Commandor de Lux Sex – 4. afd.

trekant hanrej“Det er ikke sandt at det kan være så skønt – halløjsa – hvilke skønne kneppegutter Per og dig i er – I fik det bare til at gå og gå for mig – så vidunderligt hele tiden. Hvilke pikke I har,” fnisede Tove

Forfatter: Nørden

Resumé: Under returrejsen til Danmark fra Oslo var Aase og Per – gode bekendte til Tove og Gunnar – kommet til selskabet. Aase havde næsten hele aftenen sat sig på Mick. Det resulterede i at de to var gået op i Aase og Pers kahyt, hvorefter de to havde dyrket stående sex og til sidst havde Mick fundet sig selv stående med sin pik oppe i Aases røv sprøjtende den ene spermladning efter den anden op i hende. Men andre dyrkede sex som denne afd. fortæller om.

Da Aase og jeg atter indfandt os i Gunnar og Toves kahyt sad Tove og under lidenskabelig munterhed fremviste noget nyt sexet undertøj for Per og Gunnar som hun havde købt og iført sig. Hun var iført en hvid bh i blonder og silke med fransk åbning for brystvorterne, G-streng der matchede – også her med fransk åbning nu bare for fissen, hofteholdere og hvide stay-ups med søm. De to mandfolk morede sig med at lade deres mere eller mindre stive pikke nusse Toves brystvorter gennem åbningen i bh’en.

Hurtigt afparerede Aase et eventuelt spørgsmål om, hvor hun og jeg havde været henne ved at sige: ”Vi skulle være blevet i natklubben,” hvorefter hun tog fat i Gunnar i og sagde: ”Stop tissemanden ind i bukserne,” tog ham hånden og sagde: ” Nu går vi to ned i natklubben indtil de opfører jer ordentligt.

Nu var Per og jeg alene med Tove og vi så, hvordan hende vorter stod i giv agt – hårde og indbydende. Per hægtede hendes bh op og lod den falde af hendes krop og ned på gulvet og i fællesskab kærtegnede og legede Per og jeg med hendes bryster. Per løftede det ene bryst op og da han slap det igen gyngede og svajede det indbydende. Tove stønnede: ”Ååh, sug på mine bryster.” .Det skulle ikke siges to gange og vi begyndte at ælte og suge som to legesyge lam på hendes fyldige bryster. ”Jaaah – sådan, malk mine bryster.” Vi kunne konstatere at hele hende krop var i oprør, da vi trak hende hen og ned på dobbeltsengen, hvor hun nu lå kun iført sine blondetrusser.

Dem tog Per fat i og de blev hurtigt fjernet og hun lå nu nøgen med blanke øjne. Hendes mund var lidt åben og spidsen af tungen bevægede omkring læberne. Nedenfor hendes mave ventede en dejlig helt moden og glatbarberet våde fisse. Tove så drillende på os og sagde så: ”Hvor lang tid skal et par ordentlige mandfolk ha´ til at ta´ deres tøj af og lægge sig nøgne ved min side så deres tunger og pumpende kneppemaskiner kan forføre min krop, drille den, kærtegne, slikke og kneppe min mund, elskovsgrotte og analcylinder til jeg kommer i en heftig tsunami orgasmebølge.

Historien fortsætter under reklamen

Per og mit tøj lå hurtig i en bunke på gulvet og vi selv lå ind til Toves krop. Med et behagelig suk, fandt hun vores dirrende hårde pikke, tog en i hver hånd og begyndte at stimulere dem. ”Føles det godt når jeg polerer stolperne med lidt håndmassage. Jeg kunne kun udstøde et ”Waaaaoooohhhh.” medens Per sagde: ”Fuck – det er skøøøønt. Tove gav sig nu til at skubbe skindet hurtigere op og ned og mere emsigt på vore pikke og vi følte at hun holdt så fast om dem som om de var boltet til hendes hænder.

På et tidspunkt rejser Tove sig lidt op, læner sig ind over mig, åbner sin mund og førte min pik ind i hendes varme mund og begyndte at gi´ mig et blowjob. Venstre hånd legede med nossekuglerne, kildede og ridset i den rynkede pung, mens den anden hånd rykkede op og ned på den del af pikken som ikke der var plads til i munden, og det var ikke meget. Læberne gled hele tiden frem og tilbage over den højtpolerede glans og hendes tunge legede med strengen bag på pikhovedet.

Jeg nød hendes piksut og kunne ikke lade være med at grynte: ”Hold op, hvor er du også go´ til at sutte pik – osse i aften – hjemrejsesuttet er lige så godt som udrejsesuttet.” ”Åh Mick – som jeg har sagt det til dig før, så har du sådan en herlig pik – en frækkert der skal op i min fisse – på hjemturen som på udturen.” Nu ville Per være mere med. Jeg så at han flyttede hendes krop rundt så hun lå på siden, løftede hendes ene ben op mod loftet for så straks at begyndte at slikke hendes fisse. Straks kom det fra Tove: ” Du er også så fandens dejlig fræk,” og da han fandt hendes klit med tungen fortsatte hun, ” og din tunge mærkes raspende på min følsomme klit.”

Pludselig tager hun min pik ud af munden og trykker mig helt ned på ryggen i køjemadrassen. Samtidig med hun siger: ”Jeg må bare mærke denne Guds gave i min fisse,” skræver hun ind over mit skridt, tager mine hænder og fører dem op til hendes bryst. Så sænkede hun roligt sit våde skød ned mod min pik og tog imod halvdelen af min pik i første omgang. Per som tålmodigt havde stået og leget med sin pik mærkede pludselig at Tove tog fat i den og lod det opsvulmede pikhoved glide ind mellem sine læber og holdt det fast der, samtidig med hun sank helt i bund om min pik. ”Oouuh – jeg er sådan gejlet op – jeg elsker jeres kradsbørstige svabergaster. To dejlige stive pikke som jeg vil ha´ den ene fortil i frøken fitte og den anden bagtil i ståluldsfabrikken.”

”Ved I hvad,” fortsatte hun, ”nu vil jeg kneppes af jeres to pikke samtidigt – jeg rider på Micks pik medens Per tar mig bagfra og I kan støde imod hinanden og slås inde i min fisse og røv med jeres pikke.” Per spredte hendes balder og lod sin pik trænge ind i hendes stramme, skøøne. Nu gled pikkene ind og ud af Toves fisse og røv i et tilpasset tempo medens hun klynkende lidenskabelig: ”Aaaaiiii….uuhh… ooohhh….mer´….gi mig mer´.

Pludselig skreg Tove op, hendes krop rystede voldsomt, hendes fisse og røv trak sig sammen og ligefrem spasmede over min og Pers pikke og i samme moment fik Per udløsning samtidig med at Tove helt udmattet faldt fremover . Per trak sin fedtede pik ud af Tove og gik på badeværelset, medens jeg fortsat lå med Toves fisse krammende om min pik, medens hun småpludrende sagde ind i mit øre: “

Det er ikke sandt at det kan være så skønt – halløjsa – hvilke skønne kneppegutter Per og dig i er – I fik det bare til at gå og gå for mig – så vidunderligt hele tiden. Hvilke pikke I har,” fnisede Tove, ”sådan en herretur vil jeg ikke i glemme lang tid.”

Nu var Gunnar og Aase kommet tilbage fra deres besøg nede i skibets natklub. Da han så Tove liggende med bar røv ovenpå mig klaskede han til hende på hendes ene balle. ”Hey – Liderfissen – har du fået det som du ville ha´ det eller har du stadig Micks pik oppe i fissen som reserve som en slags buttplug, ” kom det fra Gunnar.

”Har du lyst til at røvkneppe din kones dejlige rumpe min kære mand,” kom det omgående fra Tove og fortsatte, ”Den er allerede smurt med mine safter tillige med Pers spermier. Han sprøjtede op i mig med stor energi, medens Mick bare lå og hyggekneppede min fisse uden at leverer så meget, som et ordentligt spermsprøjt. Jeg vil tage mig af din pik nu,” fnisede hun frækt. ”Kan du klare mere endnu,” kom det omgående fra Gunnar. ”Jada,” du ved da godt at vi kvinder altid orker mere end jer mænd når det kommer til stykket drillede Tove frækt.” ”Så rejs dig stille fra Micks cruisetogtpik så skal du få mere pik,” kluklo Gunnar, samtidig med at han begyndte at smide sine klæder. ”Stille,” fniste Tove, ” skal du have tid for at få den op og stå,”

Historien fortsætter under reklamen

Næh du – han er stiv som et brækjern, men jeg vil ikke gå glip af det syn, når din nykneppede fisse glider af Micks pik,” sagde Gunnar. Tove fniste og løftede langsomt sin fisse af min halvstive pik. Gjorde det langsomt og omstædigt foran Gunnars opspilede øjne. “Det var noget af en ladning du fik – det bare flyder ud af dig, Vend dig med bagdelen herovre, så du får en heftig baghyler indtil du klynker,” gryntede Gunnar

Gunnar stillede sig bagved Toves røv og skød sin stive pik ind i hende, fik hende til at stønne ophidset igen.” Det føles ikke helt ved siden af,” sukkede Tove. ”Du er bare skide dejlig,” kom det fra Gunnar ”Knep mig hårdt – jeg er så forbasket gejl – fyld min fisse med den herlige pik – satans så skønt du knepper lige nu.” Sådan skulle man have det lidt oftere,” sagde Gunnar, ” en person der opvarme og smører fissen, før Madammen skal får lov til at smage den rigtige pik, “klukkede Gunnar.

”Kom og sut pikken på Mick sammen med Tove, stønnede Gunnar til Aase og fortsatte, ” du ved jo at Mick er en viril karl. Inden jeg næsten konstaterede Aases reaktion stod hun ved sengekanten og hende lange slanke fingre, med de sortlakerede negle, legede med forhuden på min pik medens Tove sultent var begyndt at slikke på glansen. De to skønne kvinder var særdeles ivrige efter at få gjort min pik uudholdelig sulten efter fisse. De slikkede, suttede og legede ikke alene med min pik og mine nosser, men også med hinanden

Og jeg fandt det totalt ophidsende at se de to kyssende kvinder sutte på henholdsvis over- og undersiden af min pik. Det var et vidunderligt syn samt en skøn følelse som jeg ikke følte nogen øjeblikkelig lyst til afslutte. På den anden side ville en afslutning på denne herlige sugekavalkade betyde at jeg sandsynligvis øjeblikkelig fik lov til at kneppe Aase igen. Og hun trak mig da også halvvejs ud af dobbeltkøjen og hen mod kahyttens sofagruppe.

Undervejs havde hun smidt de fleste af sine klæder så hun kun iført bh og stay-ups knælede ned foran sofaen og med begærlig stemme i næsten kommandoagtig tonefald sagde: ”Knep mig bagfra – gi´ mig glædesjernet – NU – inden jeg bli’r skør,” kom det fra hende. Jeg indfandt mig meget hurtigt i position til at bruge the doggystyle, pressede glædesjernet mod elskovsgrotten og begyndte at knalde hende.

Først stille og roligt med dybe stød helt i bund i skeden, hvorefter jeg gradvis øgede til et opskruet tempo. ”Uh – uh – ååh – åh – hhmm – hmm – aahh – åååhh – hhmm – hmm -uh – hm – ååååhh – aaahhh – hmmm – hhmmm – oouuh – iiihhh – jjaahh – skøøøøønn pik – mer´ – mer´ – mer´ pik,” jamrede og prustede . Drillende stoppede jeg helt op og trak langsomt glædesjernet ud af elskovsgrotten og bare lod glansen forbliver lige indenfor i hendes grotte. Jeg lod glansen irriterende for hendes kogende elskovsgrotte nusse frem og tilbage og trængte bare nogle få centimeter ind. Jeg knaldede hende sådan indtil 0 skød bagdelen tilbage og tiggede om mere pik. “Oooohhh….mer´….gi mig mer´….knep mig hårdere med din gigantisk pik…..jeg vil mærke det hele oppe i mig….ååååhh fortsæt….slut ikke. …..slut aldrig,” prustede Aase. Mine hænder placerede jeg nu om hendes brysterne – jeg kan lide at tage hårdt fat i dem, når jeg knepper som dette. Jeg trak i dem med hele hånden, når jeg knaldede pikken hårdt ind i elskovsgrotten. Så hårdt at pungen daskede mod hendes mus ved hvert elskovsstød, hvilket hæver stimulansen yderligere.

Historien fortsætter under reklamen

Næsten skrigende kom det fra Aase: ”Aahhh, X din pik – gi´ mig mere af din pik – aahh – pik – jeg elsker pik – jeg elsker din pik X – åååååhhhh jeg koooonnneeerr igen – jeg kommer nu NNUU – ooouuhh – jaahh.” Jeg kendte at min sats var på vej ved ekspresfart op gennem pikken og blev kastet i sprøjteform ind i livmoderen på Aase. Vi var nu begge udkørt og da natten nu var blevet til morgenstunden fik vi hver for sig nogle timer søvn inden ankomsten til København. Her skiltes vi med de sædvanlige ønsker om at skulle ses igen, hvilket sjælden bliver til realiteter, hvilket dog blev en undtagelse med Aase og jeg, men det fortæller jeg om i nye noveller.

GIV STJERNER:
1 Stjerne2 Stjerner3 Stjerner4 Stjerner5 Stjerner (28 har stemt 4,46 af 5)
Loading...
Eller giv forfatteren en kommentar - KLIK HER

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *