- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
En pornokarriere tager form – Første scene bliver til
Hun var et kerneeksempel på den træningsglade pige, der startede som 16-17-årig med at dele træningsbilleder på Instagram.
Forfatter: UngTyren
Tobias havde set filmen flere gange. Den frække lørdag med Gitte sad stadig fast i hans krop, og hver gang han loggede ind på www.gittecasting.dk, mærkede han en blanding af stolthed og begær. Han havde set sig selv fra vinkler, han aldrig havde oplevet før, og selvom han først var nervøs for at se optagelserne, var han endt med at blive fascineret af sin egen præstation.
Hans krop så anderledes ud, når den blev fanget af kameraet. Lyset spillede på hans svedige hud, musklerne trak sig sammen i rytmiske bevægelser, og hans ansigt, anspændt af nydelse, var mere selvsikker end han følte sig i øjeblikket. Gitte var professionel. Hendes hæse støn, hendes blikke mod kameraet, måden hun guidede ham på uden at det virkede kunstigt – det var tydeligt, at hun vidste præcis, hvordan man skabte en overbevisende scene. Men det var ikke kun hende. Tobias kunne se sig selv i en ny rolle. Han var ikke længere bare en tilfældig knægt fra forstaden. Han var en performer. En, der kunne tage kontrollen, styre tempoet, tilfredsstille en kvinde og samtidig holde kameraet i tankerne.
Han bemærkede de små detaljer. Hvordan hans hænder gled over Gittes krop med en naturlig selvsikkerhed, hvordan han selv fandt vinkler, der gjorde, at hans fysik tog sig bedst ud. Kommentarerne på hjemmesiden havde givet ham et selvtillidsboost. “Kæft en pik og for satan han straffer Gittes fisse!”, “Endelig en fyr, der kan holde til mere end tre minutter”, “Vild udholdenhed – vi skal se mere til ham!”.
De mange kommentarer og de mange timers elskov efter optagelsen med Gitte havde sat sig i ham. Der var noget dejlig pervest og mentalt stimulerende at spille pik til sin egen pornofilm, som han gjorde søndag aften inden han gik i seng.
Tobias drømte dejligt om Gittes pornopatter, hendes liderlige støn og hengivenhed fyldte hans drømme ind til næste optagelse.
Han vidste, at det her var starten på noget større. Han havde ikke længere bare en drøm – han havde bevis. Han kunne det her. Og han ville have mere.
Det var det samme studie han skulle møde op. Tobias genkendte straks rummets rammer, selvom det nu var omdannet til noget, der skulle ligne et fitness center. Et løbebånd, et par træningsbænke og et lidt vægte. Det var ikke meget, men det handlede. I første omgang bare om at skabe en illusion.
Lørdagen inden havde kulisserne været anderledes – sengen, de dæmpede lamper, Gittes nøgne krop, der dansede over ham – men nu var det vægtstænger, spejle og løbebånd, der fyldte rummet. Den sterile duft af desinficeringsmiddel hang i luften, men Tobias vidste, at det kun var et tyndt lag over den rå virkelighed, der udspillede sig i dette rum.
Det var tirsdag, kun få dage efter hans første møde med Gitte, og han var tilbage – denne gang skulle han optage med Mia.
Mia ventede allerede i omklædningsrummet, iført en tætsiddende sort top og leggings, der fremhævede hendes slanke, tonede krop. Hendes lange, lyse hår var sat op i en stram hestehale, og hendes brune øjne mødte hans i spejlet, da han trådte ind.
Hun var et kerneeksempel på den træningsglæde pige, der startede som 16-17 årig med at dele træningsbilleder på Instagram. Med tiden blev billederne og indholdet mere udfordrende og det var kun naturligt at hun den dag hun blev 20 år oprettede en profil på OnlyFans. Mændende elskede at subscribe til en vaskeægte fitnessbabe.
Først var det bare nøgenbilleder i forskellige stillinger, dernæst kom sexlegetøj med og til sidst kom der fyre med som erstatning for sexlegetøjet. Præcis ét år efter sin entre på OnlyFans, sad Mia og gjorde sig til foran kameraet for et Gittes produktionsselskaber. I den ene hånd havde hun pikken fra en veludrustet amerikaner, i den anden havde hun Freddy Johnsons. Det var blevet til en formiddabel trekantsvideo for Gitte Production, den havde solgt godt på hjemmesiden. Hvem skulle have troet at en pornofilm med en ung brunette, med en flot C-skål og en veltrænet røv, der bliver proppet med 2 store pikke i forskellige stillinger i 45 minutter, ville sælge godt? Efterfølgende var de 3 taget hjem til Mias 2-værelses i København og havde skudt flere timers materiale til hendes OnlyFans. Den hede aften havde givet materiale nok til at hun slap for at filme materiale i 2 måneder og havde givet hende tid og ro til at fokusere på hendes fitnessrutine og på at rejse.
Tobias ankom i god tid til dagens shoot. Det var den samme kontorbygning som sidst, men denne gang gik han selvsikkert ind. Han hilste på Gitte på kontoret, der viste ham vej til omklædningsrummet, hvor Mia allerede var ved at gøre sig klar til dagens scene.
“Nå, så du er den nye fyr,” sagde hun med et dejligt smil og trak lynlåsen på sin sportstaske ned.
Tobias nikkede og prøvede at holde sin stemme rolig. “Ja, Tobias. Det er min første rigtige optagelse.”
Mia hævede et øjenbryn og grinede. “Med Gitte tæller ikke?” spurgte hun kækt, “Jeg kan da ellers se at brugerne elskede den, det er jo ikke så tit at Gitte opleve det på casting-siden”.
Han trak lidt på skuldrene og mærkede en varme brede sig i kinderne. Han vidste godt, at alle på settet sandsynligvis kendte til hans debut med Gitte og at brugerne på Gittescasting.dk nærmest havde givet ham legendestatus efter den første optræden.
“Njah, det var jo en audition, det her ser jeg som min første rigtige film”, svarede han.
Hun trak sin top over hovedet, så hendes sportstop blev afsløret. Han prøvede at virke afslappet, mens han trak sin egen t-shirt af.
“Du ser ikke nervøs ud,” sagde hun og lod blikket glide ned over hans krop.
Han trak vejret dybt. “Bare roligt, mit hjerte banker da, men det var meget værre med Gitte.”
Døren til omklædningsrummet gik op, og Gitte stak hovedet ind. “Er I klar? Vi går i gang om fem minutter. Vi starter med en lille træningssekvens – bare lidt sjov og flirt, så tager vi den derfra.”
Mia nikkede og kastede sit hår over skulderen. “Bare slap af, Tobias. Kameraet elsker selvtillid og er man god første gang, så er det nemmere at være god anden gang. Også selvom du ikke mener at den vilde tur med Gitte ikke tæller”. Hun smilede og gik ud i det fiktive fitnesslokale.
De stod sammen i fitnessområdet, hvor lysene blev justeret, og kameraholdet gjorde klar. Tobias tog en dyb indånding. Han kunne mærke blodet suse gennem kroppen – ikke kun af nervøsitet, men også af spænding. Det her var hans chance for at vise, at han var mere end bare et talent. Han var klar.
“Vi starter bare med nogle øvelser, Mia, du gør bare som du plejer at vise på Instagram og så spiller du bare interesseret Tobias. Prøv at ligne en, der giver hende et par gode råd om træning” råbte en instruktør, som Tobias ikke kendte navnet på.
“KØR!”
Kameraet rullede.
Mia lavede benløft på gulvet, og Tobias justerede hendes benstilling med små kærlige berøringer, mens han gav hende instruktioner. Derefter gik de videre til mountain climbers, hvor Tobias stod bagved hende og sørgede for at føle ekstra godt på hendes veltrænede røv. Sidst lavede Mia squats uden vægtstang. men i samarbejde med Tobias, hvor han holdt fast om hendes hofter og pressede hans fyldige skridt op mod hende.
Stemningen var legende og liderlig og hurtigt fik de smidt tøjet. De store lyslamper, gjorde at temperaturen blev unaturlig høj og sveden begyndte at pible frem på de unge kroppe. Samtidig gik kameramændene også rundt og tog nærbilleder.
Mia sad på knæ med Tobias manddom i munden og gjorde sit for at spille til kameraet med frække smil, ømme blikke og en hånd, der samtidig også spredte hendes skamlæber.
Tobias nød den ømme behandling og begyndte stille og roligt, at tage mere fat i Mias hoved og kneppe det. Hendes unge bryster hoppede lystigt for kameraet, alt imens at spyt og savl fløj rundt i lokalet. De tunge nosser klaskede op på hendes hage i takt med at jernet kørte ind og ud af munden på hende. Hun nød Tobias hårde behandling.
Han fik efterfølgende lagt Mia ned på en af de 2 træningsbænke, hvor hun spredte benene flot for kameraet, inden at Tobias gik i gang med at slikke hende.
Tobias lod sine hænder hvile blidt på Mias hofter, før han sænkede sig ned foran hende. Hans bevægelser var rolige og målrettede, som en danser, der fulgte en velkendt koreografi. Han lagde mærke til den måde, hendes vejrtrækning ændrede sig på, da han kom tættere på, og hvordan hendes fingre strøg gennem hans hår, som om hun instinktivt søgte en forbindelse.
Han tog sig tid, lod sig styre af hendes reaktioner, opfangede de små signaler i hendes krop, der fortalte ham, hvad der føltes rigtigt. Det var et øjeblik af nærhed, en ordløs kommunikation mellem dem, hvor han fokuserede fuldt ud på at være til stede, på at mærke og forstå hende. Kameraet fangede det hele, der var ingen grund til at Mia skulle overspille seancen, hun nød Tobias’ gøren.
Mias hånd gled fra hans hår ned til hans skulder, en stille anerkendelse af øjeblikket. Selvom det var porno, så var hendes reaktion ægte.
Tobias placerede en træningsmåtte midt på gulvet. Mia lagde sig først fladt ned og strittede med den veltrænede røv, mens Tobias placerede sig strategisk over hende. Hans pik var stor og stiv og klar på at give kameraet noget godt.
“Åh jesus, det er en kæmpe pik! Knep min fisse med din stav! Sådan! Ja, knep mig!”
Tobias nød at straffe og forkæle Mias fisse med hans store pik. De veltrænede baller fik godt med kærlighed og de flotte skamlæber blev nydeligt skilt når
Senere skiftede de, så hun kunne støtte sig på sine hænder, mens Tobias sørgede for, at de bevægede sig i en jævn rytme, tilpasset måttens let dæmpede underlag.
Tobias lagde sig på ryggen og pegede pikken stift op, inden Mia satte sig ovenpå den store pik og begyndte at ride ham.sig først ned med fødderne solidt plantet på gulvet, så Mia kunne placere sig over ham i en position, hvor de havde tæt øjenkontakt og kunne bevæge sig i harmoni. Senere justerede de, så Mia kunne læne sig let tilbage mod bænken, hendes ryg hvilende mod den polstrede overflade, mens Tobias stod foran hende og lod hendes ben hvile i en naturlig vinkel. Bænkens faste struktur gav dem begge mulighed for at finde en stabil position, hvor de kunne bevæge sig uden at miste balancen. Alt imens at Tobias begyndte at støde til.
Det var en liderlig omgang i fitness. Alle remedier blev brugt. Stående som liggende. Justerbare som faste remedier.
Mia støttede sig op af powerstationen, med begge hænder, alt imens at Tobias kørte ind og ud af hendes godt våde fisse. Ballerne var ufattelig stramme og Tobias nød at have denne skønhed under fuld liderlig kontrol. Det var et fantastisk missil, han havde mellem benene, og det kørte ind og ud af Mias fisse, der konstant skreg på mere pik.
“Knep mig!”
“Fyld mig fucking ud!”
“Du er så fucking stor”, Mias liderlige tilråb fyldte hele rummet.
“Jaaaaaa”, stønnede Mia alt imens at Tobias skød al sin sperm op i hende. Han var på krampens rand, og det var en stor lettelse at kunne skyde løs i den unge fitnesstøs. Han lod pikken komme af med de sidste spermrester inden, at han trak den ud og gjorde plads til kameraet, der kunne opfange de mange spermklatter der dryppede ud af hendes godt brugte fisse.
“Og CUT!”
Tobias trak sin T-shirt af og smed den i sin taske. Hans krop var stadig varm efter scenen, og sveden fik hans hud til at glinse i det skarpe lys fra omklædningsrummet. Mia stod ved siden af ham og trak sin sports-bh over hovedet, helt afslappet, som om de bare var to venner i fitnesscentret efter en træning.
Han kunne ikke lade være med at kigge på hende – hendes krop var slank og tonet, og der var en selvsikkerhed i hendes bevægelser, som han fandt fascinerende. Hun greb et håndklæde fra sin taske og kastede et blik på ham.
“Klar til at skylles af?” spurgte hun med et smil.
Tobias nikkede og fulgte efter hende hen mod badet. Mens de gik, tøvede han lidt, men så spurgte han:
“Så… det var sgu en fed scene. Du er virkelig god til det her.”
Mia grinede og trak sit hår op i en løs knold. “Tak. Du gjorde det heller ikke så dårligt selv.” Hun blinkede til ham.
Tobias lod vandet løbe og ventede et øjeblik, før han sagde: “Jeg ved, du laver OnlyFans ved siden af. Hvordan er det egentlig?”
Mia lænede sig op ad væggen med et skævt smil. “Det er ret fedt, faktisk. Jeg bestemmer selv, hvad jeg laver, hvornår jeg laver det, og hvem jeg laver det med. Plus, pengene er gode, hvis du ved, hvordan du skal markedsføre dig.”
Tobias nikkede, nysgerrigheden voksede i ham. “Så hvad kræver det? Altså… hvis man skulle starte en?”
Mia trak på skuldrene. “Først og fremmest: Selvtillid. Du skal være komfortabel med at sælge dig selv og din personlighed, ikke kun… du ved.” Hun lavede en lille gestus mod sin krop. “Folk abonnerer ikke kun for at se nøgne mennesker – de vil føle, at de har en slags connection.”
“Så det handler også om at interagere med folk?” spurgte Tobias.
“Præcis,” sagde Mia og tændte for bruseren. Vandet løb ned over hendes krop, mens hun fortsatte: “Du skal svare på beskeder, lave eksklusive ting for dem, poste ofte. Det er meget mere end bare at smide en video op en gang om ugen.”
Tobias betragtede hende et øjeblik. “Men du laver også scener som denne?”
“Ja, men kun fordi jeg synes, det er sjovt. OnlyFans er min primære indtægt. Studiefilmene giver mig synlighed, men på min egen profil bestemmer jeg selv.”
Han nikkede tænksomt. “Tror du, jeg kunne gøre det?”
Mia smilede skævt. “Helt sikkert. Med din krop, din… performance, og hvis du får bygget et godt navn op, så kunne du tjene styrtende.”
Tobias mærkede et sug i maven – tanken om at tage mere kontrol over sin karriere var fristende. “Måske du kunne vise mig lidt, hvordan man gør?”
Mia hævede et øjenbryn, før hun langsomt lod blikket glide over ham. “Måske. Jeg har taget mit eget dyre optage-kamera med. Jeg plejer altid at optage lidt behind-the-scenes når jeg har filmet en produktion.” Hun blinkede til ham.
“Men vi kan da også optage lidt dine første film, hvis du har lyst?”, fortsatte Mia.
“Ja så, hvad tænker du vi skal starte med?” svarede Tobias.
“Vi kan jo starte med et par onani-klip, hvor du bare leger med dig selv, du behøves ikke at komme, men det er bedst hvis du starter helt slapt og gør den godt stiv til sidst.”
“Vil folk se det?”
“Ork ja, jeg tror du undervurderer hvor mange der bliver liderlige, af at se en stor flot pik som din” svarede Mia frækt tilbage og fandt sit kamera frem. “Du kan jo sætte dig på bænken og så begynder at lege med dig selv?”
Tobias satte sig på bænken med underbukserne på og med en halvslap pik. Mia tændte kameraet. Stille og roligt tog han underbukserne af og viste sin unge store slappe pik. Den hang flot og slap mellem benene, mens underbukserne lå på gulvet. Han tog fat i den, samtidig rykkede Mia sig tættere på. så man nemmere kunne se detaljerne. Blodårene blev mere synlige og det samme gjorde rynkerne på nosserne. Trods sin unge alder var det en pik med erfaring. Blodet begyndte at strømme til. Den fik mere saft og kraft, og samtidig blev nosserne også tungere.
Tobias’ vejrtrækning var rolig, men koncentreret, mens han lod blikket hvile på Mia bag kameraet. Hendes hænder var stabile, og hendes øjne fulgte ham opmærksomt gennem linsen, vurderende vinkler og belysning
Vejrtrækning blev tungere nu for begges vedkommende. Hans krop reagerede instinktivt, musklerne spændte sig en smule, og hans greb blev fastere. Hver bevægelse var bevidst, men alligevel styret af en voksende følelse, der skyllede gennem ham i bølger.
Mia zoomede en smule ind, fulgte detaljerne i hans ansigt, den måde hans øjne gled halvt i, mens han lod sig fordybe i fornemmelsen. Hans brystkasse hævede og sænkede sig i en rolig, men gradvist mere ujævn rytme. Hun kunne se spændingen bygge sig op i hans krop, en langsom optrapning, som han ikke prøvede at skjule.
Lyset kastede bløde skygger over ham, fremhævede de små trækninger i hans ansigt, den subtile bevægelse af hans fingre. Han lod hovedet glide en anelse tilbage, lukkede kort øjnene, før han mødte Mias blik gennem linsen igen. Mia kunne ikke undgå at blive tændt. Selvom hun tidligere var blevet gennemkneppet af Freddy Johnson og hans ven, så var der noget frækt og tiltalende ved at have en så stor og flot pik spillende foran sig.
Hans vejrtrækning blev mere uregelmæssig, næsten som om han svævede mellem kontrol og overgivelse. Hver bevægelse syntes at bringe ham tættere på noget uundgåeligt, en opbygning, der blev tydeligere med hvert sekund. Mia holdt kameraet stille nu, men trak vejret meget dybt, lod billedet fortælle resten, mens Tobias lod nydelsen tage fuldstændig over. Han har godt fast om den store stang, hånden kørte hurtigt op og ned, og gjorde sig samtidig umage for at vise sit violetblå pikhoved, der var
“Stop!” sagde Mia. Hun fandt en tripod frem og satte kameraet på. “Lad mig sutte dig til en orgasme”
Hun placerede hænderne på hans lår og lod langsomt sine læber glide tættere på ham. Hendes blik var fokuseret, og hun bevægede sig med en rolig, kontrolleret rytme, mens hendes hænder lejlighedsvis skiftede position for at give støtte og variation.
Tobias lagde hovedet tilbage og lukkede kort øjnene, mens han mærkede den varme, rytmiske bevægelse. Huden var varm og spændt, blodårerne svagt markerede langs skaftet, mens hun tog en dyb indånding og begyndte at bevæge sig rytmisk. Hans fingre fandt vej til hendes hår, gled forsigtigt over det, men uden at styre hende. Hendes bevægelser forblev jævne, hendes fokus uændret.
“Åh for satan det er godt” stønnede Tobias ud i rummet. At Mia havde suttet pik på Freddy Johnson tidligere kunne han godt mærke, hun var vant til at arbejde med store pikke.
Mia gav tegn til, at Tobias bare kunne tage hårdere fat. Han tog ordentlig fat om hendes hoved, mens hun lod hendes hænder falde til jorden, inden at øgede tempoet og begyndte at kneppe hendes mund. Savlen og spyttet drev ned af hagen og ned på C-skålen, der hoppede og ned i takt med at Tobias’ svulstige lem kørte ind og ud af munden på Mia.
Det var endnu bedre end for en time siden da de optog scenen, og han måtte hurtigt underkaste sin egen liderlighed og sprøjte Mias mund fuld af sperm.
“Årh for satan”, stønnede han alt imens at han kunne mærke hvordan sæden kom ud af piken og ned i Mias lystige mund.
Han kunne tydeligt se, at hun nød det på hendes blik. Det var blikket fra en kvinde, der nød hans store pik og hvad den kunne gøre. Han lod pikke stille og rolig komme ud af hendes mund, inden at Mia gik over og slukkede for kameraet.
Tobias gik ind i badet og begyndte at skylle sit brugte lem inden, at Mia stak hovedet ind med et spørgsmål.
“Hvis du ikke har planer i morgen tidlig, så kan vi jo fortsætte med at lave lidt optagelser til min profil hjemme hos mig i aften?”
Historien fortsætter under reklamen
Tobias takkede hurtigt ja til invitationen, så han måtte komme til en af de senere timer på HF, i svedigt tøj, vel og mærke.






Damernes Ven
21/03/2025 kl 16:47
UNIK – historie på en anden måde. Man er som læser virkelig med i optagelserne og forberedelsernbe og afslutningerne – og efter!
Håber virkelig på mange flere afsnit! Mener det!
Tak og mere!!
Damernes Ven og brevven69@yahoo.dk