4. th – Del 2 – Diana

Diana sagde stille: “Hvis en mand skal nyde din mund, så må du lade ham komme i bund …

Forfatter: Lina

Læs første afsnit

Det var blevet lørdag, og jeg sad i min “nye” lejlighed, som jeg havde brugt det meste af ugen på at få flyttet ind i med hjælp fra Mila.

Jeg vidste ikke helt, hvad jeg skulle tage på. Skulle det være arbejdstøj, eller hvad var Gabriels plan…

Det havde været heldigt, at ugen havde været travlt. For det gjorde der meget nemmere at fortrænge, hvad der var sket.

Dagen efter Gabriels overgreb var jeg dog vågnet op med nogle ret så ømme kæbemuskler.

Hvad der havde gjort ondt værre var, at Mila havde ringet og sagt, hun ville komme forbi og se lejligheden. Hun var mildest talt ikke imponeret over lejlighedens stand, og sagde hun ville tage en snak med Gabriel om, at hun skulle se at få den renoveret. I mit stille sind tænkte jeg på, at jeg langt hellere ville bebo lejligheden i dens nuværende stand end have Gabrielt rendende rundt og renovere den.

De var dog perioder i løbet af ugen, hvor jeg ikke kunne holde de onde tanker på afstand – det var til mine forelæsninger.

Her var det helt ualmindeligt svært at holde fokus på, hvad underviseren talte om, da mine tanker konstant kredsede om oplevelsen i lejligheden.

Jeg var ikke i tvivl om, at det havde været en form for voldtægt, og jeg overvejede nøje, om jeg burde anmelde Gabriel.

Ved nærmere eftertanke havde jeg dog besluttet mig for, at det nok var en rigtig dårlig ide, da det stort set ville være umulig for mig at bevise, at det ikke havde været frivilligt. Selv hvis det lykkedes, så ville jeg helt sikkert ikke længere have noget sted at bo og ud over dette, så ville det nok også ødelægge mit forhold til Mila og hendes familie, hvis jeg anmeldte en person, der i deres øjne var en ærlig og hårdtarbejdende mand, og som samtidig havde hjulpet mig, da jeg var i nød.

Min konklusion var derfor blevet, at jeg måtte prøve at glemme, hvad der var sket og blot fokusere på, at jeg nu havde tag over hovedet.

Jeg blev revet ud af mine tanker ved, at en sms tikkede ind på min telefon. “Kom ned” stod der.
Foran opgangen holdt en stor sort Mercedes Sprinter kassevogn.

Da jeg kom ind i bilen til Gabriel, og fik lukket døren, sad han klar med sin store pik fremme. “Du kan lige nå det inden første stop” sagde han.

Jeg havde mest lyst til at begynde at tude, og jeg kunne mærke modviljen strømme ud i kroppen på mig. Det tog dog ikke mange sekunder for mig at besluttet, at jeg lige så godt kunne få det overstået, da Gabriel havde fat i den lange ende, i og med han ejede den lejlighed, jeg beboede sort.

Der gik heldigvis ikke længe før han pumpede sin tykke sæd ud i munden på mig, og helt automatisk slugte jeg. Da jeg satte mig op igen sad Gabriel med et skævt smil på læben. “God tøs, vi er her nu” var det eneste han sagde.

De næste par timer besøgte vi en række skønhedsklinikker, frisører og spisesteder.

De fleste steder skulle vi enten aflevere eller hente noget. Pakkerne vi afleverede var kom i alle former og størrelser, men dem vi afhentede var typisk kvadratiske papkasser i størrelsen 20x20x20 cm.

Da klokken blev 15, holdt vi ved en stor hvid Patriciervilla i Aabyhøj.

“Sidste stop” sagde Gabriel.

På vej op til hoveddøren bemærkede jeg et skilt, hvor der stod: ‘Beauty by Diana’.

Gabriel bankede hårdt på døren. Den blev hurtigt åbnet af en ufattelig smuk mørkhåret kvinde, som jeg ville skyde til at være omkring de 35.

Hun var vel omkring 165 cm høj, solbrun og veltrænet med perfekte d-skåls bryster og en lille stram røv.

Men det var hendes ansigt, der gjorde størst indtryk på mig. Store blå øjne, en lille næse, fyldige læber, høje kindben og en smuk kæbelinje krydret med en perfekt makeup.

“Hej skat” sagde hun til Gabriel og gav ham et kys på kinden.

Gabrielt kiggede tilbage mod mig, og lavede en gestus med sin arm mod mig.

“Diana, det her er Mikkel, han er min nye medarbejder, og vil i fremtiden køre ærinder for mig”

Diana nikkede og smilede til mig.

“Mikkel, det her er Diana. Diana er min forretningspartner, og er medejer af alle de skønhedsklinikker, vi har besøgt i løbet af dagen”

Jeg må have lignet en, der var gået i stå, dels fordi jeg åbenbart fra nu af var blevet en af Gabriels medarbejdere, dels fordi jeg var total betaget af Dianas skønhed, faktisk så meget, at jeg fik helt dårlig samvittighed over for Mila.

“Er du gået okay?” stemmen var blød, Diana stod og kiggede på mig med et undrende udtryk i ansigtet.

“Øh nej, øh ja, jeg tænkte bare” fik jeg fremstammet.

“Kom vi går ind i stuen” sagde hun og smilede.

Inde i stuen blev der udvekslet nogle papkasser og nogle boblekuverter. Bedst som jeg troede, vi skulle ud ad døren igen, bød Diana på en kop kaffe.

Jeg kiggede afventende på Gabriel, der trak på skuldrene.

Det var ikke mange ord, jeg fik sagt under kaffen. Gabriel og Diana talte forretning, og det virkede ikke til, de overhovedet bemærkede, at jeg også var til stede.

Jeg stoppede efter kort tid med at lytte ordentlig efter, og sad i mine egne tanker, da jeg pludselig hørte Gabriel sige: “Han kan virkelig ikke finde ud af at sutte pik”. Jeg kiggede forfærdet op. Havde han virkelig lige sagt det.

Diana havde rejst sig og smilede sødt til mig. “Kom søde” sagde hun, og rakte hånden ud mod mig. Jeg blev lidt paf, men, nærmest som i trance, rejste jeg mig op, og fulgte med hende. Vi kom nu ind i en lidt mindre stue med en større sofa stående op ad den bagerste væg.

Først nu bemærkede jeg, at Gabriel stod lige bag os. Han gik forbi os, satte sig i sofaen og åbnede sine bukser.

Diana gik nu ind foran mig, tog fat om begge mine hænder, og så mig dybt i øjnene. “Jeg ved det er svært at vænne sig til, at du nu er nødt til at sutte den af på Gabriel, men jeg er en god læremester, og jeg er sikker på, at du med tiden vil få en vis fornøjelse ud af det”, sagde hun, og kyssede mig herefter på munden. Hendes læber var bløde, og hun smagte sødt.

“Kom” hviskede hun i øret på mig.

Som hypnotiseret fulgte jeg efter hende. Vi satte os på knæ ved siden af hinanden.

“Kig nu godt efter søde” sagde hun drillende – det var tydeligt, at hun var tændt.

Inden jeg fik set mig havde hun Gabriels store pik i munden. Hun nærmest oversavlede den. Med en pludselig bevægelse forsvandt hele pikken ned i halsen på hende. Gabriel stønnede, og jeg kunne mærke min pik vokse i bukserne på mig.

Hun trak sig nu langsomt væk fra pikken, så hun til sidst kun havde spidsen af sine læber mod hovedet, for så at tage ham til roden igen. Efter et minuts tid kiggede hun på mig. Med et liderligt blik sagde hun savlende “din tur”.

Jeg tog forsigtigt pikken i munden, og kørte op og ned.

Jeg kunne nu mærke en hånd trykke mod mit baghoved, og Diana sagde stille: “Hvis en mand skal nyde din mund, så er du nødt til at lade ham komme i bund – slap af, du klarer det fint”.

Jeg forsøgte at slappe af, og mærkede pikke glide et par cm ned i halsen på mig.

Da Diana trykkede pikken endnu en cm ned, blev min brækrefleks aktiveret, og jeg følte, at jeg skulle til at kaste op. Idet jeg forsøgte at trække mig fri, trykkede Diana alt hvad hun kunne på mit baghoved, og pikken gik næsten i bund i min hals.

Jeg kunne mærke, hvad jeg tænkte måtte være bræk, stå ud af næsen på mig samtidig med at Gabriel tømte sin pik dybt i min hals.

Endelig slap Diana mig, og jeg kunne trække mit hoved til mig igen.

Hostende og med slim og bræk ud af næse og mund gled jeg ned så jeg stod på alle fire, og stønnede højt og anstrengt.

“Tak for det smukke” hørte jeg Gabriel sige til Diana. Jeg kunne høre ham forlade stuen. Ude fra entréen råbte han: “Vi er færdige for i dag, fra nu af kører du denne rute hver onsdag og lørdag – jeg lægger nøglerne til dig her og lader bilen stå”. Kort efter hørte jeg døren smække.

Pludselig mærkede jeg to fingre, der løftede min hage op. Sekundet efter var Dianas hoved direkte ud foran mit, hendes læber mødte mine, og hun kyssede mig dybt og grådigt.

På trods af det gjorde ondt i halsen på mig, og Diana havde været stærkt medvirkende til dette, så stod min pik stiv som aldrig før.

Diana trak mig op, og skubbede mig ned på sofaen. Hun åbnede mine bukser, og trak min pik frem.

Selvom jeg vidste, det var forkert over for Mila, kunne jeg ikke modstå denne skønhed.

Hun begyndte at spille den af på mig og slikke op og ned ad skaftet på min pik. Hun skulle til at tage mig i munden, da hun pludselig stoppede. Jeg kiggede uforstående på hende. “Jeg bryder mig ikke om kønsbehåring” sagde hun.

Hvis vi fjernet dem, så kan vi fortsætte. Hun kiggede spørgende på mig. Jeg nikkede. Hun smilede frækt til mig.

I det samme mærkede jeg et prik i nakken, og alt blev sort.

Da jeg vågnede igen, var jeg groggy. Jeg bemærkede at jeg var nøgen, og lå på en blød behabelingsbriks.

“Hej igen smukke” hørte jeg Diana sige. “Jeg har fjernet dine hår, så nu er jeg klar til at overholde min del af aftalen”.

Inden jeg fik set mig om, var min stive pik begravet i hendes hals, følelsen var fantastisk, og der gik ikke mange minutter, før jeg kom som aldrig før.

Diana rejste sig. “Aaah du smager lækkert søde, dit tøj ligger på stolen derovre – vi ses på onsdag”.

Hun gik ud ad døren, og jeg kunne høre hendes hæle i gulvet på gangen udenfor.

Da jeg, lidt vaklende, gik over for at tage mit tøj på, så jeg mig selv i et stort gulv til loft spejl.

Diana ikke bare havde bare fjernet mine kønshår. Hun havde vokset samtlige stedet på min krop, selv mine sparsomme skægstubbe. I det mindste havde hun ladet håret på mit hoved og mine øjenbryn være, tænkte jeg.
Historien fortsætter under reklamen

Da jeg tog min tshirt på, kunne jeg et ømt sted i min nakke. Hvad havde det lille prik været? Havde det været et stik, og hvem havde i så fald stukket mig?

Fortsættes…

Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER

9 kommentarer

  1. Alex

    17/08/2022 kl 6:30

    Vildt fedt at læse om blowjobs på denne måde. Fik selv et godt blow i morges af kæresten (fyr) uden at han selv tog tøjet af. Fedt bare at blive serviceret og få sprøjtet.

    0
  2. Jesper

    05/08/2021 kl 22:52

    Super lækkert bar lige blive brugt sådan som det passer dem 🤤

    1+
    • Lina

      07/08/2021 kl 0:15 - som svar på Jesper

      Ja det er så dejligt frækt når mænd får deres vilje😘

      1+
  3. Thomas Surferboy

    04/08/2021 kl 13:35

    Ret lækkert som den lille fyr uden videre bare bliver brugt.

    1+
    • Lina

      04/08/2021 kl 18:50 - som svar på Thomas Surferboy

      Hehe, det er hårdt at være studerende 😉

      1+
      • Gartner

        05/08/2021 kl 16:59 - som svar på Lina

        Ja gad hvad Mia i virkeligheden er😜

        0
        • Lina

          07/08/2021 kl 0:14 - som svar på Gartner

          Hvad tænker du på her gartner:)

          0
          • Gartner

            23/08/2021 kl 10:31 - som svar på Lina

            Tja havde han ikke kun fået et blow job af kæresten Mia. Dvs han måske  ikke har set hende nøgen.

            0
            • Jesper

              23/08/2021 kl 11:11 - som svar på Gartner

              Hva hun i virkeligheden er, er ligemeget,hun er en rigtig frækkert, så skidt med om det er en han, hun eller she 🤤

              0

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *