Strandturen del 1

så begyndte han at slikke mig, først uden for revnen, så spredte han mine skamlæber fra hinanden og ramte min klitoris, han slikkede og suttede som var det et bolsje …

Forfatter: Tøsen
havesyg@gmail.com

Klokken var næsten 10, jeg vidste ikke helt hvad weekenden skulle gå med, andet end at jeg ville til vandet, jeg kunne lige stå godt stå op.

Nogle timer senere var jeg på vej til vandet. Det var meget varmt, jeg havde kun bikini på, min strandkjole lå i tasken med alt det andet jeg skulle have med. Jeg var single og havde ikke været sammen med en mand i over 1 år. Det duede bare ikke med kærester, jeg følte sig bare ikke rigtig elsket. Men det kom nok. Jeg parkerede bilen, gik ned mod vandet af en lille sti, jeg gik i min egen lille drømmeverden, jeg havde det med at gå og dagdrømme, og det var tit om min kommende mand, eller bare mænd. Jeg var næsten besat af sex eller kunne bare vild godt li sex, men det skulle føles rigtig, sex kunne man altid få, men føle sig elsket i det var jo noget andet. Måske også fordi det var lang tid siden jeg sidst havde været sammen med en mand. Lige midt i drømmen var der en mands stemme der sagde hej, det var en dejlig stor solbrun fyr midt i fyrrene, han stod for enden af en hæk, der lå et sommerhus, det havde jeg slet ikke lagt mærke til. Da jeg var slentr
et ned mod vandet. Var jeg kommet meget tæt på husene. Jeg havde aldrig været her før, og var ikke kendt i området. Hej sagde jeg og blev temmelig forskrækket, han grinte kærlig til mig, han kunne godt se, jeg gik helt i min egen verden og tanker. Nå der gik du nok i en helt anden verden hva’. Sagde han, jeg smilte tilbage. Vi stod og snakket lidt, da han bød mig på en kold cola.
Han viste mig rundt i sommerhuset, det var et dejlig sted med en skøn lukket have, han havde ejet det i flere år, han var blevet alene for 7 år siden og havde 1 pige som han tit havde, der var mange pige legetøj både inde og ude.

I haven havde han en kæmpe hængekøje, og nederst i haven havde han en sjetler, der kunne man sove ude, det så rigtig hyggeligt ud, det var lige en i min smag..børnevenlig og naturmenneske. og jeg blev meget overrasket da han spurte mig om jeg ikke havde lyst til at tage med ham ned til vandet, så kunne vi jo gå op til huet bagefter og få en kold øl. Det syntes jeg var en rigtig go ide, jeg stillede nogle af mine ting i huset, tog mit håndklæde og ventede på ham. Da vi gik mod vandet tænkte jeg på, han var godt nok en total lækker mand. Og gad vide hvad han tænkte om mig.
Vi havde badet i en times tid, gik vi op til sommerhuset igen, vi skiftede tøj, jeg havde taget en sommerkjole på jeg havde i min taske, da vi stod i køkkenet igen tilbød han mig en dejlig kold øl. Så spurte han, om jeg havde en kæreste, spørgsmålet overrasket mig, men jeg sagde nej, det dur jeg ikke til, det med kærester, han kiggede undrende på mig og smilte, jeg syntes nu du virker rigtig sød og ser vild dejlig ud, Er du så streng, sagde han.

Jeg blev helt rød i hovedet og lidt genert, og vi grinte. Vi satte os ud i haven, han havde et lille bords æt til at stået et dejlig skyggefuldt sted i haven, det var en dejlig lille have der var med til huset, så forsvandt han ind i huset igen. Jeg sad og drømte om hvordan det ville være at mærke ham, jeg sad og blev temmelig liderlig, kunne ikke la vær med at røre ved mig selv, og lige pludselig stod han der, havde han mon set noget, jeg blev lidt flov ved mig selv, men han virkede upåvirket, han ville vise mig hans lille dam.

vi gik ned bag i haven, der lå en hyggelig lille dam med guldfisk i, og der groede græs og blomster omkring, der var et tæppe hvor der lå en bog, der havde han vist ligget og læst før på dagen. jeg var helt væk, det var rigtig hyggelig, da han pludselig tag fat i mine hofter, jeg kunne mærke hans store stærke hænder og hans ånde i min nakken, han kyssede mig blidt i nakken, det gav et ryg i mit underliv så han blev klar over jeg kunne li det, han bed mig i nakken og slikkede mig på halsen, jeg var vild våd, havde helt glemt hvor jeg var, hans hænder holdt mig fast og jeg kunne mærke han tæt op af mig og hans bule i shortsene, hans hænder fandt vej til mine bryster, han tag ved min kjole og rev trykknapperne op og så stod jeg næsten nøgen, kun med en par små trusser, men jeg var et helt andet sted, han masserede mine bryster, så vente hen mig om og så lige ind i øjne, han så bare så dejlig ud, han kyssede mig og lagde mig ned på tæppet.

Han kyssede mine bryster og kiggede på mig og sagde, er du okay jeg smilte til han og nikkede med en smil, det er dejlig sagde jeg, han kyssede mig igen, han førte langsom sin hånd hen over min mave ud over mine hofter så satte han sig op og tog mine trusser af, han kyssede mine bryster igen og lå begge hans hænder på min mave, så gik det mere ned af jeg var lige ved at springe at lyst, det boblede i helt min krop med det kunne ikke komme ud, og så begyndte han at kysse mig lige midt på venusbjerget det var en skøn fornemmelse, hele mit underliv trak sig tydeligt sammen, så spredte han mine ben fra hinanden mens han kiggede mig dybt i øjnene, han tog sin ene hånd og begyndte at massere mit skød, så begyndte han at slikke mig, først uden for revnen, så spredte han mine skamlæber fra hinanden og ramte min klitoris, han slikkede og suttede som var det et bolsje og inden længe var jeg så langt væk at jeg ikke viste hvor jeg var.

Mærkede bare følelsen. Jeg havde aldrig prøvet at en mand kunne slikke min til orgasme, men kunne godt mærke det var tæt på, alle mine muskler i underlivet trak sig sammen, det blev mere og mere varm inde i min krop det måtte være lige som at få heroin en total lykke følelse i hele kroppen og så kom det, jeg sprøjtede, så han blev helt våd på kroppen, og han smilte til mig og sagde hvor ser du dejlig ud når du kommer, jeg viste ikke lige hvad jeg skulle sige men det kunne jeg heller ikke får i samme øjeblik kyssede han mig igen, meget inderligt, tog fat med begge hænder om min hoved og sagde hvor er du da dejlig, så førte han igen hans hånd ned til mit skød, jeg var stadig meget våd, han lagde sig oven på mig tog fat i begge mine arme, spredte mine ben med hans ben, det gav igen et ryk i min underliv, så kiggede han mig dybt i øjnene og sagde, du kan jo bare sige nej hvis du ikke vil mere,

jeg var så liderlig, våd og varm, han viste godt hvad jeg ville men ville bare drille mig, jeg vil mærke dig, lige nu, det skal du få og så kunne jeg mærke hvordan han langsom trænge ind i mig, han kyssede mig blidt og liderligt, kunne mærke han var meget stor og jeg er jo en lille spinkel pige, han kiggede på mig og spurte om det gore ondt, ved godt den er lidt stor og jeg skal nok gøre det forsigtig, jeg smilede til ham, det var enorm dejlig og den fyldte mig virkelig ud, lige pludselig gjorde det ondt på en helt ny måde, det var både vild dejlig og lidt ubehageligt, han kyssede mig og blinkede til mig, som om han viste hvad det var, og så var det væk igen og nu var jeg fyldt med en helt ny følelse i hele kroppen, varme og total boblende glæde følelse, jeg kunne mærke en helt ny orgasme var på vej,

han trængte langt op i mig og næsten helt ud igen, der gik ikke lang tid før jeg kom i en kæmpe sø, hele min krop rystede, jeg var helt våd af sved, ham kyssede mig , du er sku vild dejlig at elske med, hvor fanden har du været hele mit liv, din dejlige tøs, jeg smilede skævt til ham. Du kan bare gå ind og ta dig et brusebad. Han rejste sig og gav mig en hjælpende hånd, jeg mistede næsten balancen, han tog fat i min arm og trykkede mig ind til sig og gav mig et kæmpe kys, vi kyssede lidt, tog tøj på og gik op mod huset. Jeg stod længe i badet og tænkte, hvad var der med ham, ingen havde fået mig til at føle det han gore og jeg kendte han jo slet ikke, jeg vaskede mit hår færdig skyllede mig og tog et håndklæde og tørrede mig,

da jeg havde taget min kjole på og åbnet døren i badeværelset stod han lige uden for døren, han smilte til mig og kyssede mig, han tog min hånd og vi gik ud i køkkenet, henne ved køleskabet pressede han mig op af køleskabes lågen. kiggede mig dybt i øjnene og kyssede mig inderlige også lidt hårdt, jeg gengældte hans kys, det gav et ryg i min underliv og han kiggede på mig spørgende, jeg smilte lidt genert.

Skal vi ha lidt mad, han åbnede køleskabet og den var fyldt til renden af mad, skal du holde fest spurte jeg og så sagde han ja i morgen kommer nogle af mine venner så skal vi grille, så skal man jo ha lidt af hvert, hvad kunne du tænke dig æg og bacon? Ja sagde jeg og han gik i gang med at kokkerere jeg satte mig på en høj bar stol , der stod 3 bar stole ved et højt køkken bord ved et kogeø midt i køkkenet det var rigtig hyggeligt, man kunne kigge gennem 2 stort glas døre til stuen hvor der var en hjørne sofa og en brændeovn. Hvad tænker du på spurte han, jeg smilte bare, han fortalte han arbejde med noget med at bygge huse og han havde hans eget firma sammen med hans far, og han boede i Silkeborg. Han manglede ikke noget, så hans datter så meget han ville og det kunne passe. Hvad går du selv og laver, jeg fortalte lidt om mig selv mens vi spiste, og bagefter vaskede han op og satte i opvaskemaskine, køkkenet var rigtig godt indrettet selv om alt i moderne udstyr var der, så var det rigtig hyggeligt.

Han kom hen til mig med et glas koldt hvidvin, og satte musik på, vi hørte lidt forskelligt og inden jeg fik set mig om havde jeg drukket tre glas vin, og var blevet lid ør i hovedet, det kunne han godt fornemme, han kom hen til mig og tog mig om livet trak mig ind til sig og træk mig ned af stolen så jeg gled ned af ham, så jeg kunne mærke bulen i hans bukser igen. Det tændte mig helt vildt, det gav igen et ryg i underlivet og han kiggede mig dybt i øjnene igen og sagde han ville rigtig godt lære mig og kende, og hvorfor gør du det dermed dit underliv, jeg prøvede at kommer ud af hans greb, men han holdt mig fast, jeg blev pludselig nervøs, og han sagde forskrækket jeg vil da ikke gøre noget mod din vilje, han holdt mig stadig i sine arme, min jeg syntes du er vild dejlig, og sys du skal ringe til en veninde og fortælle du er her, så er der rene linjer han kyssede mig gav slip på mig og stak mig en telefon, ring fra den her sagde han og blinkede til mig.

Da jeg havde snakket lidt med min veninde, kom han ind i stuen med en kold flaske hvidvin igen og en stor skål med friske jordbær, da han gav mig dem sagde han, ja min mor skulle lige vide det er en pige jeg spiser dem med, så ville hun blive glad, han smilte til mig, bukkede sig frem og kyssede mig med et jordbær i munden, jeg snakkede stadig med min veninde og hun kunne sagtens høre hvad han sagde, hurtigt grinende vi farvel og lagde på. Han satte sig i sofaen ved siden af mig. Trak mig indtil sig og spurte hvad jeg havde lyst til, jeg smilte til ham og han gættede det godt han kyssede mig og nev mig i mine brystvorter. De blev hurtigt stive som pinochiokugler, han rejste sig og sagde du skal se mit soveværelse.

Han førte mig op så jeg sad omkring hans hofter, vi kyssede mens han bar mig ind i soveværelset. han lagde mig på sengen og blev oven på mig vi kiggede hinanden lang tid i øjnene mit underliv havde rykket flere gange og jeg var vild ophidset, han viste jeg ingen trusser havde på og mens han kiggede mig dybt i øjnene trængte han langsom op i mig det var en utrolig dejlig følelse, det var meget stille og intens, mens han bare kiggede mig dybt i øjnene. Han holdt mig fast, og bollede mig langsom og hårdt når den var helt i bund kom en anderledes følelse det var så dejligt, tårnende begyndte at trille ned af mine kinder han viskede gør det undt jeg smilede og sagde, hvor er det vidunderligt, han kyssede mig og sagde du er dejligt og så kom jeg i en kæmpe orgasme, kunne mærke hvordan min krops muskler trak sig sammen, det sprøjte ud af mig, selv om han stadig var inde i mig, en vild dejlig følelse, kunne mærke han også kom, ikke så tit det sker samtidig. Vi lå stille ved siden af hinanden i et stykke tid så trak han sig ud, det gav et ryk i mit underliv han kyssede mig og smilte.

Jeg går i bad sagde han, jeg kiggede på ham da han rejste sig og gik ud i badet, jeg blev overrasket over, så stor en pik han havde. Hvad så når den var stiv, tænk jeg, havde sgu ikke set den endnu, bare mærket den, vild frækt. Jeg måtte ha været faldet i søvn, da jeg vågnede, kunne jeg kun høre musik inde fra stuen. Jeg stod op, tog et tæppe der lå på sengen omkring mig og gik ud i stuen, han stod i køkkenet og lavede mad, han smilte da han så mig, du sov så sødt da jeg kom ud af badet jeg nænnede ikke vække dig, er du ok, ja ja sagde jeg, ved du hvad klokken er spurgte jeg, han pegede op på væggen hvor der hang et stort ur, klokken var lidt over 5, vi havde da rigtig gået til den.

Skal du nå noget spurte han, nej det skal jeg ikke, men klokken er da ved at være mange, og du skulle jo ha gæster i morgen, skulle du ikke, jeg smilte til ham, jo det skal jeg jo sagde han, men de kommer nu først sidst på eftermiddagen, så det går nok. og så meget vigtig ud, jeg tænkte så nu kommer det jeg er gift og har 3 unger men han sagde at han ville meget nødig jeg kørte nu og han aldrig skulle se mig igen og om jeg ikke godt ville blive.

Skulle vi ikke grille lidt så kan jeg lige afprøve noget af det jeg havde tænkt jeg ville grille i morgen og det smager godt, du kan være min forsøgs dyr, vi grinede begge, det er en aftale sagde jeg, vi hjalp hinanden med at ta tingene med ud i haven, han havde et dejligt ude køkken, der var det hele. Jeg tænkte på at han brugte meget tid her i sommerhuset. Jeg viste ellers ikke meget og denne fremmede fyr, men han virkede rigtig sød og rar.

Vi snakkede mens han lavede mad, han fortalte om sin x kone, hun hed Lisbeth og hans datter Mille som var 8 år ligesom min egen datter.

De havde bare ikke elsket hinanden mere og var blevet enige om, de ikke ville blive sammen bare fordi de havde et barn, så bedre at være lykkelig og skilt, så er vores datter også mere lykkelig tror jeg, sagde han og jeg kunne kun, give har ret.

Jeg fortalte også om mig selv, det virkede til sidst som om vi havde kendt hinanden end mere end bare en halv dag og vi hade allerede været seksuelt sammen, men det føltes bare så rigtigt.
Vi spiste, det smagte himmelsk, han kunne dæleme lave mad, han havde også lavet dessert.
Jeg elskede dessert, men ikke så tit jeg kan spise så meget.

Nå det kan du godt li, sagde han og smilet til mig, ja det smager rigtig dejligt sagde jeg.
Det var en dejlig varm sommeraften, jeg havde drukket en del og kunne bestemt ikke køre hjem nu, så da vi havde ryddet op i haven spurte han, hvor jeg helst ville sove og ville til at vise hvor man kunne sove henne, jeg sagde, ved siden af dig da, ellers sover jeg også fint i min bil, jeg smilte til ham, skulle vi så ikke sove ude i haven, hvad sir du til det sagde han, så laver jeg et lille bål vi kan varme os ved, hvis det bliver koldt.

Det ville jeg da gerne, vi bar sengetøjet og nogle andre ting ud i hans Shelter, jeg tog for en sikkerhedsskyld mit håndklæde med, han kiggede lidt, men sagde ikke noget, han smilte stadig da han tog to flasker hvidvin med, det kan vi vist godt tåle. Han grinte til mig

Det var rigtigt hyggeligt, vi havde anrettet os i shelteren, med sengetøjet. Han tændte et lille bål der allerede var lagt an. Jeg går lige op og lukker i huset, jeg kommer om lidt igen sagde han.
Jeg lå i nogen tid bare kiggede ind i flammerne fra bålet, da han kom gående ned fra huset, det rykkede flere gange i min underlig.

Hvor så han dog bare dejlig ud, som han kom gående der, kun iført sorte bokse shorts, muskuløs og meget sol brun. Han sagde frisk, det er flere friske jordbær..

Han grinte til mig og tog et jordbær i munde og spurte; mellem jordbærret, gir du et kys. Jeg lænede mig frem og vi kyssede og bed jordbærret over.

Jeg lå stadig på maven da han begyndte at kysse min i nakken meget stille, og det mærket som om han duftede til mig, så kyssede han mig igen også ned på mine skuldre og ned over min ryg det var utrolig dejlig da han nåede ned over min læn gav det et kæmpe ryg i mit underliv, han vendte mig om og kyssede mig på munden, jeg kunne mærke hans hånd på min mave, orgasmen var allerede på vej, han bare kiggede kærlige ind i mine øjne og sagde, hvor er du da ualmindelig dejlig og kyssede mig igen, kunne mærke hvordan hans tunge kom ind i min mund og fangede min tunge, hvor kyssede han dog godt jeg var helt væk, han tog om mit skød og klemte en smule til, jeg kunne mærke hvordan alle mine muskler trak sig sammen i mit underliv og dybt ind i min skede, han kunne godt se på mig det var tæt på.

Så kom jeg, det sprøjtede ud mellem hans finger, jeg havde heldigvis lagt mig på håndklædet, så sengetøjet ikke blev vådt. Jeg viste godt hvordan det nok ville gå.

Han kikkede overrasket på mig, det kan du vist godt li sagde han mens han kyssede mig, det kan jeg sku også godt, hviskede han stille og smilte til mig.

Han kyssede mig, rejste sig og hældte noget kold vin op til os, vi skålede, jeg var aldrig kommet på den måde før, uden han nærmest havde rørt mig, jeg var bare vild forelsket i ham og følte også hans kærlighed, det føltes så rigtigt.

Han tog mit glas og stillede det i det ene hjørne så jeg selv kunne nå det.
Han lagde sig ved siden af mig, vi kiggede op på stjernehimlen jeg pegede op og sagde, kan du se der er Karlsvognen, ja og der er bjørnen sagde han så, han lagde sig halvt op og så direkte på mig.
Han smilet og sagde, vil du svare mig ærligt på tre ting spurte han, jeg så på ham, ja sagde jeg og mente det af hele mit hjerte, intet spørgsmål kunne skræmme mig.

Ham kildret min på mit inderlår og kikkede på mig, det gav igen et ryg i mit underliv, så kiggede han på mig og spurte hvorfor gør du det der med din krop eller hvad det lige er, han smilte, det var det første spørgsmål, sagde han.

Jeg smilte lidt genert det er fordi der er noget inden i mig der tænder mig, ja seksuelt, f.eks. en høj klask lyd fremkalde det eller en stor flaske, noget jeg ser i tv, ja der er mange ting der kan gøre det.

Det er sku da vild fræk sagde han, ja ja men sku også somme tider lidt træls kan jeg godt sige dig sagde jeg og så grinte vi, mens han kyssede mig.

Jeg må være faldet lidt i søvn, for der var stadig flammer i bålet da jeg vågnede, men hvor var han blevet af, jeg lå og kiggede op i stjerner, jeg havde taget dynen af og lå og blev varmet op af bålets flammer, det var enorm dejlig, bare ligge der nøgen og mærke flammerne prikken i huden, blive godt gennem varm og kikke op på stjerne himlen.

Jeg lå og følte på mig selv, først min mave så op over mine bryster unde at røre ved mine brystvorter videre op ad min hals.

Jeg rykkede lidt i mit hår, begyndte at stønne sagte, den anden hånd strøg ned over min mave ned over mine hofter og ned af mit ben, med mine overarme prøvede jeg at klemme mine bryster sammen. jeg spredte let mine ben, tog fat i begge mine brystvorter og klemte let.

Da jeg spredte mine ben helt fra hinanden, gav det et ryg i mig, jeg tog fat om mine bryster med begge hænder og med to finger klemte jeg hårde om mine brystvorter.

Det rykkede igen, jeg strøg igen mine hænder ned mod mit skød helt ned til min revne jeg var meget våd, jeg spredte mine skamlæber og masserede min klitoris stille, kort efter fandt jeg mit dyb med den anden hånd, og begyndte stille og rolig i en rytmisk vuggen frem og tilbage, jeg bollede mig selv hårdere og hårdere, pludselig kom jeg i tanke om hvor jeg var, jeg kiggede op mod huset men der var ingen at se, jeg var så våd og liderlig at jeg hurtig glemte alt om Peter, og at jeg lå i en andens mands have.

Jeg fandt hurtigt min klitoris igen den var stor og fyldig, jeg tog den næsten tomme vin flaske, drak resten.

Vinen løb ned over min krop, det føltes dejlig koldt, jeg stak flasken op i mit dyb og begyndte igen at bolle mig selv med flasken, åh hvor var det dejlig, den var helt kold, den havde stået på køl i en holder med isterninger i, mens jeg masserede min klitoris, bollede jeg mig selv hårdere og vildere gik der ikke lang tid inden jeg kom. Jeg sprøjtede så håndklæde blev meget våd, gud hvor var det dog en skøn følelse.

Jeg vendte mig og kiggede op mod huset, der var stadig ikke noget at se, jeg lå og kiggede ud i mørket, så fik jeg øje på noget der bevægede sig. ti femten meter væk, mellem nogle træer kunne jeg skimte en stol hvor der sad en og kiggede direkte på mig, det gav et sæt i mig, så rejste skikkelsen sig op og kom over mod mig, da han var kommet lidt tætter på kunne jeg se fra bålet skær det var Peter, han smilte, gik direkte hen til mig tog mit ansigt i sine hænder så mig dybt i øjnene og sagde, hvor så det dejlig ud, du er sku en skøn fræk tøs, så kyssede han mig som jeg aldrig var blevet kysset før.

Han tog sine bokse shorts af og lagde sig ovenpå mig, tog mine hænder holdt dem over mit hoved, han så mig dybt i øjnene, han spredte mine ben fra hinanden med sine, det gav et ryg i mig og han kyssede mig.

Historien fortsætter under reklamen

Jeg kunne mærke hans pik snitte mit skridt, han trykkede hans pik mod min åbning tog trykket af igen, det gjorde han flere gange, jeg var så våd, jeg kunne mærke hvordan det næsten rendte ud af mig, jeg blev mere og mere ophidsede og det kunne han godt mærke, så trykkede han igen og denne gang trængte han lidt ind i mig, det rykkede i mig, han trak sig lidt ud og så længer op,
han blev ved med at trænge op i mig det var en vidunderlig følelse til sidst var han helt i bund, vi var et med hinanden, han trak sig lidt ud og så ind igen der gik ikke længe så kom vi begge i en kæmpe orgasme det var så dejligt vi kyssede og kyssede som vi aldrig skulle kysse igen, tårnene trillede ned af mine kinder og da han tog mit ansigt i sine hænder og tvang mig til at kigge på ham kunne jeg se han også havde tåre på hans kinder, du er da bare vidunderlig at elske med sagde han. Vi faldt i søvn i hinandens arme. Det havde været en dejlig aften.

Læs del 2

Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER

0 kommentarer

  1. bemon

    10/08/2011 kl 14:21

    Det er også en af mine ønsker at prøve en 3’er

    0
  2. ole.s4@ofir.dk

    09/08/2011 kl 18:59

    uhhhhhh det vil jeg gerne opleve !!! nogle der prøve det sammen med mig ??? mail mig !!!!!!!!!

    0
  3. Sanne

    09/08/2011 kl 8:18

    Du skriver både liderligt og rørende. Smukt! 🙂

    0

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *