- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
Forført Af Sekten 5
Hvis nogle havde fortalt mig, at jeg på et tidspunkt i mit liv, ville slikke en kvindes numsehul, ville jeg have svaret at de var sindsyge
Forfatter: Safran
Safranpigen@gmail.com
Jeg er en ganske almindelig pige på 17 år. For ca. 8 mdr. siden, valgte jeg at starte med at gå til yoga i et sundhedshus, der hedder Templet. Templet ligger i en stor afsides villa, i den by jeg bor i. Langsomt var jeg blevet opslugt af miljøet i Templet, særligt af 1.salen hvor der var et stort og spændene fælleskab, med Aisha og Løven som øverste ledelse.
Aisha var yoga lærer, en facinerende og gudesmuk kvinde, som jeg i det skjulte havde et lille crush på. Flere mennesker i Templet, havde advaret mig om Aisha – fortalt at hun var hård og ondskabfuld. Jeg havde svært ved at tro dem, hun virkede ikke ond på mig. Hun havde været hård ved mig under dåben, slået mig og tvunget mig til at kysse hendes fødder, imens hendes mand anal voldtog mig, men hun var ikke ond.
Det var min første weekend som Killing i Templet, langsomt var det ved at gå op for mig at en Killing hverken havde rettigheder, eller privatliv. Både mænd og kvinder, legde med mig som de havde lyst og om halsen havde jeg en mikrofon, som opsnappede hver eneste lyd der forlod min mund. Min status som Killing gjorde mig stolt, jeg kunne godt lide det fælleskab og den samhørighed der var blandt menneskerne i Templet og ikke mindst var jeg nysgerrig på den sexuelle energi der herskede.
Mit første døgn som killing, har budt mig flere grænseoverskridene ting og så sent som i morges, da jeg var i bad, havde Løvens søn Liger nærmest voldtaget min hals, iskoldt havde han klistret mit svælg til med hans fedtede sperm og efterfølgende krævet at jeg sagde tak. Selvom det nu er hen af eftermiddagen, er min hals stadig øm og hver eneste gang jeg synker, skænker jeg Liger en ufrivillig tanke.
Hele dagen har jeg glædet mig til dette tidspunkt, jeg skal hjælpe Aisha med at gøre saunaen ren inden hun skal undervise i yoga i underetagen. Underetagen er for almene folk, for folk der gerne vil dyrke yoga, have div. former for massage, healing, terapi osv. der hvor man kommer ind, betaler for sin ydelse og intet anende om hvad der forgår på 1.salen, går hjem igen.
En halv time før yoga timen begynder, står jeg – som aftalt, parat ved den store branddør. Jeg har ikke tidligere oplevet at glæde mig til noget der er så kedeligt som rengøring, men bare det, at det er sammen med Aisha er nok til at finde det tiltrækkende. Jeg skæver mod den store guldfarvet dør, døren der er hellig eller hemmlig, jeg har ihvertilfælde fået forbud mod at gå derind uden at være inviteret af enten Aisha eller Løven.
En varm følelse breder sig i min krop, da døren bliver åbnet og Aisha smilende går mig i møde. Hendes nøgne krop, er stærk og spændstig, selvom hun er lille og slank, er man ikke i tvivl om at hun har styrke. Hendes mave er flad, brysterne sidder højt og hendes hud er glinsende lækker og solbrun, ikke så meget som et hår stritter forkert, på denne nærmest guddommelige kvinde, hun er på alder med min egen mor, men ligner en der halvt så gammel, nærmere en der er på alder med mig. Jeg er facineret af hende, har drømt om hende om natten og gnedet min klit til tankerne om den smukke Aisha.
“Er du klar min skat” siger Aisha og åbner døren, ud til trappen – der fører ud i den virklige verden. Glædestrålene pipper jeg ja og følger efter den smukke kvinde ned af trappen. Luften er kold, men jeg ænser ikke så meget. Mine øjne suger sig fast til hendes solbrune baller, der som to fyldige puder danser afsted foran mig, hun har virklig en misundelsværdig og fræk røv.
I stueetagen går vi ind i det lille rum, hvor alle fra Templets tøj ligger. Fra et aflås skab Aisha finder sit yoga tøj frem, da hun rækker mig et sæt, med top og bukser, siger hun med det samme at jeg ikke skal tage det på endnu, isteder trækker hun en helt hvid let kjole over mit hoved. Aisha smiler kærligt og trækker selv den samme slags lette kjole over hovedet.
Jeg er som en lille mekanisk dukke, da jeg følger efter Aisha ind til saunaen, selv med tøj på udstråler hun noget helt specielt. Den fugtige varme i saunaen, rammer mig som en stor varm dyne – kærtegner min krop, selv gennem det tynde hvide stof. “Tag kjolen af igen lille skat” hvisker Aisha, efterfulgt af en kærlig, kælen og måske flirtende latter. Hendes stemme, hendes blik – de sultne grønne øjne og stemningen får mig til at glemme alt omkring mig, den grove anal voldtægt, den lille pige, der slikkede mig i nat, Ligers voldtægt af mit svælg, alt gled i baggrunden, når jeg fik følelsen af at det kun var Aisha og jeg i denne verden.
Aisha samlede mit hår, blidt løftede hun det om bag mine skuldre og slap det igen, kiggede igen sultent ned af min krop. Min puls bankede afsted, alle steder i kroppen kunne jeg mærke den hårde bankende fornemmelse, hun gjorde mig nervøs og samtidig så stolt over at få hendes opmærksomhed. “Kan du lide at være her?, kan du lide at være killing i Templet?” Hviskede Aisha, hendes grønne øjne borede sig ind i mine, jeg tøvede ikke et sekund, før jeg spagt hviskede: “ja Aisha, jeg elsker at være killing i Templet”
Det var præcis, det Aisha ville høre kælent og mildt, lod hun hænderne løbe ned af mine hofter og smilede. Alt skreg i mig, håbede på at Aisha ville sænke sine glinsende lyserøde læber mod mine, at jeg kunne få muligheden får at røre ved hendes fristende patter og måske få lov til at smage hendes safter, fra hendes våde revne, mit indre tiggede om lov til at please hende. Skuffelsen var stor da hun istedet, vendte rundt og elegant smuttede op på den øverste bænk i saunaen.
“Du skal gøre rent, lille killing” hviskede hun, hendes ord fik mig til at føle mig som verdens største fjols, jeg havde netop fået fornemmelsen af stemningen var dampende hed, på vej mod noget andet end rengøring. Varmen i saunaen, kombineret med skammen over at jeg troede at Aisha ville dyrke sex med mig, fik mig til febrilsk og hektisk at køre kluden rundt på bænkene. Stilheden var larmende, Aishas øjne prikkede på min krop, jeg prøvede ihærdigt at afkode om de dybe suk der forlod hendes mund, opstod når hun kiggede på mig forfra eller bagrfa? Det var vigtigt for mig at Aisha syntes jeg var en lækker tøs.
Det bankede i mit underliv, da jeg nærmede mig det sted på bænken hvor Aisha sad, mine cirklende bevægelser mod den mørke træ bænk, blev mere og mere langsomme. Jeg følte mig fjollet da jeg stoppede ved det sted hvor hun sad og kiggede spørgende på hende. Jeg kunne jo bare have spunget det sted over og fortsat på den anden side af hende, men på tidspunkt kunne jeg på ingen måde tænke rationelt.
Aisha strakte sine brune ben, elegant tog hun fat om sine ankler og strakte sine ben lige op i luften, en imponerende yoga stilling, som jeg selv trods ihærdig træning ikke formåde. Lidt fnisende kravlede jeg ind under hendes løftede ben. Mellem Aishas ben tittede hendes indbydene fisse frem, jeg ved ikke hvor jeg fik modet fra, men jeg kunne ikke lade denne chance gå fra mig, usikkert hviskede jeg: “Aisha.. Må jeg kysse dig der’?”
Aisha, stønnede kælent, mildt hviskede hun: “ja lille skat, kys mig” min krop dirrede da jeg sænkede mit ansigt mod hendes skød, mødte hendes faste skamlæber med min mund og gav hendes et lille forsigtigt kys. Jeg kunne genkende duften af hendes søde honning – følte mig drevet til at undersøge hendes revne nærmere, forsigtigt tvang jeg tungen ind imellem hendes skamlæber, lod den løbe op og ned. Følelsen, smagen og duften af Aishas fisse, var præcis ligeså vidunderlig som jeg huskede den fra dåben.
Jeg kunne ikke få nok, kunne have ligget på knæ på den hårde træ bænk i timevis, hvis blot jeg fik lov til at havde Aishas våde fisse så tæt på mit ansigt som jeg havde. Prøvende spredte jeg hendes skamlæber – pressede min tunge så dybt ind i hende som jeg kunne og lavde små kneppe bevægelser mod hendes hul. Jeg følte mig beæret, fik følelsen af at være verden heldigeste 17 årige pige, når jeg lå med tungen begravet mellem Aishas skamlæber.
Aisha opmuntrede mig, kælen og liderlig stønnede hun opmuntrende: “du er en dygtig, lille tøs. En lille sulten mis..” Hun havde sluppet taget om sine ankler, men stadig med benene strakt tog hun nu fat om sine velformede baller og trak dem blidt fra hinanden, blottede sin lille mørke stjerne. Jeg overvejde ikke invitationen et sekund, liderligheden havde fuldstændig overtaget min krop. Med små blide bevægelser, cirklede min tunge omkring Aishas røvhul, kun afbrudt at grådige kys på hendes baller.
Hvis nogle havde fortalt mig, at jeg på et tidspunkt i mit liv, ville slikke en kvindes numsehul, ville jeg have svaret at de var sindsyge. Men følelsen af at ligge og prikke med tungen mod Aishas stramme stjerne, var ubeskrivelig. Liderlige bølger skyllede gennem min krop, gjorde mig godt fugtig mellem benene.
Skuffelsen var stor, da Aisha løftede mit ansigt og hviskede: “slut lille mis, du skal tage dit tøj på..” Små klynkende, kravlede jeg ned af bænkende og ledte lidt forvirret efter mit yoga tøj. “Her.,” hviskede Aisha og kastede et par sorte gamascher hen mod mig, en uventet tyngde ramte min hånd, da jeg greb dem. Forsigtig rettede jeg dem ud og fik straks øje, på den dildo der var fastgjort i skridtet på gamascherne. Det var ikke størrelsen, hverken længden eller tykkelsen, det der rystede mig var at der overhovedet fandtes den slags beklædning.
Jeg kunne slet ikke forholde mig til, at jeg skulle havde en pik inde i mig, i 45 stive minutter -at jeg som det mest naturlige i verdenen skulle dyrke min favorit træning sammen med en masse intet anende kvinder, med en dildo inde i mig. Jeg kiggede bedene på Aisha, forsøgte at gøre det naturligt for hende at lade mig slippe. “Prøv at mærke, lille mis” sagde Aisha og førte min hånd ned mod dildoen. Det var ikke dildoen, hun ville have at jeg skulle mærke, ikke i første omgang. I skridtet på bukserne, under dildoen, var der påsyet en bred kile, med en slags nopret gummi.
Aisha stønnede tungt og hviskede: “prøv at forstille dig, hvordan det vil føles når pikken er inde i din lille tøsefisse, helt i bund, så vil du kunne mærke knopperne, der kærtegner dine skamlæber og måske din lille fine klit..” Hun slikkede sig om munden, imens hun førte min hånd hen over det nopret overflade. Aishas ord og hendes sultne, liderlige blik, satte sine spor i min liderlige krop, men jeg var stadivæk ikke sikker på at jeg havde lyst. Det var for stor en udfordring og jeg havde vel stadig ret til at sige nej?
Aishas grønne øjne, gennemborede mig da hun fornemmede min tøven, hendes toneleje gik fra kælen til iskold på et split sekund da hun sagde: “er du allerede på vej ud af Templet?” Jeg kunne ikke få mig selv til andet end at ryste på hovedet, jeg havde ikke oplevet nok i Templet det skulle ikke stoppe her. “så tag de bukser på og smil, din lille hore” hvæsede Aisha, hun tog hårdt fat om mine bryster og pressede dem helt sammen, efterfulgt af nogle hårde dask på hvert bryst, “fine, fine killinge patter, store og faste” hviskede hun og snittede min overlæbe med sin tunge. Hun satte sig på den nederste bænk og kiggede afventende på mig.
Mine hænder rystede, da jeg holdt fast i linningen på de sorte træningsbukser og forsigtigt stak det ene ben igennem buksebenet. Aisha blinkede til mig, mildt hviskede hun: “fortsæt..tøs”, jeg løftede det andet ben, kiggede på gummipikken der nu var faretruende tæt på min fisse. Bukserne var uhyggeligt stramme, til stor morskab for Aisha måtte jeg vride mig frem og tilbage for at trække dem op om lårene. “Kom herover ..” Hviskede Aisha og trak mig over mod hende, med en pegefinger.
Aisha tog fat om roden på den hårde dildo, med den anden hånd spredte hun mine skamlæber, stønnende, kælent og liderlig hviskede hun: “træk bukserne op, så han kan komme på plads i den lille fine grotte” jeg ville ønske at jeg havde modet til at sige nej, men ville ikke skuffe Aisha og ville slet ikke forlade Templet. Tøvende trak jeg op i bukserne, der gibbede i min krop da jeg mærkede det hårde pikhoved mod mit hul, min fisse var på ingen måde uvillig, åben, klar og godt fedtet ind i liderlige safter. Den hårde dildo fik en varm velkomst, da den gled dybt ind i mig. Klynkende trak jeg bukserne helt op og kiggede på Aisha, der så yderst tilfreds ud.
Jeg kiggede forlegent ned af mig selv, følte man tydeligt kunne se hvor fyldt mit underliv var, men der var intet at se, hverken dildoen eller kilen af den nopret gummi belægning blev afsløret. Aisha betragtede mig smilende, samtidig med at hun klædte sig på, gjorde sig klar til at undervise. “Jeg ville ønske, jeg kunne kigge på dine bare patter i de næste 45 minutter” fnisede hun og kastede en sort top hen mod mig. Jeg havde ikke haft tøj på siden i går morges, det kunne have været en rar og tryg følelse hvis ikke det var fordi, en hård dildo fyldte mit indre og den sorte top havde præcis samme nopret overflade omkring bryst stykket.
Aisha rettede på min top, kørte bevidst de hårde knopper hen over mit bryst inden hun klappede mig blidt på kinden og hviskede: “du skal ikke så meget som tænke på at komme, er du med tøs?” Jeg nikkede og fulgte med øjnene hendes hånd der havde fat om dørhåndtaget. Med forsigtige skridt trippede jeg efter Aisha, mærkede hvordan min krop blev pirret ved alle bevægelser.
Aisha anviste mig en plads i salen, bad mig om at ligge mig hen på yogamåtten. Fra igår hvor det store tv blev tændt på 1.sal vidste jeg godt, at jeg fra kameraets vinkel, ville være 100% i fokus for dem der kiggede med på templets 1.sal. Aisha nåede lige endnu engang at rette på min top, så de hårde knopper kørte frem og tilbage over min brystvorter, der villigt – alt for villigt legede flirtende med.
Efterhånden begyndte folk at strømme ind og på Aishas milde og nærværende anvisninger koncentrerede vi os om at trække vejeret dybt og strække vores krop i yderste positioner. Min fisse krampede afsindigt omkring dildoen, blide små bevægelser strømmede gennem mit underliv og plantede sig som små kramper omkring dildoen. Det var skønt og afsindig forstyrrende, Aishas øjne bevægede sig jævnligt – kontrolleret hen over min krop, der skælvende og faretruende truer med et mindre jordskælv – en heftig orgasme.
Jeg glemmer alt om at jeg er i fokus, glemmer at der sidder en masse mennesker på 1.sal og holder øje med hver eneste bevægelse jeg laver, jeg kan ikke modstå fristelsen forsøger diskret at rette på min top, kører de hårde knopper hen over mine brystvorter og tillader mig selv at mærke den frække pirrende fornemmelse. Grådigt kigger jeg mod Aishas underliv, der nu er pakket ind i et par stramme gamacher, men jeg kan se den fristende fisse for mine øjne – lille, stram og fast men drivende våd.
I takt med mine bevægelser, glider dildoen blidt frem og tilbage i mit indre, særligt når vi står på alle fire og skiftevis runder ryggen og svajer dybt. Øvelsen vare længe – længere end normalt, Aisha er god ved dem på 1.sal, sørger for at en masse kvinde numser, bliver vist frem fra deres bedste vinkel. Jeg er ikke i tvivl om at Aisha, nyder mit anstrengte ansigt og prøvede krop, hendes grønne øjne gennembore mig, men hun bevare sin kontrolleret, milde og beroligende underviser attitude.
Ved timens afslutning, da vi alle har slappet af – næsten alle, for min krop, mit underliv er alt andet end afslappet! Peger Aisha på mig og beder mig hjælpe hende med at samle yoga måtter ind. Tidligere var jeg drøn misundelig på dem hun spurgte om den slags hjælp, havde fået fornemmelsen af at de var noget særligt, hvilket de jo også var – Killinger.
Imens kvinderne siger: tak for idag og langsomt siver ud i omklædningen, ruller jeg måtterne sammen og ligger dem på hylden. Det var efterhånden gået op for mig, at når Aisha beder om hjælp, er det mere i retning af at man skulle udfører opgaven imens dronningen kigger på. Da jeg tager fat i den måtte, jeg selv har ligget på, siger hun – uden at løfte sit hoved: “bare lad den ligge, din time er ikke slut..” Jeg ved ikke hvordan det lykkes hende, men hun får mig til at føle mig så dum og naiv.
Da jeg har ryddet helt op, det eneste der ligger tilbage er min egen måtte – den der er 100% i fokus for kameraet. Forsigtigt skæver jeg skiftevis mod kameraet og Aisha, forsøger at undgå at tænke på dildoen der ved hver eneste bevægelse, glider blidt ind og ud af mig. Stilheden i den lille sal er larmende, jeg bliver nærmest lettet da Aisha siger: “hvordan var undervisningen idag?, – kunne du lide det?” Hun forventer ikke noget svar, låser blot døren med et klik og beder mig ligge på alle fire på måtten.
Det er som om Aisha er i sin egen verden, da hun smilende vipper mine bryster ud over kanten på toppen og trække mine bukser ned om røven, omhyggeligt sørger hun for at spidsen af pikhovedet stadig titter indenfor i drivvåde fisse. Jeg kender ikke mig selv, kender ikke min krop – dens reaktioner, mit fokus er kun på at få dildoen op igen, allerede på to sekunder savner jeg den fylde der har været i mig de sidste 45 min.
“Please, Aisha lad mig komme..” gisper jeg desperat, Aishas hænder er overalt på min krop, hun griner hånligt af min bøn og ryster på hovedet. Hun spreder mine baller, gnider sin finger mod min stjerne, fortæller mig hvor dejlig stramt det må have været for Løven, under dåben. Det svimler for mig, ved tanken om hvordan Løven under dåben, trængte dybt ind i mit helt jomfrulige numsehul – hvordan han længe og iskoldt voldtog mig analt. Aisha tager fat om roden af dildoen, drillende kører hun den rundt i min fisseåbning og spørger kælent om jeg vil have pik?
Jeg har aldrig prøvet at være så desperat, nærmest vrælende tigger og beder jeg Aisha om at fylde min fisse, det suser for mine ører, min vejtrækning er tung og uregelmæssig, jeg har lyst til at skrige på at få den gummi pik dybt ind i mig. Aisha er upåvirket, hun griner lidt af mig og små dasker mig på ballerne. Hun niver hårdt i mine brystvorter, trækker i dem som, om jeg var en lille ko der skulle malkes, det gør ondt og det er sindsygt dejligt på en og samme tid. Aisha griner kælent, da hun flytter dildoen og gnider den hårdt i min revne mellem ballerne. Jeg føler hendes hænder er alle steder på min krop, pirrer mig – bringer mig ud på et overdrev hvor jeg ikke kender mig selv.
Med et’ kommer jeg til mig selv, Aisha har samlet mit hår i en hestehale, med et ryk trækker hun mit hoved tilbage, hun er mild og blid da hun smilende, siger: “luk munden op, lille tøs” liderlig og forventningsfuld åbner jeg munden, forventer enten at få hendes store, runde patter -eller hendes frække fisse i munden. Min mave kramper, da en stor spytklat – varm og ulækker lander på min tunge, Aisha griner af mit overrasket ansigt og iskoldt hvisket hun: “synk!”
Det vender sig i mig, da jeg synker – lader spytklatten på min tunge glide ned gennem mit svælg. Aisha klapper mig på kinden og beder mig gå i saunaen, uden at gå i bad først, hun havde grinet da hun havde sagt at baddet skulle Lilje nok hjælpe mig med. Min krop er afsindig liderlig, da jeg i omklædningen trækker tøjet af, jeg skynder mig at pakke bukserne sammen omkring dildoen – camuflere for de andre at jeg er blevet hygge kneppet igennem hele yoga timen.
Pludselig går det op for mig, hvorfor kvinderne der hører til i Templet er så afsindigt kælne og små kærlige, de har garanteret haft den’ slags trænings gamascher på. Jeg holder ikke længe i saunaen, synet af store, runde, mere trekantende patter for min vejtrækning til at blive tung og ukontrolleret, og ikke mindst synet og duften af fisse, får mit underliv til at trække sig sammen og dunke heftigt. Der er for mange af de kvinder der ikke – endnu hører til i Templet, til at jeg kan dykke ned mellem et par runde kvindelår og suge alt hendes honning til mig.
Diskret lister jeg ud i omklædningsrummet, trækker den lette hvide kjole, over hovedet og skynder mig op af brandtrappen til Templets førstsal. Hænger kjolen lige inde for døren, og når heldigvis ud til Lilje i badet uden nogle forstyrrelser. Lilje står klar, hun har tændt bruseren, tempereret vandet og smiler varmt. Der er noget trygt over hende, noget der får min krop til at slappe af og nyde.
Bruserens stråler kærtegner min krop, Liljes hænder der blidt sæber mig ind, er healende jeg føler jeg kunne stå her i timevis og blive nusset om. “Det er lørdag.. Idag skal vi have lækker middag” hvisker Lilje, jeg kan mærke at jeg har skudt det lidt fra mig, men jeg er faktisk rigtig sulten og hvisker stille tilbage: “det lyder lækkert, glæder jeg mig til..” Lilje vasker mig med blide cirklende bevægelser, under armene, rundt om brystet, ned over maven – hofterne. Lidt tøvende sætter hun sig på hug, vasker mine lår og underben. Jeg kan næsten mærke hendes åndedrag mod mit brændene skød, jeg er ikke sikker men jeg tror hun snuser ind, dufter til min våde fisse.
Fornemmelsen af at Lilje sidder og dufter til min safter, får igen en voldsom liderlighed til at bruse gennem min krop, villigt spreder jeg mine ben forsøger at inviterer hende. Lilje fører den skummende svamp op mellen mine ben, vasker mine skamlæber med blide cirklende bevægelser, hun sukker stille da hun spreder mine skamlæber og sæber mig ind.
Jeg er ved at gå til, min puls hamre afsted den bløde svamp der kærtegner mig så blidt har sat en lavine igang. Lilje vasker min klit, med omhyggelige små dup og små cirker vasker hun min klit, der er hård og opsvulmet – tigger nærmest om at blive gnedet lidt hårdere. “Det går ikke..” Hvisker Lilje og rejser sig op, hun fortsætter “du vil fortryde, hvis du kommer nu..” Jeg hører hende ikke, har ikke koncentration til overhovedet at tænke over hendes ord, desperat griber jeg hendes hånd og kigger bedene på hende.
“Please, Lilje hjælp mig med at komme” hvisker jeg stønnende, hun svarer ikke, skruer blot op for bruseren og skyller langsomt sæben af min krop. Strålen er hård, hun har skruet op for vandet, så der er godt tryk på. Lilje smiler da hun skiftevis løfter i mine bryster og lader den hårde stråle tromme direkte på brystvorten, følelsen er viduenderlig, bringer mine tanker hen på Aishas spinkle, men stærke hænder der tidliger hev og nev i mine følsomme brystvorter.
Jeg tøver ikke et sekund, da Lilje hvisker: “læg dig ned på ryggen, lille skat” gulvet er koldt mod min varme hud, men da Lilje retter bruseren mod mit skød, skænker jeg det ikke en tanke. Lilje spreder mine skamlæber, kigger kærligt – sultent på min lyserøde revne, jeg er desperat tigger hende klynkende om at gnide på min klit, “lad mig komme ..Lilje” sukker jeg.
Hun kigger mig i øjnene, den hårde stråle fra bruseren er en provokerende blanding af noget skønt, men næsten for direkte. Det gør ondt og det er dejligt – jeg skriger hysterisk, løfter mit underliv mod bruserens hårde stråle, tigger den om at stimulere min klit, da en længe ventet orgasme rammer mit underliv og sender små fantastiske bobler gennem min krop. Lilje aer mig blidt – behageligt på skamlæberne, kærligt hvisker hun: “så, så .. Du skal også have kræfter til middagen” Jeg gisper efter vejret, smiler og føler mig nærmest beruset lykkelig over den orgasme der netop har gennemrystet min krop.
Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER







SubmissivKvinde
17/06/2015 kl 16:29
Lækker, velskrevet og sindsygt fræk.
Jeg er virkelig vild med denne serie, der sagtens kan læses flere gange.
Jeg håber der kommer en fortsættelse, jeg er i hvert fald spændt på hvordan weekenden fortsætter.
Safran
17/06/2015 kl 22:50 - som svar på SubmissivKvinde
Fortsættelsen er sendt ind 😉
SubmissivKvinde
18/06/2015 kl 0:06 - som svar på Safran
Fantastisk 🙂
Jeg glæder mig til igen at blive opslugt af dette frække univers.
Som nævnt er jeg meget begejstret for serien, din måde at formidle historien på er ganske enkelt smuk og fantasifuld.
Anonym
14/06/2015 kl 7:53
Der er gået lang tid siden sidt. Nubhvor der er en møve kan der vel også vvære en tiger de er jo bare stribet ligesom man kan blive af en pisk
Maria
17/05/2015 kl 21:15
Kan næsten ikke vente til næste afsnit