- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
Da jeg blev taget, som tøs
Det var selvsiddende strømper – hofteholder – en lille corsage. Nu var jeg da vist en rigtig lille ludertøs..
Forfatter: stuepigen
michelletrans@outlook.com
I mange år har jeg vist at jeg var biseksuel og haft et par enkelte elskere, både aktiv og passive, men jeg havde aldrig forstillet mig at jeg skulle ende som en subtranstøs, for en dominerende Herre.
Min profil på scor lokkede ikke mange til, så jeg checkede den sjældent. Men var en fredag formiddag nu alligevel forbi, og checke og chatte lidt. Da jeg checkede ud fra chatten, lå der en mail fra en moden Herre, som gerne ville hører mere om hvad jeg søgte, da han fandt mit ene profil billed fristende. Et hvor jeg står foroverbøjet med en plug i røven. Ikke særlig lokkende, men virkede åbenbart for denne Herre.
Han spurte om jeg var til leg i det sorte univers? Jeg måtte jo ærligt svare, at jeg ikke havde nogen erfaringer med dette univers, og egentlig ikke havde gjort de store tanker derom. Men hans præsentation lod spændende og tillokkende.
Han var meget bestemmende og spurte om han ikke lige skulle kikke forbi, til en uforpligtende kop kaffe, da han boede, ikke langt fra mig. Jeg tænkte at det kunne der jo ikke være noget i vejen for, og jeg var pissenysgerrig
Jørgen kom, og vi præsenterede os, og satte os ind med kaffen. Vi snakkede om alt muligt, inden Jørgen drejede samtalen ind på det seksuelle. Jørgen fortalte hvor i det sorte univers han var, og hvad han praktiserede overfor hans partnere, som var fysisk og verbal dominans – bondage og fiksering – blindfoled – seksuel udnyttelse og tvang – afstraffelse. Under Jørgens redegørelse, sad jeg mere og mere uroligt. Tingene og måden Jørgen fremlagde det på, virkede mere og mere tillokkende på mig.
Jørgen spurte om jeg har nogle tanker omkring, det han havde fortalt. Og det havde jeg selvfølgelig, som helt uerfaren, ville jeg gerne vide hvor hårdt straffene var, og med hvad. Og mht. grænser og smerte
Han svarede at han aldrig gik videre end det aftalte, og at man altid kunne sige fra, hvis der var noget som man ikke havde lyst til, eller var for meget. Vi snakkede videre om mine erfaringer, lyster og ønsker.
Da jeg rejste mig for at hente mere kaffe, kom Jørgen med ud i køkkennet, og sagde med myndig stemme, at han ville se mig nøgen, nu! Jeg havde nær tabt kanden og da jeg vendte mig om, imod Jørgen sagde han igen, at jeg skulle smide tøjet nu! Jørgen tog fat i min arm og trak mig ind i stuen igen, og slap mig, midt på stuegulvet. Så er det nu! – Jeg tog mit tøj af, langsomt indtil jeg stod helt nøgen foran Jørgen. Han rejste sig, og gik rundt om mig, imens han betragtede min krop. Anerkende smilede Jørgen over hvad han så. Også fik jeg et ordentlig klask bag i, på mine nøgne baller, fordi at jeg havde tøvet for længe med at tage tøjet af. Med beskeden om at næste gang, jeg fik en ordre, skulle jeg adlyde straks. Og helt naturligt svarede jeg; Ja, Herre.
Jørgen spurte om jeg ville gå videre i legen, med ham. Jeg svarede straks; Ja, Herre – jeg var overrasket over at jeg fandt rollen, men det faldt alligevel helt naturligt.
Jørgen smilede og bad mig ligge mig hen over spisebordet, da han ville inspicere min røv. Jeg lagde mig villigt og straks. Og han spredte mine baller, imens han æltede dem med kraftfulde fingre. Han satte en finger til hullet og pressede den ind. Anerkendende gav Jørgen mig et klask bagi, for at have en dejlig glat og stram lille røv.
Jørgen slap mine baller og sagde at jeg godt kunne tage tøj på igen. Jeg fik tøjet på, hentet noget mere kaffen, med rystende ben af liderlighed og forventning.
Vi satte os og snakkede lidt om hvordan det havde været for mig, denne lille oplevelse. Og jeg indrømmede at jeg var vildt tændt, efter at Jørgen så ganske kort havde domineret mig.
Jørgen spurte om jeg havde lyst til at forsætte legen, og komme på besøg hos ham, om aftnen? Jeg var svarede straks; Ja,Herre. Jørgen smilede og gav mig adressen og sagde, at jeg skulle komme kl.21.00 præcis
Jørgen takkede for kaffen og kørte.
Tiden frem til at jeg skulle stille hos Jørgen, var lang. Men fik tiden til at gå med at gøre mig klar, med frisk barbering af hele min krop, udskylning og bad. Så velduftende og nybarberet stod jeg foran Jørgens bopæl præcis kl.21.00
Jørgen åbnede og bød mig indenfor, med beskeden om at ligge jakke og tøj i entreen, også komme ind i stuen, nøgen.
Jørgen vente sig og gik, imens jeg klædte mig af. Da jeg kom ind i stuen stod han midt på gulvet og ventede mig.
Jørgen gav min manchetter til ankler og håndled, samt et halsbånd. Jeg fik også en g-streng på, hvor der var hul til min pik, så den blev løftet op og ud.
Jørgen satte en kæde i halsbåndet, og trak mig ind i et tilstødende værelse, som der var kors på væggen, en gabestok og en plint midt på gulvet. Jørgen trak mig hen over plinten, og satte mig fast, både i ankler, håndled og halsbånd – jeg var helt fixceret der.
Jørgen tog sit tøj af. Jeg havde ikke set Jørgen nøgen og blev overrasket, da jeg så hans pik. Stor, og tyk med tunge glatte nosser. Pikken næste sprang ud, da den allerede var halvstiv. Jørgen stillede sig hen til mit ansigt, og proppede pikken i min mund, med ordren om at nu skulle jeg sutte til jeg fik Herrens sperm. Jeg kunne ikke svare, da pikhovedet allerede fyldte min mund ud. Jeg suttede og suttede, imens lod en pisk kærtegne min fastspændte krop, men små lette slag, som bare pirrede mig til at sutte mere.
Jeg kunne kun tage halvdelen af pikken ind i munden, da den var blevet hel stiv. Jeg suttede så savlen løb ud af mundvigerne. Jørgen stønnede og begyndte at kneppe min mund. Jeg kunne mærke min egen pik blive stiv ned mod plintens læder. Men da jeg begyndte at vride mig af liderlighed, fik jeg et klask bag i, med beskeden om at ligge stille. Det var svært men koncentrere mig at sutte pik.
Jørgen stønnede højt og hans stød blev dybere og hårdere, da han pludselig trak sig ud. Han stod nu og kikkede lidt og sagde at jeg var en dygtig piksutter, som nok skulle få lov til at smage hans sperm senere. Han gik om bagved mig, og begyndte at kærtegne mine baller og mit hul. En velsmurt finger smuttede op i mig, så 2 fingre som spredte sig imens de var oppe. Jeg gør dig klar til pik, min lille tøs; sagde Jørgen, også fik jeg et klask bag i.
Jeg kunne mærke at han satte pikken til mit hul og pressede forsigtigt, imens pisken gav mig lettere slag henover ryggen. Og et ordentlig klask på mine baller, da jeg igen ikke kunne ligge stille. Og denne gang fik jeg 5 på hver baller. Jørgen sagde; at nu kendte jeg straffen for ikke at ligge stille.
Langsomt trængte Jørgens pik op i min lille stramme røv. Langsomt men sikkert var Jørgens pik kommet helt i bund, og Jørgen sagde at han aldrig havde mærket en så stram lille røvfisse før. Jeg var lidt stolt og sagde hurtigt tak Herre. Jørgen begyndt langsomt at kneppe mig. Det var så svært at ligge stille, følelsen var helt ubeskrivelige dejlig, at få ordentlig pik. Jørgen komplimentere mig løbende imens pikken gled ud og ind af min røv.
Det blev svære og svære at ligge stille og være tavs imens Jørgen kneppede, det var så godt. Jeg kunne hører på hans vejrtrækning at det var stor nydelse for ham også.
Men inden jeg fik hans ladning sperm, trak Jørgen pikken ud af min røv. Skuffet kikkede jeg om, imod ham men han var der slet ikke – Jørgen var gået ud af rummet. Nu lå jeg bare fastspændt med mine huller frit tilgængelige og en brændende liderlighed i kroppen. Jeg kunne svagt hører nogle stemmer, og blev meget overrasket da Jørgen og en anden mand trådte ind i lokalet. Begge nøgne med strittende pikke. Den anden mand, havde en større pik end Jørgen stillede sig hen til min mund, og sagde; åben tøs! Jeg åbnede straks munden og tog imod pikken. Jørgen sagde begved mig at jeg var en god suttetøs, som fortjente meget sperm, derfor havde han ringet efter hjælp. Imens jeg suttede den nye pik i min mund, pressede Jørgen hans pik op i mig igen.
Jørgen sagde; at nu ville de gerne hører tøsen vellyst, så nu måtte jeg gerne både stønne højt og vride mig, hvis jeg kunne li’ det, som den tøs jeg var. Jeg mumlede bare uhmmm ud af min pikfyldte mund, hvor savlen allerede løb ud. Det var så frækt, lækkert og liderligt at få pik i hoved og røv på en gang, at min pik strittede som aldrig før. Og jeg vred og stønnede af liderlighed, som pikkene gled ud og ind af mig, i begge ender. Jørgen gav mine baller et hårdt klap ind imellem hans dybt stød i min røv, som bare fik mig til at vride mig endnu mere.
Jeg kunne mærke at pikken i min mund svulmede mere op, og kunne hører på hans vejrtrækning at mit sutteri, snart ville ende i en ladning sperm i min mund. Så jeg suttede endnu mere på pikken i håb om at belønning snart ville komme…….og med et brøl leverede han ladning dybt i min mund, så spermen løb ned af mine mundvige. Jeg slikkede og suttede for at få slikket pikken helt tom og ren for sperm. Imens borede Jørgen hans pik dybt op i min røv, og med et brøl fik jeg også en ladning der, sammen med et ordentlig klask på mine baller trak Jørgen sig ud af mig.
Jeg kunne mærke spermen løbe ud af min gennemkneppede røv imens både Jørgen og den anden mand kærtegnede min krop. Jørgen løsnede mig fra plinten, og trak mig op imellem dem, hvor jeg fik kærtegn og ros, af begge mænd. Imens vi stod der, nøgne trak den anden mand mig hen imod sig, og roste min lille ludermund, og gav mig et langt liderlig kys. Jeg blev overrasket, men tog imod hans levende tunge og kyssede tilbage det bedste jeg havde lært.
Da han slap mig, sagde han til Jørgen, at der havde han da rigtig nok fundet en lille pikglad ludertøs. Jørgen kikkede på mig og spurte om jeg var hans lille ludertøs. Ja Herre, svarede jeg straks. Jørgen smilede stort, og vi gik alle tre ind i stuen. Jeg blev bedt om at smutte i bad, og skylle mig. Jørgens badeværelse lå i forlængelse af hans soveværelse, og da jeg havde været i bad, lå der noget tøj på sengen, som Jørgen råbte at jeg skulle tage på inden jeg kom ind i stuen igen.
Det var selvsiddende strømper – hofteholder – en lille corsage. Nu var jeg da vist en rigtig lille ludertøs. Jeg klædte mig på, og gik ind i stuen, hvor Jørgen og den anden sad i sofaen med et glas vin, med plads imellem dem, til mig. Begge Herre komplimenterede mig for påklædningen som sad perfekt på min krop. Virkningen udeblev hellere ikke, min pik strittede af liderlighed og lyst.
Imens vi sad der, gik de 2 Herres hænder på opdagelse på min krop og min stive tøsepik. Imens Jørgen kærtegnede den, kyssede jeg med den anden mand. Jørgen trak min krop op i sofaen og tog min pik i munden, imens jeg fik den anden pik i munden igen. Et virvar af liderlige kroppen væltede rundt i sofaen hvor jeg suttede snart den ene pik, snart den anden. Den anden mand ville også mærke min lille røvfisse, så han trak mig op, og placerede mig ridende på hans pik. Imens stillede Jørgen sig om til min mund, så jeg igen fik pik i hoved og røv.
Det var svært at holde Jørgens pik i munden, da den anden stødt hårdt og dybt op i min lille røv. Men nu havde jeg hænderne fri og kunne rigtig lege med Jørgens pik i min mund, selv om at det var svært samtidigt med at pikken i min røv klaskede mod mine baller, dybt og hårdt. Jeg stønnende som en tøs, det var så frækt og lækkert at få pik i hoved og røv. Vi skiftede stilling, så Jørgen lå i sofaen med hans pik i min mund og den anden med pikken i min røv bagfra. Og nu kunne jeg rigtigt mærke at han kom helt i bund i min lille røvfisse – det var så godt.
Jeg kunne mærke at han ramte lige det rigtige sted oppe i min røvfisse. Jeg begyndte at ryste og min røvfisse trak sig sammen omkring pikken, som gled ud og ind af mig. Jeg stønnede og vrede mig, imens Jørgen holdt mit mund fast omkring hans pik. Og for første gang fik jeg en prostata orgasme imens den anden mand sendte sin ladning sperm op i min røvfisse. Min røvfisses sammentrækninger malkede hans pik imens Jørgen stønnende sendt hans ladning sperm af i min mund. Så igen sejlede det ud med sperm af mine åbninger. Jeg sank sammen imellem de nøgne Herre. Veltilfreds og gennemkneppet.
Vi satte os op igen. Og snakkede om oplevelsen. Og om jeg ville være Jørgens faste tøs. Jørgen forklarede hvad det ville indbære af oplevelser fremadrettet, både med ham, den anden mand, hvis navn jeg aldrig fik, og andre aktører.
Jeg indvilligede i, at jeg fremadrettet skulle være Jørgens tøs. Vi sagde farvel til den anden, og gik ind i Jørgens soveværelse, hvor jeg igen blev sendt i bad men denne gang gik Jørgen med og vi nussede og vaskede hinanden. Og inden længe stod Jørgens pik af lyst. Vi smuttede ind i soveværelset, hvor Jørgen fandt et par små g-streng samt en babydoll natkjole til mig. Vi smuttede under dynen, hvor jeg straks søgte Jørgens pik, med mine hænder, og hans mund med min. Imens jeg legede med Jørgens pik, som voksede sig dejlig stiv igen, kravlede jeg op på hans skød, og satte pikken til min lille røv igen, sanke langsomt ned over den.
Jørgens stønnede bare af nydelse imens jeg sad og red han. Han greb min tøsepik og begyndte at spille den imens hans pik igen gled ud og ind af tøsens lille røvfisse. Jørgen vendte rundt, og tog mine ben over skulderne, og trængte dybt ind i mig igen. Jeg spiller min egen lille tøsepik imens Jørgens pik pumpede ud og ind af min røvfisse. Til sidste skreg jeg bare; så knep mig dog imens min egen sperm sprøjtede ud, sendt Jørgen endnu en ladning af sted i min lille røvfisse
svedige og udmattede sank vi begge samme på sengen imens orgasmens sidste trækninger løb igennem vores kroppe…. Jørgen kravlede op og kysse mig dybt igen, og roste mig, som hans lille tøs. Vi faldt i søvn i hinandens arme efter denne hede og liderlige aften. Jeg vågnede ved at noget strittede hårdt imod min hånd, det var Jørgens pik, som var dejlig morgenstiv, jeg bukkede mig ned og tog den i munden. Og sådan startede en ny dag med hed fræk sex, som en lille tøs …………
Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER





preben
08/05/2013 kl 10:27
eminent historie