- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
Poul og Preben del 3. sidste afsnit
“Jeg nyder at straffe unge drenge som dig” hviskede hun. Og jeg kunne mærke at hun nød det.
Forfatter: Mr. Husband
Det var noget tid siden jeg havde besøgt de 2 ældre herre. Jeg følte jeg havde fundet mit kald når det kom til det seksuelle. Første møde var for 4 år siden. Der var sket meget siden. Jeg havde taget en SOSU uddannelse og var nu ansat til at køre rundt hos ældre mennesker, samt tage mig af dem på det lokale plejehjem. Det var lidt som at få ræven til at vogte høns, for de tændte mig. Både damerne og herrerne. Ikke mange ved det, men selvom de er oppe i årene forsvinder deres lyster ikke ved mange af dem.
Jeg havde oplevet en del efterhånden, og jeg er sikker på jeg faktisk gik under “Den SOSU, der hjælper os lidt ekstra” blandt de ældre. For de vidste at jeg gerne ville og havde hjulpet en del af dem.
I mine fridage nød jeg ofte tankerne til de ture jeg havde givet de ældre. Det var alt fra en almindeligt blowjob ved fyrene til at kneppe kvinderne. Jeg kunne li det hele. Og de kneppede som var det deres sidste dag, hver gang.
I dag skulle jeg besøge 3 borger, jeg vidst var klar. Jeg var som altid liderlig ved tanken om denne rute. Jeg var vikar så ruterne var forskellige. Den første jeg skulle besøge var Mogens. Mogens var en herre på 87 år, havde boet selv det meste af hans liv og havde ingen familie. Jeg havde besøgt Mogens et par gange før inden der skete noget første gang. Men efter det så har den været sikker hver gang.
Mogens var ikke så mobil mere. Lå for det meste i sengen og så tv. Jeg kom ind ad døren og fik sagt god dag, Mogens, lidt højt så han kunne høre mig. Jeg gik i køkkenet og fik ryddet der værste væk så det så pænt ud igen. Trak støvsugeren frem og fik støvsuget hele hans lejlighed. Opgaverne var nemme her da Mogens ikke havde så mange ting. Han var en beskeden mand som ikke brugte penge på alt muligt.
Jeg kunne se Mogens holdt øje med mig hele tiden, ligesom han plejer. Han vidste udmærket godt hvad der ventede ham og kendte jeg ham ret lå han med pikken i hånden lige nu. Jeg var tændt.
Det sidste jeg manglede var at tørre alle vandrette overflader af og gøre badeværelset rent. Jeg skyndte mig for kunne ikke vente til at smage Mogens. Da jeg var færdig, fik jeg pakket det hele sammen. Jeg gik hen og satte mig ved Mogens. Jeg brugte altid lidt tid på at snakke med dem også. Der var ikke afsat tid til det men jeg var hurtig til rengøring så der os var tid til det sociale.
“Nååå Mogens, hvordan går det “ Spurgte jeg. “ jo tak, det går da, selvom det jo er lidt ensomt her.”
Jeg tog min ene hånd og førte op under dynen til hans lår, og han returnerede med et lille smil.
“Skal jeg gøre din dag bedre i dag også” ? “ Ja tak, gider du” spurgte han.
Og det gad jeg. Jeg fandt hurtigt hans underbukser og sneg min hånd derind. Hans pik var godt stiv allerede. “Nååå du har nok kigget på mig mens jeg gjorde rent, Mogens”
Han lukkede øjnene i og nød min massage af hans pik. Min egen var selv helt stiv i bukserne, men ved Mogens var det kun ham der skulle have en tur. Jeg løftede dynen væk og kravlede op til ham. Trak hans hvide underbukser ned og knæerne og ku nu tage ordentlig fat om hans pik. Den var ikke super lang, men til gengæld var den godt tyk.
Jeg spyttede på hans glans så den ikke var så tør. Jeg kørte godt rundt med hånden, imens jeg trak hans forhud frem og tilbage på pikken. Min mund var tæt på hans pik og jeg kunne se han barre ventede på min tunge skulle komme ud. Det gjorde den os en gang imellem, hvor jeg stak den ud og slikkede hans glans stille og roligt. Mogens stønnede og jeg vidste han var tæt på at komme. Jeg tog om hans pik med begge hænder helt nede ved roden og slugte den så med munden. Min mund kørte op og ned på hans pik. Helt ud og helt ind så jeg rigtig kunne smage ham. Til sidst hørte jeg han stønnede hurtigt og højt om mens pikken var lige ud for mine læber skød Mogens hans ladning sæd af. Det hele ramte lige i munden på mig. Jeg slugte hver en dråbe, slikke hans pik helt ren og kunne mærke den blev slap igen. Trak hans underbukser på plads og sagde tak for i dag. “ Det er mig der takker” Sluttede han af.
Næste opgave var Hr. Nielsen. Ham blev det aldrig til noget med. Han er en af de få, hvor den virkelig var død. Så jeg var allerede hurtigt videre til næste opgave igen. Frk. Madsen…
Frk. Madsen var en gammel skolelærinde af den gammel type. Hun var 78 år og frisk. Jeg var lidt i tvivl om hvorfor hun fik hjemme pleje, for hun ku det meste selv. Det var også blevet sådan at jeg nok mest var der for det seksuelle. Jeg bankede på og hun åbnede døren. Hun havde en blomstret kjole. Jeg gik ind til hende og vi satte os til en kop kaffe. Hun plejede at være god for en historie og vi kunne sagtens have siddet der i timevis hvis ikke det var for det korte tidsbesøg jeg var underlagt.
“har du opført dig ordentlig” Spurgte hun mig. Jeg vidste at sagde jeg nej, blev jeg straffet. Og det var lige det jeg ønskede af hende. “Nej frk.” Svarede jeg hurtigt tilbage.
“Jamen så skal vi jo til det unge herre”. “Gå ind i soveværelset”
Inde i soveværelset stod hendes seng, et stort skab, et spejl og en stol. Jeg havde prøvet det mange gange før med hende. Det var som regel hende der bestemt og jeg skulle makke ret. I dag så ikke ud til at blive anderledes, hvilket passede mig fint.
“Har du besøgt Mogens i dag” Spurgte hun.
“Ja frk. Det har jeg”
“Okay fik du smagt hans pik så” Spurgte hun mens hun fandt noget frem i skabet.
“Ja frk.” svarede jeg lidt undren. Hun plejede ikke at tage noget i skabet når vi skulle hygge os.
“Smid dit tøj knægt” beordrede hun.
Jeg smed hurtigt tøjet, så jeg stod helt nøgen foran hende. Jeg kunne nu se hvad det var hun havde fundet. Et spanskrør.
“Op med dine arme knægt”- Hun skubbede mig op af muren og bandt mine arme fast med et reb. Det var nyt det hele.
“Har du vasket din mund, efter Mogens har sprøjtet i dig” Spurgte hun,
“Nej frk.”-. Hun gik helt hen til mig, lod spanskrøret køre op af mit ben og op til min tisemand som efterhånden allerede stod ud i vejret. Det føltes dejligt. Hendes anden hånd havde et godt tag i min balle. Hun havde kræfter, af en ældre dame at være. Hendes mund kom helt hen til min og jeg kunne mærke hendes ånde. “Stik din tunge ud” beordrede hun, og jeg gjorde som hun sagde. Straks tog hun hendes tunge og slikkede min. Hendes tunge føltes våd og varm. Jeg var dum nok til at prøv og kysse hende. “Hvad fanden laver du” Snerrede hun og tog et skridt tilbage. “Tror du at det er dig der bestemmer her”. “Nej undskyld frk” Stammede jeg. Men lige lidt hjalp det. Spanskrøret kørte nu stille op til min pik og da den var ca. 20 cm fra svingede hun den hårdt ned på min pik. Det gjorde sindssyg ondt og jeg begyndte at få en tåre i øjnene. “Undskyld” sagde jeg stille til hende.
“Du ved jeg kun straffer når det er nødvendigt knægt”. Og det vidste jeg godt.
“Nu prøver vi igen” Hun tog hendes tunge hen til min, som stille kom ud af munden på mig. Mine arme var ved at syre til men jeg turde ikke sige noget. Hendes læber sluttede sig om min tunge og suttede. Det kilede dejligt. Så endelig kyssede hun mig og jeg svarede igen. Hendes løber var helt bløde og tungen ligeså. Jeg nød at kysse den gamle dame så inderligt.
Hun tog en hånd om min pik som for at gøre den god igen. Hendes hænder var rynket og bløde på samtidig. Det var så dejligt. Hendes anden hånd gled om til mine baller og spredte dem let. Jeg kunne mærke en fingre komme hen til mit anus og cirkulerede omkring det. Vi stod sådan et par minutter og mine arme kunne ikke mere. Jeg tror hun kunne se det for hun stoppede og løsnede dem. Ej det var dejligt at få dem ned igen. Hun trak mig hen til sengen. “ buk dig forover” sagde Hun. Jeg gjorde som hun sagde og bukkede mig.
Hendes spanskrør kørte på ryggen af mig. Jeg kunne se i spejlet at hun havde smidt kjolen. Hun var en flot kvinde. Lidt ekstra på det hele men det sad rigtigt. Hendes bryster fyldte hele BH´en og ventede bare på at komme ud. Hendes sorte trusser skjulte godt hendes veltrimmet tissekone. Hun spredte mine baller og bukkede sig ned. Jeg kunne mærke hendes tunge slikke rundt om min anus hul. Det føltes virkelig dejlig og jeg måtte stønne lidt. Hendes tunge kom faktisk langt op og jeg kunne mærke mig selv skyde bagdelen lidt tilbage for at få hende længere op. Hun tog fat om min tissemand imens og begyndte nærmest at malke den. Jeg nød hver en ting hun gjorde. Hendes går lange hår kildede på mine baller.
Hun spyttede mig godt i anus og fjernede sig dernede fra. Jeg kunne mærke spanskrøret køre hen over mine baller. *Svip* . Jeg fik en på ballen. *svip* jeg fik en mere. Jeg nød det. Det var lige præcis nok til at det ikke gjorde alt for ondt, men samtidig kunne mærkes. Hun spredte mine baller igen og kunne nu mærke spanskrøret mod mit anus hul. Jeg skyndte mig igen at slå bagdelen lidt tilbage så spansk røret pressede sig igennem og ind i mig. Det var ikke stort men det var dejligt pirrende.
“Jeg nyder at straffe unge drenge som dig” viskede hun. Og jeg kunne mærke på hende at hun nød det. Spanskrøret kørte stille og roligt ind og ud, imens hun stadig malkede min pik. Nogen gange tog hun røret ud og slog mig på ballerne også ind igen. Jeg var så tæt på at komme. Hun stoppede. Jeg ventede hvad der skulle ske. “ Læg dig om på ryggen” Beordre hun. Jeg gjorde som der blev sagt og lå der mens jeg kunne se hende. Hun kiggede på mig og knappede hendes BH op. 2 store bryster faldt ud. Man kunne se at tidens tand og tyngdekraften havde taget godt fat i dem for de faldt en del ned mod maven. Hun tog fat om hendes trusser og trak dem ned. Der stod hun. Gammel dame med store hænge bryster, en tissekone med store skamlæber. Hendes lår var rynket og huden hang på det meste af kroppen. Men for mig var hun smuk, hun kravlede op på mig og hen over mit ansigt. “sut min kusse”-.
Jeg skyndte mig at åbne munden og fik hendes skamlæber ind. Hun smagte af urin og lidt sved. Hun smagte dejligt. Min tunge slikkede samtidig med at min mund suttede på hendes skamlæber. Hun blev urolig og jeg vidste hvad der ville ske. Stille og roligt kom en orgasme op i hende. Hun rystede over hele kroppen og stønnede så hele byen har kunne hære hende. “ÅRH knep mig knægt”. Hun tog fat om min pik og pressede hendes kusse ned over den. Den gik hurtigt ind og jeg var helt i bund af hende. Jeg lå og tænkte på hvor mange pikke der havde været oppe i denne vidunderlige kusse. Hun bukkede sig ned og kyssede mig heftigt. Hendes bryster dansede på min mave og jeg havde godt fat i hendes bagdel. Hun red mig et par minutter og jeg nød at mærke hende. Til sidst rejste hun sig op og om på alle 4. “Knep mit gamle røvhul”. Jeg skyndte mig om bag hende. Hun havde ik nogen lille røv, men som alt andet på hende så var den fræk. Ballerne hang lidt, og det var tydeligt at hun var gammel. Jeg gik ned, spredte hendes baller og lod tungen slikke hende godt i røven. Hun gispede da min tunge ramte ringmusklen. Jeg slikkede den godt uden på og bevægede mig inden for. Hun var klar til min pik.
Jeg rejste mig, tog pikken i hånde og pressede i mod hendes ringmuskel. Den gled nemt indenfor. Følelsen var vidunderlig. Jeg kørte den helt op i hende og hun pressede hendes røv mod mig som i kom længere op. Jeg kunne mærke hvor varm hun var inden i og nød nu at køre stille ud og ind af hendes røv. Jeg havde godt fast i hendes hofter og øgede tempoet mere og mere. “ Jeg vil have du skal komme op i min røv” skreg hun. Jeg pumpede løs og kunne mærke forløsningen være på vej. Med et sprøjtede jeg alt min sæd op i hende. Jeg pressede min pik helt i bund og pumpede og pumpede sæd ud. Da jeg ikke havde mere at give af trak jeg pikken ud. Jeg vidste hvad jeg skulle nu så jeg lagde mig ned og hun satte sig over mig så sæden kunne komme ud og ned i munden på mig. Jeg mærkede hvordan den løb ud og ramte munden og slugte hver en dråbe. Til sidst fik røvhullet en slikke tur så der ikke var mere at komme efter. Tak for besøget sagde hun og rejste sig op. Vi tog tøj på og jeg måtte skynde mig videre. Jeg var allerede sent på den så måtte skynde mig ud.
Den sidste borger var Mona. Mona var vidst nok 95 så den ældste af dem alle.
“Undskyld jeg kommer for sent, Mona” skyndte jeg mig at sige da jeg kom ind til hende. Mona havde familie til at gøre rent så det eneste jeg skulle var at bade hende. Jeg var vidst den eneste fyr der måtte se hende nøgen, men okay hun fik os lige hvad hun ville have med mig.
“Nååår, var læreinden hård ved dig” Grinte hun. “jah det må man sige” “skal vi se at få dig i bad Mona”
Mona rejste sig og jeg skulle hjælpe hende derud. Hun var meget gangbesværet. Jeg satte hende på badebænken og begyndte at klæde hende af. Hendes strømpebukser blev trukket ned over. Hendes bluse røg af og hendes strop trøje. “Rejs dig lidt op så jeg kan tage nederdelen af, Mona.” Hun rejste sig op og jeg kunne trække den og hendes trusser af. Jeg satte hende ned og knappede bhén op. Hendes bryster var ik nær så store som læreindens, men flotte var de. Jeg startede med at bruse hende over det hele. Mens jeg gjorde det nussede jeg hendes inderlår, det vidste jeg hun kunne li. Hun spredte dem os med det samme. Jeg lod bruseren glide ned på hendes bryster. “Orh vil du ikke nok slikke lidt på dem” spurgte hun. Jeg tog en brystvorte i munden og slikkede på den. Hun tog fat om min nakke og pressede mig ind. Jeg kunne mærke hendes bryster ikke var fyldte mere men nærmes lidt som en bold i en sok. Men det gjorde mig ingenting. Jeg stoppede med at sutte og kiggede op på hende. Vores munde mødtes i et stille tunge kys. Jeg vaskede videre nedaf hendes krop. Fik hende sæbet godt ind og skyllet det hele af igen. Da jeg var færdig smilede hun og spredte benene. “Slik mig” sagde hun. Jeg kravlede ned til hendes tissekone. Den var fuld behåret, hvilket jeg ikke helt var til men det var okay. Hun lænede sig tilbage og spredte benene så godt hun kunne. Jeg tog en finger op i hende og mærkede hende være dejligt våd. Jeg slikkede hendes klitoris og lod min tunge glide ned. Tog fingeren ud og stak tungen op i hende. Pludselig kunne jeg mærke hun blev meget våd og smagte af urin.
“Undskyld sagde hun” Men jeg kunne ikke holde mig mere”. Damen havde simpelthen pisset mig i munden. Jeg skyndte mig at slikke hendes klit og der gik ikke længe før hun kom i en lille sød orgasme. “Jeg er aldrig blevegt pisset i munden før af en gammel kone” sagde jeg mens jeg kiggede på hende.
Historien fortsætter under reklamen
“Undskyld men jeg har svært ved at holde mig for tiden og aner ikke når det kommer” kiggede hun forlegent på mig. “Det er okay Mona” kom så for vi dig i tøjet så du kan komme ind i sofaen igen.
Har jeg sagt at jeg elsker mit job.
Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER





Læserne siger: