Tvangsmalket af lægen (1)

malkemaskine til spermDe justerede maskinen og fik sat min pik fast. Så gik det op for mig at det var en slags malke maskine ..

Forfatter: cykelrytteren

Modvinden rev og tøsneen slog mig i ansigtet på den lange træningstur på raceren. Snart kun 20 kilometer igen og en time til at det blev mørkt.

Jeg var bare for tyndt klædt på. Havde undervurderet vejret. Helt tynd dragt i spandex og kort stram jakke. Der skulle køres til, hvis jeg skulle undgå at blive alt for kold.

Her kom det ensomme lille hyggelige hus i skovkanten. Mit gode pejlemærke til 20 km hjem. Jeg lænede mig ind over styret – krøb sammen over raceren og trådte hårdt i pedalerne. Men lige da jeg trådte hårdest lød et knald fra fordækket og jeg mistede kontrollen og så fløj jeg ellers igennem luften.

Landede med hænderne først – og af en eller anden grund klikkede mine pedaler ikke af, så cyklen fløj med mig rundt. Jeg landede med skridtet ned på stangen og det sortnede af smerte, mens jeg kurede hen af asfalten med cyklen mellem benene. Av av av, men jeg konstaterede hurtigt at intet var brækket. Cyklen derimod havde det ikke godt. Den kom jeg ikke videre på i dag.

Fortumlet kom jeg op og humpede rundt og forsøgte at få et overblik over den punktering, der var endt som en totalskade på cyklen.

”Er du ok” hørte jeg en stemme bag mig spørge. ”Ja – eller rettere nej”. ”Cyklen er færdig og jeg er godt forslået, men ok sådan i store træk”. Tøsneen var taget til og alt var hvidt og blæsende. ”Jeg tror lige at vi skal i læ i min garage og se på tingene”. ”Jeg er læge, og kan evt. også lige kigge på dine skrammer”.

Det var fandme iorden – omstændighederne taget i betragtning. Tænk at dette lille hus skulle blive min redning. Det er for heldigt.

”Jeg så dig stå og lyse ude på vejen, og måtte lige trodse sneen og se hvad det var”, sagde lægen.

Lægen kiggede ned af mit tynde og drivvåde tøj, med skrammer og blod på tøjet. ”Hmmm, jeg tror at du skal i et varmt bad og skylles og så skal vi se på det”. ”Du kommer alligevel ikke videre på den der”, sagde lægen og pegede på min skæve racer.

”Kom ind i hytten, og få varmen og så lapper jeg dig også sammen, hvis det er nødvendigt”, sagde lægen.

Jeg kom ud af skoene, og vi gik ind i huset og lægen pegede på døren til badeværelset. ”Begynd derinde” sagde han med et stort smil.

Jeg åbnede døren til badeværelset, som var stort og lækkert. Fik det våde og meget stramme spandex af og gik ind i brusenichen. Stor og i sort marmor og glas. Jeg lukkede glasdøren og fik det varme vand i gang og ud af ’vandfaldsbruseren’.

Ud af de halvlukkede øjne så jeg fra bruseren, at lægen kom ind i badeværelset for at samle mit drivvåde spandex op. ”Jeg vasker det lige hurtigt – og tørrer det også”. ”Det er klart om en times tid”. ”Jeg har ikke lige noget tøj til dig i din størrelse, men du kan tage en kimono på når du er færdig med badet”. ”Den hænger inde i skabet”. ”Der kan du også tage hvad du ellers kan bruge, hvis det passer dig i størrelsen”. ”Det er lidt forskelligt fra min ex.”. ”Hun kommer her ikke så ofte mere”. Døren lukkede bag lægen.

Jeg fik vasket og skyllet alle sår på ben og håndfladerne og fik badet færdig. Kæft, det var dejligt.

For mindre end 10 minutter siden stod jeg kold og våd og blødende ude på en landevej i halvmørke. Nu var jeg varm og snart tør. Mine sår så ikke helt godt ud og slaget imellem benene – sådan faktisk direkte på nosserne – dunkede fælt, og jeg synes at jeg kunne se, at de begge allerede begyndte at blive blå…

Jeg fik tørret krop og hår i det ligeså dejlige kæmpe håndklæde, og stod nu nøgen og lidt ynkelig uden en trævl på kroppen. Her var dejligt varmt, men ligefrem at gå nøgen ind i stuen gik ikke. Kom i tanke om skabet og tænkte at der nok var en lækker kimono. Fandt skabet og åbnede det forventningsfuldt.

Hvad….der hang udelukkende gummitøj på bøjle inde i skabet. Ordentligt og pænt efter størrelse og hvad det nu var af forskellig beklædning. Alt sammen sort eller gennemsigtigt. Argh – det var ikke nemt det her. Kunne jo ikke vade nøgen ind i mandens stue, så jeg måtte jo se på det.

Fandme akavet at tage dette på. Jeg prøvede en grå og lidt gennemsigtig kort kimono. Passede faktisk perfekt og jeg hoppede i den. Den tynde og kølige latex smøg sig til kroppen. Fandt et par posede, tynde og gennemsigtige latextrusser, som passede fint. Jeg skulle ikke have noget stramt på dernede lige nu! Jeg så mig hurtigt i spejlet og tænkte, at sådan havde jeg vist aldrig set ud før. Pinligt, men den korte kimono passede perfekt.

Jeg humpede ind i stuen og kunne mærke trætheden komme ovenpå styrtet og det varme bad. ”Nå, godt du fandt lidt tøj der passede i størrelsen”, sagde lægen med et stort smil. Midt i stuen, og lige foran brændeovnen stod en sort lægebriks. Med gafler i stål og læderremme til begge ben. Det der er fandme en gynækolog briks, tænkte jeg hurtigt.

”Bare rolig, det ser måske lidt voldsomt ud, men jeg er nødt til at se på dine sår og skrammer”. ”Læg dig på ryggen, og smid benene op, ellers skal jeg nok hjælpe dem op”, sagde lægen og smilede stort.

Jeg lagde mig på ryggen og forsøgte uden held at dække mine nedre dele med kimonoen. Men den var alt
for kort. Godt jeg fik gummitrusserne på – trods alt.

Lægen undersøgte mine ben og forbandt mig med plastre. Hænderne fik samme tur. Jeg var ved at døse helt hen. Den varme brændeovn gjorde sit til at jeg kæmpede med søvnen. Lægen forsvandt og kom hurtigt ind med en stor og dampende varm kop. ”Det er te med rom og lidt hospitalssprit”. ”Du har brug for at slappe helt af i musklerne, og det er ikke farligt”, sagde lægen og så alvorlig ud. Jeg smagte på den stærke te – og slugte det meste af indholdet uden at smage videre på hvad det var.

”Har vi fået styr på det hele”, spurgte lægen og så endnu mere seriøs ud. Jeg fik fremstammet, at jeg havde ondt og meget trykken i mine nedre regioner. ”Nå, det må vi se på”. Det duer jo ikke”. Lægen vendte sig om, og trak et par lange sorte gummihandsker på og tømte en stor mængde creme ud i hænderne. Handskerne gik op over albuerne.

Du milde, nåede jeg lige at tænke. ”Du gør hvad du skal gøre, fik jeg fremstammet”. Jeg kunne dårligt tale sammenhængende, da både sprit og varme arbejdede for at jeg skulle sove nu…

Jeg mærkede begge lægens hænder komme ind igennem buksebenene i de meget vidde gummi trusser. Myndigt og rutineret æltede de rundt om mine nosser og pik. Trykkede og gned forsigtigt på pik og nosser samtidigt. ”Du er helt spændt op, og du skal have systemet tømt helt af for at mindske trykket dernede”. ”Jeg tømmer din blære først”. ”Tøm blæren”, sagde lægen myndigt. Og jeg tømte så godt jeg kunne ud i en eller anden gummidims, som lægen hurtigt havde trukket ned over min halvstive pik.

”Det trykker stadig”, fik jeg sagt. ”Jeg ved det”, sagde lægen. ”Vi skal have dig tømt helt og aldeles for safter dernede”.

”Læg dig på siden”, sagde lægen mens han stadig smilede. Jeg drejede mig rundt, og hurtigt krængede lægen trusserne ned om numsen og han smurte hurtigt min numse ind i endnu mere creme. Jeg mærkede en hård og stor ting presse dig på min numse og før jeg nåede at sige noget svuppede en stor ting ind i mit numsehul og sat fast der nu. Smerten kom hurtigt, og var ligeså hurtig væk igen og erstattet af en meget dejlig fornemmelse af at være fyldt ud. Jeg havde ikke leget med noget stort i min numse før.

Dette her var en meget stor tingest, men det var virkelig dejligt. Jeg døsede hen, men mærkede at lægen vendte mig om på ryggen og placerede begge mine ben i stålbøjlerne. Begge lægens hænder fandt igen vejen op igennem buksebenene på trusserne og masserede nu mine nosser og nu meget stive pik med faste bevægelser.

Der gik ikke ét minut før jeg mærkede at pikken gav efter for behandlingen og pikken tømte voldsomt ud i trusserne og i hænderne på lægen. Jeg fik vist lige mumlet et ”nej” mens pikken pumpede sig tom ud i trusserne.

Lægen smilede og sagde at jeg var dygtig og jeg skulle se tømningen som en del af behandlingen. ”Vi mangler lige det allersidste, så kan du endelig slappe af”, hviskede lægen ud for mit øre. Jeg var helt død – på alle leder og kanter, og var ikke med på mere behandling. De vidde og i øvrigt meget klistrede gummitrusser blev taget af og vupti, lægen var allerede ved at give mig nogle andre trusser på nu. De nye trusser var også af gummi, men var strammere og jeg fornemmede at min halvstive pik trængte ind i et stramt og vådt hylster af en slags.

Med et højt klask blev trussen sat stramt på, og min ellers trætte pik reagerede hurtigt på at være i et stramt og vådt hylster. Mine ben blev igen løftet op i stålbøjlerne og denne gang kunne jeg mærke at de blev spændt fast i bøjlerne. Lægens hånd var allerede omkring pikken og masserede pikken frem og tilbage. De gik kun ét minut og min pik igen tømte sig voldsomt i en række hurtige ryk inde i den stramme trusse. Jeg tror, at jeg sov før pikken var helt færdig med at tømme sig.

Jeg fornemmede at blive spændt op og derefter båret ind i en stor seng og blive lagt tilrette der. Jeg var helt væk, træt og bedøvet, men indrømmet alt ømhed og trykken i de nedre regioner var væk. Måske pånær i numsen, hvor jeg tror at jeg vist stadig havde den der store ting oppe. Det var nu dejligt, og ikke spor ømt. Jeg fornemmede at lægen puslede om mig, men faldt i en dyb søvn.

Jeg vågnede en del timer senere. Havde sovet 3-4 timer og det var stadig mørkt og nat udenfor. Der var mørkt i værelset og lægen lå og sov med en lille snorken i den anden ende af den meget store seng. Jeg listede ud på toilettet og ville lige tømme blæren. Stod op af sengen og listede ud. Jeg havde stadig den der ting oppe, men det var faktisk stadig rart og jeg kunne mærke en slags liderlighed af at være fyldt ud deroppe. Jeg fik øje på skabet ud på toilettet – og blev lidt nysgerrig og måske også lidt liderlig samtidigt.

Hvad var lægen egentlig for én. Han var uden tvivl rigtig læge. Måske pensioneret. Flot hus og med dyr bil i garagen. Men det der gummitøj. Underligt og lidt perverst. Jeg åbnede skabet og kiggede ind på bøjlerne. Det var ikke lægens størrelse, snarere til en pige i min lille størrelse. Jeg fandt en bodystocking med hofteholder og et par lange strømer til. Prøvede det uden af larme for meget.

Min pik reagerede med det samme og stod stiv mens jeg fik taget bodystocking og latexstrømperne på. Det passede perfekt i størrelsen. Fandt også et par små – alt for små – gummitrusser og prøvede at holde pikken nede i dem. Liderligheden sitrede i min krop, og jeg listede tilbage under dynen.

Lægen lå i den samme stilling som sidst og snorkede let. Jeg krøb ind under dynen, men kunne ikke undgå at se lægens store og solbrune pik. Helt barberet og med store runde nosser. Jeg havde aldrig suttet en mandepik før. Jeg havde måske leget med tanken, men dén der pik så dejlig ud. Men hvad nu hvis lægen ikke var til det…? Ovenpå behandlingen i går, så kan han ikke være urutineret i andre mandepikke, men alligevel….

Liderligheden tog over, og jeg vendte mig forsigtig rundt i den kæmpe seng. Jeg kravlede ind til pikken og tog pikken op. Den var stor og slap og tung. Jeg tog den forsigtigt i munden og prøvede med sluge- bevægelser at få hele pikken ind i munden. Det var dejligt og min egen pik kunne ikke være i de små trusser længere og stod nu lige ud. Lægens pik sov endnu, og jeg sugede og slikkede på den store pik. Lægen snorkede stadig og min egen lille stive pik stod nu lige ud foran lægens halvåbne snorkende mund. Lægens pik gav et lille ryk og den voksede lidt i munden på mig.

Lægens snorkerytme stoppede, og jeg var nu ved at sprænges af liderlighed. Jeg prøvede at sluge lægens pik længere ned i halsen og min egen pik kvitterede med at præsperme. Det var for vildt, at blive så liderlig af at sutte på en fremmed pik. Lægens pik gav endnu et ryk og begyndte nu at fylde min mund helt ud. Min numse begyndte at gøre ukontrollerbare kneppe bevægelser frem og tilbage, alt imens jeg suttede og jeg kunne ikke styre min liderlighed mere. Med én bevægelse fik jeg stødt min stive pik ind i lægens åbne mund, mens jeg sugede om hans fyldige pik. Min egen pik kunne ikke holde sig tilbage mere, og den sprøjtede nu sperm ud i lægens mund. Argh hvor pinligt tænkte jeg hurtigt, men blev afbrudt af lægen der vågnede med en hosten – og rejste sig op i sengen med sperm i løbende ud af munden og sperm klatter i ansigtet.

”Hvad fanden foregår der her – og hvorfor ser du sådan ud?”, sagde lægen stille. ”Det ved jeg ikke, fik jeg fremstammet”. ”Jeg skal også se at komme hjem”, sagde jeg endnu mere stille. ”Nej, dem er helt gal med dig”. ”Behold tøjet på, og sæt dig ud i køkkenet”. ”Der er en Nespresso maskine til kaffe”. ”Og brød og andet”. ”Lav noget og vent og bliv derude”

Jeg gik ud i køkkenet, fik lavet kaffe og satte mig, mens jeg funderede på hvordan jeg kunne komme væk herfra. Det her var mere end pinligt. Jeg hørte lægen tale i telefon. Kort og præcise sætninger – og et par hurtige ”ja” og ”nej”. Jeg beredte mig på, at blive smidt ud herfra indenfor de næste 10 minutter.

Jeg hørte at det ringede på døren, og lægen og en anden person talte sammen. Døren til køkkenet gik op og lægen smilte. ”Jeg undersøger dig lige en sidste gang inden jeg kører dig hjem”. Puha – det lettede. Jeg var allerede på vej hjem og lægen virkede som om intet var sket.

”Behold bare det der tøj på for nu”. Du kan jo åbenbart godt lide at have det på”, sagde lægen med et smil.
Jeg gik ind i stuen, hvor der stod en anden ældre fyr. Det her er altså ydmygende. Bodystocking og lange sorte strømper – og så i gummi. Fyren smilede ikke engang. ”Det her er min tidligere lægekollega, som lige skal være med til at se på dine sår og skrammer”.

Nå – så var det nok ok. Jeg nikkede og lagde mig op på briksen. Lægen løftede mine ben op i stålbøjlerne og spændte dem fast. Noget hårdere denne gang. Jeg skulle til at sige noget, men fik tvunget ansigtet ned i briksen og en rem blev spændt rundt om min hals samtidigt med at begge mine håndled blev spændt fast til briksen. Det her var helt galt, og mine indre alarmklokker ringede, men jeg var helt låst fast og mit begyndende råben blev kvalt af en stor blank stålring som blev presset ind i min mund og spændt fast rundt om ansigtet.

Så lå jeg der. Helt fixeret og med åben mund. Hvad helvede handlede dette her om. Jeg havde en meget dårlig fornemmelse – og hvem var ham den anden fyr overhovedet. Jeg kunne ikke sige noget der gav mening.

En maskine af en art blev kørt ind i lokalet af ham den tavse kollega – og løftet hen over briksen. Hvad i helvede var nu dette. De justerede maskinen hen over min pik og fik så sat min pik fast i maskinen. Så gik det op for mig at det var en slags malke maskine.

Maskinen blev tændt med et nik fra lægen til den tavse kollega, og så begyndte maskinen ellers på at suge på min pik mens den kørte op og ned.

Min angst blev til liderlighed på 5 sekunder og min pik reagerede kraftigt på maskinen. Jeg kunne intet andet en lade dette ske. Jeg så ryggen af lægen og den tavse gå ud i køkkenet og døren blev lukket bag dem. Og der lå jeg så – overladt til en maskine. Der gik ikke lang tid – et minut måske – før min pik tømte sig inde i maskinen. Det var sindsoprivende liderligt at ligge fixeret og blive malket samtidigt.

Jeg kunne se min sperm blive pumpet op og ned i en glasbeholder der hang på maskinen. Et lille kvart glas tænke jeg. Nå nu må de meget gerne stoppe malkemaskinen, da jeg er træt og øm i pikken. Men nej. Døren til køkkenet forblev lukket og jeg lå bare der og blev mere og mere øm. Og egentlig også liderlig igen.

Der gik længere tid denne gang, men igen tømte min pik sig og jeg kunne følge spermen blive pumpet over i beholderen, der var halvt fyldt nu.

Døren til køkkenet gik op og lægen smilede ind til mig. Han nikkede til den tavse, der omsider slukkede for malke maskinen.

”Du fik ikke noget sperm imorges, så du kan øve dig lidt med dit eget”, sagde lægen, mens han afmonterede glasset og langsomt hældte de slimede klatter ned i min tvangsåbne mund.

”Du drikker det bare lidt ad gangen”. ”Det skal nok gå”, sagde lægen og imens forsøgte jeg at sluge spermen i samme hastighed som det blev tømt ned i munden på mig.

Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER

1 kommentar

  1. Christian

    11/03/2020 kl 16:47

    Åh hvor lækkert. Jeg vil gerne på besøg hos lægen. Uhmmm liderligt

    6+

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *