- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
Maria – Del 1
”Jeg tror vi har varmet nok op i løbet af aftenen! Må jeg bede om noget pik tak!” hviskede hun i en hæs stemme
Jeg var lige fyldt nitten år, lidt sky dreng på vej til at blive en mand. Jeg var droppet ud af mit gymnasie et halvt år tidligere og var nu startet på en HF uddannelse i stedet.
Jeg var igennem det første år af min HF og det var gået ganske godt i forhold til skolen, gode karakterer og kom godt ud af det med de fleste er mine medstuderende. I den rigtig gode ende så havde jeg bekæmpet min skyhed og skulle nu til den årlige galla-fest med Maria, absolut en af skolens helt store skønheder. Jeg havde kendt hende inden vi begyndte på HF, vi havde taget vores kørekort sammen og derfor var vi naturligt graviteret mod hinanden ved skolestart. Maria var blondette, sådan en blanding af brunette og blondine. Hun var trænet og trimmet til perfektion med en lille parisernumse, hendes bryster var en lille håndfuld ud fra hvad man kunne vurdere med det tøj hun gik i, Hun havde et naturligt smukt ansigt med flotte brune øjne som havde en sær og meget smuk grøn halo i yderkanten af de brune øjne.
Vi havde aftalt at mødes hjemme hos hende, hun boede på et værelse i et mini kollegie med 8 værelser der havde deres eget badeværelse men havde et fælles køkken. Hendes bedste veninde boede på værelset ved siden af, det var faktisk hende der havde skaffet Maria ind på kollegiet. Vi brugte en times tid på at sidde og hygge med snak og et par øl før vi skulle afsted. Maria hoppede i bad mens jeg sad og læste i et af hendes Woman blade, fordi at der ikke var andet at læse i. Det tog en evighed, men da hun kom ud fra badeværelset var hun også næsten klar, håret var tørret og sat som det skulle, hun havde sin stramme kjole på, der fremhævede hendes slanke krop. Min pik rørte på sig i bukserne og jeg sank mundvandet mens jeg lagde woman bladet fra mig, selvfølgelig kom hun ud mens jeg sad og læste en artikel om hvad kvinder tænder på under sex.
-”Jeg skal lige bruge din hjælp!” fniste hun og drejede rundt så hun have ryggen til mig, hendes kjole skulle bindes i ryggen med små stropper. Mine øjne gled ned langs hendes nøgne ryg, hele vejen ned til bunden af slidsen på kjolen som afslørede toppen af hendes baller. Jeg rejste mig fra sofaen og trådte op til hende, tog en dyb indånding og lagde mine hænder på hendes halvnøgne skuldre og tog så mod til mig. Jeg kyssede hende blidt mellem skulderbladene og hviskede så.
-”Det er for at være en flotteste pige på skolen!” Jeg bevægede mig en anelse ned på ryggen og kyssede hendes ryg igen.
-”Det er for at være sådan en god veninde!” jeg bevægede mig langsomt ned af hendes ryg mens jeg kyssede hende den blidt og gav hende en ny kompliment hver gang. Jeg kunne mærke at hun sitrede en anelse i hele kroppen for hvert kys og hun holdt vejret længere jo længere ned på ryggen mine læber kom. Det sidste kys sad på toppen af hendes baller på lænden, denne gang sukkede hun højt da mine læber ramte hende. Jeg snørede stropperne sammen og lukkede adgangen til ballerne, og forsatte så op langs ryggen uden flere kys, mens jeg snørede sammen hele vejen op. Da den sidste strop var snøret, skubbede jeg hendes lange hår til siden og kyssede hende blidt i nakken og nappede hende så i øreflippen for så at hviske i øret på hende.
-”Håber at du er okay med min måde at lukke din kjole på? Skal vi komme afsted?” Jeg var super nervøs for jeg havde aldrig taget den slags initiativer før i mit liv, men hun var det værd. Hun vendte sig om og kiggede på mig med store øjne og et ligeså stort smil før hun svarede.
-”Lets go…festen venter på ingen, heller ikke os!” hun tøvede et øjeblik og forsatte så ”Jeg glæder mig mere til at se hvordan du tager min kjole af!” hun fniste over hvordan jeg måbede og vimsede så ud af døren på sine stiletter der klikkede sexet på trægulvet.
Vi ankom til festen og fik taget det obligatoriske billede ved indgangen mens vi havde vores arme flettet sammen, hun lagde hovedet ind til min skulder og fotografen knipsede et ekstra billede af os.
-”I er et flot par!” kommenterede han mens jeg rødmede og Marias perlende latter rungede ud, der var flere af fyrene fra skolen der kiggede misundeligt efter os, jeg ved at der var flere der havde inviteret hende ud, men her var jeg så med hende.
Vi splittede op for at hilse på venner og veninder og jeg endte med at stå og snakke med Ask og Toke, to af vores fælles venner. Ask havde faktisk inviteret Maria med til festen, men hun havde takket nej fordi at hun ventede på en anden.
-”Ja det var så åbenbart dig!” mumlede han en anelse surt ”Er i et par nu?” Jeg trak på skuldrene
-”I wish!” mumlede jeg lidt tvært tilbage, jeg syntes ikke det var fair at han var sur på mig over det. Han vidste godt jeg altid havde kunnet lide hende. Sandheden var at jeg faktisk ikke vidste hvor jeg stod i forhold til hende, hun havde absolut ikke protesteret eller skældt ud over mine kys på hendes ryg, men omvendt så havde vi ikke engang kysset hinanden. Jeg drak min øl og gik med drengene ud i skolegården og igennem porten så vi kom udenfor skolens område. Det var vigtigt ikke at være på skolens område, fordi at, Ask grinede og hev en fed joint op fra lommen, den var gigantisk og lokkede os drenge med sin emmende duft, inden den overhovedet var blevet tændt. Vi havde måske stået der i fem minutter da jeg mærkede to arme omslutte mig og så hviskede Maria i øret på mig.
-”Må jeg smage?” jeg rakte hånden ud til Toke som gav mig jointen som jeg rakte bagover til Maria hun kiggede på mig og tog så et godt hiv af den, hostede og rakte den tilbage.
-”Jeg låner ham lige!” sagde hun til de andre og trak mig så med tilbage til festen. Hun trak mig direkte ud på toiletterne og låste døren efter os. Jeg nåede ikke at sige noget før hun med et fast greb om min nakke kyssede mig, det var et lidenskabeligt og dybt kys hvor hendes tunge aggressivt angreb min og vores savl ikke bare blev blandet i vores munde men tværet ud over vores kinder og hager. Jeg lod min hånd glide op af hendes lår til kanten på den stramme kjole hvor jeg så trak den over hendes ene balle som jeg så klemte sammen om mens jeg pressede hende op af væggen. Hun stønnede en anelse i min mund og jeg lod hånden glide mod den anden balle mens jeg lod min tommelfinger fungere som en kjoleåbner ved at køre den langs kanten på kjolen og så løfte den så begge baller var blottet. Maria strammede grebet om min nakke mens hun stønnede ned i min hals og så gik det op for mig, der var ingen trusser. Vi stoppede kysset og kiggede på hinanden, vores øjne smeltede sammen og så så vi hinandens ansigter, indsmurte i savl fra hinanden og begyndte at grine, vi kunne bare ikke lade være.
-”Ingen trusser?” hviskede jeg nysgerrigt. Hun rødmede en anelse mens min hånd stadig masserede hendes balle.
-”Jeg smed dem i min taske inden jeg gik ud efter dig” hviskede hun ”Er du klar over hvor meget du tændte mig da du skulle lukke min kjole? Jeg har været non-stop våd siden!” hviskede hun indigneret. Jeg begyndte at bøje i knæene så jeg kunne komme ned og slikke hende men hun stoppede mig.
-”Ikke nu! Lad os mødes ved bænkene nede var banerne om tyve minutter!” hviskede hun før hun tørrede savlet af hagen og kinderne for så at åbne døren og forsvinde ud til festen. Jeg kiggede mig i spejlet og rensede lige det værste savl af mit ansigt, jeg kiggede ned ad mig selv, min pik var stenhård og lavede en tydelig bule i mine habitbukser som til alt held var sorte ( jeg havde overvejer hvide til festen ) så det var trods alt ikke super tydeligt fordi at det var sent på aftenen allerede. Jeg socialiserede ikke yderligere da jeg kom ud, men gik bare direkte ned til bænkene, bulen i mine bukser ville ikke gå væk og jeg var optaget af tankerne om hvad der nu skulle ske. Jeg lagde mig på en af bænkene, tankerne om Maria gjorde mig næsten svimmel, Det skal måske lige indskydes her, at jeg ikke bare lystede efter hendes krop, det var ikke bare begær, jeg var og havde været forelsket i hende i et halvt år og det var den eneste grund til at jeg havde turdet tage chancen hjemme hos hende. Jeg lå med lukkede øjne og tænkte på vores kys på toilettet, vildt og aggressivt, ikke fordi at det var uden følelser, men det føltes lidt ambivalent at det var gået så hurtigt. Mine tanker blev afbrudt af en pige som fniste højt, jeg åbnede øjnene og så Thomas og Ditte fra skolen gå forbi mig uden at spotte mig fordi at lå på bænken i mørket med min sorte habit på, Ditte havde et fast greb i Thomas pik og han fulgte med som en lille hundehvalp mens de passerede mig, de var åbenbart på vej op til den anden ende af banerne. Tanken slog mig at der oppe i den ende var en stor madras der blev brugt til højdespring som man jo også kunne bruge til andre ting. Jeg løftede hovedet og kiggede efter dem da de var passeret og derfor kunne jeg tydeligt se at de stoppede halvvejs på fodboldbanen og Ditte droppede på knæ foran ham, hans hænder greb hendes hoved, de var for langt væk til at jeg kunne se detaljer men det var nok til at jeg vidste hun var i gang med at blowjob.
-”Mmmmmhhh interssant teknik!” hviskede Maria lige ved siden af så jeg nær var død af et hjertestop.
-”FUCK! Hvordan fanden kan du være så stille i de stiletter!” hviskede jeg med et hjerte der bankede løs i min brystkasse. Hun svarede ved at løfte hånden og vise mig stiletterne som hun havde i hånden, jeg kiggede ned og så hun havde bare fødder.
-”Ah!” mumlede jeg. Maria kiggede på min bule i bukserne og løftede et øjenbryn.
-”Er den på grund af Ditte?” spurgte hun så jeg fniste over det.
-”Nej sq, sådan har den været siden toilettet med dig!” hun bøjede sig ned og kyssede mig, denne gange blidt, vores læber strøg blødt langs hinanden før vores tunger langsomt kom frem og ramte hinanden for at indlede en imponerende dans, der var knap så meget savl involveret denne gang. Maria stoppede kysset.
-”Der er lige en ting, jeg larmer en del…” hun rødmede tydeligt i mørket. Jeg fik en ide.
-”Har du trusserne på?” hun nikkede bekræftende.
-”Tag dem af!” Jeg var dybt imponeret over mit mod i at spørge og mindst lige så imponeret over at hun ikke tøvede, men bukkede sig ned og trak trusserne af og holdt dem så i hånden lige over mit hoved mens hun baksede med sin taske.
-”Nej Maria….krøl dem sammen!” hviskede jeg, hun kiggede undrende på mig mens jeg smilede skælmsk til hende, denne gang tøvede hun.
-Just do it!” hviskede jeg, hun krøllede dem sammen og kiggede spørgende på mig.
-”Du er bange for at lave for meget larm!” Jeg pegede på de sammenkrøllede trusser i hendes hånd ”Se en improviseret gag-ball” hun løftede et øjenbryn, men smilede samtidig på en måde som jeg vil huske for resten af mit liv og så lænede hun sig ned til mig igen.
-”Næste gang så er det dig der skal have min våde trusser i munden!” Hun proppede dem ind i sin mund og så skrævede hun ind over mit ansigt og sænkede sin våde og absurd glatte fisse ned til min mund. Hun stod omvendt over mig så hun havde ryggen til resten af min krop som lå her på bænken men hun lænede sig lidt frem og jeg tror hun greb fat i bænken for jeg kunne mærke bænken knirke under mig. Jeg lod min tunge glide op mellem hendes ben, det gibbede i hele hende krop da jeg fik første kontakt i bunden af hendes fisseåbning, jeg lod tungen glide op mellem hendes skamlæber til hendes klit hvor jeg så drejede tungen rundt på selve klitten og så væk fra fissen. Hun stønnede svagt i sine våde trusser og bænken knirkede under mig fordi at hun greb lidt hårdere fat i den, jeg startede i bunden af hendes fisseåbning igen og gentog bevægelsen op igennem fissen, men denne gang pressede jeg tungen lidt op i hende mens den gled mellem skamlæberne. Der kom et lille klynk fra hende mens hun prøvede at være stille så selv stønneriet stoppede, det eneste der kunne høres var hendes tunge åndedræt og så en slubrende lyd fra min tunge. Jeg greb fat i hendes stramme små baller som jeg klemte og masserede, hendes stønnen tog lidt til, det var tydeligt hun kunne lide det og hendes tunge vejrtrækning afslørede at jeg havde gang i noget hun kunne lide. Jeg trak ballerne lidt fra hinanden og hun klynkede i de våde trusser. Pludselig rejste hun sig væk fra mig, jeg troede at der måske kom nogen fra festen, men hun vendte sig om og spyttede trusserne ud i hånden.
-”Jeg kom i tanke om noget andet jeg kan putte i munden!” sagde hun med en grødet stemme og vendt sig om så hun nu kunne se bulen i mine bukser. Hun sænkede så sit underliv ned til min mund igen. Jeg mærkede hendes lange fingre åbne mine habitbukser og sommerfuglene i min mave blev endeligt sat fri, jeg løftede selv rumpen fra bænken så det var lidt nemmere for hende at trække bukserne ned.
-”Tak” mumlede hun. Jeg stoppede med at slikke i hele hendes fisse og fokuserede lidt mere på klitten der blev suget ind i min mund og så overfaldet af en ivrig tunge.
Hendes vejrtrækning var tydeligt besværet, men hun holdt tilbage så hun ikke larmede for meget. Vi stoppede et øjeblik da Ditte skreg i orgasme, det var ikke alle der tænkte så meget over at være private i den situation.
-”Hold da op hun skriger!” hviskede Maria og løftede så min pik ud af mine boksershorts, jeg elskede følelsen af hendes lange fingre omkring min pik.
-”FUCK!” udbrød hun og blev stille mens jeg stoppede min sugen på hendes klit.
-”Hvad?” hviskede jeg lidt nervøst over at hun stoppede med min pik i hånden.
-”Den er bare større end jeg troede?” mumlede hun og klemte lidt om pikken.
-”Har du tænkt over størrelsen på min pik?” hviskede jeg med et lille smil over den tanke.
-”Jeg syntes du skulle bruge den mund til noget fornuftigere end at prøve at være sjov!” hviskede hun tilbage og så trak hun forhuden tilbage på min pik så mit slimede og rødlige pikhoved blev afsløret til den friske brise af Maria ånde. Jeg stønnede over følelsen og tanken om hvad der skete lige nu.
-”Mmmmh….” hviskede hun ”Dufter SÅ mandigt!” så mærkede jeg hendes tunge på min pik, helt ude på spidsen, den dansede lige rundt på spidsen og pirrede mig maksimalt.
-”Velkommen til paradis!” hviskede hun og sugede så min pik ind mellem læberne som med det samme strammede omkring min jernhårde pik, hun sugede hårdt og skabte med det samme et undertryk på pikken mens hendes tunge uendelig langsomt gled rundt langs kanten på mit pikhoved. Jeg stønnede op i hendes fisse, hun vidste fanme godt hvad hun lavede, er du syg i roen det var et blowjob fra guderne. Jeg prøvede en anelse desperat at svare med min egen tunge ved at presse den op i hende, men hendes klynk over det skabte endnu mere trykken og sugen omkring pikken og da hun samtidig greb min højre klunke og begyndte at massere den med sine lange fingre var jeg omtrent så tæt på at komme som man kan være, uden faktisk at gøre det. Min mave snurrede sig sammen og jeg kunne mærke det summe i mine nosser. Jeg fik mine hænder op på hendes baller igen og klemte og trak i dem, hun brummede en smule omkring pikken. Maria slap min pik med sin venstre hånd og så gjorde hun det umulige, hun sugede pikken længere og længere ind til jeg kunne mærke toppen af hendes hals på spidsen af mit pikhoved, hun pressede på og så gled spidsen af pikken ned i hendes hals, kun toppen af halsen, længere var jeg trods alt ikke og hun var nu helt i bund på min pik som stadig havde dette utrolige undertryk der var bygget omkring den. Det er ufattelig svært at forklare følelsen, de fleste piger suger lidt og slipper så trykket igen, slikker lidt og dasker til pikken med deres tunge, men dette var et konstant sug, en konstant tunge der ikke daskede men i stedet kærtegnede omkring hele pikken og så de fordømte lange fingre som masserede min ene nosse. Maria havde nu en hånd fri og jeg havde en nosse der savnede opmærksomhed så selvfølgelig greb hun den med sin frie hånd og så blev det for meget for mig. Min pik svulmede op i hendes mund.
-”Shit jeg kommer!” halvejs stønnede og halvt brølede ind i hendes fisse, som hun til alt held klemte ned over min mund da hun mærkede min pik svulme op i sin mund. Jeg kom i fire tykke stråler, de to første røg direkte ned i hendes hals, de to sidste fik hun i munden og med lidt besvær slugte hun dem.
-”Fuuuuuuuck du kom meget!” hviskede hun forpustet før hun slikkede min pik helt ren med sin ivrige tunge. Jeg sagde ikke så meget, jeg var med stor sandsynlighed besvimet i et øjeblik, det eneste jeg så var hvide prikker foran alting før hendes fisse igen kom i fokus.
”For helvede Maria…det er det bedste fucking blowjob jeg har fået i mit liv…holy shit det er det bedste blowjob jeg har hørt om i mit liv!” mumlede jeg omtumlet.
-”Haha sorry…var egentlig ikke meningen jeg ville tage den til roden, men da jeg var i gang kom jeg til at tænke på at du ikke måtte komme i ansigtet eller på min kjole!” hviskede hun med et lille grin.
-”Hvordan kan du stadig være stiv efter sådan en udløsning?” mumlede hun tydeligt imponeret.
-”Det må jeg jo nok tilkende dig æren for!” hviskede jeg.
Hun rejste sig fra bænken med et smil og puttede sine trusser i tasken og kiggede ned på mig på bænken, jeg havde slet ikke bevæget mig, jeg lå bare og studerede hendes runde baller med interesserede øjne. Hun trak kjolen ned over numsen og greb sine stiletter. Jeg fik med lidt besvær skubbet pikken indenfor og trukket mine bukser op og lukket af og det var i sidste øjeblik for Thomas og Ditte kom tilbage fra banerne.
-”Kun en gang Thomas for helvede…jeg havde brug for mere!” skældte hun ud og opdagede os så, hun blev ildrød i hovedet og skyndte sig forbi os med stakkels Thomas halsende bagefter.
Maria vendte sig i mod mig og lænede hovedet på skrå.
-”Hvor mange gange kan du?” spurgte hun nysgerrigt. Jeg trak på skuldrende.
-”Nok!” mumlede jeg. Maria satte sig på hug og kiggede mig dybt i øjnene.
-”Er du klar?” hviskede hun. Jeg satte mig op på bænken og kiggede op på hende.
-”Klar til hvad Maria?” hun smilede skælmsk til mig.
-”Jeg går ind og siger farvel til folk nu, så tager vi hjem til mig og så må du jo arbejde lidt for sagen for modsat dig så kommer jeg ikke så nemt, selvom at jeg larmer en del i processen!” det tog min hjerne et par sekunder at forstå hvad hun sagde, bær over med mig jeg var lige kommet i en af de kraftigste udløsninger i mit liv. Jeg nikkede forstående men så faldt ti-øren og jeg kiggede op på hende med et smil så stort at det kunne lyse et stadion op. Hun grinede sin perlende latter og gik op til festen.
Der blev sagt en masse farveller og så smuttede vi, hver for sig, for nu ragede det ikke andre at vi tog sammen hjem, jeg tror nok der var nogen imellem som mistænkte det, Thomas og Ditte i hver fald og nok også Ask og Toke. Jeg så Maria gå ned mod den lokale station ad hovedvejen til skolen, jeg smuttede selv langs togbanen og cykelstien og så mødtes vi ved stationen. Vi hoppede i en taxa og blev fragtet med maner til Marias kollegie. Vi brugte tiden i taxaen til at snakke om festen, vi ville ikke sidde og snave eller det der er værre foran en stakkels taxachauffør. Jeg fortalte Maria om at Ask havde et crush på hende og at han ikke var super glad for at vi var taget sammen til festen så vi måske skulle være lidt på listesko omkring ham, det var hun absolut ikke enig i.
-”Han må sq lære at tage et nederlag som en mand…ærligt så havde han aldrig en chance hos mig for jeg har været forelsket i dig siden vi tog vores kørekort sammen” hun tog sig til munden og rødmede helt vildt over den udtalelse mens jeg sad med et gigantisk smil over hele ansigtet i taxaen, selv chaufføren grinede.
-”Åhnej nu har jeg ødelagt alting!” mumlede Maria, jeg lænede mig ind til hende og hviskede i hendes øre.
-”Jeg startede på skolen fordi at jeg var interesseret i dig, jeg har været forelsket i dig i over et halvt år…men jeg skulle samle mod til mig før jeg turde inviteret dig til festen og ind i mit liv” Maria krammede mig hårdt på bagsædet mens jeg fik øjenkontakt med chaufføren i bakspejlet, han blinkede bare langsomt og smilede. Mit hjerte bankede lidt hurtigere. Jeg mærkede Marias hånd glide ned i mit skød, hun klemte lidt om min pik og nappede mig i øreflippen men ikke mere end det. Vi kravlede ud af taxaen og ind på kollegiet hvor vi mødte Louise i døren. Louise var sorthåret, hun var slank med store faste bryster og så var hun Marias bedste veninde og nabo.
-”Loooouiiiie!” udbrød Maria og omfavnede hende.
-”Daaaamn Maria så lykkedes det dig endelig at få kløerne i ham fyren du kunne lide!” udbrød Louise og kiggede på mig mens hun langsom blinkede til mig, som for at signalere at alt var okay. Jeg grinte tilbage til hende mens Maria satte hænderne i hofterne og kiggede vredt på Louise der bare lænede sig ind til hende og nussede næse med hende mens hun sagde.
-”Det var sq på tide!” hun kiggede mig op og ned og tilføjede så ”Sig vil hvis du vil dele, han ser yummie ud!” og så gik hun videre ud af døren.
-”Hvor skal du hen?” råbte Maria efter hende.
-”Hjem til Anne!” svarede Louise som om at alle til stede selvfølgelig vidste hvem det var.
Maria greb min hånd og trak mig med indenfor, hun forklarede på vej til sit eget værelse som lå for enden af en lang gang.
-”Anne og Louise har haft lidt kørende med hinanden, men Anne er ikke lesbisk, well det er Louise så heller ikke, men under alle omstændigheder så ville Louise godt have noget med Anne som nu har fundet sig en fyr hun måske gerne vil…” hun stoppede ”Forvirret? For det er jeg, det er pisse irriterende ikke at kunne følge med i alt det der sker i Louises liv, men jeg skal jo også passe skole, familie og nu…” hun smilede ”…også DIG!” sagde hun meget bestemt og trak mig ind i et dybt og vådt kys samtidig med at hendes dør til kollegieværelset åbnede så vi kunne vralte indenfor med hinanden i vores arme og vores tunger involveret i en våd boksekamp.
Der var ikke så meget at snakke om, vi vidste begge hvad der skulle ske, vi havde bygget op til det hele aftenen og sommerfuglene i min mave var intet imod blikket i hendes øjne, sultent, studerende, ømt, usikkert men samtidig fokuseret på hvad hun ville have. Maria åbnede min skjorte og kyssede min behårede brystkasse, hun nappede mig blidt i den ene brystvorte og jeg mærkede hendes tunge pirke forsigtigt til spidsen af brystvorten som blev stenhård.
-”Hihi nåså det kan du godt lide!” fniste hun og trak skjorten helt af mig. Hun satte sig på knæ og åbnede mine bukser, jeg var lige ved at tage fat i hendes hoved som Thomas havde gjort ved Ditte, men noget holdt mig tilbage, det var som om at Maria havde brug for at styre dette lige nu, så jeg lod hende trække mine habitbukser ned til anklerne hvor jeg så trådte ud af dem.
-”Inden dine boksershorts ryger og vi frigiver monsteret, så skal du binde stropperne på min ryg op igen!” hviskede hun og rejste sig foran mig, hun vendte sig om og trak selv sit hår til siden så jeg kunne komme til. Genbrug er en god ting, så jeg løsnede den øverste strop og kyssede hende så blidt mellem skulderbladene igen, hun sukkede.
-”Det er dejligt!” hviskede hun. Jeg løsnede den næste strop og igen kyssede jeg hende og forsatte, da alle stropperne var løsnet trak jeg kjolen fri af hendes skuldre, men den faldt ikke bare til jorden som man ofte ser i film, den sad alt for stramt på hende til det. Jeg trak langsomt kjolen ned så den gled af hendes slanke krop, jeg måtte synke endnu en gang over hvor heldig jeg var med denne dejlige pige, hendes krop var aldeles out of this world, slank, trænet, tonet, fit, der er så mange adjektiver jeg kunne hæfte på kroppen, men den lille parisernumse var simpelthen i særklasse. Jeg kunne mærke min pik prøve at tvinge sig ud af mine boksershorts da jeg trak kjolen ned over hendes rumpe og ned til anklerne, hun trådte ud af kjolen og kravlede op på sofaen, på knæene med armene på ryglænet så hun havde den perfekte runde, struttende, røv og sin glinsende våde fisse pegende direkte mod mig.
-”Jeg tror vi har varmet nok op i løbet af aftenen! Må jeg bede om noget pik tak!” hviskede hun i en hæs stemme der absolut ikke var normal for hende, hun måtte være ved at kamme helt over af liderlighed. Jeg trak mine boksershorts ned om anklerne, greb min pik og satte den så imod hendes bævende fisseåbning, jeg stoppede.
-”Kondom?” hviskede jeg. Hun rystede på hovedet.
-”Jeg har ikke nogen og ærlig talt så vil jeg helst have dig uden!” hviskede hun i den hæse sensuelle stemme, der bare emmede af hendes liderlighed. Jeg pressede min pik indenfor, kun lige hovedet, men det var nok til at hun gispede over følelsen af hvordan hendes skamlæber blev presset til siden og hendes fisseåbning blev blokket godt ud af min pik.
-”Fuck det er altså ikke bare noget jeg siger for at kæle for dig når jeg siger din pik er stor!” mumlede hun med et hæst støn. Jeg tog fat om hendes hofter og pressede langsomt min pik op i hende, hun stønnede en anelse.
-”Ååååhfuckja!” Jeg var stoppet før jeg nåede helt i bund og trak mig så langsomt tilbage, hun klynkede og så gispede hun højt da jeg skubbede den tilbage i et langt stød som ikke var så langsomt. Hun lagde panden ned på ryglænet og bed i en pude fra sofaen som druknede hendes klynkende stønnen. Jeg kunne allerede nu godt se hvad det var hun mente med at være larmende. Jeg begyndte at ramme en god rytme, hvor mine nosser svingede under hende og klaskede imod hendes venusbjerg og indimellem direkte ramte hendes klit når jeg kom i bund på hende, resultatet var at jeg kunne mærke en god summen i nosserne som ville bygge op til en monster udløsning for mig. Jeg greb fat i Marias hår med en hånd og trak hende bag ud så hendes ryg buede op mod mig, hun havde stadig puden i munden da jeg hviskede hende i øret.
-”Når jeg kommer…hvor vil du have det henne?” hun spyttede puden ud af munden.
-”I min mund….er det nu?” spurgte hun, åbenlyst lidt nervøs for at jeg allerede var ved at komme.
-”Maria da jeg tidligere sagde at jeg kan komme nok, mente jeg at jeg kan komme fem-seks gange mere!” hviskede i overensstemmelse med sandheden.
-”WHAT!” udbrød hun samtidig med at jeg slap hendes hår og i stedet rakte rundt om hende og greb et bryst i hånden, tommel og pegefinger fandt brystvorten med det samme.
-”Oooohjajegelskerdet!” klynkede hun mens hendes vejrtrækning blev hurtigere og hurtigere, hun peb en anelse da jeg klemte sammen om hendes bryst med hånden. Jeg kunne mærke det begyndte at blive tæt på for mig så jeg trak mig ud af hende. Hun vendte sig i sofaen og gled ned på gulvet på sine knæ.
-”Er det nu? Har du noget til mig?” hviskede hun mens hun kiggede mig dybt i øjnene nede fra gulvet. Jeg holdt min stive pik hen til hendes ansigt og hun sluttede sine læber omkring pikken som var så tæt på bristepunktet at jeg bare skød min ladning i munden på hende, der var så meget at det langsomt drev ud af hendes mundvig. Hun hostede en anelse og sank så min sæd.
-”Så tror jeg det er min tur min herre!” grinede hun. Jeg satte mig op i sofaen og hun greb sine sammenkrøllede trusser med en kinky grin og holdt op foran mit ansigt.
-”Gæt hvad?” hviskede hun. Jeg åbnede bare munden som svar og ganske rigtig så stoppede hun de stadig semi-våde og ganske sexede trusser ind i min mund. Hun skrævede ind over min pik og kiggede mig dybt i øjnene.
-”Sikke en go dreng du er!” hviskede hun, jeg løftede et øjenbryn over at hun kaldte mig dreng og hun fniste meget lillepigeagtigt og så sænkede hun sig selv ned over min pik, ingen forsigtighed eller noget, bare SLAM så var hun i bund på pikken.
-”ÅÅÅRHHHH!” udbrød hun højt ”Shiiiiit du er så stor!” klynkede hun og begyndte så at ride min pik, op og ned, op og ned, jeg kunne tydeligt mærke safterne flyde ud af hende for mine inderlår var allerede søbet ind og blev lidt klamme kolde af det. Min pik havde det derimod forrygende, varmt, vådt og trangt i hendes fisse som klemte sammen om min pik hver gang hun løftede sig og gav lidt slip når hun gled ned over den. Jeg greb hendes baller og klemte hver af dem med fingrene før jeg trak dem fra hinanden og afslørede hende lille pink anus, uden at jeg dog kunne se det da hendes røv vendte væk fra mig.
-”ÅHJA!” stønnede hun højt så jeg bearbejdede hendes baller mens hun masserede sine bryster foran mig, jeg må indrømme at jeg lige her var lidt skuffet over at have hendes trusser i munden for en mundfuld af hendes bryster lige nu ville have været godt. Maria slap brysterne og greb fat om min nakke med begge hænder og lænede så sin pande mod min og hviskede skingert.
-”Jeg er så fucking tæt på….bli ved!” Jeg stødte underlivet fra sofaen da hun gled ned så jeg kontrastødte på hende, den sad lige i fissen og hun skreg sin orgasme ud i værelset i et skingert skrig som jeg er sikker på at samtlige mennesker i kollegiet hørte. Hun faldt sammen ovenpå mig mens hun klynkede og nappede i min hals.
-”Fuckinghelvede…det er den hurtigste orgasme jeg har fået i mit liv!” Jeg rejste mig med hende stadig solidt plantet på min pik, med hænderne på hendes baller så jeg støttede hende, hun lukkede sine ben omkring min lænd og baller og så trak hun trusserne ud af min mund.
-”Hva nu?” hviskede hun med blanke øjne.
-”Nu?” hviskede jeg og bar hende over til hendes seng og lænede mig forsigtigt med hende ned i sengen så hun lå på ryggen med mig ovenpå mens min stive pik dirrede af liderlighed inde i hendes fisse.
-”Nu elsker vi!” hviskede jeg, hun klemte benene lidt sammen om mig som svar og løsnede så benenes greb om min krop så jeg kunne komme rigtig til.
Historien fortsætter under reklamen
Vi elskede med hinanden, vi kneppede hinanden, vi brugte fire timer på at søbe hendes seng ind i vores sved, safter og sperm. Vi faldt i søvn i hinandens arme og vågnede sent på formiddagen da det bankede på hendes dør.








Damernes Ven
31/03/2026 kl 9:33
Dygtigt arbejde – Glæder mig meget til del 2. Bare at vide at der er en del 2!
TAK fra mig, Damernes Ven og brevven69@yahoo.dk