Kristians glæder – 3+4

Hun står foran ham, så han let kan sutte på hendes patter der hænger lige foran hans ansigt.

Forfatter: Kristian P

Læs forrige afsnit
eller læs fra begyndelsen

** ADVARSEL: Denne novelle er fiktiv og indeholder fiktive scener, som ikke må foregå i den virkelige verden ***

Solen skinnede, på spisebordet stod en tallerken klar med cornflakes og mælk. Kristian kom ned i køkkenet kun i ført blå underbukser og satte sig til bordet og begyndte at spise begærligt, med skeen i den ene hånd, og den anden ivrigt på mobilen. Men som enhver dreng ved, kan man ikke to ting, så Kristian spildte mælk ned på sine underbukser, og måtte sluge det sidste morgenmad inden han sparkede underbukserne af og tog et hurtigt bad.Det varme vand var dejligt, de strålerne af det varme vand ramte hans tissemand og gjorde ham lysten. Men et kold efterskyld fik ham hurtigt ud og i tøjet, og snart derefter var skolendagen i sin sidste time, gymnastik. De fik oftest lov til at spille bold, og Kristian var god til fodbold, men alligevel tabte hans hold, og skulle samle bolde ind og rydde op.

Da Kristian som den sidste låser boldene inde i gymnastiksalen kan han høre larmen fra pigernes omklædningsrum. Han lister hen til døren, og lægger sig på knæ, for at smu kigge igennem risten. Kun en pige står under bruseren. Hun snsakker med en anden, de må være igang med at glæde sig på. Men pludseligt bliver der stille og hun er alene.Pigen der tror hun er alene vasker sig, men kigger rundt, og begynder så at løfte og sine ungpige bryster o pad, og massere dem. Kristian glor. Hun spreder kusselæberne, kigger sig igen rundt, og stikker så en og så fingre op i sig selv, og Kristian kan høre hvordan hun stønner, og hvordan han selv får en bule i bukserne. Pludselig er pigen væk og der er nu helt stille, og med ét mærker Kristian en hånd på sin skulder. “Gå du nu ud og tag din bad, og kom så hjem” siger læreren med et glimt i øjet, “Jeg låser af her, men du kan bare smække når du går,” siger læreren. Kristian sidder længe på toilettet og såt længe under det varme vand, da han hører et par fodtrin.

Ind ad døren kommer Maja, selvom det er drengenes omkldningsrum. Hun har været ude at svømme, i svømmehallen der ligger i forlængelse af idrætshallen. “Hvad søren” griner Maja, “er du hér?” Krstian rødmer og tænker at det var lidt sært, eftersom hun var gået ind på drengenes omklædningsrum, mens han nikker. Maja træder over bækene, smider sandalerne og kommer hen til Kristian ad flisegulvet. Hun spreder armene ud så badekåben står åben og Kristian nærmest blindes af hendes patter og nytrimmede kusse, og der går ikke længe før hans pik er i hopla. Kom, lad os se at få givet dig et bad, siger Maja, og hiver ham ned bagerst i baderummet hvor lærerne har deres egen isolerede badekabine. Maja åbne og de går begge ind. Maja hænger badekåben og Kristian som er nøgen, tænder for vandet. Kristian når lige at se at klokken er 15:30, før Maja skubber ham blidt ind i badekabinen.

Hun tænder for det varme vand og begynder at sæbe hans hår ind, og bevæger sig fra skuldrene ned over ryggen og vasker ham i revnen. Han slikker sig liderligt om munden.

Så vasker hun ham på benene og op ad lårene, på maven og brystkassen, og sætte sig så på hug og sæber hans pik og nosser godt og grundigt ind, så han ikke kan undgå at se hendes patter. Hun trækker forhuden tilbage og sæber ham forsigtigt ind og skylder ham ren bag efter, og sætter sig så på hug igen.

Hans pik peger nu lige mod hendes mund. Hun åbner den og leger frækt med tungen på spidsen af ham så han er ved at gå i spåner, men lader ham så glide i bund, og suger ham dybt ind og ud flere gange, mens hun holder øjenkontakten med ham. Han vokser sig tyk og stor i hendes mund og er ved at komme. Maja smasker og slikker pre-spærmen i sig, men han trækker sig ud, og sætter sig nu på badeskamlen, og hiver Maja om til sig. Hun står foran ham, så han let kan sutte på hendes patter der hænger lige ned foran hans ansigt. Skiftevis med fingrene knepper han hendes allerede smatvåde kusse, så hun stønner. Så beder han hende sætte sig, og begynder nu at vaske hende. Mens hans pik er stadig hård, og når han går rundt om hende, stikker hun tungen ud og rammer ham. Han tager sig kang ti dmed patterne, lægger sig på knæ mellem hendes ben og masserer dem længe, skylder efter og bider frækt i brystvorterne.

Da han når til hendes kusse, han hun sat benene op på siden, og spredt dem, så han rigtigt kan komme til. Han prøver at vaske hende godt og længe og skyller godt efter. Så sætter han sig på hug, og dufter til hendes kusse, men Maja tager hans hoved og presser det ind mod sig, så han får hende i munden. Han prøver med tungen, uden at blive opfordret, og lader den glide om de to tykke læber, og stikker tungen op i hende. Maja stønner “årh knep mig”, og Kristian adlyder og rejser sig mellem hendes ben. Han presser nu sin pik op i hende og i bund og knepper sin skolelærer så hendes patter gynger.

Han tænker at det er ligesom i pornobladene, så han bukker sig forover og kysser hende, og hun gengælder det med lange våde tungekys. Men pludselig kommer hun i en sprøjteorgasme. Kristian hiver forskrækket pikken ud så strålerne danser, og han bukker sig ned og lader tungen hurtigt smage hende, og igen bliver Maja liderligere og presser hans hoved mod sin kusse, og tvinger ham til at slikke sig til en ny orgasme.

Pludselig kommer Kristian i tanke om mormor Lise som han prøvede at kneppe for mange år siden, da han var ung, og solgte bøger. Det var dengang han var ung, tænkte han og smilte for sig selv. De bader færdigt, og Maja stikker hovedet ud ad badekabinen og kigger på uret på væggen.

“Kom,” siger hun og trækker afsted med ham, “vi er stadig alene.” De går ind i gymnastiksalen hvor Maja henter noget i redskabsrummet. Hun kommer tilbage med et reb, og før Kristian tænker hvad det skal bruges til binde hun hans ben sammen og hejser ham omvendt et par meter op i luften. Blodet suser ham til hovedet, men efter kort tid er han vender bevidstheden tilbage. Maja står nøgen foran ham, omvendt. Hun har hejst ham op så hun har hans pik lige ud foran munden. Hun tager den med begge læber og suger ham ind, og begynder at sutte ham stiv igen. Hans pik vokser hurtigt i munden på hende. Han leger samtidig med hendes kusse, og får et par fingre op i hende. Hun er allerede våd igen, og dejlig varm oppe i kussen. Den er stor synes Kristian, og smager sin mund, der smager af Majas kusse-safter.

Maja har også begge sine hænder fri og leger med hans numsehul. Hun spreder den med to fingre og kan få en tredje op i ham. Det gør ondt, men lidt efter lidt synes han det er dejligt, og Maja sutter ham hurtigt til en orgasme. Pludselig hører det en lyd, og de stivner begge to, men da der ikke sker noget ånder de lettet op. Alligevel går Maja ud, “jeg ser lige efter skat”, og forsvinder ud i omklædningsrummet. Der er helt stille, men Kristian kan høre nogen snakke langt væk, og stemmerne kommer nu tættere på. Pludselig kommer Maja tilbage med Kristians lærer Hans.

“Nåh Kristian,” siger han, og Kristian fornemmer han er ved at klæde sig af, “skolen er jo helt lukket og dørene låst,” fortsætter han, og nu ser Kristian at Hans står helt nøgen foran hans ansigt, Hans slatne pik hænger slapt ned. Maja afbryder, og stiller sig ved siden af Hans, og tager hans pik i hånden, og trækker forhuden tilbage, “prøv skat, prøv” siger hun, og presser hans pik ind i munden på Kristian. Det er svært sådan at hænge med hovedet ned af, men Kristian sutter det bedste han havde lært, og snart er Hans pik vokset sig ganske tyk. Så piller de ham ned fra rebet, og bærer ham ind i redskabsrummet og lægger ham op en buk. Det varer ikke længe før Kristian er helt frisk i hovedet, og Hans bukker sig ned og giver ham et tungekys og sutter lidt på hans pik, før han tager hans ben op om skulderen, og lader sin stive pik presse mod Kristians hul. Da pikhovedet med en fedtet plump glider ind i Kristian stønner de begge to, “åhh ja daddi” siger Kristian ubevidst, og Hans siger “åhh min dreng,” og lader langsomt pikke glide i bund. Maja står først bag Hans og styrer hans pik, men sætter sig på hug bag ham og slikker hans hul, og nosser, men kravler om foran og slikker Hans pik foran der hvor pikken og Kristians hul mødes. Og så rejser hun sig lige så hurtigt, kysser Hans længe og sætter sig op ved Kristians hoved, og begynder at amme ham.

Kristians pik danser frem og tilbage i de samme stød Hans giver, og han kommer flere gange. Hans tykke pik glider op i ham, men han er ikke færdig. Han vender ham op, bukker sig ned og slikker hans hul og trækker hans pik bagud, og glider så op i ham igen. Og nu går det stærkt. Hans banker pikken rtymisk og hårdt op i Kristian og kommer med et brøl i ham, og slår ham hårdt i måsen. Spermen løber ud ad hans røv, men Hans sætter sig og slikker ham, før han sætter dig forpustet ned sammen med Maja. Da Kristian kommer op at stå, begynder de to at sutte Kristian, til han kommer ud over begge deres munde. De kysser alle tre inden de går ud i badet.

Kristian der troede at de nu var færdige, skal lige til at gå ud, før Maja holder ham tilbage, bukker sig ned og slikker ham inde i munden med sin tunge, og Hans står med pikken rettet mod Kristian og lader sit gule varme tis regne ned over Kristian og til dels Maja. De kysser hinanden, og hjælper samtidig Hans til en sidste orgasme.

En halv time efter er Kristian på vej hjem. Han er godt øm i numsen, men også glad. Han føler sig rigtig voksen nu, og synes at det er dejligt at Maja og især Hans kunne lide hans pik. Om mandagen i skolen finder han ud af, at Maja ikke er lærer længere, men det er Hans. Og da Kristian var glad for Maja, forstår Hans også godt hvorfor han finder Kristian grædende på en bænk bag skolen om eftermiddagen. Han trøster ham og trækker ham med ind i motorskuret hvor skolens entreprenør maskiner holder.
Historien fortsætter under reklamen

Han sætter sig på hug og trækker Kristians bukser ned. Kristian er ved at få hår rundt om pikken. Hans sutter ham længe, og de kysser til sidst da Kristian har fyldt hans mund.

Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *