med jer. Og ikke mindst da I havde sex med hinanden i nat, var det vigtigt for os, at det var ægte sex og ægte følelser I viste. For hold kæft hvor var I gode. Det er det bedste drengesex, jeg længe har set. Det var egentlig først da jeg så jer, at det gik op for mig, at I er blevet forelskede i hinanden.”

Hvad i alverden mente han?

De bad os sætte os. Så trykke daddy på en fjernbetjening og på en stor tv-skærm dukkede en teaser op for en pornofilm. Men for pokker, det var Lukas og mig, der var hovedpersonerne! Vi så os selv have sex med hinanden. Vi så os selv blive kneppet af vores fædre. Hvad havde de gang i??

Forklaringen var enkel. Ideen med hele denne ferie på Mallorca var, at vores fædre var i gang med at indspille gayporn med os, deres sønner, som hovedpersoner.

Al det sex vi havde haft de første fire dage var scener i filmen. Eller rettere, filmene.

Der var planlagt tre film.

En med Lukas som hovedperson – den lille dreng der har sex med sin far og andre mænd, men som forelsker sig i en sød dreng.

En med mig som hovedperson. En lidt mere raffineret film, fordi det var meningen jeg skulle fremstilles som trækkerdreng og sexslave.

Endelig en regulær pornofilm om to drenge, der har sex med deres fædre.

”I har slet ikke opdaget det, men huset er spækket med tv-overvågningn og kameraer,” fortalte Morten.

”Det er derfor vi kun har haft sex med jer en ad gangen. Mens den ene af os kneppede jer, sad den anden her i kontrolrummet og styrede kameraerne så vi fik jer fra de rigtige vinkler og de rigtige nærbilleder.

Så var jeg med.

”Så var det derfor, jeg skulle sprede ben, når I kneppede mig!”

”Præcis, søn. Når vi to har sex skal vi kun tage hensyn til, hvad vi selv syntes er lækkert. Og jeg kan godt lide at kneppe en stram fisse. Derfor skal du holde benene samlet når jeg knepper dig. Men i en pornofilm skal folk kunne se pikken glide ind i din fisse og de skal se, hvordan du bliver kneppet.”

Så var jeg også klar over, hvorfor Morten havde været så omhyggelig med at lægge mig på en bestemt måde de gange, han havde kneppet mig. Det var den samme sexscene, der skulle tages om et par gange.

”Da I to drenge i går lå og tumlede rundt i din seng, Thomas, så var det også en del af planen. Vi skulle have nogle scener af to liderlige drenge, der legede med hinanden. Det var bare ikke planen, at det var der I skulle kneppe hinanden. Derfor måtte vi forstyrre jer, da vi opdagede, at du var så tæt på at tage Lukas.”

”Hvordan kunne I vide, at vi ville vågne i nat og mødes i stuen og have sex?” spurgte jeg.

Morten grinede.

”Tænkte I slet ikke over, at vi gik i seng tidligere end vi plejer? I lagde heller ikke mærke til, at I faktisk ikke fik så meget at drikke i aftenens løb. Så vil skulle bare sørge for at vække jer, stille og diskret i nat – og satse på at I var tørstige og stod op for at finde noget at drikke.”

Pludselig huskede jeg, at jeg var blevet vækket at en lyd i nat. Morten røbede, at han havde banket med en bog på natbordet, indtil jeg vågnede. Jeg troede selvfølgelig, at han sov, da jeg listede ud.

Vi sad en tid og talte om filmprojekterne, herunder hvilke scener der manglede. Jeg skulle for eksempel lave nogle scener, hvor jeg i luder-antræk skulle foregive at trække på gaden.

Der var i det hele taget en del ikke-seksuelle scener vi skulle have styr på.

Der skulle også nogle flere sex-scener i kassen, men dem fik vi ikke meget at vide om. Vores fædre lagde vægt på, at vi var ”ægte” når vi blev kneppet.

Det var også en del af projektet, at vi var blevet holdt bundet. Da vi sad i kælderen i nat. Da vi suttede pik og blev kneppet i sofaen – og derefter efterladt bundne igen!

”Lukas, det var så guddommeligt, da du fandt på at fingerkneppe Thomas! Det var lige prikken over i’et.”

Lukas rødmede og smilede forlegent. Årh, hans søde lille drengeansigt. Han var så kær som han sad der, rødmende og solidt bundet.

”Hvornår bliver vi befriet?” spurgte jeg.

Ikke foreløbig. Vores fædre nød den magt de havde over os, når vi var bundne. Det tændte dem at de bare kunne kneppe os når og hvis det passede dem. Men desuden skulle vi bruges i endnu en sexscene. Vi skulle foregive at forsøge at stikke af. Vores fædre skulle indfange os og kneppe os der, hvor de fangede os.

Lukas skulle løbes op af Morten på trappen til førstesalen, hvor han skulle kneppes godt og grundigt. Foreløbig blev de siddende i kontrolrummet, hvor Morten skulle styre de elektroniske kameraer, mens daddy indfangede og kneppede mig.

Jeg blev indhentet på verandaen. Først fik jeg et par lussinger, hvorefter jeg skulle knæle ned og sutte pik. Herfra glemte jeg alt om filmoptagelser. Nu var det bare daddy og mig der havde sex. Jeg plejede jo også at være bundet, når vi havde sex derhjemme. Nu var det så bare på en veranda på Mallorca, hvor jeg bøjede mig forover, så daddy kunne kneppe mig bagfra.

Jeg stønnede, da hans pik gled op i min fisse og han begyndte at kneppe mig. Han lod en hånd glide ned til min pik, som han spillede af mens han pumpede løs.

”Du skal ikke sprøjte, søn, men det ser godt ud på filmen, at du har ståpik.”

Jeg drejede hovedet og vi kyssede lidenskabeligt.

”Vil du komme i min fisse eller i min mund, far?” hviskede jeg. Jeg ved ikke hvorfor jeg kaldte han far i stedet for daddy.

Han eksploderede oppe i mig. Han brølede og stønnede – også mere end han plejer – mens han fortsatte med at kneppe mig. Til slut gled han af mig og jeg knælede ned og suttede ham ren. Til sidst – til ære for kameraerne – greb han fat i mit hår og slæbte mig ind i huset igen.

Herefter byttede vi med Morten og Lucas. Det var ret lækkert at sidde og følge på skærmen, hvordan Morten ”fangede” Lukas i forhallen og derefter kneppede ham dybt og inderligt. Jeg følte et stik af jalousi. Hvor ville jeg ønske, at det var mig, der kneppede den lille, smukke Lukas.

Undervejs gjorde daddy ikke mine til at løsne mine reb. Han benyttede situationen til at indskærpe mig min underkastelse og lydighed.

Endelig var optagelserne færdige. Daddy tog mig med op i forhallen, da Morten havde signaleret at de var færdige. Vi kyssede hinanden og lykønskede med de færdige optagelser. Lukas og jeg havde lidt svært ved at stoppe igen. Men endelig blev vi befriet for rebene! Det gjorde godt. Daddy og jeg tog et bad sammen, inden jeg fik udleveret noget tøj. Tilsvarende gjorde Morten og Lukas. Til sidst var vi alle nyvaskede og påklædte. Nu var vi igen to almindelige drenge, der var på ferie med vores fædre og nu skulle vi finde en god restaurant, hvor et tiltrængt måltid mad ventede. Jeg bliver altid så pokkers sulten af at have sex.

Senere i eftermiddag skulle Lukas og jeg have sex et sted på stranden. Vi skulle senere mødes med to spanske fyre, som vi også skulle have sex med. Detaljerne ville vi først få senere.

Både Lukas og jeg gjorde store øjne, da vi ved hjemkomsten blev præsenteret for de to fyre, vores fædre havde hyret til at kneppe os.

Juan og Franco var et par særdeles flotte latinoboys. De var begge omkring 20 år og veltrænede. Ikke bodybuildertyper. Men smukke, velskabte fyre, som man plejer at se i gayporn.
Historien fortsætter under reklamen

Det var tydeligt, at de glædede sig til at skulle have sex med to unge drenge som Lukas og mig. Det faldt tydeligvis ikke nogen ind at inddrage os i samtalen. Mens de holdt møde i kontrolrummet, blev Lukas og jeg igen bundet til hver sin stol. Denne gang i stuen. I det mindste blev vi ikke gagget, så vi sad og hyggesnakkede og talte om sport, computere, pik og sex. Det var vores fædre og de to latinoboys, der aftalte, hvordan vi skulle kneppes. Jo mindre Lukas og jeg vidste, jo mere naturligt ville vi agere i filmen.

Udendørs sex

Lukas og jeg fik udleveret det tøj, vi skulle have på i de scener, vi skulle bruge resten af dagen på.

Jeg fik udleveret et par stramme tights, hullede cowboybukser, en rød-hvid-stribet t-shirt og et par sneakers. Lukas fik det samme, bortset fra at han fik et par shorts og hans t-shirt var blå.

Daddy og Morten fulgte med os da vi gik ad stien langs bugten, bevæbnet med smarte små håndholdte kameraer. De havde dog også et stativ når det blev nødvendigt. Vores instrukser var enkle. Vi skulle spille et kærestepar, der med hinanden i hånden gik langs stranden, hvor vi fandt et godt sted, lagde os til rette og dyrkede sex.

Vi fandt efter en tid et ugenert sted med bevoksning og tæt ved havet. Vi bredte vores tæpper ud og klædte os af, bortset fra vores tights. Vi gik ned til vandet og soppede i vandkanten. Vi stoppede af og til op og kyssede lidt. Så løb vi ud i vandet og glemte alt om filmoptagelser. Nu var vi bare to kåde drenge, der boltrede os i det skønne lune havvand.

Af og til stoppede vi op i vores leg, omfavnede hinanden og kyssede. Så kunne der også komme et par scener med et par våde drenge med i filmen.

Undervejs smed vi også vores tights. Senere, da filmen var færdig, morede jeg mig over, at vi havde tights på, da vi løb ud i vandet, men var nøgne, da vi kom op igen.

Morten signalerede at vi skulle skynde os tilbage til vores aflukke, da vi var færdige med badescenerne. For det tilfælde der skulle komme nogen forbi, så skulle vi ikke være nøgne for længe på den åbne strand.

Vi lagde os til rette på vores store strandtæppe, omfavnede hinanden og kyssede. Nu glemte vi alt om filmoptagelser. Nu var vi bare Lukas og Thomas, to nøgne, forelskede drenge, der havde fået lov til at dyrke alt det sex, vi orkede. Vi havde endda fået lov til at sprøjte alt det vi kunne slippe afsted med.

Foreløbig var vi opslugte af hinanden. Vi kyssede og kælede og kunne dårligt få nok af hinanden. Vi landede i en 69’er, hvor vi lå side om side og suttede pik og fisse på hinanden. Det lå ligesom i luften, at det primært var mig der skulle kneppe Lukas. Men han havde understreget, at hsn også gerne ville prøve at kneppe mig.

Da vi fornemmede, at vi skulle videre, trådte mit slave-instinkt i kraft. Helt automatisk stillede jeg mig i doggy-position på hænder og knæ. Lukas greb den omgående og lagde sig ned og slikkede min fisse. Jeg stønnede højlydt. Han var lidt kejtet, men ivrig. Jeg nød at mærke hans ivrige tunge i mit hul. Jeg skimtede, at han gned sin pik og stillede sig på knæ bag mig. Han var klar til at tage mig.

Han var kejtet og usikker. Jeg måtte have en hånd om og hjælpe ham med at få sin pik ind i min fisse. Men da han først var indenfor, tog hans drengenatur over. Enhver dreng ved pr. instinkt, hvad han skal gøre, når han får sin pik indenfor i et stramt hul.

Det var så skønt! Men også anderledes. Jeg er vant til at blive råkneppet af voksne mænd med store pikke. Nu havde jeg 12 centimeter usikker, men ivrig drengepik oppe i mig. Jeg fandt hurtigt hans rytme og fulgte ham. Han gispede og stønnede. Det tændte ham vildt, da han opdagede hvad jeg kan udrette med den pik, jeg har oppe i mig!

”Thomas! Jeg kan ikke holde. . . Jeg kommer!!” gispede han.

”Slap af Lukas! Prøv at holde dig. Jo længere du kan vente, jo bedre bliver det!”

Han stønnede og hulkede. Satte farten lidt ned. Jeg slappede også lidt af. Jeg ville så gerne hjælpe ham til at den første gang, han kneppede en fyr, blev en god oplevelse. Det fyldte mig med stolthed, at jeg skulle blive den første fyr, han penetrerede. Akkurat som han var min første fyr.

Han holdt lidt endnu. Men med et skrig eksploderede han i en solid orgasme og tømte sin ladning oppe i mig. Han stivnede i sin liderlighed, overrumplet af styrken af hans orgasme.

”Bliv ved med at kneppe mig, Lukas! Bliv ved med at bevæge dig. Jo mere du knepper, jo længere varer det!”

Han hørte det, heldigvis. Men snart gled han af mig om med en hulken drattede han om på tæppet. Jeg vendte mig hurtigt og kom op til ham. Vores læber mødtes i et intenst, dybt kys. Vi omfavnede hinanden og nød hinanden. Hans drengepik virkede pludselig meget ”voksen”. Nu havde han gennemført et samleje og fået udløsning. Flot klaret af en dreng på 12 år!

Nu tog jeg over. Jeg lagde mig hen over ham og hvilede på mine albuer. Med mine ben fik jeg spredt hans ben. Nu var det min tur til at tage ham. Det lå lige for at jeg tog ham missionary.

Jeg tog min ene hånd til hjælpe, rettede mig lidt op. Kørte min pik over hans hul. Jeg suttede på et par fingre og fandt hans hul. Han gispede, da jeg lod en finger glide indenfor. Havde situationen været en anden skulle han nok havde været rimmet. Men det havde vi allerede gjort, da vi lå i 69’eren. Desuden, det var ikke første gang han blev kneppet. Det kunne jeg fornemme!

Så pressede jeg min pik mod hans hul og trængte ind.

Vi havde øjenkontakt, da det skete. Jeg kom uvilkårligt til at tænke på noget, daddy ofte sagde – ”En dreng er aldrig smukkere, end når en pik trænger op i ham”. Nu vidste jeg, hvad daddy mente. En blanding af fryd, overraskelse, smerte og liderlighed gled over Lukas ansigt, da jeg trængte ind i ham. Da jeg var gledet til bunds i ham undslap et gisp. Så smilede han og han greb fat om mit ansigt og vi kyssede lidenskabeligt.

Så kneppede jeg ham. Nej, vi elskede med hinanden. Det var ren og skær elskov vi udførte.

Vi gispede og stønnede af liderlighed og velvære. Det var som om vi ikke kunne få nok af hinanden.

På et tidspunkt fik jeg et indfald. Jeg omfavnede ham og trak hans spinkle drengekrop op mod mig. Samtidig gled jeg tilbage. Lukas regnede ud hvad jeg ville og spillede med.

Uden at jeg gled ud af ham, landede jeg på ryggen og nu sad han ovenpå mig. Han lagde sine hænder på mit bryst og så red han mig. Jeg hvilede på albuerne og havde bøjet mine ben, så jeg støttede ham bedst muligt. Jeg var forbavset over, hvor hurtigt han var med. Han vidste præcis hvad han skulle gøre. Vi fandt en fantastisk rytme sammen. Han bøjede sig mod mig og vi kyssede igen og igen.

Så kunne jeg ikke holde det tilbage længere. Det begyndte som en rumlen dybt inde i mig, som voksede sig større og større og pressede sig ud gennem min pik. Jeg eksploderede i en heftig orgasme. Men til min undren kunne jeg ikke mere se Lukas. Det gik op for mig at han var gledet af mig og nu lå bøjet over mig og havde min pik i munden. Han tog fanme min orgasme med munden!!

Han havde jo set hvordan jeg betjente hans far og min egen, når vi havde sex sammen. Nu afslørede han hvor kvik og lærenem han var!

Han kom op til mig og vores læber mødtes. Min sperm løb fra hans mund over i min. Vores tunger dansede.

I dette øjeblik var Lukas og jeg alene i hele verden. Der var kun ham og mig. Og det eneste der betød noget var, at vi havde haft det bedste og mest perfekte sex, jeg nogensinde havde haft.

Så blev vi mindet om, at vi var med i en filmoptagelse. Daddy råbte ”cut” og Morten klappede.

”I er skabt til porno!” udbrød han.

”I reagerer slet ikke på at I bliver filmet. I opfatter kun hinanden og jeres sex.”

Vi holdt en pause og vi fik noget at drikke. Vi var også en tur i vandet for at få skyllet sexsleven af os.

På filmen så man sidenhen to nøgne drenge, der lå i tæt omfavnelse og nød hinanden efter sex, da de blev overfaldet af to unge fyre. Franco og Juan havde fået deres stikord og blandede sig nu i legen. Hvad Lukas og jeg ikke vidste var, at vi blev overfaldet af dem og overmandet. Lukas reagerede instinktivt og forsøgte at stikke af. Juan, den ældste af de to fyre – 22 år – fangede ham hurtigt og slæbte ham tilbage til tæppet, hvor Franco, på 19 år, allerede havde kontrol over mig.

Vi blev solidt bundet med hænderne på ryggen og reb, der surrede vores arme fast til kroppen. Vi var tydeligvis med i en regulær voldtægtsscene.

Franco havde hvisket til mig, at jeg skulle kæmpe imod, men når jeg var bundet, skulle jeg overgive mig og adlyde ham betingelsesløst.

Herefter fulgte nogle timer, hvor Lukas og jeg blev kneppet på skift af de to fyre. De var fantastiske elskere og både Lukas og jeg spillede ivrigt med. Det var selvfølgelig dominanssex, men for pokker hvor var det lækkert. De to unge spaniere havde utroligt smukke kroppe og nogle pænt store, lækre pikke. Det var vildt lækkert at have sex med dem. Desuden var de utroligt søde, kærlige og meget hensynsfulde mod os. Så det var rent teater, når vi foregav at gøre modstand og kæmpe imod dem. Men på sin egen måde bidrog det til at tænde os alle fire vildt og inderligt.

Det begyndte med, at Lukas og mig suttede pik på de to. De skiftede fra tid til anden så jeg var ikke altid helt klar hvis pik jeg suttede.

Så blev vi lagt på maven og beordret til at sprede vores ben. Så fik sådan et rimjob! Vi lå, så Lukas og jeg kunne kysse med hinanden. På et tidspunkt begyndte han at hulke og stønne. Juan havde grebet fat i hans pik og trukket den bagud og nu fik Lukas også bearbejdet sin pik.

Imens fik Franco mig op på knæ – stadig med brystet og ansigtet presses ned mod tæppet. Så trængte han ind i mig og begyndte at kneppe mig med rytmiske stød. Åh, det var lækkert.

Franco greb fat i mig og løftede mig op, så jeg stod på mine knæ og blev kneppet af ham. Dybe regelmæssige stød dybt op i min drengefisse.

Jeg kiggede op og opdagede, at lige overfor mig blev Lukas kneppet på nøjagtig samme måde. Juan holdt om hans hofter og kneppede ham. Lukas kiggede på mig. Hans ansigt var vådt af sved, liderligheden lyste ud af ham. Han nød at blive kneppet, han nød at være bundet og blive brugt som en hore. Akkurat som mig selv!

Vi var ens, Lukas og mig. Vi var horer, ludere. Vi var gjort af slavestof. Vi var skabt til at tjene andre mænd. Blive kneppet af mænd. Vores fædre havde set rigtigt, da de på et tidspunkt i vores barndom så, hvad stof vi var gjort af. De så rigtigt, da de besluttede at opdrage os til sex, oplære os til at tage pik. Hvad enten det var i drengefissen eller i munden.

Lukas fangede mit blik. Han smilede til mig. Han var lige så meget en hore som mig. Lige så meget en slavedreng – en sexslave.

Det blev ved et par timer, tror jeg. Franco og Juan byttede plads. Juan lagde mig på siden og kneppede mig sideways. Vi kom på benene og jeg blev kneppet stående. Trods mine bagbundne hænder landede jeg også på ryggen og blev taget missionary. De to spanske fyre kom flere gange. I min fisse, i min mund eller bare ud over mig. Pludselig var det slut.

Vi lå alle fire udmattede på tæppet i aflukket på den spanske strand. To nøgne mænd. To nøgne, bagbundne og godt brugte drenge. Vi var mætte af sex. Vi var mætte af pik. Men af en eller anden grund var vi ikke trætte af hinanden. Juan og Franco løsnede de reb, der havde bundet os. Lukas omfavnede mig med det samme og vi kyssede hinanden. Jeg kunne se, at han var fuldstændig færdig. Jeg fornemmede, at i dag havde slået alle rekorder hvad angik den mængde sex han havde fået på en enkelt dag. Det stod mig også klart, at hvis han havde det ligesom mig selv, så skulle vi ikke have mere pik denne dag!

Daddy og Morten slog sig ned blandt os. Daddy lagde sine arme og mig og kyssede mig dybt.

”Jeg er så ufattelig stolt af dig, søn. Du har klaret det så utrolig flot. Du er bare skabt til at blive kneppet og brugt!”

Tilsvarende havde Lukas og Morten et intimt far-søn-øjeblik.

Der blev serveret sodavand til Lukas og mig, mens de voksne drak øl.

Juan og Franco afslørede, at de havde været betænkelige ved at skulle have sex med en 12-årig og en 15-årig. Det var først da de tidligere i dag havde overværet, hvordan Lukas og jeg havde dyrket hinanden, at de blev overbevist om, at det var i orden.

Franco kyssede mig med tunge. Vi sad en stund og bare nød hinanden. Vi var begge to nøgne. Efter flere timers sex havde vi ingen hemmeligheder for hinanden.

”Hold kæft hvor er du god, Thomas. Jeg tror aldrig jeg har haft så fed sex før! Du er virkelig en drøm af en elsker. Man kan ligefrem mærke, at du er stolt af at være bøsse og at du elsker at have sex med mænd.”
Historien fortsætter under reklamen

Jeg smilede til ham. Af en eller anden grund ville jeg ønske, at han tog mig igen. Han havde været en drøm af en elsker!

Læs næste afsnit

Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *