- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
Knægten 4. I pigetøj, med min lærer
Som en prop i mit stramme hul, holder hans pik sæden oppe i mig, han tager fat om min lille tøsepik og begynder at gnide den
Forfatter: Noshime
Læs forrige afsnit
eller læs fra begyndelsen
Jeg havde leget lidt selv i pigetøj og fundet ud af at det var ret frækt, det var noget helt andet og jeg kunne ikke sætte en finger på hvad det var. Nogengange kunne jeg godt finde på at have et par gstrengstrusser på i skole, vi var lige startet efter sommerferien i 7., men det endte også altid med at jeg smuttede på toilettet konstant for at spille pik. Jeg troede at jeg var snu og havde gemt det godt, men en dag tog min gymnastiklærer Klaus, fat i mig, “jeg skal lige tale med dig alene efter skole.”
Jeg var blevet i klasseværelset på anden sal og havde set alle mine klassekammerater smutte ud i sommeren, før døren gik op. Han lukkede døren og låsen klikkede, “kom herop og stil dig,” sagde han og pegede lige foran kateteret som han havde sat sig på. Klaus var en af de mest vellidte lærere, men han havde en tone der gjorde at man også gjorde hvad han sagde. Jeg stillede mig hvor han havde peget, “hvad er der?” spurgte jeg mens jeg prøvede at kommet i tanke om et eller andet lort jeg havde lavet, som jeg kunne få en skideballe for. Han kiggede op og ned af mig med et blik jeg ikke havde set i hans øjne før. “Man kan se kanten på dine trusser når du bukker dig forover”, sagde han nøgternt mens hans øjne borede sig ind i mine.
Der blev helt stille, mine kinder brændte, fuck-fuck-fuck! Min mund for lammet og mine knæ dirrede. En blanding af skam og liderlighed ved at vide at andre havde set trusserne. “Synes du ikke at du skal vise mig dem rigtigt i stedet for bare at rende rundt og tease med dem?” spurgte han så. Igen var der stille, jeg vidste ikke hvad jeg skulle gøre, og kiggede ned på mine fødder. Jeg mærkede så hans hånd på min skulder, “af med tøjet.” Jeg nikkede og vendte mig om mens jeg langsomt tog tshirten af, så bukserne og sokkerne, og stod kun i de små stramme, lyserøde gstrengstrusser.
Han lagde armene om mig og jeg kunne mærke hans hårde bule i bukserne, hans store hænder gled overalt på min krop, legede med mine brystvorter og jeg kunne ikke undertrykke et lille piv af nydelse. “Kan du godt lide at lege pige?” spurgte han hæst, jeg nikkede og han drejede mig rundt så han kunne kigge ned på mig, “har du suttet pik?” jeg kunne ikke lade være med at smile bredt, ved tanken om Bents pik, mens jeg nikkede, også over overraskelsen i Klauses ansigt. Han var hurtig til at gemme overraskelsen væk igen dog, “hvis du er lige så god til at sutte som jeg tror du er, så vil jeg gerne hjælpe dig med at lege en rigtig pige noget mere, hvad siger du til det?” Jeg var så liderlig ved tanken om at min lærer tændte på min lille 7. Klasses krop i pigetøj, at jeg pressede min hånd imod hans bule, “her?” spurgte jeg og før han fik svaret havde jeg lynet hans bukser op. “Du er nemmere end jeg havde regnet med” grinte Klaus og åbnede bukserne helt.
Han var helt glat, tunge nosser og lidt større end Bent. Mine læber skilte sig let og jeg gik ned på knæ så jeg rigtigt kunne kysse spidsen af pikken. “Er det en rigtig mandepik du har suttet før?” spurgte han mens han strøg mit halvlange hår til siden så han kunne se mine øjne, “ja,” svarede jeg, “men kun én…” han brummede da jeg lukkede mine læber omkring hans pik. Jeg nød virkelig at have en pik i munden igen, og min ivrighed kunne mærkes, “hold kæft du er sulten”, grinede Klaus, “og god.”
Jeg havde taget fat om min egen stive pik og gned den langsomt mens jeg suttede, jeg kunne mærke hvordan det ophidsede Klaus endnu mere. Og snart mærkede jeg hvordan hans pik dunkede endnu hårdere og hans støn blev højere, “jah kom så tøs” mumlede han lavt, og pludselig holdt han hårdt fat om min nakke og førte selv pikken frem og tilbage, kneppede min lille mund. “Kom så, kom så tag min pik tøs” stønnede han højt, lige før hans pik eksploderede i munden på mig. Han holdt pikken inde mellem mine læber så var jeg tvunget til at sluge det hele, det gav mig tårer i øjnene, men jeg nød det. Han havde stadig hånden om nakken på mig, og jeg kiggede op på ham med store øjne mens jeg slikkede hans pik og spillede min egen, stønnede omkring den i min mund og kom pludselig udover gulvet i lange sprøjt.
Han klappede mig blidt på kinden, “det klarede du sgu da godt! Du skal nok blive en god tøs” og smilede bredt og blinkede til mig. Han pakkede sin pik væk og fandt et stykke papir til mig, til en smule sæd som løb ned af min hage.
Klaus fandt en klud frem og tørrede min sæd op fra gulvet, “hvis du kommer hjem til mig i morgen efter skole, så finder vi noget rigtig lækker til dig, hvad siger du til det?” Spurgte han før han låste døren til klasseværelset op igen. Det var langt mere en konstatering end et spørgsmål og jeg kunne ikke andet end at nikke.
Jeg ringede på døren i det lille villakvarter hvor Klaus boede, og han åbnede hurtigt døren. “Kom indenfor, ind i stuen” sagde han og trådte til side, lagde en stor hånd på min røv i det jeg gik forbi. “Jeg har lagt noget frem til dig herovre,” han pegede på stuebordet og rigtig nok lå der noget forskelligt pigetøj fremme. Han stillede sig bag mig og begyndte at ae mit hår og min ryg, “jeg synes du skal prøve det der,” sagde han og pegede på et lille skolepige outfit; alt for kort skørt, lange knæstrømper, hofteholder, små trusser og en stram top som passede perfekt til mit flade bryst. Der lå også mere forskelligt, fra bodystockings, til kjoler, babydolls og frækt lingerie. Han kyssede mig på halsen, “kom så skift” og klappede mig i røven. Jeg tog tøjet med røde kinder og gik ud på det store badeværelse og fik skiftet. Og synet af mig selv i det store spejl, i pigetøj, fik mine ben til at ryste det, jeg måtte indrømme at jeg virkelig kunne fylde rollen ud.
Klaus stod med et kæmpe smil da han så mig komme ud fra badeværelset, “er det ikke bedre end bare et par trusser?” han vinkede mig hen foran ham hvor han sad i sofaen, og gjorde tegn til at jeg skulle dreje rundt for ham. “Jo,” jeg smilede, “det… føles så dejligt.” Dejligt var ikke ordet for hvordan jeg havde det med hans blik på min krop, jeg elskede begæret. Han havde hevet telefonen frem og linsen i den fulgte mig mens jeg viste mig frem, han grinede smørret. “Er du piksulten tøs?” jeg nikkede ivrigt og han hev sin store pik frem. “Nu skal du være en god pige og gøre dig fortjent til dit tøj, kan du det?” jeg nikkede igen og kravlede ned mellem hans spredte ben og tog pikken i hånden.
Jeg kiggede op på ham mens jeg kyssede og slikkede pikken og det var tydeligt at han tog et billede på telefonen før han lagde den på bordet og lænede sig tilbage. “Det er lang tid siden en ung tøs som dig har været så god til at sutte pik,” stønnede klaus mens jeg lod min tunge glide ned over den faste nossepung og så hele vejen op til spidsen af pikken. Mine læber skilte sig let og jeg tog den i munden og begyndte for alvor at sutte. Jeg mærkede hans hånd på mit hovede igen mens han guidede mig til at få mere og mere af han pik ind i munden og halsen. “Jeg skulle have opdaget dig for længe siden,” stønnede han “men behøver tydeligvis ikke lære dig at sutte pik.”
Fik hevet hovedet til mig og lov til at tage pikken ud, grinede bredt til min lærer med spyt og savl løbende nedover hagen, “hvis du havde vidst det havde du sikkert ikke kunne holde hænderne fra mig i skolen” sagde jeg drillende, han grinede “fuck nej, jeg var næsten ved at hive fat i dig i frikvarteret i dag.” Han rakte ned og fandt mine brystvorter igennem det tynde stof toppen var lavet af og begyndte at lege med dem, gneb let og masserede dem. Det fik mig til at stønne og pive af nydelse.
“Skal du snart have pik i røven?” jeg nikkede og stønnede, “please, vil du ikke nok bolle mig?” mine øjne var våde af hård pik i halsen og liderlighed, “din pik er så dejlig og jeg vil mærke den oppe i mig.” Han grinede endnu bredere, som havde han fundet guld.
Klaus skubbede til mig og jeg rejste mig, hurtigt trak han bukserne helt af og trådte ud af dem, “nej på knæ tøs” jeg blev puffet ned så jeg lå med hovedet nede i sofaen og min lille strutrøv i vejret.
Han krængede min trusser ned under mine balder og hev det lille skørt op, jeg lå med hovedet ned i sofapuderne og kunne mærke hans hænder overalt på min krop. Pludseligt mærkede jeg noget køligt og klistret på min røv og han bad mig sprede mine balder, “kom så tøs, vis mig dit hul.” Jeg gør som han siger og jeg kan mærke hvordan han smører glidecreme omkring min lille stjerne, presser en finger imod og pludselig glider den op, jeg stønner, “årh! Mhmm jaah.”
Endnu en finger glider op i mig og hans anden hånden masserer mine pigenosser blidt. Han fortsætter med at fingerkneppe mig i et stykke tid og jeg kan høre hvordan han stønner bag mig. “Please jeg, årh, jeg vil mærke din pik!” stønner jeg ned i puden. Klaus trækker fingrene ud og der går et øjeblik før jeg kan mærke spidsen af hans pik imod mit hul, langsomt men fast presser han imod. Stjernen giver efter og mit stramme hul tager imod han store, dunkende pik – heeelt i bund. Prustende og stønnende begynder han at kneppe mit tøsehul, mit hovede er stadig begravet i sofapuderne så mine egen støn bliver dæmpede.
Det er lang tid siden Klaus har været oppe i noget så stramt og så frækt, og det kan mærkes. Han sætter hurtigt farten op og knepper mig. “Fuck jaaaah” piver jeg ned i puderne og holder min lille krop imod hans. Hele min krop skriger på hans pik og sæd, og han leverer begge dele. Pludselig presser han helt i bund, tager fat i min skulder og kommer hårdt og brølende i mit lille stramme, varme røvhul. Igen og igen mærker jeg hvordan hans sæd sprøjter op i mig. Som en prop i mit stramme hul, holder hans pik sæden oppe i mig, han læner sig indover min krop og tager fat om min lille tøsepik og begynder at gnide den. “Er det godt at få pik tøs?” jeg nikker, ivrigt og stønner. “Du skal nok blive en god pige”, hans stemme er grødet og liderlig mens jeg spiller mig til jeg kommer – min krop ryster og dirrer da jeg kommer i små hurtige sprøjt ned i sofaen.
Endelig trak han sig ud af mig, og jeg kunne mærke sæden løbe ud af mit hul og ned over mine nosser, jeg lå lidt sådan og nød det. Jeg vred mig en smule om og så at Klaus igen stod med telefonen og tog billeder, han grinede skævt. “Når du kommer i skole imorgen, så skal du nok vide at flere af dine lærere har set hvor stor en tøs du er.”
Jeg måbede chokeret, “hvad?!” han klappede mig i numsen, “rolig nu tøs, vi siger ikke noget til nogen forældre, men din mund kommer nok på overarbejde.” Han gik fra stuen og ud på badeværelset, mens jeg vendte mig om i sofaen og spekulerede over hvordan fanden resten af skoleåret ville gå!
Læs næste afsnit

KØB BUTT-PLUGS
PÅ SEXUP.DK
KLIK HER!






Anonym
26/09/2020 kl 16:28
Hvornår kommer del 5
Noshime
22/04/2021 kl 15:01 - som svar på Anonym
er sendt ind, har haft en længere blokade 🙁
Damernes Ven
22/04/2021 kl 17:23 - som svar på Noshime
blokade… fortæl dog… AVS eller ??
Damernes Ven, “Spørge-Jørgen” og… brevven69@yahoo.dk
Noshime
22/04/2021 kl 18:06 - som svar på Damernes Ven
skriveblokade, men den synes at være nogenlunde overstået 🙂
Damernes Ven
22/04/2021 kl 23:12 - som svar på Noshime
tilføjer… GODT den kendte skrive-blokade ER på vej væk..
DU skriver RET meget mere end GODT… om lidt svære emner..!!
glemte at tilføje det..
Damernes Ven
stefan
14/08/2020 kl 0:28
glæder mig til at læse om hvordan hans mund kommer på over arbejde og ellers de andre lærere bruge ham til
Noshime
17/08/2020 kl 21:49 - som svar på stefan
er igang! 🙂
Stefan
22/08/2020 kl 14:50 - som svar på Noshime
det vil jeg glæde mig til
Anonym
27/03/2021 kl 15:05 - som svar på Noshime
hvornår kommer del 5