Mit Lands Gamle Skikke

“Hun kan sgu’ lide det,” grinede fyren foran hende. Måske deres leder. Hun fik lyst til at bide hårdt i pikken

advarsel
Forfatter: Peter Fantacy

Et lettere mislykket hurtigt sammenflikket stilstudie mens der arbejdes på føljetonen. Men måske nogen alligevel kan få lidt glæde af det. Og tusinde tak for inspirationen 🙂

Aoifé forstod ikke hvordan hun var havnet her, siddende bundet på en stol i Eamons køkken, mens hun kunne se men kun svagt høre 6 gamle mænd snakke i stuen ved siden af. Hun kendte Eamon fra hun var en lille pige og på besøg i den lille landsby hendes bedstemor stammede fra. En lille landsby lidt syd for Malin Head, det nordligste punkt i Irland. Hun havde ofte havde leget med hans tre sønner på den lille øde gård. Skulle sandheden frem havde hun været forelskelse i ham, som kun små piger kan være og hun havde syntes det var så sørgeligt at han var blevet enkemand så tidligt og aldrig igen havde fundet sig en kone. Men hun havde jo også kun været 8 år den gang og det var nu 20 år siden.

De andre havde hun sikkert set før, men hun kendte ikke deres navne, Eller mere præcist hun vidste godt, hvad hun havde gjort, men så slemt kunne det ikke være. På vej hjem fra den lokale pub havde hun ramt og dræbt et får. På pubben havde flirtet godt og grundigt med mændene, både de unge og de ældre, og det havde givet rigeligt med drinks men hun var heller ikke interesseret i mere. Hun havde jo lige fundet manden i sit liv hjemme på studiet i København. Men hun havde helt sikkert drukket alt for meget og det var mørkt på den lille grusvej op til hytten hun havde lejet, så hun kunne skrive speciale i ro. Sportsvognen hun havde lejet, en luksus hun havde foræret sig selv, var kørt i grøften efter hun havde ramt fået og hun havde ikke få den op.

Hun var derfor gået op til gården hun kunne se kun et par hundrede meter væk. Det var Eamon der havde åbnet. Aoifé havde ikke kunnet genkende stedet i mørket. Hun tænkte hvor heldig hun var. Han var blevet meget ældre i årene der var gået. Man blev hurtigt gammel og slidt på disse kanter. Hun havde forklaret hvad der var sket, og sagt hun ville gøre alt for at han ikke gik til politiet med spirituskørsel. Han havde blot set på hende. Hun havde vist, hun kunne ikke helt huske det i fuldskaben, tilbudt ham hans livs blowjob. Kunne jo ikke være så slemt. Hun havde jo været forelsket i ham som lille, havde hun tænkt.

Hun havde ikke set lussingen komme. Hun var gået ud som et lys og nu sad hun her.

Hun hørte svagt hvad der blev snakket men kun brudstykker.

”72 timer”

”… For meget”

”Fuld måne”

”… Midsommer aften”

Det var rigtigt, tænkte hun, i morgen var det jo midsommer. Hun blundede lidt igen.

”Så er vi enige. 24 timer. Solen står jo snart op”

Var det eneste hun hørte da hun vågende igen. Det kom fra Eamon. Hun så de andre nikke stille.

Eamon kom hen til hende, og løsnede hendes ben.
”Nu rejser du dig og kommer med. Det hjælper ikke at gøre modstand, det hjælper ikke at skrige,” sagde
Eamon nærmest konstaterende. Aoifé rejste sig. Det måtte være en drøm, jeg sidder stadig i bilen og er slået bevidstløs, tænkte hun. Da hun kom ud på gårdspladsen, så hun den lille sportsvogn stå på henne ved indkørslen. Det var vel egentlig ikke en gårdsplads men bare et lille husmandssted. Hvor havde alt set større ud, da Aoifé var en lille pige. Det var en lys men fortsat disset morgen, solen var endnu ikke stået op. Som i et folkeeventyr.

Aoifé blev ført hen til en gammel ladvogn, hvor to af mændene løftede hende op. Det var let for de arbejdsvante mænd. Hun var spinkel og omkring 1.65. På ladet blev benene igen bundet sammen, og Eamon tog et tørklæde og bandt det om hendes øjne. Hun virrede med ansigtet men var fuldkommen uforberedt på den lussing, hun ikke kunne se komme. Den ramte hårdt og hun faldt igen bevidstløs om, og bemærkede derfor ikke at bilen startede og bumpede ind over græsmarkerne.

Da Aoifé igen vågnede forsøgte hun at rokke med hovedet. Det var ikke muligt. Hun kunne intet se. Hvad skete der. Tørklædet var fortsat over hendes øjne, men da hun forsøgte at fjerne det kunne hun ikke flytte sine hænder. De var fastlåste. Pludselig blev tørklædet fjernet. Hun stod op, forsøgte at dreje hovedet men det lykkedes kun lidt. Foran sig havde hun en græseng der virkede som om at det mest var en lille lysning i en skov. Lige foran hende løftede en bakke sig. En bakke som disen nærmest bølgede ned ad. På toppen lå en ruin. Aoifé havde ingen ide om, hvor hun var. Først syntes hun, at der var helt stille men så opdagede hun alle den uspolerede naturs lyde, fuglenes sang, brænding som slog ind mod kysten. Den var tæt på, sikkert lige på bag bakken. Hvad var det for en ruin, hun kendte den ikke. En gammel borg eller et af de utallige klostre, der havde fyldt den irske kyst i århundreder.

Hun blev afbrud at sine tanker af en mand, der trådte hen foran hende. Hun forsøgte at kigge op men det var nærmest umuligt. Så bukkede manden sig, og havde sit ansigt lige ud for hendes, Det var Eamon. Aoifé vidste ikke om hun skulle føle sig skræmt eller underligt betrygget at det kendte ansigt. Han bøjede sig frem og hviskede i hendes øre.

”Normalt skulle det være 72 timer, men jeg fik dem ned på 24 timer. Du kender jo ikke dit gamle lands skikke. Til gengæld fordi det var mit får begynder jeg,” hvorefter en våd tunge slikkede hende hele vejen fra halsen op til øret.

Med et forstod Aoifé, at hun stod i en gabestok, selvom hun som hun stod fastlåst ikke selv kunne se den. Hun tænkte på alle de BSDM porno film hun havde set, hvordan hun uden succes havde forsøgt at fortale kæresten til at deltage, hvordan det tændte hende, havde gjort hendes glatte fisse våd, givet hende de mest faktiske orgasmer for egen hånd eller mere præcist med alt det legetøj hun havde, og som han alt for sjældent brugte. Nu følte hun intet andet end frygt. I den samme så hun de første solstråler. Hun skulle altså stå her til i morgen på årets længste dag. Hendes fantasier skulle blive til virkelighed og hun ønskede det på ingen måde.

Hun mærkede en hånd på hendes mave. Første klemte den hendes bryst hårdt og gled så nedad. Aoife fornemmede hendes bælte blive åbnet og herefter buskerne trukket ned. Hun mærkede hænder på begge hendes ben. Støvlerne der blev lynet ned og trukket af hende. Efterfulgt af bukserne. Hun havde dog forsat sine trusser, hvor små de end var, på. Så mærkede hun nu koldt på inderlåret, glidende langsomt opad, pludselig spidst, nærmest som en meget skarp negl. Det gled ind under trussekanten. Løftede den op.

Risjt

Trusserne gik i stykker og hun stod nu helt blottet. Det måtte være en kniv. Herefter gled den nedad, ind mellem benene til Aoifés glatte skamlæber. Det var som om, at alt blev stille. Som om, at hun mærkede at åndedrættene omkring hende stoppede. Hvor mange der var vidste hun ikke, men hun gættede på de seks mænd fra stuen. Kniven blev flyttet, og det var som om at mændene alle pustede ud på en gang.

Pludselig nærmest gik en skygge foran hende, men hun opdagede hurtigt at det blot var et par cowboybukser og et skidt lige ud for hendes ansigt. Hun så hånden lyne ned. Hvordan hun stod jo halvt op. Der måtte være en form for trin.

En pik blev hevet ud af bukserne, endnu ikke helt stiv men med tydelige blodårer.

”Husk du lovede mig mit livs blowjob.”

Stemmen var så hæs af liderlighed at Aoifé ikke kunne genkende den, men det måtte være Eamon. Hendes første barneforelskelse. Hånden greb hende hår og flåede hovedet opad, så nakken slog med træet bag hende. Med den anden hånd holdt Eamon og sin pik, der var imponerende stor. På ethvert andet tidspunkt ville hun have elsket at sutte ham, vise hvad hun kunne. Men ikke her, ikke som en straf, ikke foran. ja, foran hvem. Hun kendte dem ikke. Han kørte pikken rundt i hendes ansigt, over hendes læber.

”Kom i gang”

Aoifé åbnede munden og lod det blottede pikhoved glide ind mellem læberne. Det smagte salt, lidt surt, af mand. Hun lod tungen glide rundt om pikhovedet, som fyldte hendes mund. Hun vidste hun suttede godt pik, men var svært som hun stod her. Hun kunne ikke meget andet end bare tage imod. Eamon stødte underlivet fremad. Pikken kom længere ind i hendes mund. Dybere, ned i halsen. Samtidig mere fornemmede end mærkede hun et par rynkede hænder glide over hendes baller. Masserede dem, hvorefter hun mærkede noget tykt, klistret blive smurt over dem. Mellem ballerne, ind mellem benene. Eamon var samtidig stønnede begyndt at kneppe hende hals. Fingrene kælede for hendes bagerste hul, gled lidt op.

Herefter igen ind mellem hendes ben og skamlæberne, mellem dem, op i hende. Aoifé følte at hendes krop forrådte hende, at hun blev våd. At hun stønnede mens pikken nu blev banket ned i hendes hals i et stadigt hastigere tempo. Eamon stønnede højtlydt. Han holdt fast i bjælken over hende mens han kneppede hendes hals som var hun bare et hul. Hun mærkede savlet glide ned af hendes hage, snottet ud af næsen, mens hun havde svært ved at trække vejret. Så brølede Eamon og stødte pikken hårdt frem. Den dunkede i hendes mund, skød spermen direkte ned i halsen på hende men han bare stod der. Hendes mund helt nede ved roden. Han trak den langsomt ud, savl og sperm fulgte efter. Gled ned over Aoifés hage, dryppede ned på jorden foran hende, mens hun gispede efter luft. I det samme mærkede hun en pik glide mellem hendes skamlæber, grove hænder på hendes baller. Og så stødet, pikken der hårdt trængte op i hende indre.

Hun klynkede, var slet ikke klar. Manden bag hende stønnede højlydt, mens han kneppede hendes stramme fisse i lange dybe stød. Foran hende kørte Eamon igen pikken rundt i hendes ansigt inden han igen puttede den i bukserne igen. Manden bag hende tog hende hårdere nu, holdt fast i hendes nøgne baller.

Hendes klynken blev afløst af en stønnen. Hun ville ikke, men kunne ikke lade være. Som hun stod op og blev taget bagfra stødte pikken igen og igen med hendes g-punkt inden den pressede sig dybere op. Hun skreg i sommermorgenen, da hun kom. Aoifé dårligt sansede pikken blive banket i bund og kom dybt i hende. Den blev trukket ud, spermen gled ned klistret ned ad hendes lår. Hun kunne ikke lade være med at tænke på, at det kun var to, og at der måske kun var gået 20 minutter.

Hun nåede ikke at tænke mere. Den næste pik blev ført op i hende. Hårdt og brutalt men det gik alligevel lettere med den sperm der allerede fyldte hende. En hånd klaskede hendes røv hårdt, og han kom med en rå latter. Hånden gled ned rundt om hende, fik fast i brystvorten, klemte den, vred den rundt. Hun skreg. Det nærmest lød svuppende da pikken bankede op i hende. Hun tænkte, hvordan det ville lyde og føles senere, når alle mændene havde tømt sig i hende eller udover hende. Foran hende dukkede en ny pik op, måske en af de helt gamle. Den var i hver tilfælde slap, nosserne hang.

”Sut, tøs” sagde den gamle rustne stemme.

Hun åbnede munden, og pikken blev nærmest hældt ind i munden. Hun begyndte at sutte men den voksede kun lidt, føltes blød i munden men manden stønnede, nærmest klynkede foran hende. Bag hende havde den anden mand sat tempoet op, stødte pikken brutalt i hende igen og igen, klaskede ballerne med en stor hånd. Hun mærkede varmen brede sig, at hun igen var tæt på at komme. I den samme kom manden foran hende men et gisp. Fyldte hendes mund med sin sperm. Det var tykt, klumpet, smagte bittert.

”Slug det, tøs”

Hun turde ikke andet, selvom hun var ved at kaste op. I det samme stødte manden bag hende hårdere op, nærmest flåede i hende baller mens han brølende kom. Det næste hun mærkede var en pik, der føltes tyk, glide mellem hendes baller. Finde hendes bagerste hul og presse sig på. Selvom hun var smurt ind i, ja hun vidste ikke i hvad, var hun slet ikke klar og i det sekund pikhovedet pressede sig ind følte hun en skærende smerte. Hvorefter den bare blev presset ind i et roligt tempo. Hun klynkede. Normalt nød Aoifé analsex men pikken her føltes større, tykkere end nogen hun havde prøvet før. Hun følte den flækkede hende og han var endnu ikke begyndt at kneppe hende. Men der var ingen nåde. Han stødte til, hun skreg. Og så begyndte han at kneppe hende. Tårerne trillede ned over hendes kinder. Heldigvis gik der ikke lang tid inden han brølende kom i hendes røv. Da han trak sig ud af hende faldt hun sammen.

Det var kun fem. Hun mærkede den næste pik trænge op i sig, og begynde at kneppe hende langsomt og fast. Hun var allerede ved at blive udkørt. Hun havde ikke sovet. Pikken kneppede hende i et fast tempo, og ramte igen g-punktet. Igen kom hun. Spændte om pikken, krampede om den. På den ene side afskyede hun hvad der skete, og hvordan hun reagerede. På den anden side ønskede hun, at det aldrig stoppede. Med det stoppede, han trak sig ud inden han var kommet. Hendes ansigt blev flået opad og lige ud for hende stod han og spillede sin pik hårdt. Hun bemærkede det beskidte og for lange negle. Noget hun afskyede. I den samme kom han, over hendes ansigt. Som om at han som den sidste at de 6 ville sætte sit mærke. Spermen gled over hendes pande, kinder næse og hun kunne intet gøre for at fjerne den.

Hun hørte en stemme hviske i hendes øre.

”Dagen er kun lige begyndt.”

Herefter gled det hele nærmest over i en tåge. Aoifé havde ikke længere nogen fornemmelse af hvor mange kan hun var blevet kneppet i alle hendes huller, hvor mange gange mændene havde brølet deres udløsning i hendes mund, i fissen, i røven. Ud over hendes ansigt, over hendes baller, der havde blå mærker fra hænderne der spankede dem, krammede dem hårdt. Hun havde ikke tal på hvor mange gange hun havde klynket og skreget af smerten fra en pik, der bankede brutalt op, hvor meget hun havde stønnet af liderlighed eller skreget sine ufrivillige orgasmer ud. Det var imponerende hvad de formåede, men de var også 6 mand, og chancen for sådan at have en ung kvinde i deres vold ville du ikke lade gå fra sig. Til sidst var hun gledet helt ud af bevidsthed.

Hun mærkede hendes hoved blive løftet, at noget koldt løb over læberne.

“Drik,” hørte hun en stemme hviske i hendes øre. Hun var ikke klar over fra hvem.

Hun drak grådigt. Slubrede vandet i sig.

“Nu går vi. Men gamle Abby passer på dig,” sagde han mens han holdt vandflasken til hendes mund og med den anden hånd pegede over mod skovkanten, hvor der sad en gammel indtørret kvinde i en campingstol.

Billedet var helt surrealistisk.

“Hun er blind, men fornemmer alt hvad der sker. Og hun kan mere end man umiddelbart tror. Men hun vil ikke blande sig undtagen, hvis du kommer i egentlig fare. Eller du råber, hvis du har brug for vand … eller smørelse,” han grinede groft og hun hørte flere omkringstående gøre det samme. Hun mærkede et par fingre presse sig mod hendes læber.

“Åben munden og slug pillerne. Det er kun smertestillende, og du får brug for dem.”

Hun lukkede læberne hårdt sammen. Rystede på hovedet. Men da hendes hår blev trukket hår bagud og hun mærkede smerten makkede hun ret. Hun var alligevel i deres vold. Hun slugte pillerne og tænkte på alt hvad hun ellers havde slugt de seneste timer. Smagen af sperm hang stadig stadig i munden, duften af sex var omkring hende.

“Vent,” råbte hun ud i intetheden, da hun hørte mændene bevæge sig.

Men det eneste svar var lyden fra den gamle ladvogn, der blev sat i gear og startede. Hun forsøgte at råbe til Abby, men der kom intet svar. Hun kiggede bare med sine blinde øjne mod Aoifé og intetheden
Pillerne havde nok ikke været en dårlig ide. Hun mærkede tømmermændene begyndte, fissen og røven sveg. Hun lukkede øjnene. Måske hun kunne sove lidt. Måske dette var bare et mareridt nu snart vågnede op fra eller en våd drøm. Hun erindrede også de mange orgasmer. Ufatteligt som deres pikke gang på gang havde ramt lige der eller var det hende selv.

Aoifé vidste ikke hvad det var som havde vækket hende. Hun var stadig i sin fastlåste position. Så mærkede hun et par famlende fingre glide nærmest prøvede over hendes baller, som om de ikke troede på hun var virkelig. En nærmest tøvende latter.

“Ska … skal vi …,” stemmen rystede stammende. Var ikke fra en grov gammel mand, men lød som fra en ung mand.

Aoifé forsøgte at sige noget, men hendes mund var tør, sammenklæbet. Hun mærkede fingrene glide hen over hendes baller igen, ind mellem dem, over hendes hul og ned over mellemkødet.

“Nej, stop,” fik hun fremstammet, samtidig med at hun mærkede fingrene nå skamlæberne. Hun kiggede mod Abby, der sad som forstenet, som om hun ikke havde rørt sig i den tid Aoifé havde sovet. Hun reagerede ikke på hendes stemme men hun var jo endnu heller ikke i egentlig fare.

Fingrene gled mellem skamlæberne, de sveg og Aoifé klynkede let da de blev presset op i hende.

“Ja lad det. Der er jo ingen her, og hun kan ikke engang se os,” hørte hun en anden stemme sige, og fortsætte, “og vi er vist ikke ligefrem de første.”

Fingrene der masserede hendes indre, blev trukket ud igen.

“Se”

De måtte være smurt i sæd. Hun blev flov og følte sig beskidt, som en luder. Men det var jo ikke hendes skyld.

“Smag,” fingrene blev presset ind mellem hendes læber, “sut dem”.

Stemmen var grovere, sikkert lidt ældre men helt sikkert stadig fra en ung mand. Bag sig hørte hun flere bump, som af tasker der smidt. Eller rygsække, området var kendte blandt hikere, tænkte Aoifé.

Fingrene blev presset helt ind til ganen på hende. Hun hostede, men heller ikke mere. Hun var normalt stolt af, at hun uden problemer kunne sluge nærmest en hvilken som helst pik helt til roden.

Hendes ben blev sparket til siderne bag hende. To hænder holdt om hendes baller, hun nærmest blev trukket nedad. Men der var noget som ikke passede. Hun kunne ikke helt sætte fingeren på, hvad det var. Da hun mærkede den hede ånde og herefter tungen, forstod hun det. Manden eller fyren bag hende holdt sig oppe via hendes baller mens han lå under og begyndte at slikke hende. Han vidste tydeligt, hvad han gjorde og var ligeglad med at hun var blevet kneppet før, fyldt af andre mænds sæd. Tungen gled over og mellem hendes skamlæber, der sved men nu på en skøn måde, op til hendes klitoris, rundt om den. Hun kunne ikke lade være med at stønne, at nyde det. Selvom hun også frygtede for hvad der skulle komme. Hun vidste ikke, om hun reelt kunne holde til mere. Hun kiggede frem for sig. Skyggerne var korte, det måtte være omkring middag så der var allerede gået en del timer.

Så mærkede hun ballerne blive spredt yderligere, og en ny tunge glide opad mellem dem. Lege med hendes bageste hul. Slikke det let. Hun stønnede højere, mærkede underlivet bevæge sig rytmisk, trække sig sammen. Aoifé prøvede for alt i verden at stoppe det, der nu var på vej. Hun kom stønnede, men det fik dem ikke til at stoppe. Hun sitrede, klynkede, stønnede, kroppen var elektrisk, overfølsom

“Der er sgu et hul til.”

Hun hørte stemmen lige foran sig. Aoifé åbnede øjnene, som hun havde haft lukkede mens hun havde nydt de to fyres kyndige tunger. Hun havde næsten glemt, hvor hun var. Så mærkede hun en hånd på nakken og en tunge presse sig invaderede ind mellem hendes læber. Det var ikke et kys men en magtdemonstration.Tungen kørte rundt i hendes mund. Alligevel kunne Aoifé ikke lade være med at stønne, det var for fantastisk det der skete bag hende. Fyren foran hende slap hendes ansigt og rejste sig. Lynede ned og trak bukser og tights helt ned. Foran hende stod en glat, stor, stiv pik. Nosserne var helt spændte allerede.

Hun åbnede munden. Ikke villigt, snarere ligegyldigt men vidste også,at der intet andet var at gøre.

Fyren tog fat om hagen og førte pikken ind mellem hendes tørre læber. Pressede sig fremad, ned mod hendes hals. Hun vidste det ville blive svært, forsøgte at slappe af det pikken pressede sig fremad. Han stønnede højlydt da han stødte til. Da de sidste centimeter forsvandt ned i hendes hals. Et kort øjeblik stod han stille og trak så pikken langsomt ud, til hovedet berørte læberne. Den var nu smurt ind i tykt savl, der kunne fugte Aoifés læber, og så igen stødte han fremad ned i hendes hals. Hun havde dårligt bemærket tungen der var forsvundet fra hendes bagerste hul. Men mærkede nu en pik presse sig ind mellem skamlæberne, op i hende. Tungen på hendes klitoris var ikke forsvundet, men slikkede intenst.

Hun mærkede trøjen blive trukket op, så brysterne hang frit. Gyngede mens hun blev kneppet i fissen og munden. Så mærkede hun igen i hed ånde, og en tunge rundt om brystvorten, bide let i den. Aoiofé byster havde altid været så følsomme, hun kunne komme alene ved berøring der. Og nu med en pik stødende op i hende, selvom hun ikke ville, blev det igen for meget. Orgasmen rullede ind over hende.

Da fissen krampede blev det også for meget for fyren bag hende. Han kom med et brøl.

“Hun kan sgu’ lide det,” grinede fyren foran hende. Måske deres leder. Hun fik lyst til at bide hårdt i pikken, men turde ikke. I stedet besluttede hun sig for at få det overstået, at sutte den bedste hun kunne. At lade tungen lege med pikhovedet, hver gang det var muligt. Og samtidig fortsatte tungen på hendes bryster, at lege med dem, pirre dem.

Der gik heldigvis ikke lang tid. Hun vidste hun suttede pik som en drøm, og fyren foran hende begyndte at stønne højt, støde kort med underlivet inden han greb med begge hænder om hovedet og stødte fremad og sprøjte sin sæd kraftigt i hendes mund. Han slap hende og de gispede begge efter luft.

“Så Lillebror, så mangler vi kun dig,” hørte hun fyren foran hende sige grinende, “Og bare rolig tøs, han er lige fyldt 17. Det er vist din første gang, ikke”

“Jo …. jo,” stammede en stemme. det var den første stemme som hun havde hørt og som havde slikket hendes fisse og bryster så dejligt. Hvis det var hans første gang skulle han nok gøre mange kvinder lykkelige i sit liv. Underligt at tænke sådan mens man blev brutalt voldtaget, men med den unge drengs følsomme tunge havde hun alligevel følt det anderledes.

Så mærkede hun nærmest famlende hænder tage om hendes hofter og en pik, der pressede sig mod hendes åbning. Presse på, men ikke det helt rigtige sted.

“Du bliver jo nok nødt til at føre den ind. Tøsen kan jo ikke hjælpe.”

Aoifé følte næsten medlidenhed med manden som jo ikke var andet end en stor dreng. Det var underligt, da han jo samtidig var i gang med at tage hende mod hendes vilje. Hun forsøgte at rykke underlivet, så pikken ramte rigtigt, vred sig så hovedet svuppede ind. Alene på størrelsen på pikhovedet fornemmede, at det var en stor pik. Nærmest rystende pressede han sig op i hende, begyndte at stønne og bevæge sig. Det gik ikke mange stød eller sekunder før han sprøjtede dybt i hendes allerede tilklistrede fisse. Han trak sig ud inden Aoifé selv reelt havde nået at mærke ham.

“Ta … tak,” stammende han. På underlig vis håbede hun, at hun havde givet ham en god oplevelse på hans første gang.

Hun hørte lynlåse, lyden af tøj og tasker, der blevet taget på.

“Vi ville ønske vi kunne blive, men vi har en aftale senere. Men for helvede hvor er du et godt knald,” råbte manden, som hun havde suttet. Og så forsvandt lydene.

Pludselig stod Abby foran hende, hendes gamle rystende fingre gled over hendes ansigt ned til læberne. Den anden hånd førte en flaske til dem. Igen drak hun grådigt af det kolde vand. Og igen blev et par piller presset ind mellem læberne. Denne gang gad Aoifé ikke engang protestere men slugte dem bare.

Efter et par minutter begyndte søvnen igen at overmande hende. Hun nåede at tænke om det vitterlig kun var smertestillende piller hun fik.

Da Aoifé igen vågnede måtte der være gået lang tid og hun havde sovet som en sten. Sollyset var forsvundet og skumringen var begyndt. Hele hendes krop smertede. Flere kunne være kommet forbi og kneppet hende mens hun havde været væk. Hun vidste det ikke. Abby sad stadig som forstenet foran hende.

Så hørte hun lyden af klokker i det fjerne. Abby virrede med hovedet og rejste sig. Hun tog fat i et par flasker og stavrede mod Aoifé. Igen fandt hun hendes mund, så hun kunne drikke det kolde vand, men i stedet for at gå tilbage til sin stol gik hun om bag Aoifé. Lod sine rystende fingre glide kælende over hendes baller, ind mellem benene. Så mærkede Aoifé en stråle af noget klistret blive hældt mellem ballerne, og igen masserede den gamle kone hende og ind i hendes huller. Hun klynkede, det sved men svalede efter et stykke tid.

“Vídste ikke det var i aften. Hun får brug for det og al hendes ungdoms styrke” sagde Abby nærmest til sig selv mens hun stavrede tilbage mod sin stol.

Hvad var i aften, hvad ville jeg få brug for det, tænkte Aoifé. I det samme hørte hun lyden af klokkerne igen. Denne gang nærmere. Hun kiggede så meget rundt, som hun kunne i sin fastlåste stilling. Så så hun det. Fra toppen af bakken, fra ruinen bevægede en række mennesker sig ned mod hende. Lyden af klokker kom derfra. Aoifé havde svært ved at skelne dem fra hinanden, men der så ud til at være mange og de kom nærmere. Det var som om de sang, men hun kunne ikke forstå ordene. Så gik det op for hende. De sang ikke, de messede og sproget var latin. Hun kunne genkende et par ord fra gymnasie lærdommen. Men det kunne ikke passe, og da de kom tættere kunne hun se at de alle var i brune kutter, munkekutter. Hun måtte hallucinere. Abby måtte have givet hende stoffer.

Flokken af mænd stoppede foran hende. Hun kunne tælle mere end 20. Den messende sang fortsatte, dyb og monoton. Hun kunne ikke se deres ansigter i skumringen og skjult i deres hætter. De dannede en ring om hende, hun var nu for alvor skræmt. Nej, det måtte være et mareridt. Kunne ikke være andet

Der lød sus luften bag hende og hun en sviende smerte hen over sine balle. Suset kom igen og smerten ramte hun den anden balle. Hun skreg højt. Hun så flere af munkene havde løsnet deres knapper og lod rebet, det havde tjent som bælte glide mellem hænderne. En af dem måtte have pisket hende. Så mærkede hun den svigende smerte over lænden. Denne gang bed hun smerten i sig. De skulle ikke få den tilfredsstillelse.

Hendes ben blev brutalt sparket til side. Et slag ramte op mellem dem, på den følsomme hud på inderlårene. Hun skreg men følte sig alligevel taknemmelig for, at han ikke havde slået direkte på hendes ømme skamlæber. Og så mærkede hun noget presse mod sin fisse. Hun formodede at det var en pik.

Det blev holdt om hendes skuldre, og så brutalt stødt til. Hun skreg igen. Det var den største pik hun endnu havde prøvet, den ramte direkte mod hendes livmoderhals. Aoifé følte sig taknemmelig mod Abby. Jo, hun ville få brug for det. Pikken tog hende i hårde dybe stød. Bankede i bund igen og igen. Så hørte hun suset igen, og det sviende smerte over ryggen. Hendes trøje var trukket helt op, så rebet ramte den nøgne hud. Munken eller hvad han var bag hende stønnede højt, hun mærkede hans mave mod sine baller, han måtte være fed. Mandens stønnen begyndte at blive prustende inden han kom med et brøl, bankede sin pik i bund og lod et sidste svirp ramme hendes skulderblad.

I dette samme han trak sig ud blev hendes glatte fisse blev den fyldt af en ny pik. Lidt mindre denne gang. Manden kneppede hende hårdt og energisk. Aoifé fisse var følelsesløs og han piskede hende ikke.

Det gik ikke lang tid før han stønnede fyldte hendes allerede tilsølede fisse med endnu mere sperm. Foran sig stod mændene stadig og messede. Flere stod med åbne kutter og spillede deres stive pikke imens. Det var noget som alligevel tiltrak hende, tændte hende. Som en gyserfilm kan skræmme og tiltrække på samme tid.

Hun mærkede sine baller blive trukket til side. Nej, ikke mere. Pikken pressede sig langsomt men fast op i hendes tarm. Aoife klynkede. Men de var ligeglade. Det måtte være blevet for liderligt for en af mændene, for han trådte op foran hende. Aoifé troede hun skulle sutte hans pik, men han var for tændt.
Hastigt spillede han sin pik, mens han med den anden hånd holdt hendes ansigt opad. Så han kunne kommer over det. Hun så sæden vælte ud, de langt sprøjt, der snart dækkede hendes ansigt. Han tog pikken, tørrede den rundt i ansigtet, i sin egen sæd. I den samme bankede manden bag hende pikken helt op i hendes ødelagte røv og fyldte den. Herefter mistede Aoifé igen orienteringen, det hele forsvandt i den messende sang, pikkene der fyldte hendes huller. Hun kom vist også selv, men sansede det ikke.

Hendes øjne gled i, bevidstheden forsvandt og hun opdagede aldrig de gjorde sig færdige med hende eller hvor mange de havde været.

Da Aofié vågnede endnu engang virkede det nærmest lyst. Kunne hendes mareridt være overstået, var det blev dag. Men så opdagede hun det. Det var ikke solen, det var månelys. Det var fuldmåne. Hun hørte en knurren bag hende. Hvad skete der. Hun kiggede skræmt over mod Abby, der igen var ubevægelig men virkede som om hun alligevel kiggede mod Aoifé.

Pludselig mærkede hun noget vådt, ru mod hende hendes hase. Det fortsatte raspende opad, langs inderlåret, som om det slikkede hende ren for sperm. Tungen var langt større, mere ru end en menneske tunge. Det måtte stoppe. Hun vred sig, samlede benene. Så hørte hun igen den knurrede lyd inden tungen og hvad hun troede måtte være en våd snude gled mellem hendes sammenpressende ben. Aoifé turde ikke andet end sprede dem igen. Og tungen ramte hendes fisse, lang og våd. Gled langt op i hende. Slikkede rundt mere opad. Slikkede hendes røv igen. Hun følte afsky men kunne ikke end nyde det samtidig. Berøringen var alt for intens og hun kom med et skrig i natten.

Hun så Abby nærmest smile i baggrunden. Så mærkede hun pludselig hunden, for det var vel en hund, springe op på hendes ryg. Hun mærkede dens hår på sin ryg, en pote der rev hendes arm. Og så mærkede hun pikken presse sig op i hende. Hun var drivvåd fra dens intense slikken, så den gled let op. Aoifé mærkede den stødte underlivet mod hende, hårdt, hurtigt, brutalt. Den knurrede højt, dens savl gled over hendes ryg. Pludselig mærkede hun noget stort presse dig mod hendes skamlæber, udvide fissen til bristepunktet og så smutte op. Det var som om nogen havde presset en knyttet hånd op i hendes fisse. Igen erindrede hun, at hun ofte havde fantaseret om netop det men aldrig fået det udlevet. Hun skreg højt, følte sig flækket. Stødene i hende blev kortere, knuden holdt dem fast. Kort efter mærkede hun varmen fra spermen i hende. Efter et stykke tid begyndte hunden af pive, at forsøge at trække sig væk men sad fast. Det skreg i hendes ødelagte krop. Så endelig kom der nærmest en svuppende lyd og hendes underliv føltes igen tomt og ny sperm gled ud af hende, ned af hendes ben.

Aoifé hørte et klik, mærkede noget blive løftet og at hendes håndled og nakke pludselig var frie. Hun åbnede øjnene og fik de første solstråler i ansigtet. Var de 24 timer gået. Var mareridtet forbi. Aoifé var udmattet, hun magtede ikke mere og lukkede igen øjnene.

Da Aoife igen åbnede øjnene sad hun sammenkrummet over rattet i sin bil på grusvejen. Havde det hele været et en drøm, havde hun slået sig bevidstløs da hun ramte fået. Hun kiggede ned ad sin arm. Så rifter langs overarmen, hendes ansigt føltes stift, som om det krakelerede. Hun slog spejlet ned, hendes hår var uglet og ansigtet var smurt ind i størknede hvide plamager. Men det kunne da ikke passe, ikke Eamon, Abby, munkene, hunden.

Hun trykkede på startknappen og bilen startede. Også radioen startede. Aofié havde sat den på lokalnyhederne. Hun syntes normalt det var så hyggeligt den slags steder. Nu var hun ikke så sikker længere. Men inden hun nåede at skifte kanal lød det:
“Igen i går opførte rollespil gruppen The Monks sit årlige midsommer spil i og omkring klosterruinen.”
Historien fortsætter under reklamen

Hun begyndte at køre. Kørte forbi Eamons lille husmandssted. Fra radioen lød det.
“Og til alle fåreavlerne derude. Pas på. Der er set ulve i området”.

Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER

6 kommentarer

  1. Lizzette

    05/11/2021 kl 13:43

    Lækkert med så mange sprøjt i pigens tre skønne huller, det er så skøøønt, især for pigen der bliver så velforsynet af mændene. 😋🤪😜💦💦 💦

    Vi piger er heldige, vi kan please flere mænd på een gang, i hals, i fisse og røv, samtidig med et par par mænd bliver håndkneppet, og en mand  leger med patterne.

    3+
  2. Damernes Ven

    31/10/2021 kl 17:48

    *** Et lettere mislykket hurtigt sammenflikket stilstudie mens der arbejdes på føljetonen. Men måske nogen alligevel kan få lidt glæde af det. Og tusinde tak for inspirationen ***

    TAK – hvad er dog mislykkedes.. ?? OG hvem inspirerer og til hvad..??

    TAK fra Damernes Ven og brevven69@yahoo.dk

    1+
    • Peter Fantacy

      31/10/2021 kl 18:43 - som svar på Damernes Ven

      Det mislykkede vil jeg trods alt ikke afsløre.

      Inspiration kan du næsten gætte nedenfor. Hun gør det i den grad lidt af få – masser – af ideer og inspiration.

      1+
      • Damernes Ven

        31/10/2021 kl 22:44 - som svar på Peter Fantacy

        TAK… og begge… hvis: HELD & LYKKE…!!!

        “tak uanset hvad” – Damernes Ven

        1+
  3. MistressNelle

    31/10/2021 kl 17:03

    Hold da magle, du kan trylle når man planter en idé i dit kloge hoved 😂😏❤️

    Mega god historie… Jeg er kæmpe fan..

    4+
    • Peter Fantacy

      31/10/2021 kl 18:46 - som svar på MistressNelle

      Tusinde tak MistressNelle. Du planter i vitterlig masser af ideer i mit hoved, hvad du vist heller ikke burde eller er i tvivl om. Så jeg er  i den grad kæmpe fan.

      2+

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *