- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
Den nye sub (2 af 3)
Det er en blanding mellem frygt, forventelig smerte og et kæmpe begær og ikke mindst lyst, som min krop og tanker forbereder sig på ..
Forfatter: Florence
Noget rammer min fod, det er blødt, en næsten fløjlsagtig fornemmelse. En masse snore glider op ad min fod, hen over mit ben for så at de alle forsvinder på en gang. Der bliver stille i rummet, men stilheden bliver hurtigt afbrudt af det smæld, som lyder i det snorene fra floggeren rammer mit lår. Jeg bider mig selv i læben for ikke at sige noget, men jeg blev overrasket, selvom jeg godt vidste at slaget ville komme.
Snorene glider videre, hen over stroppen til min hofteholder. Ned og ind på indersiden ad mit lår.
”Spred dem mere.”
Jeg følger din ordre uden en lyd, og spreder mine ben mere.
Snorene forsvinder fra min krop. Jeg tror, jeg kan høre det svirp, som lyder i luften når noget bliver rykket hurtigt igennem den. Og ganske rigtigt et hårdt og præcist slag rammer mig på mit venusbjerg, efterfulgt af yderligere tre slag direkte på min fisse. Mine hænder er sammenkrøllet og mine negle borer sig ind i min lukkede hånd. Min krop reagerer på slagene, min ryg krummer, mine ben løfter sig så jeg nu ligger med bukkede ben, mens mine fødder presser sig ned i madrassen og mine tæer krummer sig sammen.
Jeg er spændt i hele kroppen, så meget så jeg endda holder vejret. Da det tredje slag er givet, og jeg kan mærke snorene nu nusser min fisse, mit venusbjerg og det andet lår. – Der slapper min krop af igen efter slagene.
Mit åndedræt er stadig tungt og fuld af begær, men mine hænder, fingre, fødder og tæer slapper igen af.
Floggerens snore glider hen over min mave, hvor der kommer et lille let slag, intet der gør ondt. Jeg tænker, slaget mere er en indikation om at du stadig viser at du har magten, at du både kan give mig det søde, det hårde, men i den grad også det pirrende. Snorene er nået op til mine bryster, hvor de langsomt glider rundt. Lidt op ad min hals og tilbage til det venstre bryst.
Du tager dem hen til min arm, op og hen over min skulder, for så at lade snorene glide ned imellem mine bryster.
Jeg mærker dine fingre på mig.
Din hånd er knyttet om læder håndtaget på floggeren, men selv de knyttede knoer er fantastiske at mærke mod mig – hud mod hud.
Dine fingre glider langs min mave. Jeg mærker et lille bump, idet dine fingre spreder sig mere ud over min mave.
Eftersom jeg stadig kan mærke snorene mellem mine bryster, tænker jeg at det nu er floggerens håndtag, som du har ‘tabt’ på min mave.
En kølig pusten, som langsomt bliver varmere rammer min højre nippel. Jeg skyder brystet op, for at vise jeg nyder det – og vil have mere. Jeg slikker mig om læberne, for de bliver ved med at tørre ud af min stønnen. Jeg kan ikke stoppe min tunge vejrtrækning, selvom jeg prøver.
”Hvad vil du have siden du skyder bryst og fugter dine læber?”
Åh, du så mig. Jeg var ikke i tvivl om at du så jeg skød brystet frem, men jeg havde håbet på at du ikke havde set at jeg fugtede mine læber – igen.
”Du vil måske ikke have mere? Du vil bare have jeg skal stoppe?”
”NEJ!”
Jeg er helt febrilsk og panisk, jeg vil ikke have at du stopper – tværtimod, så skal du blive ved.
”Så sig, hvad du vil have, ellers stopper jeg.”
”Jeg vil have du bider mig.”
”Hvor?”
”Der hvor du pustede.”
”Brug dine ord – ellers stopper jeg.”
”Ohm – jeg vil gerne have du bider i mine nippels – og på mine bryster.”
”Mangler du ikke at sige noget?”
”Jo, undskyld Herre. Det vil jeg gerne bede om – tak.”
”Godt.”
Ordene bliver hurtigt efterfulgt af dine tænder, som omslutter min højre nippel. Du bider til, men ikke for hårdt. Igen bliver hele min krop spændt, og jeg holder vejret. Jeg kan mærke at din mund og dine tænder allerede har haft en virkning på mig, for jeg bliver mere våd.
Dine tænder omslutter endnu en gang den samme nippel. Du bider helt ude i spidsen og trækker ud i den. Denne gang begynder jeg at stønne højere, og vride i min krop. Nydelsen er intenst og uimodståelig, jeg vil bare have mere af din berøring.
Jeg mærker din hånd op ad min side, dine tænder slipper og din hånd overtager, som nu nulrer min nippel. Med et hurtigt ryk giver du slip, og varmen fra din krop forsvinder fra mig.
Lyden af metal, som der bliver leget med, kommer nærmere. Jeg er næsten overbevist om at det er mine klemmer, som du har fundet frem. Og rigtig nok så mærker jeg det kolde metal ramme min nøgne krop.
Jeg holder vejret, både fordi jeg endnu en gang er spændt i hele min krop, men også fordi at lyden fra min vejrtrækning ikke skal overdøve de lyde, som du laver.
Jeg ligger stadig med bind for øjnene, og mine hænder bundet. Den eneste sans jeg kan bruge, er min høresans, for at se om jeg kan opfange, hvad du nu gør.
Kæden rasler, lyden af metallet, der gnider mod hinanden og tyngden fra kæden forsvinder fra min krop.
Din hånd rammer mig hårdt, og dine negle river hen over min mave idet du griber fat i floggerens læder håndtag.
Snorene forsvinder i en hurtig bevægelse, og jeg når lige at tænke det er for at der skal være plads til klemmerne på mine bryster. Inden tanken er tænkt færdig rammer snorene fra floggeren mig hårdt og præcist, på mit højre bryst.
Det samme bryst som du kyssede, nussede og bed i for ganske kort tid siden. Brystet som stadig er ømt og følsomt fra din berøring.
Du lader snorene glide hen til mit andet bryst, en dejlig og pirrende fornemmelse, som min krop higer efter. Helt ubevidst skyder jeg mit bryst frem endnu en gang.
Snorene forsvinder i endnu en hurtig bevægelse, og et slag rammer brystet hårdere end før. Slaget bliver efterfulgt af yderligere to slag på samme bryst, og et mere på det højre.
Min vejrtrækning er blevet mere ukontrollerbar, vild og små ynk kommer ud over mine læber.
Jeg ligger og prøver at få en lille smule kontrol på mig selv igen, da jeg hører lyden af noget, der rammer gulvet hårdt. Mens mine tanker kredser, om hvad det kunne være, mærker jeg igen dine fingre om min ene nippel, som hurtigt bliver afløst af en meget mere intens følelse. Du har sat den ene klemme på.
”Det her kunne du godt lide sidst.”
Jeg kan ikke sige noget, kun lyde og ynk kommer ud af min mund.
”Eller husker jeg forkert?”
Du hiver i kæden, samtidig med du udtaler ordene langsomt lige ved siden af mit øre. Om det er den intense følelse fra klemmen om min nippel, den lette smerte som kommer når du trækker i kæden, eller om det er din sexede stemme, der gør at jeg ingen ord kan finde er mig en gåde.
Du slipper kæden igen, så den bliver løs – og det intense ryk forsvinder. Jeg føler blodet suser mindre rundt i min krop. Jeg kan bare ikke huske spørgsmålet, som du stillede, og jeg tør ikke spørge dig, om hvad det egentlig var du spurgte mig om.
Jeg mærker at du endnu en gang tager fat i kæden, men denne gang er det for at sætte den anden klemme fast på min anden nippel.
”Ja!”
Mine ord og min egen stemme kommer bag på mig, men følelsen og intensiteten er overvældende. Jeg elsker det, elsker alt, hvad det her gør ved mig. At jeg kan mærke, hvor yderligere våd jeg bliver, selvom jeg ikke troede det var muligt. Jeg kan mærke min lyst vokser og vokser.
”Så du kan lide det?”
”Ja Herre, det kan jeg.”
Min stemme skælver en lille smule, ikke fordi jeg er bange, men fordi jeg er så tændt at jeg ikke ved, hvad jeg skal gøre. Jeg har lyst til du rører ved mig, at jeg kan røre ved dig. Det er en pinsel at ligge bundet her. Lige nu er jeg også nervøs for om du vil straffe mig, hvis jeg tigger om at mærke dig. Men jeg kan heller ikke lade være med at tænke på, om du er lige så liderlig som jeg er – og måske har lige så meget lyst til mig, som jeg har til dig.
Jeg tør ikke spørge, selvom jeg ligger nøgen foran dig og du kender mine mørkeste hemmeligheder, og dybeste begær, så bliver jeg stadig genert og usikker omkring dig.
Er det lyden af dit bæltespænde?
Lyden river mig helt ud af mine tanker, for nu bliver mine tanker måske til virkelighed, uden jeg overhovedet har sagt noget.
Jeg ligger helt stille, og prøver at lytte til dine bevægelser og de lyde, som du laver.
Sengen giver efter, og synker mere sammen, da din kropsvægt kommer i den.
Du kravler op i fodenden, din krop rører ved mine ben som du bevæger dig længere op mod mig.
Din ene hånd finder vej ned til min fisse, og inden du overhovedet har rørt mig, begynder jeg at trække vejret endnu dybere, samtidig med jeg skyder mit underliv op mod dig. – Jeg vil så gerne mærke dig, mærke dig fylde mig ud.
”Hvad vil du have?”
Det er som om du kan læse mine tanker, eller også er min krop bare selv meget afslørende og råber højt, hvad den har lyst til.
”Dig – altid dig.”
”Du har mig lige nu. Er det sådan her du vil bruge den sidste halve time, som vi har sammen?”
”Nej Herre.”
”Så fortæl mig, hvad du yderligere ønsker.”
”Jeg vil gerne mærke dig oppe i mig.”
”Javel.”
Med et bliver jeg ramt og fyldt ud af dine fingre, mens resten af din krop har lagt sig oven på min. Du presser ekstra ned med din krop på mine ømme nippels, hvor klemmerne stadig sidder fast. Du fingerknepper mig hårdt, min mund står åben mens jeg stønner – lige nu kan jeg ikke kontrollere min vejrtrækning, mine lyde eller krop. Alt sammen er tryllebundet kun til dig.
”Jeg kommer!”
Jeg har stadig glas butt pluggen oppe, som fylder mig ud i røven og dine hårde fingre i min fisse. Dine fingre rammer det helt rigtig punkt hver gang, og jeg kan ikke holde mig tilbage.
”Du må ikke komme.”
”Jeg kan ikke lade være. Så skal du stoppe.”
”Jeg stopper ikke.”
I det samme kommer jeg, min orgasme skyller ind over mig og indtager alle mine sanser. Min krop ryster, mine ben skælver – de kan hverken være bukket eller ligge stille udstrakt.
Jeg er forpustet, som om jeg lige har løbet, og dine fingre føles endnu større end før min orgasme.
Du trækker hårdt dine fingre ud af mig.
”Jeg gav dig ikke lov til at komme.”
Dine fingre glider bestemt og kyndigt op ad min mave, glider under kæden og tager fat.
Jeg ved, hvad du skal til. Det er en blanding mellem frygt, forventelig smerte og et kæmpe begær og ikke mindst lyst, som min krop og tanker forbereder sig på mens den venter på din manøvre. Jeg ligger helt anspændt og klar på du trækker hårdt, så begge klemmer ryger af i et fast ryk, men der sker intet.
I stedet trækker du lige så forsigtigt ud i kæden, så mine nippels og bryster følger med. Jeg letter min krop, for også den skal følge med, så den intense og stille smerte bliver lindret, men da jeg stadig er bundet, er det begrænset hvor meget jeg kan følge med.
”Næste gang kommer du først, når du har fået lov.”
”Ja Herre, undskyld.”
”Hvad undskylder du for?”
”For min ulydighed overfor dig Herre.”
”Rigtigt.”
Du slipper kæden, som lander tungt ned på min krop. Dine fingre glider langsomt over til mit venstre bryst, hvor taget fra klemmen bliver løsnet. En følelse af frihed og oversensitivitet rammer mig straks, og endnu mere da du begynder at puste på det.
Jeg ved snart ikke, hvad jeg mere kan holde til. Jeg får følelser og indtryk alle steder fra – og min fisse kramper stadig fra min orgasme.
I et hurtigt ryk bliver klemmen fra den højre nippel fjernet. Der var slet ikke den samme ømhed eller omsorg, som der blev vist for den venstre. Et lille av, undslipper mine læber, uden jeg selv var herre over mine egne lyde eller ord.
”Gjorde det ondt?”
”Nej Herre.”
”Men du sagde ’av’ – så enten lyver du eller også vil du bare have opmærksomhed. Hvilken en er det?”
”Det gjorde lidt ondt, måske.”
”Du skal sige sandheden. Og fordi du ikke gjorde, så bliver du straffet. Er du klar til at modtage din straf? Det bliver tre slag, og du skal ikke tælle højt denne gang.”
”Ja, jeg er klar Herre.”
Han flytter lidt på sig, og med ét mærker jeg et hårdt slag på min ene kind. Jeg har mest lyst til at smile, for jeg tænker på første gang vi så hinanden, hvor du sagde du havde lyst til at give mig en lussing, men ikke gjorde det. Og siden da har jeg elsket, når din hånd rammer min kind. I dag er første gang, hvor jeg ikke kan kigge dig i øjnene mens du slår mig.
Det andet slag rammer mig på samme kind, og det tredje og sidste lige bagefter, men det kommer i et hårdere slag end de to første.
Jeg smiler, både fordi jeg kan lide når du er hård ved mig, og fordi du giver mig opmærksomhed. Men jeg smiler allermest fordi din vejrtrækning har ændret sig. Det her sendte dig ud over kanten, og tændte dig så meget, så du ikke længere kan skjule det for mig, selvom jeg hverken kan røre eller se dig.
”Så det kunne du godt lide?”
”Ja Herre. Tak.”
”Så lidt.”
Du strækker dig hen over mig, min næse rører ved det, som jeg formoder er dit bryst eller måske din mave. Jeg bukker hovedet lidt tilbage i puden, og spidser mine læber for at plante små kys rundt på denne del af din krop som jeg kan nå.
Dine hænder rører ved mine, og jeg kan mærke rebet løsner sig. Du trækker det helt af mig og tager først mit ene håndled mellem dine fingre. Masserer det forsigtigt, samtidig med du lader en finger glide hen over, der hvor rebet har efterladt sit mærke. Du slutter af med at give mit håndled et kys, tager min hånd og lægger den ned på madrassen, for så at gentage processen med den anden.
Da min anden hånd rammer madrassen, rejser du dig fra sengen.
”Sæt dig op, og sving benene ud over sengen.”
Jeg adlyder din befaling, rejser mig lidt vaklende op i sengen. Jeg bruger mine hænder til at holde balancen, mens jeg svinger mine ben ud over kanten.
Da mine stiletter rammer gulvet, lyder der er højt klik, jeg havde lidt for meget fart på, da jeg satte dem ned mod gulvet.
”Giv mig dine hænder.”
Jeg rækker begge mine hænder frem, og mærker dig tage godt fat i dem.
”Rejs dig, og sæt dig i din stilling foran mig. Jeg holder dig indtil du sidder i din stilling.”
Jeg nikker som svar, på din befaling, og rejser mig forsigtigt op. Da jeg har fundet balancen, gør jeg mig klar til at sætte mig i min stilling. Vi følges sammen ned, da det er lidt sværere for mig med bind for øjnene.
Da mine knæ rammer gulvet, giver jeg selv slip på dine hænder, og placerer mine hænder med håndfladen nedad på mine lår. Jeg retter ryggen og sænker hovedet.
Jeg mærker din hånd på min hage.
”Ret dit hoved op, og åben munden.”
Historien fortsætter under reklamen
Jeg retter mit hoved op, og åbner min mund lidt op. Jeg er i gang med at fugte mine læber, da jeg mærker noget mod min tunge og læber.
”Åben!”
Giv forfatteren en kommentar - KLIK HER







Damernes Ven
25/02/2021 kl 22:34
OGSÅ læst.. – erkendt.. på løs hånd..
OG om nogle få dage.. igen FULD ro.. her.. SÅ skal der læses: ord-for-ORD..
Du skriver ufattelig smuk..
FÅR tanker om bondage.. med ordene her-FRA: “bon & dage”.. bondage.. givende
VED 3. del ER på vej… GLÆDELIGT.. som kontakt.. til..!!
TAK og TAK fra Damernes Ven