- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
Kis skubber grænserne 3
Hun kunne føle orgasmen bygge mere og mere i underlivet, samtidig med at kramperne forårsaget af kvælningen fik ..

Forfatter: Noosemaster
Det var nu blevet Lørdag morgen, Kis sov længe den morgen, hun var stadig ør efter gårsdagens udforskning af hendes grænser – men i det mindste var hun stadig i live, selvom at hendes vildt liderligere eksperimenter, havde bragt hende til grænsen mellem liv og død, hun var helt klar over at hvis hun ikke havde flået plastikposen, hun havde placeret over hovedet åben, så hun kunne indhalere noget ilt, ville hun have besvimet, og ville have været død få minutter senere.
Den tanke tændte hendes fantasier helt vildt, og som planlagt var hun fast besluttet på at fortsætte eksperimenterne i dag. Nøgen hoppede hun ud af sengen, hendes fodsåler smertede stadig, efter at hun havde gået rundt i de sorte pumps med det skarpe grus i.
hun havde også lidt hovedpine efter kvælningen i går. Medens hun sad og nød en kop kaffe, undersøgte hun de steder, hvor hun havde smittet i brysterne og i inderlårene, de var stadig lidt ømme, men da det var små smit havde de helet pænt – og hvor hun havde nydt smerten, medens hun gjorde det.
Lis sad nu og fantaserede om, hvad hun ville eksperimentere med i dag, for det første ville hun opleve noget seriøs kvælning – denne gang med et reb om halsen, hun elskede at føle rebet forhindre hende i at trække vejret, når det strammede hårdere og hårdere om halsen, hun tænkte på en knælende eller siddende hængning. Hun ville helt sikkert smitte i brysterne og inderlårene igen, det havde været helt vildt ophidsende, både det grænseoverskridende i at have mod til at tage det skarpe barberblad og nærme det til huden og så langsomt snitte igennem, så blodet begyndte at pible ud. Smerten og synet af blodet var helt euforiserende.
Hun tænkte også på om der var andre ting, hun kunne gøre til at påføre hende selv rå og ubamhjertig smerte, medens hun gnubbede fissen til en vild orgasme, når rebet kvalte livet ud af hende. Hun besluttede at prøve figging, hvor man indføre et stort stykke skrællet ingefær, formet som en butt plug, i anus, hun havde læst at det skulle påføre en, brændende vild smerte. Hun vidste at hun ikke havde ingefær hjemme, så nu var det tid for shopping. Så var spørgsmålet, hvad ville hun iføre sig i dag, den hvide skjorte havde et par snå blodpletter fra i går og den sorte nederdel var stadig våd efter gårsdagens vilde sprøjteorgasme. Hun kiggede i klædeskabet, og hendes øjne faldt på en sød, blå, småblomstret kjole,
den var gennemknappet og havde 4 cm. brede skulderstropper, den ville virke med hendes planer for i dag, når hun var klar, kunne hun åbne toppen, så der var fri adgang til at snitte i de nøgne bryster, og nederdelen kunne også knappes op, så hun både kunne snitte i inderlårene og gnubbe den våde fisse, så hun trak kjolen ned over hendes nøgne krop, så tog hun de sorte kontorpumps, og stak de bare fødder i dem – der var stadig noget af gruset i dem, så smerten fra de nøgne fodsåler skød straks op til hendes hjerne, og hun følte, hvor fissen allerede begyndte at blive våd af lyst og liderlighed.
Langsomt gik hun ud i bilen og kørte ned til markedet. Ligesom i går var der en del kunder, som kiggede nysgerrigt på hende, selvom at det var koldt, så hun fantastisk ud i den kjole og de sko med nøgne ben, arme og hals, det lange lyse hår såt op i en hestehale, og med et helt rent ansigt – uden nogen makeup, mascara eller læbestift og veltrimmede u-lakerede negle, lidet vidste de at denne smukke, slanke kvinde – hun vejede kun 45 kg. – snart ville eksperimentere med at slukke hendes livsgnist, medens hendes fisse ville eksplodere i vilde sprøjteorgasmer. Hun fandt en pakke med dejlige, store ingefær – betalte og kørte hjem.
Først fandt hun noten, hun havde skrevet i går, hun læste den igen, det fik hendes fisse til at blive vådere.
Så gik hun ud i køkkenet – skrællede den største af ingefærene, så det fik form at en butt plug – det skulle blive spændende at prøve. Så fandt hun rebet med løkken, hun havde gjort klar igår.
Hun kiggede rundt og besluttede at lægge rebet over toppen af døren til dagligstuen, hun justerede løkken så hun til at begynde med kunne sidde på hug medens hun lagde den om halsen, og så ville hun sænke kroppen så rebet ville stramme til om halsen og kvælningsprocessen kunne begynde, medens hun snittede sig i brysterne og inderlårene, hun kunne så strække et ben ud så hendes krop ville sænke sig så løkken ville stramme til at forstærke kvælningen.
Kis placerede barberbladene på gulvet, hvor hun ville hænge sig, derefter satte hun sig på sofaen og begyndte at knappe kjolen op, toppen åbnede hun ned til taljen, så hendes nøgne bryster var let tilgængelige til at blive smittet i, så åbnede hun knapperne skørtet op, så hun frit kunne gnubbe fissen og snitte i inderlårene.
Til slut placerede hun et stort spejl op mod en stol, så hun kunne nyde synet at hendes dødskamp. Nu var det tid – Lis fjernede de sorte pumps fra de bare, smertende fødder, hun rejste sig og satte sig på hug foran døren, hun spredte så de nøgne balder og førte langsomt ingefæret ind i hendes anus, derefter tog hun løkken og førte den ned forbi ansigtet til halsen, hun strammede løkken – det føltes skønt, hendes fisse var allerede begyndt at dryppe, Langsomt spredte hun knæene og begyndte at gnubbe den svulmende klit, med den ene hånd og klemme de nøgne bryster med den anden.
Ingefærret begyndte at udløse en vildt, brændende smerte i hendes anus – det virkede! Hun sænkede hofterne lidt, så rebet kunne begynde at lukke af for hendes åndedræt.
Lis tog nu et af barberbladene og medens hun klemte brystet, førte hun bladet ned mod huden, og som i trance følte hun smerten da bladet trængte igennem huden, hun lavede et halvanden centimeter langt snit, smerten var sindsyg, blodet begyndte at pible ud, hun gentog det samme med det andet bryst, hendes fisse var nu drivende våd, nu begyndte hun langsomt at sænke kroppen yderligere, i spejlet kunne hun se at ansigtet og læberne begyndte at skifte farve, hun kunne knapt indånde nogen ilt, medens hun gnubbede fissen mere og mere, begyndte hun at snitte i inderlårene, i spejlet kunne hun se blodet pibble ud og blande sig med fissesafterne, det syn gjorde Lis endnu mere liderlig.
Hun kunne føle orgasmen bygge mere og mere i underlivet, samtidig med at kramperne forårsaget af kvælningen fik hendes smukke u-lakerede tæer til at krølle sig ukontrolleret. Nu nærmede det sig, så hun tog et fast greb i rebet og strakte det ene ben ud med strittende tæer, så slap hun forsigtigt rebet med den ene hånd og lod hendes rystende krop sænke sig, så løkken komplet kvalte hende, medens hun fingerkneppede den ømme, dryppende fisse, hendes anus smertede nu ultimativt,
Som i en tåge så hun sig selv i spejlet, hovedet tvunget over mod venstre af løkken, ansigtet gråligt, læberne blålige, halsen snøret helt hårdt sammen, hun kunne ikke styre de nøgne ben og fødder, det frie ben sparkede frem og tilbage i vilde kramper, Nu eksploderede hendes fisse i en kæmpe sprøjteorgasme, der sprøjtede ned ad hendes nøgne ben – blandet med blod fra snitsårene i de nøgne inderlår.
Nu begyndte det at sortne for hendes øjne, det var signalet til at stoppe, hun vendte sig, så støttede hun på begge knæ, så hun med rystende hænder kunne løsne løkken og fjerne den fra halsen, så segnede hun om på gulvet og i vilde kramper, hun åndede hurtigt for at bringe noget ilt ned i de smertende lunger – ja Lis havde overlevet eksperimentet på et hængende hår, efter at hun havde kommet sig lidt vaklede hun over og satte sig i sofaen.
Historien fortsætter under reklamen
Det var en fantastisk Lørdag – nu fantaserede hun allerede om, hvad hun ville eksperimentere med Søndag
Fortsættelse følger
Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER





Alexia Spear
29/12/2025 kl 18:24
Kæft min tøsepik sprøjtede næsten af denne her – hvornår kommer del 4? <3