- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
Mais bryllup – 10
– Hvad fanden! Hvad vil I? På min og Tommys bryllupsnat? I skal gå igen med det samme!
Tommy:
Mai så fortvivlet på mig og derefter på sin sexolog, Mehmet Nasab. Sidstnævnte havde lige taget hende i begge huller, efter at jeg i et intimt øjeblik havde friet til hende.
Hun vidste ikke, hvad hun skulle sige. Kort forinden havde Mehmet stillet hende over for et ultimatum. Hvis hun sagde ja til at gifte sig med mig, ville han ikke have mere at gøre med hende, og han og hans sorte avlskæp ville forsvinde ud af hendes liv for evigt. Det var et nærmest uløseligt problem for hende, for hun elskede mig virkelig og ville meget gerne giftes med mig. Men hun elskede også pik. Og i særdeleshed elskede hun Mehmets pik, der kunne udrette mirakler i hendes underliv.
Så vendte hun sig om mod Mehmet, gik grædende på knæ og slog armene om ham:
– Åh Mehmet! Du må ikke forlade mig! Jeg kan ikke undvære dig! Jeg bliver nødt til at sige ja til Tommy, for jeg elsker ham, men du skal blive hos mig! Du kan stadig gøre, som du vil med mig, og du skal med til vores bryllup! Hører du! Mehmet, du må ikke svigte mig! Hvad skal jeg stille op med mig selv uden dig og din tryllestav?
Fire uger senere stod jeg ved alteret sammen med præsten og prøvede at virke rolig og afslappet, mens jeg så ud over de mange fremmødte. En svag mumlen var begyndt at brede sig, og flere var begyndt at sidde uroligt på de lange bænke.
For Mai var forsinket, og minutterne føltes som århundreder. Der var vel omkring 150 venner og familiemedlemmer, der sad og ventede på det store øjeblik.
Endelig dukkede hun op. Og da hun kom op ad kirkegulvet ledsaget af sin stolte far, så hun så fantastisk ud i sin smukke brudekjole, der smukt fremhævede hendes velformede krop. For mig var hun den smukkeste og mest sexede kvinde på jorden.
I dagens anledning havde hun brugt timer på at få lagt makeup og sat hår, og selvom jeg nød synet af hende som altid, undrede jeg mig alligevel en smule over resultatet. Det så faktisk lidt sjusket ud, da hun kom nærmere.
Læbestiften var ikke helt på plads, og det kunstfærdigt opsatte hår så uskarpt ud. Der var lidt for mange hårtjavser, der var kommet på afveje.
Som hun nærmede sig bredte der sig et stort , nervøst smil på hendes læber, og jeg bemærkede nogle ganske små svedperler på hendes overlæbe og kinder.
Jeg smilede tilbage, så igen ud stolerækkerne og bemærkede Mehmet der kom op ad kirkegulvet, mens han rettede på sit slips og forsøgte at få sin uregerlige skorte ned i bukserne. Han så ud til at have haft travlt. Efter at have gået lidt frem og tilbage fandt han endelig en plads og tørrede sveden af panden med bagsiden af sin store, mørke hånd.
Mens vi stod ved siden af hinanden og så på præsten, der nærmede sig, hvirvlede tankerne rundt i mit hoved, og jeg måtte have det ud:
– Mai, hvad er der sket? Hvorfor kommer du et kvarter for sent?
Hun så forskrækket op på mig:
– J-jeg har haft lidt travlt, jeg kom for sent i gang med forberedelserne, undskyld skat!
– Hvad mon det er for nogle forberedelser, du har været i gang med, min elskede? Er det noget, du har lyst til at dele med mig?
Hun så igen på mig og indså pludseligt, at jeg havde regnet ud, hvad hun havde lavet.
Hun bøjede hovedet og hviskede:
– Eh..det var Mehmet… jeg sværger Tommy, jeg ville ikke, jeg var helt klar til at blive fulgt til alters og stod og så efter min far. Men pludselig var han der, Mehmet altså, og så trak han mig ind i sakristiet. Jeg sagde til ham, at han skulle lade mig være, jeg skulle jo giftes med dig. Han var så voldsom, og jeg prøvede at sige til ham, at jeg skulle giftes med dig om fem minutter, og han skulle stoppe. Men han hørte slet ikke, hvad jeg sagde. Han pressede mig ind over det store bord. Han holdt mig, mens han rodede med kjolen. Pludselig mærkede jeg mine trusser blive revet af mig, og to sekunder senere var han oppe i mig.
– Ååh Tommy! Fornemmelsen af ham, når han er i bund, og jeg er helt fyldt ud, det kan ikke sammenlignes med noget andet her i verden, jeg glemmer alt omkring mig, og der er kun hans pik og min liderlige kusse…
Midt i Mais betroelser, lød der en høj rømmen. Og først da blev vi opmærksomme på præsten, der stod foran os højrød i ansigtet og ventede på, at vi blev klar til at sige ja til hinanden i medgang og i modgang, i lyst og i nød.
Mai:
Jeg havde lidt dårlig samvittighed over, at jeg ikke kunne sige nej til Mehmet 5 minutter før, jeg skulle giftes med Tommy, og jeg besluttede mig for, at det resten af brylluppet skulle handle og ham og mig. Især ville jeg gøre mit bedste for, at bryllupsnatten ville blive en nat, han aldrig ville glemme.
Da vi sad ved festbordet, lagde jeg hånden i hans skridt, lænede mig ind til ham og hviskede:
– Undskyld det med Mehmet, skat. Resten af aftenen er det kun os to, og bare vent til bryllupsnatten…jeg er så klar til dig!
Jeg slikkede ham i øret, mens jeg stønnede tungt. Reaktionen kom umiddelbart. Han blev stenhård. Jeg smilede glad til ham og kyssede ham på kinden. Og mens jeg skålede med gæsterne med den ene hånd, knappede jeg hans bukser op med den anden. Hans pik stod lige i vejret og kunne lige akkurat være under bordet.
Tommy sad med et fjoget udtryk og forsøgte at lade som ingenting, mens jeg kælede for ham. Heldigvis havde de fleste fået rigeligt med vin og ingen lagde mærke til, at jeg sad og gned hans pik under bordet.
Jeg lænede mig ind mod ham og hviskede i hans øre:
– Er det godt, Tommy? Kan du li’ det? Åh, du er jo stenhård! Er det frækt, at Mehmet tog mig, mens du stod og ventede på mig ved alteret? Uha ja, det synes du da vist! Åååh nej, Tommy, han kom jo i mig, og nu ved jeg ikke, hvad skal jeg skal gøre, for hans sæd begynder at sive ud mellem mine skamlæber…du kan selv mærke, hvor klistret min kusse er. Det er nemt at komme til, for jeg har ikke mine trusser på. Dem flåede han jo af mig, før han voldtog mig hen over bordet inde i sakristiet.
Jeg tog fat i hans hånd og førte den ned mellem mine ben, så han selv kunne mærke efter. Samtidigt tog hårdere fat om hans pik og trak forhuden helt tilbage. Tommy stønnede højt. Jeg begyndte at gnide den hårdt, og efter få sekunder og onanerede jeg ham til en voldsom udløsning. Han knækkede sammen over bordet og gispede hjælpeløst, så alle gæsterne vendte sig og så undrende på os.
Efter middagen var der dans til liveorkestret. Jeg havde jo lovet, at resten af bryllupsfesten skulle handle om mig og Tommy, men der var for mange, der gerne ville have en svingom med bruden.
Kenneth og Henning var meget ihærdige, og de bød mig op flere gange. Det var dem, der havde hjulpet Mehmet med at stille en diagnose på mig, da jeg modtog behandlinger i hans sexklinik. Jeg var stadig i tvivl om, hvor meget de havde hjulpet Mehmet med behandlingen. Det var uden tvivl det, de var kommet for. Men som tingene udviklede sig, virkede det mere, som om de var der for at få en god omgang fisse. Og det må man sige, at de fik!
Så bød Vagn mig op. Han var Tommys chef og en del af lederteamet på hans arbejde sammen med en, der hed Bertel. For et halvt år siden til en firmafest på Tommys arbejde havde Bertel drukket mig fuld. Jeg sad ved siden af ham, og han blev ved med at hælde op til mig. Da lyset blev slukket, og folk begyndte at danse, havde han trukket mig ind på sit kontor. Han fik mig op mod væggen, og så var han oppe i mig og blev ved, indtil han havde gjort sig færdig. Jeg var ikke stolt af det, men det gik så stærkt, og jeg var alt for fuld.
Vagn havde fået en del at drikke og ville danse tæt. Mens musikken spillede, begyndte han at snakke om, dengang Bertel havde kneppet mig. Han mente, at det var hans tur nu, og han begyndte at blive nærgående:
– Mærk min pik, Mai. Den er stenhård og parat til dig! Bertel har haft dig, og nu er det min tur. Kom, vi går ind i brudesuiten. Husk, jeg er Tommys chef, og når Bertel har bollet dig, skal jeg også! Det har jeg ret til! Og Tommy, han kan jo få dig bagefter, han behøver ikke vide noget om det her…
Mens vi dansede, var hans hænder overalt på min krop, men jeg var færdig med mænd som ham og afviste ham. Selv da hans fingre fandt vej til min fisse og fik mig til at gispe højt af lyst, huskede jeg mit løfte til Tommy. I aften og i nat var det kun ham og mig.
I minutterne inden brudeparret traditionen tro skulle trække sig tilbage og lade gæsterne feste videre, dansede jeg med Tommy. Vi var tættere på hinanden end nogensinde før. Jeg hviskede til ham, hvor meget jeg længtes efter at mærke hans pik oppe i mig. Jeg kunne mærke hans rejsning presse imod min mave. Vi kyssede, vores tunger mødtes, og vi stønnede om kap, han trængte op i mig med to fingre, og jeg var så tændt, at jeg næsten kom på stedet.
Da Tommy trak fingrene ud, var jeg tæt på at give mig til at græde. Jeg var sekunder fra at komme, og han havde frarøvet mig min orgasme lige ved målstregen. Men han var tilgivet, for jeg vidste, at jeg om lidt ville ligge i sengen i brudesuiten, mens han tampede mig med sin dejlige pik.
Tommy gik hen til et bord, hvor hans vinglas stod, hævede det til en fælles skål:
– Kære gæster, tusinde tak for i aften, nu vil brudeparret trække sig tilbage for at nyde bryllupsnatten sammen. Jeg håber, at I vil fortsætte festen og nyde aftenen med alt, hvad det indebærer. Skål! Og tak for i aften!
Og så trak min ægtemand mig ind i brudesuiten, der hvor vi skulle tilbringe vores bryllupsnat. Da vi stod nøgne over for hinanden, vidste jeg, at det var helt rigtigt, det her. Jeg ville ha’ min mand, og det skulle være nu. Han skulle ta’ mig, og han skulle tømme sig i mig, og han skulle gøre mig gravid. Tommy var min mand, og pludselig forstod jeg ikke, hvad jeg ville med alle de pikke, der før havde givet mig så megen glæde. Hvorfor havde jeg ladet alle de mænd misbruge mig? Bare fordi de ville kneppe mig og kunne få mig til at komme?
Det var da, at jeg besluttede mig for at være Tommy tro fremover. Nu var det ham og mig, der var ingen, der skulle komme imellem mig og ham. Jeg havde den mest vidunderlige kæreste, der havde fundet sig i langt mere, end nogen kunne forlange, og ham ville jeg ikke give slip på.
Jeg tog om ham og fortalte ham grædende, at jeg elskede ham over alt på jorden. Jeg var fuld af undskyldninger over alt det, som jeg havde udsat ham for på Mehmets Sexklinik. Jeg forsikrede ham for, at det var slut nu. Det var slut med at opføre mig som en luder og være til rådighed for alle mænd, som ville ha’ mig. Tårevædet kyssede jeg ham og spurgte, om han kunne tilgive mig. Han kyssede mig og hviskede, at han elskede mig.
Jeg vred mig ud af hans favntag og lagde mig på ryggen i sengen og spredte benene, så han havde fri udsigt. Hans vilde, liderlige blik gejlede mig fuldstændigt op og fik min fisse til at sejle. Jeg havde aldrig før følt mig så fræk.
Jeg lå med bankende hjerte og ventede på ham, aldrig før havde jeg længtes sådan efter pik. Min dejlige mands pik.
Tommy kastede sig over mig, og uden nogen form for forspil trængte han op i mig og bollede mig med vilde, ukontrollerede stød. Det var sådan, han skulle tage mig, og jeg var tæt på at komme på stedet. Jeg lå svimmel af lykke og tog imod min mands dybe og hårde stød dybt oppe i min fisse.
Men efter et par minutter begyndte han at gå ned i tempo. Det var som om, han havde mistet koncentrationen. Der kom et par dybe suk, og så trak han sig ud af mig og smilede undskyldende:
– Undskyld skat, jeg har vist fået en øl for meget. Jeg er hurtigt tilbage!
Mens min trængende mand var på toilettet, lå jeg nøgen og liderlig på sengen og ventede. For at få tiden til at gå, lod jeg fingrene glide ned mellem mine ben for at fornøje mig lidt, indtil min ægtemand havde tid til at tage sig af mig.
Pludselig bankede det stille på døren. Jeg besluttede mig for at blive liggende helt stille i håb om, at vedkommende ville gå igen. I stedet for blev døren åbnet. Jeg fór sammen og nåede lige at trække en flig af sengetæppet hen over mig, inden Vagn og Bertel grinende trådte ind i værelset.
Jeg var rasende over deres mangel på respekt:
– Hvad fanden! Hvad vil I? På min og Tommys bryllupsnat? I skal gå igen med det samme!
De kom begge nærmere, mens de kiggede rundt for at få øje på Tommy.
– Hvor er han, din nye mand? Er han derude? Bertel pegede bagud på badeværelsesdøren.
I det samme hørte jeg bruseren blive tændt inde fra badeværelset. Bertel stod lidt og så på Vagn. Så tog han en stol og satte den i klemme under dørhåndtaget.
Jeg forstod nu, hvad der skulle ske, men jeg var fast besluttet på at holde mine løfter til Tommy. Det skulle være slut med at være slutwife. Jeg så op på dem og råbte til dem, at de skulle gå.
Vagn gik hen til sengen og trak tæppet af mig, og så var de begge over mig. Det var to velvoksne, halvfulde mænd, og jeg havde ikke en chance, selvom jeg gjorde modstand og råbte på Tommy.
Vagn var den første. Han lå hen over mig og holdt mine arme, mens han tog mig. Han fortalte mig, hvor frækt det var at være den første, der kneppede mig, efter jeg var blevet gift. Jeg lå helt stiv under ham, hver en fiber i min krop var aktiveret i modstand mod ham, og jeg var fast besluttet på at være helt kold, mens han voldtog mig.
Indefra badeværelset kunne jeg høre, bruseren blive slukket. Min trængende og hygiejniske ægtemand var endelig færdig, og kort efter blev der taget i dørhåndtaget. Der var stille i nogle sekunder, og så prøvede han igen, og igen.
Til sidst råbte han:
– Mai! Er du der? Kan du ikke lige se, hvad der er med døren? Jeg kan ikke åbne den!
– Tommy, de har blokeret døren. Du må hjælp…
Vagn lagde sin hånd hen over min mund og stødte hårdt op i mig. Jeg forsøgte at skubbe ham væk, rev ham i håret og trak røde striber med mine negle ned over hans ryg. Men det fik ham bare til at kneppe mig hårdere og dybere.
Hårde stød oppe i min fisse, leveret af en dominerede mand, Tommy, min egen cuckoldmand, lukket inde på badeværelset to meter væk. Det var alt sammen opskriften på noget meget, meget frækt.
Trods alle mine anstrengelser kunne jeg ikke skjule min ophidselse. Jeg bed mig hårdt i læben for ikke at stønne højt. Tommy måtte ikke høre, hvad der foregik, men til sidst kunne jeg ikke holde det tilbage. Jeg overgav mig til Vagns kneppejern, der brutalt pløjede ind i min fisse, og gispede højt og længe ud i bryllupssuiten.
Historien fortsætter under reklamen
Tommy hørte mig indefra badeværelset, og han begyndte at buldre på døren:
– Mia, hvad er det for nogle lyde? Hvad foregår der? Har du sex?






hrsir
15/08/2024 kl 9:06
det tyder på en fortsættelse jeg ser meget frem til