- Dragens legetøj – del 1
- Vinterferie
- Bedækket af bæstet
- Pensionistens lyster
- Hvis jeg må se din, må du se min
- De 2 sinker i nabohuset 1
- Doktor Nielsen
- Efter skoletid
- Thor den lille supermand
- Andreas og Thomas – Drenge til sex
- Mødet med far på chatten del 1
- Amanda – En Fan
- Mia – En Sjæl i Frihed
- En sensommer rejse
- 5 år efter skole
- Mosters store gravide bryster
- Bellas sommerferie 3 – Lærkes oplevelser
- Min fætters lektiehjælp
- Ida
- Forsømte Moster Tove
Den årlige slotstur – del 5
”Er det Allans pik du sutter på?” spurgte jeg. ”Tror du snart han kommer i munden på dig?”
Læs forrige afsnit
eller læs fra begyndelsen
Del 5, Louise fortæller:
Jeg lod Henrik tage min hånd og lod han føre mig op til værelset. Han låste op og gik ind, vendte sig for at se om jeg fulgte efter. Det gjorde jeg ikke. Han gloede uforstående på mig. ”Sig mig, lader du ikke damen gå først ind?” spurgte jeg i en spids tone. ”Jo, selvfølgelig” fik han fremstammet og skyndte sig ud igen, rakte bydende hånden frem for at vise mig ind.
”Hvor er min taske?” spurgte jeg straks jeg kom ind. Han skyndte sig at åbne skabet og fiske den frem, han rakte den til mig og sagde ”Her”. Jeg svarede: ”Nu går jeg ud på badeværelset, og når jeg kommer tilbage så har du mixet en drink til mig, og så ligger du nøgen på sengen”. ”Ja” skyndte han sig at svare, men det blev til min ryg, for jeg var allerede på vej ud på badeværelset. Derude åbnede jeg min taske og fandt nogle rekvisitter frem. Smed kjolen og stod i et par mormortrusser, som ikke var helt hvide længere, og en meget dækkende sports-BH.
Da jeg kom tilbage i værelset lå han ganske rigtigt på sengen. Der stod to drinks på natbordet. ”Mmmm” sagde han, ”du ser dejlig ud”. Jeg kastede et blik på hans nøgne krop, tvang mig selv til ikke at savle, og svarede i en skarp tone: ”Du mener det her fine undertøj, er det det du mener?” Han svarede nervøst: ”Neeej, jaae, jeg mener…” Jeg afbrød ham og svarede i en overdrevet sukkersød tone: ”Du lyver ikke for mig, gør du vel? For du ved godt, hvis du lyver for mig, så… vanker der!”
Han svarede ikke, rakte mig i stedet det ene drinks-glas og sagde ”Her”. Jeg tog imod glasset og smagte prøvende på drinken. En perfekt mixet gin-tonic, tilpas kølig af det knuste is. Jeg tog en stor slurk, smagte prøvende på den, skjulte min nydelse, så smed jeg resten af indholdet i hovedet på ham. Han gispede forskrækket og jeg udbrød hånligt: ”En gin-tonic? Var det det mest opfindsomme du kunne finde på? Og tynd som vand, hvad fanden er det for noget…” Hans begyndende erektion faldt helt sammen.
Jeg satte mit glas, tog det andet og kiggede skeptisk på det: ”Og hvad er så det her?” Han svarede nervøst: ”Rom og ginger-beer…” ”Til dig selv?” spurgte jeg, og han nikkede nervøst. ”Jeg sagde da ikke noget om at du skulle lave en til dig selv, gjorde jeg?” Han svarede tøvende: ”Neej…” ”Jeg må hellere drikke den for dig, tror du ikke?” spurgte jeg, og han svarede lettet ”Jo jo, det må du hellere”.
Jeg smagte på den, tømte så glasset i et par hurtige slurke, mmm, en Dark and Stormy, en af mine andre favoritter, den var lige så perfekt som den gin-tonic jeg lige havde spildt.
”Skal du ikke kysse mig?” spurgte jeg. Han rejste sig og kyssede mig. Jeg kyssede grådigt igen, brugte tungen, sørgede for at han kunne smage den drink han lige var gået glip af. ”Du må nok hellere kysse mig over det hele” sagde jeg, trak hurtigt tøjet af og lagde mig nøgen på sengen, på ryggen med let spredte ben. Han gjorde hvad han kunne, og han var ret god til det. Alligevel rettede jeg på ham ustandseligt, gør dit, gør dat, og han gjorde sit bedste for at rette på sig selv, gøre det endnu bedre.
Han lå og slikkede min kusse, jeg blev mere og mere tændt, var ved at miste kontrollen, så jeg skyndte mig at sige: ”Nej, nu stopper vi med det her, det går ikke”. Han så skuffet ud over at jeg ikke var tilfreds.
”Læg dig på ryggen” kommanderede jeg, og han gjorde det straks. ”Hvad er det for en pik” sagde jeg og gav den et dask. ”Skal jeg nøjes med den? Er den overhovedet stiv?” Han så ulykkelig ud. Jeg kommanderede ham til at gnide på den, masturbere med sit eget spyt på den for at gøre den større, stivere. Imens tog jeg min dildo frem, smurte den ind i glidecreme og førte den op mellem hans ben. Han fik et rædsels-blik i øjnene, jeg pegende bare på hans pik og gentog: ”Gnid! Få den stiv!” Så placerede jeg dildoen imod hans røv og pressede den indenfor. Han stønnede, så lidende ud. Jeg lod ham vænne sig lidt til den et øjeblik, tændte for vibratoren og pressede den længere ind.
Jeg fokuserede på hans pik, mens jeg holdt dildoen på plads. ”Det bliver nok ikke bedre” sagde jeg, ”væk med hånden”. Jeg satte mig over skrævs på ham, sænkede min kusse ned over hans pik. Åhh, for fanden den var dejlig, Det har jeg ventet på et helt år, det her. Jeg sagde ikke noget, begyndte at ride ham, gav mig hen til min nydelse, hørte ham stønne under mig, mærkede vibrationerne fra dildoen op igennem hans pik. Jeg fokuserede helt på min egen nydelse, nød at styre ham, have magten over ham. Til dagligt er han bossen, men her lystrer han mit mindste vink. Jeg satte hænderne på hans brystkasse, kneb hårdt i hans brystvorte, så hårdt så han jamrede sig. Jeg red heftigt, førte en hånd ned og gned hurtigt på min klitoris, og så væltede orgasmen ind over mig. Jeg stønnede højlydt, gispede, gned min kusse imod roden på hans pik, indtil ekstasen lige så stille klingede af.
Jeg stoppede bevægelsen. Han gispede under mig. Jeg kunne få ham til at komme så let som ingenting. Men jeg rejste mig op, så hans pik forlod min kusse med et svup. Han stønnede skuffet. Dildoen brummede stadig i hans røv.
”Nåe, du har jo slikket på min kusse, smagt på den – smager den godt?” ”Ja” udbrød han i et forsøg på at behage mig. ”Jeg har jo lidt svært ved at smage på den selv. Men jeg kan jo smage på din pik, den har jo lige været en tur derinde…” Han stønnede ”Ja…”
Jeg satte mig til rette, greb fat om hans pik med den ene hånd, pressede den snurrende dildo længere op i hans røv med den anden. Så slikkede jeg prøvende på ham. Han stønnede højt for hver berøring. Jeg lod prøvende hans pik glide helt ind i min mund en enkelt gang, han udstødte et langstrakt suk, så trak jeg mig tilbage og sagde: ”Nu skal du ikke få nogen gode ideer, vel? Jeg kan godt sige dig, hvis du kommer i munden på mig, så bliver det værst for dig selv”. ”Ja” stønnede han, det skal jeg nok lade være med”. Tror du selv på det, tænkte jeg, og så gik jeg ellers i gang med at give ham mit bedste blowjob.
Jeg kunne mærke han var ved at komme, han gispede ”stop”, jeg trak mig væk, kiggede vredt på ham og spurgte: ”Er det dig eller mig der bestemmer her?” Han gispede: ”Det gør du”. Jeg sænkede munden ned over hans pik igen, forsigtigt, holdt igen, lod ham tro at han slap, men så pludselig suttede jeg ivrigt løs, han gispede højlydt, stønnede ”nej nej nej”, og så kom han i en kæmpe eksplosion, hans pik skød en stråle af sperm ind i munden på mig.
Åhh ja, for fanden da, tænkte jeg, nød at mærke hans ekstase, tog imod hans sperm, slugte det, han skød igen og igen, jeg slugte mere, ville have det hele, men tvang mig selv til at holde noget af det tilbage i munden.
Da han faldt til ro, og der kun kom lidt dråber ud lod jeg tungen spille rundt på hans pikhoved, og han stønnede og vred sig under mig. Så slap jeg hans pik med munden, bevægede mit hoved op foran hans, stak ham en syngende lussing og spyttede hans sperm ud i hovedet på ham. Han gispede forskrækket, og endnu mere da jeg vredt udbrød: ”Hvad fanden var det? Havde jeg ikke sagt du ikke skulle komme i munden på mig?!?” Han jamrede. ”Jo, men jeg sagde jo du skulle stoppe”.
”Du skal ikke kommandere med mig!” hvæsede jeg. ”Men det var alt for dejligt…” jamrede han, ”du… du gjorde det umuligt…” ”Siger du nu at det var min skyld?” spurte jeg sukkersødt. ”Nej nej nej” jamrede han forskrækket.
Jeg rejste mig, greb fat i hans hår, trak ham med mig med hans hoved nede ved mit knæ, han kravlede efter mig. Jeg hev ham ind i bruseren, tændte for det kolde vand. Han gispede forskrækket og hyperventilerede. Jeg hev dildoen ud af hans røv, tog den hen til håndvasken, slukkede den og vaskede den godt, så rakte jeg den til ham. ”Sut på den!”
Han lå stadig under de iskolde vandstråler og gispede og jamrede, men gav sig til at sutte på den. ”Er det Allans pik du sutter på?” spurgte jeg. Han gispede ”Ja”. ”Tro du snart ham kommer i munden på dig?” spurgte jeg, og da han svarede ”ja” vendte jeg mig om til vasken, fandt to små flasker frem. I den ene var der en klar væske, i den anden en mere grumset, uklar, klumpet væske. Jeg blandede de to sammen, og nu blev det hele mælkehvidt og endnu mere grumset. ”Kom så, sut så endnu mere, få ham til at komme i munden på dig”. Han suttede endnu mere intensivt. Jeg stillede vandet lidt varmere, stadig hundekoldt, men han stønnede af lettelse over at det ikke var iskoldt længere. ”Drik det her, ned med det, og sut så videre”. Han lod mig hælde væsken i munden på ham, han sank højlydt flere gange, jeg kommanderede ham til at sutte på dildoen igen.
Jeg smagte selv på det sidste i flasken, fy for fanden, ulækkert. Ouzo, lidt kærnemælk, vand, salt – det kan ikke anbefales! Jeg havde planlagt det længe, eksperimenteret med blandingen for at sikre at den var både autentisk og ulækker – men den sidste ingrediens havde jeg tilføjet lidt spontant i aftes: Jeg gav Allan et blowjob, lod ham komme i munden på mig, holdt lidt af det tilbage og spyttede det ned i min hemmelige flaske. Så når jeg sagde til Henrik at han suttede sig til Allans sperm, så var det ikke helt løgn! Men jeg vil nu sige, hellere ægte sperm frem for den her blanding, til hver en tid.
Jeg skruede op for temperaturen på vandet, Henrik stønnede taknemligt. Jeg sagde indsmigrende: ”Kom så, op med dig. Og nu har du lært ikke at lave numre med mig, ikke?” Han nikkede ivrigt og jeg fortsatte: ”Se at blive tørret, smør dig ind i det her creme og den her parfume. Jeg gider ikke at du lugter, og der skal ikke være en eneste plet på din krop der ikke er silkeblød”.
Jeg lagde mig ind på sengen igen, ventede på ham. Det tog passende lang tid – længe nok til at han sikkert havde gjort sig umage for at gøre præcis som jeg havde sagt, og gøre det godt. Jeg smilede til ham, sagde: ”Kom, læg dig her ved siden af mig”. Han blev glad over min venlighed, smilede tilbage. Jeg snusede til ham, lækkert. Jeg mærkede på hans bløde hud, ahhh, også lækkert. Jeg strøg hænderne rundt på hans krop, snusede alle steder, og alle steder var hans hud blød af creme, og lækkert duftende. Jeg nåede til pikken, der lynhurtigt blev stiv af min berøring. Og jo, den var god nok, selv den havde fået creme, og duftede af parfumen. Jeg gned lidt på den, han stønnede, håbede helt sikkert at han fik lov til at kneppe mig nu, fik lov til at få orgasme, og sprøjte inde i mig. Det fik han ikke lov til…
”Kom, læg dig sådan her” sagde jeg, og fik ham lagt til rette med hovedet på min skulder. Jeg strøg hænderne rundt i hans hår og på hans ryg. ”Tag din hånd herned” sagde jeg indbydende, og førte hans hånd ned til min kusse, ”nu skal du lige så stille kæle for min klitoris. Sørg for den er våd og glat af dit spyt. Ikke noget med at hidse dig op, bare lige så stille. Du bliver ved til jeg siger stop, eller til jeg falder i søvn. Er det forstået?”
”Ja” sagde han tøvende, og hviskede så: ”Godmorgen”. Godt forsøgt tænkte jeg – det er vores aftalte kode for hvornår min dominans slutter, og han må begynde at bestemme. ”Nix” svarede jeg bare, ”lige så stille indtil jeg falder i søvn”. Jeg lå og nød hans berøring, lå og tænkte på hans pik der kom i munden på mig, koncentrerede mig om ikke at blive ophidset, bare afslappet. Til sidst må jeg være faldet i søvn.
Jeg vågnede senere, der måtte være gået lang tid, jeg følte at morgenen var på vej. Det der havde vækket mig var at han lå og suttede på mine brystvorter – de blev hurtigt stive, jeg ville have mere, ville have ham til at tage mig, kneppe mig. Jeg stønnede, vred mig under ham, gispede: ”Tag mig, knep mig”. Hans hånd søgte ned og han stak to fingre op i min drivvåde kusse. ”Hvad er det du siger først?” hviskede han, og det røg ud af mig: ”Godmorgen”. Det nåede jeg at fortryde – men ikke lige med det samme.
Han flyttede sig ned mellem mine ben, slikkede mig, og for fanden han er god til det, og da han stoppede og lagde sig til rette til at trænge ind i mig var jeg helt klar. Han vidste det, gav sig lidt ekstra god tid, lod spidsen af sin pik cirkle lidt rundt på mine skamlæber, indtil jeg var helt desperat for at få den – og så stødte han til, pressede sig helt i bund i mig, lagde sig tungt ned ovenpå mig. Jeg stønnede højt, nød at mærke ham, at mærke ham tage mig. Og han begyndte at kneppe, lange stød ind i min kusse, ja for fanden.
Efter et stykke tid stoppede han, trak sig tilbage, vendte mig om og trak mig op så jeg stod på alle fire. Så greb han min hofte med den ene hånd, styrede pikken tilbage i min kusse igen og kneppede mig hårdt bagfra. Jeg pressede mig bagud, nød at blive taget, og ordene røg ud af mig: ”Åh ja for fanden, tag mig.”
Han pressede en hånd ned, ind imellem mine balder, hans tommelfinger fandt mit bagerste hul og han pressede den resolut indenfor, så langt han kunne. Hans pik stemplede stadig ind og ud af min kusse.
Bare han nu ikke skifter over og tager mig analt, tænkte jeg. Jeg vil mærke ham i kussen, han skal komme i min kusse, sprøjte i den. Men samtidig gik det op for mig: Jeg havde stemplet en dildo op i røven på ham, sandsynligheden for at han ikke gav mig tilbage med sin pik i min røv, den var lig med nul. Og som om han havde læst mine tanker trak han stille og roligt både finger og pik ud af mig, flyttede sig pik op imellem mine balder, styrede den imod mit stramme hul. Jeg sagde ikke noget, kunne lige så godt lade være.
Han pressede på, jeg gav efter og han gled indenfor, greb fat om begge mine hofter, og så pressede han til, gled dybt ind, jeg stønnede af smerte. Ikke fordi jeg ikke kan tage ham i røven, det gik bare lidt for stærkt. Og han fortsatte med at mose på, og et øjeblik efter stemplede hans pik ind og ud af min røv i lange, voldsomme bevægelser. Mere smerte, men så blev det gradvist nemmere og nemmere at tage imod ham. Jeg mærkede hans ekstase trænge sig mere og mere på, det var åbenbart noget han kunne lide, at tage magten tilbage, at tage mig i røven.
Om lidt ville han komme, få udløsning og sprøjte sin sperm ind i min røv. Og hans ekstase tændte mig, jeg var klar – kom så med det, sprøjt i røven på mig! Pludselig stønnede han højt – og trak sig ud. Hurtigt flyttede han sig rundt, greb fat i mit hoved, styrede sin pik imod min mund og pressede den indenfor. Jeg kunne både smage og lugte hvor den lige havde været. Jeg prøvede at lukke næsen, men det var ikke så let, eftersom hans pik fyldte hele min mund. Så jeg måtte hive efter vejret gennem næsen, og tage lugten med. Tre gange mere stemplede han ind og ud – og så kom han, og sprøjtede sin sperm ind i munden på mig.
Det var næsten en befrielse, både fordi det smagte bedre end hans pik, og fordi nu var det snart overstået. Men så greb han med begge hænder om mit hoved, og i næste øjeblik havde han presset pikken helt ned i halsen på mig, mens den fortsat spyttede hans sperm af sted. Jeg kæmpede for at komme fri, men han holdt fast. Jeg gispede efter vejret gennem næsen, prøvede at holde min brækrefleks tilbage. Lige da jeg gav op og mærkede min mave snøre sig sammen gav han slip og trak sig tilbage. Jeg udstødte flere kast-op lyde, men det lykkedes at holde det tilbage, jeg gispede efter vejret, savlet væltede ud af munden på mig. Imens havde han grebet fat i mit hår og presset sin pik ned i det, og nu klemte han de sidste dråber af sin udløsning ud i mit hår.
Da han slap mit hår væltede jeg om på siden og lå på sengen og sundede mig. Han sank stønnede sammen ved siden af mig, lå lidt og kiggede på mig før han sagde: ”Gad vidst om du har lige så ondt i røven nu som jeg har”. Jeg svarede ikke, så han fortsatte: ”Jeg ved ikke – det der med at blive ydmyget, jeg ved godt jeg selv har pustet til ilden, men jeg tænker måske at den er gået en tand for vidt… Kan vi ikke måske komme tilbage til nogle små slag med en blød læderstrimmel, eller sådan noget?”
Jeg tyggede på den nogle sekunder, svarede så: ”Jeg skal nok lade være med at tage en dildo med næste gang…” Han smilede, kyssede mig og sagde: ”Og du må undskylde det med at jeg blev lidt grov her til sidst. Men det var bare lige for at markere at det var gået lidt for vidt”. Han kyssede mig, glad for at vi havde nået en fælles forståelse. Jeg kyssede smilende igen og tænkte: ”Ja, måske skal jeg lade være med at tage en dildo med næste gang. Jeg må tænke mig om, så skal jeg nok finde på noget der er endnu mere ydmygende. Han skal nok få at mærke at han bare har at makke ret. Han skal nok få lært hvad det vil sige at blive ydmyget… Og så husker jeg selvfølgelig at jeg skal lade være med at sige godmorgen – ikke før vi er sammen med de andre igen…”.
Vi lå lidt og kælede for hinanden. Utroligt nok fik han blødt mig op, og han endte med at ligge og slikke mig, jeg rettede ikke på ham, for han er ret perfekt til det, jeg lå bare og nød det indtil han fik mig til at komme. Derefter faldt vi i søvn i hinandens arme. Det føltes som om der kun var gået et øjeblik, så blev det morgen, vi stod op og gik i bad. Derefter gik vi ned og satte os til morgenmaden. Vi havde ikke siddet længe før Allan kom gående. Og med Agneta lige bagefter, jeg måbede, hun så ud som om hun svævede på en lille lyserød sky.
Epilog af Allan:
Der var gået 3 måneder siden vores slotsweekend før vi så Agneta og Henrik igen. Vi var inviteret ned til dem, og som altid hyggede vi os, gik en lang tur i skoven om eftermiddagen, spiste en overdådig middag, drak dejlig vin, snakkede om alt muligt, men ingen nævnte slotsturen med et ord. Lige som de tidligere år, lige som vi havde aftalt at det skulle være. Ikke før dagen efter, hvor det lykkedes mig at få Agneta på tomandshånd. Jeg spurgte hende lige ud om hun havde set Martin igen. Hun rystede på hovedet, men hendes spontane smil afslørede hende straks. Det mærkede hun også selv, så hun gik til bekendelse: ”Det er altså ikke noget særligt. Det betyder ikke noget. Men jeg er hans lærerinde, jeg kan jo ikke sende ham videre ud i verden før jeg har oplært ham lidt først…”
”Agneta…” sagde jeg bebrejdende, ”det går jo ikke… Ser du ham stadig?” ”Nej nej” svarede hun, ”nu er han snart udlært”. ”Snart!” svarede jeg måbende, og hun tilføjede: ”Ja, altså, en enkelt gang mere, så har han prøvet det hele – så er han udlært… højst to…”.
Jeg blev helt stram i betrækket og sagde med fast stemme til hende: ”Så er det kun én gang mere Agneta, og så er det slut. Ellers kan jeg ikke dække over dig mere”. Hun kiggede på mig, satte en finger på munden, og med et forførende blik, smilende sagde hun: ”Én gang? Okay, så siger vi det – én gang til”. Hun fik et drømmende blik.
Jeg rystede på hovedet, tænkte på Henrik, tænkte på hvordan jeg havde bragt Martin til hende, på mig selv som ven, der bare holdt kæft med det. ”Én gang” gentog jeg, og holdt en advarende finger i vejret. Hun stak bare i et lystigt grin.
Historien fortsætter under reklamen
I adskillige uger derefter kunne jeg knapt lukke øjnene uden at se Agneta og Martin for mig, liderligt kneppende i alle mulige stillinger, på alle mulige steder.






Læserne siger: