- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
Børnesex juleaften – Vol 10
“Jamen mor, jeg har jo ingen underbukser på, se selv” siger hun og spreder benene så jeg kan se ..

Forfatter: Den liderlige fyr
Læs forrige afsnit
eller læs fra begyndelsen
Jeg var begyndt at blive utålmodig, min pakke skulle meget gerne nå at komme, hvis vi skulle tage vores forbudte lege til nye slemme højder.
Efter 2-3 dage tikkede der en beske dine fra postnord, at nu kunne jeg hente min pakke. Jeg gik glad ud for at fortælle Jannie, de slemme nyheder. Kunne se på hende at det var en nyhed, hun godt kunne lide, da hun kvitterede med langt og liderligt tunge kys.
“Jeg har også en god nyhed, jeg har fundet et sommerhus, vil du se hvor vi skal lege slemt? For Line skal bestemt ikke forbinde sit hjem, med så slem en form for sex og smerte, selvom at jeg er begyndt at tænde voldsomt på tanken” i det hun sagde det, trak hun min hånd, ned i hendes trusser så jeg kunne mærke, mmm glat og våd. Jeg tror det er bevist at hun altid er glat, hun kender mine børnelyster, og hun vil nok gerne selv, tiltrække mig lidt, da hun nu også har et pik behov der skal dækkes.
“Du skal se sommerhuset” siger hun og rækker mig sin telefon “Det ligger et godt stykke her fra, så vi ikke møder nogen vi kender, og jeg har booket det, så vi kan være der nytårsaften, tænker at larmen ude fra, vil hjælpe, så man ikke kan høre larmen fra Line” hun lyder så pervers når hun siger det.
Jeg kigger på billederne, det et sommerhus område med flere huse, ser meget familieagtigt ud. Huset indvendigt er også pænt og der er faktisk noget der godt kunne ligne et børneværelse, og med en seng der muliggøre bindelege. Giver næsten stiv pik, bare af at forestille mig, hvordan et barn skal ligge bundet i den seng, og modtage en straf der normalt er forebeholdt kvinder i en SM klub.
Det ser godt ud skat, får jeg sagt. Men er der ikke ret mange huse og sikkert mange familier der holder nytårsaften der? Jannie bider selv sig i underlæben, tager om mine nosser og hvisker “Så kan vi jo teste om det “færdige” er noget som tænder din syge pædopik” det fair siger jeg, i en tone der både lyder forvirret og liderlig.
Dagen efter er planen at vi skal afsted, derfor køre jeg ned efter pakken fra morgenstunden så jeg kan tjekke op på, at alt er der. Da jeg er kommet hjem gennemgår jeg kassen sammen med Jannie. Jeg har købt:
Lyserøde manchetter til håndled og ben.
Lædersnor i lyserød til at sætte på manchetterne.
1 pisk der minder om en spanskrør, langt og tyndt.
1 flere halet pisk.
1 gagbold i lyserød
1 lille lilla latex kjole til børn. Meget lårkort pg åben i ryggen (så man let kan piske ryggen)
Hvide knæstrømper
1 x hvid voksen maske med huller til øjnene og munden
“Mmmm hold da op skat, det bliver da en uforglemmelig oplevelse for os og især for Line, jeg har forøvrigt købt ind til nytårsaften, og en del alkohol. Forresten har jeg også købt alkohol, der ligner sofavand til Line, tror det godt for hende, når man tænker på hvad hub skal udsættes for senere” hold da kæft tænker jeg, hendes datter på sex har fået voksen pik i hele julen, nu skal hun udsattes for et smerte helvede af en sex leg og drikkes beruset for første gang, hold kæft vi er syge, tænker jeg og smiler til mig selv.
“Måske Line allerede skulle have sin nytårskjole på nu, så kan vi jo snart køre” Lyder som en god ide skat, jeg pakker bilen imens, så kan du gøre vores prinsesse klar.
Efter små 10 min kommer Line og Jannie ud. “Se er hun ikke fin?” Kigger på Line. Kjolen strammer som den skal om hendes flade bryst, kjolen er kort, og dækker kun lige numsen, og så den perfekt åben omme ved ryggen. Ej lille skat hvor er du fin. “Tak for kjolen Pappi” siger hun med sin fine barne stemme. Nå lad os komme afsted siger Jannie.
Efter en times kørelse på motorvejen, begynder Jannie at kæle for min pik uden på bukserne. “Lille skat kan du ikke vise pappi, hvad det er for nogle pæne trusser du har på” Jeg kigger i bakspejlet og høre Line sige. “Jamen mor, jeg har jo ingen underbukser på, se selv” siger hun og spreder benene så jeg kan se den lille søde tissekone helt blottet i bakspejlet.
Min pik bliver helt hård, og Jannie kan tydelig mærke det, da hendes hånd stadigvæk er i det område. “Uha du kan viet godt li at jeg glemte hendes underbukser, måske du vil have hende snart?” Åh gerne næsten stønner jeg. “Så det jo heldigt der er en rasteplads om 1 km skat, men der kan jo godt være andre mennesker, er du sikker på at du vil have hende?” Åh ja for helvede. Jeg vil ha børnesex nu! Og med den ide i hovedet, køre jeg ind på rastepladsen, og som Jannie sagde var der en del andre mennesker og biler i området.
Jeg finder en parkeringsplads og kigger på Jannie, hvad så nu? “Sæt dig om på bagsædet og få pikken ud af bukserne, så dækker jeg den ene bagrude til, med et håndklæde og så må du være lidt forsigtig, for det andet vindue er ikke dækket til”
Vi gør som aftalt, jeg sætter mig om til Line og får pikken ud af bukserne, og Jannie dækker sideruden til, og sætter sig ind på forsædet igen. Kom skat, sæt dig op til mig, med ansigtet imod mit bryst, hun adlyder, og jeg får styr på pikken, der er våd af pre sæd, og helt uden foran hendes tissekone.
Sæt dig mere ned, og igen adlyder hun, mærker pikken presse imod tissekonen, og sådan bliver det ved, til at jeg er i bund. Jeg lægger mine hænder på barne numsen, så jeg kan styre hendes bevægelser. Mmmmm, hun bevæger dig dejligt, og jeg presser tungen ind i munden på hende, så dem der går forbi ikke kan høre, at der er et barn der er ved at blive sex misbrugt i deres nærhed.
“Fuck det er frækt og farligt” siger Jannie. mmmmm ja skat, åh trænger til børnesex “ja du gør skat” mmmm ja mmmmm. “Fuck der er nogen på vej over til bilen ved siden af” siger Jannie.
Jeg kan mærke at jeg er tæt på, selvom det udfør en risiko, vil jeg må at komme, åh jeg er tæt på, åhhhh jeg kan se de nærmere sig, og jeg mærker at jeg kommer i Lines tissekone. Jeg skynder mig at presse hende ind imod mit bryst, nusser hende i håret, og åbner vinduet, da jeg godt kan se at familie ved siden af kigger.
“Hej er i også på vej på ferie? Min datter blev lidt køre syg, og så må man jo lige trøste” siger det, mens min pik bliver slap og glider ud af Line. “Haha kender vi godt siger moren, ind de køre videre.
“Åh var tæt på griner Jannie” haha ja lad os komme videre. Jeg sætter mig bag rettet og Line på sin plads, mens mit sæd løber frækt ned af hendes ben, hold kæft et syn.
30 min efter ankommer til ferienområdet. Hold da op, det ser hyggeligt ud. Jahhhh siger Line sødt.
Historien fortsætter under reklamen
“Dejligt du kan lide det min pige, du skal nok få nogle oplevelser her, som du alllldrig vil glemme” siger Jannie perverst, inden vi går ind, til stedet der snart skal udgøre omgivelserne til Lines smerte helvede………..






Glad mand.6
12/12/2024 kl 1:22
Venter på 11 og 12, hvad far og datter og mor gør, jeg kan ikke vente, jeg håber der også kommer 13, 14, 15, 16…
Peter
19/06/2024 kl 23:03
Ærgerligt, at der stadig ikke er kommet en fortsættelse af denne her…
Den Liderlige Fyr
11/12/2024 kl 11:44 - som svar på Peter
Den 11 og 12 er på vej. Bliver brutalt
Anonym
05/02/2024 kl 10:19
Kommer nr. 11 ikke snart.?
Anonym
24/03/2024 kl 14:16 - som svar på
Kom nu med afsnit 11 🤩
Den Liderlige Fyr
11/12/2024 kl 18:25 - som svar på
Jo 11 og 12 er sendt ind 🙂
Sexforfatteren
22/12/2023 kl 21:00
Glæder mig til fortsættelsen! Takker for inspirationen.
Sexforfatteren
Sexforfatteren@proton.me