- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
Konferencen, del 2
Derefter glider hun ind under bordet. Hun får knappet op og min pik springer frem. Hun begynder så at kysse pikken op og ned af skaftet, men den ene hånd leger med kuglerne
Forfatter: Grebyn
Læs forrige afsnit
Da vi endelig ankommer til hotellet, får vi indlogeret os, vi skal alle tre bo på samme etage og på værelser ved siden af hinanden. Der er endda en dør imellem værelserne som hurtigt bliver låst op. Nu er vores professor virkelig frisk og glæder sig til at komme ud og se noget af byen. Ulla og jeg bliver enige om at tage en lur inden, også kunne vi finde en restaurant sammen senere. Det er i orden med ham og han tager sine ting og går.
“jeg tager lige et bad” kommer det inde fra Ullas værelse, hvorefter jeg bare kan se hun har smidt bukserne og t-shirten, så hun kommer bare frem uden trusse kun i ført sports bh. Hun går bare direkte ud på badeværelset og får tændt for vandet. Tænker det kunne være sjovt at overraske hende derude, så tager alt mit tøj af og lister mig derud. Inden jeg åbner døren kan jeg høre nogle stønner lyde og en summen. Så jeg åbner døren stille og ser gennem det halv gennemsigtige forhæng, at hun står med sin vibrator og leger med sin klit og har den anden hånd på sint ene bryste og klemmer om vorten. Min pik bliver stiv med det samme ved dette fantastiske syn og min hånd finder mit lem som jeg begynder at lege med.
Historien fortsætter under reklamen
Efter lidt tid stønner hun sin orgasme ud og vender sig mod bruseren. Jeg går så ind i badeværelset, med stiv kæp og træder op i badet. Ulla vender sig ikke om men begynder bare at sæbe sig ind. Da jeg altid skal tisse så vildt, når. Min pik bliver stiv, begynder jeg og tisse kraftigt på hendes baglår og store røv. Da vender hun sig om og spørger hvad jeg laver. “du kan da sætte dig ned og smage” siger jeg. Har aldrig vidst om det tændtes mig, men nu kunne jeg jo lige så godt prøve. Hun sætter sig ned og åbner munden, hvorefter mit tis rammer hendes mund og hele ansigtet. Det er super frækt at se min væske ud over hende. Imens sidder hun på knæ og leger med sin fisse med vibrator og kan se hun er ved at komme igen. Hun har stadig lukkede øjne da jeg stopper med at tisse. “så kan du godt slikke den ren, din pis elsker” “ja lad mig, det tænder mig så meget er lige ved at komme”.
Hun tager min pik I munden og slikker den ren. Men er stadig stiv og vil mærke Ullas varme hule om min stive kæp. Så vi får tørret os og går ud på værelset, hvor jeg bøjer ulla forover sengen, så hun har hovedet mod døren indtil mit værelse. Jeg mærker lige efter om hun stadig er våd, og det er hun. Hun driver, og mine fingre er helt fedtet ind så jeg smørret stjernen lidt ind. Hvorpå Ulla vender sig og siger “det har jeg aldrig prøver før, det kan du godt glemme” “det er fint, så må vi se hvad der sker jo” siger jeg og giver hende et klask i numsen, hvorpå hun klynker lidt.
Jeg sætter endelig min kæp for hullet og kan trænger stille op. Ulla er så våd, så det tager ikke lang tid før jeg er helt i bund og kan se på din reaktion at det gør lidt ondt. Men begynder så at knalde hende i lange hårde stød, som går hurtigere og hurtigere. Pludselig ser jeg vores professor stå i døren med hans lille stive pik i hånden og stå at onanere. Jeg finder Ulla svedige t-shirt og blindfolder hende, og vinker så professoren ind og siger til Ulla at hun skal være klar på en overraskelse. Det er hun siger hun liderligt, hvorpå professoren stikker sin lille pik i munden, som er omringet af en busk. Ulla er nu så liderlig og desorienteret af at få så meget pik, at hun bare begynder at sutte hans pik. Hun tager bare imod at han står og mund knepper hende.
Jeg stikker så en enkelt finger i stjernen på hende, bare ind og lege med den yderste ringmuskel. Hun mumler noget, men har munden fuld af pik og kan ikke sige noget. Professoren holder ikke så længe, men kommer i munden på hende og kort tid efter trækker jeg mig ud af hendes varme stramme fisse. Jeg får trukket vendt hende om og kommer ud over hende. Har aldrig kommet så meget, jeg sprøjter på hende fra fisse til bryster. Hun ligger bare sagligt træt på sengen. Jeg går over til hendes hoved og giver hende et kys og siger vi ses senere, du trænger nok til endnu et bad. Så både mig og professoren går tilbage til vores værelse og lukker døren. Vi går i bad hver for sig uden at nævne noget og gør os klar til at skulle spise middag.
Vi får os en lækker middag med både godt kød og god rødvin, hvilket lige bliver toppet af med en lækker lokal cocktail. Derefter splitter vi op, for professoren skal hjem og sove, mens Ulla og jeg bliver enige om at udforske det lokale natteliv lidt.
Vi bliver siddende og for en ekstra drink, denne gang en Mexican Bulldog, hvilket er en fantastisk drink, men man bliver bare så fuld og liderlig af den. Der er nemlig både tequila og øl i den. Vi sidder bare og snakker om løst og fast og prøver at bevare øjenkontakten, hvilket er svært efter den sidste drink. Så får jeg øje på en fra vores nabo universitet som også skulle med, så vinker hende over og vi hilser pænt.
Louise som pigen hedder, er 26 og har læst en årgang over hende hele mit studie tid. Hun er helt modsat til Ulla, meget lav (nok omkring 155 cm), har en lille petite numse, og nogle små a skåls bryster også er hun meget uerfaren. Jeg havde et kort forhold inden jeg fandt min nuværende kæreste, som kan alt andet end sex, hvilket jeg så måtte affinde mig med at finde andre steder, men under vores korte forhold tog jeg hendes mødom. Jeg fik lov at knalde alle hendes tre huller, hvilket har gjort hende til lidt af et sexmonster og rigtig fræk I sengen. I dag ser hun også fantastisk ud, hun har en lille sort kjole på, med en enkelt strop og ellers meget kort. Kan ikke få øje på nogen bh og ved fra tidligere at hun sjældent har nogen trusser på I byen.
Vi får hilst og jeg kommer til at give hendes dejlige lille røv et godt klem da vi krammer, hvorpå hun bare kysser min hals. Vi bestiller nu alle sammen en drink mere og sætter os ned i en bås nede bagved baren. Jeg sidder i midten af de to piger og snakken går lystigt om løst og fast. Vi kommer så ind på forhold og jeg forklarer om mit utilfredsstillende forhold med min kæreste, hvorpå Louise bare fortæller at vi jo skulle være blevet sammen. Louise begynder nu at snakke om nogle af de oplevelser hun havde haft efter mig, det havde både været med unge første års og gamle professorer for at få en bedre karakter.
Så spørge vi lidt ind til Ullas se liv, hvilket ikke er særlig vildt, hun har haft et par partnere over de sidste par år men det blev mest til dildoen og porno nu hun skrev sin PhD. Louise og jeg bliver hurtigt enige om at det er meget synd for Ulla og jeg lægger da også en hånd på hendes skød og siger at jeg da håber at dagens events har hjulpet lidt på hendes trængsler. Det havde det helt bestemt, men hun måtte jo sande at hun var blevet lidt kæk igen, efter Louises historier. “så lad mig lige mærke efter” kommer det fra Louise, hvorpå Ulla slet ikke når at reagere inden at Louise ligger ind over mig, hvilket ikke er noget problem med hendes lille krop, men den korte kjole kryber lige lidt mere op. Louise stikker så sin hånd ned mellem Ullas ben. Heldigvis har Ulla taget en lækker blå kjole på som virkelig fremhæver hendes store bryster og den er heller ikke så lang, så da Ulla spreder sine ben bare lidt kan Louise sagtens komme til.
Kan se på Ulla at Louise er helt dernede og virkelig får mærket efter, da hun begynder at trække vejret dybere. Jeg ser mit snit til lige at tjekke om Louise nu ikke har trusser på som I gamle dage. Så lægger min hånd på hendes ene baglår og går på opdagelse i hendes skød. Først med en enkelt finger kører jeg den op og finder til min overraskelse et par trusser. Dog g-strenge og meget våde, så tænker jeg hellere lige må mærke godt efter om hun nu er så våd. Jeg lader min finger bevæge sig langs den ene skamlæbe op til klitten som er lidt hård og efter et par enkelte små cirkler er den helt hård. Jeg stikker så fingeren op i hendes hule som er dejlig fugtig, men trænger til en kærlig tur inden mit lem ville kunne være deroppe. Min pik bevæger sig også lidt, hvilket et lige op i maven på Louise som beklager sig og mener jeg godt kunne vente til senere, med at aktiverer den bandit. Men må jo forklarer at det er svært når der ligger en så lækker tøs på tværs med en våd fisse og min studiekammerat får finger ved siden af.
Louise sætter sig op igen og griner fjoget af min stive pik sammen med Ulla. De bliver hurtigt enige om, at den nok bare er ude på ballade igen og da vidst ikke fortjener det efter min utroskab tidligere. Så må jeg jo bare finde nogle andre og lave ballade med siger jeg, hvilket heller ikke falder i god jord. Da Ulla tager min hånd og fører den ned til sit skød som driver. Hun guider så min hånd op til min mund og hun smager fantastisk! “tror ikke jeg kan blive her meget længere uden at få taget trykket” hvilket Louise hurtigt besvarer med et klem på pikken og et kys på munden. Kysset varer længe og er hedt, min tunge leger dejligt med hendes og hun smager fantastisk. Mens vi kysser lader jeg min ene hånd vandre op ad siden på Ulla, til jeg finder hendes ene bryste som jeg så klemme lidt. Men da det er lidt tydeligt for alle andre stopper jeg igen.
Da Louise trækker sig tilbage siger hun at Ulla hellere må klarer det her, så vil hun gå tilbage til hendes andre rejsekammerater, men at hun da ser frem til at møde os senere i byen eller til konferencen. Jeg får lige et sidste kys inden hun rejser sig og stritter med røven. Hendes lille numse gynger så dejligt da hun går tilbage.
Vender mig så over mod Ulla igen, som sidder og kæler for sin nu ret tomme drink. Spørger hvad hun vil nu, om vi skal smutte ud i en gyde og lige hygge lidt eller hvad hun havde lyst til. Hun havde allermest lyst til en drink mere, men hvis det var så vigtigt kunne hun da klarer et hurtigt blowjob her, der var heldigvis dug på bordene. Derefter glider hun ind under bordet, hvilket ikke er stort nok til hende, så hele hendes hoved er ude i min side. Men hun får knappet op og min pik springer frem, den rammer hende næste I hoved, men hun får lige afværget. Hun begynder så at kysse pikken op og ned af skaftet, men den ene hånd leger med kuglerne. Hun kysser også pik hovedet, som hun lader glide lidt ind i munden. Det føles fantastisk og under denne behandling holder jeg ikke længe, hvilket nok er meget godt, for en ældre dame oppe ved baren har vidst fået øje på os. Jeg kan lige nå at lege med Ullas ene bryst, som bare er så dejligt stort og fyldigt og hendes nipple bliver helt hård. Ulla prøver at tage så meget hun kan ind i munden, hvilket kun er halvdelen i denne position, men kommer med et brag i munden på hende. Og denne gang får hun gjort mig helt ren uden at spilde og føler mig så lettet.
Da vi kommer på plads igen, skal Ulla lige ud og tisse, men minder hende om at hun ikke må lege med sig selv uden jeg ser på. Det mente hun ikke vi havde aftalt, men sådan er det nu hvis du vil have mere pik siger jeg. Hvilket får hende til at se lidt ked ud af det, men hun tuller på toilettet. Da hun kommer tilbage smutter jeg op og bestiller et par enkelte White Russian, da de er gode som godnat drinks. Oppe i baren stiller jeg mig ved siden af den ældre dame der kiggede tidligere, som kæk spørg hvad det var vi lavede dernede, det så lidt forbudt ud. “det er ikke mere forbudt end så meget andet” svarer jeg bare. Hvilket hun giver mig ret i og giver min ene balde et klem. “Det går vidst ikke, du kan slet ikke håndtere sådan en stud som mig” hvilket bare for hende til at grine og klemme endnu hårdere.
Nu ved jeg slet ikke hvad jeg skal gøre, for står her i baren og venter på vores drinks, mens denne ældre dame lægger an på mig. Hun ser da fin ud, nok i slutningen af halvtredserne med store bryster og lidt ekstra til sidebenene, men hendes hård er sat flot op og den røde stof kjole forkæler mig med et flot view til hendes kavalergang. Lagde også mærke til da jeg gik op til baren at hun havde et var små blonde trusser på, hvilket kunne anes igennem kjolen. Jeg tænker der går alligevel et øjeblik inden drinksene kommer så kysser hende krævende og pludseligt, hvilket får hende til at vælte lidt bagud, hvorpå hendes ben spreder sig lidt. Jeg lader så min ene hånd vandre op mellem hendes ben, hvor jeg finder en dusk omkring trussen. Men trussen er meget fugtig og min finger finder hurtigt forbi den og direkte ind i hendes fugtige hule og helt op med to fingre. Hun stønner i munden på mig og klemmer min balde igen. Lige så hurtigt som det begyndte stoppede det. Mine drinks kom og jeg smuttede tilbage til bordet ved Ulla og kunne se tilbage at hun sad helt stille og chokeret men med blanke øjne af liderlighed.
Historien fortsætter under reklamen
Da jeg kommer tilbage til bordet falder snakken på hvad der skal ske i morgen til konference, da vi skal tidligt op og til breakfastseminar hos det ene firma som leverer alle vores maskiner. Ellers får vi lagt en plan om at de nogle foredrag og postere og ellers gå ud og spise frokost. Vi aftaler også at vi skal se om vi ikke kan komme til at spise med nogle af de andre fra Danmark, da det kunne være hyggeligt og muligvis ville et af de størrer firmaer betale. Vi rejser os og går imod hotellet, det er et af de typiske konferencehoteller, store og overdådige, men vi havde kun et lille værelse nederst på hotellet.






Den Liderlige Bedstefar
24/07/2018 kl 20:50
Vil gætte på, at studieturen fremover bliver i erotikkens tegn.
Mon ikke den ældre dame er i det firma de skal besøge i morgen, og det ender nok med at Ulla og han inviteres hjem til damen, og de indleder med en heftig trekant ….