Don’t ever fuck with me Signe

sandwich sex dobbelt penetration trekant”Nej ikke der! Ikke min røv!” råber du, og når kun lige at panikke før du skriger i vilden sky…

Forfatter: Ares

Dagene er blevet kortere. Sensommeren vil ikke helt slippe sit tag i dagtimerne, men aftenerne er blevet koldere og vådere, med løftet om et kedeligt efterår. Alligevel er der en spirende optimisme og fornyet liv i de sene timer.

Diskoteker og klubber har endelig fået lov til at åbne op, og det er der mange festglade mennesker som benytter sig af. Det er som om en stor del af befolkningen har længtes. Længtes efter dansegulvet. Længtes efter den øredøvende bas. Længtes efter råbende samtaler, lugten af cigaretter, de uundgåelige tømmermænd. Og længtes efter de mørke gyder og mennesketomme parker. Der hvor der sker de ting man ikke taler offentligt om.

Vi har snappet sammen i løbet af dagen som vi plejer. Små hverdagsting, trivialiteter, krydret med de mere eller mindre skjulte bemærkninger om hvad vi trænger til og har lyst til at gøre ved hinanden. Jeg har flere gange måtte gå væk fra mine kolleger, så de ikke har set bulen i mine bukser. Hver gang har du moret dig over det. Og det har provokeret mig, det ved du, og du nyder det. Måske fordi du nyder den efterfølgende straf endnu mere.

”Så er jeg endelig hjemme. Af med wadersne” skriver du. Jeg når kun lige at læse beskeden, før der tikker et billede ind. Du er i bad, og jeg kan se vandet løbe ned over din lille stramme røv. Fuck hvor bliver jeg tændt af at se du stadig har mærker. To store blå plamager, et par røde rifter og et stort bidemærke.

”Skal du ind i sengen og chille?” spørger jeg, og håber allerede på at få lidt flere snaps. Jeg ligger på sofaen, og kan ikke lade være med at massere min pik, som ikke er mange sekunder om at rejse sig.

”Nej sgu da, jeg skal jo i byen med min veninde. Havde du glemt det”

Ja, det havde jeg faktisk. Satans! Fra liderlig til ærgerlig.

”Nårh ja, men god tur så”. Du sender en dansende emoji som svar. Jeg lægger mig bedre til rette i sofaen og indstiller mig på en stille fredag. I hvert fald for kroppen. For mentalt er jeg et helt andet sted. Jeg er tirret af alle dine beskeder, og specielt dine grinende svar på mit bule-problem. Det frustrerer mig. Jeg har haft lyst til at straffe dig hele dagen. Vise dig hvem der bestemmer. Vise hvem der er den billige luder!

Jeg griber mobilen, og ringer til en af mine venner.

Det støvregner da dig og din veninde ankommer til klubben. Over døren er der et stort banner: Grand Opening! Det er første dag der er åbent efter coronakrisen startede, og der er mange mennesker.

Din veninde er i et par løse bukser, top og bomberjakke, og ser smart, men tækkelig ud. Du, derimod, kan allerede mærke de mange blikke som sluger din lange, slanke krop. Den korte, mørkeblå kjole sidder så tæt over dine små faste bryster, at man tydeligt kan se de stive, efterårskolde brystvorter prikke frem.

Dine lår er stadig brune efter de mange timer i augustsolen. Og dine pumps får dig til at ligne en model. Det lange lyse hår bølger løst om dine skuldre, og indbyder ligefrem til at blive hevet i. Dørmanden ser dig også, og vinker jer frem.

”Hun er med mig” siger du, og han lukker jer begge ind.

Larmen er voldsom, som en bølge der rammer dig. Du mærker allerede bruset i blodet, blandet med alkohol, beundrende blikke og tiltagende liderlighed. Du har savnet det. I styrer direkte op i baren, og får efter lidt kamp bestilt et par drinks. Du kigger rundt, og alle kigger på dig. Unge fyre, voksne mænd og gamle stoddere. Selv nogle af pigerne spiser dig med deres slørede blikke. Alle vil de have dig. Nogle mere voldsomt end andre. Men de færreste voldsomt nok til at du gider.

Imens du scanner klubben får du øje på en flok mænd, som ikke stirrer på dig. De har set dig, det er tydeligt. Men de stirrer ikke. De sidder i et hjørne, lidt hævet på et podie. For enden af den lille totrinstrappe op til deres bord er der et reb. ”VIP lounge” står der på et skilt. Du tæller dem. 5 er der. Alle i starten eller midten af trediverne. Alle i jakkesæt. Og alle sammen flotte. Den ene har langt hår i en knold. En har smidt jakken og sidder i skjorte og vest, med oprullede ærmer over hans store overarme. Og en har fuldskæg og solbriller. De to sidste har kort hår og stubbe. De opfører sig selvsikkert, griner og drikker, og koncentrerer sig ikke for hvad resten af klubben laver. Ikke engang dig, hvor meget du end stråler.

”Jeg vil danse” råber du til din veninde, og i tømmer jeres drinks.

Et par timer og flere drinks og shorts senere finder du din veninde i armene på en 18-19 årig fyr med hængerøv og gangster attitude. Du griner fjollet og vinker da de følges ud af døren sammen. Du kan mærke at din promille er høj, og beslutter dig for at kalde det en aften. Du er næsten ved døren, da en hånd griber hårdt fat om din venstre overarm. Du spinder rundt, og ser lige ind i øjnene på ham med de oprullede ærmer.

”Vil du med op og have et glas champagne” spørger han, og selvom musikken er høj kan du tydeligt høre hans stemme. Den er ikke ubehagelig eller grim, men alligevel får den dig til at krympe dig lidt. Den er meget bestemt. Og det var tydeligvis ikke et spørgsmål du skulle kunne svare nej til. Derfor nikker du blot, og lader ham føre dig op til trappen. Han løfter rebet af i den ene side, og da han sætter det på efter jer, føler du dig kort som et dyr fanget i en fælde.

”Sid her mellem os” siger den ene af dem med stubbe. Han peger på en stol, som sidder ind imod væggen. Herfra sidder du næsten i skjul for resten af gæsterne.

”Hvad hedder du?” spørger den langhårede. De kigger på dig. Kun ham med solbrillerne har vendt sig rundt for at bestille flere flasker.

”Signe” siger du. De smiler til dig, og det får dig til at slappe af. Du får stukket et glas champagne i hånden, som du hurtigt får skyllet ned, og erstattet med et nyt.

Tiden flyver forbi, uden at du helt ved hvordan. I griner, og de er meget charmerende. Du taler mest med ham den stubbede som anviste din stol, den langhårede og ham med de oprullede ærmer. De komplimenterer dit hår, din kjole, dine øjne, dine læber, dine negle. Da den langhårede hvisker i dit øre at du har flotte ben, lader han en hånd glide fra dit knæ og op af dit inderlår. Du fniser, men lader ham nusse dig lidt. Du kan mærke hans tunge ved dit øre, og din fnisen bliver et støn da han lader den kærtegne din øreflip, før han suger den ind i munden og bider i den. Du lukker øjnene. Han er lækker, selvsikker og ligefrem. Du kan mærke hans hånd søge længere op, indtil den rammer kanten på din sorte g-streng.

”Du er våd tøs” hvisker han. Og han har ret. Du er gennemblødt, og det er så let som ingenting for ham at presse et par fingre ind bag det minimale stof og glide dem op i din fisse.

Imens du lader ham lege med dig, mærker du endnu et sæt læber, denne gang på din hals på den anden side. Det er ærmerne, som nu har lænet sid ind til dig. Hans ene hånd er også på vej op under din kjole, og som om de havde koordineret hjemmefra, giver den langhårede plads, så ærmerne kan massere din klit i hårde, cirklende bevægelser. Du åbner øjnene, og kigger på de 5 mænd. Alle sidder med ryggen til dansegulvet, og alle har deres store, stive pikke fremme.

”Ned på knæ” hvisker den langhårede. Du kigger lidt panisk på ham. Det var ikke det du havde tænkt dig. Ham og ærmerne måske. Hjemme hos en af dem. Men ikke alle 5. og ikke her, midt i klubben.

”Ned på knæ, nu, tøs!”

Denne gang var det ikke en hvisken, men en umiskendelig ordre. Og du kan ikke lade være. Selvom du er bange og ved det er forkert, så kan du ikke modstå når en mand kommanderer med dig. Du lader dig glide ned af stolen, og sætter dig på knæ imellem alle disse mænd. Farlige mænd. Men frække mænd.

Du griber den nærmeste pik, og trækker forhuden tilbage. Du kigger op. Det er stubbenes ”tvilling”. Han smiler liderligt til dig, men med så meget kulde og ligegyldighed i øjnene, at du mærker tårerne presse sig på. Intet blik har nogensinde før fået dig til at føle dig så meget som en billig luder. Og alligevel er det ikke kun dine kinder som bliver våde ved synet. Det gør dine lår også. og før du når at tænke mere har du munden fyldt op med en mand du aldrig har talt meds pik.

Du smager med det samme præspermen, og føler dig på hjemmebane. Det her ved du at du kan. Du er en dronning til at sutte pik. Eller en tæve. Det er jo nok øjnene som ser. Du lader hånden glide op og ned af den, imens du med den anden klemmer og masserer hans nosser. Hver gang du gagger på ham, løber spyttet ned over skaftet, og fedter hans kugler mere og mere ind.

In the night when she comes crawling
Dollar bills and tears keep falling down her face

Du hører sangteksten og kan ikke lade være med at mærke en klump i halsen. Du slipper pikken og kravler hen til den næste. Det er ærmerne, og hans pik og kortere men så bred, at du næsten ikke kan få pikhovedet ind i munden. Det bliver ikke lettere af at solbriller griber din hånd og lægger den om hans pik, og den langhårede gør det samme med din anden. Ærmerne kan se du er presset, og rejser sig op.

”Nu skal jeg nok gøre arbejdet hvis luderen ikke selv kan” siger han, og med en hånd om din nakke begynder han at kneppe dit ansigt.

Du kan ikke få luft. Savl og tårer løber ned af dig, og pletter din dyre kjole. Dine øjne svømmer over, og du prøver desperat at kigge op på ham. Kigge på de andre. Kigge på nogen som kan se at du ikke kan mere. Og så bliver det sort. Helt sort. Og stille.

Da du vågner, er det til lyden af latter, regn mod metal og dyb stønnen.

”Se drenge, der er liv i tæven endnu!”

Du prøver at kigge op, men en hånd holder dit ansigt fast imod noget vådt og koldt. Da mere af følelsesløsheden fortager sig, kan du også godt mærke hvorfor han stønner. Der er noget som glider frem om tilbage i din stramme fisse. Noget stort, hårdt og varmt.

Du forsøger at fokusere dit blik, og kan efterhånden skelne opgivelserne. Du ligger bukket ind over køleren af en bil, som holder inde i en kæmpe garage. Eller måske en lade. Det er svært at se. Ved siden af bilen sidder 4 af mændene i et par sofaer, som står omkring et massivt sofabord i træ, og drikker øl. De er alle sammen nøgne, og deres store pikke bliver ivrigt spillet til synet af dig. Du kigget på dem. Stubbene og hans tvilling, ærmerne og håret. Så det er solbrillerne der knepper mig, tænker du, før et hårdt slag på din røv får dig til at skrige.

”Knep den lille horetøs!” råber den langhårede, og de andre griner højt.

”Få hende herned, så vi alle kan være med” siger stubbene, og rejser sig fra sofaen. Solbrillerne trækker sig ud, og du mærker hvor øm din fisse er. Var han egentligt den første af dem?

Med et greb om dit hår og din hals fører han dig over til bordet. Det går op for dig at du er nøgen, og du forsøger at trække hænderne op foran dine bryster. Men det lykkes ikke, da de er samlet bag dig. Bundet.

”Please lad være” hvisker du svagt, og mærker på ny tårerne løbe.

Men de griner bare. Ondskabsfuldt og liderligt. Stubbene lægger sig op på sofabordet, og du bliver ført op på det, og sænket ned over ham. Du sidder rank, med knæene imod det hårde træ.

”Rid ham” siger ærmerne. Du ryster på hovedet.

”RID HAM FUCKING LUDERTØS!” råber ham ind i dit hoved, og før du ved af det stikker ham dig 2 lussinger. Instinktivt begynder du at ride hans pik. Den behandling er alt hvad du nogensinde har fantaseret om. I dit allermest mørke sind. Og nu er fantasien virkelighed. Du burde skrige og tigge.

Men pludselig bølger lysten igennem din fisse, og du mærker din allersidste kropskontrol forsvinde.

”Sådan hore” stønner stubbene, imens han vrider dine stive brystvorter indtil du skriger i smerte. Men stadig rider du ham, endda hårdere.

En hånd på din ryg bukker din forover. Du ender med at ligge ind over stubbene, og mærker så noget koldt og fedtet imod din røv.

”Nej ikke der! Ikke min røv!” råber du, og når kun lige at panikke før du skriger i vilden sky. En pik er blevet hamret op i dit snævre hul, og for første gang er du spiddet imellem to pikke.

Du skriger stadig imens de begynder at pumpe ind og ud af dig. Først langsomt, og så hurtigere og hurtigere. Og jo mere de knepper dig, jo bedre bliver det pludseligt.

Selvom det stadig gøre hamrende ondt, så er det en helt ubegribelig følelse at være så udblokket. Som et legetøj imellem hænderne på disse erfarne mænd. Og da en pik pludselig presser imod dine læber, tager du den villigt i munden.

”Se hende nu” siger den langhårede. Det er ham som boller din hals.

”Se hvordan hun nyder det, den beskidte gadeluder”

”Så giv hende en til” siger ærmerne bag dig. Det er hans pik du har i din røv.

En til? Hvor?, når du at tænke, før du endnu engang mærker et pres ved dit røvhul. Og imens den langhårede presser sig til roden i dit ansigt, glider endnu en pik op i dit stakkel bagerste hul!

Der går lang tid. Rigtig lang tid. Fyrene forsvinder engang imellem i 15-20 minutter, og kommer så tilbage med mere alkohol og nyvaskede pikke, som de med det samme sviner til i dine villige og misbrugte huller.

Du kæmper ikke længere, heller ikke selvom dine hænder er blevet løsnet. I stedet for rækker du konstant ud efter mere pik, indtil du til sidst er så gennemkneppet, at du ligger fladt på ryggen på sofabordet og gisper. Med halvåbne øjne ser du fyrene stille sig omkring dig.

”Så dæk mig da” sukker du drømmende, og en efter en spermer de ud over dig, imens de brøler højt.

Varm, klistret og salt sæd lægger sig over dine kinder og læber, og du må synke flere gange for at få det hele med.
Historien fortsætter under reklamen

”Hvem skal have tilsendt en kopi” lyder en stemme så. En bekendt stemme. Du sætter dig op, og gnider sved, savl, tårer og sperm ud af øjnene. Solbrillerne står og roder med et kamera, som har stået skjult i et hjørne. Det er første gang han siger noget faktisk. Og han har ikke længere solbriller på. Tænk at du ikke har set ordentligt på ham før nu.

”Dig?” hvisker du.

”Don’t ever fuck with me again” siger jeg, og smiler triumferende.

Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER

5 kommentarer

  1. Stilledrømme

    15/08/2020 kl 9:34

    Der er et eller andet ved det der med to pikke i røven og en i fissen under sandwichen, som står lidt uklart for mig, Ares, men i fantasien kan alt jo lade sig gøre….😂 Spændende novelle 👍👍👍👍👍

    1+
    • Ares

      15/08/2020 kl 18:30 - som svar på Stilledrømme

      Tak Stilledeømme 😊
      Prøv at tjekke nogle af Adriana Chechiks gangbangs ud, så kan du se hvordan lige den stilling kan se ud 👍

      1+
      • Stilledrømme

        16/08/2020 kl 8:41 - som svar på Ares

        Med fare for, at folk herinde begynder at råbe Buuuuuhhhhh, Stille-D!!!, må jeg ærligt indrømme, at hende kendte jeg ikke….😅 Men der ligger nogle videoer på Pornhub med hende, som jeg må se på ved lejlighed med volumenknappen trykket i bund! 😂 Hun er sgu’ for lækker 😍Tak, Ares 👍

        1+
        • Læsehæsten

          16/08/2020 kl 13:00 - som svar på Stilledrømme

          Ærligt talt, så er det heller ikke et navn, der ringer en klokke hos mig, så du er ikke alene, Leiße Träume. 🤷‍♂️

          1+
        • Ares

          16/08/2020 kl 13:31 - som svar på Stilledrømme

          Det var så lidt min ven 😁👍

          1+

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *