Hos Tante og Onkel – del I

Han holdt mig, så jeg ikke kunne gøre andet end sluge, hvis jeg ikke skulle kvæles

ADVARSEL: incest – tvang

Forfatter: Peter Fantacy

Jeg havde været på besøg hos Tante og Onkel på gården i Vestjylland i et par dage. Sommerferien var lige startet og da min forældre stadig var på arbejde var det en udmærket mulighed for at komme lidt væk fra det hele og slappe af oven på eksamenslæsningen og måske ligefrem få lidt sol på kroppen, hvis vejret ellers ville arte sig. Jeg havde lige afsluttet niende klasse og skulle sikkert i gymnasiet efter sommeren.

Det var altid hyggeligt hos dem. Onkel var sådan rigtig onkel-agtig, så stor lidt overvægtig og med et stort kraftigt fuldskæg, mens Tante syntes malplaceret både på gården og sammen med Onkel. Hun var vel nærmest petit, men de virkede som et helt fantastisk par og var tydeligt kærlige over for hinanden. Hun arbejdede som lægesekretær i den nærmeste by. Jeg må indrømme, at jeg ofte har fantaseret om hende, når jeg legede med mig selv.

Det var en typisk regnvejrsformiddag, så jeg havde sovet lidt længe og var blot trukket i en par joggingbukser og sad foran computeren på værelset. Som teenagere vel oftest er var jeg morgenliderlig og sad og surfede lidt porno, da jeg var alene. Onkel var ude ved dyrene og Tante var jo inde i byen. Så jeg fik fisket pikken ud af bukserne og så lidt MILF porno og drømte om Tante. Video var en spinkel kvinde, der blev taget hårdt af to yngre og meget veludrustede mænd. Samtidig havde jeg fundet de g-strengstrusser frem, som jeg havde taget var tørresnoren dagen i forvejen. Silken føltes liderlig mod min stive pik.

Jeg var helt i min egen verden, da jeg mærkede en tung hånd på min skulder. Fuldkommen forvirret gav jeg et sæt og så op i Onkels ansigt.

”hrmmm …”, brummede han bare.

Jeg fik trukket bukserne op om pikken som mærkeligt slappedes og blev rød i hovedet. Onkel kiggede stadig på mig, og fik øje på trusserne, som jeg stadig havde i hånden. Han tog dem fra mig.

”Hvad tror du Gitte eller dine forældre vil sige til det her?”, spurgte han blot.

”Please, sig ikke noget …”, stammede jeg flovt. Filmen kørte fortsat i baggrunden, hvor kvinden deepthroated en tyk pik. Onkel kiggede nærmest diabolsk på mig. Helt forskelligt fra hans normale joviale blik.

”Jo, måske. Hvis vi kan finde en aftale”

”Øhhh, hvad mener du?” fik jeg sagt.

Pludselig bemærkede jeg, at onkel stod og klemte sit skridt. Han måtte også være blevet tændt af filmen.

”Nu gør du noget for mig, og så glemmer vi alt om det her,” sagde han hårdt, mens han lynede sine bukser ned. Han skridt var lige ud for mit ansigt. Frem fiskede han en halvstiv men allerede imponerende tyk pik.

”Du sutter mig simpelthen af som tøsen der” fik han sagt med hæs stemme, mens han tog mit hår og førte ansigtet tæt på hans nu svulmende pik.

”Men … jeg er ikke …” var alt jeg nåede at fremstamme inden pikken nærmest pressede sig mod mine læber.

”Er jeg helt ligeglad med. Du kommer bare i gang.”

Synes af hans nærmest dyriske blik og tanken om, hvad både Tante og min forældre ville sige, gjorde at jeg ikke turde gøre anden end han sagde. Min hånd gled op om pikken, mens tungen prøvende gled over hovedet. Det føltes ikke så slemt, nærmest fløjlsagtigt. Jeg gabte og tog pikhovedet ind mellem læberne og begyndte at sutte. På lydende som kom fra Onkel var det noget han kunne lide. Pikhovedet voksede mellem mine læber, og munden nærmest udvidede sig. Hans hånd fandt min nakke og pressede sig længere ind. Pikken fyldte nu hele munden, mens jeg kørte hovedet op og ned. Suttede og håbede bare det snart var overstået. Pikken var nu stenhård og Onkel stønnede højere. Begyndte at støde fremad mod mig, mens hans hånd trykkede den anden vej. Jeg kunne dårligt få luft og savlen begyndte at glide ned over hans pik og min hage.

Onkel nu nærmest kneppede min mund. Jeg forsøgte at tage om hans pik og holde imod og ikke få den for langt ind, men han fjernede blot min hånd. Tydeligt at han bare ville have munden. Jeg mærkede den presse sig mod svælget og havde svært ved ikke at kaste op. Pikken trykkede sig dybere ind mens onkel holdt mig i en skruestik. Jeg kiggede op på hans svedige ansigt, mens han kiggede ned på mig.

”God lille tøs,” brummede han, mens han trykkede den helt ned i min hals.

homosex blowjobTårerne trillede, jeg kunne ikke lade være. Han begyndte at lave små dybe stød dybt i min hals. Jeg fornemmede vejrtrækningen blive kort, og det rykke i pikken. For blot øjeblikke efter at sende tykke kraftige sprøjt af sperm ned i min hals. Han holdt mig, så jeg ikke kunne gøre andet end sluge, hvis jeg ikke skulle kvæles. Sprøjtene kom så dybt i min mund, at jeg ikke smagte den salte bitre smag før han trak pikken ud af min mund. Den var allerede lidt slappere og våd af tykt savl.

Han tørrede den blot af i Tantes trusser inden han lynede bukserne igen. Trusserne smed han hen til mig, klistrede i savl og sperm.

”Her er lidt af lege med, ” grinede han dybt.

Det her er min første novelle. Hvad synes i, og også gerne ideer til hvad der ellers kan ske på gården hos Tante og Onkel

Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER

10 kommentarer

  1. sk

    24/01/2021 kl 21:52

    Jeg er frisk på at være onkel for en dag

    0
  2. Dreng 24 køge

    11/10/2016 kl 23:02

    Bare det var min onkel der gjorde det ved mig …. Lækker læsning

    1+
  3. Jørgen

    05/10/2016 kl 17:18

    Hvornår får han fisse på Tanten.

    1+
  4. Misskat

    04/10/2016 kl 17:05

    Helt klart at han da skal tages i brug af Bamse-onkel. Selvom jeg er kvinde,er homo verdenen en antændt tændstik.. Virkelig god,forsæt gerne i samme retning altså hvor knægten blir tvunget..??

    6+
  5. bifyr57

    04/10/2016 kl 15:11

    Onkel og tante kan vel oplære en fræk knægt, måske med eksamen sammen nogen af deres venner

    1+

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *