- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
Gensyn med en kollega – del 2
Jeg tog Vivi bagfra, imens hun lå ind over det samme bord, hvor Charlotte sad og lavede lektier

Den første weekender sammen med Vivi og Charlotte var fløjet afsted, og nu sad jeg træt, brugt og med en øm pik i bussen på vej hjem, og tænke at det var godt at der var 2 uger, så jeg kunne nå at spare rigtig meget sæd sammen, som jeg havde lovet Vivi og Charlotte at gøre som de sagde, da de nøgne med sæd løbende ned af deres ben kyssede mig farvel og sagde at jeg skulle sove med hænderne over dynen, spise rigtig mange æg og begynde at gå i løse bukser og underbukser.
Selvom Charlotte var 15 år, ville hun stadigvæk gerne være hos sin far hver anden weekend, så Vivi og jeg lovede at vi ikke ville være lave noget sammen uden hende, så hun havde fair chance for at kæmpe om min sæd i deres konkurrence om at blive gravid først.
Vivi og Charlotte havde været næsten maniske i deres forsøg på at malke så meget sæd ud af mig og op i deres dejlige fisser, så deres munde og hænder havde været på overarbejde i forsøgene på at få min pike hurtig stiv igen, efter jeg havde sprøjtet i en af dem.
Blandt andet vækkede de mig på skift 2 gange i løbet af natten ved at de tog min slappe pik i munden og suttede det bedste de havde lært, før de næsten halvsovende satte sig ned over den og red mig til udløsning, hvorefter de gav mig et hurtigt kys og et stille tak for sæd, og lagde sig til at sove igen med et tilfreds smil på læben selvom de ikke var kommet.
Søndagen var gået med at have sex med Vivi & Charlotte på skift forskellige steder i lejligheden, imens den anden enten sov eller var ved at gøre klar til en ny uge i skole og på arbejde.
Det tændte mig meget, at de havde det så godt med at være nøgne og havde sex i de samme rum, hvor den anden var nogenlunde påklædt og gik rundt og lavede forskellige ting.
På et tidspunkt tog jeg f.eks. Vivi bagfra, imens hun lå ind over det samme bord, hvor Charlotte sad og lavede lektier.
En anden gang havde jeg siddet på en stol i køkkenet med Charlotte ridende på min pik med ryggen til mig, så vi begge 2 kunne se Vivi lave frokost og snakke sammen alle 3 om maden.
Udover Vivis slikning af Charlottes røvhul om lørdagen, nogle små kindkys og at de slikkede hinandens safter af min pik. Undgik de bevidst ikke at lave noget seksuelt sammen.
Selvom jeg selvfølgelige gerne ville se dem havde sex med hinanden, valgte jeg at lade være med at presse dem til det. Jeg var også sikker på at nok skulle ske, om ikke andet så når maverne voksede på dem og der kom mælk i deres bryster.
De næste 2 uger var heldigvis gået hurtigt og det var også lykkes mig at holde hænderne over dynen, hvilket jeg tydeligt kunne mærke resultatet af, da jeg var ved at komme i bukserne bare ved ringe på Vivis dør og min viden om, hvad der skulle ske.
Vivi havde allerede skrevet, at de ikke var blevet gravide efter den første weekend, så det ville blive endnu en weekend med æggejagt.
Charlotte åbnede døren kun iført et par små Sloggi trusser, der lige dækkede hendes dejlige fyldige teenage røv, og en forvasket strop undertrøje hvor hendes stive brystvorter var lave hulle i stoffer. Charlotte havde virkelig lyttet og forstået, hvad jeg anså som frækt (under)tøj. Jeg synes nemlig at en dejlig pige eller kvinder der udstråler lyst, kan være utrolig fræk i almindelige “kedelige” hverdags trusser osv.
Vi nåede lige at udveksel et hej, før hun skubbede mig op af væggen ved døren, og i en bevægelse lukkede hun døren med den ene arm og med den anden arm trak hun mit ansigt ind til hendes og snart stod vi rådsnavede, imens hun imellem vores kys, begyndte at flå mit tøj af, så jeg snart stod helt nøgen i gangen med en god stiv pik.
Først der begyndte det undre mig, hvor Vivi var, men da Charlotte satte sig ned og tog mig i munden, glemte jeg hurtigt alt om Vivi igen. Charlotte suttede som drøm, hun havde været hurtig til at blive god til det, og der gik ikke lang til før jeg kunne mærke at udløsningen var på vej.
Da jeg ikke ville spilde min sæd på at sende den ned i Charlottes mave, stoppede jeg hende og sagde at jeg var nød til at komme i en fisse hurtigt da det var lige oppe over.
Til min overraskelse tog Charlotte mig i hånden, og begyndte at trække mig hen til Vivis soveværelse. Jeg havde regnet med, hun bare havde trukket trusserne ned og bukket sig over kommoden i gangen klar til at blive bollet tyk.
På vej hen til Vivis soveværelse, sagde Charlotte med et frækt smil ” Det kan altså godt være at mor smager og lugter af min numse, når du kysser hende” Jeg blev et kort øjeblik usikker på, til forskel fra min pik der nu var endnu tættere på at eksplodere og sperme både gulvet og døren ind til Vivis soveværelse til, om jeg havde hørt rigtig.
Jeg fik fremstammet en blanding mellem et hvad og et hvordan. Uden at svare åbnede Charlotte døren og jeg blev meget overrasket over at se Vivi ligge bundet nøgen midt i den store seng, hendes arme og ben spredt ud mod hvert hjørne og en pude under hendes numse, min sæd ikke ville løbe ud igen med det samme,
Vivi lyste op i et smil da hun så mig, men sagde ikke noget. Jeg nåede heller ikke at sige noget, før Charlotte skubbede mig op i sengen og sagde ”Du må hellere skynde dig at bolle den liderlige tøs tyk, før du kommer udover det hele. Du må ikke kysse hende, før jeg siger til” Hendes stemme havde fået en meget bestemt tone, som jeg ikke kunne kende, og jeg havde heller ikke forventet at hun ville omtale eller behandle hendes mor på den måde.
Charlotte smed sine trusser og strop undertrøje og kom også i sengen, og uden at sige skilte hun Vivis skamlæber fra hinanden med den ene hånd og med den anden tog hun pik og fik hovedet indenfor. Vivi var allerede godt våd, men gav sig alligevel lidt, da jeg uden hensyn til hende pressede pikken i bund. Jeg kunne mærke, at jeg hurtigt ville komme, så jeg droppede en hver tanke om at tilfredsstille Vivi i denne omgang.
Charlotte begyndte at fortælle hvad der var sket tidligere på dagen ”Efter dit sidste besøg, har jeg næsten kun haft sex på hjernen, og da jeg for nogle dage siden var inde i centrum og kom forbi en sexbutik, valgte jeg gå derind, selvom jeg ikke var sikker på, om jeg måtte pga. min alder. Personalet sagde ikke noget og jeg gik rundt og kiggede, da mine øjne faldt på et sæt med bondagereb. Jeg blev straks våd ved tanken om at binde dig eller mor og købte dem med det samme. Pigen ved kassen kunne selvfølgelige godt se, at jeg var ung og genert over mit købt, men hun valgte alligevel at bruge tid på at forklarede hvordan rebene skal bruges.”
Både mig og Vivi stønnede højere og højere imens Charlotte fortalte. Charlotte fortsatte ”Jeg havde ikke planlagt præcis hvornår de skulle bruges, men da jeg vågnede i dag og var meget liderlig fordi du skulle komme, fandt jeg dem frem og listede hen til mors værelse og kiggede forsigtig ind. Hun lå stadigvæk og sov, så jeg skyndte mig op i sengen til hende og før hun nåede rigtig at vågen, havde jeg sat mig overskrævs på hende med et ben på hver af hendes arme og nået af binde den ene arm fast og var i gang med den anden. Mor begyndte at protestere svagt, men var tydeligvis også blevet ophidset af at ligge nøgen og blive bundet af sin egen datter, så det gik uden den store kamp at få bundet benene, og hun løftede endda selv røven da jeg ville ligge en pude under den.”
Charlotte blev afbrudt af mit brøl, da jeg pumpede hvad der føltes som liter vis af sperm op i hendes mor. Jeg faldt slap om oven på Vivi, og nød hendes nusen af hår imens hun stille sagde ”Tak for din dejlige sæd.” I samme øjeblik sagde Charlotte ”Kys mor og fortæl mig om du kan smage og lugte min numse, så skal jeg bagefter fortæller færdig.”
Jeg kyssede Vivi stille og roligt men kunne ikke smage noget og heller ikke rigtig lugte andet end Vivis egen duft.
Det skuffede Charlotte lidt, men hun begyndte at fortælle igen ”Efter at jeg havde fået bundet mor, kunne jeg mærke, at jeg skulle på toilettet og lave både stort og småt. Uden et ord rejste jeg mig og gik ud af døren, mor tydeligvis overrasket over det og prøvede at kalde på mig, men jeg svarede bevidst ikke. Det tændte mig nemlig at mærke hendes usikkerhed og følelsen af magt over hende
Efter jeg havde været på toilettet og selvfølgelige også tørret mig bagi. Ville jeg gå ud i køkkenet og finde noget at spise. Da jeg kom forbi den åbne dør indtil mor, for en djævel i mig og jeg tænke på hvordan det ville være at blive slikket i røven efter en tur på toilettet. Jeg gik ind til mor og kravlede op til hende, og pressede mit røvhul nedover hendes mund og sagde slik.
Hun slikkede ligeså godt som sidste gang og det var igen rigtig godt. Til sidste spredte jeg min baller endnu mere og kørte mit røvhul rundt i hele mors ansigt. Hvorefter jeg gik ud og spiste, tog et bad og ventede på dig.”
Jeg kiggede på Vivi og kunne ikke lade være med at smile over hendes ansigt, der var en blanding af stolthed over at bliver omtalt som en fantastik røvslikker af sin datter, også en skolepige flovhed over at få afsløret sine frække lyster.
Vi fik løsnet Vivi og hjulpet hende ud på badeværelset. Hun havde lidt svært ved at støtte på benene efter at de havde være bundet i lang tid. Bagefter gik vi ind i stuen, Vivi blev placeret på et håndklæde på en spisebordsstol, så min sæd ikke plettede stolen til. Det var nemlig tydeligt at hendes trusser ikke var nok.
Jeg dækkede bord imens at Charlotte satte maden frem. Da vi var godt i gang med at spise, stoppede Vivi os og sagde” Anders – Mig og Charlotte har noget vigtigt at fortælle dig. Vi håber, at du vil forsætte med at komme hos os, når du har hørt det” Jeg nikkede lidt forvirret.
Vivi tog en dybt indånding og forsatte ”Charlotte har snakket med sin studievejleder på skolen, om hvad hun vil efter 9. klasse til sommer. Charlotte har endnu ikke bestemt sig, men hun har besluttet, at hun vil vente med at få et barn med dig til en evt. uddannelse er færdig. Så det vil nok sige om 3 til 4 år. Er det okay med dig, at vi ikke blive gravide på samme tid? Hun er også lige begyndt at tage p-piller, så der går lidt tid før du må komme i hende.”
Selvom det havde være rigtig frækt at have set dem højgravide sammen, så jeg kunne ikke fatte mit held med at de her 2 dejlige tøser ville have sex med mig i så mange år og måske endda flere end det. De blev begge 2 glade, da jeg lyste op i smil og sagde ”Selvfølgelig er det helt okay, så kan jeg jo nyde min fetich om gravide kvinder og mælkefyldte bryster over en længere periode.”
Charlotte kom og satte sig på mit skød og kyssede mig dybt inden hun sagde ”Jeg lover dig, at selv hvis jeg får en kæreste får du lov til at bolle mig tyk som den første. Jeg vil også hjælpe dig, alt hvad jeg kan, med at gøre mor gravid.”
Historien fortsætter under reklamen
Hun kyssede mig igen og satte sig igen over på sin plads, og vi spiste igen videres og snakkede igen om stort og småt, imens jeg tænke på om det her kunne være det der skal kunne til for at få Vivi og Charlotte til at have sex med hinanden udover røvslikningen.









Læserne siger: