- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
Min svigerindes børn 3
tog nu et tyndt spanskrør, og begyndte at slå hende på ryg og bagdel, spanskrøret satte med det samme mærker, og da hun havde fået 75 slag, vendte jeg hende om
Forfatter: Martin
Læs del 1 – del 2
Der gik nu en måned, hvor jeg afstraffede Trine, Trine afstraffede Anette, og jeg fik så lov til at bruge hende, og pigerne blev afstraffet af Anette, og alle lod til at være tilfredse. Jeg sagde til Trine, at jeg ville sætte nogle videokameraer op i skolestuen, så vi kunne følge undervisningen. Pigerne fik nu pisk næsten her dag, og Bente kom nu næsten hver gang, mens Anja kun kom en enkelt gang i de 14 dage vi så med. Pigerne sørgede hver dag, nu også med dildoer og strap-ons, at tilfredsstille Anette, der især var meget liderlig i dagene efter en tur sammen med Trine.
Undervisningen gik godt, og pigerne var dygtige, så på den måde var alt godt. Jeg kaldte nu Anette og pigerne til samtale, og sagde at det så ud til at gå godt, at jeg ville lempe lidt på straffen, der skulle ikke længere låses til hvert deres værelse, men kun til gangen ind til værelserne, så kunne de tale sammen og ikke længere være helt isolerede. Pigerne takkede mig, og spurgte om de måtte takke mig ordentligt, så ville de give mig et blowjob, Anja i dag og Bente i morgen, jeg sagde at det måtte de godt, og jeg fik så de to blowjobs, hvor pigerne fik lov til at sluge, mens Anette fik lov til at gøre min pik ren.
Trine var nu uheldig, og falde ned af en trappe, og hun havde noget i hænderne, så hun fik ikke taget fra, og det endte med en brækket arm, men endnu værre en alvorlig diskusprolaps, som efter en hvileperiode sikkert skulle opereres. Efter en del snak, fik Trine mig overtalt til, at hun kunne komme på et privat sted, hvor hun kunne få den hjælp hun havde brug for, og hvis hun skulle opereres, så skulle det ske hos landets bedste læge, på et privathospital, og hvis det var nødvendigt, så skulle hun genoptrænes samme sted som hun skulle på først. Vi fik at vide, at det ville tage mellem 6 og 12 måneder før hun var helt klar igen, hvis alt gik godt. Hun ville så kunne komme hjem på ”orlov” med en sygeplejerske med jævne mellemrum. Det betød helt klart, at vores normale liv, blev sat på standby.
Historien fortsætter under reklamenTrine sagde at jeg var nødt til at overtage at straffe Anette, der også måtte tage sig af mine seksuelle behov, og Trine mente også at Anette skulle flytte ind i vores soveværelse mens hun var væk. Anette accepterede ændringen, og sagde at hun ville sørge for at jeg ikke manglede nogen form for sex, så Trine kunne overtage en fuld funktionsdygtig mand når hun kom hjem igen. Vi havde et par dage inden Trine skulle flyttes, og den sidste aften brød hun sammen i gråd, og jeg spurgte hvad der var galt, Trine sagde at hun var bange for at hun blev glemt og kasseret mens hun var væk, og at jeg måske hellere ville have Anette end hende, og hvad hvis hun ikke blev helt i orden, og ikke kunne leve med mig som vi plejede. Jeg fortalte hende, at hun ikke havde noget at frygte, og at jeg var forelsket i hende, og ikke i Anette. Næste morgen kørte Trine så væk med en ambulance.
Jeg kaldte Anette og de 2 piger sammen, da Trine var kørt, og sagde at de blot skulle fortsætte med at dygtiggøre sig, og at jeg nok ville besøge Trine et par gange om ugen, jeg sagde også, at de skulle ikke længere kronrages, da jeg ville tage dem med på besøg hos deres mor, når håret var vokset lidt ud. Jeg sagde til Anette, at jeg havde lovet Ingrid at jeg ville overtage at straffe hende, og det ville jeg tage alvorligt, og tage billeder og video af det, så Trine kunne se at jeg gjorde det ordentligt. Anette skulle så sørge for også at overtage Trines pligter i dagligdagen, så mad, vask og rengøring, var nu hendes opgaver, dog måtte hun gerne bruge de to piger til at hjælpe sig.
Allerede dagen efter tog jeg på besøg hos Trine, hun var meget glad for at se mig, og sagde at hun troede på at hun blev helt rask igen, efter at have talt med overlægen, hun skulle næsten med sikkerhed opereres, og skulle så følge et skrapt genoptræningsprogram, så var der over 90% chance for at hun undgik men, og en stor grund til dette, var at vi med det samme havde besluttet at søge den bedste hjælp og vejledning. Jeg fortalte Trine om hvordan jeg havde arrangeret mig hjemme, og hun var glad for at jeg havde tænkt på pigerne og hende, da hun gerne ville se og tale med dem. Jeg sagde, at her i starten ville de få lov til at snakke med hende i telefon, for så senere at komme med på besøg.
Da jeg kom hjem, kaldte jeg på Anette, og sagde at jeg ville stille hende et forslag. Hun skulle have en 10 års kontakt med option på forlængelse, hvor vi fik fuld rådighed over hende 24/7, hun skulle selvfølgelig undervise pigerne, og være til rådighed for dem i deres videre uddannelse, men også være til rådighed for Trine og mig seksuelt, og vi havde ret og pligt til at sørge for at hun lærte at blive en submissiv masochistisk slavetøz.
Jeg ville så hver måned sætte hendes løn ind på en konto som normalt, men også oprette en konto med et stort bonusbeløb, der ville blive udbetalt den dag hendes kontrakt ophørte endeligt, dog først efter mindst de 10 år, hvis hun sluttede før, så fik hun kun den løn der var opsparet. Anette sagde uden tøven ja, og jeg sagde at jeg ville oprette en kontrakt, så hun kunne underskrive den, her ville alle de ting jeg havde nævnt plus andre detaljer være med. Næste dag var jeg færdig, og jeg havde blandt andet fået med, at jeg havde ret til at pierce, tatovere og sætte mit mærke på hende, hvilket hun accepterede uden spørgsmål, så hun skrev under og fik en kopi af kontrakten udleveret.
Samme aften skulle jeg så straffe hende for første gang, og jeg var spændt på min reaktion, men efter at have givet hende en virkelig hård straf, stod jeg med en voldsom erektion, og kneppede hende så virkelig hårdt, og sendte så min opsparede sperm op i hende. Jeg fortalte hende nu, at om et par dage skulle vi sammen ud i byen, og have foretaget et par ting, hun spurgte hvad det var, og jeg sagde at for fremtiden skulle hun aldrig mere spørge, blot adlyde enhver ordre hun fik, ja herre svarede hun.
Et par dage senere tog vi så afsted, og første stop var hos en kvindelig piercer, der satte to ringe i brystvorterne, og 3 ringe i hver skamlæbe, og til sidst en stav direkte i klitten. Anette tog det hele med ro, selv da hun blev piercet i klitten. Hun fik besked på, at sårene skulle renses hver dag, og at hun ikke måtte have vaginal sex indtil det hele var helet. Vi tog så videre til en kvindelig tatovør, som fik besked på at tatovere det vi havde aftalt, og Anette blev nu fastgjort til lejet, og fik et blindfold på, og tatovøren gik så i gang, jeg havde aftalt at hun skulle tatovere ”Ejet slavetøz” på venusbjerget, det tog nogle timer, og da vi var færdige, fik Anette kjolen på, inden vi tog blindfoldet af hende, så hun ikke med det samme kunne se hvad der stod på hendes tatovering. Da vi kom hjem, stillede jeg hende foran et stort spejl, og tog kjolen af hende, så hun kunne se både piercinger og sin tatovering, hun så længe på sig selv, og vendte sig så om, og sagde tak herre. Jeg havde fortalt Trine om hvad jeg havde gang i, og tog nu et billede af Anette, og sendte til hende, hun svarede hurtigt, at hun glædede sig til at være med i opdragelsen af slavetøzen.
Jeg sagde nu til Anette, at jeg ville have at hun hver aften, når hun havde låst ind til pigerne, skulle stille nøgen hos mig, og blive stående med spredte ben og hænderne bag nakken, indtil hun fik anden besked. Den første aften lod jeg hende stå i to timer, og jeg kunne se at hun var ved at blive træt, og spurgte hende om hun ikke kunne klare sin opgave, hun svarede, jo herre, men det bliver bedre med træningen. En halv time senere, begyndte hun at trippe, og måtte så give sig, og sætte sig på gulvet. Jeg tog hende op, og lagde hende ind over spisebordet, og tog nu et tyndt spanskrør, og begyndte at slå hende på ryg og bagdel, spanskrøret satte med det samme mærker, og da hun havde fået 75 slag, vendte jeg hende om, og gav hende nu 75 slag på bryster og mave, men passede på piercingerne i vorterne.
Jeg blev lidt rystet over, at det faktisk ophidsede mig meget at spanke Anette, og at jeg nød at have den magt, også at hun havde skrevet under på en ultimativ slavekontrakt, der bandt hende til os i mindst de næste ti år. Hun fik nu besked på, at give mig et blowjob, og sluge når jeg kom, hvilket hun gjorde perfekt. Jeg sagde til hende, at hun skulle gå med en buttplug hele tiden, startende med den mindste vi havde, og efter en uge skulle det være den største, hun måtte tage den ud, når hun skulle på toilettet, men den skulle op igen når hun var færdig. Hun svarede igen, ja herre, det vil jeg gøre.
Jeg tog ned til Trine hver anden dag, og hun fik hver gang en udførlig rapport om Anette og pigerne. Jeg fortalte hende om min nye lyst til at pine Anette, og hun foreslog mig, at jeg jo kunne ”hjælpe” Anette med pigerne, og så begynde at bruge dem seksuelt igen. Hun fortalte mig, at hun ikke kunne tåle at onanere, så hun havde det faktisk skidt, men på en eller anden måde, følte hun, at hun på den måde, fik sin straf, selvom det ikke var den slags hun helst ville have, og hun fantaserede meget, men det ville hun ikke fortælle om, før hun igen var hjemme. Hun fortalte også, at hvis alt gik godt, skulle hun opereres om godt en måned, og så kom genoptræningsperioden, så hun vidste at der nok gik mindst 3-4 måneder før hun igen var hjemme, jeg fortalte hende, at om et par uger var pigerne hår så udvokset, at jeg ville tage dem med at besøge hende, det glædede hun sig til.
Da jeg kom hjem, bad jeg Anette tage Bente med op, når hun kom, og sørge for at hun var klar til mig, både med hensyn til at straf, og at jeg ville kneppe hende, så ville jeg tage mig af hende selv senere. De kom op, begge nøgne, og jeg sagde til Bente, at deres mor havde bedt om, at jeg selv tog mig af deres afretning og igen skulle bruge dem seksuelt, og det ville jeg så starte på, og lade dem komme enkeltvis i starten. Jeg spurgte Anette om hvad der stod i banken til Bente, og hun sagde at der havde været en del opgaver på det sidste det ikke havde fået 12, så der var nok at tage af, da hun havde 550 slag til gode. Jeg sagde så, at jeg ville give hende de 100 her første gang, og så kneppe hende, når jeg var færdig, skulle Anette gøre mig ren, og derefter suge så meget sperm som muligt ud af Bente, og så kysse hende, og give hende spermen, så hun kunne sluge den. Bente fik nu de 100 slag over hele kroppen, da jeg var færdig, var hun så hun sejlede, og så kneppede jeg hende hårdt, og Anette sugede så sperm ud af hende og gav hende det i munden, så hun kunne sluge det.
Den næste tid, gik med at tage en af pigerne, og bagefter Anette, jeg kunne nu bruge Anette i alle huller, og jeg sørgede for, at hun fik mindst 100 slag hver dag, og nu også direkte i fissen, hun beklagede sig aldrig, og sagde pænt tak hver gang. Pigerne begyndte også at sige tak, og Anja var nu også ret våd efter pisk, så jeg havde nu 3 piger der alle blev liderlige af at føle smerte, Bente og Anette var drivende våde hver gang, Anja noget mindre. Jeg var ved at blive en rigtig sadist, og tænkte over hvordan jeg ville være sammen med Trine, når hun var helt rask. Pigerne havde nu fået då meget hår på hovedet, at vi tog på besøg hos Trine, dog havde de kun en kjole på, og skulle sidde med den bare hud alle steder de sad, det samme gjaldt Anette, der dog altid skulle have kjolen op omkring livet, så der var frit udsyn til fissen. Da vi ankom, gik vi ind til Trine, der var glad for at se pigerne, hun lå på eneværelse, og jeg havde sikret mig, at vi ikke blev forstyrret, og som en sikkerhed havde jeg låst døren. Alle tre piger fik nu besked på at tage tøjet af, så Trine kunne se deres mærker.
Trine sagde at hun glædede sig over, at jeg sørgede for at deres opdragelse blev holdt ved lige, og at jeg godt måtte være lidt hårdere ved dem, hun gav mig en seddel, som hun sagde jeg skulle læse når jeg kom hjem. Hun spurgte nu pigerne om de havde det godt, og de svarede ja, og om de havde lært noget af den straf de var blevet idømt, her sagde de begge ja, og de ville aldrig mere gøre noget der var kriminelt. Hun spurgte nu Anja, hvorfor hun ikke blev rigtig våd, når jeg var så sød at retlede hende, Anja svarede at hun ikke vidste det, men hun ville gøre sig mere umage i fremtiden, Trine spurgte nu Anette om hun var mere våd når hun havde givet hende pisk, og Anette sagde ja, det var hun, og så spurgte Trine om Anja var forelsket i Anette, og hun tøvede lidt, og sagde så at det var hun. Vi sag så og snakkede noget mere, og så sagde Trine at Anette skulle gå ned i bilen med pigerne, og være klar til at køre når jeg kom om lidt. Da de var gået, så sagde Trine, at vi måtte finde en løsning på Anja, men hvis jeg var enig, så skulle Anette have lov til at piske hende, og jeg skulle så sørge for det seksuelle. Jeg sagde at det var måske en løsning, men jeg ville tænke over det, så fik hun at vide hvad jeg havde bestemt mig til.
Da jeg kom hjem læste jeg det brev som Trine havde givet mig, og det var en udvidelse af vores samliv alle 5. hun forslog, at jeg fik lavet et helt S/M rum, og vi fik det fyldt med alle de ting vi kunne tænkes at bruge, og hun havde så en utrolig lang liste med de ting hun kunne tænke sig. Jeg var enig med hende, og allerede næste dag fik jeg fat i nogle håndværkere, der fik besked på at lave kælderen lidt om, gildesalen blev nu sløjfet, der blev lavet 3 lydisolerede rum, hvor det ene skulle være et stort badeværelse, så tog jeg i byen sammen med Anette, og fik bestilt en masse og en aftale med en håndværker der kunne tie stille med hvad han lavede hos os. 2 uger efter var det hele færdigt, og jeg tog Anette ned, og prøvede gabestokke, korset og ophænget i loftet, alle 3 steder hvor man kunne fastgøre pigerne, og så var der en gynækologstol, og så var der ophængt masser af piske, padler og andre slaginstrumenter.
Der var et skab fyldt med dildoer af alle forskellige slags, buttplugs, også i mange varianter, som noget nyt var der nåle, og 2 forskellige ting, der kunne give stød, gags også i flere varianter, samt mange andre ting. I det andet lokale var der 2 bure, som kunne bruges som opbevaring af ulydige slaver, så de ikke havde megen plads at røre sig på, der var også en celle med en briks, til længerevarende ophold, samt 2 borde med remme til at spænde fast med. Jeg tog billeder af det hele, med Anette hængt op og fastgjort de steder det var muligt, puttede hende i et af de små bure, og tog til sidst billeder af alle redskaber og andre ting der var indkøbt. Så hængte jeg Anette op i kæderne i loftet, og satte en video til at optage min piskning af hende, og af at jeg tog hende analt efter piskningen. Det hele blev så lavet på en DVD, og den tog jeg med ud til Trine dagen efter.
Da jeg kom hjem, stod der en bil i gårdspladsen jeg ikke kendte, og da jeg kom ind, kunne jeg se at Anette lå på knæ inde i stuen, og talte med en der sad i min stol, jeg tænkte lige hvad det var, og gik hurtigt ind i stuen, da jeg kom ind rejste kvinden der sad i stolen sig, og kom hen og gav mig et stort knus, og sagde, dejligt at se dig bror, det var min søster Gerda der var kommet uventet på besøg. Hun så på Anette, og sagde så, at hun kunne se at jeg havde indrettet mig praktisk med en slavetøz, hun sagde at Anette havde måtte fortælle hende alt, da hun havde overrasket hende nøgen med tydelige mærker efter pisk. Jeg sendte nu Anette ned til pigerne, og sagde at jeg vist lige måtte lære hende at være tavs om hvad der skete her i huset, uanset hvem der spurgte. Da vi var blevet alene, spurgte jeg Gerda hvad der havde bragt hende til Danmark, uden at melde sin ankomst. Hun havde skam meldt sin ankomst, det var bare til vore forældre, og efter nogle timer, hvor Hans også dukkede op, og igen forsøgte at låne penge af hende, forlod hun igen barndomshjemmet med sine kufferter, og kørte over til mig, for at overraske mig. Hvad så med mand og søn, hun fortalte at hun havde forladt manden, grunden skulle hun nok fortælle mig senere, og sønnen studerede, og boede ikke hjemme mere, så han ville helst blive i USA.
Historien fortsætter under reklamen
Jeg installerede hende i værelset ved siden af soveværelset, og vi gik så en tur i haven, da vi kom ind fik vi en kop kaffe, og hun spurgte mig så, om vi skulle være helt ærlige over for hinanden, og ikke skjule noget, jeg sagde at vi jo altid havde kunnet tale frit om tingene, selvom det ikke var alt vi talte om. Jeg fortalte hende nu hele historien, og om hvordan jeg havde ændret mig, og nu nød at være sadist, og lidt pædofil, og hvilke roller alle havde i huset, Gerda sagde så, at hun var glad for min ærlighed, og at hun ikke tænkte dårligt om mig, men det ville nok være tydeligere, når hun havde fortalt sin historie. Gerda sagde, at ægteskabet havde haltet de sidste par år, og at de ikke mere havde sex med hinanden. Hun mistænkte manden for at være hende utro, men kunne ikke få det bevist, hun hyrede så en privatdetektiv, der efter 14 dage kom med beviserne. Manden havde installeret en kvinde på 33 år og hendes datter på 13 i en lejlighed, og han besøgte dem jævnligt, privatdetektiven, havde, måske ikke helt lovligt, fået installeret video og lydovervågning af lejligheden, og på billederne kunne man se at manden kneppede både mor og datter, og lydoptagelser, beviste at han havde gjort det siden pigen var 10 år.
Gerda konfronterede nu manden med beviserne, og sagde at hun ville skilles, og at hun havde lavet et udkast til bodeling, hvor 2/3 del af formuen tilfaldt hende, og resten ham, hun havde et godt indblik i deres finanser, og vidste også om kontoen i skattely, så den var også med. Manden havde accepteret dette uden at protestere, da han jo nok var klar over konsekvensen hvis han ikke gjorde det, han havde nu alligevel mange penge, og havde beholdt firmaet, så han havde muligheden for igen at bygge sin formue op. Men nu var alle transaktioner gået i orden, og Gerda var nu en umådelig rig single. Hvad ægtemanden ikke vidste, var at hun de sidste 3 år, havde haft en lesbisk affære med en af sine gode veninder, der var proforma gift med en bøsse, så de begge kunne dyrke deres sexliv, uden de store spørgsmål, udover hvornår de skulle have børn. Hun så nu på mig, og sagde at veninden var dominant, og havde lært Gerda at være submissiv når de dyrkede sex, og hun var også blevet spanket, dog ikke med varige striber, hun ville ikke overraskes af manden. Efter at hun havde sagt at hun ville skilles, var hun flyttet ind hos veninden, og nu var hun ikke længere bange for at skulle skjule noget, så nu blev hun langsomt men sikkert spanket hårdere og hårdere, og havde for 3 dage siden sagt farvel til sin veninde, og Gerda rejste sig nu, og tog tøjet af, og der var stadig tydelige mærker på hele kroppen.
Gerda satte sig nu ned igen, uden at tage tøj på, og sagde at hun ikke havde beslutte sig for hvor hun ville bo, eller hvad hun ville seksuelt, hun var ikke 100% lesbisk, men biseksuel, så hun ville nu se tiden an. Hun spurgte nu, om hun måtte blive boende hos os, indtil hun havde taget en beslutning, hun ville som mig ikke have mere at gøre med familien, så der var vi ens. Jeg sagde at hun selvfølgelig kunne bo hos mig, så længe hun ville, og indtil hun havde fundet ud af hvad hun ville. Hun takkede mig, og sagde at hun selvfølgelig ville hjælpe til så godt hun kunne.
Anette kom nu op, og spurgte om Gerda blev til aftensmaden, og jeg sagde at vi alle 5 skulle spise sammen i aften, så Gerda også kunne hilse på pigerne, og Anette gik så ud og begyndte på at lave mad, jeg sagde til Gerda, at hun da gerne måtte tage tøj på igen, hun spurgte om pigerne og Anette havde tøj på, jeg sagde det havde de ikke, så sagde hun at hun hellere måtte følge husets skik, og være nøgen, så kunne de også alle se, at hun også var blevet spanket. Jeg sagde så, at hvis hun ville følge husets regler, så måtte hun hellere få fjernet hårene på fissen, og være helt glat. Gerda gik med det samme op, og da hun kom ned var hun helt glat.
Pigerne kom op, og hilste pænt på deres faster, som de faktisk aldrig havde set, andet end på billeder. Jeg fortalte nu, at Gerda var blevet skilt, og at hun skulle bo hos os indtil videre, og at hun ville hjælpe til i det daglige, men hvordan havde vi ikke helt bestemt endnu. Da vi var færdige med at spise, gik Anette ned med pigerne, og jeg sagde at hun skulle komme op igen, da vi jo havde et lille mellemværende vi skulle have ordnet. Da hun kom, sagde jeg til Gerda, at hun var velkommen til at komme med ned og se vores ”legerum” i kælderen, og se hvad jeg ville gøre med Anette, da hun ikke kunne tie stille om sig selv. Da vi kom i kælderen, og jeg viste Gerda rundt, sagde hun at det så ud til at jeg vist havde alle muligheder for at opdrage alle mine piger. Anette blev nu hængt op i kæderne, jeg tog tøjet af, og tog nu den nihalede med knuderne, og gav hende 75 slag både bagpå og foran på kroppen, så der blødte mange steder, og til sidst fik hun 50 slag på indersiden af lårene og direkte i fissen, jeg havde nu en gevaldig ståpik, både af at spanke Anette, og nok af at min søster sad og så på. Jeg løsnede nu Anette, og satte hende i gabestokken, hvorefter jeg kneppede hende skiftevis i fisse og røv, indtil jeg til sidste lod hende tage min ladning i munden.
Da jeg var færdig, sagde jeg til Anette, at hun skulle spørge Gerda om hun ville have en orgasme, hvilket hun sagde ja til, og jeg så nu min søster få en voldsom orgasme. Anette blev sendt på sit værelse, og Gerda og jeg gik op og fik os en kop kaffe, inden vi gik i seng. Jeg lå og tænkte på, hvad der var sket i løbet af dagen, da Gerda kom ind til mig, og uden at spørge, lagde sig i sengen. Hun sagde at hun trængte til at få pik, så nu blev det mig der skulle sørge for at hun fik det, og hun ville ikke høre på nogen som helst undskyldninger, så dykkede hun ned og begyndte at tage min pik i munden, og kort efter var den kampklar, og jeg kneppede nu min søster, og vi kom begge næsten samtidig, og Gerda sagde tak bror, det trængte jeg virkelig til. Hun blev nu liggende i ske med mig indtil næste morgen.
Fortsættes








Anonym
05/03/2018 kl 23:50
Wow det er godt skrevet, glæder mig rigtig meget til fortsættelsen