- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
Aftenen efter mødet på rastepladsen
Nu var det min tur til at yde – så jeg slikkede ham ned over brystet, maven- forbi pikken ..
Forfatter: Sælgeren
Efter at have mødt den lækre mørke fyr på rastepladsen i Nordjylland 2 gange måtte jeg simpelt hen opleve ham igen. Han havde fået mit nummer og lovede at ringe kl. 19.
Præcis kl. 19 ringede min telefon – det var ham. Han ville gerne møde mig igen samme aften.
Jeg skulle egentlig være kørt mod syd men ventede i håb om endnu en lækker oplevelse – så måtte jeg bare køre senere.
Han spurgte om jeg havde lyst at besøge ham – der var ikke noget jeg hellere ville.
Hurtigt holdt jeg på adressen og gik mod fordøren. Han tog imod mig med åbne arme og varme kys – og der duftede dejligt af mad. Han havde lavet mad og åbnet rødvin.
En fantastisk mand. Jeg kunne slet ikke sige nej tak, men måtte dog afslå rødvinen da jeg skulle køre mod syd senere på aftenen. Han smilede sødt til mig og skænkede op – og sagde, at jeg da bare kunne overnatte og køre tidligt næste morgen. Igen kunne jeg ikke sige nej tak.
Vi nød maden og fik et par glas vin – og derefter kunne vi ikke holde fingrene fra hinanden. Langsomt klædte vi hinanden af og nød hinandens kroppe. Og inden længe lå vi tæt sammen i hans seng. Kys og kram – og de stive pikke mod hinanden – mmmm.
Nu var det vist min tur til at yde – så jeg slikkede ham ned over halsen, brystet, maven – forbi pikken – tog de store nosser i munden en for en – og lod tungen finde hans dejlige rosa hul. Han gispede og trak benene op – jeg pressede tungen op i ham – nu måtte det være min tur til at kneppe ham.
Min pik var ved at sprænges da jeg satte hovedet mod hans våde hul – han greb mig om hofterne og trak mig ind til sig – min pik gled helt op i ham i første hug.
Jeg kneppede ham til jeg var helt ude på kanten af udløsning mange gange men stoppede i sidste øjeblik – det her måtte ikke gå for hurtigt.
Så sprang jeg op over ham – satte hans store hårde stav mod mit hul og gled ned over den – helt ned – og red ham – tvang ham til at tømme sin store pik dybt oppe i mig – og sprøjtede min egen sperm ud over ham samtidig. Vi lå længe og kyssede og krammede før vi gik i bad sammen – sæbede hinanden ind – kælede – tirrede hinanden.
Med et håndklæde om livet slængede vi os i stuen og nød kaffen og en cognac.
Han smilede frækt og sagde, så nu lykkedes det mig at få dig til at drikke så meget, at du ikke må køre – vil du sove sammen med mig i nat? Der var ikke noget, jeg hellere ville – selv om jeg godt vidste, at der nok ikke blev sovet meget. Vi kunne slet ikke holde fingrene fra hinanden.
Efter lang tid med masser af dejlig sex fortalte han mig, at han havde en skjult drøm – at ligge i ske med en fyr med pikken oppe i ham hele natten. Selv om min røv allerede var godt brugt og fyldt med sperm var jeg da med på ideen. Endnu en gang trængte han op i mig og selv om det var svært faldt vi begge i søvn. Jeg vågnede ud på natten ved at stille kneppede mig endnu en gang.
Historien fortsætter under reklamen
Desværre måtte jeg på job næste dag, så allerede kl. 6 måtte jeg køre mod syd, men vi snakker sammen hver dag – og jeg er sikker på, at jeg snart skal mod nord igen.






Læserne siger: