- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
Lebbe Lone 13
Emma suttede mig, jeg blev mere og mere liderlig, Jane stønnede ja skat om lidt, om lidt får du fisse
Forfatter: Lebbe Lone
Læs forrige afsnit
eller læs fra begyndelsen
Lula og Anne satte sig i sofaen, jeg satte mig i min store stol, vi fik vin og vand.
Smukke Lula sagde Anne, hvordan startede det hele, med dig og Jan? Lula smilte, og kyssede Anne, vil du vide det, så fortæller jeg gerne, ja smukke fortæl.
Jeg var 10 år, da jeg så Jan første gang, han have lige købt huset.
Han kom over og hilste på, mama have passet huset, så Jan spurgte om hun vil, passe det når han var i Danmark.
Det blev aftalen, jeg var glad for Jan, fra første dag jeg så ham, hans franske var så sjov, jeg grinte altid når han, syntes det lød godt.
Jeg grinte ja smukke, det fik du mange grin ud af, ja skat men en dag, hvor jeg kom fra skole, jeg var 11 år den gang, var Jan hos mama.
Jeg hørte dem fra gangen, jeg viste hvad de gjorde, det have jeg hørt om i skolen, fra nogle veninder.
Det lød vildt, men jeg mærkede en kilden, du ved i min fisse og, jeg blev helt varm i kroppen.
Stille gik jeg på mit værelse, jeg smed tøjet og lagde mig i sengen, jeg kunne hører mama stønne, jeg tog min hånd i trussen.
Jeg mærkede jeg var våd, som om jeg have tisset men, så rørte jeg ved mig selv, det gav mig en varme, og lyst til mere.
Stille fandt jeg perlen, jeg lod en finger gnide den, jeg stønnede stille men jo mere, mama stønnede at Jan, skulle kneppe hende, jo mere vild blev min finger.
Så skete det, min krop rystede og jeg, fik en voldsom varme i kroppen, det næste jeg husker, er at jeg hører Jan sige, vi ses gudinde.
Jeg mærkede mellem mine ben, jeg var våd og fedtet, stille kørte jeg min finger rundt, i det jeg troede var tis, jeg smagte på det.
Igen skete det, jeg nød det mama, hørte mig ikke, hun vækkede mig og spurgte, hvornår kom du hjem? Jeg krammede hende, for en time siden mama.
Hun kyssede mig, og sagde sov min pige lad mig, få din trusse ja mama sagde jeg, og faldt i søvn.
Når jeg hørte Jan og mama, hygge sig gik jeg over til Jan og, legede med mig selv, så satte jeg mig i vores egen have, og lavede mine lektier.
En dag jeg kom hjem, stod døren til mamas soveværelse på klem, jeg så mama sutte Jans pik, jeg besvimede næsten, jeg tænkte bare mama ikke dør.
Anne smilte, tænkte du det smukke? Ja søde, jeg var sikker på at, Jan vil kvæle hende med, hans stor pik men, jeg så mama nød det.
Så skete det, Jan stak sin pik i Mamas fisse, jeg troede hun ville dø nu, fordi hun stønnede, skat rolig du tager livet af mig.
Men så stønnede hun, knep mig min skat din pik, gør min fisse glad igen mærkede jeg, en varme og at min trusse, blev våd.
Jeg skyndte mig på værelset, jeg filede løs på min klit, da mama skreg greb jeg min pude, og skreg i den.
Mama vækkede mig, hør min pige din trusse, ja mama er jeg slem? Hun smilte, nej min pige du har, bare lyster det har man, i din alder.
Da jeg blev 13 år, holdt vi fest Jan var os med, da vores gæster var kørt, gik mama og mig i seng.
Mama skulle til møde, Jan have lovet at passe mig, hun ville først komme hjem sent.
Jan have sagt, kom over prinsesse, hvis du mangler noget, eller vil hygge.
Jeg tog noget fint på, og en syntes jeg den gang, fræk trusse på, jeg var begyndt at få fine bryster, dem kunne man se, i den kjole jeg have på.
Anne stønnede, jeg ville så gerne have været der smukke, Lula smilte kys mig Anne mor, det kunne have været skønt, men vi er sammen nu.
Da jeg kom over til Jan, var han som altid nøgen i haven, det har jeg set tit men, lige der blev jeg varm han så mig, jeg smilte og sagde, må jeg komme.
Jan tog det roligt, kom smukke skal jeg, finde mit tøj jeg rystede på hovedet, han rejste sig jeg krammede ham, jeg snakkede løs.
Smukke rolig, ellers forstår jeg ikke, jeg kiggede på ham og sagde, kys mig Jan.
Jeg blev som smør, da vi kyssede jeg nød det.
Vi krammede hinanden, jeg sagde stille, din pik er flot vil du være, ham der gør mig til en ung kvinde? Han smilte og sagde, ja min prinsesse men kun, hvis du slev ønsker det.
Jan viskede jeg, det ville jeg så gerne, kan mama få din pik i fissen, så kan jeg os.
Han kyssede mig, stille fik han mit tøj af, han smilte kærligt til mig, da han så mine teenagerbryster, han kyssede og suttede dem kærligt mens han, med lethed fik min trusse af.
Lula så Annes blik, hun krammede hende, hun fik sin hånd i hendes trusse, Jan gav mig finger mens han, nød mine bryster.
Kom sagde han, og lagde mig i den store solseng, stille slikkede han mig, jeg stønnede han skulle blive ved, min fisse brændte, af liderlighed.
Så skete det, jeg kom voldsomt Jan var over mig, han forløste mig jeg stønnede, Jan min Jan gør det, gør mig til kvinde.
Det hele skete hurtigt, jeg klynkede da Jan tog, min jomfruelighed men der, lige der viste jeg at han skulle, være en del af mig, for altid.
Anne gispede, jeg kommer smukke kys mig, jeg kommer.
Smukke hvad med Noelle, hende fik jeg da jeg var 18 år, jeg fandt ud af det, da Jan og hans kone var rejst, vi har ikke mødtes, før i dag snøftede hun stille.
Anne sunde sig, jeg tænkte hurtigt og sagde, Lula min søde skønhed, jeg har en søn med min x, han er lavet med hjælp.
Men nu ved jeg at, jeg kan lave børn, ved du at Anne? Ja min skat, har Noelle en storebror, ja sagde jeg og mange storesøstre, men det tager vi i morgen, nu skal vi i seng.
Jeg sagde i sover sammen, jeg går over til mama jeg må, høre hvad der gemmer sig.
Margot så mig, kom min skat ja gudinde, hvad trykker dig, siden du ikke vil? Jeg har grimme minder, ja mama fortæl, jeg lytter.
Ham jeg troede, skulle være min mand, arbejder stadig deroppe, han lod alle der ville, så mama min gudinde, det kommer aldrig til at, ske tro mig.
Noelle har en storebror, og mange søstre kig her, sagde jeg.
Margot smilte, han er smuk min skat, ja mama og her er alle de andre, ham her er Annes søn, du ved jo det hele, ja sagde hun.
Hvordan er det lige du ved, mama vil du med så stol på mig, du kan roligt være fri, ingen gør dig noget.
Så vil jeg med min skat, jeg kyssede hende, så kan du os, møde min far og Annes mor, de har fundet sammen.
Ja stønnede hun, kys mig din pilfinger ja mama, skal jeg pille mere? Ja stønnede hun.
Igen nød jeg, min gudinde og igen nød jeg, vores løst til hinanden.
Vi elskede længe, vi kom begge to, jeg kyssede hende, vi har en aftale mama, ja sagde hun sov godt, dine piger og mine skønheder, venter dig os vores Anne, ja gudinde.
Lula ventede mig, jeg krammede hende, mama tager med i morgen, hun kyssede mig og sagde, vil du vedkende dig Noelle? Ja jeg vil, vi klare det lige meget hvad, jeg er hendes far, kys mig.
Da vi have fået morgenmad, have jeg fået ringet til Morten, der tog den med Madsen og min far, de fik styr på det.
Lula og mig, kørte til lægen jeg fik taget, en blodprøve vi fik klaret alt, os med myndigheder.
Vi nåde alle op til de andre, jeg have Noelle hos mig Holger smilte, far sagde han prinsessen der, ja skat hun er noget særlig, for jer alle sammen.
Kom sagde jeg sæt jer, mor og mig er blevet forlovet, når vi kommer hjem, så skal vi giftes men, prinsessen her hun er, os fars.
Jeg har et gemmested, som jeg har brugt i mange år, os da jeg fandt ud af at mor, have Mark.
Far sagde Mille, hvem er pigen? Ja sagde Eva hvem er hun, Holger sagde stille far tænker lige.
Der hvor jeg gemmer mig, mødte jeg Margot, der er lige der, sammen med mor.
Hun har en datter, der hedder Lula hende der os er ved mor, Lula og far har været sammen, far sagde Holger, har du… ja skat Lula er mor, og jeg er far, til Noelle her.
Far snøftede Holger, er jeg storebror så? ja skat, og i andre er storesøstre, og dig min skat Jens kiggede, du er os, storebror.
Anne sagde på engelsk, hun kan kun sige prut og kysser, de grinte alle sammen.
Holger tog chancen, hej prinsesse prut og kysser, Noelle så glad ud prut og kysser, ja sagde Holger kom her.
Så gik hun ellers på tur, hun endte ved Holger og Liv, jeg kiggede på Morten, han smilte og sagde de kommer, bare rolig ven.
Holger gik over til Lula, hun smilte og sagde, jeg kan dansk ikke godt, men jeg forstår.
Han krammede hende, min lillesøster er smuk som dig, hun krammede ham, tak min dreng, det er jeg glad for du siger.
Må vi godt, tage hende med til pollen? Ja i må storebror, i passer på hende ja sagde de alle, Liv tog Noelle i hånden, vinke sagde hun Noelle kiggede, vinke ja sagde Liv vinke.
Resten fik hilst på Lula og Margot, efter et par timer, kom flokken retur Noelle var træt, hun lå i Livs arme Lula, ja smukke skal jeg, nej sagde Holger, vi hviler lidt alle tre, ja min skat sagde hun, Holger kyssede hende og Anne, vi klare det, hvor er hendes tøj?
Her sagde Lula, kram mig storebror, du er stolt ja snøftede ham, det er vi alle sammen, kom sagde Lula sæt dig, hun tog sig tid, hun nussede ham, elsker dig min dreng, det gør mormor os.
Han rejste sig, han kiggede på Margot, de krammede længde hun kyssede ham, ind i seng vi ses min dreng, han kyssede hende, og fløj afsted.
Anne krammede Lula, er du glad smukke ja søde Anne, I må ikke forsvinde vel? Nej smukke, Anne viskede til hende, de kyssede kort.
Jens kom ind, han styrede lige mod Margot, han krammede hende, du er sød mama jeg forstår ikke, hvad du siger, men du er sød.
Lula oversatte, min lille mand du er så fin og smuk, dit kram gør mig glad, han smilte og kyssede hende, mama, elsker dig.
Margot krammede ham, jeg elsker os dig og, alle de andre lille mand.
Jane blev fejret, Ole kyssede hende, fars pige tillykke elsker dig, tak far elsker os dig.
Hun krammede Jens, skat hør lige jeg vil dig, lige meget hvad os, når vi kommer hjem, ja smukke elsker dig, tillykke.
Efter en lang og skøn aften, lå jeg i sengen med Anne, og Lula vi hyggede os og dyrkede skøn sex.
Jeg vågnede med Noelle i min arm, hun sov tungt, jeg kyssede hendes pande.
Hun gryntede og, strakte hende lille krop, papa kysser ja sagde jeg, jeg kyssede hende, hun lagde sig på mig, hun faldt hen, jeg gjorde det samme.
Far du skal vågne, Mille kiggede på mig, hun kyssede mig, de to storebrødre er i bad, med prinsessen.
Kom fars pige, nej grinte hun jeg laver morgenmad, hende den hotte kommer far, var sagde jeg.
Der gik lidt, Lula kom ind til mig, vi kyssede hun krammede mig, mama sover ude, var smukke ja skat, ham onkel Ole hun er helt, solgt det er han os.
Han var til samtale, inden mama gik med ham, I er en stor familie ja smukke, vi arbejder sammen vi reder liv, og slukker brande.
Hun krammede mig, så er du brandmand, som i mine drømme skat, ja sagde jeg og fik hende, ned i sengen.
Vi kneppede, som to besatte teenager, der ikke kunne andet jeg brølede, hun skreg vi var helt væk.
Mens vi alle fik morgenmad, sagde Mini, Jan og Anne, når vi har spidst, skal vi tre have en snak, ok sagde Anne, ja sagde jeg.
På Minis kontor, fik vi at vide at alt var klar, til retten men Mini tog, ikke selv sagen fordi vi, var nærer venner.
Hvornår og alt det, det skal jeg nok holde styr på, tak sagde Anne det, betyder meget for os ja, sagde jeg og Line.
Vi blev enige om at, rejse hjem før tid Anne have sagt, at vi godt kunne vente men, jeg ville hjem.
Lula sagde stille, må vi rejse med? Anne krammede hende, i skal med smukke.
Mini sagde, vi flyver hjem Madsen og mig, så hvis I gider tage camperen, ja klart det gør vi.
Emma kiggede på mig, jeg krammede hende, vi er ikke rejst i nu smukke, hun satte sig ved Jane, Madsen smilte, han trak mig til side.
Gå op til os, så kommer de om lidt, jeg hører Ole om de har plads, ok sagde jeg vi ses.
Jeg gik op til dem, tog mig et bad og lagde mig, på terrassen jeg hørte døren smække, Emma råbte vi går i bad.
Der gik lidt tid, da de kom ud, lagde de sig i den store solseng, jeg nød synet, nå i to sagde jeg er i blevet, barberet.
Emma sagde, vil du vide det, så må du jo mærke efter, ja sagde Jane så må du mærke efter, er du os blevet barberet, var skat.
Det må i jo se efter, de rejste sig og kom over til mig, Emma kyssede mig mens Jane, tog fat i min pik.
Jeg gav Emma finger, hun stønnede skat vi skal, over på solsengen ja smukke, kom så i to.
Jeg lagde mig, Jane satte sig på mit ansigt, jeg slikkede hende grundigt, Emma slikkede mine nosser, hun skubbede mine ben, jeg bøjede dem mod mig.
Hun slikkede min stjerne, jeg stønnede voldsomt, Jane stønnede ja skat, det er skønt du er vores nu, vi skal nok være søde, bare du knepper os.
Emma suttede mig, jeg blev mere og mere liderlig, Jane stønnede ja skat om lidt, om lidt får du fisse, slik mig så.
Så kom hun ellers, jeg blev smurt i ansigtet, af hendes safter men jeg elskede det, hun stønnede ja skat, det elsker du, kom slik mig så.
Jeg fik overtaget, hun kom ned at ligge, Emma var hurtig hun slikkede, hendes fisse voldsomt jeg stønnede, kom smukke sut så, min skønne pik.
Jane var helt væk, da hun fik sin anden orgasme, Emma forsatte til hun faldt til ro, hun stønnede, kom smukke, jeg vil slikkes.
Jane gav Emma, den helt store tur hun klynkede, da jeg fik pikken i hende, jeg tog fat i hendes hofter, og kneppede hende hårdt.
Hun stønnede du må ikke, du må ikke det skal min skat, jeg stønnede ja smukke, jeg trak mig ud lige da Emma kom.
Skat jeg vil sutte, klynkede hun ja min pige tag mig så, hun nød min pik Emma rejste sig, hun kyssede mig vi ses, senere ja smukke.
Emma kiggede på mig, vi skal inden for skat jeg vil, tags hårdt og du ved ja smukke, men jeg bestemmer ja stønne hun.
Nu gør du dig fin, så går jeg lige ja sagde hun stille, hvad skal du skat? Får du os se, jeg kyssede hende vi ses, fars pige.
Madsen og Mini, var alene nede på Minis kontor, jeg skal lige hørere noget, ja sagde Mini hvad?
Historien fortsætter under reklamen
Jeg fortalte hvad min plan var, de sagde begge to, det gør du bare hun har godt af at, prøve det med en voksen.
Hvad laver Anne og Lula? De hygger sig, med Sofie og Lotte.






Læserne siger: